Lifefood

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Ahoj....obávám se že tak zkusit je nasušit si doma až bude jejich sezona.

Dají se sehnat jen sušené mrazem nebo vakuem....dávali jsme je do bílé
čokolády ale jsou tuze drahé - dražší než bio goji jež nově máme v nabídce.
K bio goji - vzali jsme je na zkoušku a poměrně je zájem. O těchto goji z uzbekistánu jsme přesvědčení, že jsou pěstovány bez pesticidů. Známe dodavatele bio goji z číny nebo himalájí s certifikátem ale byli jsme upozorněni, že nesplňují povolené hodnoty pesticidů. Tyto co dodáváme pocházejí ze soukromé farmy rakouské firmy od které máme i moruše a další speciality. Sou to velice solidní lidé.

Olivy - Tento týden by již budou nové olivy NESOLENÉ i solené. Je i tapenáda RAW z těchto oliv. Ty nesolené jsou super.....
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

pavel life píše:Olivy - Tento týden by již budou nové olivy NESOLENÉ i solené. Je i tapenáda RAW z těchto oliv. Ty nesolené jsou super.....
Tak to vypadá, že tento týden ještě nebyly, v LF katalogu a shopu jsem nenašel. Těším se na ně - už asi budou každým dnem, ju? Nejsou doufám nějaké problementy...
Hvodnik
Příspěvky: 77
Registrován: ned bře 09, 2008 21:19

Re: Lifefood - adresa velkoskladu?

Příspěvek od Hvodnik »

pavel life píše:ahoj....doporučená dávka mořských řas nelze přesně určit. uvádí se cca 1/4 sáčku dulse celých.(jak ale víte....toto je dost individuální) Bylo nám vysvětleno, že dulse celé jsou náročnější na zpracování a sušení než nasekané vločky. Ty se dost používají jako koření nebo dochucení jídel.

Přibližně v polovině března se stěhuje komplet provoz do Běchovic. Je to známý areál VU v ulici Podnikatelská. Přesnou adresu i s mapkou dáme na web před stěhováním.

V souvislosti s novými prostory se objevili nové pracovní pozice v Lifefoodu. V týdnu sem hodím inzeráty pokud by měl někdo zájem.

mějte se
Ahoj Pavle,
asi jsem uplne slepej hledal jsem to na Vasem webu ale nenasel.. jaka ze je tedy ta presna adresa na P9 ?
Mam takovy pocit ze to k Vam budu mit z hlediska vzdalenosti maximalne par set metru, takze bych se pro nejake dobroty konecne rad zastavil :roll:
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Lifefood

Příspěvek od awa »

Návrh na nový druh čokolád (inspirace z Bavorska):
(psáno v poměru vzestupném)
1.hořká čokoláda+sušené maliny+(prášek z granátového jablíčka-není nutné)-velmi zajímavá kombinace hořké s mírně kyselé chutě, ale opravdu dobré!
2.hořká čokoláda+rozinky green Khorog-náhrada za Studentskou pečeť, ty zelené rozinky připomínají želé

Moje čoko orgie jsou sice tytam, ale ty Vaše miluju (zejm.čistá a ta s třešněmi), ale tohle mi chybí. Berte to pouze jako inspiraci od bývalého čokoholika.
Čokoláda je jedna z radostí života, plná zajímavých látek, výborně tlumí kašel.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

mám otázku: Existuje raw javorový sirup? Pokial ano, nemáte možnosť ho predávať? :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Sluníčko »

já bych měla návrh na nové sušenky, tedy starovnové

mně nesmírně chutnají kakaové pohánky, mají super konzistenci, zasytí a jsou chutné, jen kdyby nebyly s kakaem.... nebylo by možné vyrábět třeba vanilkové nebo skořicové, vím, že už myslím vanilkové byly, ale ty nebyly takovéto konzitence, byly tam kousky celé sušené pohanky, ale kdyby byly dělané jako kakaové pohánky, tak to by bylo tak úžasné. Miluji tyto sušenky na cesty a podobně, když potřebuji nemít těžké zavazadlo. Člověk jí vita, zasytí se....ale pro mě ta čokoláda v tom je fakt silné kafe, je to velky stimulant, přesně jak to kafe, které nepiji. Mám často dilema: potřebuji se rychle najíst a dostatečně zasytit a mít zaplněné bříško akorát, což tímto jde, ale vím, že 16 hodin budu nabuzená, což se mi moc nelíbí.

