Chlorella

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

rowena
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 06, 2013 2:32

Chlorella

Příspěvek od rowena »

Ahoj, odkud berete chlorellu? Nejvíc mě třeba zaujali stránky http://www.chlorellacentrum.cz/o-nas.html, ale když jsem se ptala na kolik stupňů suší, tak mi bylo napsáno, že na 115 po dobu 15 vteřin (ječmen teda jen při 30 stupních). Tak teď nevím, co si o tom mám myslet.. a ve všech možných e-shopech, co jsem koukala většinou teplotu sušení nepíšou, ani nepíšou, že by to bylo raw, jen že je to extrakt z chlorelly, což mi tak nějak důvěryhodně nezní. :?
Takže, co vy na to? Jaké zkušenosti máte, odkud berete?

Dík Anka
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Chlorella

Příspěvek od bukaj »

Mnoho lidí si chválí tuhle: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=26&t=1318

A je navíc i za slušnou cenu.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Chlorella

Příspěvek od smajliss »

Tak hlavní výhodou Jardové chlorelly je v ceně .. ta je snad nejnižší v celé evropě :-D ... takže člověk může za dobrý peníz papat velká množství
rowena
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 06, 2013 2:32

Re: Chlorella

Příspěvek od rowena »

díky za odkaz, bude se hodit i na ječmen a spol..:)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlorella

Příspěvek od Panda »

Jak chlorellu užíváte?

Koupil jsem ji přítelkyni a ona neví moc jak ji užívat, protože podle návodu má spolknout 12 tablet a zapít vodou a to 15 minut před jídlem a to jí prý nevyhovuje časově a tak to nechce užívat vůbec. Někdo radil rozmíchat na nápoj, ale z toho jí prý vznikla voda s trochou prášku na dně.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Chlorella

Příspěvek od smajliss »

cucám jako bonbony .. většinou u počítače
Anna Hýžová

Re: Chlorella

Příspěvek od Anna Hýžová »

Ahoj Anka, ja kupuji Green Wyas, a chlorella se opravdu takto suší, není tedy už enzymatická, nicmeně je to obrovska vyživa a skvělý čistit, jim jen živou stravu, ale tuto chlorellu už jim 7 let, duležity je zpusob zpracovani (nepoužívání kovů, aby byly stěny bunky dobře narušeny a pritom obsah zustal uvnitr atd) a pyredoinosa navic obsahuje sporopolenin, ktery odvadi těžké kovy z těla, ne vždy je nizká cena výhodou, pokud máš zájem, můžeš mi napsat: hyzovaa@seznam.cz, měj skvělý den:-), Anna
Odpovědět