Soukromá inzerce

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od buc11 »

no nevim, maroko je docela blízko
zuzupos
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 19, 2013 20:51

Prodám ionizátor vody Jupiter ionizer melody

Příspěvek od zuzupos »

Prodám ionizátor vody Jupiter ionizer melody. Sice používaný, ale plně funkční. PC 30 000,- nyní cena dohodou. Chtěla bych si pořídit destilátor, proto prodávám. V případě zájmu mne prosím kontaktujte buď na mejl zuzupos@seznam.cz nebo na tel. 777 198 219.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Prodám ionizátor vody Jupiter ionizer melody

Příspěvek od Jindra »

.
hodně štěstí. nejsem si jist, zda server "Vitarian" obsahuje vhodnou cílovou skupinu pro takový inzerát. Vitarián mnoho vody nepotřebuje (má příjem z ovozelu) a když už, tak preferuje vodu nezpracovanou, naturální.
ale jistě se Ti prodej zadaří a k tomu hodně štěstí
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
bludicka76
Příspěvky: 3
Registrován: čtv dub 26, 2012 11:45

Predám odšťavovač Hurom Slow Juicer HU-100

Příspěvek od bludicka76 »

Predám zachovalý odšťavovač Hurom, odšťavované priemerne asi 2xdo týždňa, zakúpený v auguste 2010.

Cena: 130 Eur+poštovné, príp. dohoda, do Čiech pošlem na dobierku.
Přílohy
IMG_05491.jpg
(133.51 KiB) Staženo 4 x
IMG_05421.jpg
(131.03 KiB) Staženo 4 x
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Jindra »

.
Nabízím fungl nový nevybalený "mercedes" mezi mixéry, Vitamix TNC 5200, bílý, samozřejmě plná záruka 7 roků, s příjemnou slevou cca 2000 Kč,
parametry jsou chronicky známé (výkon 2 HP, otáčky 37 000)
sám ho taky mám a fakt plná spokojenost, kam se hrabou ty pětisetwattový běžný mixy
já teda mám červený, ale tipuju, že tento bílý bude fungovat stejně skvěle :-)))
Přílohy
tnc5200.jpg
(17.61 KiB) Staženo 3 x
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
rejdar
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 29, 2013 14:01

Prodám šnekový odšťavňovač - 5 měsíců starý, jako nový :)

Příspěvek od rejdar »

Kvalitní Australský šnekový nízkootáčivý odšťavňovač Samson GB 9006. Univerzální přístroj s vylepšenými odšťavovacími částmi z GE Ultem plastu pro větší odolnost materiálu. Dobře šťaví citrusy, bobule, kořenovou i listovou zeleninu, výtěžnost přibl. 0,5 l na 1 kg zeleniny/ovoce. Kompletní příslušenství, 2 měsíce používaný (teď už od října zahálí u rodičů, nemůžu na koleji šťavit). Záruka 15 let, nový kupovaný 07/2013. V rámci balení i různé násady (těstoviny, drcení, ořechy atd.). Cena 6500,- (původní cena 7000,- při dobrém jednání možná sleva).

Pro více info viz, jde o variantu pochromovanou ;) http://www.ukjuicers.com/samson-advance ... 006-chrome

Kontakt: soukromá zpráva nebo tel: 737919181
Verka
Příspěvky: 12
Registrován: pon čer 26, 2006 20:19
Bydliště: Praha

Prodám sušené mango - bez síření, bez dosalozování

Příspěvek od Verka »

Velmi chutná příjemná mlska- lehce žvýkací,není tvrdé. Výrazná chuť manga, každý kousek trochu jiná chuť. I.jakkost - sklizeň 2013. Má atest na nepřítomnost plísňových aflatoxinů. Nabízím buď kilové originál balení, trvanlivost do 11.12. 2014 za 800,- nebo rozvážím menší množství - ale již bude potřeba spotřebovat rychleji (ale to pravděpodobně nebude problém, sníme kilo ve dvou za měsíc :) )
V Praze při osobním předání ochutnávka. Kontakt prosím přes email - (sem se moc nedostanu) dark.horse.001 zavinac seznam.cz
Zdraví
Věra
78xux
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 07, 2014 22:01

Sklenice k uchování čerstvých šťáv

Příspěvek od 78xux »