Neuvažujete o nějaké nové příchuti?
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Marci »

epony píše:mám otázku: Existuje raw javorový sirup? Pokial ano, nemáte možnosť ho predávať? :)
Raw javorovy sirup nemuze existovat.
Ale maji sirup z yucy nebo neceho obdobneho a ten raw je. Nebo sladit medem.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

ja používam na sladenie agave a som s ním moc spokojná ale práve kvoli typickej chuti javoroveho sirupu som bola zvedava.. :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

sušený ananás Lifefood je famózny m:-)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Jirka N
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 15, 2007 19:22

Re: Lifefood

Příspěvek od Jirka N »

Maria píše: Raw javorovy sirup nemuze existovat.
Ale maji sirup z yucy nebo neceho obdobneho a ten raw je. Nebo sladit medem.
Proc nemuze existovat?
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lifefood

Příspěvek od s.arik »

Tak jsem spráskala celý balík vitaplacek "a lá bramborák" a teda kromě slanosti dobrota!
Chápu, že firma musí oslovit i vařáky, aby přežila i vydělala, ale tohle mi přišlo fakt jako moc, mám dojem, že oproti tomu jsou sýrové tyčinky kojenecká strava :o
Nešlo by dělat nějakou méně slanou verzi, pro ty vitariány, co jsou zvyklí zkonzumovat tři zrnka soli za týden...? Možná jsou jiné příchutě méně slané? Pokud jo, kterou si mám vybrat příště, abych se nezasolila jako po pytlíku bramborových čipsů? :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

na americkych rawfood strankach som za posledné dni postrehla, že AGAVE sirup nie je 100% raw .. viete niečo o procese jeho spracovania napísať? ďakujem.

o agave: http://www.youtube.com/watch?v=EjE7xcGv ... re=channel
http://buellerskitchen.com/?p=1076
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Lifefood

Příspěvek od Hugo z Hor »

s.arik píše:Možná jsou jiné příchutě méně slané? Pokud jo, kterou si mám vybrat příště, abych se nezasolila jako po pytlíku bramborových čipsů? :)
Doporučuju špenátové. Teda jestli je ještě dělají, jelikož je na webu Lifefoodu už nevidím.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Marci »

Jirka N píše:
Maria píše: Raw javorovy sirup nemuze existovat.
Ale maji sirup z yucy nebo neceho obdobneho a ten raw je. Nebo sladit medem.
Proc nemuze existovat?
1.technologie zpracovani to neumoznuje
2.uz by to nebyl sirup
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Lifefood

Příspěvek od awa »

s.arik píše:Tak jsem spráskala celý balík vitaplacek "a lá bramborák" a teda kromě slanosti dobrota!
Chápu, že firma musí oslovit i vařáky, aby přežila i vydělala, ale tohle mi přišlo fakt jako moc, mám dojem, že oproti tomu jsou sýrové tyčinky kojenecká strava :o
Nešlo by dělat nějakou méně slanou verzi, pro ty vitariány, co jsou zvyklí zkonzumovat tři zrnka soli za týden...? Možná jsou jiné příchutě méně slané? Pokud jo, kterou si mám vybrat příště, abych se nezasolila jako po pytlíku bramborových čipsů? :)
Ano, mám tentýž problém. Předpokládám, že ani Terka samotná to moc nejí, pač je to strašně překořeněné a to říká i můj všekomzumující manžel (a to je velmi nenáročný tvor a leccos zkousne). Milovala jsem brouky s chilli a provensálské. Před nedávnem jsem zakoupila a zjistila, že se to nedá jíst. Takhle mi pytlíček vydrží celý rok, pač muž to odmítá a pes to taky nechce, tak si dvě tři slunky uzobnu...no nevím, jestli to nakonec nevyhodím. Kdyby byla nějaká jemná varianta, tak si objednávám každý měsíc dva tři pytlíčky, takhle teda už žádný. Podobně dopadly i lněnky cibulové, zůstaly mi jen ty jablíčkovo skořicové, ty se týmu Lifefoodu zadařily.
Co se týká těch čokolád-jsou to opravdu tornáda, ale pro toho, kdo jí sní víc jak půlku najednou. Problém není v těch báječných čokoškách, ale v jinde, každý ví, kde.
Postrádám dlouhodobě na trhu (krom vánočního období) vlašské ořechy ve skořápce v bio kvalitě. Jsou to jediné ořechy,co jím, ale ty vyloupané žlukliny nechci. Je možné zařadit do nabídky, nevadila by mi cena ani kolem stovky za půl kila nevyloupaných. V Reformhausu si koupuju Niox de Grenoble a jsou famózní, jenže tam nejsem pořád a ne vždy je mají, teď bych si dala, jenže nemám. :(
Přeposílám link, ale je jen ve fr., vlaječku na mutace tam nemají.
http://www.satoriz.fr/produits-bio/Noix ... -636-.html
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lifefood

