Lifefood

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Odpovědět
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Lifefood

Příspěvek od dgm »

Jestlipak nejak dopadlo to hlasovani o nejlepsi biovyrobek?
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

RAW kešu k mání

Příspěvek od Tereza »

ha, nějak dlouho sem sem nekoukla...

biovýrobek vyhrála zas zemanka s jejím lepidlem, následně nějaké to kozí vemínko s biopálenkou v těsném závěsu...
kokosky (28) dopadly šesté, což není tak zlé, ale škoda je že jsme nedali do soutěže jen ty, protože se celkově dostalo všech 5 produktů LF docela dost hlasů, ale bohužel to bylo rozdrobene

placka je ted momentálně něco co na mě často útočí a musim se vyhýbat... se sluněnkou je to dost luxus, ale ta není naštěstí většinou po ruce, narozdíl do placky...

oprava: výše zmíněné platilo pro dobu do minulého týdne - ted po návratu ze švédska (Fresh food festival) se cpu jen odtama přivezenejma mangama, není nic luxusnějšího...myslím že neo hodí časem nějaký report a fotos, bylo to fakt skvělý, příště doporučuju komukoli účast na podobném...

mimochodem FI: v Malmo jsem v pondělí ráno koupila čerstvě dovezený fresh zralý durian, v parku jsem ho hned pozřela, no bylo to něco..! recommended. mají ho v asian shopu na náměstí jehož název nelze vyslovit ani si zapamatovat..

no ale ted k věci: mám ted skladem cca 15kg RAW bio kešu (nakoupila jsem je na ten festák, ale přišli o den později než jsme odjeli, takže je mám..)
je to opravdu nový chuťový zážitek z kešu..
wholes 500/kg
halves 460/kg
a mám ted taky naký pistacie raw nepražený nesoulený vyloupaný za 450/kg
ale ty budu mít nadále už asi častěji, neb se snad již konečně už chýlí i ten eshop, a tam by měly být ke koupi (a možná snad nakonec i bio)

no a zbyla mi ze švédska i jedna krabička těch velikanských Medjool datlí, sou taky uchvatný,, ale já to jíst nechci, je to jak kostka cukru, ale asi to zbodne polovice..
jen dumám, jestli se s nima nějak zabývat a snažit se je sem vozit..

no tak kdybyste někdo něco chtěl, zejmena teda ty kešu, tak prosím písněte
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Advid »

Ahoj Terezko,

mně by raw kešu zajímaly. Budu v Praze 18. nebo 19.7., tak mi prosím nech tak 200g na stánku, jestli to půjde. A je mi jedno, jestli půlky nebo celé. Díky.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Ivana »

Jo jo, voz všechno co se dá 8) :D urcite se to i v teto zemicce proda.. uz se moc tesim na eshop, budu doufam dobry zakaznik :) Ty pistacie bych si rada vzala 1 kilo, ale nevim jestli mas moje udaje, kdyz tak teda poslu, ale zase nejsem z Prahy takze proste asi postou, je to mozne? Diky Ivana
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: RAW kešu k mání

Příspěvek od Hugo z Hor »

Tereza píše:placka je ted momentálně něco co na mě často útočí a musim se vyhýbat... se sluněnkou je to dost luxus, ale ta není naštěstí většinou po ruce, narozdíl do placky...
Jakoutopak placku máš na mysli? Asi mně opět něco uniklo ... (:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Sluníčko »

podle mě myslí http://lifefood.cz/katalog/chlazene-zbo ... pizza.html" onclick="window.open(this.href);return false; ty placky co jsou v burgeru, jsou moc dobré, nabírat s plackou třeba Sluněnku, je požitek, ale musí to být s mírou
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Lifefood

Příspěvek od Hugo z Hor »

Aha, tak ty placky pak znám, ale ty jsem si tak před měsícem na dobu neurčitou zakázal, jelikož ... (:-) m:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Sluníčko »

chápu :D také jím tyto výrobky jen svátečně :D
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

taky mám zákaz..

