Lifefood

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

pavel life píše:Olivy - Tento týden by již budou nové olivy NESOLENÉ i solené. Je i tapenáda RAW z těchto oliv. Ty nesolené jsou super.....
Pavle moc děkuji za zásilku z LF, která včera dorazila. Poprvé jsem ochutnal bio fíky - úžasné!! No ale hlavně děkuju za ty řecké nesolené olivy, na ty jsem byl obzvlášť zvědavý a máš pravdu, paráda, pochoutka!
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

Bernardeta píše:Ahoj, prosim prosim o informaci, kde se daji koupit raw nesolene olivy. Mam o ne velky zajem, ale nikde jsem je nevidela prodavat.
Ani ja, tiez som sa pytala vo viacerych bio obchodikoch. Nejake aktualne info (mimo zasielok)?
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

Pavel tu niekolko prispevkov dozadu spominal, ze obchodnici tieto nesolene nechcu do obchodov, tak su dostupne len cez nich priamo.
Zmenilo sa niečo?
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

epony píše:Pavel tu niekolko prispevkov dozadu spominal, ze obchodnici tieto nesolene nechcu do obchodov, tak su dostupne len cez nich priamo.
Zmenilo sa niečo?
Jo, takhle to Pavel psal. Teda já to nechápu... jak můžou obchodníci předem "vědět", že by tyhle olivy snad nebyly prodejné? Teď jsem jich snědl skoro čtvrtkilový sáček, není možný se od nich odtrhnout. Tyhle nesolený jsou zas něco jinýho a je mi jasné, že je prostě budu střídat, protože všechny ty solené/nesolené varianty oliv od Terky jsou dobroučké.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

V tych bio obchodikoch, v ktorych som sa pytala, ani nevedeli o ich existencii, takze ich nemali ako odmietnut.
Tie presolene mi vzdy rozhodili cely organizmus, preto ich nekupujem. Ale nesolene by mohli byt fajn, lebo zaroven nie su suche ako susene ovocie.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

Katarína píše:nesolene by mohli byt fajn, lebo zaroven nie su suche ako susene ovocie.
Ano, jsou fajn, ale konkrétně mně nevadí ani ty solené, chutnají mi všechny Terčiny varianty. Ale mohly by být slané klidně krapet míň, to jo. No, teď už to můžu "ředit" - dát do pusy jednu solenou a k ní jednu dvě nesolené :wink:
Že nejsou suché jak sušené ovoce jsi trefila přesně. Jsou příjemně vláčné, naložené v olivovém oleji. Jo, paráda.
Bernardeta
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 17, 2008 22:53

Re: Lifefood

Příspěvek od Bernardeta »

Jindro, ja jsem se do tech nesolených raw oliv taky zamilovala :-) a bohužel se mi taky podařilo sníst celý ten balíček nesolených oliv najednou a jsem teda mírně přejedená! Myslíš, že to může mít nějaké negativní následky? Bylo ti pak zle?
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: Lifefood

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 21:00, celkem upraveno 1 x.
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: Lifefood

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 21:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

Bernardeta píše:Jindro, ja jsem se do tech nesolených raw oliv taky zamilovala :-) a bohužel se mi taky podařilo sníst celý ten balíček nesolených oliv najednou a jsem teda mírně přejedená! Myslíš, že to může mít nějaké negativní následky? Bylo ti pak zle?
Jj, jsou dobroučké. Snědl jsem na posezení skoro balíček, tj. asi 200 gramů. Zle? Neblázni :D S klidem asi o sobě řeknu podobně jako S.arik, že mám prostě kachní žaludek. Pochutnal jsem si a nic mi z toho nebylo, kdepak.
Až LF naskladní čokoboby (nějak v červnu, pokud vím), budu zas dělat objednávku a tak vezmu aspoň deset těchhle balíčků oliv. Mimochodem když už o nich mluvíme, jdu na ně, budou z lednice příjemně vychlazené.
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: Lifefood

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 20:58, celkem upraveno 1 x.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Lifefood

Příspěvek od Yeff »

anyzzka píše:Teď trochu odbočím od oliv.
Co jsem se začala zajímat o life food, tak jsem se těšila, jak se budu ládovat life čokoládou, ale já na ní teď už vůbec chuť nemam, ani na jiný sladkosti! Je mi to líto, protože je to skvělá dobrota (:-)
No já jsem se s ní jeden čas přežral, i těma kuličkama, a tyčinkama, byly výborný. Ale teď už mě to taky nějak moc neláká, každopádně, kdyby mi někdo nabídl tak jdu do ní :D
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: Lifefood

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 20:49, celkem upraveno 1 x.
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: Lifefood

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 20:48, celkem upraveno 1 x.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Lifefood

Příspěvek od Pavluška »

