Soukromá inzerce

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

ostravak
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 13, 2011 8:04

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od ostravak »

Prodám odšťavňovač Lexen, používaný asi dva měsíce, poté ležel ve skříni pro nedostatek času.
Plně funkční, v dobrém stavu.
Ideálně osobní převzetí v Ostravě nebo okolí, možno také poslat jako obchodní balík po úhradě na účet nebo na dobírku.
Cena 2000.- Kč, p.c. přes 4000.- Kč
Tel : 737385619
Přílohy
Lexen-Healthy-Juicer-electric-black.jpg
(53.51 KiB) Zatím ještě nestaženo
jahaman

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od jahaman »

Prodám sušičku Excalibur s devíti platy a dvěma teflex pdložkami.
Zakoupena 30.8.2010, bohužel ale nesuším tak, jak jsem si mysle - tedy skoro vůbec :-)
Prodám komplet za 7000 Kč.

Plus prodám zvlhčovač vzduchu Bionaire BU4000 za 3000 Kč. Ten je po záruce, ale funguje na 100%, protože taky skoro vůbec nejel.

Kontakt 605 206 521 nebo jahaman@gmail.com
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Tereza »

Společnost Lifefood CZ, výrobce biopotravin, hledá do svého týmu nadšené pracovníky na následující volné pozice:

1) Účetní – fakturantka
Podmínkou je vzdělání a zkušenosti v oblasti podvojného účetnictví a dále anglický jazyk na komunikativní úrovni. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, svědomitost, duchaplnost, přesnost a soustředěnost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme stabilní pracovní místo s přiměřeným finančním ohodnocením a odpovídajícím růstem, práci v mladém kolektivu v dynamicky se rozvíjející firmě a možnost nákupu biopotravin za zvýhodněné ceny. Dotazy a životopisy prosím zasílejte na info@lifefood.cz

2) Obsluha strojů ve výrobě potravin
Hledáme šikovné pracovníky s technickým vzděláním/vyučením do výroby potravin. Pracovní náplní je obsluha potravinářských strojů a výpomoc ve výrobě v rámci vícesměnného provozu. Zkušenost s danými stroji není nutná, střední úroveň obecné technické zdatnosti je však podmínkou. Požadujeme pečlivost a svědomitost, cit pro technické detaily a chuť učit se novým věcem. Nabízíme stabilní pracovní místo s přiměřeným finančním ohodnocením a odpovídajícím růstem, práci v mladém kolektivu v dynamicky se rozvíjející firmě a možnost nákupu biopotravin za zvýhodněné ceny. Dotazy a životopisy prosím zasílejte na info@lifefood.eu

U obou pracovních pozic je vegetariánství, vitariánství, nekuřáctví a vztah k biopotravinám či zdravému životnímu stylu výhodou, ale ne podmínkou.

Těšíme se na Vaše emaily.

Tým Lifefood
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od tvx »

Pokud byste nekdo chtel vyzkouset uzasnou "masaz" ci az tanec ci tai-ti v teple vode, tak nabizm viz link na stranky.
Krom toho ze uzasne relaxuje a lide si to uzivaji, pomaha resit strach z veci kolem vody a stres...
http://masaze.tvx.cz/aquabodywork/
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od 800914 »

http://masaze.tvx.cz/o-autorovi/
dlho som o tebe nic nepocul. ale vidim ze si nezahalal. :)

teplu/horucu vodu mam tiez rad. vo vani sa ale velmi hybat neda. ten bazen vam zavidim.
btw. teplo z vody dava telu energiu na rovnakych vlnovych dlzkach ako infracervene svetlo. aj jedno aj druhe prenika rovnako dobre cez kozu a podporuje samoliecbu.
okrem teplej vody uzivam obcas aj horske slnko (solux) a tiez masaznu masinku co svieti infrared. po infra seanse mam vzdy pocit ako keby to svetlo/teplo dalej kolovalo krvnym obehom este dlho po tom co ho vypnem.

