vitaMAX juicer

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Patrik Slegr
Příspěvky: 14
Registrován: pát čer 14, 2013 20:49

vitaMAX juicer

Příspěvek od Patrik Slegr »

Kdo z vás má tento juicer za dobrou cenu? (já ho koupil v Makru ve slevě za 2200,- tušim) :) Jaké máte zkušenosti s provozem, materiálem, čištěním apod.? Já už ho mám pře půl roku a nemůžu si ztěžovat. Akorát jde někdy špatně rozebrat obzvlášť po řepě a karotce. Objevil jsem na to jeden fígl. Dříve jsem to vyndaval za sýto, ale když to nejde, přitáhněte šnek směrem co nejvíce k sýtu a opakujte znovu různými směry. Pak se tímto kinkláním šneku dostane pod gumové těsnění vzduch a šnek se pak lépe odlepí. Netahejte šnek normálně nahoru, jen ho konci prstů přitahujte k sýtu. Jde to špatně vysvětlit, ale doufám, že na to přijdete. :) Tvarem je skoro stejný jako dražší varianta Hurom slow juicer. Pokud někdo máte Hurom, stojí opravdu za to si ho pořídit? Viděl jsem ho na videu a přijde mi to úplně stejné jako vitaMAX. Možná budou kvalitnější součástky. Zase Hurom je elegantnější a lépe zapadne do kuchyně.
Mar

Re: vitaMAX juicer

Příspěvek od Mar »

Strasne moc dekuji za tip na rozebirani nerozebratelneho odstavnovace. Misto tradicnich dvou hodin lopotive prace, paceni a nadavek, rozebrano behem par vterin :) diky moc!!! :D
LukášS

Re: vitaMAX juicer

Příspěvek od LukášS »

Tak já ho mám asi měsíc. Ze začátku jsem s tím také zápolil ale teď dám zpáteční chod na 3sek. a bez problémů.
Odpovědět