Soukromá inzerce

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Mirek
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 28, 2009 12:24

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Mirek »

Prodám odšťavňovač Green Star Gold Power za 10.000 Kč.
Používán pouze cca 20 hodin. Nemám tolik času, abych ho mohl využívat.
Tel. 724/555800
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od epony »

pre bratislavských, popripade okolie: Máme v našom Poradenskom centre zdravia novinku- Unikatnu vahu, ktorá Vám behom minuty vyhodí udaje o Vašom zdraví- množstvo Tukov a Svalove hmoty v každej končatine zvlašť, voda v tele, hustota kostí, viscerálne tuky na organoch, metabolický vek orgánov a kondička. Normálne toto meranie stojí 23 eur, Vám viem vybaviť zlavu 70% tj za 7 eur. Napište mi sukromnu spravu kto ma zaujem! :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Sitar »

Kdyby tu byl nejaky clovicek z Brna nebo okoli, ktery by mel zajem pracovat ve velke IT firme na jedne z techto technickych pozic, dejte SZ.

- JAVA programming, SQL, SW development,AIX, Webshphere, DB2 and working in remote teams

Server Management Wintel - 2nd level support

Delivery Compliance Administrator - 2nd level

Storage Management - Tivoli (2nd level support)

Database Administartor - DB2 (2nd level support)

Application Hosting Serv. - Lotus Domino Administrator (2nd level support)

Network Management (2nd level support)

Storage Administrator (2nd level support)

SW Maintenance Administrator (2nd level support)

Delivery Compliance Admin - Security Management (2nd lvl support)

Mainframe Storage Management (2nd level support)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Jista »

Prodam Angel juicer,rok stary,v zaruce,s prasklym sitkem(stazene kovovou propustnou svorkou nema vliv na vyteznost,nove sitko 3000 kc),prodam ho levne,cena dohodou.Koupeny v Uk,tak pripadna reklamace by se musela poslat do uk.
Go Raw
Uživatelský avatar
araila
Příspěvky: 224
Registrován: stř led 02, 2008 17:38
Bydliště: Praha / ČR / EU / Země

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od araila »

Jista píše:Prodam Angel juicer,rok stary,v zaruce,s prasklym sitkem(stazene kovovou propustnou svorkou nema vliv na vyteznost,nove sitko 3000 kc),prodam ho levne,cena dohodou.Koupeny v Uk,tak pripadna reklamace by se musela poslat do uk.
Ahojky,
Měla bych zájem. Napsala jsem Ti soukromou zprávu s mailovou adresou. Budu ráda, když napíšeš a domluvíme se.
Díky :D
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Ivana »

Prodám EASYGREEN MIKROFARM. Je to opravdu automatické klíčidlo, nemá žádné dírky kde by prolézali kořínky, velmi jednoduše se odloupnou naklíčené semínka, umyto ihned. Voda se dolévá velmi jednoduše, žádné přenášení atd.a nebo se může přímo napojit na vodovod, kde si pak automaticky sama čerpá vodu kdy je potřeba. Nevyužívám, protože mi klíčky moc nechutnají. Objednala jsem si přímo z USA. Stálo cca 6 tis. Nyní prodám za 4500,- Je to model 50hz- 220w, prostě pro naši zem. Informací je hafo na internetu. Je to komplet se vším co je potřeba s pěti malými zásuvkami na různé druhy semen a jedním velkým tácem, třeba na větší plochu jednoho semene.
Zde jsou videa jak to funguje http://video.google.com/videosearch?hl= ... 4&ct=title#

a zde informace výrobce http://easygreen.com/index.php?option=c ... Itemid=164

Když tak se ozvěte
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Ondraw »

Nabízím autom. klíčidlo Freshlife, cca 5x pouzity, nedavno zakoupeny, za 2000,- + postovne. V pripade zajmu nejlepe mailem na smudla.nudla@seznam.cz nebo 608 464 764. Nazdar .)
be free, be just, be innocent :p
Uživatelský avatar
sevgili
Příspěvky: 14
Registrován: stř dub 15, 2009 23:09