robis aj so svetlom? infra a fullspektrum terapie by si mohol casom zaradit. svetlo sa da pri lieceni pmn vyuzit tiez velmi efektivne.

vela zdaru ex-admin! :) nevedel som ze sa venujes healingu uz aj profesionalne. good job.
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Syrovozrout »

Nabízím odnože sazenic jahod, nestříkané, nezhýčkané. Kdo si dojede - Praha. Zatím zadara - jenom proto, že chci podpořit soběstačnost takových lidí. Jinak i různé informace týkající se pěstování rostlin, nějaká ta kniha k zapůjčení by se také našla (na téma např.: permakultura, ekozahrady, atd.). Možnosti jsou i pro zájemce bez vlastní půdy - jde o to co chcete a jaké vyvinete úsilí.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
Asabado
Příspěvky: 55
Registrován: čtv čer 25, 2009 16:28

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Asabado »

Zdravím všechny,

opět budu mít v nadcházejících 1-2 týdnech OMEZENOU možnost sehnat SUNWARRIOR PROTEIN a momentálně dokonce i SUNWARRIOR ORMUS SUPERGREENS

SUNWARRIOR PROTEIN - http://www.sunwarrior.com/store/protein ... olate.html
SUNWARRIOR ORMUS SUPERGREENS - http://www.sunwarrior.com/store/ormus-greens.html

V případě zájmu určitě kdokoli napište na mail krkoskadam@seznam.cz nebo sem do zpráv. Pokud to bude v mých silách pokusím se vyhovět i co se příchutí týče. Jsem ale omezen na kusy tak pište co nejrychleji, budu upřednostňovat ty co se ozvou jako první.

Mějte se :)

Ještě doplním další nabídku, mám doma na prodej tyto zajímavé knihy co jsem si dovezl z USA:

Stephen Arlin - RAW POWER!
Boutenko - Green for life

V případě zájmu opět mail :)
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od minsc »

Asabado: SZ.
Jinak RAW POWER! jsem kdysi vlastnil a moc nedoporučuju. Zdá se mi jako by bylo částečně opsané ze skvělé knihy Bill Pearl's Keys to the Inner Universe, kterou naopak můžu dporučit.
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
Dwien
Příspěvky: 7
Registrován: stř črc 20, 2011 10:34
Bydliště: Brno

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Dwien »

Ahoj - shání-li někdo cokoliv od Sunwarrioru, tak na e-shopu VitalVibe je téměř kompletně vše od společnosti Sunwarrior - konkrétně v sekci Sunwarrior. Enjoy :wink:
evan
Příspěvky: 2
Registrován: sob zář 17, 2011 13:03

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od evan »

Syrovozrout píše:Nabízím odnože sazenic jahod, nestříkané, nezhýčkané. Kdo si dojede - Praha. Zatím zadara - jenom proto, že chci podpořit soběstačnost takových lidí. Jinak i různé informace týkající se pěstování rostlin, nějaká ta kniha k zapůjčení by se také našla (na téma např.: permakultura, ekozahrady, atd.). Možnosti jsou i pro zájemce bez vlastní půdy - jde o to co chcete a jaké vyvinete úsilí.
.....výborně, už mi přišlo divné, že se tu o permakultuře nemluví víc (pravda, taky jsem to tu moc nepročítal, tak třebas je někde permakutlurní téma, nevím), do Prahy jezdím často; jestli nabídka pořád platí, ráda se stavím
evan
Příspěvky: 2
Registrován: sob zář 17, 2011 13:03

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od evan »

ostravak píše:Prodám odšťavňovač Lexen, používaný asi dva měsíce, poté ležel ve skříni pro nedostatek času.
Plně funkční, v dobrém stavu.
Ideálně osobní převzetí v Ostravě nebo okolí, možno také poslat jako obchodní balík po úhradě na účet nebo na dobírku.
Cena 2000.- Kč, p.c. přes 4000.- Kč
Tel : 737385619
koupila bych ho, jestli ještě není prodán...
no.eva@seznam.cz
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Jista »

