Erotika, sex

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
LenkaH
Příspěvky: 343
Registrován: úte črc 09, 2013 13:28
Bydliště: Averill Park, NY

Re: Erotika, sex

Příspěvek od LenkaH »

Co se ti na nem nelibi? Predstavovat si bouracku z mladi hned nemusis.Staci kdyz oznamis,co se deje. Partnerka rada "pomuze" sama, vzdyt by byla jinak sama proti sobe :) Pri sexu se musi komunikovat bez zabran, jinak to stoji za...vis co.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Erotika, sex

Příspěvek od smajliss »

nelíbí se mi, že mám myslet na něco nechutného :-D .. jinak to vypadá na dobrý postup
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

smajliss píše:nelíbí se mi, že mám myslet na něco nechutného :-D ..

jasne, ani sa ti necudujem, zacharn sa kdo mozes a utekaj od tych navodov, myslet na mrtvoly a podobne

take nieco mozu vymysliet len tvari to uz je len krocik s ich praktikai ako naprikald v spolku skull&bonnes
ked sexualne vzrusenie a vyvrcholenie je spojene s tyranim a zabijanim malych deti aj kojencov, pripadne pouzivanim mrtvol
stale velmi popularne v UK a USA medzi vplyvnymi ludmo politikmi a kralovskymi rodinami.

ak si nieco take zacnes predstavovat porpi sexe hoc zdanlivo je to na zatlacenoie vzrusenie, je to v podvedomi pevne spajane jak pavlovovsky reflex a nastavaju trvale, takmer nenapravitelne skody na psychike.

tie navody su umyslene vymyslene takto aby dostali nielen tvarom nizkeho radu ale aj skutocncyh ludi s ludskou dusou

ja som ten odkaz na futbal dal ako srandu ako vysemch praktikam zapadneho systemu sexuality, som myslel ze to je kazdemu jasne.

zrejme sa to priaktizuje bezne kedze ludia chodia na futbal alebop cumia na to v telke a nevedie povedia preco, uz to je v podvedomi tak spojene so zakladnymi pudmi, ved logicky sa neda vysvetlit preco by samostatny svojpravny clovek mal pozerat na to ako 22 spotenych curakov sa snazi kopnut do tej istej lopty ???


Ja by som najprv mal a teba otazku - koli comu sa vastne snazis z toho robit nieco ine ako to je ? je to snaha nejake lepsie sluszit zenam ? alebo lepsie sluzit jedenj zene ? je to snaha splnit nejake kriteria zo zenskych casopisov ? pdikal to cele pochadza tento zapadniarsky pristup k sexu, ktory kedysi bol taky ze chalp na zenu uplne klaslal a teraz je taky ze kazdy sa snazi byt nejakym dokonalym sluhom ?

lieta sa z extremu do extremu ale naozaj nik nechape ze co to valstne je a ma byt ten sex.

najdi si daku babu zo Singapooru co bola vychovaana tantricky.

este ma napada ten stary blby serial z TV - married with children o to predavacovo topanko co mal strasne skaredu a blbu zenu a ktora vzdy vykrikovala :

You have to service me !
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Erotika, sex

Příspěvek od s.arik »

S prodloužením výdrže neporadím, akorát než se tím začneš více zaobírat (natož trápit), první si vyzkoušej, jestli tvoje partnerka delší styk vůbec k radosti potřebuje. V nejhorším, vlastně v nejlepším, by se jí dal přivodit orgasmus i bez penisu a pak ti jistě blaženě "podrží" či aktivně pomůže, aby sis užil bez otravného sebeovládání, jedno zda za 10 vteřin nebo za 10 minut.

A souhlasím s Lenkou, bez komunikace se člověk občas jen domnívá...a třeba blbě.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Jen vyjimecne az omezene souhlas s rudinem, sex neni sluzba nikomu, je to spoluprace na spolecnym projektu, nebo-li je to zase jen o rovnovaze:).
Pokud me baba nuti do "sluzby" ci telocviku, a nic, anebo jen malo mi za to poskytne, utikam od ni tryskem.