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od sevgili »

Prodám ruční Healthy juicer, použila jsem ho jen párkrát a šťávy mi nějak nepřirostly k srdci, tak nechci aby mi ležel doma. Je jako nový, akorát trochu zabarvený od mrkve. 1 100 Kc + poštovné
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Curcuma »

sevgili píše:Prodám ruční Healthy juicer, použila jsem ho jen párkrát a šťávy mi nějak nepřirostly k srdci, tak nechci aby mi ležel doma. Je jako nový, akorát trochu zabarvený od mrkve. 1 100 Kc + poštovné
Ahoj, mám o něj zájem, viz SZ >:-)
Uživatelský avatar
Michal S.
Příspěvky: 229
Registrován: stř čer 06, 2007 19:37
Bydliště: Svitavsko

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Michal S. »

Pokud by někdo chtěl investovat do nemovitosti, tak tady má možnost.
Pravda trochu drahé, ale...
ta zahrada opravdu stojí zato. 2 velké ořešáky, hafo jabloní, třešní, hrušky...
Celodenní přímý svit slunce. Sklep přístupný z domu, kde vydrží jabka do dubna. Je to po příbuzných, kteří zemřeli a jejich syn to prodává.
Kdybych neměl dům v té samé vsi, tak bych do toho šel.
:idea:
http://www.prodej-nemovitosti.ic.cz/
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od k.winky »

Prodám http://www.eko-produkty.cz/detail/healt ... vnovac-1/r - ruční healthy juicer (červený)

Za 690,- + poštovné

V perfektním stavu, skoro nepoužívaný
:wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od veri »

Prodám odšťavňovač Omega 8006, v záruce, kupovaný na jaře. V super stavu! Cena 7 800 kč :D (pište soukr.zprávy :wink: )
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Sitar »

Vážení přátelé,

jeden z prvních eko ovocnářů u nás pan Bedřich Plíšek by potřeboval pomoci s prodejem svých jablek a moštů, neboť jej letos postihlo několik katastrof najednou (kroupy, nemoc, atd.). Pokud byste měli zájem o velmi dobrá biojablka na Vánoce (odrůda Rajka) a mošty od pana Plíška (vyrábí z jeho jablek Moštovna Lažany). Prosím objednejte si je v našem formuláři zde: http://www.zkracovatko.cz/anm do doby, dokud půjde do formuláře zapisovat.

Vyzvedávat jablka a mošty bude možné potom v našem infocentru v Toulcově dvoře (Kubatova 1/32, Praha 10) od středy 16. do pátku 18. (případně i nadále - jablka v našem skladu vydrží) mezi 9-16 hodinou.

Těšíme se na Vaše objednávky.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od awa »

Sitar píše:Vážení přátelé,

jeden z prvních eko ovocnářů u nás pan Bedřich Plíšek by potřeboval pomoci s prodejem svých jablek a moštů, neboť jej letos postihlo několik katastrof najednou (kroupy, nemoc, atd.). Pokud byste měli zájem o velmi dobrá biojablka na Vánoce (odrůda Rajka) a mošty od pana Plíška (vyrábí z jeho jablek Moštovna Lažany). Prosím objednejte si je v našem formuláři zde: http://www.zkracovatko.cz/anm do doby, dokud půjde do formuláře zapisovat.

Vyzvedávat jablka a mošty bude možné potom v našem infocentru v Toulcově dvoře (Kubatova 1/32, Praha 10) od středy 16. do pátku 18. (případně i nadále - jablka v našem skladu vydrží) mezi 9-16 hodinou.

Těšíme se na Vaše objednávky.