Life force Norway vyhlasuje konkurz na pracovni pozici maserka-lavove kameny(masersky kurz neni v Norsku treba,zaskolime).Nastup od Unora,nastupni plat 52 000kc hrubeho,moznost vyssich vydelku,docasne ubytovani zajisteno.POzadavky:plynula anglictina,zodpovednost,pracovitost a sobestacnost,vztah k zdravemu zivotnimu stylu.zajemci zaslete mail na adresu info@lifeforce.no Dekuji:)
Go Raw
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od xHardCorex »

Inak mam knihu: Strava bohů od Jasmuheen (nova kniha)
http://www.martinus.sk/?uItem=81170
Ja to citat nebudem. Tak by som to rad predal... ak by mal niekto zaujem tak za 2,5€ to predam + postovne... len slovensko lebo do ceska by postovne drahsie ako kniha samotna.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
ikaika
Příspěvky: 2
Registrován: čtv úno 02, 2012 15:51
Bydliště: Praha

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od ikaika »

ahoj,

je tvoje nabidka na prodej destilatoru jeste aktualni?

pokud by byl mam zajem.

muj mejl:

verahost@centrum.cz
taso
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 23, 2012 20:00
Bydliště: piešťany

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od taso »

Predam malo pouzivany odstavovac Omega 8006, cena 310eur

Obrázek
bludicka76
Příspěvky: 3
Registrován: čtv dub 26, 2012 11:45

Predám lacno odšťavovač Champion

Příspěvek od bludicka76 »

Predám odšťavovač Champion, má asi 12 rokov, ale posledné roky bol využívaný len zriedka ako šrotovník obilia, nakoľko používam Hurom odšťavovač.

Odšťavovač je s celým príslušenstvom vrátane mlynčeka na obilie. Cena 140 Eur vrátane dopravy.

Kontakt: scarletu@seznam.cz
Přílohy
IMG_0016.JPG
(444.69 KiB) Zatím ještě nestaženo
Naposledy upravil(a) bludicka76 dne pát dub 27, 2012 6:06, celkem upraveno 1 x.
bludicka76
Příspěvky: 3
Registrován: čtv dub 26, 2012 11:45

Predám prístroj Veganza na výrobu rastlinného mlieka

Příspěvek od bludicka76 »

Predám prístroj na výrobu rastlinného mlieka Veganza s celým príslušenstvom, je veľmi málo používaný. Sójové mlieko veľmi nepijem a orechové si vyrábam v bežnom mixéri, nevadí mi piť aj vlákninu. Ale kto je náročnejší a chce jemnejšie bezvláknité orechové mlieka, tak na ten účel je vhodný a hlavne na sójové mlieko, ktoré sa varí.

Ide o tento prístroj, je tam uvedená aj technická špecifikácia a aké má programy:

http://www.strava.sk/showdoc.do?docid=6045

Predám ho za 70 Eur aj s poštovným.
IMG_0001.JPG
(481.7 KiB) Zatím ještě nestaženo
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Tereza »

trochu z našeho soukromého LF soudku....:

Lifefood CZ shání nové pracovníky do svého týmu. Aktuálně je v nabídce pozice asistenta/ky zahraničního obchodu. Pracovní náplň zahrnuje zejména komunikaci se zahraničními zákazníky a vyřizování jejich objednávek. Požadavkem je perfektní znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyky výhodou, dále pečlivost, svědomitost a příjemné vystupování. Nabízíme sympatické platové ohodnocení, práci v mladém svěžím kolektivu ve velmi dynamicky se rozvíjející firmě, odkupy produktů a surovin za výhodné ceny a další benefity. Pracoviště na adrese Praha 9 - Běchovice, pracovní doba Po-Pá 8-16:30. Zájemci posílejte prosím životopisy na info@lifefood.eu. Budeme rádi když nabídku práce rozešlete případně svým známým kteří by mohli mít zájem.

happy day!
terez
Návštěvník

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Návštěvník »

