Erotika, sex

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Renáta »

Keď sa dostanete do stavu, že budete v pohode aj v čase nepohody, tak aj sex bude ok. (:-)
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: Erotika, sex

Příspěvek od balada »

Panda píše:
Sitar píše:
Panda píše:Ale jo, to bych chápal kdyby to byl tento případ ... No raději do toho nebudu mluvit, je to každého věc. :-)
A do čeho tedy budeš mluvit?
Stále si připomínám, že bych neměl na fóru stále do něčeho hloupě žvatlat, protože mám občas dojem že už s tím lidi dost otravuju. ;-)
blbost pando
tvuj humor je velmi osvezujici
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: Erotika, sex

Příspěvek od hugis »

Sitar píše:Teorie s vůní hezká, ale dnešní dívky a dámy se s množstvím barviček a "vůní", které na sebe ráno co ráno nanášejí, moc nemažou. Tak jedině na čundru po pár dnech bez kosmetiky jen o vodě. Pak samozřejmě ty přirozené nebo alespoň decentní typy dívek, to je potom jiná.
No, na prekvapenie sa zistilo, že vône ktoré ženy používajú si vyberajú tak, že ich prirodzenú vôňu podporia. Ináč povedané, ženy s podobným imunitným systémom používajú zvyčajne aj podobné voňavky. Samozrejmä pri výbere zohrávajú rolu aj iné faktory napr. muži sú zameraný viac vizuálne (správny pomer medzi obvodom pása a bokov robí divy) a pod.

Pravdu povediac moc nerozumiem tej glorifikácii sexu ktorá nastala v ostatných rokoch. Hlavnejšie je si dobre rozumieť v bežnom živote pretože mimo sexuálnych radovánok trávim s partnerom/kou nepomerne viacej času. Úžasná posteľná dračica s ktorou si nemám čo povedať nie je nič pre mňa...
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

Nepodcenuj dracice Hugis. Neni nad to, kdyz muzes prohlasit - "Mam draka a jsem pripraven ho pouzit" 8) Nejake to tema uz si vymyslis, chce to jen trochu snahy.

http://www.youtube.com/watch?v=ILcxxG0K ... re=related
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: Erotika, sex

Příspěvek od hugis »

Fiona píše:Nepodcenuj dracice Hugis. Neni nad to, kdyz muzes prohlasit - "Mam draka a jsem pripraven ho pouzit" 8) Nejake to tema uz si vymyslis, chce to jen trochu snahy...
No ja som viacej zameraný technicky, takže hovorím, že to čo mám nie je veľké brucho, ale veľký motor, ktorý tam mám na to aby utiahol to obrovské pneumatické kladivo pod ním. 8)
dvdmchl

Re: Erotika, sex

Příspěvek od dvdmchl »

Hloupý je když stroj kvůli motoru neprojde dveřmi. Tomu se pak dá říkat, sakra špatný design.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

Ach vy motoristi :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dvdmchl

Re: Erotika, sex

Příspěvek od dvdmchl »

Fiona píše:Ach vy motoristi :)
Pravila opuštěná garáž toužebně.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

Nebyla to garaz, byl to chram.
Myslel ze je Rolls Royce, byl to kram.
Podobne to vidi mnozi kluci.
Jeste ze tu mame evoluci :P
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od komonice »

Fiona píše:Nebyla to garaz, byl to chram.
Myslel ze je Rolls Royce, byl to kram.
Podobne to vidi mnozi kluci.
Jeste ze tu mame evoluci :P
velmi pěkné velmi vtipné! :!:
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
dvdmchl

Re: Erotika, sex

Příspěvek od dvdmchl »

chceš-li chrámem býti
musí tomu fáro uvěřiti

bez věřících není chrámu
pak ti zbude jenom krámů
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od komonice »

z čeho to máte lidičky?
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
Monciina
Příspěvky: 238
Registrován: čtv bře 01, 2007 12:28
Bydliště: Dvůr Králové/Budějce

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Monciina »

Už vim, tak nic (:-)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

Monciina píše:Už vim, tak nic (:-)
Tak ses přece jenom raději nakonec zeptala manžela? :-D
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Standa K. »

hugis píše:Úžasná posteľná dračica s ktorou si nemám čo povedať nie je nič pre mňa...
na povídání jsou přeci kamarádi :D
na dračicu čekám už celý život a furt nic :(
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Erotika, sex

