Lifefood

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Mam pred sebou blok zo Slnecnice:
jedna Slunenka 59,50 Sk, druha 63,50 Sk a Hemp Cacao 59,50.
Bio Bio a Biopark su este ovela drahsi.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Tereza píše: právě jistý okolnosti budou asi mít za důsledek, že bude býroba sluněnek poněkud omezena s určitou pravděpodobností a její prodej zúžen na několik vybraných míst v praze a její cena pujde hore...
hmmm tak to Ti dělám s ptaním se "medvědí službu"....to je škoda, ale jak píšeš, asi to jinak nejde, myslím, že se po Praze dobře proslavila a že se dobře prodává....
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Renáta píše: Keby mi nechutila, tak by mi to nebola ľúto. Ale je fakt dobrá.
tak leda samovýroba, zkoušela jsem o víkendu a jde to :wink: :)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Alebo im mozes navrhnut, ze im tovar budes dodavat, len ak neprekrocia urcitu cenu. Potom je to na nich, ci je pre nich prioritnejsi zisk alebo spokojnost zakaznikov.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Katarína píše: Ale vzhladom na to, ze v tychto obchodoch nakupujem len zriedkavo, prehlad nemam.
No, ani zo mňa by moc živí neboli. Možno preto tie premrštené ceny :?
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Příspěvek od Sitar »

Po delsi dobe jsem zakoupil Kakaovy sen. Medu je zda se mene, ale konzistence jako lepidlo. Proste chutove byl nejlepsi ten prvni, co jsem kupoval.
Jinak uz se tesim na brouky s jinou prichuti nez chilli.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

mě to přijde jak lepidlo od začátku, težko to pak posoudit...

brouci už jen čekaj na etikety, ty už jsou v tisku..
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

raw pistácie

Příspěvek od Ivana »

Chtěla jsem se zeptat, zda by nešly dovážet i raw pistacie. Ty shanim vsude mozne, ale sehnala jsem sice z Aliky, ale nevim nevim jeslti nahodou nejsou prazene, nejak tomu neverim. A taky proste nebio, coz je skoda. Takove velke 5 kilove pytle by se hodily :-)
Jinak vsechny vyrobky lifefood jsou fakt super. Myslim ze brouci jsou super jmeno a uz se tesim na jinou prichut, i kdyz i chilli mi chutna, ale kojim a tak si nemuzu davat tolik.
Jeste by me zajimalo jak je to s tema formularema, proste si vzdycky musim napsat o novej objednavkovej formular? Mam asi zas starej a nebude tam vse.
Diky Ivana
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Raw pistácie se dají koupit v Diane např Na Poříčí. Bio asi nebudou, ale raw ano.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivana »

Jo Díky, tak az pojedu nekdy do Prahy.. :? V Brne diana asi neni.. Ja jsem zas slysela nekde ze se stejne suší pistácie horkým vzduchem párou nebo tak.. takze fakt nevim jestli jsou u nas raw. Chtela bych ochutnat fakt pravé raw. Stejne by bylo super, kdyby nekdo udelal vitarianskej eshop, .. proste by tam bylo vsechno tak jako na zahraicnich vita webech. Od pristroju, po ruzne pomůcky, streba me se libi ten spiralizer na spagety zeleninove.. a taky vsechny ty pochoutky ostatni co uz nas jeste nejsou. :oops: :P

Na vitarianovi by mohl byt takovej eshop ne? Ale jasne ze jde o finance!
Tak cau :wink:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Ivana píše:Jo Díky, tak az pojedu nekdy do Prahy.. :? V Brne diana asi neni.. Ja jsem zas slysela nekde ze se stejne suší pistácie horkým vzduchem párou nebo tak.. takze fakt nevim jestli jsou u nas raw. Chtela bych ochutnat fakt pravé raw. Stejne by bylo super, kdyby nekdo udelal vitarianskej eshop, .. proste by tam bylo vsechno tak jako na zahraicnich vita webech. Od pristroju, po ruzne pomůcky, streba me se libi ten spiralizer na spagety zeleninove.. a taky vsechny ty pochoutky ostatni co uz nas jeste nejsou. :oops: :P