No, kdo se asi tak mohl chytit, že ano. Jabkožrout. Objednala bych bedýnku (odhadem tak 10 kg?), neb nemám kde skladovat (ve sklepě nehodlám vykrmovat krysí plémě), takže jen do bytu. Mám technický problém, nevím, jestli se dostanu do Prahy v daném termínu. Možná jo, ale taky to může znamenat později, kolem dvacátého. Dneska jsem v Praze sice byla, ale dostala jsem se tam až v půl sedmé odpoledne a odjížděla kolem desáté večer, takže pro nějaká setkání a nákupy trochu porucha. Je možné se domluvit? Tedy, že den předem zavolám, že přijedu a v kolik? Pokud ano, mám se tedy nahlásit na formulář? A kde najdu nějaký telefon či maila?
Díky za snahu.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Sitar »

awa píše:
Sitar píše:Vážení přátelé,

jeden z prvních eko ovocnářů u nás pan Bedřich Plíšek by potřeboval pomoci s prodejem svých jablek a moštů, neboť jej letos postihlo několik katastrof najednou (kroupy, nemoc, atd.). Pokud byste měli zájem o velmi dobrá biojablka na Vánoce (odrůda Rajka) a mošty od pana Plíška (vyrábí z jeho jablek Moštovna Lažany). Prosím objednejte si je v našem formuláři zde: http://www.zkracovatko.cz/anm do doby, dokud půjde do formuláře zapisovat.

Vyzvedávat jablka a mošty bude možné potom v našem infocentru v Toulcově dvoře (Kubatova 1/32, Praha 10) od středy 16. do pátku 18. (případně i nadále - jablka v našem skladu vydrží) mezi 9-16 hodinou.

Těšíme se na Vaše objednávky.

No, kdo se asi tak mohl chytit, že ano. Jabkožrout. Objednala bych bedýnku (odhadem tak 10 kg?), neb nemám kde skladovat (ve sklepě nehodlám vykrmovat krysí plémě), takže jen do bytu. Mám technický problém, nevím, jestli se dostanu do Prahy v daném termínu. Možná jo, ale taky to může znamenat později, kolem dvacátého. Dneska jsem v Praze sice byla, ale dostala jsem se tam až v půl sedmé odpoledne a odjížděla kolem desáté večer, takže pro nějaká setkání a nákupy trochu porucha. Je možné se domluvit? Tedy, že den předem zavolám, že přijedu a v kolik? Pokud ano, mám se tedy nahlásit na formulář? A kde najdu nějaký telefon či maila?
Díky za snahu.
Tady je kontakt na Jana Valešku, jenž to má na Toulcáku celé na starosti: podporujmesvehofarmare@gmail.com
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
resolut
Příspěvky: 16
Registrován: sob dub 05, 2008 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od resolut »

.
Naposledy upravil(a) resolut dne pon pro 14, 2009 12:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
araila
Příspěvky: 224
Registrován: stř led 02, 2008 17:38
Bydliště: Praha / ČR / EU / Země

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od araila »

resolut píše:Omega VRT330
Jelikož je v této době každá kačka dobrá a vím, že někteří se chystají nakupovat k vánocům odšťavovače (včetně mne), dovoluji si nabídnout novinku Omega VRT330 o 1.000,-. Kč levněji, než je v shopech.
http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... ega-vrt330
Není to komerční inzerát, jenom potřebuji sehnat ještě 2, aby tato sleva platila ;)
Přeji hezký den!
Hlásím se do "party". :D
Giovanka
Příspěvky: 34
Registrován: čtv zář 10, 2009 13:46

Vitariáni Kralupy a okolí

Příspěvek od Giovanka »

Nenajde se v Kralupech či okolí někdo, kdo by také rád kupoval ovoce či zeleninu ve velkém a shání dodavatele nebo kozí mléko apod, prostě spřízněná duše (neberte to jako seznamku, přítele mám :-)))), ve více lidech by se třeba shánělo lépe, prostě kámoše/šky na výměnu informací, zážitků, nebo třeba společné výlety, sport, půsty a tak :-)

Jsem jen polo vitariánka :-), spíš taková věčně začínající :-)
Hvodnik
Příspěvky: 77
Registrován: ned bře 09, 2008 21:19

Re: njaky je presny nazev te knihy v nemcine?