Dneska mi dorazil e-časopis Furt v pohodě (ze stránek http://www.mujvztah.cz/index.htm ) a tam článeček o Biostylu a o LF psali toto:
"Také máte pocit, že mlsat se dá i zdravě? Nebojíte se cereálních chuťovek bez přídavku umělých sladidel a konzervačních látek? Pak jste můj člověk. Největší výběr bio pochutin měl jednoznačně stánek firmy Lifefood. V nabídce měli první českou bio čokoládu, energy tyčinky, sladké kuličky, sezamové dezertní krémy, různé sušenky, ořechy, ale také olivy nebo mořské řasy." (Jana Vašáková)
:)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Zdravím všechny---olivy nesolené již oficielně v nabídce....omlouváme se za zpoždění. :)

http://eshop.lifefood.cz/index.php?main ... ex&cPath=8
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: Lifefood

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 21:11, celkem upraveno 1 x.
Hlučín

Re: Lifefood

Příspěvek od Hlučín »

Terezko, dnes jsem oslovila majitelky obchůdku se zdravou stravou v Hlučíně :D na asi Ostravské ulici. Hlučín je na Ostravsku.
Obě dámy projevily zájem, dala jsem jim jméno Lifefood a své jméno Amy, aby se Ti ozvaly. Tak uvidíme. Mám to 3 minuty z bytu, líbilo by se mi, kdyby měly Tvé zboží.
Ahój, přeju vše dobré, Amy :wink:
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Lifefood

Příspěvek od levandulka »

Vie mi niekto povedať, čo sa stalo s kešu a kakaovými bôbami? Už asi 2 mesiace ich neviem zohnať a v bioobchodoch mi povedali, že momentálne nejdú objednať :(
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Lifefood

Příspěvek od renny »

levandulka píše:Vie mi niekto povedať, čo sa stalo s kešu a kakaovými bôbami? Už asi 2 mesiace ich neviem zohnať a v bioobchodoch mi povedali, že momentálne nejdú objednať :(
odkial si??
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Lifefood

Příspěvek od levandulka »

Renny, máš SZ :wink:
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

pavel life píše:Zdravím všechny---olivy nesolené již oficielně v nabídce....omlouváme se za zpoždění.
No však zrovna včera u nás byly k večeři společně se zeleninovým salátem. Mňamko.
No... píšu "u nás", ale jedl jsem to jen já. Ostatní členové rodiny vařáci :(
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Lifefood

Příspěvek od levandulka »

Jindro, ktoré olivy z Lifoodu ti chutia najviac? Mám dilemu :lol:
Mac
Příspěvky: 49
Registrován: čtv pro 13, 2007 11:41
Bydliště: Slaný

Re: Lifefood

Příspěvek od Mac »

Dají se olivy červené sušené 1kg jak je maj v nabídce Lifefood sehnat i někde přímo v Praze v krámku ?
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

levandulka píše:Jindro, ktoré olivy z Lifoodu ti chutia najviac? Mám dilemu :lol:
Jejda. Tak rád bych Ti v tom dilema pomohl, jenže... právě proto, že mi chutnají všechny, mám od Terky nakoupeno od každého druhu a střídám to. Nechci tu některý druh vyzdvihovat, to nejde... každé chutnají jinak a každé si vychutnám. Většinou je jím samotné. Snad jen k těm soleným z Peru - jsou fakt poctivě slané, takže ty jím málokdy samotné; dávám je do zeleninového salátu, to je skvělá aplikace.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

Caute, uz som 2x pisala priamo do Lifefoodu a nedostala som odpoved na to, ci su Vase kesu naozaj surove, tak sa pytam teda este aj tu. Vid. tento clanok: http://www.wisegeek.com/are-raw-cashews ... sonous.htm
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od ml »

renny píše:
levandulka píše:Vie mi niekto povedať, čo sa stalo s kešu a kakaovými bôbami? Už asi 2 mesiace ich neviem zohnať a v bioobchodoch mi povedali, že momentálne nejdú objednať :(
odkial si??
já zase nevím, zda je jablečný ocet, u nás není již více jak rok
mirka
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Lifefood

Příspěvek od Renáta »

ml píše:
já zase nevím, zda je jablečný ocet, u nás není již více jak rok
Kým zoženieš Terezkin, tak tu je recept na domácu výrobu. Pripomína mi to zásady pri výrobe kvásku - žiadny kontakt s kovom, miešanie denne vareškou :wink:
http://primar.sme.sk/c/2543758/urobte-s ... -ocot.html
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od ml »

díky Reni. kdysi jsem nějaký jabl. ocet zkoušela, ale neuspěl. zkusit můžu, snad bude lepší. trh nabízí spoustu druhů octa, ale žádný není jako terezky.... :)
mirka
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Lifefood

Příspěvek od Renáta »

Ja viem, Terezkin je fakt klasa!
A chyba mi, ze uz Terezka sem nepise -ako sa mi s nou dobre pôstovalo!!! :D Ale to ani Honzik, Tvx, ci Pepik Sevcu. Casto myslim aj na tych ich drobcov. Ako sa asi maju. No, zivot je zmena, tak sa im azda dobre darí.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

A o tych kesu netusite nikto nic? Lebo som to slubila zistit kamosom, uz tomu bude asi aj niekolko mesiacov, toto uz bol treti pokus, a stale sa neviem dopatrat odpovede... :( Hm?

