TESCO

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

TESCO

Příspěvek od Xion »

Bio Mrkva v TESCU lacnejsie ako normalna. :shock: A ta normalna vyzerala katastrofalne. Je to nejak za 32 sk, cize nieco vyse euro.
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: TESCO

Příspěvek od balada »

nakupovat bio v marketech je tak trochu loterie
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: TESCO

Příspěvek od Sitar »

nakupovat v marketech je tak trochu loterie
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: TESCO

Příspěvek od Panda »

nakupovat je tak trochu loterie
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: TESCO

Příspěvek od Sitar »

pro někoho je nakupování smyslem života
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: TESCO

Příspěvek od balada »

Sitar píše:nakupovat v marketech je tak trochu loterie
Panda píše:nakupovat je tak trochu loterie
dobry
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: TESCO

Příspěvek od Hugo z Hor »

balada píše:nakupovat bio v marketech je tak trochu loterie
Sitar píše:nakupovat v marketech je tak trochu loterie
Panda píše:nakupovat je tak trochu loterie
Sitar píše:pro někoho je nakupování smyslem života
pro někoho je BIO smyslem nakupování >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: TESCO

Příspěvek od bstrd »

Hugo z Hor píše:
balada píše:nakupovat bio v marketech je tak trochu loterie
Sitar píše:nakupovat v marketech je tak trochu loterie
Panda píše:nakupovat je tak trochu loterie
Sitar píše:pro někoho je nakupování smyslem života
pro někoho je BIO smyslem nakupování >:-)
-pre niekoho je BIO a FAIR TRADE skvelym ospravedlnenim na dalsie pokracovanie v bezduchom konzume
I gotta ruin my life on my own
venclík
Příspěvky: 163
Registrován: pát bře 21, 2008 1:13

Re: TESCO

Příspěvek od venclík »

Vybrane aktualni akcni ceny :-))
26. 5. 2010 do 1. 6. 2010

TESCO value Rajčata cherry
Cena - 9,90 Kč
250 g

Banany 1 kg- 19.90
http://www.akcniceny.cz/detail/banany-724838/

Jablka zelená Itálie
Cena - 14,90 K

Meloun vodní
Cena - 14,90 Kč

Salát ledový
Cena - 10,90 Kč

Salát ledový
Cena - 10,90 Kč

TESCO Jahody
Cena - 19,90 Kč
250 g
venclík
Příspěvky: 163
Registrován: pát bře 21, 2008 1:13

Re: TESCO

Příspěvek od venclík »

neakcni
Tesco Kiwi koš 1 kg - cca 25 Kč
BlackFlag
Příspěvky: 16
Registrován: pát kvě 21, 2010 16:18

Příspěvek od BlackFlag »

prosím o smazání příspěvku, děkuji
Naposledy upravil(a) BlackFlag dne ned pro 12, 2010 0:42, celkem upraveno 1 x.
venclík
Příspěvky: 163
Registrován: pát bře 21, 2008 1:13

Re: TESCO

Příspěvek od venclík »

Poslední dobou Tesco stoupá a Kaufland jde dolů. Míněno cenově i kvalitativně. Mizerný jablika v Kauflandu, teda ty nejlevnější a nahnilý k tomu, naproti tomu v Tescu jen o málo drahší a téměř bezvadný.
Oblíbil jsem si obzvláště zlevněný balíčky zeleniny a ovoce o 50 procent, jako mrkev, paprika, jablka apod. Nedávno tam měli okurky asi za 5.50 ale za kilo ! (pak to zvedli asi na 12) ale pokud neni nadbytek penez, daji se tam dělat super kaufy. Ta zlevnena zelenina byva pravda trochu povadla (a casto i nahnila a nepouzitelna, ) ale da se vybrat.
Aktualne tam prodavaji banany kilo za 12-13 Kč kvalita nic moc ale da se a jsou to hlavne banany (mňam).
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: TESCO

Příspěvek od Miguel »

Ovoce a zelenina /teda u mně hlavně ta zelenina/ se asi nejlíp nakupuje v Makru. Tam je opravdu kvalitní a nestačí se kazit. Můžu jen doporučit. Kupuju tam i syrové ryby, ale to leze trochu do financí - a navíc to asi většinu lidí tady nezajímá:-)
Uživatelský avatar
justdvl
Příspěvky: 43
Registrován: pát lis 19, 2010 1:56
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: TESCO

Příspěvek od justdvl »

Miguel píše:Ovoce a zelenina /teda u mně hlavně ta zelenina/ se asi nejlíp nakupuje v Makru.
"Podle Obchodních podmínek společnosti MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. se zákazníkem Makro mohou stát výhradně podnikatelé, jako jsou obchodníci, provozovatelé gastronomických zařízení,"... :shock: ja si tam asi pomarance nekupim
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: TESCO

