Nabídka plodů

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Eva

Nabídka plodů

Příspěvek od Eva »

Zdravím, mám letos nadbytek domácích vlašských ořechů - pokud máte někdo zájem, můžu darovat, přijedete-li si pro ně. Jsou neloupané, je jich necelá líska. Pokud máte někdo zájem, napište - domluvíme se.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

V Bille jsem včera koupil avo Fuerte s malou peckou. Možná to byla výjimka, ale třeba ne.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Advid píše:V Bille jsem včera koupil avo Fuerte s malou peckou. Možná to byla výjimka, ale třeba ne.
nevím co je fuerte, možná silný, ale s malou peckou sem tam též narážím, ovšem v břeclavi měli 4 aji na mě moc černý přes 20, billa je nejdražší, tam chodím jen do koše za 50, anebo smlouvám ať tam ty unavence už přesunou, což jsem se jim včera vysmál, když jsem měl v Hyper pod 10
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Já chodím poslední dobou do Billy rád. Mívají tam římský salát. Mňam mňam. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Jane
Příspěvky: 109
Registrován: pát úno 26, 2010 15:32

Re: Nabídka plodů

Příspěvek od Jane »

Zdravím, nevíte někdo o nějakém zdroji ořechů, mandlí, prakticky všech semen? Nebaví mě kupovat to po pytlíčkách v bio obchodech za velký prachy. Koupila bych klidně několik kilo, kdyby se to finančně vyplatilo. Předem díky za odpověď!
J.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Nabídka plodů

Příspěvek od Jindra »

Jane, jestli to nemusí být bio, tak Diana-company a pokud chceš bio, tak nabídka od Terky anebo prodejny Zdravěnka, kde bys (v obou případech) požádala o gastro balení - to je pak zvýhodněný odběr po kilech.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
yellblou
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 08, 2012 13:12

Re: Nabídka plodů

Příspěvek od yellblou »

Na www.freshbedynky.cz mají velký výběr všeho od ovoce až po ořechy atd...máte někdo zkušenosti?
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Nabídka plodů

Příspěvek od Jindra »

yellblou píše:Na http://www.freshbedynky.cz mají velký výběr všeho od ovoce až po ořechy atd...máte někdo zkušenosti?
jasně, Filip s Veronikou, zná je tady snad půlka lidí, myslím, že se nemusíš ničeho bát, považuju je za solidní dodavatele, osobně se s nimi znám, jsou to fajn lidi.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Odpovědět