Příspěvek od Hvodnik »

Janina píše:Dokáze nèkdo se dát do prekladu knihy s ca 130ti str.?!

Téma: holistická vèda v souvislosti s kvantovou fyzikou. Jde o ucení staré více jak 4ooo let. Muj prítel knihu prekládal 1/2 roku, a ríkal, ze to bylo pro nèho jako meditace. Text je velmi zajímavý a poutavý. Vplouvá se do nèj a otevírá vèdomí.

Co za to? Prosím kontaktuj mè, v prípadè zájmu prekladu na dané téma.

Text je v anglické a nèmecké verzi.
Poskytnu k pujcení PC Translator 04/05 program, bude-li treba. Prekládá vèty, ale gramatika a nèkterá slova se musí dát do správné ceské logiky po smyslu textu.

Zvládl by to nèkdo?
Jaky je nazev te knihy v nemcine?
Kdyz by se mi ta kniha hodne libila .. mozna bych z ni "par stranek" ni mohl nadiktovat v cestine na diktafon a nekdo dalsi by to mohl prepsat (nic za to nechci ale taky z casovych duvodu nemuzu slibit zadne terminy)
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Yeff »

Nabízím 3/4 balení Chlorela BIO z lifefoodu. Zbytečně mi leží doma, a nechci aby to dopadlo jako s MACou, která skončila v koši, tak jestli máte někdo zájem tak písněte, nebo PM. kdyžtak ještě dnes pošlu.... (Zadarmo samozřejmě) Zbavuji se jí protože mi nechutná, nic s ní není, vše je vpořádku...
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Yeff »

Yeff píše:Nabízím 3/4 balení Chlorela BIO z lifefoodu. Zbytečně mi leží doma, a nechci aby to dopadlo jako s MACou, která skončila v koši, tak jestli máte někdo zájem tak písněte, nebo PM. kdyžtak ještě dnes pošlu.... (Zadarmo samozřejmě) Zbavuji se jí protože mi nechutná, nic s ní není, vše je vpořádku...
Tak... vyřešeno přes PM... takže již neaktuální. :wink:
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od s.arik »

.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Yeff »

Prodám knihy

Čínská studie ( http://www.svitani.eu/zbozidetail/id/47 ... 4b76076e72 ) za 200 + poštovné (dobírka 100)

a

pust.cz ( http://knihy.hledajici.cz/detail.php?id ... earch=pust ) za 200 + postovne (dobírka 100)

v pripade zajmu piste PM

:wink:
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Yeff »

Yeff píše:Prodám knihy

Čínská studie ( http://www.svitani.eu/zbozidetail/id/47 ... 4b76076e72 ) za 200 + poštovné (dobírka 100)

a

pust.cz ( http://knihy.hledajici.cz/detail.php?id ... earch=pust ) za 200 + postovne (dobírka 100)

v pripade zajmu piste PM

:wink:

Vyrešeno ! Prodáno. již tedy neaktuální :wink:
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Nyquis »

Ah... myslite ze je to divny prodavat veci na postel od AMVY? : D Mno je to napinaci prosteradlo, povleceni a na polstare, deka, 2 velky polstare. Vyslo me to na dabelskych 10,000. Z biobavlny, prirodni vypln, barveny bylinama. Nekdy na konci cervence a pak sem byla dost v zahranici. Proste se stehuju za ocean a je mi lito to vyhodit. Treba za 3,000. Kdyz sem to dostala krasne to vsechno vonelo ale uz je to jednou prany v sonetu kvuli kocce co mi skocila do bytu.