Plus este som sa davnejsie pytala, ci sa daju na Slovensku, konkretne v Bratislave, zohnat tie Lifefood nesolene olivy. Mate niekto nejaku stopu? :mrgreen:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Lifefood

Příspěvek od levandulka »

Katarína, myslím, že kešu z Lifefoodu sú raw.
Ak si pozrieš 2 stránky späť Pavel life napísal: "Ono třeba RAW kakao umí třeba jen 2 farmy na světě (co víme) a stejně tak kešu."
V celom kontexte mi to vyznelo tak, že ich kešu sú raw :wink: Aspom dúfam :oops:
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od ml »

Renáta píše:Ja viem, Terezkin je fakt klasa!
A chyba mi, ze uz Terezka sem nepise -ako sa mi s nou dobre pôstovalo!!! :D Ale to ani Honzik, Tvx, ci Pepik Sevcu. Casto myslim aj na tych ich drobcov. Ako sa asi maju. No, zivot je zmena, tak sa im azda dobre darí.
jj, je to tak. já vždy jak jedu do Prahy, vzpomínám na lidičky a srazy na kterých jsem se s nimi setkala.....život běží dál a nabízí své cesty, kterými jdeme..... :wink:
mirka
Eva

Re: Lifefood

Příspěvek od Eva »

Katarína píše:A o tych kesu netusite nikto nic?
Terka loni říkala, že dle lifefoodu dostupných informací ona farma produkuje syrové kešu.

Mně chutnají jinak než normálně dostupné kešu a nejsem po nich tak otupělá. Můj pocit říká, že jsou méně vařené :)
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Zdravím všechny. Zkusím odpovědět na pár dotazů, které jsem zaregistroval. :)

- olivy solené i nesolené budo snad do 14 dnů - ale dodavatel je dost free :)

- námi dodávané kešu jsou opravdu RAW. Máme to ověřené. Tato farma v Indonésii má technologii na mechanické loupání. Je obrovský rozdíl v ceně.... :(

- nesolené placky jsou již vytestované a máme naplánovanou výrobu. Začneme s nimi na eshopech v čr a německu.

- začínáme s distribucí mixerů vitamix, greenstar, sušiček excalibur a dalších pomůcek. Uživatelé eshopu budou o tomto informováni emailem.

- na slovensku teď bohužel pokulhává distribuce do obchodů. Nemůžeme je zásobovat zatím sami jelikož je dosti drahé poštovné a přepravní společnosti neumí dobírky do zahraničí....zbytečné komplikované. Situaci řešíme a snad se zásobování obchůdků v brzké době zlepší. :wink:

mějte se všichni fajn >:-)
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Kometa »

Máte super kokosový olej Obrázek
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: Lifefood

Příspěvek od Esterka »

Nemáte v Lifefoodu náhodou živé mandle? Všechny mandle co jsou běžně v supermarketech jsou z USA a jsou mrtvé (asi ozářené) a rychle hnijí, pokud je namočím do vody. Živá mandle by měla po namočení vyrazit klíček a ne hnít.
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Ahoj Esterko

Mandle máme také mechanicky vyloupané ze skořápky. Původ je Španělsko. Mandle nevyklíčí jelikož je zbavena slupky a to je dle mých informací příčina neklíčení u všech vyloupaných ořechů----u semínek je tomu jinak. Slunečnice co máme z ČR a dýně klíčí občas až moc :D

měj se
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Lifefood

Příspěvek od Yeff »

Ořechy klíčí podle ročních období, což znamená, že některé dokonale životaschopné ořechy neklíčí
(v našem prostředí). Pro představu makadamské oříšky potřebují
30-60+ dní na vyklíčení. I když uspějete v klíčení makadamů ve skořápce,
ořech může být zkažený či žluklý v době, kdy se objeví hlavní klíček.
Čerstvé, celé, opravdu syrové ořechy jsou životaschopné po sklizni jen po určitou dobu. Ořech
ztrácí životaschopnost stárnutím (žlukne), přehnaným vařením, sušením nebo díky fyzickému poškození.