Asi tak Smejle, musi Te udelat asi tak 7x po sobe, pak budes mit vydrze na rozdavani, pokud ne, nechape o sexu lautr nic a je treba ji to povedet, tady souhlas s holkama, domnivacka je k nicemu:)..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

co je to bozk ?

je to nesmele klopanie na poschodi, aby sa zistilo ci je na prizemi otvorene
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Syrovozrout »

"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Me osobne se libi a mluvi mi z duse Osho ve svem pristupu k sexu. Tohoto pana jsem "objevila" teprve pred nekolika mesici a s udivem jsem zjistila,ze konecne existuje nekdo,kdo premysli jako ja :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Erotika, sex

Příspěvek od smajliss »

až se budeš nudit, tak můžeš dát i nějaké úryvky jeho slov :wink:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

http://cs.wikipedia.org/wiki/Osho (kdyz tak mi taky poslete nejakyho toho Rollse, klidne i jen jednoho, budu Vam povdecen) :D.
Naposledy upravil(a) cepheus dne pon úno 17, 2014 11:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

smajliss píše:až se budeš nudit, tak můžeš dát i nějaké úryvky jeho slov :wink:
Myslim,ze stoji za to si pujcit knihy napr o cakrach.
K sexu:princip jeho filozofie je,ze se nic nema potlacovat a maximalni prirozenost.Potlacovani a nuceni zasadne vede ke spatnemu citeni,delani apod. K tomu mam poznatek,ze se to nepotlacovani musi aplikovat enjen na sex ale na celkove chovani.pokud totiz cokoliv v sobe jeden potlacuje v beznem zivote (tj.nezije cistou pravdu),pak neni schopen absolutniho uvolneni a odevzdani se (zdroji/bohu)pri sexu.

Dale kdyz to popisu vlastnimi slovy,aby se clovek mohl relativne snadno posunout ke spojeni s bohem,vesmirem apod. mel by se "prejist sexu" tj.nabazit se,uspokojit sve sex potreby.Pak je schopen i v prozivani sexu postoupit o level vyse a nebude se zabyvat orgasmem ci ejakulaci,ktere jak posleze zjisti nebylo vubec zajimave.. Pak jsou knihy jako multiorgasmiska zena a mlutiorgasmicky muz,kde jsou popisovany techniky. Pro me nejsilnejsi zkusenost byla ,kdyz jsem se pri sexu dostala do transu. Bylo to v obdobi,kdy jsem meditovala Oshovy dynamicke meditace nekolikrat denne(vramci seminare)a pri kterych jsem se zacala dostavat samovolne do transu.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

http://search.mlp.cz/cz/titul/o-cakrach/3628409/

tahle knizka me uplne ohromila :)
Jeste bych dodala,ze az pri Oshovych meditacich se zacly dit veci,ktere pri klidne meditaci u me vubec nenastavaly.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Jj, nejni nad to prosukat se k Panu Bohu :D .. tak to by se Ti Maru jiste libilo v Bhutanu, zemi penisu (ale bacha na vypichnuty oko) (:-) ..
Nedavno sem daval link Syrovozrout, domnivam se, ze Drukpa Künlej (tim "l" ve jmene si nejsem az tak jistej :D) strcil Osha do kapsy uz davno, predavno : http://michal.thoma.cz/cs/m/reportaze-c ... ych-penisu
".. Drukpu Künleje, který v patnáctém století šířil buddhismus vskutku originální cestou: sexem, nezřízeným pitím a zpěvem. Říká se, že za svůj život měl na dva tisíce milenek, z nichž několik stovek, díky mystické souloži s ním, dosáhlo plného osvícení. Pocházel z Tibetu, a do Bhútánu přišel, jelikož se doslechl, že místní ženy jsou vnadné a čhang (tradiční místní pivo) chutný. Světec svůj penis, nebo jak říkají Bhútánci „magický blesk moudrosti“, používal i k boji se silami zla. Jedné lidožravé démonce jím například vypíchl oko a donutil jí tak přestat škodit lidem a přejít na buddhistickou víru."
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Erotika, sex

Příspěvek od bukaj »

[quote="Marci"pokud totiz cokoliv v sobe jeden potlacuje v beznem zivote (tj.nezije cistou pravdu),pak neni schopen absolutniho uvolneni a odevzdani se (zdroji/bohu)pri sexu.
[/quote]

Teda, být neustále upřímný a mluvit jen pravdu si jaksi nedokážu představit. Sice ty spirituální řeči o upřímnosti zní hezky, ale díky, zatím ne, a asi ještě dlouho ne. Snad jsem alespoň upřímný sám k sobě, i když i na tom bych mohl zapracovat.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Hehe, prinejmensim bys mel v jednom kuse zmalovanej cumak od Tech co Te prevysujou fyzicky o jednu hlavu + dvoje ramena :mrgreen: (:-) ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Erotika, sex

Příspěvek od Janek »

Mluvit jen pravdu? Kde je problem? Viz celkem povedeny film http://www.csfd.cz/film/241247-umeni-lhat/ :-)
Ostatne, rikat jen pravdu si umim predstavit, proste kdyz bych mel lhat, mlcim...

