Lifefood

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

salátek mrkvička, celer, hmota ze sluneč. semínek atd..... VÝBORNÉ
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

ano ano, všechno u nich chutná výtečně.. aktuálně nejvíce sluněnka pažitková, dulsová a s jarní cibulkou... a pak nesmím zapomenout na švestičkový sen!!! lahoda!!! :P :lol:
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Radka píše:ano ano, všechno u nich chutná výtečně.. ...
Naprostý souhlas. Mně zase teď nadchla veveřička. To nejlepší mlíčko, které jsem kdy pila :D
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Nikita
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 20, 2007 17:39

Countrac

Příspěvek od Nikita »

Tak jsem podporila odber slunenek a lnenek v Country lifu, to je bezva, ze to tam maji, i kdyz bylo skoro vyprodano !
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jojo, chtěla jsem zde napsat oznámení, že sluněnky a lněnky & biobrouci jsou už od středy k dostání k dostání ve všech 4 prodejnách Countrylife, tak ocením když budou vidět že je o ty věci zájem a případně budou mít zájem o další naše věci co zatím neprošly sortimentní komisí...

každopádně moc děkuju všem za podporu..
Nikita
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 20, 2007 17:39

Countrac

Příspěvek od Nikita »

Vcera v Melantrichove uz meli posledni krabicky skoricovych lnenek, brala jsem predposledni a par slunenek dulse, pak nejake ty rasy tam meli. V Melantrisce je ale podle me problem s mistem na zbozi, ta prodejna je tragicka, v lete je tam silene vedro, ze se uplne roztekaji nektere vyrobky. Vubec nechapu, proc neinvestuji aspon do nejake klimatizace, uplne lituju ty prodavacky.... Pritom restaurace praska ve svech, tazke asi vydelavaji, no nechapu to. To se vubec divim, ze osvezili sortiment, to se mi tam u nich take nelibi, ze casto nemaji, co zrovna chci.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

jojo také mi přijde, že mají už léta stejný sortiment a že neinovují, to je dobře, že berou LF. Počátkem týdne jsem tam byla a koukala po výrobcích LF a nic, tak jsem ráda, že je změna :)
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Dneska jsem byla v CL v Jungmannově ulici, neměli už ani krekry ani brouky, prý se včera vyprodaly. A sluněnky jsem také neviděla.
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

v Rozmarýně už berou více Sluněnek hurá!!! :D No jen já jich snim.... :)
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Sluníčko píše:v Rozmarýně už berou více Sluněnek hurá!!! :D No jen já jich snim.... :)
:P
no a co teprve já - kolik jich sním!!!! :D

Máš Janičko štěstí, že ještě nebydlím v Praze, všechno bych ti vykoupila ha :twisted:
Ale už se to blíží... tak bacha a udělej si raději zásoby nebo nějakou rezervačku přímo v obchodě :lol: :lol: :lol:

Mám těď absťák... není to moc příjemné 8) jsem si aspoň přes net objednala lněnky a lněné krekry.... ale ty chlazené dobrůtky mi tak schází auuuuu :cry:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

já se ráda podělím :wink: :) ještě mám v zásobě Školskou, tam berou také hodně :D
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Sluníčko píše:já se ráda podělím :wink: :) ještě mám v zásobě Školskou, tam berou také hodně :D
hihi, Jani máš smůlu, já mám v záloze Školskou rovněž :lol: ... a pokud všechny místa selžou, tak letím na Flóru :lol:
se divím, že jsme se tam někdy už nestřetly a nepopraly o poslední sluněnku!!!! určitě k tomu dojde, o tom žádná :D :D :D

:P
nevím nevím, jestli se podělím.... :twisted: :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

no já už tady ty své tipy raději nebudu zveřejňovat.......... :lol:
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Dnes jsem byla zase v CL v Jungmannově ul. Byly tam právě nějaké dvě mladé anglicky hovořící slečny a prohlížely si ze všech stran "brouky". Tak jsem se je snažila přesvědčit, že v tom není žádný hmyz, protože je zmátlo, že na obale je napsáno "organic living bugs". :lol:
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Sluníčko píše:no já už tady ty své tipy raději nebudu zveřejňovat.......... :lol:
:lol: :lol: :lol:
hihi ani tohle ti nepomůže Sluníčko koumáku :D
já mám v Praze detailně zmapované, kde můžu Lajfúďácké dobrůtky zakoupiti...
ale myslím, že už se nějak dohodneme a něco zbyde i na tebe, neboj nic! :D
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

A tak nám ostatním Pražákům nezbyde než si pro sluněnku zajet do Brna :lol:
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Nikita
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 20, 2007 17:39

brouci

Příspěvek od Nikita »