prosím všechny objednávky na raw pistacie a raw kešu a cokoli dalšího pište do mailu (obchod@lifefood.cz) - tam to někdo i vyřídí a nebude to závislé na tom jestli sem kouknu nebo ne
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Lifefood- čierne olivy

Příspěvek od epony »

mam otazku na Terezku alebo kohokolvek, kto už vyskušal čierne olivy od Lifefoodu- dnes som si ich chcela kupit ale odradilo ma, že su s peckami- minuly tyžden som si kupila olivy s peckami od inej značky a nedali sa jest, tu pecku ani neslo riadne odstranit, musela som to nahrubo orezat. díky za odpoved :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Lifefood

Příspěvek od veri »

Já je doma mám, pecky jsou v pohodě oddělitelné a olivy moc dobré. Normálně jsem na olivy byla háklivá, nemohla jsem je ani cítit, ale ty z lifefoodu mi chutnají :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

veri píše:Já je doma mám, pecky jsou v pohodě oddělitelné a olivy moc dobré. Normálně jsem na olivy byla háklivá, nemohla jsem je ani cítit, ale ty z lifefoodu mi chutnají :)
ok, dakujem :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Sluníčko »

načnu pytlík a jdu až do dna :D , takže si je raději moc často nekupuji, jsou moc dobré, ale také dost slané
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

Az prilis slane, myslim.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Lifefood

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jojo, od Terezky jsou slané, ovšem pokud dělám nějaký salát, tak aspoň nemusím tolik nebo vůbec solit, ale hůře se vypeckovávají (aspoň ty černé s paprikou, co jsem kupoval v Biosféře).

Já jsem si už podruhé dovezl z Řecka sušené a poté v olivovém oleji a koření naložené a ty jsou velice jemné, téměř neslané. Prvně když jsem si je v řecku na tržisku kupoval, tak jsem se silně neovládnul a spořádal jich čtvrt kila ještě tam, takže jsem jich na druhý den musel kilo kupovat na doma. :lol:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Lifefood

Příspěvek od Sitar »

Dnes jsem testnul obe raw cokolady a tleskam. Vynikajici a za prijatelnou cenu.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Seraf »

>:-) Chtěl bych jenom poprosit, zda by se čas od času mohl seslat sem seznam budoucích návštěv měst s prezentací výrobků. V ČB jsem přišel do slunečnice o den později a je to škoda.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Lifefood

Příspěvek od veri »

Jo jo, na čokolády se taky chystám, asi před vánoč.prázdninami. A co nějaká ochutnávka i v Ostravě? :oops: :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Raw čokoláda

Příspěvek od Renča »

Sitar píše:Dnes jsem testnul obe raw cokolady a tleskam. Vynikajici a za prijatelnou cenu.
Čokoláda je výborná. Vzhledem k tomu, že jsem neměla čokoládu skoro 10 let, tak mám strach ze závislosti. :D Ale to je u dobrůtek od Terezky asi normální.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Re: Raw čokoláda

Příspěvek od hofikos »

Renča píše: Čokoláda je výborná. Vzhledem k tomu, že jsem neměla čokoládu skoro 10 let, tak mám strach ze závislosti. :D Ale to je u dobrůtek od Terezky asi normální.
:) asi jo
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Lifefood

Příspěvek od Renáta »

Na Biostyle v Bratislave ste si mohli u Terezky fajn nakúpiť. Aj som to riadne využila. Synátor žiaril spokojnosťou. A zhodnotil Terezkinu čokoládu ako najlepšiu, akú doteraz jedol - "Mama, konečne čokoláda, ktorá mi úplne pripomína čokoládové bôby!" Zobral si ju so sebou dnes na pretek do Klagenfurtu ako doping :D Vďaka Terezka! :wink:
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Lifefood

Příspěvek od awa »

