Prodám Green Star 2000

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Prodám Green Star 2000

Příspěvek od Ivana »

Prodám Green star 2000, asi 2 roky mu je. Byl používaný, ale je uplně v pořádku bez jakékoliv vady. Naprosto perfektně fachčí!! Chci si koupit Hurom a proto nejdřív potřebuji prodat Green. Doufám, že neudělám chybu, protože green je super a byla jsem s ním fakt moc spokojená, jen mne láká vyzkoušet něco jiného. Má dvě sýtka na stávy jedno hrubší jedno jemné, potom sýtko na homogenizaci, másla atd..

Je bez vady takže prodávám tak za 11 tis. Kdyžtak pište ivanaaa@centrum.cz

Ivana
Návštěvník

Re: Prodám Green Star 2000

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj Ivana,
Myslím, ze sa ozývam moc pozde, ale mozno nie. Dufam, ze si Green este nepredala a ani to nerob. Mám doma totiz obidva a Green Star je ovela lepsi nez Hurom ver mi je to len reklama.
Napr. štavu z Huromu musim este cedit cez platené vrecko , lebo cez sitko to nejde napr. z mrkvy ide kasa. Takze tak daj na moju radu a ani s umyvaním to nie je tak, ako hovoria musis ho vycistit a vyumyvat tak isto ako Green Star.
Janka
Mr.Tin
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 23, 2010 20:18

Re: Prodám Green Star 2000

Příspěvek od Mr.Tin »

Hurom můžu vřele doporučit. Není pravda, že z mrkve leze kaše. Oproti Greenu nebo Championu nebo i odstředivkám šťáva obsahuje více vlákniny, což je naopak pro střevo zdravé, a kdo chce čistou šťávu, přelije přes sítko.
S Huromem můžete šťavit každý den i několikrát, protože je to rychlé a snadno se umyje. Většinu lidí od každodenního odšťavňování odrazuje právě představa té složité práce - vyndat, složit, rozložit, vyčistit, uklidit... to je s Huromem sranda...
Odpovědět