Příspěvek od midsummer »

Panda píše:
Monciina píše:Už vim, tak nic (:-)
Tak ses přece jenom raději nakonec zeptala manžela? :-D
Toť ale prd. Než jste vy mužský stačili odpovědět (to by se načekala ) tak to zatím zjistila prakticky v reálu.
Přílohy
ani nemluv.gif
ani nemluv.gif (6.77 KiB) Zobrazeno 18013 x
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Erotika, sex

Příspěvek od smajliss »

4 roky nikdo nenapsal do tématu Erotika a sex ? Si děláte srandu ? :-P .. chybí tu trochu vzrůša :) ... ale ne, popravdě jsem dneska seděl v čajovně, učil se a chvilkama jsem slyšel rozhovor ostatních lidí .. no a takový čtyřicátník si stěžoval, že vůbec nemá chuť na sex .. tak jsem se zamyslel nad tím, jestli ve 40 budu taky takový .. ehm .. sterilní (takhle on totiž po hlasu zněl) ..

edit: a tak nějak jsem si říkal, jestli nebude nějaká cool diskuze na vitariánovi .. a je to tu zdechlé
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re:

Příspěvek od rudo »

mlok píše:nooo... nepochybuju o tom, ze kdyby prezila jedna samice a 10 samcu, tak se samci navzajem vymlatej :D
samci by zaloziuli politicku stranu a po roznych intrigach by si porozdelovali fuknkcie a spisali program strany a na prvom zasadnuti stranickeho zjazdu by samicu vylucili zo strany s tym ze je to kurva a jebali by sa vo funkciach medzi sebou
5 2 8
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

Jestli vám chybí "vzrůšo" tak to si nainstalujte tenhle spořič obrazovky: http://en.screensaver-planet.com/screen ... er-screen/
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

caste umyvanie obrazovku nesetri ?

ale pre samice co potrebuju exotoxiciny od druhych samic, dobry
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Erotika, sex

Příspěvek od s.arik »

smajliss píše:4 roky nikdo nenapsal do tématu Erotika a sex ? Si děláte srandu ? :-P .. chybí tu trochu vzrůša :) a tak nějak jsem si říkal, jestli nebude nějaká cool diskuze na vitariánovi .. a je to tu zdechlé
my, co se máme doma dobře, si nemusíme dělat dobře na netu 8)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

s.arik píše:
smajliss píše:4 roky nikdo nenapsal do tématu Erotika a sex ? Si děláte srandu ? :-P .. chybí tu trochu vzrůša :) a tak nějak jsem si říkal, jestli nebude nějaká cool diskuze na vitariánovi .. a je to tu zdechlé
my, co se máme doma dobře, si nemusíme dělat dobře na netu 8)
jjj, a ty co sa doma dobre najeme, nemusime o jedle pisat na fore :mrgreen:
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

s.arik píše:
smajliss píše:4 roky nikdo nenapsal do tématu Erotika a sex ? Si děláte srandu ? :-P .. chybí tu trochu vzrůša :) a tak nějak jsem si říkal, jestli nebude nějaká cool diskuze na vitariánovi .. a je to tu zdechlé
my, co se máme doma dobře, si nemusíme dělat dobře na netu 8)
8)

Jinak já k tomuhle tématu chtěla nedávno něco připsat, ale teď v rychlosti (balím si na výlet) bych to neuměla srozumitelně napsat. Tak příště. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Я к вам пишу - чего же боле?
Что я могу еще сказать?
Теперь, я знаю, в вашей воле
Меня презреньем наказать.
Но вы, к моей несчастной доле
Хоть каплю жалости храня,
Вы не оставите меня.
Сначала я молчать хотела;
Поверьте: моего стыда
Вы не узнали б никогда,
Когда б надежду я имела
Хоть редко, хоть в неделю раз
В деревне нашей видеть вас,
Чтоб только слышать ваши речи,
Вам слово молвить, и потом
Все думать, думать об одном
И день и ночь до новой встречи.
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

Pavluska píše: Jinak já k tomuhle tématu chtěla nedávno něco připsat, ale teď v rychlosti (balím si na výlet) bych to neuměla srozumitelně napsat. Tak příště. :)
už je trocha času, tak...