Ahoj, jsem trochu nováček a ne úplně vitarian, ale snad se k tomu časem a postupně dopracuji. Momentálně ujíždím na čerstvých šťávách a k odšťavňování používám Omegu.
Jako velký pomocník se ukázaly úžasné lahvičky sloužící k uchování čerstvých šťáv. Nosím si je v tom do práce a upíjím přímo z nich. Trochu nevýhodou je vysoká pořizovací cena - ale stojí za to. Jelikož jsem musela nakoupit větší balení, dovoluji si poslat odkaz na svou inzerci kde prodávám nevyužité zbytky.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=71641746&tab=0
xyLenkaxy

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od xyLenkaxy »

Dobrý den, sháním bio dýně. Kdyby jste někdo měl na prodej nebo věděl, kde je sehnat, budu Vám vděčná. :D Piště na xyLenkaxy@email.cz
tatar

Reverzní osmóza NOVÉ Filtrační zařízení AQUEL

Příspěvek od tatar »

nazdar...

doma mi prekazi jedna osmoza navic, tak pokud nekdo ma zajem.....

http://aukro.cz/reverzni-osmoza-nove-fi ... 23789.html


je to nepouzity a par veci je treba dokoupit... vse na fotkach.


preji pekny den!

TATAR
Návštěvník

Spiralizer (spagetovac/cestovinovac) :)

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj priatelia! :)

Po skvelych skusenostiach s pouzitim spagetovaca sme dostavali prosby od celej rodiny na jeho nakup. Nabjednavali sme tak spagetovace a nejako sa nam stalo, ze mame jeden navyse. Spagetovac je ted novy a je pripraveny na prevzatie kedykolvek budete mat cas v Prahe na Pankraci. V Secret of raw za neho chcu tusim 970Kc, tak urcite mozete pocitat, ze sa dohodneme na priatelnejsej cene :) . Mate niekto zaujem?

Prikladam kontakt:
725 569 071
djakub@gmail.com
skyvachleba
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 13, 2012 20:25

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od skyvachleba »

Nabízím filtrační patrony do starších konvic Brita, (http://www.vasekuchyne.cz/cs/brita-classic-patrony-3-ks)
3 ks,orig balení. (omylem zakoupeno, namísto novějších Maxtra) ... cena za hubičku, ať se mi to doma neválí. Praha, osobní předání, jinak zašlu. email: skyvachleba@seznam.cz
redbat
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 25, 2013 18:58
Bydliště: Slovensko - Prešov

Candex

Příspěvek od redbat »

Mam na predaj jedno takmer cele balenie (120 tbl.) Candexu (chybaju len cca 2 tablety) - kupovane na iherbe tohto roku, vsetko v zaruke. Na cene sa urcite dohodneme. http://www.iherb.com/Pure-Essence-Cande ... =null&ic=1

napomaha pri boji s candidou - ide o enzymy, ktore dokazu rozlozit "obal" candidy a takto ju znicit, pri uzivanie nepocitujete tak silno dosledky uhynovej reakcie...

balenie stalo 47.99 USD (cca 38 eur) + platila som dan... nova cena 30 + postovne (pripadna dohoda mozna) - skoda by bolo nechat ich vyexpirovat, ale ja ich uz nepotrebujem, kedze koren mojich problemov je inde.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Jindra »

.
tohle není vyloženě soukromá inzerce, ale přece nebudu zakládat nový vlákno

do prodeje se právě dostává "moje dítě" lis na oleje, abyste si mohli lisovat čerstvě doma,
dělali jsme na tomto lisu s kolegou pěknou řádku měsíců, než jsme dospěli k robustnosti, supr kvalitě a životnosti,
pasuje i na Omega 8004/6 a zanedlouho bude verze pro Angel
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Jindra »

Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od cepheus »

Pockej "moje dite" - si to navrhoval, nakreslil, propocetl, adaptoval na ruzny typy motoru a tak ??
Pak klobouk dolu Jindrichu pred tvurcim duchem, mi hned nedocvaklo:)))).
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Jindra »

cepheus píše:Pockej "moje dite" - si to navrhoval, nakreslil, propocetl, adaptoval na ruzny typy motoru a tak ??
Pak klobouk dolu Jindrichu pred tvurcim duchem, mi hned nedocvaklo
moje dítě je to proto, že je to celé můj nápad. jen jsem si všiml, že v Evropě chybí na trhu kvalitní domácí lis na oleje - to byla moje primární myšlenka
nedělal jsem na tom sám - dělali jsme to dva, ale je to tak, jak říkáš - návrh, nákresy v CADu, řada řada testů... různé motory ne, zatím jsme to dělali vyloženě na Omegu (protože tento výrobce investoval náš vývoj, což bylo hóóódně peněz)
je to hodně drahý takhle něco vyvíjet. poprvé v životě jsem čuchnul k přípravě výroby vlastně od A do Z
jak se dáme finančně trochu dohromady (investovali jsme dost i ze svého, ale na chleba ještě mám... pardon, chleba nejím, tak banány a jabka), tak uděláme nástavec na Angela
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od cepheus »

