lifefood.cz

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Ondra G
Příspěvky: 113
Registrován: sob říj 23, 2004 11:18
Bydliště: Příbor
Kontaktovat uživatele:

lifefood.cz

Příspěvek od Ondra G »

Měl jsem nyní na ICQ takovou málou neshodu s Terkou z Jičína... tak bych si to chtěl ujasnit, byly někdy na lifefood.cz raw doutníky, nebo jsem to viděl někde jinde? Ale byly moc výborné, to jo.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

hele, ty už to nehul "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

to je fakt dobrý :-)
Kvítko

Re: lifefood.cz

Příspěvek od Kvítko »

Raw doutník ? :)

Nedá mi to a ráda bych pochválila luxusní chuť čokolád z lifefoodu,... testovali jsme obyč(ex. 21.11.2012) a třešňovou a čekají v kuchyni další. . .
Říkali jsme si, jestli nemáte nového 'vařiče' čokolády?! Je vskutku skvělá, sametová, MŇAMMMMMmmmmmmmmmmmmmm !!!
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: lifefood.cz

Příspěvek od Tereza »

trochu z našeho soukromého soudku....:

Lifefood CZ shání nové pracovníky do svého týmu. Aktuálně je v nabídce pozice asistenta/ky zahraničního obchodu. Pracovní náplň zahrnuje zejména komunikaci se zahraničními zákazníky a vyřizování jejich objednávek. Požadavkem je perfektní znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyky výhodou, dále pečlivost, svědomitost a příjemné vystupování. Nabízíme sympatické platové ohodnocení, práci v mladém svěžím kolektivu ve velmi dynamicky se rozvíjející firmě, odkupy produktů a surovin za výhodné ceny a další benefity. Pracoviště na adrese Praha 9 - Běchovice, pracovní doba Po-Pá 8-16:30. Zájemci posílejte prosím životopisy na info@lifefood.eu. Budeme rádi když nabídku práce rozešlete případně svým známým kteří by mohli mít zájem.

happy day!
terez
Odpovědět