Snažila jsem se tu čokošku sehnat v Plzni, kde Lifefood dodává, ale zatím ji tam nikde nemají. K nám to vždy dorazí se zpožděním..., takže to vidím opět na Prague. Chci si otestovat její rozpustnost a udělat jako sváteční menu čokoládové fondue. Soupravu mám doteď a ty dělené talířky se také hodí na zajímavé salátové variace. Také plánuji nejdřív ochutnat nějakou exotiku a pak dodělat k tomu fruitariánský koutek z toho, co mi chutná. Ještě vymyslím nějaký senzační koktejl. Miláček bude koukat, já si na to vymýšlení menu moc nepotrpím, já radši mono a kousat... (:-)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

Renáta píše:Na Biostyle v Bratislave ste si mohli u Terezky fajn nakúpiť. Aj som to riadne využila. Synátor žiaril spokojnosťou. A zhodnotil Terezkinu čokoládu ako najlepšiu, akú doteraz jedol - "Mama, konečne čokoláda, ktorá mi úplne pripomína čokoládové bôby!" Zobral si ju so sebou dnes na pretek do Klagenfurtu ako doping :D Vďaka Terezka! :wink:
kedy ? kde? nejaka akcia? :roll: :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Lifefood

Příspěvek od Renáta »

Epony, výstava sa konala v Inchebe 3 dni - ale včerajší bol posledný, žiaľ.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

Renáta píše:Epony, výstava sa konala v Inchebe 3 dni - ale včerajší bol posledný, žiaľ.
a ja som o ničom nepočula :oops:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Lifefood

Příspěvek od Renáta »

Epony, tiež som sa to dozvedela len náhodou, na poslednú chvíľu, keď som pozerala web Incheby.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

Tak si to v tej poslednej chvili mala rychlo hodit do vlakna o zaujimavych akciach. :wink:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Lifefood

Příspěvek od awa »

Tak jsem jukla, kde jsou další ochutnávky v Lifefoodu, tak Slovensko tam už není. Do Ústí ani do Brna se v říjnu nedostanu. :(
Tady jsou další akce ochutnávek:
3-4.10.2008 na Biojarmarku v Brně
13.10.2008 od 16:00 v Národním domě, Velká Hradební 33, Ústí n. Labem
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

Omlouvám se moc, že nekomunikuju.
Dokonce jsem přímo myslela na serafa ten den než jsme dojížděli do budějic, jako že bych to sem mohla napsat, ale nejak mi to pak vypadlo a jediné co jsem stihla je že jsem to hodila sem na web http://lifefood.eu/index/ochutnavky.html a rozeslala v newsletteru...(doporučuju si zaregistrovat, občas tam i něco pošlu :-))
bohužel na vitariana už jsem to nestihla...
pokusim se tohle příště doladit

renátko moc děkuju, měla jsi bezkokurenčně největší nákup za celou výstavu, a máš moc roztomilýho synátora, tak doufám že mu čokoška na preťek prospěje
jinak silně doporučuju se čokolády střežit :-)

naštěstí už na mně nemluví tak je to v pohodě, už jen ty placičky ale i to už docela zvládám, akorát jsem ted vynalezla nové příchutě (italské a rozmarýnové) tak je to s nima dost náročné

mimochodem ještě drobná novinka - všechny sny (kakaový sen, deluxe a jakonella) už jsou ted kompletně raw; vyrábíme si vlastní tahini z nepraženého sezamu....

jinak mě na výstavě v bratislavě ještě potěšil radim, zde anonymní pozorovatel, který tam přišel 2 dny, znal uplně všechny naše produkty kromě čokolády, a ukázal nám báječné vinohrady kde jsme se zásobily foodem na pár dní..

každopídně ted v dohlednu už bude akorát brněnský biojarmark, ted v pátek a sobotu, takže se těším na všechny místní z brna a okolí kdo se staví...
(v tom ústí nebudeme my ale pořádá tam ochutnávku jedna paní co má obchod)
a jinak už máme akcí, výstav a jarmarků plné zuby, neb je to každý víkend něco takže pak už zase nějakou dobu snad zase nic..