Ad OSHO:
Velká kolekce 93 rolls-royců, kterou Oshovi věnovali jeho žáci, také přitahovala "nežádoucí" pozornost. Komunita ukončila své fungování v roce 1985, když bylo její vedení obviněno z několika zločinů. Osho byl deportován z USA, 21 dalších zemí ho odmítlo přijmout. Odjel zpět do Pune, kde roku 1990 opustil své tělo.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Dyt rikam, za 93 Rollsu jim vy....l mozky z hlavy, takovy Kunlej se spokojil s vybornym pivem, Rollsy tehdy jeste po Bhutanu nejezdily :D ..
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

No k tomu ziti v pravde.Pokud to nekdo povazuje za nemozne,bohuzel tim ublizuje jen sam sobe.Nechci to generalizovat,ale toto jsem zjistila sama na sobe,mozna to jini maji jinak. Pokud ziji v pravde nemusim za zadnych okolnosti popirat sama sebe a dusledkem toho je,ze si nevytvarim zadne energeticke bloky.Pokud nemam en.bloky,pak enerie proudi volne ,mysl nema tolik potravy pro svou rozpinavost a tim padem se snadneji dostavam do transu,stavu rozsireneho vedomi a do spojeni s jednotou. Minuly tyden se mi stala zvlastni vec. Radu mesicu ziju v napojeni temer cely den,takze jsem si na to zvykla a uplne jsem zapomela jake to je byt ovladana mysli. Jenze minuly tyden se mi stalo,ze na zaklade v podstate nevineho impulsu ze me vyslehl hnev,ktery uz davno neznam.Okamzite me to odpojilo ,nebyla jsem schopna se napojit zpet. :-(

"Když miluji sám sebe, mám sebevědomí, sebedůvěru a sebeúctu. Nemám tedy potřebu lhát jiným ani sobě, ze strachu, že jsem slabý. Lež plodí nedůvěru. Ta dělá ze soužití a ze vztahů peklo. Lhaní vytváří i pomluvy. Pokud se miluji, nemám potřebu pomlouvat. Pomluva druhého je vědomé zlo." Nekdo to hodil do "definice" a souznim s tim na 100%

Jeste k Oshovi. Zjistila jsem ,ze mu naprosto rozumim tam,kam jsem se dostala se svymi prozitky i ja.Tam ,kde jsem jeste nebyla,nevim o cem mluvi. Ono neni snadne po urcitych typech prozitku si byt jist zda jsem normalni ci "blazen".
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Marci píše:No k tomu ziti v pravde.Pokud to nekdo povazuje za nemozne,bohuzel tim ublizuje jen sam sobe.Nechci to generalizovat,ale toto jsem zjistila sama na sobe,mozna to jini maji jinak.

plne sa s tymto ztotoznujem.
kedysi som tomu nerozumel teoreticky, ale intucia ma do toho nutila.

Bola to este za sociku zaujimava situacia, napriklad pocas clebstva v SZM.

Na jednej strane to bolo take pohldne, nebeolo treba si pamatat co som komu povedal aby ma nik neprichytil pri kalmstve,
taketo zlozite schemy museli zit vsetci okolo a dobre im z toho drbalo ked neboli schopny uz zlozite schemy klamstiev zvladat.

zaujimave situacie boli ked sa streti skupiny ludi ktorew dovtedy boli oddelene a ten klamajuci clovek kazdej skupine tvrdil nieco ine.

Mal som pocit ze takto zijem jednoduchy zivot.

na druhej strane som bol najme matkou neustale pouzovany ze nikomu nsmiem povedat pravdu a co si naozaj myslym pretoze to kazdy pouzije proti mne, tieto rady som systematicky ignoroval, ved ked je neikto ludsky odpoad nech si pouziva co chce, taki zberaci informaci intrig atd nakonieec nemaju svoj zivot a okolie ich stejne prekukne rychlo co su zac.