A kdyby mel nekdo doma alergiky mam jeste novejsi kvalitni vysavac s hepa filtrem 13 a hepa tesnenim. (Philips performer) Skoro nepouzitej stejna situace, vyhodit to je hrich. Za 2500.
Naposledy upravil(a) Nyquis dne úte říj 19, 2010 16:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Nyquis »

Nejradsi bych si ho nechala. Prodam novejsi verzi Angel juiceru. Funguje porad stejne, to znamena super. S prislusenstvim akorat sem dokoupila vhodnejsi kartac na cisteni ke Green Staru. Prodavam to narychlo. Za 15,000. Bydlim v Praze.
Mac
Příspěvky: 49
Registrován: čtv pro 13, 2007 11:41
Bydliště: Slaný

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Mac »

Nyquis píše:Ah... myslite ze je to divny prodavat veci na postel od AMVY? : D Mno je to napinaci prosteradlo, povleceni a na polstare, deka, 2 velky polstare. Vyslo me to na dabelskych 10,000. Z biobavlny, prirodni vypln, barveny bylinama. Nekdy na konci cervence a pak sem byla dost v zahranici. Proste se stehuju za ocean a je mi lito to vyhodit. Treba za 3,000. Kdyz sem to dostala krasne to vsechno vonelo ale uz je to jednou prany v sonetu kvuli kocce co mi skocila do bytu.

A kdyby mel nekdo doma alergiky mam jeste novejsi kvalitni vysavac s hepa filtrem 13 a hepa tesnenim. (Philips performer) Skoro nepouzitej stejna situace, vyhodit to je hrich. Za 2500.

Tož nevyhazuj, prostě daruj :)
Kvítko

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Kvítko »

Jablečný ocet a jiné MŇAMKY...
www.fler.cz/utrinos

Zkuste juknout!
čerstvě jsem vložila...
http://www.fler.cz/zbozi/lnekry-nepecene-1266281
jahaman

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od jahaman »

Prodám odšťavňovač Hurom Slow Juicer (Omega VRT 3300) za 7 500,-.
Zakoupen cca před půl rokem, je tedy ještě rok a půl v záruce.
Plně funkční, obě dvě sítka jsou úplně nová (jedno po reklamaci, kdy mi po 2 kokosových ořechách prasklo ).

Nicméně jsem jaksi přestal šťavit...

Případný zájemci se prosím ozvěte na jahaman@gmail.com
Uživatelský avatar
resolut
Příspěvky: 16
Registrován: sob dub 05, 2008 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od resolut »

Prodám vcelku tuto sadu knih. Všechny jsou v perfektním stavu.

- Čínská studie (T. Collin Campbell)
- Šokující pravda o vodě (Paul C. Bragg)
- Klíčení rostlin (Ann Wigmore)
- Reflexologie a akupresura (Janet Wright)
- Biozahrada (Radomil Hradil)
- Skutečná síla vody (Masaru Emoto)
- Léčení syrovou stravou (Kristine Nolfi)
- Praktická detoxikace (Josef Jonáš)
- Pryč s kyselostí (Kurt Tepperwein)
- Hřbitov na talíři (Jan Šťastný)
- Nad rakovinou můžeš zvítězit (Ian Gawler)
- Easy RAW vegan dehydrating (K. Suzanne´s)
- Raw for Dessert (Jeniffer Cornbleet)

Původní cena všech dohromady cca 2.300,- Kč

Nyní 1.300,- Kč + poštovné

Kdo dřív přijde, ten dřív .. ;)

ObrázekObrázekObrázek

Pište mi na resolut@tiscali.cz

Míra
jahaman

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od jahaman »

jahaman píše:Prodám odšťavňovač Hurom Slow Juicer (Omega VRT 3300) za 7 500,-.
Zakoupen cca před půl rokem, je tedy ještě rok a půl v záruce.
Plně funkční, obě dvě sítka jsou úplně nová (jedno po reklamaci, kdy mi po 2 kokosových ořechách prasklo ).

Nicméně jsem jaksi přestal šťavit...

Případný zájemci se prosím ozvěte na jahaman@gmail.com

Aktualizace ceny - 6 500,00 Kč
Kvítko

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Kvítko »

Nedá mi to...
Zkuste: www.fler.cz/vitruba
Nový obchůdek na fleru!

