Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od k.winky »

Ahojky lidičky, dovoluji si Vám představit zbrusu nový e-shop http://www.pramen-zdravi.cz, který běží od včerejška !

Přístroje a pomůcky pro svěží životní styl ;-) Výběr je veliký, garance nejnižší ceny...

- odšťavňovače
- mixéry
- citrusovače
- sušičky
- vodní filtry a destilátory
- keramické nože
- nakličovadla

Ale POZOR !, to nejlepší je, že všichni členové vitarián.cz mají automaticky slevu !!! (Viz. Obchodní podmínky a Jak nakupovat)

Tak přeju šťastný výběr ;-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od Sitar »

Ať vám to, Katko, šlape. ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od Samira »

Drzim palce, nech sa dari ;)
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od komonice »

mě se to líbí a ceny nejsou špatné.akorád já bych potřbovala náhradní filtry do destilátoru a ty se tam nenabízejí,tož nevim co si počnu :?
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od RadkaS »

Kato, nemam ted cas to vsechno procitat, tak se Te tu zeptam. Prodavate i nahradni dily do odstavnovacu? Napriklad, kdybych potrebovala jen jeden kus toho sneka, co se dava do Green Star?
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od komonice »

taky mě budou zajímat za čas náhradní díly do championu
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od k.winky »

komonice píše:mě se to líbí a ceny nejsou špatné.akorád já bych potřbovala náhradní filtry do destilátoru a ty se tam nenabízejí,tož nevim co si počnu :?
Ale to víš že je máme ! Vše co si jen budete přát paní :D Jen jsem je ještě nestihla dát do nabídky ... To víš, byla jsem horlivá a chtěla jsem to spustit co nejdřív :-)

Cena pro tebe je 281 Kč :wink: Ještě dnes je tam hodím :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od k.winky »

RadkaS píše:Kato, nemam ted cas to vsechno procitat, tak se Te tu zeptam. Prodavate i nahradni dily do odstavnovacu? Napriklad, kdybych potrebovala jen jeden kus toho sneka, co se dava do Green Star?
Ahojky Radko, ano i náhradní díly máme (sakra, asi se na to příslušenství opravdu musím vrhnout) :wink:

Green Star - twin gear pro tebe za 2 415,- ... Taky ho tam dnes přidám ... Takže se můžeš jen zaregistrovat a v cuke letu ho máš doma :wink:
A jak si s Green starem spokojená ? Já mám doma jen šnekovou omegu, ale taky si časem chci pořídit dvouhřídelový...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od k.winky »

Jinak děkuju moc, jsem ráda, že se Vám u nás líbí :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Weaving
Příspěvky: 84
Registrován: úte led 26, 2010 22:35

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od Weaving »

jéjda.. jsem pako a zapomněla jsem heslo :-X Dá se to dohledat??
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od RadkaS »

k.winky píše:
RadkaS píše:Kato, nemam ted cas to vsechno procitat, tak se Te tu zeptam. Prodavate i nahradni dily do odstavnovacu? Napriklad, kdybych potrebovala jen jeden kus toho sneka, co se dava do Green Star?
Ahojky Radko, ano i náhradní díly máme (sakra, asi se na to příslušenství opravdu musím vrhnout) :wink:

Green Star - twin gear pro tebe za 2 415,- ... Taky ho tam dnes přidám ... Takže se můžeš jen zaregistrovat a v cuke letu ho máš doma :wink:
A jak si s Green starem spokojená ? Já mám doma jen šnekovou omegu, ale taky si časem chci pořídit dvouhřídelový...
Super. Ted to vyrizovat stejne nebudu, protoze odletam, ale az priletim, zhruba za ten mesic, bych urcite vase stranky rada prostudovala, mozna by bylo dobre, kdyby jste vas odkaz dali na predni stranku vitariana, tam, kde uz jsou dalsi e-shopy, at vas kdykoliv muzem lehce vyhledat. Zatim diky moc.
Uživatelský avatar
Balrog
Příspěvky: 12
Registrován: čtv dub 09, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od Balrog »

Weaving píše:jéjda.. jsem pako a zapomněla jsem heslo :-X Dá se to dohledat??
Heslo najdes v mailu...
Nežijeme aby jsme jedly, jíme aby jsme žily.
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od komonice »

no né!paráda!já už tedˇv Paříži piju půl roku kupovanou balenou vodu pač mam ty filtry v destˇouši prošlý a chutná to podivně,ale příští pondělí se navracím definitivně do ČR,takže hned jak zapojím internet,objednám si to.
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od hugo »