Konflikty so sytemom to bol vacsi problem, ale pocit ze nie som prostitutka a ze mam pred sebpu ciste svedomie daleko prevysil vsetky
nevyhody zivota v uprimnosti a pravde.

mame v rodine taku usmevnu prihodu - mladsi brat bol celkom talentovany a vasnivy futbalista a prihlasil sa do ziackeho futbalu

1x do tyzdna bol trenink a 1x do tyzdna bol zaps, to mu nestacilo a tak porusiac vsetky predpisy sa prihlasil aj do druheho klubu, ktory hral inu sutaz - inu oblast a trenink aj zapas mal v ine dni.
Futbal 4x do tyzdna ho uz uspokojoval a ako talentovany a usilovny futbalista a najlpeis hrac priviedol kazdy klub az do celo-oblastneho finale a tak jednu krasnu nedelu mal hrat sam proti sebe.

ani v tej sitiacii nevedel povedat pravdu a zostal doma, treneri oboch muzstiev s snazli oddialit zaciatok s tym ze im najlepis hrac zatial neprisiel, nakoniec si teda sam proti sebe nezahral a pri kontrole supisiek to prasklo a bol dozivotne vyluceny zo ziackeho futbalu.
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:
Marci píše:No k tomu ziti v pravde.Pokud to nekdo povazuje za nemozne,bohuzel tim ublizuje jen sam sobe.Nechci to generalizovat,ale toto jsem zjistila sama na sobe,mozna to jini maji jinak.
plne sa s tymto ztotoznujem.
kedysi som tomu nerozumel teoreticky, ale intucia ma do toho nutila.
No tak hura, jste se hledali az jste se nasli, jeste malickost, zjistit kdy maji v Bohnicich vychazky :D ..
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Erotika, sex

Příspěvek od bukaj »

K tomu OSHOVI, přece nebudeme popírat celé jeho dílo kvůli tomu, že se pak v USA stal chamtivým. Mnoho lidí začne na špatné cestě nebo se postupem času na špatnou cestu dostane. Jenom kvůli tomu nemůžeme označit celou jejich existenci za špatnou :wink:
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Erotika, sex

Příspěvek od bukaj »

K té nepravdě. Neříkat celou pravdu nebo se jí zamlčovat ale také není ta pravá cesta upřímnosti, Janku.

Jinak mě se ta myšlenka naprosté upřímnosti líbí, ale bude zatím to pro sebe vidím jako moc riskantní cestu, na které bych se necítil úplně dobře. Tvoříme si svoji realitu a dokud si myslím, že by mi plná pravda ublížila, tak si radši občas zalžu.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Jj, propad chudak kluk hmote :D ..

Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

bukaj píše:K té nepravdě. Neříkat celou pravdu nebo se jí zamlčovat ale také není ta pravá cesta upřímnosti, Janku.

Jinak mě se ta myšlenka naprosté upřímnosti líbí, ale bude zatím to pro sebe vidím jako moc riskantní cestu, na které bych se necítil úplně dobře. Tvoříme si svoji realitu a dokud si myslím, že by mi plná pravda ublížila, tak si radši občas zalžu.
mieris do ceskej politiky alebo priamo do bruselu za europslanca ?
5 2 8
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Ono to neni zas tak casto,kdy musim se svou pravdou ven.Napr tehdy,kdy me okoli nuti lhat nebo kdyz mam rici co citim-kdyz se mineco ne/libi.
Ale tu ulevu,kterou jsem tim ziskala a hlavne pristup k velkemu mnozstvi ukryte energie.Je pravda,ze nekdy mi to prijde tezke,jenze vim,ze kdyz to neudelam,tak se odpojim od Jednoty a to je pro me jeste horsi.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Jindra »

