Soukromá inzerce

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Green Star je už vážně zamluven, proto prohlašuji tuto supr nabídku za uzavřenou záležitost 8)
Eva

Příspěvek od Eva »

Už není aktuální.
Naposledy upravil(a) Eva dne čtv dub 17, 2008 5:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Prodám koš BioMat Combi s držákem na kompostovatelné sáčky a s odvětrávacím systémem za 200 Kč. Další informace a fotky zde.

Používal jsem ho několik měsíců takže je jako nový. A byl to můj miláček, dlouho jsem si nekoupil něco s takovou radostí. :D
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Kompost: 43.

Rozměry: délka 200cm, výška 37cm, šířka 290 cm

Jídelníček: snídaně - plesnivé jahody, posekaná tráva, oběd - shnilé rajče, plevel, cibule, svačina - okurka, mrkev, zákusky - slupka od melounu, plesnivé brambory, večeře - kapusta, slupka od limetky, slupka od pomeranče

Přihlásil: Tomáš R., Děčín
volim 43. :P
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:
Kompost: 43.

Rozměry: délka 200cm, výška 37cm, šířka 290 cm

Jídelníček: snídaně - plesnivé jahody, posekaná tráva, oběd - shnilé rajče, plevel, cibule, svačina - okurka, mrkev, zákusky - slupka od melounu, plesnivé brambory, večeře - kapusta, slupka od limetky, slupka od pomeranče

Přihlásil: Tomáš R., Děčín
volim 43. :P
tak já mám tak 3x1,6x2m hloubka
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

já mam 2 nový kompostery samodomo 75x75xcca 150cm. jak to mam děravý kvůli větrání tak mi tak začíná růst samovolně kdeco, teď z toho snad lezou nějaký melouny či co... "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

buc11 píše:
800914 píše:
Kompost: 43.

Rozměry: délka 200cm, výška 37cm, šířka 290 cm

Jídelníček: snídaně - plesnivé jahody, posekaná tráva, oběd - shnilé rajče, plevel, cibule, svačina - okurka, mrkev, zákusky - slupka od melounu, plesnivé brambory, večeře - kapusta, slupka od limetky, slupka od pomeranče

Přihlásil: Tomáš R., Děčín
volim 43. :P
tak já mám tak 3x1,6x2m hloubka
neide mi len o rozmery. cim to krmis?
Petr Budínský
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 03, 2007 10:50

Prodám zánovní odšťavovač Champion

Příspěvek od Petr Budínský »

:D Prodám zánovní, krátce používaný odšťavovač Champion. Původní cena cca 14 tis. Kč.
Současná cena za :) :) 7 tis. Kč :!: :!: Volejte na mob. 723802145

S pozdravem Petr
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

dobra cena na championa vskutku. neni chybny?
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Prodám pulsmetr Sigma PC15. Ještě necelý rok v záruce. Mám už lepší a tenhle chudák leží ve skříni.

Info tady: http://www.sigmasport.de/en/produkte/pu ... t=features a demo tady: http://www.sigmasport.de/en/produkte/pu ... _15//demo/

Cena dohodou a dám k němu i nový hrudní pás.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Takovejch čudlíků... :)
Uživatelský avatar
aren
Příspěvky: 13
Registrován: pon črc 23, 2007 17:27

Příspěvek od aren »

tvx píše:Odprodám nebo klidně nejdřív zapůjčím na pokusy lis na ovoce Porkert., neb mi leží doma nevyužitý.
tvx, máš ještě ten lis? Mám o něj zájem.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Jestli ho tvx už nemá, tak já jo a taky už mám jiný odšťavňovač. Ale tvx má přednost... :)
Uživatelský avatar
aren
Příspěvky: 13
Registrován: pon črc 23, 2007 17:27

Příspěvek od aren »

hofikos, super! :D
Počkáme...
Uživatelský avatar
aren
Příspěvky: 13
Registrován: pon črc 23, 2007 17:27

Příspěvek od aren »

Tvx, tak beru ten lis od hofikos, protože na něj dost spěchám.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Sháníme akutně človíčka na brigádku tento čtvrtek až neděle na festival v trutnově > džusování, salátování, prodej ovozelu...