Nabízíme lněné suchárky- LNĚKRY, bylinkové směsi , čaje...
Jablečný ocet došel, čekáme na nový...
Zkuste vitariánci...Taky doma mlsáme vita :)

Dobrou chuť!
A hyjééééé


posting.php?mode=reply&f=6&t=316#
izavec

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od izavec »

Predam odstavovac Omega 8004, pouzity jedenkrat, cena 270eur, zaujemcovia piste na izo.tomas@gmail.com
viac info na: http://elektro.bazos.sk/inzerat/6483330 ... r-8004.php
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Samira »

Priatelia,

mam prosbu za jednu kamosku z Ostravy - nutne potrebuje najst pracovne miesto, najlepsie v Ostrave, alebo v blizkom okoli.
Ma strednu skolu s maturitou, ovlada anglictinu, skvele zvlada pracu na PC, ma vodicak.
Je styridsiatnicka, nema male deti, vyzera vyborne, cize sa za nu nikto nebude hanbit na urade / v obchode / a pod.
Je sikovna, pracovita, zodpovedna, nevaha tahat nadcasy a v pripade potreby aj cez vikendy.

Ak by ktokolvek o niecom vedel, kontaktujte ma prosim cez SZ. Je to vitarianka, ktora sa tu uz nevyskytuje, bolo by fajn pomoct vlastnym radom ;)

Dakujem!
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od xHardCorex »

Niekto z Bratislavy kto by daroval kefirovu hubu?

Neaktualne
Naposledy upravil(a) xHardCorex dne pon bře 14, 2011 11:55, celkem upraveno 1 x.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 18:29, celkem upraveno 1 x.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od xHardCorex »

cepheus píše:
xHardCorex píše:Niekto z Bratislavy kto by daroval kefirovu hubu?
Sice nevím, ale ať Tě ani nenapadne s kefírem dělat návratovku. :)
Po návratovce klidně, co hrdlo ráčí.
To som ani neplanoval :D to by som bol riadny samovrah heh
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 18:28, celkem upraveno 1 x.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od 2olfess »

No vidíte hoši a přitom to je jedno z nejčastějších startovacích jídel pro "mimopavlomáchovské" návratovky. Ale ne s tou tibetskou hubou (houbou :lol: ). Bílý jogurt nebo kefír se strouhnutým jablkem po lžičkách.

Ale má to asi svojí logiku v tom, že je to pro typy půstů, které jsou bezpodmínečně s pravidelným klystýrem, takže jde patrně o obnovení střevní mikroflóry vypraných střev. Ale nepochybuju o tom, že na bezklystýrové půsty musí být ta napařená zelenina vhodnější, protože tam se problém obnovení flóry neřeší, ale jde o konečné pročištění střev po následcích půstu. Takhle to alespoń chápu já.

Jinak jsem s tim startnul teď před vánoci po 21 a musím říci, že velká spokojenost.

Ale už mlčim Cephe, abych ti tu nekazil osvětu :wink: ...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 18:27, celkem upraveno 1 x.
MerunkovoBoruvkovej
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 14, 2011 17:28

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od MerunkovoBoruvkovej »

Zdravim Vas pratele,

Sice me neznate, ale to nevadi. Mam tady pro vas takovou nabidku. Vzhledem k tomu, ze se v kvetnu stehuji do Peru, do takove malinke komunity v dzungli, kde se budu podilet na spoluvytvareni jedleho lesa a budovani zahrad ve stylu permaculture, a vzhledem k tomu, ze se asi tak brzy nevratim, jestli tedy vubec, jsem se rozhodl prodat veskere sve veci vcetne vybaveni kuchyne. Mam jen to nejlepsi co si muze kazdy (no kazdy urcite ne) vitarian prat. Zde je seznam veci, ktere prodavam:

Cuisinart kuchynsky robot
Susicka Excalibur 9 tacu plus 7 x original teflonova folie
Mixer Blendtec Express
Juicer/odstavnovac Visor L'Equip model 509
Odstavnovac na citrusy Master of life
Pytlik na kliceni, na vyrobu orechovych a seminkovych mlek, popripade na odstavneni
Truhliky na pestovani wheatgrass (psenicne travy) nebo slunecnicovych vyhonku atp.