RadkaS píše:mozna by bylo dobre, kdyby jste vas odkaz dali na predni stranku vitariana, tam, kde uz jsou dalsi e-shopy, at vas kdykoliv muzem lehce vyhledat. Zatim diky moc.
Přidal jsem odkaz do aktualit.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od RadkaS »

hugo píše:
RadkaS píše:mozna by bylo dobre, kdyby jste vas odkaz dali na predni stranku vitariana, tam, kde uz jsou dalsi e-shopy, at vas kdykoliv muzem lehce vyhledat. Zatim diky moc.
Přidal jsem odkaz do aktualit.
Super, diky
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od Sweetie »

komonice píše:no né!paráda!já už tedˇv Paříži piju půl roku kupovanou balenou vodu pač mam ty filtry v destˇouši prošlý a chutná to podivně,ale příští pondělí se navracím definitivně do ČR,takže hned jak zapojím internet,objednám si to.
to uz se ti pariz nelibi??
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od Sweetie »

k.winky píše:Ahojky lidičky, dovoluji si Vám představit zbrusu nový e-shop http://www.pramen-zdravi.cz, který běží od včerejška !

Přístroje a pomůcky pro svěží životní styl ;-) Výběr je veliký, garance nejnižší ceny...

- odšťavňovače
- mixéry
- citrusovače
- sušičky
- vodní filtry a destilátory
- keramické nože
- nakličovadla

Ale POZOR !, to nejlepší je, že všichni členové vitarián.cz mají automaticky slevu !!! (Viz. Obchodní podmínky a Jak nakupovat)

Tak přeju šťastný výběr ;-)
parada
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od k.winky »

hugo píše:
RadkaS píše:mozna by bylo dobre, kdyby jste vas odkaz dali na predni stranku vitariana, tam, kde uz jsou dalsi e-shopy, at vas kdykoliv muzem lehce vyhledat. Zatim diky moc.
Přidal jsem odkaz do aktualit.
Díky ;-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od komonice »

Sweetie:nelíbí,těšim se dom!je tu hnusný smogový polštář skoro celou zimu. :mrgreen:
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od awa »

Sweetie píše:
k.winky píše:Ahojky lidičky, dovoluji si Vám představit zbrusu nový e-shop http://www.pramen-zdravi.cz, který běží od včerejška !

Přístroje a pomůcky pro svěží životní styl ;-) Výběr je veliký, garance nejnižší ceny...

- odšťavňovače
- mixéry
- citrusovače
- sušičky
- vodní filtry a destilátory
- keramické nože
- nakličovadla

Ale POZOR !, to nejlepší je, že všichni členové vitarián.cz mají automaticky slevu !!! (Viz. Obchodní podmínky a Jak nakupovat)

Tak přeju šťastný výběr ;-)
parada
To je prima. Ráda podpořím lidi na stejné vlně. Mám jen technickou poznámku: nikde jsem nenašla jak je to s poštovným, balným a zda je možné vyzvednout zboží osobně a na jaké adrese. Možná se to objeví až po registraci, ale nepovažuju to za optimální, zákazník by to měl vědět i bez registrace. Zkuste to prosím dát do sekce Jak nakupovat nebo do obchodních podmínek. Díky. Al.
V květnu u nás v ML začnou vylézat pampelíny, tak si chci koupi HJ.
Oestuju na tom i malinové listy a tužší traviny, nedokážu být bez divokého. Skutečná droga.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od k.winky »

Ahojky Awi, e-shop samozřejmě není jen pro registrované, to je jen taková malá výhoda pro vitariány ... Díky za poznámku, nějak jsem na to zapomněla, hned to tam dopíšu ! Poštovné + balné je 100,- a k objednávce nad 1999,- zdrama :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od k.winky »

Teď na to koukám a je to v obchodních podmínkách, jen jsi to asi přehlédla :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od awa »

k.winky píše:Teď na to koukám a je to v obchodních podmínkách, jen jsi to asi přehlédla :-)
Děkuji. Opravdu jsem přehlédla, teď to tam vidím. :oops: Dá se to zboží po domluvě vyzvednout osobně? Vzhledem k ceně HJ bych platila poštovné, a to mi připadá zbytečné, když často cestuju po republice amám možnost si pro něj dojet. No, květen daleko...tak nebudu spěchat.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od k.winky »

awa píše:
k.winky píše:Teď na to koukám a je to v obchodních podmínkách, jen jsi to asi přehlédla :-)
Děkuji. Opravdu jsem přehlédla, teď to tam vidím. :oops: Dá se to zboží po domluvě vyzvednout osobně? Vzhledem k ceně HJ bych platila poštovné, a to mi připadá zbytečné, když často cestuju po republice amám možnost si pro něj dojet. No, květen daleko...tak nebudu spěchat.
Ano, osobní odběr je možný na adrese: Praha 8 - Libeň, Prosecká 190/4
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já potřeboval tak před půl rokem drobné, ale zásadní oživení svého miláška a byly s tím celkem patálie, jelikož jsem si to musel objednávat až z daleké emériky. Za poštovné jsem dal víc, než za ty náhradní díly (konkrétně jsem ke GS potřeboval pár plastových částí. Ale tady ani v dojčlandu to nikde neprodávali). Doufám, že až budu zase za rok či dva objednávat, tak už v Tvém shopu :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
championbio
Příspěvky: 10
Registrován: úte úno 16, 2010 22:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od championbio »