please call asap 606 656 656
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ak by bol zaujem o dlhodobejsiu pracu v anglicku, potrebujem momentalne zabezpecit piatich ludi, ktokolvek so serioznym zaujmom nech ma kontaktuje mailom na mls21 @ centrum . sk, icq 221-746-377, alebo tuto sukromnou spravou.
jedna sa o manualnu pracu fyzicky a psychicky nenarocnu, ubytovanie zabezpecene.
potvrdit by som to potreboval cim skor, idealne do zajtra, nie vsak neskor ako v nedelu. vdaka.
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

ak by bol zaujem o dlhodobejsiu pracu v anglicku, potrebujem momentalne zabezpecit piatich ludi, ktokolvek so serioznym zaujmom nech ma kontaktuje mailom na mls21 @ centrum . sk, icq 221-746-377, alebo tuto sukromnou spravou.
jedna sa o manualnu pracu fyzicky a psychicky nenarocnu, ubytovanie zabezpecene.
potvrdit by som to potreboval cim skor, idealne do zajtra, nie vsak neskor ako v nedelu. vdaka.
pozde totok pro me.. doprcic :cry:
uz zarizeno, inak bych rada
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

totok je fakt moc narychlo, dozvedel som sa to az vcera.
ak mas v plane vycestovat sem ozvi sa niekedy na to icq, mozem ti v ramci moznosti nieco pohladat, akurat ze mozem riesit len tak nejak lokalne, cize iba west midlands, ak chces ist do londyna alebo inam, to uz moc nepomozem.
inac moja sestra by momentalne potrebovala nejake spolubyvajuce, lebo byva so mnou a ja sa budem stahovat blizsie k praci do ineho mesta. davam teraz prilis vela na benzin.
cize ak to myslis vazne, mozme to predebatovat na tom icq alebo cez maily pripadne. caf
Honza Tomeček
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 24, 2006 16:00

Prodám Greenstar 2000, cena 11.000 !!!!

Příspěvek od Honza Tomeček »

Greenstar 2000; asi víte; používaný cca 6 měsíců; záruční list 4 roky; pův. cena 22.000,-Kč; prodám za 11.000,-Kč !! te.: 724 774 123; mail: stromecek23@post.cz[/b]
Uživatelský avatar
resolut
Příspěvky: 16
Registrován: sob dub 05, 2008 22:33
Kontaktovat uživatele:

Nabídka sušených plodů a sušeného ovoce

Příspěvek od resolut »

.
Naposledy upravil(a) resolut dne pon říj 13, 2008 20:25, celkem upraveno 1 x.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

To asi nebude v bio kvalitě, nebo jo? Třeba goji...
Uživatelský avatar
Harmony
Příspěvky: 13
Registrován: sob úno 16, 2008 18:49
Bydliště: Polska

Hemp clothes, organic cotton, messence

Příspěvek od Harmony »

Witam :-)

Zapraszam do sklepu w Polsce z naturalną odzieżą, i kosmetykami z konopi.
http://vita.naturalsgroup.com/

Pozdrawiam cieplutko
Harmony
Uživatelský avatar
resolut
Příspěvky: 16
Registrován: sob dub 05, 2008 22:33
Kontaktovat uživatele:

bohuzel

Příspěvek od resolut »

.
Naposledy upravil(a) resolut dne pon říj 13, 2008 20:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

takhle pistacie neprazene nesolene tam asi nemas co?
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Doyen
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 27, 2008 16:41

co je dobré může být lepší

Příspěvek od Doyen »

Zdravím, koukal jsem, že se toto fórum zabývá výživou a měl jsem možnost se seznámit a vyzkoušet perfektní nutriční doplňky pouze z přírodních složek zaměřených na BIO.
Výhoda je, že neobsahují lepek a tak je vhodný pro pro bezlepkovou dietu ale i pro pro diabetiky, pro osoby s intolerancí na mléko.
Jelikož je zaměření na BIO a přírodní složky, tak produkty obsahují pouze složky přírodního původu. Kde to bylo možné, je dána přednost látkám s certifikací BIO. (certifikovaný a doložitelný původ - přísná kontrola - zvýšené nároky na pěstování - nepoužívání chemických hnojiv, herbicidů apod.).
Složení produktů přispívá ke snižování výskytu alergií a celkového zatížení organismu vlivy životního prostředí.
A navíc neobsahují konzervanty, ochucovadla a barviva chemického původu.

