Lifefood

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Lifefood

Příspěvek od Tereza »

Dovolila jsem si poněkud drze tady založit toto lehce propagační téma, neb předpokládám že ne všichni pravidelně sledují novinky na webu Lifefood.cz

Předně bych ráda upozornila, že Lifefood se bude se svými produkty prezentovat na veletrhu Biostyl 2007 16-18.3 v Praze na Výstavišti. Tímto bych ráda všechny pozvala aby se přišli podívat. Případně se mi i můžete ozvat neb mi možná zbyde pár lístků za 40kč.
Pořád platí, že pokud by si někdo chtěl udělat menší brigádičku, případně k tomu propůjčit nějaké náctileté děti a studenty, tak to uvítám, zejména na pátek by se stále ještzě někdo hodně hodil.

Budeme představovat několik nových produktů:
Jednak se jedná o naproto úchvatné a úžasné BIO olivy z Peru. Jsou raw, sušené a nepasterizované, před sušením fermentovány, nepřesolené. Černé, s bylinkami, pálivé, a červené.
Dále uvádíme na trh sirup z jakonu BIO - je to lahodný karamelový raw sirupík, nízkokalorický a nezvyšující krevní cukr.
Další novinka jsou sušené Goldenberries - sladkokyselé pomerančové "exotické rozinky", spousta antioxidantů a hlavně lahůdka

K ochutnávce budou pak nové raw bio tabulkové čokolády, kterých se připravuje řada, a pak rovněž různé chuťové variace lněných krekrů, které se časem taky uvedou do oběhu..
A jinak samozřejmě standardní lifefood sortiment.

+ čokoládový sen v novém kabátě.

Kromě různých vystavovatelů z oblasti bio potravin je veletrh ještě spojen s veletrhem Esoterika 2007, na čež jsem docela zvědavá..
Naposledy upravil(a) Tereza dne stř bře 07, 2007 1:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Laurinka
Příspěvky: 91
Registrován: pát dub 15, 2005 11:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od Laurinka »

Tak to se přijdu podívat, a Ezoterika bývá zajímavá. Takže to je příští víkend?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jj, zapoměla jsem to napsat, už je to opraveno...
Budeme se těšit
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Rozbíjím prasátko. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
wlastislawa
Příspěvky: 258
Registrován: úte říj 31, 2006 13:20
Bydliště: praha

Příspěvek od wlastislawa »

Program na http://www.biostyl.cz/main.php?pageid=3079 v sobotu večer zajímavý koncert - a spousta zajímavých přednášek celé 3 dny
mima
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 18, 2007 18:38
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Produkty Lifefood uz aj na Slovensku:)

Příspěvek od mima »

nový internetový obchod www.biosen.sk

máme aj produkty Lifefood, Liveon a mnoho iných;)
prídte sa mrknúť...
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Peruánské olivy už jsou na biosfeře na webu, konečně...

http://www.biosfera.cz/products_new.php
wlastislawa
Příspěvky: 258
Registrován: úte říj 31, 2006 13:20
Bydliště: praha

Příspěvek od wlastislawa »

Kdyby měl někdo zájem o petrželkovou pomazánku ze slunečnicového semínka tak ať se staví s nádobou, máme jí kbelík a prodávat se zatím nebude - byla to testovací várka a škoda jí nechat zkazit. K vyzvednutí po předchozí domluvě v Žitné 16 Praha 1 tel:603 185 324
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

možno namazat na chleba :-)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

pokud je to ta samá jako jsem měl u Wlasty tak já bych se stavil, bude to určitě dobrý i ke grilovanýmu masu "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

ta samá stále stejná a pořád jiná...
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

wlastislawa píše:Kdyby měl někdo zájem o petrželkovou pomazánku ze slunečnicového semínka tak ať se staví s nádobou, máme jí kbelík a prodávat se zatím nebude - byla to testovací várka a škoda jí nechat zkazit. K vyzvednutí po předchozí domluvě v Žitné 16 Praha 1 tel:603 185 324
co je v žitné 16? v pondělí jsem šla s markétkou okolo, vezla jsem ji na fono kliniku. v neděli je na pomazánku už asi pozdě, co :wink:
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