Prodám Hurom Slow Juicer, kupovaný asi před rokem a půl od ejuicers, takže bude ještě v záruce, za 5000.
nikdy jsem na něm moc nešťavila, tipuju tak max. dvacetkrát, ted už nebudu vůbec.
mail:strangesttwist@email.cz
Katka
ZHalskova

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od ZHalskova »

Dobrý den, mám zájem koupit odšťavňovač Omega 8004, jen ve výborném stavu. Nabídněte.
ZHalskova@seznam.cz
andy
Příspěvky: 8
Registrován: pon čer 04, 2012 20:48

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od andy »

Dobrý den,

sháním tibetskou houbu, pokud by někdo z Prahy mohl nabídnout i menší množství k napěstování, budu vděčná :wink:

Děkuji.
Cavallino
Příspěvky: 3
Registrován: stř črc 18, 2012 12:17

Ořechy, semena, oleje, koření, byliny, doplňky stravy

Příspěvek od Cavallino »

Nabízím dodání různých ořechů (para, kešu, lískové ořechy,...), semen (slunečnicové, dýňové, lněné,...), olejů (lněný, ostropestřecový,...), koření, bylin, doplňků stravy. Stačí napsat Váš požadavek a stanovit reálnou cenu, za kterou byste chtěli daný produkt zakoupit. Budu se snažit Vaší poptávce vyhovět :-)
Případné dotazy na: cavallino@ambition.cz
Ellen

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Ellen »

Ahoj, sháním Veganzu , nemáte někdo na prodej.
Prosím napište na marinerka@seznam.cz
Děkuji
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od s.arik »

máme, napíšu ti maila :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
zlesa

Darujeme krásnych 50 % anglonúbijských capkov...

Příspěvek od zlesa »

Ak sa niekto z tu diskutujúcich, alebo niekto z vášho okruhu zaoberá chovom kôz, ponúkame zdarma troch anglonúbijských capkov - dvaja nar. 10.4. 12 a jeden 7.6.12, všetci po dobrých rodičoch, otec plemenník z registrovanej farmy, obe matky výborné dojky - 3 až 4 litre denne.. Prepáčte, že sem vstupujem s takouto ponukou, ale nechcem aby skončili v guláši, prípadne v klobásach. Na požiadanie pošlem foto.

Zuza Šoltésová
Podbranč okr. Senica
zlesa@centrum.cz
Cavallino
Příspěvky: 3
Registrován: stř črc 18, 2012 12:17

Ořechy, semena, oleje, koření, byliny, doplňky stravy

Příspěvek od Cavallino »

Nabízím prodej ořechů, semen, olejů, koření, bylin a dalších doplňků stravy (vše v potravinářské kvalitě). Nabídka viz níže:

Sušené ovoce (balení: 1 kg):
Meruňky - 100 Kč
Švestky - 105 Kč
Rozinky - 90 Kč
Banán chips - 95 Kč
Papaya - 120 Kč
Brusinky - 195 Kč

Ořechy (balení: 1 kg):
Kokos strouhaný jemný - 90 Kč
Lísková jádra - 240 Kč
Mandle - 240 Kč
Para - 325 Kč
Kešu - 320 Kč
Vlašské ořechy - 260 Kč

Semena (balení: 1 kg):
Dýňová semena - 120 Kč
Slunečnicová semena - 75 Kč
Sezamová semena - 90 Kč
Lněné semínko - 30 Kč
Mák - 110 Kč

Oleje (balení: 1 l):
viz odkaz na webové stránky: http://www.cavallino.me/krmiva-a-krmne-doplnky/oleje/

Koření:
viz odkaz na webové stránky: http://www.cavallino.me/krmiva-a-krmne-doplnky/koreni/

Byliny:
viz odkaz na webové stránky: http://www.cavallino.me/krmiva-a-krmne-doplnky/byliny/

Ostatní produkty:
viz odkaz na webové stránky: http://www.cavallino.me/krmiva-a-krmne-doplnky/ostatni/