Mandle (klíčení):
Používejte pouze celé, neoloupané mandle

Poznámka: Nenechte klíčit mandle déle než dva dny (doporučujeme 1 den), protože klíčky mohou žluknout.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Panda »

Takže Standa v té své videoreportáži použil špatný příklad, protože ta ukázková mandle mu stejně nemohla vyklíčit. :-)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

Panda píše:Takže Standa v té své videoreportáži použil špatný příklad, protože ta ukázková mandle mu stejně nemohla vyklíčit. :-)
njn, bohužel. Ale jinak (videoreportáž) dobrá.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Pavlína
Příspěvky: 303
Registrován: pát led 02, 2009 13:56

Re: Lifefood

Příspěvek od Pavlína »

A já se chci zeptat na sójovou omáčku Bragg. Je vůbec ještě někdy šance že bude? Jsem šťastná, že můj muž jí saláty ve velkém a že mu to chutná, ale nejraději má právě s touto sojovou omáčkou. Zkusili jsme jinou, nedá se srovnávat s liquid aminos...
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

Pavlína píše:A já se chci zeptat na sójovou omáčku Bragg. Je vůbec ještě někdy šance že bude?
Týýý jo, tos mi připomněla, že ji mám v lednici, skoro novou, takřka plná, taky jsem ji koupil na saláty, ale nepoužívám ji, prostě nemám potřebu, ikdyž je chuťově dobrá. Kdybys měla fakt nouzi, nechal bych se přemluvit a poslal bych Ti ji.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Pavlína
Příspěvky: 303
Registrován: pát led 02, 2009 13:56

Re: Lifefood

Příspěvek od Pavlína »

Jindro to jsi neměl říkat :lol: . Já jí moc chcíííí. Prosím, prosím pošli mi, zaplatím plnou cenu i poštovné. Děkuju, děkuju. Pokud by ses přemohl k odeslání :D napíšu Ti adresu do SZ.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Lifefood

Příspěvek od Renáta »

Ja som ňou zvykla pofrckať nakrájanú hokaido pred zapečením - naši sa olizovali za ušami. Tiež som ju dávno nemala. Teda, Pavli, ty sa tiež ozveš len kvôli omáčke! :wink: Napíš k sebe do denníčka, ako sa ti darí - jasné, že len ak bude chuť. Často si na teba pomyslím.
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Ahoj

Liquid Aminos jsme brali od výrobce jablečného octa - trochu potíže s dodací dobod a pod...
Teď je ve výrobě jablečný ocet z českých BIO jablek - 1 dřevěný sud na zkoušku. Pokud vše dopadne dobře budeme dodávat jablečný ocet bez složitého dovozu. Tím pádem si nejsem teď jistý jestli budeme dále prodávat liquid z USA. Uvidíme. :wink:

Jinak Tamari mi příjde podobná.....ale je pravda že jí osobně používám velice málo.
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: Lifefood

Příspěvek od Vejmutovka »

Já si dřív objednávala Bragg Liquid Aminos z USA, balení 3x 1 litr asi za 20,- USD plus cca 10,- bylo poštovné. Měli i menší balení, kupovala jsem na www.naturesstore.com, mají i jiné Bragg výrobky.
Pinus strobus
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

Dik za odpovede, Pavel!
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Pavlína
Příspěvky: 303
Registrován: pát led 02, 2009 13:56

Re: Lifefood

Příspěvek od Pavlína »

Omlouvám se, že se ozývám až teď, celkem 8 dní mi nešel internet.
Také děkuji Pavle za odpověď na sójovou omáčku. Kdepak, Tamari se nedá s Bragg srovnat... Jindra nám teď poslal malou lahvičku, tak zase nějakou zásobu máme, dávám do salátu jen trošičku.
Vejmutovko moc děkuju za odkaz, já si chtěla sojovku objednat z Amazonu, ale protože jsem zjistila, že na letišti všechno prochází při kontrole na české straně rentgenem (dopisovala jsem si s celním úřadem) a na americké straně bych musela pátrat zdali taky ne, vzdala jsem to. Ze zdravé omáčky by se tím pádem stala radioaktivní bomba :mrgreen: .
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Ahoj....

již máme nově v sortimentu:

Nesolené zeleninové placky:

http://eshop.lifefood.cz/index.php?main ... ts_id=2042

Znovu dorazily solené a nesolené olivy z Řecka:

http://eshop.lifefood.cz/index.php?main ... ex&cPath=8

Pesto z medvědího česneku od dědečka Hříbečka z Doldenhofu :)

http://eshop.lifefood.cz/index.php?main ... &cPath=295

Luxusní Cedrové oříšky:

http://eshop.lifefood.cz/index.php?main ... ath=45_288

Pekanové ořechy v super kvalitě:

http://eshop.lifefood.cz/index.php?main ... ath=45_296

Mixér, odšťavňovač atd známých značek:

http://eshop.lifefood.cz/index.php?main ... &cPath=262

Vše kromě přístrojů samozřejmě v BIO a RAW kvalitě :wink:

Mějte se fajn
Odpovědět