.
téééda nezačíná to tu bejt zbytečně vážný?
;-)
tohle je vlákno o erotice a sexu
a to by přece mělo být veselé, příjemné, uvolňující
... ještě chvíli to tu nechat bez dozoru a zase zabrousíte do té politiky :-/

taky bych něco pěkného aktuálního k erotice připsal,
ale kde je záruka, že sem nechodí mládež pod osmnáct :-)))
Naposledy upravil(a) Jindra dne čtv úno 20, 2014 11:13, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

bukaj píše:K tomu OSHOVI, přece nebudeme popírat celé jeho dílo kvůli tomu, že se pak v USA stal chamtivým. Mnoho lidí začne na špatné cestě nebo se postupem času na špatnou cestu dostane. Jenom kvůli tomu nemůžeme označit celou jejich existenci za špatnou :wink:
Pokud to tak je,tak ja to naopak shledavam jako pozitivum. Protoze lide,kteri potrebuji ke svemu "vyvoji" guruy a "ciste"jedince toto odradi a nebudou se jeho dilem zabyvat.naopak Ti,kteri chapou ,ze svet neni cernobily,ze Osho neni zadny guru,muzou nalezt pro sebe vynikajici informace.
Takze brzdou ci hybatelem si je sobe kazdy sam pouze svym vlastnim pristupem.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Jindra píše:.
téééda nezačíná to tu bejt zbytečně vážný?
;-)
tohle je vlákno o erotice a sexu
ještě chvíli to tu nechat bez dozoru a zase zabrousíte do té politiky :-/
a to by přece mělo být veselé, příjemné, uvolňující

taky bych něco pěkného aktuálního k erotice připsal,
ale kde je záruka, že sem nechodí mládež pod osmnáct :-)))
:)

Jenze,bohuzel i bohudik, to jak zijes a prozivas svuj zivot se primo umerne odrazi i v prozivani sexu.
Myslela jsem si,ze k uzasnemu sexu "staci" byt zamilovany a pripadne umet jeste nejake prima techniky.
Bylo mi vsak doprano zazit 2 typy zkusenosti,ktere jsou uplne mimo klasicke prozitky.
A sice 1.jsem nazvala energeticky sex. Tzn. proziti sexu jen s energii osoby bez pritomnosti jejiho fyzickeho tela.To byl muj prvni meznik
Druhy,kdy jsem zazila odlisny prozitek a sice orgasmus v srdci s milovanou osobou.
Pak sel vyvoj u me jeste dal a ja zjistila,ze tak jak zname klasicky sex , je v porovnani s tim, co lze zazit, na tak nizke urovni ,ze se k tomu me osobne uz vracet vubec nechce.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Marci píše:
Jindra píše:.
téééda nezačíná to tu bejt zbytečně vážný?
;-)
tohle je vlákno o erotice a sexu
ještě chvíli to tu nechat bez dozoru a zase zabrousíte do té politiky :-/
a to by přece mělo být veselé, příjemné, uvolňující

taky bych něco pěkného aktuálního k erotice připsal,
ale kde je záruka, že sem nechodí mládež pod osmnáct :-)))
:)

Jenze,bohuzel i bohudik, to jak zijes a prozivas svuj zivot se primo umerne odrazi i v prozivani sexu.
Myslela jsem si,ze k uzasnemu sexu "staci" byt zamilovany a pripadne umet jeste nejake prima techniky.
Bylo mi vsak doprano zazit 2 typy zkusenosti,ktere jsou uplne mimo klasicke prozitky.
A sice 1.jsem nazvala energeticky sex. Tzn. proziti sexu jen s energii osoby bez pritomnosti jejiho fyzickeho tela.To byl muj prvni meznik
Druhy,kdy jsem zazila odlisny prozitek a sice orgasmus v srdci s milovanou osobou.
Pak sel vyvoj u me jeste dal a ja zjistila,ze tak jak zname klasicky sex , je v porovnani s tim, co lze zazit, na tak nizke urovni ,ze se k tomu me osobne uz vracet vubec nechce.
jj velmi pekne si to popisala

este ako odpovbed k Jindrovi :

ak si si nevsimol ze preco sem debata sklazla - zacalo to tak ze skutocne kvalitny a plne uspokojujuci sex vyzaduje totalnu uprimnost oboch partnerov, a ta uprimnost ide do dosledkov vsetkymi smermi

ovsem je dost nemozne byt totalne uprimny len ked sa jedna o sex, to je eico co clovek v sebe uz musi mat akoze automatciky v lazdej situacii,

inak je to len taka sexualne hrana uprimnost
5 2 8
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Erotika, sex

Příspěvek od bukaj »

rudo píše:
bukaj píše:K té nepravdě. Neříkat celou pravdu nebo se jí zamlčovat ale také není ta pravá cesta upřímnosti, Janku.

