prosím o smazání příspěvku, děkuji

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

BlackFlag
Příspěvky: 16
Registrován: pát kvě 21, 2010 16:18

prosím o smazání příspěvku, děkuji

Příspěvek od BlackFlag »

prosím o smazání příspěvku, děkuji
Naposledy upravil(a) BlackFlag dne ned pro 12, 2010 0:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: DM Praha, bio ořechy a sušené ovoce - ceny

Příspěvek od k.winky »

Alnaturu zbožňuju ! Nakupuju sušené ovoce a oříšky jen tam a vážně si je nemůžu vynachválit ... Němci mají holt kvalitu...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: DM Praha, bio ořechy a sušené ovoce - ceny

Příspěvek od Jindra »

Proti Alnatuře nic nemám, i u mne spokojenost. Ještě, jejich kysané zelí, křupavé pochutnáníčko.
Žel, už tam nekupuju neloupané sezamové semínko, cítil jsem z něj plesnivinu. Vlastně totéž u para, ale ještě jsem neviděl dodavatele para, kde by občas nebyla plíseň cítit, takže u para to beru za standard. Vše ostatní bezvadná kvalita i chuť, ano ano.
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: DM Praha, bio ořechy a sušené ovoce - ceny

Příspěvek od Kometa »

No, s těmi para je to dost peklo. Všichni je milují, ale sehnat je zcela neplesnivé je snad nemožné, takže jejich zdravotní přínos je pochybný. U Alnatury jsou ještě relativně dobré.

Ale jediné fakticky bez plísně jsou ty obalené v jogurtu nebo čokoládě, ale to by byla trochu drahá sranda si je loupat :lol: No a hlavně řekněte mi, kdo byste se dokázal při tom udržet a nesníst i ten "odpad" :lol:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: DM Praha, bio ořechy a sušené ovoce - ceny

Příspěvek od Panda »

Kometa píše:...No a hlavně řekněte mi, kdo byste se dokázal při tom udržet a nesníst i ten "odpad" :lol:
Jogurtová poleva - vždyť je to jenom odvar z kořene řepy + sádlo s bakelitem + usušené sražené mléko + E-zabíječ brouků + leštidlo na parkety. To nevypadá moc lákavě. Jednotlivé složky bych nejedl samostatně tak nevím proč bych měl když se smíchají.
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: DM Praha, bio ořechy a sušené ovoce - ceny

Příspěvek od Kometa »

Protože to skvěle chutná? :oops:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: DM Praha, bio ořechy a sušené ovoce - ceny

Příspěvek od cepheus »

Panda píše:.. odvar z kořene řepy + sádlo s bakelitem + usušené sražené mléko + E-zabíječ brouků + leštidlo na parkety.
Pando, zapomněl jsi rozpouštědlo do odpadů E524 a E904 šelak - původně jako lak na nábytek : :D
Jiná E jsou i jedem na hlodavce a jiné BOL (bojové otravné látky) ..
http://www.domacidilna.cz/dilna/dilna.n ... d70047bdf8
Odpovědět