Více i na http://www.sunkins.biz/?p=p_8&sName=o-produktech" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://www.sunkins.cz/produkty.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Proč se o tom zde zmiňuji?
protože jsou to kvalitní výrobky které opravdu fungují
a co navíc kdo není spokojen, tomu vrátí peníze v plné výši, takže vyzkoušením nic neztratíte, já vyzkoušel a jsem spokojen.
Tyto výrobky jsou tak skvělé, že je prostě musí mít každý a nebylo by fér se nezmínit někomu dalšímu.
dvdmchl

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od dvdmchl »

fuj spammer
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od tristazmista »

Tyto výrobky jsou tak skvělé, že je prostě musí mít každý a nebylo by fér se nezmínit někomu dalšímu.
Zasadne se vyhybam vyrobkum o kterych vyrobce tvrdi, ze jsou zdrave :twisted:
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od RadkaS »

Co se to tady reklamuje za jedy :shock: , tady jses na vitarianskych strankach, priteli... vitarianstvi = ziva strava
Uživatelský avatar
RAWka
Příspěvky: 230
Registrován: pon črc 16, 2007 12:58
Bydliště: Zvolen, Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od RAWka »

Kúpim knihy od Normana Walkera. Ak niekto máte a už ich nepotrebujete, tak sa mi ozvite. Neviem ich nikde zohnať. Teda okrem Čerstvých zeleninových a ovocných šťiav a Zdravie a šalát. Tieto nepotrebujem, ale nejaké iné, neviem presne aké tituly napísal.
Hladať znamená mať ciel, ísť za ním a nevšímať si nič iné, byť ním posadnutý. Ale nehladať a nájsť znamená byť slobodný.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Fiona »

Rawka, na http://www.zdravinadlani.zde.cz" onclick="window.open(this.href);return false; jsou online verze nekolika z nich. Obcas si akorat nejsem jista, co je jeste Walker, a co uz je majitel webovky, ale to se da rozdejchat :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
RAWka
Příspěvky: 230
Registrován: pon črc 16, 2007 12:58
Bydliště: Zvolen, Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od RAWka »

Ďakujem za odkaz. Trochu som si to prešla. Ale ten môj inzerát stále platí. Chcela by som knihu, lebo net si nemôžem zobrať so sebou (a väčšinou čítam v autobuse alebo v škole) a niekedy si potrebujem to, čo je pre mňa podstatné zvýrazniť. Mám v tom taký svoj systém.
Hladať znamená mať ciel, ísť za ním a nevšímať si nič iné, byť ním posadnutý. Ale nehladať a nájsť znamená byť slobodný.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Advid »

No já jednou mamce vytiskl a nechal svázat "Zdraví na dlani" To by bylo řešení pro tebe, ne?
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od RadkaS »

Hledam nekoho, kdo prodava angrest. Kazdy rok ho nejak nemuzu sehnat a ja ho mam taak rada. Na zahradce uz jsme letos vysadili, ale rodit jeste bohuzel nestacil :mrgreen: . Nejradeji nekde z lounskeho okresu nebo severnich Cech.
Uživatelský avatar
RAWka
Příspěvky: 230
Registrován: pon črc 16, 2007 12:58
Bydliště: Zvolen, Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od RAWka »

Advid píše:No já jednou mamce vytiskl a nechal svázat "Zdraví na dlani" To by bylo řešení pro tebe, ne?
Vidíš, to ma nenapadlo. :lol: Díky. A mohli by ste sem hodiť ešte nejaké stránky, kde by sa dali stiahnuť aj iné vita knihy? Najlepšie preložené buď v češtine alebo slovenčine. Moja angličtina je chabá.
Hladať znamená mať ciel, ísť za ním a nevšímať si nič iné, byť ním posadnutý. Ale nehladať a nájsť znamená byť slobodný.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od RadkaS »