V případě, že jste nenašli produkt, který sháníte, neváhejte mě kdykoli kontaktovat na e-mailu: cavallino@ambition.cz nebo na telefonním čísle: 608 176 462.
Eva

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Eva »

Nabízím špagetové struhadlo Julienne Slicer, použité jen několikrát, leží mi ve skříni. Cena dohodou.
Tamitt
Příspěvky: 5
Registrován: pon říj 01, 2012 19:23
Bydliště: Plzeň

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Tamitt »

Dobrý den, Evi. nemůžu psát zprávy tak snad si to přečtete :-)) Měla bych zájem o struhadlo - pokud ještě je.. Mohla byste mi písnout? napište mi Váš e-mail a domluvíme se. Mirka
Eva

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Eva »

Už neplatí.
ben74
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 31, 2012 13:42

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od ben74 »

zdravim, mam na prodej cerstve datle, vanilkove lusky a exoticke ovoce dle aktualni nabidky, vice info na e-mailu ben74@email.cz
ben74
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 31, 2012 13:42

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od ben74 »

ben74 píše:zdravim, mam na prodej cerstve datle, vanilkove lusky a exoticke ovoce dle aktualni nabidky, vice info na e-mailu ben74@email.cz

aktualne mangostan 2kg za 600,-
Přílohy
MANGOSTAN.JPG
MANGOSTAN.JPG (38.3 KiB) Zobrazeno 38616 x
Tamitt
Příspěvky: 5
Registrován: pon říj 01, 2012 19:23
Bydliště: Plzeň

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Tamitt »

Olivy z Lifefoodu - s peckou. Udělala jsem si až moc velkou zásobu...mám navíc 5 balení. cena za jedno 50 Kč + pošta. Možno vyzvednout v Plzni :-) expirace konec roku 2013.
mplic
Příspěvky: 2
Registrován: čtv pro 20, 2012 14:51

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od mplic »

Hezke odpoledne,
tyhle olivy jsem jeste nezkousel - rad bych zkusil,ale 5 baleni najednou je na me moc :-) Ale jsem z Plzne. Jestli by slo i mene,napiste - mplic@seznam.cz :-) Nemuzu psat zpravy,tak reaguji takhle :-) Dekuji Marian
Tamitt píše:Olivy z Lifefoodu - s peckou. Udělala jsem si až moc velkou zásobu...mám navíc 5 balení. cena za jedno 50 Kč + pošta. Možno vyzvednout v Plzni :-) expirace konec roku 2013.
Tamitt
Příspěvky: 5
Registrován: pon říj 01, 2012 19:23
Bydliště: Plzeň

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Tamitt »

Omlouvám se, ale už jsou pryč...byl to fofr :-)
Soňa

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Soňa »

Dobrý den, ráda bych koupila kvalitní odšťavňovač, vhodný i na listovou zeleninu. Prosím nabídněte. Mail: rovnanikova@seznam.cz, děkuji!
Jitu

Destilátor

Příspěvek od Jitu »

Ahoj, kdo shání destilátor, prodávám svůj, výr. 2010, skvěle mi pomohl a nyní už pro něj nemám využití. Stál kolem 14000, prodám ho za 8000 protože už je po záruce. Je jako nový, moje číslo 776195069, mail jitu.la@seznam.cz a jsem z Jablonce nad Nisou.
Jíťa
dankaburi
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 23, 2012 10:44

Prodám odšťavňovač

Příspěvek od dankaburi »

Prodám Omegu VRT 330.
Je minimálně používaná, záruka byla 10 let, nyní zhruba sedm.
Původní cena 11 tisíc, nyní šest, dohoda možná :-)
dynamicspeed

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od dynamicspeed »

Dobrý den, koupím pro sebe byt či domek v Praze Kobylisích či též může být lokalizován směrem k centru Prahy, platím hotově. Eva Vejvodová, frutariánka, kontakt: 606 555 867, dynamicspeed@seznam.cz.
Uživatelský avatar
Mates
Příspěvky: 73
Registrován: pon říj 18, 2010 19:18
Kontaktovat uživatele:

Destilátor jen za 3500 Kč!