Krome toho mam take spousty potravin jako Maca, neprazene kakao, ruzne orisky, mandle, seminka, morske rasy atp., ktere jiz nestihnu spotrebovat.

Taky sbirku knih (jen v An), mnoho podepsanych od autoru jako Viktoras Kulvinskas, David Wolfe, Gabriel Cousins, atp.

Podrobnosti o vsem a cenach poslu zajemcum na jejich mail. Je to na nekolik stranek, tak at tady nezabiram misto. Dekuji

Muj mail: eternityriders@hotmail.com

At ziji boruvkyyyyyy!!! A zrovna ty si asi par let nedam, hmmmm
tulák
Příspěvky: 1
Registrován: úte úno 15, 2011 20:35

prodám destilátor

Příspěvek od tulák »

prodám téměr nepoužívaný funkční destilátor, 750 W, s příslušenstvím, cca 2 litry/hod.cena:4300,-
tel: 775 365 811
Naposledy upravil(a) tulák dne pon dub 25, 2011 17:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od luca »

Jelikož se stěhuju z Prahy na venkov (kde mám plně zařízený dům), potřebuju prodat sestavu do jídelny:
- jídelní stůl dřevěný, černohnědý, rozkládací (š. 95cm, d. 175, 218, 260 cm)
- lavice (stejný materiál a barva, š. 158, hl. 36cm)
- 2 židle (stejný materiál a barva)
- vše IKEA (série BJURSTA), staré 1 rok a 2 měsíce
- prodávám za 3.000 Kč (původní cena 6.370 Kč)
- vše je k mání v Praze 10 Vršovicích, nutno zajistit vlastní odvoz
E-mail: lucie.last@centrum.cz
Uživatelský avatar
Asabado
Příspěvky: 55
Registrován: čtv čer 25, 2009 16:28

SUNWARRIOR PROTEIN

Příspěvek od Asabado »

Po strašně dlouhé době zdravím všechny,

kdyby měl někdo zájem o SUNWARRIOR protein (momentálně zřejmě nejsofistikovanější protein tohoto druhu na světě), tak mám doma na prodej momentálně 3 nová balení z USA.

Díky poštovnému je nabízím za 1150 za kus. (jde o 1kg)

Mám 2x NATURAL a 1x Vanilku

Kdyžtak napište sem nebo na krkoskadam@seznam.cz kdyby jste měli někdo zájem. Mám s tím zkušenost, lehce se tráví a příjemně zasytí. Obsah bílkoviny je 85%. Je VEGAN, RAW a BIO(USDA ORGANIC).

Další info zde:

http://www.sunwarrior.com/products/sunwarrior-protein

http://www.sunwarrior.com/store/protein ... tural.html

http://www.youtube.com/watch?v=CPpNIe6u0y0

http://www.youtube.com/watch?v=KOcJ27BjpI8

http://www.youtube.com/watch?v=CPpNIe6u0y0
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od 2olfess »

Ahoj Asabado,
co je to endosperm, pls?
Uživatelský avatar
Asabado
Příspěvky: 55
Registrován: čtv čer 25, 2009 16:28

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Asabado »

OK už to vidím, ty máš zase odpověď v kulturistice. :lol:

Jinak kdyby někdo sháněl tibetskou houbu na výrobu kefíru, tak tu mám taky k dispozici. V Ostravě předám osobně. Jinak na dobírku asi.
Uživatelský avatar
resolut
Příspěvky: 16
Registrován: sob dub 05, 2008 22:33
Kontaktovat uživatele:

Odšťavňovač Omega VRT 350 (upgrade z VRT 330)

Příspěvek od resolut »

Odšťavňovač Omega VRT 350 (upgrade z VRT 330)

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Krátce používaný odšťavňovač Omega VRT 330, kterému neustále praskalo síto v horním díle. Síto bylo dvakrát reklamováno, poté upgrade na VRT 350 (nové tvrzené díly) a od té doby nepoužitý. Na tuto konkrétní Omegu poskytl prodejce Eujuicer opět plnou záruku 10+1 rok.