v obchodech se to chce po novém zboží poptávat, nejlépe majitelů, at vědí že je zájem, oni jsou jinak hrozně pomalí v tom reagování na nové věci.
no a nebo si je objendávat přímo u nás jakož eten eshop už jako skoro spouštíme, ale pořád se s tím nějak patláme, není to ještě dolaďěné a tak ale s trochou shovívavosti se přes to dá nějak objednávat
http://lifefood.eu/eshop/index.php?opti ... &Itemid=26

mějte se krásně *** t.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Lifefood

Příspěvek od 800914 »

ciau :)
ludia na slunenky urcite radi pockaju, daj si tyzden holiday!
myslim to vazne.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Lifefood

Příspěvek od Renáta »

Tereza píše: renátko moc děkuju, měla jsi bezkokurenčně největší nákup za celou výstavu,
Keby ľudia vedeli, o čom tvoje produkty sú, tak by ma v nákupe určite tromfli. Ja som išla na istotu :wink: A pre 4-člennú rodinu to nebol veľký nákup :D Čokoládu nechávam deckám, ale zato som balíček broukov zhltla na posedenie :oops: - ochutnala som tie provensálske, tie som doteraz nemala. Výborné.
Teším sa, že som ťa spoznala aspoň takto bleskom - moc som ťa nechcela blokovať, mala si sa čo obracať.
(Inak synovi v Klagenfurte chýbalo 0,28 sekundy do tretieho miesta :? - tak bol mrzutý, lebo zemiaková medaila ho nepotešila.)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Lifefood

Příspěvek od Renáta »

Katarína píše:Tak si to v tej poslednej chvili mala rychlo hodit do vlakna o zaujimavych akciach. :wink:
To ma mrzí, to som mohla. Tak mea culpa. Prepáčte :?
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Seraf »

Tereza píše:Omlouvám se moc, že nekomunikuju.
Dokonce jsem přímo myslela na serafa ten den než jsme dojížděli do budějic, jako že bych to sem mohla napsat, ale nejak mi to pak vypadlo a jediné co jsem stihla je že jsem to hodila sem na web http://lifefood.eu/index/ochutnavky.html a rozeslala v newsletteru...(doporučuju si zaregistrovat, občas tam i něco pošlu :-))
bohužel na vitariana už jsem to nestihla...
pokusim se tohle příště doladit
Je hezký že sis vzpoměla:) >:-) Zkoušel sem ted newsletter, napsalo mi to stránka nenalezena tak doufám že to funguje.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

jojo, funguje...
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Seraf »

Tereza píše:jojo, funguje...
Už mi něco dorazilo:) paráda m:-)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

tak jenom menší update co se týče eshopu - bohužel to zatím ještě moc nefachá, musíme být trpěliví, zodpovědná osoba je momentálně zaneprázdněná instalací topení do kanceláře, což je aktuálně dost akutní...

čili to prosím berte spíše jako informační sajtu ohledně toho, co je v nabídce a jaké jsou ceny a když byste cokoli chtěli poslat tak to jednoduše písněte emailem na obchod (at) lifefood.cz a my už to vyřídíme....

ono to jednou dopadne..

t.
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Lifefood

Příspěvek od minsc »

Tereza píše: zodpovědná osoba je momentálně zaneprázdněná instalací topení do kanceláře, což je aktuálně dost akutní...
t.
Tak proč všichni nenafasujou bufy a vaťas??
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

páč šéfová vaťas nosit nebude
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Lifefood

Příspěvek od minsc »

Ani kdyby byl od Versaceho ?
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Lifefood

Příspěvek od k.winky »