Nebytove prostory v Zatci na namesti. Moznost pronajmu srpen/zari 2008. Zhruba 70m2, po rekonstrukci. Jedna velka mistnost,jedna mala + soc. zarizeni.
Radka Širůčková
Příspěvky: 27
Registrován: stř led 24, 2007 15:44
Bydliště: Praha

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Radka Širůčková »

Ahoj, nabizim rucne malovana tricka, v nabidce uz zarazena i prvni 3 vitarianska (v sekci "damske"), postupne budu pridavat, tak obcas juknete. Jelikoz jsem na materske, objednavky vitam a budu rada, kdyz poslete muj odkaz dal do sveta. Diky moc a tady to je www.rabia.cz
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Sluníčko »

jé ty mi děláš "chutě" jsou opravdu krásná, už minule jsem zvažovala a zapomněla.
Uživatelský avatar
Oplt
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 23, 2008 21:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HealthyJuicer Prodám

Příspěvek od Oplt »

Prodám nový nepoužitý Healthy Juicer.
Vyhrál jsem ho v soutěži na http://www.biosfera.cz
Jeden již mám a používám ho denně, super koupě, doporučuji !
Tento druhý už jaksi nevyužiju :-).
Proto nabízím za 3000.- i s poštovným.
Odšťavňovač je úplně nový, nepoužitý, se zárukou 2 roky.
Přílohy
NA0037c.jpg
(24.87 KiB) Staženo 292 x
bozekpaja
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 16, 2008 21:36

Prodej Green Star 3000 a Excalibur

Příspěvek od bozekpaja »

Prodám Green Star 3000 za 12.990,-Kč a dehydrátor Excalibur (5 pater) za 6990,-.
Oboje zakoupeno před 5 měsíci, takže stále záruka cca 18 měsíců.
Důvod prodeje odjezd do zahraničí.
Zájemcům ráda pošlu foto.
Mobil 605861676.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

WELLNESS BRATISLAVA

Příspěvek od epony »

Kto by mal zaujem o špecialne vyšetrenie pleti vo Wellness centre v Bratislave (Stare mesto) ? robim wellness poradkynu- starostlivosť o pleť a poradenstvo v tejto oblasti- prídte na ošetrenie- dostanete odo mna 70% zlavu (tj- 200Sk za toto špecialne vyšetrenie) . Je to čisto prirodna francuzska kozmetika, aj na velmi citlivu pleť :) :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Ivana »

Prodám mlíkovač - přístroj na výrobu rostlinného mléka koupený na biosféře Gleamous. Je výborný, ale chci si koupit s menším obsahem tu novou Veganzu. Přístroj absolutně bez závady a vypadá velmi dobře. Stál myslím něco kolem 3 tis. Nyní prodám cca za 2 tis. Ahoj Ivana
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Ivana »

Dále prodám automatické klíčidlo Fresh life málo využívané, také koupeno na biosféře, ale už ho tam nemají tak přikládám odkaz jiný http://www.eko-produkty.cz/detail/autom ... esh-life-/ mám dvě patra. Je velmi zachovalý, jako nový. Cena i s dvěma patry cca 2.500,- Patro navíc stálo totiž 700,-
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Matrace 200x160 za odvoz v Praze

Příspěvek od tvx »

prodáno...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Tereza »

Mám tady několik věcí, kterých bych se ráda zbavila jakože tak nějak obecně vyhazuju, ale tohle mě přišlo že by třeba někdo mohl chtít (možná). Jsou to povětšinou věci, které jsem bud dostala nebo koupila jako vzorky za učelem ozkoušení, nebo testování či vyšetření, nebo jsem jich kdysi nakoupila víc v rámci nějakého nákupu pro jiné lidi, nebo jsem kdysi používala a už ted nee...:

1. Parasite eliminator - herbal formula 230g (3ks) (Highvibe: A special blend of Wormwood, clove, black walnut, quassia, gentian, male fern, hyssop, peppermint, fennel, cramp bark to safely and effectively rid your body of parasites and their eggs.) - účinné! Cena 344,-/ks