že se taky ozveš když si v praze že...

v žitné šestnáct je nově zřízená výrobna snu :-)

obávám se že v neděli pomazánka ještě pořád bude. jen nevim v jakém stavu..
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

provozovna trochu drsnějšího rázu než jsem si termínem 'čerstvě po rekonstrukci' představoval ale jinak prima poloha a základ, narovnaný nový sny naznačily že provoz už jede!
Tak díky za pomazánku a ať vám to jde od ruky, jinak velkej obdiv Terez kterak uskuteňuje své plány v reálu a taky všem spoluzůčastněným "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Tereza píše:že se taky ozveš když si v praze že...

v žitné šestnáct je nově zřízená výrobna snu :-)

obávám se že v neděli pomazánka ještě pořád bude. jen nevim v jakém stavu..
Pokud ještě pomazánka je a jestli můžu, tak bych si ještě zítra pro ni zašla. Navíc musím vyrovnat účet.
Taky moc děkuji a držím palce, ať podnik vzkvétá. :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

noooo, čerstvě po rekonstrukci sem si taky představovala puvodně jinak..ale člověk musí fungovat s tim co je..

jinak bez mých nových kolegů bych taky nebyla nikde.. (možná v bohnicích aktuálně)

vlasti nevim jakej účet máš na mysli, ale klido se zitra stav, mezi desatou a čtvrtou se tam budou dit veci, takže bych tam měla byt, nebo tam vlastně připadně bude kdokoli..(wlasta, nebo určitě honza)

tvx: ta pomazánka je ještě jedlá???
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Tereza píše:noooo, čerstvě po rekonstrukci sem si taky představovala puvodně jinak..ale člověk musí fungovat s tim co je..

jinak bez mých nových kolegů bych taky nebyla nikde.. (možná v bohnicích aktuálně)

vlasti nevim jakej účet máš na mysli, ale klido se zitra stav, mezi desatou a čtvrtou se tam budou dit veci, takže bych tam měla byt, nebo tam vlastně připadně bude kdokoli..(wlasta, nebo určitě honza)

tvx: ta pomazánka je ještě jedlá???
Byla jsem tam dneska pro pomazánku (byla výborná) a při té příležitosti jsem si odnesla i 1 sen, 1x červené olivy a půl kila zlatušek.
Taky jsem zaslechla, že se budou dít věci, tak abych tam moc nepřekážela.
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

pomazanka je good, jen podle me na to co jsem u wlasty chutnal tak mozna malo cesneku a cibule moc petrzele. uz jsem se s ni celkem dobre napchal "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

No nevim, mě přišlo, že tam česneku bylo akorát. Ale to bude asi proto, že ho nikdy nejím a tak na něj nejsem zvyklá.
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

Tereza píše:že se taky ozveš když si v praze že...

v žitné šestnáct je nově zřízená výrobna snu :-)

obávám se že v neděli pomazánka ještě pořád bude. jen nevim v jakém stavu..
víš jak se ti muselo škytat jak jsem na tebe myslela a mooooc se s tebou chtěla vidět. ale být s dítětem bylo silnější :wink:

tebe však v plánu přesto mám. v neděli jedeme za markétkou na výlet a příští pátek pro ni jedu a v pondělí ji zase povezu zpět, takže snad se domluvíme a uvidíme se. do 18.5. má markétka pobyt, takže mě ještě párkrát cesta do prahy čeká. a taky mě to vyčerpává. je všeho moc...zateplují nám barák, mění okna, nová elektrika, malošky za zatkem a udělat tu trochu pořádek. markétka to nakonec vyhrála, minulo ji to. ted už jen vymalovat a pak mě navštivte snad jen v blázinci. mám pocit, že to ani nezvládnu. chci do přírody a mít klid od všech starostí.....asi by se nás našlo víc s touto představou, že
mirka
wlastislawa
Příspěvky: 258
Registrován: úte říj 31, 2006 13:20
Bydliště: praha