Jinak mě se ta myšlenka naprosté upřímnosti líbí, ale bude zatím to pro sebe vidím jako moc riskantní cestu, na které bych se necítil úplně dobře. Tvoříme si svoji realitu a dokud si myslím, že by mi plná pravda ublížila, tak si radši občas zalžu.
mieris do ceskej politiky alebo priamo do bruselu za europslanca ?
Ne, díky, do politiky se nechystám. Když už lžu, tak ne proto, abych někomu ublížil, ale proto, abych někomu jinému, a také sám sobě neublížil.
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Syrovozrout »

Sex a upřímnost? Jak to spolu souvísí?:D Podle mě nijak. Každopádně bizardní spojení to jo, skoro až takové "křesťanské nabádání k pravdomluvnosti (Leč slova - zvláště ty, kteří jimi hýří či se dokonce slovem živí...na ostatních...to jaksi zrovna moc nezavazuje a netankuje. Říkají a píšou prostě to, co jejich cílová skupina chce slyšet.)
Ale až vyrostu, chci být jako Ceph - taky to každýmu narovinu vpálit pěkně popravdě (no...vim, že ne každej to skousne, ale když ono je to potřeba a navíc je to zábavné. I když....vyrábět iluzorní zámky a pak je zase nechat dotyčné bourat, to je taky zábavné, ale moc zdlouhavé a nepříjemné ke konci. Já to mám radši nepříjemné ze začátku. Nicméně - co člověk nepozná sám od sebe, to druhému kolikrát nevěří nebo ani nechápe vo co gou:D)
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Myslim si Syrovozr.,ze jsi zamenil 2 veci a sice chovat se podle toho co citis, to jsem tim zit pravdu a nepopirat se(coz obsahuje i nelhat) mela na mysli a tim rikat ostatnim svou "pravdu",ktera pravdou neni a je jen tvym subjektivnim postojem(resp. hrou ega). Tedy shrnuto,zit v naprostem souladu s tim co citis.Protoze vtip je v tom,ze pokud zijes se sebou v souladu,zacne se prohlubovat tve vnimani a citeni a to jak horizontalne tak zejmena vertikalne.

„Ach bože, nevěděl jsem.“ s údivem jsem zjistil, že v žádné duši neexistuje žádné zlo. Lidé mohou dělat strašlivé věci kvůli nevědomosti a nedostatku, ale žádná duše není zlá. “Co všichni lidé hledají – co je vyživuje – je láska,“ řeklo mi světlo. „Co lidi deformuje je nedostatek lásky.“
Mellen-Thomas Benedict
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

ak je ti Ceph vzorom, tak uz asi nema cenu ani sa za teba modlit :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Tyjehozjmenonelzeanivyslovit a nectesmekvulifruktozeaslanine kusuj, nezavid mi a zacni pomalu s modlitbou:), Syrovko *Thumbs Up* :D))) ..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

The Mexican Maid asked for a pay increase....

The wife was very upset about this, and decided to talk to her about the raise..

She asked: "Now Maria, why do you want a pay increase?"

Maria: "Well, Señora, there are tree reasons why I wanna increaze."

"The first is that I iron better than you."

Wife: "Who said you iron better than me?

"Maria: "Jor huzban he say so."

Wife: "Oh yeah?"

Maria: "The second reason eez that I am a better cook than you."

Wife: "Nonsense, who said you were a better cook than me?"

Maria: "Jor hozban did."

Wife, increasingly agitated: "Oh he did, did he?"

Maria: "The third reason is that I am better at sex than you in the bed."

Wife, really boiling now and through gritted teeth.

Wife: "And did my husband say that as well?"

Maria: "No Señora...."The gardener did."

Wife: "So, how much do you want?"
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/310 ... a-povinna/

UK budu povinne predsvadobne zmluvy ?
5 2 8
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Erotika, sex

Příspěvek od smajliss »

http://www.boredpanda.com/first-kiss-st ... a-pilieva/

20 lidí se vidělo poprvé a měli se začít líbat .. hezké sledovat ty emoce :br
First Kiss: 20 Complete Strangers Asked To Kiss Each Other (VIDEO)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Chris Masterjohn said