Věříte opravdu na odliv energie u chlapa, který klasicky vyvrcholí? Mne se to nějak nezdá. :)
Únava mi přijde přímo úměrná úsilí, které chlap při sexu vynaloží. Potvrdili mi to i někteří muži.
Máte někdo podobný názor? ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Erotika, sex

Příspěvek od smajliss »

nejlepší lék na nespavost ;) .. ono se totiž chlapovi mění i myšlenky v závislosti na té nahromaděné energii .. ono existuje jedno takové forum, kde je komunita, která svádí holky .. říká se tomu Pick up .. a jednou tam byla zajímavá diskuze, jestli má chodit chlap na rande dlouhodobě neuspokojený nebo ne, aby se mu podařilo zabodovat .. no a po vyvrcholení člověk nemá žádné neřestné myšlenky anymore, takže může v klidu spát

ale teda že by přišla únava .. to ani ne .. prostě myšlenky odejdou .. a bez myšlenek se lehko usíná
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

moze sa doslava jednat o vyskratovanie bateriek, ale zalezi od toho ako ma chlap priepustne meridiany roztocene cakry a celkovo ako mu funguje tok energie, na jednej strane je chlap ktory energiu z oblasti 1-2 cakry hore nepusti a energia co tam dole vznikne musi tam dolu aj odist, to je sice smutna existencia, ale vacsinou to takemu chlapovi ani nedojde ze by to mohlo byt aj inak a je na to dokonca aj hrdy
Naposledy upravil(a) rudo dne stř čer 05, 2013 23:15, celkem upraveno 1 x.
5 2 8
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Pri orgasmu clovek energii ztraci a je jedno jestli je chlap ci baba. To je i duvod,kdy napr pri samanskych ritualech s ayou je nutna zdrzenlivost a to i v autosexu.
Muzes si to vyzkouset.Zkus byt hlady napr 14 dni a pak si dej si takovou formu sexu ,kdy nevynalozis temer zadnou energii a uvidis jak te to vystavi :)
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

energia sa sice spotrebuje ale zalezi na co sa pouzije, pokial je to len na krcovite ztahy v oblasti panvy tak je to strata energie, pokial sa jedna o orgazmus celotelovy (pri ktorom sa samozrjeme nic nestrieka) a energia je pouzita na liecenie tela alebo duse, pripadne na nabijanie srdca alebo na prepojenie vrchnej cakry s vesmirom
tak by som to nenazyval stratou ale velmi rozumnou investiciou :P
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

Hm, tak pokud se dobre pamatuju, da se pri orgasmu jak vybit, tak i nabit, ale to druhe je mnohem narocnejsi ve smyslu umeni prace s energii, coz obnasi i to ze se to muze snadno zvrtnout v to prvni.
Ovsem pokud teta Fiona placa neco o orgasmech, znamena to ze nezije v pritomnem okamziku.
Ale aspon v tomto ohledu ze me Mama Aya bude mit radost.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Erotika, sex

Příspěvek od buc11 »

teorie hovoří že čím víc člověk vydává, tím víc získává, nebo to sem nepatří?
škoda, že už si to přesně nepamatuju
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

smajliss píše:nejlepší lék na nespavost ;) .. ono se totiž chlapovi mění i myšlenky v závislosti na té nahromaděné energii .. ono existuje jedno takové forum, kde je komunita, která svádí holky .. říká se tomu Pick up .. a jednou tam byla zajímavá diskuze, jestli má chodit chlap na rande dlouhodobě neuspokojený nebo ne, aby se mu podařilo zabodovat .. no a po vyvrcholení člověk nemá žádné neřestné myšlenky anymore, takže může v klidu spát

ale teda že by přišla únava .. to ani ne .. prostě myšlenky odejdou .. a bez myšlenek se lehko usíná
:) no, vše co mne napadá, psát nebudu.

Každopádně souhlasím, že spíš než únava se dostaví aspoň částečný výplach myšlenek... hlavně je to skvělé u lidí, kteří se jinak rádi pořád něčím zaobírají..
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

Maria píše:Pri orgasmu clovek energii ztraci a je jedno jestli je chlap ci baba. To je i duvod,kdy napr pri samanskych ritualech s ayou je nutna zdrzenlivost a to i v autosexu.
Muzes si to vyzkouset.Zkus byt hlady napr 14 dni a pak si dej si takovou formu sexu ,kdy nevynalozis temer zadnou energii a uvidis jak te to vystavi :)
podle mne je to spíš výměna energií a nic se nikam neztrácí... píšu tedy o lidech, kteří se navzájem milují či alespoň respektují a mají se rádi... plus funguje chemie (při abnormální vzájemné chemii se o únavě mluvit nedá vůbec...), karma....

