Green Foods?

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Co si myslíte o zmíněných GW nápojích?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Uživatelský avatar
Lucínek
Příspěvky: 37
Registrován: čtv črc 08, 2004 0:01
Bydliště: Kladno

Green Foods?

Příspěvek od Lucínek »

Zdravím, také Vám dorazil email od Petra Hovadíka o jakýchsi GW nápojích? Konkrétně "mladý ječmen GW" a "chlorella pyrenoidosa GW"? Co je to GW se mě neptejte, to nevím, nicméně se Vás ptám - co si o tom myslíte? Může to být k něčemu dobré? Zkoušel jste to někdo? Pokud nevíte, o čem je řeč, pošlete mi email a já Vám celou zprávu klidně přepošlu ...
Díky za reakce.
=-Lucínek->
M!cha!
Příspěvky: 159
Registrován: sob led 24, 2004 12:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M!cha! »

Výrobky Greenways znám. Chlorella je sladkovodní řasa a onen instantní nápoj je sušená šťáva z mladých lístků ječmene. Už nějakou tu dobu podobné výrobky sleduju a mladý ječmen jsem si kupoval v USA. Tady musím podotknout, že výrobky GW se zdají být opravdu kvalitní. Nebudu jim tady ale dělat reklamu :lol: Koho to zajímá tak si jistě zjistí potřebné informace. Celkově jsou mi ale tyto výrobky dost sympatické (greenfoods nejen od GW) Zkrátka to jsou multivitamíny a minerály v čistě přírodní podobě. V zimě se to hodí....
"Nevař se, odvaž se!"
Uživatelský avatar
tesin
Příspěvky: 82
Registrován: sob led 24, 2004 11:41
Bydliště: Štatl
Kontaktovat uživatele:

green foods

Příspěvek od tesin »

Mam s produkty od GW pozitivni zkusenosti. Je to super vec zejmena v zime anebo kdyz cestujeme. Je dobre, ze si to clovek muze kdykoliv poridit.

Samozrejme cerstva stava z jecmene bude mit jiste vetsi prinos. Kazdopadne rozmichat jecmen ve shakeru je rychlejsi a jednoduzsi :lol:
Present circumstances do not in any way limit creativity in creating. http://www.addictivebeat.com/128k.pls
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

preposlat

Příspěvek od zuzi »

To Lucinek:
preposli mi prosim ten email. Chci si koupit chlorellu a nevim kde.

diky, Zuzka
tx@seznam.cz
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Ahojky, mám nově koupený Mladý ječmen od GW. Prvotní ochutávka (olínutí suchého ječmene ze lžičky) je chuťově úplně jiný než před půl rokem zakoupený také od firmy GW.

Nevadilo by mi kdyby chuť byla trošku jiná,a le tohle je skoro úplně jiné, taková slano-kyselá chuť..... před tím byl lahodný.

Není třeba zkaženej nebo něco takového?
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

A nezměnily se ti třeba chuťové buňky, nezostřily smysly?
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

doubravka píše:A nezměnily se ti třeba chuťové buňky, nezostřily smysly?
No, to pokojne môže byť aj tým, že človek začína chute vnímať citlivejšie. :wink:
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Mohlo by to být změnou chutí, také mě to napadlo ale ta změna je opravdu velmi výrazná......... jako bych jedl jinou potravinu.

Zbylo mi ještě krapet z minulé várky tak to zkusim porovnat.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

každá várka se mi zdála jiná, jiná sklizeň, ale zas až moc výrazné by to asi myslím nemělo být
Uživatelský avatar
aren
Příspěvky: 13
Registrován: pon črc 23, 2007 17:27

Příspěvek od aren »

Seraf píše:Mohlo by to být změnou chutí, také mě to napadlo ale ta změna je opravdu velmi výrazná......... jako bych jedl jinou potravinu.

Zbylo mi ještě krapet z minulé várky tak to zkusim porovnat.
Jak dopadlo porovnání?
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Chutilo mi to opravdu jinak, tato nová várka mi nějako nejede, mám pocit jako by byla slaná či co....... ani mi nechutná v mrkové šťávě a to jsem byl labužník.... přitom se mi nezdá že by byla zkažená, je stále hezky zelená a suchá.....(myslim ten prášek)
Odpovědět