Ráj chutí hledá spolubydlícíhoooo

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Ráj chutí hledá spolubydlícíhoooo

Příspěvek od veri »

Ahoj lidičky,
mám nabídku pro úplně kohokoliv, a celkem lákavou :D V našem vitabytě máme na dva měsíce volný pokoj, od cca 8.ledna (datum je flexibilní) až někdy do konce února nebo začátku března. Bydlí nás tu pět, všichni příjemní lidičkové a je tu plno ovoce, zeleniny a dobré nálady :D Kdybyste se chtěli na dva měsíce (nebo i na míň) přidat a užít si svělých pár týdnů v čerstvém bytě, nebo pokud víte o někom, kdo hledá dočasné bydlení v praze (nemusí být vitarián, ale ať se umí usmívat :) ), tak se prosím ozvěte mně do SZ, na mail vejous@seznam.cz nebo na tel.: 739 544 854 (všechno já >:-) )
Mějte se krásně
veri
p.s.zapomněla jsem napsat, ze k dispozici na spaní je futon, rychlý internet, knihovnička plná inspirativních knížek, večery se zajímavými filmy, kuchyň připravená na kouzlení - vitamix, blendtec, roboty, sušička excalibur, profi odšťavňovač a sporák odstavený na balkóně
Těším se na odpovědi :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
junggle
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 03, 2008 22:30

Volny pokoj v Raji chuti leden-unor 2010 Praha

Příspěvek od junggle »

Ahoj vsichni,

planuju v lednu zmizet asi tak na mesic do thajska takze bude volny muj pokoj v nasem fresh ovocnem bytecku v centru prahy.

takze pokud by mel nekdo zajem stravit nejaky cas (treba jen tyden ci dva) s prijemnejma
lidickama v pohodove oaze v centru prahy, dejte mi vedet a domluvime se :)

pokoj je prostorny, plny slunicka, k dispozici rychly internet, 3m pracovni stul, velky futon, spolecna raw kuchynka plna hi-tech raw vybaveni, juiceru, blenderu, atd, je tu krasny vyhled na vltavu, hradcany, narodni divadlo atd., 4 usmevavi spolubydlici (veri, filip, luky a kaja), sklad denne plny stavnateho ovoce, trampolina, veslovaci trenazer, knihovna plna lakavych knizek...

kontakt: junggle@klikni.cz

--jazzy
Odpovědět