Příspěvek od Mates »

Ahojte, rád bych vám nabídl plně funkční destilační přístroj sloužící k parní destilaci vody. Použil jsem ho jen párkrát. Koupil jsem ho z aukra (http://bit.ly/18pMuan) za 4000 Kč. Původní cena byla 6800 Kč. Chtěl bych si místo něj koupit nějaké věci na lezení.

Nabízím vám ho za 3500 Kč :-) Nejlepší by bylo pokud by ho zakoupil někdo z Brna, protože přeprava není úplně nejjednodušší.

Napište mi na Facebooku (https://www.facebook.com/martinmatej92)
nebo na telefon: 777 744 181
nebo na mail: martin-matej@seznam.cz

Mějte se krásně!
Videa a informace o syrové stravě v češtině!
InspiRAWtionCZ - http://www.InspiRAWtion.com/cz.html
Facebook - http://www.facebook.com/InspiRAWtionCZ
Youtube - http://www.youtube.com/user/InspiRAWtionCZ
PetrH
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 12, 2013 16:55

Prodám šnekový odšťavňovač Omega 8006 (8226)

Příspěvek od PetrH »

dobrý den,
přístroj je plně funkční, ale a málo používaný, což je důvod prodeje. Koupený byl v ČR 14.9.2012, takže je ještě v záruce (záruka 10/5 let (motor/díly)).

Původní cena 9710,-Kč nově 7000,-Kč

Pro detail se můžete podívat třeba na: http://www.odstavnovac.cz/odstavnovace/ ... -8226.aspx

kontakt: petrhladky@email.cz
Bailoo
Příspěvky: 8
Registrován: čtv dub 11, 2013 21:56

Med kvetovy

Příspěvek od Bailoo »

Dobry den,
nabizim med kvetovy 140kc/kg. Med pochazi z Jablunky(Valassko, souradnice vcelstev maps.google.com"49.374724,17.952653").
Nabidka plati pro Prahu a okoli Vsetina. Okoli Vsetina, se muze dopravit v podstate kdykoliv do Jablunky a med bude predan. Do Prahy ho muzu dovezt kazdou nedeli, pri ceste do skoly(pokud cestuji domu) a muzeme se nekde sejit a med bude predan.
100% bio, 38 krasnych vcelstev, zdrave zivotni prostredi, za kvalitu rucim, jsou to vcelstva meho otce :)
Zdravi Bailoo m:-)
to_pp
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 10, 2013 13:29

prodám destilátor

Příspěvek od to_pp »

Prodám destilátor vody, zakoupený na pust.cz, resp. http://makrobiotika.co.uk/.

Destilátor je 3x použitý.
Doba destilace cca. 3.5 litrů je 3 hodiny.

Pořizovací cena 7.500,- Kč.
Prodám za 3.500,- Kč.
Přílohy
destil1.jpg
(47.12 KiB) Zatím ještě nestaženo
destil2.jpg
destil2.jpg (47.27 KiB) Zobrazeno 36706 x
mashut
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 05, 2013 13:10

Prodám Hurom Slow Juicer HU-400 metal.

Příspěvek od mashut »

Prodám Hurom Slow Juicer HU-400 (tmavě šedá metalíza) v originálním obalu, 1 rok používaný. Udržovaný, ve velmi dobrém stavu. Je ještě v záruce (celkem 48 měsíců, zůstalo ještě 32). Cena - 3 900 Kc. Praha 6.
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od gabrielik »

Predávam nakličovacie misky. Kúpila som ich na začiatku a vôbec ich nepoužívam.