To mi povidej o drahote vyvoje, zatim vsecky specialni stroje do dilny jsem si vrhnul a stavel sam, cize vim vo co go to vobnasi:).
Ale takhle se rovnou rozsoupnout a do cele EU s tim a se sponzorem/vyrobcem .. hmmm, to uz chce mit trochu vetsi koule na todleto :D))) ..
Tak congratulejsn atd. atd. atd. .. a at se brzo zmatoris :D ..
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Syrovozrout »

Kohout záměrný kříženec dvou čistokrevných plemen (Po otci šumavanka -odolný hřebínek, matce maranska, ideální ven.) a k tomu kuřička Bresse gauloise (krásně osvaluje).

Cenově vhodné i pro nějakého začínajícího mladého chovatele nebo "alternativce".

Hodil by se k alespoň jednomu rozmnožení, protože se opravdu povedl, ne hned na maso.

Více i s foto dočasně na: http://www.ifauna.cz/drubez/inzerce/r/d ... se-lacino/
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Makulinka1
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 06, 2015 17:18

Prodám šnekový odšťavňovač Sana juicer

Příspěvek od Makulinka1 »

Prodám šněkový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 by Omega červená, rok starý.
Záruka je celkem 10 let na motor a 5 let na díly. Prodejní cena - 9.700 Kč.
Běžná cena je 11.760 Kč.
Jsem s ním spokojená, důvod proč ho prodávám je nákup jiného stroje.
V případě zájmu se mi ozvěte na 731539566.Díky. Markéta
malalenka22
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 10, 2013 14:09

prodám odšťavňovač

Příspěvek od malalenka22 »

Prodám odšťavňovač Angel Juicer 5500 https://www.eujuicers.cz/odstavnovac-angel-juicer-5500. Je pouze rok starý, používaný minimálně. V perfektním stavu. Ještě je v záruce. Na díly má 3 roky a na motor 5let. Jeho současná cena je 29 420,- já jej prodám za 21 000,- . E-mail : kristkova.lenka@email.cz Zájemcům mohu zaslat fotku.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od s.arik »

Mame tady nejake knizky o strave, alternativni lecbe a podobne. Nektere jsou opravdu super, ale podruhe (popate, poseste) je fakt cist nebudu a ac knihomol, nejsem fanda obri vlastni zaprasene knihovny :) tak je poustim do sveta.

Pokud neni uvedena jina cena, tak vse za 30 korun za kus. Postovne bude asi kolem stovky za par knih a cca stopade, kdybych posilala vsechny, to bude uz tezky balik.

Jidlo jako lek, Mindell
Fit pro zivot, Diamond
Zinek, nova vitalitanpro vase telo, Hankeova
Stop nemocem, Husak
Mineralni latky a stopove prvky (kniha receptu, jak je prijimat v potravinach), Roedigerova
Enzymy pri prevenci a lecbe, Leibold
Leceni stravou, stravovaci systemy, lecebne diety, prakticke recepty, Mihulova a Svoboda
Zdravi neni samozrejmost, Sklenovsky
Zdrava vyziva, Kunova
Povery o zdravi maji tuhy zivot
Slunecni ziva strava, Talandova (vitarianska-raw kucharka, recepty a fotky) za 80,-
Zazracna detoxikace, Morse za 80,-
Tajemstvi zdravi a mladi, Günter
Pravda o mlece jak ji potvrzuje veda, Pruchova
Vitaminova bible, Mindell
Dzusy (pres 200 receptu), Millidge
Byznis se zdravim, orientalni medicina jako vychodisko, Pruchova
Lidske telo, podivuhodne a zahadne, Juan
Jak se zbavit alergie, Bruker
Moderni vyziva od A do Z, Sharon
Uceleny prehled alternativnich zpusobu lecby rakoviny, Falcone za 80,-
Co vam doktori nereknou, Wandmaker
Nejzdravejsi vyziva, Wandmaker
Jidlo jako lek, Bieler
Proc nejim maso, Kaplan
Respektovat a byt respektovan, Kopriva, 150 korun.
Pestujeme zeleninu, Pokluda za 50,-