Na vitarianovi by mohl byt takovej eshop ne? Ale jasne ze jde o finance!
Tak cau :wink:
taky bych byl před lety pro, jenže se domnívám a i ze zahraničních, že postupující vitovec toto stejně opustí
Zbavení se závislosti na pistácii mně trvalo, stejně jak na datlech, nehovořmo o tahinovi, řasy jsem naštěstí ani nezačal
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Tie mi nechutili nikdy, s vynimkou tofu s riasou z Country life.
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivana »

jo jasně, ale já jsem prostě zatím takovej vitovec na začátku stále se snažící o přechod na 100% nebo aspon skoro.. a řasy jsou jako špatný? Ja práve miluju ty od Terezy, proste ty jsou fakt uplne jiny nez ty co se bezne prodavaji. Ty od Terezy, obvzlást ten morský salát , je uplne uzasnej. Proste mekka rasa, velmi chutna, mirne slana.. mnam. Ja jinak rasy taky driv nemusela. Nebo jen nekde na suši.
Eva

Příspěvek od Eva »

Ivana píše: ... Stejne by bylo super, kdyby nekdo udelal vitarianskej eshop, .. proste by tam bylo vsechno tak jako na zahraicnich vita webech. Od pristroju, po ruzne pomůcky, streba me se libi ten spiralizer na spagety zeleninove.. a taky vsechny ty pochoutky ostatni co uz nas jeste nejsou. :oops: :P ...
Myslim, ze vetsine lidi by stacila rozsirena nabidka syroveho ve stavajicich obchodech. Problem spis je, ze nabidka na nasem trhu neni jeste tak daleko jako je treba nekde jinde - osobne odhaduju, ze ani tak daleko nebude, protoze Cesi jsou prece jenom trochu jineho smysleni nez treba Americani, takze by nektere pristroje nebo vyrobky nepouzivali. Ale stejne jsem zvedava, jak se situace vyvine :)

Ja doufam ve vetsi informovanost ohledne puvodu, slozeni i zpracovani vyrobku ci surovin. Pomohlo by mi to, protoze mam pocit, ze ne vsem popisum na obalech lze verit, pripadne jsou neuplne. Tezko odlisuju vyrobce, kteri se snazi o uprimnost od ostatnich - krome Lifefoodu :)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Vitarianskej eshop je bohužel utopie.
Myslím že to bylo v prvoplánu biosfery a brzy kluci zjistili že malobchod se bez kompromisu neobejde, alespon ne v teto zemi. Bohužel přiznavám, že i já jsem musela se zřízením malobchodu přistoupit ke kompromisu v podobě biobagety...Prostě v současné době se 100%vita shop nemuže uživit. Nekompromisní si muže dovolit být pouze výrobce a velkoobchod..

Je zde myšlenka na zřizení našeho vlastního eshopu, na druhou stranu je otazka, nakolik by lidi byli schopni brát dostatek z našeho relativně vymezeného sortimentu, aby se to vyplatilo s poštovným...čili si to možná raděj koupí na biosféře..

Nicméně, kdo to ještě neví tak at zví...že náš sortiment se neustále rozšiřuje. Na vánoce máme haldu novinek:

Dlouhý seznam začíná novými příchutěmi sušených brouků pro ty koho moc pálila po chili tlamička (i když na protažení dutin byly prima..), a to curry a provensal. Obojí vyloženě doporučuju.. vše BIO

Pak máme řadu bezlepkových (FAKT SUŠENÝCH) sušenek BIO - Pohánky vanilkové, kakaové a kokosové, slazeno sušenými datlemi. Je to mnam. řadu uzavírají Mrkvánci BIO a až uvidíte mrkvánka na etiketě, tak prostě neodoláte :-)...prostě mrkvové sušenky..

Upgradeovali jsme kakaosen na BIO verzi vegan, aneb Kakaový sen Deluxe BIO, ve kterém je jemnounký nepražený kakaový prášek a jakonový sirup, a k němu se přidružila Jakonella BIO, aneb tahini s jakonovým sirupem a vanilkou. Obojí moc mnam.

Tři vánoční šlágry jsou Nepražené kakao BIO (již zmiňovaný jemný prášek, odtučňovaný..), Citronová kůra BIO (taky jemně mletá), a Vanilka BIO (prášek z vanilky, za studena zpracovávaný). Všechny tři opravdu luxusní..