2. Omnizymes - 150caps (4ks) https://www.highvibe.com/index.cgi?id=2 ... Essentails
taková řekněme přijatelnější vege-varianta prasátkového wobenzymu
Cena 300/ks

3. Organic Spirulina powder (100%, pure ), z hawaii, 141g, cena 500,-
pak dalších asi 150g z půlkilového vzorku cena 250kč

4. Organically grown spirulina tablety pure - vege caps 80x500mg, cena
100/ks
5. Organically grown spirulina tablety tablety (pozor: se siliconem dioxide) 50x1000mg, cena 0,-

6. Ultra-phos liquid - doplněk velmi vhodný k provádění jaterních výplachů, doporučuje se užívat nejméně tři dny před pitím oleje s citronem alespon 3x denne, změkčuje kameny k průchodu, sama jsem dost používala dokud sem prováděla výplachy. cena 300/ks

7. Irish Moss Powder, 454g, - mořská řasa, http://en.wikipedia.org/wiki/Chondrus_crispus, jemný prášek
Cena 0,-

8. Hemp Protein Powder, malé sáčky 30g, Vanilla, Chocolate Chilli, Natural, vše po expiraci, od každého cca 15ks, http://www.lifefood.eu/images/img_odber ... ud_www.jpg
Cena 0,-

9. Nějaké kelp řasy, po expiraci, vyřadili jsme z nabídky, Cena 0,-

10. sušené minichili papričky nenamleté bio (birds eye chili), 220g, cena 0,-

11. MSM Lotion - jediný krém co používám, naprosto výtečný a skvělý (občas prostě není kokosák ten nejvhodnější..), 100% vegan, http://highvibe.com/index.cgi?d=single& ... oducts&tc=
mám tu 4 varianty (naura, lavender, orange-ylang ylang, fruitberry), všechny 113ml, cena 70kč/ks,
ale pozor: jsou všechny po expiraci, takže za ně neručím... (také byly nakoupeny jako vzorky za účelem laboratorního testování ale pak z toho nějak sešlo..)

12. NONI juice z peru, 1l, nepasterovaný; měla jsem jako vzorek na testování, ale zavrhla jsem jako možný produkt v momentě kdy jsem zjistila, že v celé EU je zakázáno dovážet NONI nepasterovanou....no a n apsterovaný kašku... :-), taky už to tu mám ale přes rok.. 250,-/lahev


Pokud by něco z toho někoho zajímalo, tak pište na mail. Ideální je osobní návštěva a vyzvednutí. Dalo by se to i přihodit do nějakího balíku k objednávce (která sama o sobě je objednávkou), akorát nemůžu 100% slíbit že se to organizačně zadaří k tomu přidat, ale udělám pro to max, takže to kdyžtak lze připsat k eshopové objednávce do poznámky.. http://lifefood.eu/eshop/index.php?opti ... &Itemid=26

tot vše. shiny day! t.
Naposledy upravil(a) Tereza dne sob pro 13, 2008 21:15, celkem upraveno 2 x.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od hofikos »

Škoda, dnes jsem byla v Praze, to jsem měla vědět :) A balík mi už Kuba snad taky nechal poslat :)
Bohousxo
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 05, 2009 13:37

Mlýnky, literatura - prodám a něco věnuji

Příspěvek od Bohousxo »

Prodám odšťavovač (mlýnek) Healthyjuicer, který nebyl používán, dále šrotovač Porker a různou literaturu (Diamond,s, Wandmaker a Kenton a jiné)
bohous@wo.cz 777551388 311212675 :)
Uživatelský avatar
RAWka
Příspěvky: 230
Registrován: pon črc 16, 2007 12:58
Bydliště: Zvolen, Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od RAWka »

Hľadám spolucestovateľa/ku na cesty po Európe. Stopom m:-)
Hladať znamená mať ciel, ísť za ním a nevšímať si nič iné, byť ním posadnutý. Ale nehladať a nájsť znamená byť slobodný.
Odpovědět