Piste soukromou zpravu.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sara312
Příspěvky: 20
Registrován: sob srp 29, 2015 17:11

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Sara312 »

Dobry vecer,
prodam zmrazeny durian. Sehnali jsme ho s přítelem čerstvý, snědli jeden kousek a moc nám nejel. :mrgreen: . Cena dohodou, za celý jsme dali asi 900Kč. Případně můžu prodat jen kousek.
Katerina23

Prodám destilátor na vodu

Příspěvek od Katerina23 »

Prodám destilátor na vodu 4l, v dobrém stavu. K destilátoru přidám 5 filtrů a náhradní nádobu na vodu, jedna je součástí.
Cena dohodou. Pište či volejte 725 805 327, díky, Katka
Gabriellla

Hledám bydlení, zn. spěchá

Příspěvek od Gabriellla »

Ahoj. Hledám možnost nějakého fajn bydlení, či spolubydlení za rozumnou cenu - v Praze či blízkém okolí. Spolubydlení jen se ženou či ženami, bez domácích zvířat, aby se tam nejedlo maso a tak. Když byste o něčem věděli, budu velmi vděčná. Děkuji, Gabriela.
katerinalickova
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 03, 2017 13:38

Mixér ETA Vital Blend- 4500,-

Příspěvek od katerinalickova »

Prodám mixer Eta vital blend. Je super výkonný, mixovala jsem ořechy, zmrzlé banány, zeleninu po velkých kusech. Objemná BPA free nádoba, kolečko na nastavení rychlostí. zakoupen v listopadu a používán zhruba měsíc. K Vánocům jsem dostala Vitamix a tudíž již tento mixér nevyužiju. Vyhovoval mi ovšem naprosto a to jsem náročný uživatel. Na mixér je záruka 5 let na motor a 3 roky na zbytek. PC 6999,- , nyní 4500,-
Zachována původní krabice i RAW kuchařka!
borazon
Příspěvky: 24
Registrován: ned zář 27, 2015 14:25

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od borazon »

Prodám Miomat s raw funkcí. Umí dělat krémové polévky, kaše a mléka. Mimo jiné i smoothie a raw pokrmy. Je dobrý pro vitariány nebo vegany, kteří jsou hodně polévkoví. Nebo pro rodiny. Vyrábí to cca litr jídla naráz. Já ho dostala, ale vzhledem k tomu, že spíš preferuju tuhou stravu a mléko si dělám v odšťavňovači, pro něj nějak nemám takové využití. Asi by se to hodilo i pro výrobu dětských příkrmů. Je to celkem jednoduché - naházíte suroviny (podle jejich množství to bude mít různou hustotu), nalijete vodu po rysku a ono vám to samo udělá jídlo, aniž byste to museli hlídat. Délka programu je mezi 2 a 25 minutami, přičemž nejdéle trvá vařené luštěninové mléko a nejkratší dobu smoothie.Miomat je docela šikovná mašinka, navíc s hezkým designem. Na internetu se k němu dá najít i řada receptů. Pořizovací cena byla cca 4 tis., já přenechám nový za 3+poštovné. Součástí je i odměrka suchých surovin.
Funkce: Mash/Soup, Smoothie, Cereal/Soy Milk, Raw.
Zájemci prosím do SZ.
derkel
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 19, 2017 12:52

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od derkel »

Dobrý den, prodávám špičkový přístroj Angel Juicer 5500, stáří 4 roky, ještě 10 měsícu záruka na motor, bez známek opotřebení na hřídeli, jen na jednom nástavci je žlutavý povlak od mrkvové štávy, dá se po vetší námaze dstranit, prasklá nádoba na štávu(ale drží)) .Součásti je i nástavec na semínka(prodam i zvlast)
Cena 17000.

derkel@seznam.cz
foto
https://uloz.to/!auV8su7EeRfj/foto-angel-rar
integrity
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 05, 2017 13:04

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od integrity »

Kvuli (nebo spis diky:) prechodu na fruitarianstvi prodam susicku Excalibur 4400. I tak malo pouzivana, cca 3 roky stara, bezva stav. Navic pridam 2 podlozky pro suseni tekutych veci - "palacinek" apod. Osobne v Praze nebo neni problem zaslat na dobirku. Cena 3000 Kc plus dopravne. 777224871
https://susicky-potravin.heureka.cz/excalibur-4400/
derkel
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 19, 2017 12:52

Prodám Angel 5500

Příspěvek od derkel »