Ahoj novému e-shopu. Blahopřeji k pracovitosti a užitečnosti pro druhé...
Dovolím si také upozornit na odkaz v tématu "KDE CO SEHNAT ZA KOLIK" viz.
Dlouholetý specializovaný obchod Odšťavňovače TOP, Zelené p.
Příloha:
http://www.odstavnovace.info
Ahoj Všem, dovolte mi Vám představit kamenný obchod, který funguje více než 12 let! se zásilkovou službou zdarma po celé ČR. Nejsme jen obchod, poskytujeme mnoho informací... videa i audia!
Odšťavňovače TOP a Zelené potraviny Vám předvedeme ve specializované a dlouholeté prodejně Champion Bio v Kladně. Tomu kdo je vzdálen a nemůže nás navštívit zašleme bezplatně vše na dobírku Českou poštou. Prodloužené záruky, doprava a předvedení odšťavňovačů kupujícím zdarma....dopřejte si život se šťávou a zdravím!

tel.:312310848; mobil.:602391330; mail.:championbio@odstavnovace.info; web.:http://www.odstavnovace.info

Přeji všem hodně zdraví a štěstí s čerstvou stravou, kterou VITARAN.CZ již mnoho let úspěšně doporučuje.
Roman Čížek
Uživatelský avatar
Balrog
Příspěvky: 12
Registrován: čtv dub 09, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od Balrog »

Zdravím vás přátele v nejbližší době nám dorazí na prodej Novinka na českém trhu Hurom Slow Juicer v bílém a chromovém provedení. Na našem webu již tento odšťavňovač naleznete a pokud máte zájem můžete si ho před objednat již teď. Předpokládáme že se rychle vyprázdní sklady :)

Bílé provedení naleznete ZDE a Chromové ZDE

Bohužel jsme museli zrušit 3% slevu pro vás i pro členu webových stránek freshness.cz z důvodu problému s našimi dodavateli.

Mějte se krásně
Nežijeme aby jsme jedly, jíme aby jsme žily.
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od komonice »

taky zdravim.a protože k.winky nereaguje na moje zprávy,napíšu to veřejně:
domluvila jsem se s ní,že mi pošle dva filtry do destilátoru v obálce jako doporučenou zásilku.Poslala jsem jí na účet peníze a ani jsem nechtěla 3 procenty slevu.Šlo mi jen o levnější poštovné.
Slíbila poslat to do konce minulého týdne.No další týden utekl a já filtry nemám.
Tak jsem tedy zklamaná! :roll: :roll: :roll:
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od komonice »

hm,tak koukam že včera se tu k.winky objevila,patrně si přečetla svoje soukromé zprávy a stejně mi neodepsala.vážení prosím Vás,znáte tu osobu někdo? :evil: :evil: :evil: shrábla moje prachy a nedodržela slib.to je nechutné!
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od Sitar »

komonice píše:hm,tak koukam že včera se tu k.winky objevila,patrně si přečetla svoje soukromé zprávy a stejně mi neodepsala.vážení prosím Vás,znáte tu osobu někdo? :evil: :evil: :evil: shrábla moje prachy a nedodržela slib.to je nechutné!
To bude nějaké nedorozumění. Určitě se to brzo vysvětlí.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od k.winky »

Ahojky, jsem tu po sto letech, tak se omlouvám, že píšu už teď ... Komonice,, doufám, že ti filtry už došli, mrzí mě to zpoždění, ale měli jsme nějaké problémy s dodavatelem, měnily se obchodní podmínky a čekali jsme, jestli od nich budeme moci vůbec zboží odebírat ... Jelikož jsem s tebou nejednala přes mail, ale přes SZ, zapomněla jsem tě na to upozornit, moje chyba, mrzí mě to! Snad už je vše v pořádku...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od komonice »

filtry skutečně konečně včera dorazily,jsem tomu ráda,ale ještě raději jsem,že podobných e-shopů se v poslední době objevilo na internetu poměrně dost,tudíž si člověk může vybírat tak dlouho,až narazí na spolehlivější obchodníky.pěkný den všem.
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
Balrog
Příspěvky: 12
Registrován: čtv dub 09, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový e-shop PRAMEN ZDRAVÍ

Příspěvek od Balrog »

Zdravím přátele, dnešním dnem jsme rozšířily sortiment o další úžasnou věc kterou je OmGym. Produkt najdete zde . Přeji všem krásné léto a fresh life :wink:
Nežijeme aby jsme jedly, jíme aby jsme žily.
Odpovědět