Příspěvek od wlastislawa »

Pomazánky stále ještě dostatek, navíc je třeba ochutnávat a hodnotit vzorky takže jste v pátek vítáni i s kbelíčkama :)
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

ju :shock: kbelíčkyjáda
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

wlastislawa píše:Pomazánky stále ještě dostatek, navíc je třeba ochutnávat a hodnotit vzorky takže jste v pátek vítáni i s kbelíčkama :)
bede něco i příští pátek? nejlépe ráno?
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

něco už bude asi porát :-)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

už se těším :P
mirka
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

raw olivy z Peru

Příspěvek od Ivana »

Ahoj Terezko, zajimalo by me zda jsou raw olivy z Peru opravdu bez soli.. Chutnaji slane, to je jejich prirozena chut ? Jsou užasný, jen nevim zda je tam nebo neni sul. Nevim jestli to muzu dat male, jeste nema rok!
Diky za odpoved.. jinak ta fermentace se dela jak?
wlastislawa
Příspěvky: 258
Registrován: úte říj 31, 2006 13:20
Bydliště: praha

Příspěvek od wlastislawa »

Zbytek pomazánky už zlikvidován, leč pražáci mohou využít ochutnávku a prodej 6ti druhů pomazánek a dalších dobrot v Biotopu ve Školské ulici od středy do pátku.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: raw olivy z Peru

Příspěvek od Tereza »

Ivana píše:Ahoj Terezko, zajimalo by me zda jsou raw olivy z Peru opravdu bez soli.. Chutnaji slane, to je jejich prirozena chut ? Jsou užasný, jen nevim zda je tam nebo neni sul. Nevim jestli to muzu dat male, jeste nema rok!
Diky za odpoved.. jinak ta fermentace se dela jak?

dobra otazka....
puvodni tvrzeni vyrobce bylo ze sul neni. melo to byt tak ze jsou bez soli, ale rozdil od tech uplne natur susenych (ktere nikomu krome me nechutnaji)) je v te fermentaci. podle puvodnich vzorku se to tak i jevilo. nicmene tahle varka co prisla jako velka dodavka je rozhodne slanejsi a modifikace tvrzeni vyrobcova spociva v tom, ze se pry pred fermentaci nasoli (morska nerafinovana sul), nechaji se pak ve stinu nejakou dobu a pak z nich sul omyvaji, nasledne susi. podle meho nazoru se jim to tentokrat vyvedlo min nez u tech vzorku co jsem dostala napoprve, a taky jsem z toho byla i dost zklamana, neb jsou opravdu chutove vyrazne slanejsi, na druhou stranu jsou porad dost dobre, a asi ze vsech to mne vadi asi tak nejvic (nejspis proto ze vim jak chutnaly ty vzorky). muzu jen doufat ze to priste bude zas lepsi.
myslim ze male jedna nebo dve olivky nic zleho neudelaji, soustavne bych ji tim ale krmit nedoporucovala
pravda je ze daleko vic nez ty vzorky chutnaji jak salam...az ted jsem dala lidem co mi to driv tvrdili za pravdu...


k tem pomazankam: od stredy do patku v biotopu ve školské - doporučuju přijít ochutnat (a povzbudit naši užasnou hostesku), neb pomazanky jsou naprosto uchvatne, zejmena curry mrkvová má stropovej potenciál, ale u tý česnekový se pmn wlastě trochu utrhla ruka, páč si myslim, že si ji normální člověk nemůže k obědu koupit neb by si tim zabil celý zbytek pracovního dne :-)))))) rozhodně pikantní záležitost.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Takže zase lehký update...:

Na trh jsme uvedli jako novinku několiko druhů lněných sušenek (sušených). Ve slané verzi se to jmenuje lněné krekry a existují verze mexické, cibulové a bramborákové. Sladké se jmenují lněnky a máme jablečné se skořicí, perníkové s fíky, kakaové s datlemi a zázvorové s citronovou kurou. Vše BIO a chutné... Místo kde je k dostání zatím naprosto vše je například BIOTOP v Praze, Vaňkovka v Brně...