No a na závěr máme hutné chutné vánoční koule, ukoulené s láskou :-) .. čili bezlepkové cukroví bez cukru - kuličky z datlí, kešu, máku, rozinek, kokosu a semínek atd (jakože více druhů, ne všechno dohromady). Nicméně před těma varuju. Je to běs

Vše je k mání na Floře a v biotopu, po praze všemožně, v brně bude od pondělka a pro mimopražské a mimobrněnské doporučuju zahartusit na biosferu pokud máte o new stuff zájem, páč se zdá že jsou trochu laxní v objednávání novinek, nejak to u nich skomírá. při troše snahy a štěstí něco z novinek vezme i CL

jinak ještě k vánočním akcím patří možnost zakoupení dárkových poukazek k nákupu na floře a možnost objednání dárkových balíčků na přání (s naším zbožím i s ostatním co běžně prodáváme na floře)

jo a máme na floře k prodeji taky johnyho svíčky a jsou moc heffký

tak to byla malá reklamní vsufka a doufám že mě za to nikdo neukřižuje
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Fuper.
:-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

daji se jeste nekde sehnat johnyho svicky?
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

mlok píše:daji se jeste nekde sehnat johnyho svicky?
:P no přeci tady: :D

viewtopic.php?t=1144
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

tak co na Biofach v Norimberku ? Úspěch ? Jinak já hlasuju pro 28...u mě jasnej favouš... :wink:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

biofach jednoznačně úspěch!

česká prezentace jinak vostuda

co je 28??
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Salima

Příspěvek od Ivana »

Ahoj Terezo, budete na Salimě, nebo ne?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Ahoj budeme

došel poslední balík v pořádku?
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

Tereza píše:
co je 28??
...no 28 přeci... http://www.biospotrebitel.cz/biostyl2008/
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

člověk píše:
Tereza píše:
co je 28??
...no 28 přeci... http://www.biospotrebitel.cz/biostyl2008/
:D

tak to já hlasovala pro 27, ty pohankové se mi zatím nedostaly do ruky (ani do úst)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Já pro 29
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nejoblíbenější biopotravina

Příspěvek od Renča »

Já pro 27.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jo no tak muj favorit sou jednoznačně 28, akorát sem nehlasovala, je mi to poněkud trapné...
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

...třeba bys vyhrála košík vlastních výrobků... :wink: Pojedu se tam mrknout asi v sobotu.Nebo v neděli.Možná to bude lepší v pátek,že nebude tolik lidí ( a bude víc ochutnávek... :D )...
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Hmm, pohánky jsem ještě neměl možnost ochutnat, dlouho jsem přemýšlel jestli hlasovat pro 27 či 29, obojí je dobré a na stejné úrovni (sladké x nesladké), nakonec jsem hlasoval pro 29 :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Hugo je můj člověk, taky jsem dlouho váhala, zda nezvolit brouky :)
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

No, brouci jedině ;-) :oops: 8)
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

tady má někdo novou ikonku :D ...jsem si už zvykla na toho psa :wink:
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

29 :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

vlastně bych řekla že je to velká ostuda kdo ještě neměl 28, měli byste s tím něco udělat ... je to vážně strop! :-)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

31
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

75 je cierny kon.. tak vo finisi bacha.
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

Tereza píše:


co je 28??
...jako 28 je fakt asi TOP...,ale co je ostuda ..? Terezko... :wink:
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Tereza píše:vlastně bych řekla že je to velká ostuda kdo ještě neměl 28, měli byste s tím něco udělat ... je to vážně strop! :-)
Nojo, když dělám na Biosféře objednávku, tak zrovna není na skladě ... :?
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

800914 píše:75 je cierny kon.. tak vo finisi bacha.
Že bych naučil pracovat s PC svého kocoura? Obrázek
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivana »

Tereza píše:Ahoj budeme

došel poslední balík v pořádku?
Jo dosel, diky moc.. mnam, ty cokoladovy pohanky jsou tentokrat uzasny, takovy jeste vlhky.. :)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Ivana píše: Jo dosel, diky moc.. mnam, ty cokoladovy pohanky jsou tentokrat uzasny, takovy jeste vlhky.. :)
Aha, já měla právě pohánky takové sušší a pak jsem měla žízeň. Ale to bylo v prosinci, a nové várky jsou třeba vlhčí? :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Hugo z Hor píše: Nojo, když dělám na Biosféře objednávku, tak zrovna není na skladě ... :?
do měsíce plánujeme spuštění vlastního vitarian friendly e-shopu...kromě všeho možného baleného by mělo být k prodeji i sušené ovoce, ořechy a semínka na váhu (resp. po kilech)

kdybyste měli jiné požadavky co byste třeba chtěli aby bylo k mání, tak případně please navrhněte

k biosfeře a jejímu objednávání se nechci vyjadřovat

co se týče pohánků kakaových, tak prvoplán byl takový jaké jsou ted - prostě čokoládové..ale nějak se mi to v mezičase vymklo z dozoru a byly přesušené. ted už jsem to snad dostatečně pojistila že už budou pořád vláčně čokoládové a už se to nebude opakovat doufám..totéž platí o vanilkových...chvíli se zdálo že vyrábíme omítková kolečka, ale provedla jsem stejná opatření a aktuálně jsou moje nejoblíbenější na jídelníčku, takové měkounké placičky, mnam... ale ty kokosové jsou stejně nejlepší..
...takže vostuda je že je někde nemaj skladem a že je někdo ještě nevochutnal :-)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Tak já dám pohánkům druhou šanci :P
(kokosových se to netýká).
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Juuu, objednávání po kilech si radši zakážu. :) Ale super nápad pro rodiny!!!
Já měla vlastně vanilkové, možná nejpřesušenější várku. :lol:
Zkusím je znovu a kdyžtak napakuju do letadla a na cestu příští měsíc. Umíte dělat chutě...
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivana »

Tak to se moc tesim na ten eshop!!!!! :P No tak ja dam take druhou sanci vanilkovym pohankam, ty jsem mela taky presusena kolecka cementova.
Do eshopu bych navrhovala napr ty pistacie, kesu.. a nejake treba i pristroje, nebo pomucky, napr, porad shanim mechanickej nebo elektrickej kouhac na zeleninu korenovou ajinou a nechci kupovat celej robot, nebo ten spiralizer na spagety zeleninovy.. sprouter bag atd.
Jinak se tesim na salimu jak si zas ochutnam chlazene 8)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Tereza píše:kdybyste měli jiné požadavky co byste třeba chtěli aby bylo k mání, tak případně please navrhněte ...

.... takže vostuda je že je někde nemaj skladem a že je někdo ještě nevochutnal :-)
Jojo, už se stydím :oops: :lol:

V íšopu by se mě líbily třeba náhradní díly a spotřebák na přístroje co prodáváš (případně třeba i na GS). Semínka a sušené ovoce budou super, ještě bych přidal třeba i to kakaové máslo ...
:wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Eva

Příspěvek od Eva »

Tereza píše:... kdybyste měli jiné požadavky co byste třeba chtěli aby bylo k mání, tak případně please navrhněte ...
Brouci po kilech :)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

No když už objednávám na netu, tak kupuji co to dá, aby se to vyplatilo kvůli poštovnému. A to znamená, že si nechávám posílat i kvanta zelený čočky, cizrny, mungo, adzuky...taky občas goji pro taťku, nějakou tu kosmetiku pro sebe i lidi kolem mě. Prostě všechno, co se dá naklíčit nebo je to prostě syrový a pro nás upotřebitelný. I med. A třeba tu knížku o konopí, kterou někde zmínil čísílko, tu bych také přiobjednala. A kdyby byla i nějaká ta Johnyho svíčka, tak taky. Prostě co nejvíc upotřebitelných věcí na jednom místě... (kolikrát chci spoustu věcí, ale jsou rozházený po různých webech, tak se na to vykašlu úplně, než platit několikrát poštovný, to to zase tolik nepotřebuji).

Taky ty krystaly do podpaží (i když vydrží dlouho), henna na vlasy...
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

Terez a bude možný objednat si balíkem i sluněnky? V Brně je nikdo s rozvozem nemá a já se dostanu do města jen v pátek, to už jsou ale buď vykoupený nebo maj den do skončení lhůty...:-(...a přitom se po nich můžu utlouct, ovšem vlastními silami tak dobré vyrobit nedokážu....
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Dlouho jsem se rozmýšlela a nakonec jsem vybrala 29. Škoda, že tam nebyly kakaové pohánky, to bych se rozhodla mnohem rychleji. :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Odpovědět