ad 14 denní hladovka - i to třeba dokazuje, že když je tělo zesláblé z půstu, nebo staré, nemocné... tak se chuť na sex vytrácí tak jako tak... a pokud člověka orgasmus úplně vyřadí z provozu, měl by se zamyslet, jestli není náhodou něco špatně :?:
S tím podle mne souvisí třeba snížená frekvence ve stáří - že tělo samo ví, že má ubrat. Ale mladý a zdravý člověk? Pokud mluvíme o partnerském milování a ne nějakých šílenostech typu "ani jméno si nepamatuju". :wink:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše:teorie hovoří že čím víc člověk vydává, tím víc získává, nebo to sem nepatří?
škoda, že už si to přesně nepamatuju
:)

Jinak pro mne je to i trochu barometrem vztahu - vím jaká jsem byla frigida když byly problémy (a to třeba i ty zdánlivě vyřešené, které se ale za čas ukáží jen jako další kostlivci ve skříni) ve vztahu... a pokud dva opravdu žijí spolu a ne vedle sebe, tak citlivě reagují i na změnu energie partnera...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Pavluska píše:
Maria píše:Pri orgasmu clovek energii ztraci a je jedno jestli je chlap ci baba. To je i duvod,kdy napr pri samanskych ritualech s ayou je nutna zdrzenlivost a to i v autosexu.
Muzes si to vyzkouset.Zkus byt hlady napr 14 dni a pak si dej si takovou formu sexu ,kdy nevynalozis temer zadnou energii a uvidis jak te to vystavi :)
podle mne je to spíš výměna energií a nic se nikam neztrácí... píšu tedy o lidech, kteří se navzájem milují či alespoň respektují a mají se rádi... plus funguje chemie (při abnormální vzájemné chemii se o únavě mluvit nedá vůbec...), karma....

ad 14 denní hladovka - i to třeba dokazuje, že když je tělo zesláblé z půstu, nebo staré, nemocné... tak se chuť na sex vytrácí tak jako tak... a pokud člověka orgasmus úplně vyřadí z provozu, měl by se zamyslet, jestli není náhodou něco špatně :?:
S tím podle mne souvisí třeba snížená frekvence ve stáří - že tělo samo ví, že má ubrat. Ale mladý a zdravý člověk? Pokud mluvíme o partnerském milování a ne nějakých šílenostech typu "ani jméno si nepamatuju". :wink:
Psala jsem o milovani ne o telocviku :)
A muzu rici,ze jsem po milovani nikdy nemela vic energie nez pred nim.
Neovladam tantricky sex,kde se energie neztraci ,naopak vzrusta ,protoze k orgasmu proste nedojde.
Nekde jsem cetla,ze chlap padne po tom jak moucha prave proto,ze vyda hodne energie a zcasti si ji vezme partnerka. Takze pro me osobne je tva zkusenost opravdu raritni a docela by mne zajimalo zda je v tomto tvuj partner s tebou ve shode.Pokud ne,pak si energii prelevate.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

Maria píše: Psala jsem o milovani ne o telocviku :)
A muzu rici,ze jsem po milovani nikdy nemela vic energie nez pred nim.
Neovladam tantricky sex,kde se energie neztraci ,naopak vzrusta ,protoze k orgasmu proste nedojde.
Nekde jsem cetla,ze chlap padne po tom jak moucha prave proto,ze vyda hodne energie a zcasti si ji vezme partnerka. Takze pro me osobne je tva zkusenost opravdu raritni a docela by mne zajimalo zda je v tomto tvuj partner s tebou ve shode.Pokud ne,pak si energii prelevate.
ok, ok :)
Já tedy kolikrát ano, protože se tím člověk tak nějak rozproudil, ale záleží na okolnostech....
Ohledně přítele - dneska na procházce jsem to téma nakousla, aby se vyjádřil jako chlap, když se to probírá v nějaké diskuzi.... ") A on říkal, že asi teda není chlap, protože po tom fakt nepadne (pokud to není někdy v noci o půlnoci ;) ).
Já tedy ale lidem všeobecně energii spíš nevědomky dávám, natož při tak těsném kontaktu, tak to asi nejde zevšeobecnit na všechny ženy...
Ještě tedy věřím, že se při "tom" člověk automaticky napojí na zdroj energie (neřeším teorii, jen to tak cítím), takže útlum nastává spíš jen po fyzicky náročnejším milování (třeba při experimentech s oddálením a trvá to příliš dlouho), jinak ne.