Specifikace

Barva: Bílá
Způsob odšťavňování: šnekový
Výkon motoru: 150 W
Počet otáček: 70 ot./min
Hmotnost: 5,2 kg
Snadnost odšťavňování: 5/5
Snadnost čištění: 5/5
Rozměry: 402 x 250 x 173 mm

http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... ega-vrt350

Možnosti a ceny dopravy
poštovné 100,- Kč (dobírka, nebo platba předem na účet), případně osobně, ale pouze Pelhřimovsko ;)

Cena 7.500,- Kč, nebo možná sleva :)

Mail : resolut@tiscali.cz
Uživatelský avatar
resolut
Příspěvky: 16
Registrován: sob dub 05, 2008 22:33
Kontaktovat uživatele:

Destilátor LIVEON H2O

Příspěvek od resolut »

Destilátor LIVEON H2O je jednoduchý a spolehlivý přístroj na domácí výrobu destilované vody. Je přitom možné použít i vodu z potoka, rybníka nebo vodu mořskou!

Obrázek

Moderní kompaktní design
Velice snadné použití - po zapnutí přístroj celý proces dokončí sám
Přístroj se vypíná automaticky po ukončení destilace
Jednoduchá údržba
Následná filtrace přes filtr s aktivním uhlím
Nerezová varná nádoba
Nerezový chladič
Délka jednoho destilačního cyklu: 5 hodin

Součástí balení je 10 uhlíkových filtrů

1) voda se ohřívá v nerezové nádobě
2) pára stoupá do kondenzační spirály, kde se sráží. Spirála je chlazena ventilátorem v horní části
3) destilovaná voda potom přes uhlíkový filtr odtéká do kanistru

Info např. zde -

http://www.pust.cz/frame.php?load=destilator

http://www.nizkeceny.cz/katalog-zbozi/e ... -h2o.html
Není již v záruce, nicméně nabízím 14 dní na vyzkoušení. Funguje jako nový, na dně je usazenina, lze jednoduše vyčistit.

3.000,- Kč

poštovné 100,- Kč (dobírka, nebo platba předem na účet), případně osobně, ale pouze Pelhřimovsko ;)
modrasek
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 19, 2011 12:26

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od modrasek »

resolut píše:Destilátor LIVEON H2O je jednoduchý a spolehlivý přístroj na domácí výrobu destilované vody. Je přitom možné použít i vodu z potoka, rybníka nebo vodu mořskou!

Obrázek

Moderní kompaktní design
Velice snadné použití - po zapnutí přístroj celý proces dokončí sám
Přístroj se vypíná automaticky po ukončení destilace
Jednoduchá údržba
Následná filtrace přes filtr s aktivním uhlím
Nerezová varná nádoba
Nerezový chladič
Délka jednoho destilačního cyklu: 5 hodin

Součástí balení je 10 uhlíkových filtrů

1) voda se ohřívá v nerezové nádobě
2) pára stoupá do kondenzační spirály, kde se sráží. Spirála je chlazena ventilátorem v horní části
3) destilovaná voda potom přes uhlíkový filtr odtéká do kanistru

Info např. zde -

http://www.pust.cz/frame.php?load=destilator

http://www.nizkeceny.cz/katalog-zbozi/e ... -h2o.html
Není již v záruce, nicméně nabízím 14 dní na vyzkoušení. Funguje jako nový, na dně je usazenina, lze jednoduše vyčistit.

3.000,- Kč

poštovné 100,- Kč (dobírka, nebo platba předem na účet), případně osobně, ale pouze Pelhřimovsko ;)

Ahoj,
je tvoje nabídka ještě aktuální? Kdyžtak mi prosím napiš na modrasek@gmail.com. Díky.
Odpovědět