I have an anecdote that I think is pretty interesting to share from Nutrition and Physical Degeneration, Weston Price’s book…He says: “For the Indians of the far North this reinforcement” — he’s talking about reinforcement of nutrition for pregnancy — “was accomplished by supplying special feedings of organs of animals. Among the Indians in the moose country near the Arctic circle a larger percentage of the children were born in June than in any other month. This was accomplished, I was told, by both parents eating liberally of the thyroid glands of the male moose as they came down from the high mountain areas for the mating season, at which time the large protuberances carrying the thyroids under the throat were greatly enlarged.” So, what he’s saying is when the moose were about to reproduce, they naturally went into a kind of hyperthyroid state where their thyroids were enlarged, and the people there would harvest the thyroid glands so that they could reproduce, and as a consequence, most of their children were born nine months after the moose mating season…

…And what the indicates to me is — I mean, it’s difficult to interpret it because he doesn’t go into great detail, but I think what we might be seeing here is up in the Arctic circle — and these are the inland people, they’re not seacoast, so they probably don’t have a lot of iodine in the diet, they certainly don’t have a lot of carbohydrate in the diet. It seems like they, as part of their natural adaptation to their environment, they supplemented with thyroid hormone so that they could convert their cholesterol to sex hormones so that they could increase their fertility, and I think what we’re witnessing is perhaps a natural acknowledgement that under those certain conditions where you have an extremely carbohydrate-restricted diet, you may need supplemental thyroid hormone in order to maintain that fertility.

I bet indigenous cultures got pretty ingenious with their thyroid/fertility biohacks. The Masai were known to eat nothing but honey after marriage to boost their carbs and thyroid (perhaps where the term “honeymoon” came from).
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Here we go. As for the etymology of the word “Honeymoon,” it was customary for many cultures to consume honey or honey mead for a month (a “moon”) for fertility after marriage (the carbs apparently boosting thyroid activity):

From: Mad about Mead by Pamela Spence

Honeymoon, a term that we are all familiar with, is a specific reference to mead. The term comes from an old English tradition that dates from the Middle Ages. Mead was drunk in great quantities at weddings, and after the ceremony nuptial couples were given a month’s supply of mead—sufficient for one full cycle of the moon. It was believed that by faithfully drinking mead for that first month, the woman would “bear fruit” and a child would be born within the year. If, indeed, the woman conceived, success was attributed to the skill of the mead maker. The ability to produce life, that divine power, was believed to be imparted through the indulgence of the gods who gave humans access to the dew of heaven: honey, for their mead.

The production of this powerful elixir, this drink of life, was governed by strict ritual behavior. In many cultures, particularly in Africa, mead making was undertaken by people observing vows of chastity. The Masai, for instance, chose one man and one woman to make the mead. For two days prior and for the six-day duration of active brewing. Breaking this vow was believed to result in the bees absconding (flying away) and the mead spoiling.

In some cultures, among the Ethiopians as well as among the Vikings, women were the primary mead makers. Ethiopian girls learned the craft from their mothers and female relations, a tradition that survives today…

…Among the Albanian gypsies and many other ethnic groups of Central and Eastern Europe, blessing a couple’s house with honey was common. Wedding guests, or the bride herself, smeared honey on the doorposts, gateposts, and window sills to keep malevolent spirits and mischief-makers at bay. Wedding guests then smeared honey on the doorway once the bride had entered the house. She might also be fed honey from a spoon by her mother-in-law, mimicking infant birthing rituals…Another widespread custom was that of smearing the bride’s face with honey. Depending on the culture, the woman’s eyes, mouth, or brow might be so anointed. This practice was followed in India and Africa, as well as among the Central Europeans.
5 2 8
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Erotika, sex

Příspěvek od bukaj »

http://xman.idnes.cz/orgasmicka-meditac ... n-styl_fro

Orgasmická meditace v masmédiích.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

bukaj píše:http://xman.idnes.cz/orgasmicka-meditac ... n-styl_fro

Orgasmická meditace v masmédiích.
zadarmo uz ani nedychame odkledy sa plati CO2 dan, vodu uz zadarmo nepijeme, na zachod uz zadarmo nechodime,
tak uz ani orgasmus zeny zadarmo nebude, reklama vie dobre ze zenam sa da predat vsetko.
Take iste tricko sa da predat muzom za 10, zenam sa da predat za100., staci tam nasit znacku Gucci

jedina vec co zatial je zadarmo je prdiet, ale uz aj na tom skupina bildenberg usilovne pracuje.