No, otevřeněji už o tom psát asi nezvládnu, tak kdyby to někoho hodně zajímalo, tak sz. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

Maria píše: Nekde jsem cetla,ze chlap padne po tom jak moucha prave proto,ze vyda hodne energie a zcasti si ji vezme partnerka.
a to platí i v případě, že je muž spíš pasivní? to mi právě nesedí... vždyť "to" má mnoho podob. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Myslim,ze spis je vhodnejsi srovnani energii pred a po.Padnout po vubec nemusi,kazdy je energeticky jiny a tez zalezi na veku. Je rozdil zda je mu 20 nebo 30 ci 40 apod.

Vychazim z toho,ze kdyby to tak vetsina populace nemela a zejmena asi chlapy,tak by nevznikly techniky jak tu energii neztracet :)

p.s. rozhodne se nenech ovlivnovat,dulezite je jak to mate vy :)
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

Maria píše:Myslim,ze spis je vhodnejsi srovnani energii pred a po.Padnout po vubec nemusi,kazdy je energeticky jiny a tez zalezi na veku. Je rozdil zda je mu 20 nebo 30 ci 40 apod.

Vychazim z toho,ze kdyby to tak vetsina populace nemela a zejmena asi chlapy,tak by nevznikly techniky jak tu energii neztracet :)

p.s. rozhodne se nenech ovlivnovat,dulezite je jak to mate vy :)
:) asi ano...

Třeba to bude za pár let úplně jinak...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

A nemuze to spis nez se ztratou energie jako takovou souviset spis s jejim nasmerovanim? Celibat vnimam trosku podobne jako pust. Pro nektere ucely naprosto nezbytny, zvlast pokud jde o neco co vyzaduje plnou pozornost a tudiz i soustredeni veskere energie jednim smerem. Pmn do teto kategorie jasne zapada jak prace s ayahuascou, tak napriklad finale pripravy na maraton, ozdravne pusty, nebo i boj. Pokud se dobre pamatuju, v obdobich zvysene sexualni aktivity (mentalne subjektivne vnimane jako "laska") nic z toho jaksi neprichazelo v uvahu :roll: Ne ze by nebyla energie, te bylo na rozdavani az to srselo, ale jaksi nebylo mozne ji nasmerovat jinym smerem nez zase na to (a myslenky jakbysmet).
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

je naozajvsetkym holkam v diskusii jasne co sa mysly tym ze chlap vyda energiu pri sexe ?

tu voebc nejde o ten pohybivy telocvik, kolkokrat a v akej pozicii pomyka panvou a kolko svalov ako dlho pracuje, to je naozaj len tak lahky telocvik ze to len rozprudi krv a chlap sa citi lepsie asi ako po rozcvicke pred riadnym treninkom

tu ide o vyskratovanie elektrickejj-elektrochemickej energie, , akoby skrat bateriek a to je prvae ten muzsky orgazmus,

tie smiesne pohyby okolo toho to nie je ziadne vycerpanie

uz Plzak to pred polstorocim mal zvladnute :

zeny po sexe dajte chlapovi pokoj nechajte ho nech sa otoci na druhu stranu a spi a pokial vy mate nadbytok energie tak behajte po pobyte chodte von spoortiovat zdvihajte cinky poupratajte cely byt a ked si chcete opokecat zavolajte kamaradke, ale chlapovi po sexe dajte pokoj

to samozrejme plati na zapadniarsky sex, nie na tantru
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