Včera jsem byla za sestrou v Praze a i když hrozilo riziko, že nestihnu autobus, musela jsem se stavit ve flóře :) Původně jsem si jela pro čokolády, které jsem tedy také koupila, ale v chlaďáku mě zaujal sendvič v rozmarýnové placce ... Poslední dobou jedu spíš jen mono ovoce, ale tak se mi to líbilo, že jsem si ho vzala ... Dala jsem si ho včera doma k večeři a skoro jsem ž toho měla výčitky, jako bych jedla normální sendvič :D Ale moc mňam sendvič :) - super, chválim !
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

dík!

je to míněno jako zdravější alternativa sendviče, čili to tak má i chutnat (i když popravdě si myslim že je daleko chutnější než náká trapná bílá houska s majolkou)
i když je to ale komplet raw, tak to prostě není strava ideální
v žádném případě nedoporučuju pokročilejším vitariánům (leda tak veeelmi výjimečně)

(tomuhle se říká vlastní reklama:-))))
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Sluníčko »

Terez chválím tu raw čoko, je výborná, já ji tedy mohu jen občas , protože mě hází do neuvěřitelných rozvibrovaných výšin :D ale je moc dobrá a co se mi moc líbí je ten obal, opravdu hodně originální, moooc pěkný. :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Sluníčko »

takhle čoko je "trip" čoko :wink: :P
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Lifefood

Příspěvek od Fiona »

trip Slunicko :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Lifefood

Příspěvek od dgm »

Fiona píše:trip Slunicko :)
A trip Fiona :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Sluníčko »

:lol: :D
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Lifefood

Příspěvek od veri »

Bude někdy Lifefood prodávat i samotné tahini? :D :mrgreen:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

joooo, někdy jo...

momentálně bychom ho mohli vyrobit na zakázku - jakože ho stejně vyrábíme jako meziprodukt pro výribu snů a jakonell aspol, čili to není problém

platilo by pro zaslání totéž co na eshop (čili bych doporučila si k tomu objednat i všemožné další, aby nebylo poštovné - tj nad 900,-)

cena by byla 200/kg, ale nemáme žádné sklenice do kterých nacpat kilo, a silně se nám neosvědčilo posílat tyto konzistence v kyblíčku, čiližto by bylo nutno plnit stejně do skleniček po 200g, tudíž 55,- za skleničku 200g

než to nacpem i do eshopu, tak vepsat do poznámky (už funguje i možnost objednávání, ale pořád to má hodně much, vychytáváme), nebo do emailu s objednávkou ..

a pak budeme dělat i hempini :-)))

a jinak díky za ovace za čokošku, momentálně chystám dvě další vánoční příchutě
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

a čo čiste tahini na Slovensko? ja by som mala taktiež zaujem :D hempini- to znie mnam mnam, tesim sa :D
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

ohledně slovenska platí téměř totéž, až na to poštovné. musíme bohužel požadovat úhradu celého poštovného a platbu převodem což zahrnuje i poplatky (bohužel nefunguje dobírka, resp. je příliš složitá a nákladná včetně zakládání účtu ve slovenských bankách atd atd..)

čili to lze tak, že na základě objednávky a tudíž hmotnosti balíku zjistíme poštovné, tedy i celkovou částku k úhradě a pak už to běží dál..

je zde asi i možnost si to objednat přes našeho distributora G8, kdy to tahini můžeme dodat jemu na vyžádání, bude o drobet dražší (ostatní by měl on dodávat za stejné ceny jako my), ale zase ušetříte na poštovném. u něj je vše k zakoupení/vyzvednutí na jejich vzorkové predajně na pluhovej

časem dotlačíme tahini do standardního ceníku, ale to je zase vopruz s vymejšlením a tiskem etikety atakdál, furt náký že.. a pak už by t ojako bylo vše jednodušší a na slovensku by to bylo běžně v nabídce..

jen jakože jsme s tím vyloženě nespěchala, jako je to zkrátka takový tučný blemc, no, ale budiž
Odpovědět