Dobrý den,
prodám 4 roky starý Angel5500, jede pořád jako nový, bez známek opotřebení na hřídeli, jen plastová miska je naprasklá, ale drží(dá se koupit náhradní nebo použit vlastní).Důvod prodeje, stěhování na jih, už ho nebudu potřebovat.Záruka na motor ještě 7 měsíců. kontakt derkel@seznam.cz

foto https://uloz.to/!auV8su7EeRfj/foto-angel-rar
Martin s
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 15, 2018 12:42

prodej norwalk juiceru

Příspěvek od Martin s »

Prodavam norwalk juicer. Používaný cca půl roku. Vhodný pro oriskova másla i džusy ze všech druhu ovoce i zeleniny.. při rychlém jednání sleva
LeniS
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 06, 2018 10:48

Prodám Spiralizér - Spirálový kráječ ovoce a zeleniny

Příspěvek od LeniS »

Prodám Spirálový kráječ od firmy LURCH. Doplněk do kuchyně na výrobu nudlí a špaget z ovoce a zeleniny. Byl to dárek, vyzkoušený ale nevyužitý.
Cena: 300,- V případě zájmu zašlu fotografii. email: lenka.asdd@seznam.cz
Jana Chrástecká
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 11, 2017 15:30

PRODÁM ODŠŤAVOVAČ + SPIRALIZÉR + LAHEV + KNIHY

Příspěvek od Jana Chrástecká »

ODŠŤAVOVAČ GREEN STAR ELITE s kompletním příslušenstvím
Dvouhřídelový šnekový odšťavovač s polarizačními biomagnety, silné pomalé otáčky, max. výtěžnost.
Na ovoce, zeleninu, saláty, bylinky i trávu... drtí, umí pyré, mražené dřeně, ořechová másla, domácí těstoviny.
Pořízený v roce 2012 za 15.475 Kč, používaný asi 1 rok, pak jen občasně, ve velmi dobrém stavu, bez vad.
CENA: 4.500 Kč


SPIRALIZÉR GEFU SPIRALFIX
Na výrobu nudliček (3, 6 a 12 mm), spirálovitých plátků a girland z tvrdého ovoce a zeleniny, typ řezu se mění jednoduchým pootočením čepele.
Pořizovací hodnota 1.699 Kč, používaný párkrát, v perfektním stavu, jako nový
CENA: 450 Kč


i9 INFORMOVANÁ LAHEV
Skleněná láhev s unikátní TP technologii. V srdci láhve je umístěn informační štítek, do kterého jsou speciální metodou pomocí silných orgonových zářičů vepsány ve formě numerických kódů tisíce pozitivních informací (vibrací) jako mantry, hudba, barvy apod.. Díky této technologii voda po nalití do i9 láhve mění svou strukturu a zlepšuje svou energii. Po vypití prokazatelně zvyšuje bioenergetické pole člověka a snižuje stres. Vědecky testováno dvojitými zaslepenými testy. Objem 650 ml, výška 26 cm, hodí se na vodu i běžné nápoje, Pořizovací hodnota 1.250 Kč
CENA: 450 Kč


BALÍČEK KNIH
12 KROKŮ K SYROVÉ STRAVĚ (V. Boutenko)
SYROVÁ STRAVA (L. a S. Kenton)
ENERGIE PRO VŠECHNY BUŇKY (CH. W. Echter)
ENZYMOVÁ VÝŽIVA (Dr. E. Howell)
HLADOVĚNÍ PRO ZDRAVÍ (Dr. V. Partyková)
VEGAN K KONDICI (B. Bzazier)
CENA: 300 Kč za všechny


SKRIPTA
Učebnice pro adepty půstu - Pavel Mácha
Ojedinělá a nekonformní skripta s vlastními praktickými zkušenostmi vícero účastníků s dlouhodobými, i 75-ti denními, půsty.
Pořizovací cena 420 Kč, jako nová.
CENA: 300 Kč


Preferuji osobní předání - LItoměřice / dle dohody možno i zaslat (poštovné hradí kupující)
V případě zájmu zašlu i fotografie (nejdou mi sem vložit, nevím proč)
Uživatelský avatar
Leelaa
Příspěvky: 36
Registrován: stř čer 18, 2008 21:52
Bydliště: Brno

Re: Soukromá inzerce

Příspěvek od Leelaa »

Chci se zbavit ručního odšťavňovače HealthyJuicer (Lexen). Použitý doslova několikrát, leží mi tady pár let. 700 Kč. Brno nebo poštou.
Odpovědět