Me ty brouci vubec nechutnaji, neco mi na te chuti vadi. Take pripojuji kritiku k tomu kakovemu snu, jak se tu psalo, asi prilis medu, proste zvlastni chut, ne moc dobra. Jinak samotny tahini me chutna, samotne kakao take, ale jak to bylo smichane s medem a skorici, tak me to nesedlo. Koupila jsem to jen jednou, nemam srovnani s drivejsi varkou. Kazdopadne mi ale chutnaji vsechny Slunenky a dneska jsem poprve ochutnala Lnenky kakaove s datlemi a chut vyborna.
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

Včera hned po návratu z dovolené jsem si na Floře koupila (mimo Sluněnek a krekrů) Brouky a hned večer jsem snědla celý sáček. Sice trošku pálí, ale jsou výborné. Dneska jsem se na ně ptala v Rozmarýně a paní prý dnes dostala vzorek na ochutnání. Tak jsem je pochválila a doufám, že je objednají. Měli všechny Sluněnky kromě dulsové.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

ano Rozmarýna se zlepšila

já jak přijela z dovolené, tak jsem tam také ihned pro Sluněnky zaběhla :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Rovnou z letiště. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

Sluníčko píše:ano Rozmarýna se zlepšila

já jak přijela z dovolené, tak jsem tam také ihned pro Sluněnky zaběhla :)
V pondělí jsem tam byla pro Sluněnky a neměli mé oblíbené s jarní cibulkou a dulse.Prý je vůbec nedostali. Škoda, mám to z práce nejblíž a stíhám tam dojít i během polední přestávky. Takhle jsem musela zajet tramvají do Biotopu. Na ten je spolehnutí.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:Rovnou z letiště. :P
:) já jela autobusem a trajektem :wink: :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Renča píše:
Sluníčko píše:ano Rozmarýna se zlepšila

já jak přijela z dovolené, tak jsem tam také ihned pro Sluněnky zaběhla :)
V pondělí jsem tam byla pro Sluněnky a neměli mé oblíbené s jarní cibulkou a dulse.Prý je vůbec nedostali. Škoda, mám to z práce nejblíž a stíhám tam dojít i během polední přestávky. Takhle jsem musela zajet tramvají do Biotopu. Na ten je spolehnutí.
mám stejnou strategii :D

možná jsme se tam už potkaly :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak jsem si včera koupila "brouky" a šla jsem na návštěvu ke kamarádce (vegetariánce) a nabídla jsem jí a ona zvolala: "No fuj, ty jíš ty brouky....já na to zrovna včera koukala v obchodě a říkala si, no to je fuj, i tykadla to ještě má....a ty to jíš...."
Tak jsem jí to vysvětlila... :)

Možná by nebylo od věci to slovo brouci dát do uvozovek, protože ti, co to jen rychle přelétnou zrakem nebo špatně vidí, v tom vidí fakt brouky. Její údiv byl fakt pravý.

Ale jinak - mě moc chutnají :) Teri ty abys měla svá pole na pěstování slunečnice - Sluněnky se slunečnice, "brouci" ze slunečnice.... :wink: :D
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

Sluníčko píše:
Renča píše:
Sluníčko píše:ano Rozmarýna se zlepšila

já jak přijela z dovolené, tak jsem tam také ihned pro Sluněnky zaběhla :)
V pondělí jsem tam byla pro Sluněnky a neměli mé oblíbené s jarní cibulkou a dulse.Prý je vůbec nedostali. Škoda, mám to z práce nejblíž a stíhám tam dojít i během polední přestávky. Takhle jsem musela zajet tramvají do Biotopu. Na ten je spolehnutí.
mám stejnou strategii :D

možná jsme se tam už potkaly :)
Bohužel jsme se asi nepotkaly, myslím že bych Tě poznala. Ale třeba se to někdy povede. Ráda Tě uvidím.
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

Sluníčko píše: Ale jinak - mě moc chutnají :) Teri ty abys měla svá pole na pěstování slunečnice - Sluněnky se slunečnice, "brouci" ze slunečnice.... :wink: :D
Taky mně moc chutnají-již jsem to psala. Docela bych uvítala, kdybych je mohla někde koupit vážené. Jako v Toulcově dvoře, kde jsem konečně potkala sousedku Wlastu. Při mé spotřebě se vůbec nevyplatí je balit.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Renča píše:Při mé spotřebě se vůbec nevyplatí je balit.