Příspěvek od s.arik »

awa píše: Postrádám dlouhodobě na trhu (krom vánočního období) vlašské ořechy ve skořápce v bio kvalitě. Jsou to jediné ořechy,co jím, ale ty vyloupané žlukliny nechci. Je možné zařadit do nabídky, nevadila by mi cena ani kolem stovky za půl kila nevyloupaných.
Ano, ano, ano!!!
Už též vyřazuju mandle (nejsou syrové) a vůbec většinu ořechů, takže bio neloupané vlašáky bych brala.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Lifefood

Příspěvek od Sitar »

Děvčata, v čem je problém sehnat kila domácích vlašáků na podzim? Vydrží až do dalšího podzimu.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Lifefood

Příspěvek od awa »

Sitar píše:Děvčata, v čem je problém sehnat kila domácích vlašáků na podzim? Vydrží až do dalšího podzimu.
To je velký problém, naší rodině jsme všichni odkojení na vlašácích a máku, takže je celkem bitka se o ně neprat. :lol: Poptávka převyšuje nabídku a hlavně netuším, kde ten mega pytel budu skladovat. Pač by nezůstalo jen u mně...přesně vím, kdo by chodil potají užírat. :lol:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Sluníčko »

awa píše: .
Co se týká těch čokolád-jsou to opravdu tornáda, ale pro toho, kdo jí sní víc jak půlku najednou. Problém není v těch báječných čokoškách, ale v jinde, každý ví, kde.

i ta půlka je hodně i ta mě rozvibruje, pohánky čokoládové sním dvoje a k tomu 0,5 l mrkve a je to tak pro mě jedno fajn velké jídlo, ale kdyby v tom nebyla čokoláda.... Je to jak několik kafí. Pro mě to má tato negativa a ta pozitiva jsou v tom, že je to malé na objem, nechá to malé bříško :P a přitom se člověk opravdu nají. Já to beru jako plnohodnotné jídlo, nedokázala bych sníst 2 čtverečky čokolády nebo půlku jednoho pohánka, nejsem zvyklá jakoby něco jíst pro mls, ale jsem zvyklá se najíst.
Takže u pohánků mi naproto sedí konzistence, jen kdyby v tom nebyla ta čokoláda. Nejsme zvyklá na alkohol, kafe a pod. jako tady většina, takže jakýkoliv povzbuzovák hodně cítím. Ale občas to stále jím, protože to je pro mě nejjednodušší jídlo na cestách a holt si nesu ty následky :P
Ale kdyby vznikly stejné pohánky, stejné konzistence, ale bezčokoládové, tak to by bylo.... :) :) :)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Lifefood

Příspěvek od awa »

Každý jsme jiný, můj příspěvek nebyl myšlen "si rýpnout". Máme jiný model stravování. Pro mě je nemyslitelné mít jen jedno nebo dvě jídla denně, to bych teoreticky předčila i anorektiky.
Někdo upřednostňuje pár větších porcích, někdo mnoho velkých porcích, někdo více malých až maličkých. Pro poslední model není problém žádná potravina, protože vždy sní přirozeně málo a umožňuje to jíst, tak jak mi nejlépe sedí a to povětšinou mono. Pro každého je nejlepší žít s porozuměním a respektováním svého těla a potřeb bez ohledu na to, co říkají druzí.
Pohanku já nerada od dob bezlepky, ale můj miláček by se pohánků ujed, takže vanilkové by si taky dal. To víš, já opravdu v jednom chodu vycucám tři kostičky čoko a mám na dvě -tři hoďky vystaráno.
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: Lifefood

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 21:02, celkem upraveno 1 x.
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: Lifefood

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 21:01, celkem upraveno 2 x.
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: Lifefood

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 21:00, celkem upraveno 3 x.
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: Lifefood

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 21:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lifefood

Příspěvek od s.arik »

anyzzka píše:
Každopádně je skvělý, že skoro v každym biokrámku se dá Lifefood sehnat :-)
Hmmm, já takový krám v Ostravě neviděla :(
No na druhou stranu možná dobře, jinak by ty šedesátikoruny lítaly z kapsy každý den, jako nepříliš majetný čokoholik v léčení by nebylo marné se vyhýbat pokušení.