http://www.mojavitalita.sk/obchod/nakli ... ava-2.html
http://www.mojavitalita.sk/obchod/nakli ... ava-2.html
Uživatelský avatar
objevilAmeriku
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 09, 2013 22:20
Bydliště: pendl mezi Hejnicemi, Prahou 6, Jenčí, Hradcem Královým a Trutnovem

kdo mi vyrobí destilovanou vodu

Příspěvek od objevilAmeriku »

hledám někoho nejlépe z Prahy kdo by mi po dobu asi dvou týdnů vyráběl destilovanou vodu. horacekondra@seznam.cz 723392955
Uživatelský avatar
Pavel Chodil
Příspěvky: 21
Registrován: pon říj 29, 2012 22:20
Kontaktovat uživatele:

Prodám destilační přístroj

Příspěvek od Pavel Chodil »

Prodám destilační přístroj viz: http://elektro.bazos.cz/inzerat/2627016 ... -chrom.php
Uživatelský avatar
Pavel Chodil
Příspěvky: 21
Registrován: pon říj 29, 2012 22:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Pavel Chodil »

Prodám ruční odšťavňovač vhodný na odšťavňování ovoce, zeleniny i trav. Nevyužívám ho, již jsem si zakoupil elektrický. Původní cena 1 250 Kč, prodejní cena 990 Kč + doprava. Více viz zde: http://ostatni.bazos.cz/inzerat/2629752 ... zeleny.php
Navštivte můj blog. Pavel Chodil
R.e.n.y
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 08, 2013 14:31

ZAJÍMAVÁ PRACOVNÍ NABÍDKA

Příspěvek od R.e.n.y »

Hledám HOSPODYNI / KAMARÁDKU, která by se mnou strávila zimu ve Španělsku.

Náplň práce:
- péče o domácnost a psa
- úklid a nákupy

Nemám požadavky ohledně vzdělání, praxe a věku, ale dotyčná by měla splňovat toto:
- nekuřačka
- nejlépe abstinentka
- pozitivní přístup k životu
- zájem o zdravý styl života a osobní růst ...
- řidička skupiny B s praxi
- zdravě jíst a ne/vařit (uvítám RAWačku, veganku, vegetariánku,..)
- mít ráda pohyb ( turistika, fitness, plavání, jízda na kole, apod.)

Nejraději uvítám mladou ženu, která je samostatná, nezávislá.
Pokud Vás tato nabídka oslovila prosím kontaktujte mne na: unikum@email.cz
Napište mi něco o sobě a přiložte aktuální foto, životopis nemusíte posílat, jelikož mne zajímají více osobní sympatie než strohá data :-)
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: ZAJÍMAVÁ PRACOVNÍ NABÍDKA

Příspěvek od minsc »

S prominutím divnej inzerát...
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
Káťa
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 11, 2013 9:04
Bydliště: Sokolov

Re: ZAJÍMAVÁ PRACOVNÍ NABÍDKA

Příspěvek od Káťa »

R.e.n.y píše:Hledám HOSPODYNI / KAMARÁDKU, která by se mnou strávila zimu ve Španělsku.

Náplň práce:
- péče o domácnost a psa
- úklid a nákupy

Nemám požadavky ohledně vzdělání, praxe a věku, ale dotyčná by měla splňovat toto:
- nekuřačka
- nejlépe abstinentka
- pozitivní přístup k životu
- zájem o zdravý styl života a osobní růst ...
- řidička skupiny B s praxi
- zdravě jíst a ne/vařit (uvítám RAWačku, veganku, vegetariánku,..)
- mít ráda pohyb ( turistika, fitness, plavání, jízda na kole, apod.)

Nejraději uvítám mladou ženu, která je samostatná, nezávislá.
Pokud Vás tato nabídka oslovila prosím kontaktujte mne na: unikum@email.cz
Napište mi něco o sobě a přiložte aktuální foto, životopis nemusíte posílat, jelikož mne zajímají více osobní sympatie než strohá data :-)
Naopak úžasný inzerát, škoda že ho nikdo nevyvěsil, když jsem byla ještě svobodná a bezdětná! I když to jsem zase byla všežroutkou. No, vše je načasované přesně tak, jak má...takže mě už se to asi netýká :D
Odpovědět