nicmenej az nas vsetkych zacipuju tak sa bude kazdy prd a aj kazdy orgazmus aj robeny potajme v horskej chalupe alebo jaskyni afganistanu, automaticky cez cip pripocitavat na nase konto a strhavat z kreditky

Kiskove financne firmy v CZE aj na SVK poskytnu vyhodnu pozicku 29% (30% uz je trestny cin) na kazdu samomasturbaciu alebo aj vo dvojici.
Dvojica dostane vyhodnu zlavu na iba 28% urok

v pripade pozicky na prdy Kiskove firmy pripravuju specialny financny produkt v spolupracii s pestovatelmi fazule
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

bukaj píše:http://xman.idnes.cz/orgasmicka-meditac ... n-styl_fro
Orgasmická meditace v masmédiích.
Aneb "Jak se prosukat k Panu Bohu", to uz tu Kubo taky bylo, myslim ze Osho, ci BDC Lama Dostriknejdal, nebo jinej zvrhlik, akorat ne myslim v masmediich :D.
Jsou veci se kteryma je lepsi ven nelezt, aspon nam rikali ze jsou jisty meze privatu a tam nikdo nikomu lezt nema:).
Kdo si kde a co sudla obcas nekde v koute (byt i s rukavickama) je jedna z veci do kterych nikomu jinymu lautr, ale lautr nic neni :lol: ..
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

PMN neni stastny resit orgasmy puze cestou pres klitoris.Muze se pak stat,ze ty,ktere maji or.vaginalni je mit pozdeji nebudou.Jelikoz telo je ucenlive a nauci se vest energii pouze timto smerem.
Skoda ,ze je pani neuci cvicit s panevnim dnem tak,aby si energii v danem miste mohly vytvaret sami.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Pani tomu hlavne rozumi asi jako koza petrzeli :D .
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Marci píše:PMN neni stastny resit orgasmy puze cestou pres klitoris.Muze se pak stat,ze ty,ktere maji or.vaginalni je mit pozdeji nebudou.Jelikoz telo je ucenlive a nauci se vest energii pouze timto smerem.
Skoda ,ze je pani neuci cvicit s panevnim dnem tak,aby si energii v danem miste mohly vytvaret sami.
prave o to ide, aby to nevedeli sami, ale museli platit za kaazdy O.

akreditacia na ucitelku cvicenia panvovym dnom, bude stat 30 000 USD
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Daniel Vitalis

http://www.youtube.com/watch?v=Idk0M8FgMX4

a majova trtkacia conferencia zadarmo (alebo aj nie)

http://sexualityandrelationshipconference.com/

Danielov mail sluboval jeho nazory na monogamiu, ale zatial je to len reklama na tu conferenciu

ale medzi riadkami povedal ze studium prirody ho zrejme nauzilo, ze monogamia je ludsky vymysel

asi si stal doteraz na kably
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Hmmm .. zvirata se taky navzajem lovi a zerou, co kdybych Te (az me polezes za zenou) prastil kyjem po lebeni, upekl a sezral ? :D >:-) (:-) (:-)
Kdyz priroda tak priroda, ono mir se sousedem je taky preci jen ludsky vymysel :) ..
Rudi, rudi, az Ty jednou dostanes rozum tak se zase hned samou radosti zblaznis (jestli uz Te to ale nepotkalo) :D .
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Osho:

"Mnoho lidí se miluje, ale nemají nejmenší ponětí o tom, co je to orgasmus. Protože jsou už vyprázdněni. Když se milují, jsou už prázdní. Nemají energii, kterou by mohli sdílet s druhým. Jejich orgasmus je nanejvýš genitální. Malá, běžná věc. Nic s duchovní úrovní. Je to jako vysmrkání. Když se vysmrkáš, cítíš se líp. Je to jako podrbat se na zádech. Je to příjemné. Jsi uspokojen. Orgasmus ale není uspokojení. Orgasmus je oslava. Orgasmus je setkání. Setkání tebe skrze jiné, se vším. Orgasmus je vždy božský. Ten druhý je dveře a ty vejdeš. Orgasmus je věc duchovní, ne sexuální. Ti, kteří považují orgasmus za problém sexuální, nic nepochopili. Nevědí nic o sexu, o orgastické zkušenosti. Orgasmus je samádhi. To ale lidé nevědí, protože se potkávají, protože se potřebují, ne proto, že překypují energií. "
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Odpovědět