No ale raw ořechy z LF by bodly častěji, nebo kokosový tuk a jiné radovánky.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Sluníčko »

awa píše:Každý jsme jiný, můj příspěvek nebyl myšlen "si rýpnout". Máme jiný model stravování. Pro mě je nemyslitelné mít jen jedno nebo dvě jídla denně, to bych teoreticky předčila i anorektiky.
Někdo upřednostňuje pár větších porcích, někdo mnoho velkých porcích, někdo více malých až maličkých. Pro poslední model není problém žádná potravina, protože vždy sní přirozeně málo a umožňuje to jíst, tak jak mi nejlépe sedí a to povětšinou mono. Pro každého je nejlepší žít s porozuměním a respektováním svého těla a potřeb bez ohledu na to, co říkají druzí.
Pohanku já nerada od dob bezlepky, ale můj miláček by se pohánků ujed, takže vanilkové by si taky dal. To víš, já opravdu v jednom chodu vycucám tři kostičky čoko a mám na dvě -tři hoďky vystaráno.
Ty se máš :wink: :P
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Sluníčko »

jinak mě také sedí mono :) já jsem ten typ, co má několik menších jídel přes den, ale jedno potřebuji větší, ta menší jsou větišnou mono, větší to už je nějaký salát či podobně, to už mono není
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Lifefood

Příspěvek od ajla »

Sarik píše: Možná jsou jiné příchutě méně slané? Pokud jo, kterou si mám vybrat příště, abych se nezasolila jako po pytlíku bramborových čipsů?

Taky bych uvítala tyhle potraviny z Lifefoodu spíš bez soli. Přirozené potraviny chutnají sami o sobě a kdo chce, může si přisolit, obráceně to, žel nejde.
Kdysi jsem četla jak jeden francouzský lékař se zabýval právě množstvím soli v potravinách a zjistil, že množství soli je přímoúměrné úmrtnosti lidí. Pokud sůl v potravě podstatně znížil, znížila se taky úmrtnost. Dlouholetou studii nabídl vládě a žádal, aby se znížilo solení potravin. Překvapivě nikdo neměl zájem o nižší úmrtnost. Nakonec se mu snad podřilo znížit solení v potravinářském průmyslu ve Francii na polovinu, a jeho výsledky se potvrdily.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lifefood

Příspěvek od s.arik »

ony by ty lněnky asi byly bez soli docela hnusné :)
své domácí taky solím, ale tak 5x méně než LF.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Lifefood

Příspěvek od ajla »

Mám zato, že když nám něco bez soli nechutná neměli bychom to jíst. Jenomže, to by bylo ideální a tak daleko mnozí nejsme. Stejně je to solení o zvyku a kdyby se třeba solily potraviny do čtvrt, nebo půl procenta, místo 2, 3., tak by si postupně lidé zvykli a zjemnila by se jim chuť. Mimochodem to samé platí pro cukr.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lifefood

Příspěvek od s.arik »

máš pravdu..

no len mi chutná i samotný, tak že bych zkusila placky někdy neosolit? ale jádávám fakt malinko, třeba bych si ani nevšimla rozdílu :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

mne naopak sa nezdajú žiadne LF krekry/breads slané..sú podla mna akurat..
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: Lifefood

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 21:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lifefood

Příspěvek od s.arik »

Třeba se to týká jen těch "brámborákových" :|
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Lifefood

Příspěvek od renny »

ja zboznujem od Lifefoodu vsetko, mame od nich vsetky produkty v obchode stale kupujem..nic sa mi nezda extra slane(ale to je len moj nazor), chutia mi najviac italske,rozmarinove,paradajkove a cibulove placky..a aj tie nove mini pizze su super..som strasne rada, ze Lifefood existuje:)
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

v ktorom shope pracujes?
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Lifefood

Příspěvek od renny »

epony píše:v ktorom shope pracujes?
v petrzke na zaporozskej dost od ruky to je ale fajn obchodik mame aj eshop, sme vlastne distributor lifefood pre sk:)
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

tam som ešte nebola, pretože bývam v Ružinove, ale chystám sa.. :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Lifefood

Příspěvek od renny »

tak ja tiez byvam nedaleko teba potom :) a jasne prid spravit trzbu :DD
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

epony píše:mne naopak sa nezdajú žiadne LF krekry/breads slané..sú podla mna akurat..
Vsetky tieto vyrobky pocitujem ako prilis slane a hlavne suche a cokolady zasa prilis stimulantne, aj 1 stvorcek. Vzdy som si to kupila v ramci atmosfery na ochutnanie a poriadne mi to rozhodilo organizmus. Pri jednoduchom nevita veganskom jedle v primeranom mnozstve a frekvencii som v pohode, ale pri tomto nie.