pozrite si toto o cakrach a srdci, ma to imolikacie pre sex

a tiez preco nesex medzi rasami a etnikami

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... R9BMiB3mBE
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:A nemuze to spis nez se ztratou energie jako takovou souviset spis s jejim nasmerovanim? Celibat vnimam trosku podobne jako pust. Pro nektere ucely naprosto nezbytny, zvlast pokud jde o neco co vyzaduje plnou pozornost a tudiz i soustredeni veskere energie jednim smerem. Pmn do teto kategorie jasne zapada jak prace s ayahuascou, tak napriklad finale pripravy na maraton, ozdravne pusty, nebo i boj. Pokud se dobre pamatuju, v obdobich zvysene sexualni aktivity (mentalne subjektivne vnimane jako "laska") nic z toho jaksi neprichazelo v uvahu :roll: Ne ze by nebyla energie, te bylo na rozdavani az to srselo, ale jaksi nebylo mozne ji nasmerovat jinym smerem nez zase na to (a myslenky jakbysmet).
to si tak nějak nemyslím - možná maximálně v prvních pár týdnech zamilovanosti... :)
Pravidelností se mnohý člověk spíš zklidní.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: uz Plzak to pred polstorocim mal zvladnute :

zeny po sexe dajte chlapovi pokoj nechajte ho nech sa otoci na druhu stranu a spi a pokial vy mate nadbytok energie tak behajte po pobyte chodte von spoortiovat zdvihajte cinky poupratajte cely byt a ked si chcete opokecat zavolajte kamaradke, ale chlapovi po sexe dajte pokoj
podle mne to spíš platí pro starší pány, ale bůhví.
Každý je originál. Někoho vysílí orgasmus, někoho srážka s blbcem, problémy v rodině nebo politické debaty.... A pak aby se dle toho zařídil. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Hehe Pavli, trefa do cerneho "podle sebe soudim Tebe" :D.
Co se tyce srazky s rudou radeji nekomentuju, zdrhat, zdrhat, obehnout veeeeelkym obloukem :mrgreen:))) ..
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Erotika, sex

Příspěvek od smajliss »

nejvíce vysilující je NUDA .. a nudit nás můžou i ostatní lidé .. nudit nás může i sex .. je to i tím, že když se člověk nudí, tak ho to nutí přemýšlet na maximální obrátky a vymýšlet něco, co nás uspokojí ... ale když je člověk zaměřený na jednu věc, tak je to pro mozek dost úsporné --- to mám z knihy Debordelizace hlavy :- )
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše:Hehe Pavli, trefa do cerneho "podle sebe soudim Tebe" :D.
Co se tyce srazky s rudou radeji nekomentuju, zdrhat, zdrhat, obehnout veeeeelkym obloukem :mrgreen:))) ..
tak jsem to ale nemyslela :shock:
Jen že každého vyšťaví něco jiného a ta různorodost má svůj účel... nemůžeme být všichni stejní.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: a tiez preco nesex medzi rasami a etnikami
podle mne karmické pouto nezná hranice...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Pavluska »

smajliss píše:nejvíce vysilující je NUDA .. a nudit nás můžou i ostatní lidé .. nudit nás může i sex .. je to i tím, že když se člověk nudí, tak ho to nutí přemýšlet na maximální obrátky a vymýšlet něco, co nás uspokojí ... ale když je člověk zaměřený na jednu věc, tak je to pro mozek dost úsporné --- to mám z knihy Debordelizace hlavy :- )
také zajímavé zamyšlení... :)
Podle mne je k nudě náchylný ten kdo ještě nenašel svou podstatu, co ho baví, naplňuje... nebo se bojí za tím asertivně jít. Pamatuju jak mne jako děcko mamka nutila věnovat se i něčemu jinému než mne bavilo (jako by nestačila škola, která zabírala takový kus dne! ") ), takže jsem "vejrala" na opeře, po zámcích.... a až bolestně se nudila. Dneska si dělám co chci a jak to šetří energii (úplně neskutečně!).
Ale už jsem offtopic (protože předchozí odstavec opravdu není o sexu :) ). :|
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Pavluska píše:
cepheus píše:Hehe Pavli, trefa do cerneho "podle sebe soudim Tebe" :D.
Co se tyce srazky s rudou radeji nekomentuju, zdrhat, zdrhat, obehnout veeeeelkym obloukem :mrgreen:))) ..
tak jsem to ale nemyslela :shock:
Jen že každého vyšťaví něco jiného a ta různorodost má svůj účel... nemůžeme být všichni stejní.
Jeee, to je asi Pavlusko tuplovanej super-omyl, ja nemyslel "podle sebe Tebe" jakoze Tebe, Boze, bych si nikdy k dame nedovolil takovou sprostarnu :-).
Jsem myslel "dedka" rudu - "podle sebe soudim Tebe" jakoze se po sexu prevali a funi, neni to vzdy nutne pravidlem >:-) :mrgreen: ..
Odpovědět