Sluněnky BIO jsme obohatili o koprovou a bazalkovou...

A saláty máme aktuálně 6 druhů, z toho 4 v BIO kvalitě (mrkvičkový s medem, mrkvičkový s rozinkami, zelný s křenem a rajčatový). ostatní jsou zeleninové s BIO zeleným a supr zálivkami...

Stále platí že máme některá volná místa, mimojiné zejména hledáme prodavače do plánovaného připravovaného fresh&bio baru v Praze (otvíráme 2.7), salátáře a džusaře atd...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

no Ty jedeš Terezko :P to je paráda, sušenky beru na vědomí :)

kde bude ten bar?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jo sušenky sou prima..

bar v paláci flora...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

paráda :) jsi jednička
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

Terez, tys mě tak navnadila, že si zejtra dopoledne udělám pidi výlet do vaňkovky-sice se mi to vůbec ale vůbec nehodí, ale musím něčím prostřídat to polo nezralé ovoce, které do sebe láduju, abych zas neuklouzla k vařeným chutím...na sušenky jsem nažhavená a koupím od každýho druhu aspoň jedny (ještěže mi dneska jedna paní uhradila dluhy-mám za co :D )
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no a to tam nemaj ještě ty zázvorové...

a bohužel tam nemaj ted ty sluněnky...
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

tak něco musím taky ochutnat, asi sluněnku, mňam...
Jinak já bych mohla vypomoct až od podzima. Do konce srpna furt něco.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

včera jsem si koupila Sluněnku, když jsem ji otevírala a koukala na ní, tak jsem cítila takový hezký pocit až do nitra, takové radosti a čistoty :) a ta chu´t mňam, má to opravdu moc hezkou energii, měla jsem petrželkovou, díky holky :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

já jsem celkově Lifefoodem naprosto nadšená, protože konečně můžu jít po městě najednou mít chuť a mohu zajít do obchodu a najíst se podle svého standardu a nemusím čekat až domů to za 1. a za 2. mohu si občas dávat dobrůtky, tak jak byl člověk dříve zvyklý si jakoby zamlsat, říci si dnes si udělám radost něčím výjimečným, tak te´d to mohu už také a stále opět ve svém standardu - dám si sušené olivy z Peru, nebo Dulse řasy, nebo si udělám dobrotu z čoko bobů, prostě paráda :) :P
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

sušenky jsou supa-musím se hlídat, abych to nezobala vše najednou-včera jsem dělala ochutnávku a mixovala jsem to pěkně...
Terez a plánujou se sluněnky pro Brno? Jsem na ně natěšená :P
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Taky bych chtěla dostat hlad a moci si něco koupit od Lifefoodu...bohužel nebydlim v Praze :( (no ale zase mám krásný výhled na komíny a průmyslovou zónu pár set metrů od paneláku, kdo by měnil, že?)

Lifefood je super, nevím, co bych si počala bez dulse vloček :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

jo to ano, tady je ta okamžitá dostupnost lepší, ale hlavně, že je vše na trhu v ČR (SR) a je možno alespoň objednat
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

sluněnky pro brno se plánujou. čvrtek až sobotu jsme tam dělali ve dvou krámech ochutnávku, ve vankovce se to plánuje určitě, ostatní se toho trochu bojí, tak když snad by věděli že o to bude zájem, tak by objednávali. plánujeme závozy brna chlazeným každé pondělí..

sluníčko: je škoda že paní majitelka rozmarýny nechce ani zatím objednávat naše salátky, jsou taky supa a většina je bio.. zatím tam berou jen pár pomatlánek týdně..
zatím jediný krám kde berou náš kompletní sortiment a cokoli nového vytvoříme a dodáme jim je biotop ve školské...
snad se nám podaří dohodnout vlastní lednici do máty, tak to pujde snad i tam..