Z Lifefoodu mi vyhovuje vanilkovy prasok. Mam ho rada v jemne nastruhanom ovoci na pyre.

Minule som sa v bio obchode pytala na tie olivy bez soli, ale neviem, ci sa uz daju zohnat, alebo sa este len planuju. Kedy sa budu dat zohnat?
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

renny píše:v petrzke na zaporozskej dost od ruky to je ale fajn obchodik mame aj eshop, sme vlastne distributor lifefood pre sk:)
Renny, ked pojdem 88 spod Noveho mosta a vystupim na zastavke Zaporozska, ako sa k Vam presne dostanem? Je to skor mensi obchodik, alebo vacsi ako na Kvacalovej? Mate aj cerstvy bio ovozel?
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Lifefood

Příspěvek od renny »

ked vystupis tak prejdes podchodom na druhu stranu potom rovno a ako bude pesia zona tak zahni doprava a tam uz sa spytaj niekoho :) mala by si to najst..mame celkom velky obchodik. Co sa tyka ovocia tak vzdy v pondelok zakaznici povedia co chcu a potom nam dojde vo stvrtok:)
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

Fiha, to znie velmi dobre. m:-) V niektory stvrtok sa pridem mrknut. Ake mate otvaracie hodiny? Mate aj nejaky web?

------------------------------------------------------------------------

A k teme Lifefood a cokolady: Fair Trade ma jednu vegansku bio mliecnu cokoladu s ryzovym mliekom. Nedala by sa nejaka veganska mliecna vyrobit aj vita?
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lifefood

Příspěvek od s.arik »

Žádnou mléčnou nevymýšlejte nebo tomu propadnu :lol:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Lifefood

Příspěvek od renny »

Katarína píše:Fiha, to znie velmi dobre. m:-) V niektory stvrtok sa pridem mrknut. Ake mate otvaracie hodiny? Mate aj nejaky web
cez tyzden mame od 10,00-18,30, sobotu od 9,00-12,00..ano mame aj web da sa objednavat aj cez net - http://www.g8.sk/
jasne prid, budem rada:)
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

s.arik píše:Žádnou mléčnou nevymýšlejte nebo tomu propadnu :lol:
Ziadne prepadavanie, Ty sa predsa nalejes chlorom a budes nad vecou :lol:. A ostatnym tiez len tak v ramci obcasneho atmosferickeho sprestrenia jedalnicka, lebo bola by sice menej stimulantna ako horka, ale stavnate ovocie to rozhodne nie je. Vitastyl ma predsa viest k coraz vacsej jednoduchosti, slobode a nezavislosti (nielen od jedla). m:-)
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

renny píše:Co sa tyka ovocia tak vzdy v pondelok zakaznici povedia co chcu a potom nam dojde vo stvrtok:)
Renny, a je stavnate a super zrele, len zahryznut, alebo ho treba nechat este dozriet? A odkial ho dovazate?
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Lifefood

Příspěvek od renny »

tak my ho berieme cez -bioprevas- prevazne z rakuskych fariem vozia..a ovocie kedy ako, skor by som povedala, ze si ho musis nechat dozriet.. ja si kupujem najma avokada - maju vacsinou odrodu hass to su tie najlepsie tie tmave na povrchu.
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Lifefood

Příspěvek od Hugo z Hor »

Katarína píše:A k teme Lifefood a cokolady: Fair Trade ma jednu vegansku bio mliecnu cokoladu s ryzovym mliekom. Nedala by sa nejaka veganska mliecna vyrobit aj vita?
Jáááj, takovou mléčnou z mandlového mléka s kousky borůvek ... tu bych si teda dal. Teda až po dnešním půstíku (:-) >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Bernardeta
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 17, 2008 22:53

Re: Lifefood

Příspěvek od Bernardeta »

Ahoj, prosim prosim o informaci, kde se daji koupit raw nesolene olivy. Mam o ne velky zajem, ale nikde jsem je nevidela prodavat. Slo by je pripadne vyzvednout u Vas na pobocce? Dekuji moc. B
Odpovědět