:lol: :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Renča píše:
Sluníčko píše:
Renča píše: V pondělí jsem tam byla pro Sluněnky a neměli mé oblíbené s jarní cibulkou a dulse.Prý je vůbec nedostali. Škoda, mám to z práce nejblíž a stíhám tam dojít i během polední přestávky. Takhle jsem musela zajet tramvají do Biotopu. Na ten je spolehnutí.
mám stejnou strategii :D

možná jsme se tam už potkaly :)
Bohužel jsme se asi nepotkaly, myslím že bych Tě poznala. Ale třeba se to někdy povede. Ráda Tě uvidím.
i já Tebe :D
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

Tereza píše:jojo, chtěla jsem zde napsat oznámení, že sluněnky a lněnky & biobrouci jsou už od středy k dostání k dostání ve všech 4 prodejnách Countrylife, tak ocením když budou vidět že je o ty věci zájem a případně budou mít zájem o další naše věci co zatím neprošly sortimentní komisí...

každopádně moc děkuju všem za podporu..
Nevím, kolik prodejen vlastně mají, ale v Coutry Life v Jungmannově ulici Sluněnky vůbec nedostávají-jak mně paní prodavačka na dotaz odpověděla. Lněnky dnes vůbec neměli a lněné krekry jen jednu krabičku a to mexické.Brouků měli dost. Ty zase neměli v Biotopu. Člověk aby oběhal půl Prahy :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

já včera byla v Dejvicích a tam měli Sluněnek hodně

4. Coutr. také nevím kde je.....
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

V Melantrichově ulici mají také sluněnky, lněnky, lněné krekry, olivy, řasy i brouky (snad jsem na nic nezapomněla). Párkrát jsem si koupila v obchodě sluněnku a snědla si ji vedle v restauraci se zeleninou. :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no většinou vážně není problém u nás, problém je v tom že málo objednávají, nebo málo často, s tím že jungmanka sluněnky skutečně nebere vubec, nevim proč
pravda je že u krekrů byly ted nejaký výpadky páč sme nestíhali vyrábět, ale to se vždy běhěm dvou dnů doplnilo..
u brouků zas nestíhá balírna.
nebalené bychom je prodávali rádi, ale nikde je tak nechtějí, nebo vlastně ani nevím kde kromě diany b to tak šlo
to že si někteří fakt myslí že by to mohli být vážně brouci je fakt, což mě dost překvapilo, ale každopádně tech etiket máme předtištěných docela hodně..
do rozmarýny stabilně dodáváme vše co chcou, u sluněnek výpadky nemáme, ale ve čtvrtek nebrali páč je šílenej státní svátek..
ale novinka přímo pro rozmarýnu bude od pondělka slunéza (asi ve skleničkách), kterou zatím dáváme jen do "humrovýho" salátu, ale oni si oni požádali jako na prodej jen samotnou, a jakože je vážně dobrá
jinak v countráčích by bylo supr kdyby se tam časem zadařilo dostat i zbytek sortimentu a ne jen tech par kousků co maj ted, ale nevim nevim..

jinak máme ted na floře novinku - hajánek bio (mléko z máku), po veverce (mlíko z lískových oříšků) moje favourite, a džusík z bio hrušek, a pohankový salát a sushi twister (jmenuje se temaki sushi)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

aku trvanlivost maju cca slunenky? a co su brouci a sluneza? mna dost provokuje ako si tam uzivate, dalo by sa nieco poslat postou aby to prislo v dobrom stave? teda keby bola vlastne moznost ze sa najde trochu casu aby mi to niekto zabalil a poslal, to by som bol rad nech mam aspon predstavu o com sa tu pise. postovne by sa samozrejme pripocetlo, to je nas hendikep.. :) /pocitam ze keby to doslo minimalne polku zblajzne segra.. :evil: ona je totiz dost natierkova/
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

trvanlivost 5 dní, nejlepší jsou ale samozřejmě čerstvé. poštou poslat nelze.
čas od času se dodávají do bratislavy.
pokud bys měl možnost dostat se nějak tam pro ně, dám ti kontakt na člověka, s kterým by ses mohl dohovorit
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

do blavy to mam este dalej ako k vam.. :(
a neslo by poslat wlastu? :idea:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

nešlo :-)

sem nevěděla že si porát za lamanší..
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Tereza píše: nebalené bychom je prodávali rádi, ale nikde je tak nechtějí, nebo vlastně ani nevím kde kromě diany b
Myslím, že by to šlo i v Country Life v Melantrišce. Tam prodávají také na váhu.
jinak máme ted na floře novinku - hajánek bio (mléko z máku), po veverce (mlíko z lískových oříšků) moje favourite, a džusík z bio hrušek, a pohankový salát a sushi twister (jmenuje se temaki sushi)

A taky žampiónový krém. Dnes jsem si ho tam dala. Mňam.
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

800914 píše:do blavy to mam este dalej ako k vam.. :(
a neslo by poslat wlastu? :idea:
U mě to je zhruba všecko na polovině cesty, takže to mám vlastně jedno, jestli bych se vypravil do Práglu nebo k Dunaju :lol:
Akorát chybí ten čas a možná i penízky, jelikož jsem se rozhodl našetřit si na GreenStar.