a jinač jste všichni zlatí, kež by vás bylo víc.. :-)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Ježiš já mám na to všechno strašný chutě, jak brouzdám na stránkách Lifefoodu... ty lněnky sladký, ty mi asi nedaj spát :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Tereza píše:sluněnky pro brno se plánujou. čvrtek až sobotu jsme tam dělali ve dvou krámech ochutnávku, ve vankovce se to plánuje určitě, ostatní se toho trochu bojí, tak když snad by věděli že o to bude zájem, tak by objednávali. plánujeme závozy brna chlazeným každé pondělí..

sluníčko: je škoda že paní majitelka rozmarýny nechce ani zatím objednávat naše salátky, jsou taky supa a většina je bio.. zatím tam berou jen pár pomatlánek týdně..
zatím jediný krám kde berou náš kompletní sortiment a cokoli nového vytvoříme a dodáme jim je biotop ve školské...
snad se nám podaří dohodnout vlastní lednici do máty, tak to pujde snad i tam..

a jinač jste všichni zlatí, kež by vás bylo víc.. :-)
všimla jsem si, že sortiment je omezený, když jsem ve městě tak občas zajdu do Máty, mrknu tedy do Školské, to bych byla nadšená, kdybych objevila vše. V Rozmarýně ani olivy nemají, začnu se po výrobcích častěji ptát :wink: :) už jsem se občas ptala, ale to bylo prodavaček, když tam bude ona, nasměruji to k ní. Je to obchod, který je nejblíž a potěšilo by mne, kdyby toho brali víc.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

nezapomen jim vzdycky rict kdo to vyrabi a dovazi...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

já se ptám přímo např. - Dulse od Lifefoodu....výrobek a od koho
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Tereza píše:sluněnky pro brno se plánujou. ....
Určitě bych taky ochutnal, akorát do Brna z Ostravy to mám celkem z ruky, škoda, že nějaká prodejna není tady v Ostravě. Holt ostraváci si asi radši dají kus špeku a zapijou to pivem. Jediné, co mě zbývá, jsou e-shopy typu biosféra... Obrázek
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Tak dneska jsem si koupila lněnky se zázvorem a datlama. :D Jsou naprosto úžasné. Sice jsem čekala, že mi budou chutnat, ale tohle předčilo všechna očekávání. Trochu mi připomínají vánoční cukroví - to bude asi tou citrónovou kůrou.
V Rozmarýně jsem se nedávno ptala na sluněnky a bylo mi řečeno, že je ráno přivezli, ale už jsou vyprodané.
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

juu prima...

akorát teda nechápu proč jich furt berou tak málo... ale obecně rozmarýna je hodně specifickej krám...

každopádně je to největší problém všude (kromě toho biotopu ve školské). všude se toho majitelé bojí, prodavači o tom ví prd, ono to pak někde zapadne v regálu a nikdo si toho nevšimne, krom vyloženě "hledačů"...

samozřejmě když se po to mlidi ptaj tak je to nejlepší, ale nvim kolik takových je...
to samé je příklad krámů v jiných městech...oni aby od nás něco chtěli tak se o tom musí nejak dozvědět a myslet si že to lidi budou kupovat.. a když je kontaktujem my, tak jsou nedůvěřiví...

furt se nekde snažíme delat ochutnávky a prezentace ale většinou o to ani nestojí nebo není místo a čas atd atd atd..
na základě tohoto všeho vlastně dozrálo přesvědčení k vlastnímu prodejnímu fleku...
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

Tereza píše:na základě tohoto všeho vlastně dozrálo přesvědčení k vlastnímu prodejnímu fleku...
tak teď ještě expanovat do Brna a Ostravy a bude to nejlepší :D
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

macik píše:tak teď ještě expanovat do Brna a Ostravy a bude to nejlepší :D
Že bych seknul se současným zaměstnáním a nějak pomohl? Obrázek
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Odpovědět