Jinak, nechal jsem si poslat z Biosféry ty brouky, je to fakt dobré, a podle ingrediencí z obalu to určitě půjde vyrobit i v domácích podmínkách.
:roll:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

to jde samozřejmě všechno..

p.s. chystáme se v dohlednu zatnout tu kakaovou cihlu...
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Tereza píše:p.s. chystáme se v dohlednu zatnout tu kakaovou cihlu...
Jůůů, nezapomněla jsi !!! Jestli by to šlo, tak utni něco i pro mě. :D
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Tereza píše:to jde samozřejmě všechno..
aj keby si sem dala vsetky receptury, na odbery by to myslim nemalo negativny vplyv. pre vacsinu bude mat vzdy vacsie caro konzumacia ako priprava.. :)
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

800914 píše:
Tereza píše:to jde samozřejmě všechno..
aj keby si sem dala vsetky receptury, na odbery by to myslim nemalo negativny vplyv. pre vacsinu bude mat vzdy vacsie caro konzumacia ako priprava.. :)
to snad ani tolik ne...ale mně prostě ze stejných ingrediencí vyjde nechutná břečka, kdežto Lifefood nabízí chutné POŽIVATELNÉ papu...to je pro mě ten hlavní rozdíl....ale jinak vařit umím, tak nevím, proč syrové recepty u mě končí katastrofou :shock:
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

Pomazánky ze slunečnice dělám několik let.Není na tom co zkazit.Jediný rozdíl je v tom,že Terezka,když to dělají,tak ingrediencí dávají pořád stejně a chuť je pořád cca vyvážená,kdežto já to mám furt inačí,neb všechno dělám od oka. ?? ,,Brouky,, mám teď na stole v misce...,ale nějak jsem to přepísk s chilli :shock: . Horkovzdušnou troubu mi jde nastavit na 40 st.C,tak to je pohoda. Ale jinak poslední dobou víceméně měně jídlo připravuju.Dycky namočím slunečnici na pomazánku a pak než vyndám stroy,tak ji sním :-(. Napadlo mě Ter.,že bys mohla dělat rozšmelcovaný sezam s medem,slunečnici s medem atd.... To mám furt v lednici...sladká odměna ...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

ti z vás, co chodí do Rozmarýny a někdy se jim stane, že už Sluněnky nemají, tak je mají v obchodě se zdravou výživou - když se jde z Knížecí na Anděla, tak je nejprve trafika, potom restaurace a potom ten obchod (za ním Astro poradna), tak abyste nemuseli chodit až do Školské.... :) do Biotopu
bylo to pro mne příjemné překvapení, mají je ale dražší, ale v nouzi....

mají i sushi a plněné žampióny
Naposledy upravil(a) Sluníčko dne pon říj 01, 2007 15:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

co bolo skor - slunicko alebo slunenka? :)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

:lol:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

800914 píše:co bolo skor - slunicko alebo slunenka? :)
já myslím sluníčko, Sluníčko :D ale na těch se nedá pochutnat...a Sluněnka :lol: Sluněnka je Sluněnka
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Ale na Slovensku ju nie je dostat, nie?
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

Sluníčko píše:ti z vás, co chodí do Rozmarýny a někdy se jim stane, že už Sluněnky nemají, tak je mají v obchodě se zdravou výživou - když se jde z Knížecí na Anděla, tak je nejprve trafika, potom restaurace a potom ten obchod (za ním Astro poradna), tak abyste nemuseli chodit až do Školské.... :) do Biotopu
bylo to pro mne příjemné překvapení, mají je ale dražší, ale v nouzi....

mají i sushi a plněné žampióny
Jani, děkuji moc za tip. Mám to z práce na Arbesově nám. kousek. Zatím mě nenapadlo se tam podívat.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

ona se tato zdravá výživá nedá srovnat s Rozmarýnou, je vidět, že to vede člověk, který do toho není zapálený... sortiment není moc široký
myslím, že Sluněnky tam měli prvně, tak doufám, že je budou brát stále, ono jim tam moc lidí totiž nechodí, protože kdo chodí do zdr. výživ pravidelně, tak jde raději do Rozmarýny, já tam občas nakouknu, jen tak, jako jestli nemají Sluněnky, ale ani nečekám, že by je měli, ale včera mě překvapili, když jsem je tam objevila
Odpovědět