Příspěvek od buc11 »

justdvl píše:
Miguel píše:Ovoce a zelenina /teda u mně hlavně ta zelenina/ se asi nejlíp nakupuje v Makru.
"Podle Obchodních podmínek společnosti MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. se zákazníkem Makro mohou stát výhradně podnikatelé, jako jsou obchodníci, provozovatelé gastronomických zařízení,"... :shock: ja si tam asi pomarance nekupim
stačí máš-li živnosťák, možná stačí i povolení z obecního úřadu třeba na chov šneků
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: TESCO

Příspěvek od Miguel »

jojo, stačí živnostňák, nebo jen překecat někoho z okolí, aby ti půjčil makro kartu.
Navíc nechápu, proč s tím dělají takové cavyky, většina produktů se dá koupit levněji v supermarketu. Btw. ze začátku se mně vyptávali na to, že kde že mám obchod nebo restauraci a jím jim říkám: Nikde. Ale jestli vám to vadí, tak sem nemusím chodit utrácet . Co? A nebyl žádný problém:-)
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: TESCO

Příspěvek od mun »

Když vezmu markety tady u nás v UL (optimálně nakupovat ve všední den dopoledne - čerstvost, míň lidí):

Makro - dobrý na čerstvé ryby (souhlas s M.), zelený špenát saláty (často den "staré", v chlad. pultu, více druhů), na druhou stranu i červnu budou prodávat jahody z NL co neviděly hlínu, předražený tropický ovoce, např. bylo období, kdy ve více marketech měli papáje formosy cca 1,3kg za 65. V Makru furt ty mrňavý za 45. Taky dobrý na zralý masa (svíčková, pštros atd.).

Kaufland - chodím nejvíc, mám nejblíž, dobrý ceny, saláty ok, pomaleji prodávané chl., často den "staré". Často dobrý akce -paradoxně v nich často lepší zralost - např. výše uvedené formosy měli snad jen za 40 a krásně zralý, jak na Kanárech nebo v Thaj. Nemaj ryby (ale včera v Dresden měli). Teď maj překvapivě zralou svíčkovou v rozumným balení, ale jinak třeba buvolí mozarellu, parmskou šunku bez přísad atd. to se tam nesežene.

Penny M. - často mě zachrání, když mi dojdou zralý banány, kupodivu maj třeba i Parmigiano-Reggiano, jinak je to děsnej krám.

Billa - taky takovej pidikrám, ale rovněž mě bánanově zachraňuje, maj lososa, nehomogenizovaný bio mléko (já vím paster., ale aspoň něco), pár týdnů jsem tam chodil pro super manga, jinak každá druhá věc z NL nebo Belgie i v sezoně :(

Globus - pro spoustu lidí včetně mě numero uno. Ale ovozel nic moc. Dobrý když dojdou banány (maj bio, chiquity, balený, to by bylo aby něco nebylo skoro zralý), super když je durian naprasklej a zlevněnej, tropický předražený v pidi regálku, saláty měli mimo lednici (teď to snad předělali), maj. bio kuře (pravda to nejím syrový), seženou se i kvalitnější věci (např. rocquefort, gruyere, parm. šunka), maj i nějaký bio kozí český věci (samo paster.), chleba je sice s kváskem, ale s mrtvým stejně je tam droždí, takže zase s tím jejich poctivý nákup.cz je to stejně blbost. Dobrej sortiment, třeba od titbitu čerstvý hrášek, mangold atd. to třeba jinde nemaj.

Albert (HM) - Moc nejezdím, fronty, za zmínku stojí často skoro zralý mango, avokádo, kupoval jsem tam dřív špenát, polníček, lollo saláty v květináči, bio č. řepu narozdíl od Globu nemívaj plesnivou.

Tesco (HM) - nemám moc rád, složení lidí, ovozel slabý - holandská naleštěná bída, často nemaj uvedenu zemi původu, zralý banány dávaj do lednice. Když se tam dostanu, kupuju bio banány, římský salát, bio máslo a vejce, a to je asi tak vše. Teď je tam zábava si to namarkovat než mě to přejde.

Lidl - nechci se chovat stádovitě a odsuzovat to jak dechovku. Maj i dobrý věci (pozor nevita sekce - čokoláda na vaření s 50% kakaa, šunka z kýty 96%). Ale je to jak Penny, já tyhle ošklivý provinční krámy nemám rád.

Interspar - v UL zatím není, v okolí v LT a TP, řádím na úroveň Alberta (HM).
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
venclík
Příspěvky: 163
Registrován: pát bře 21, 2008 1:13

TESCO - aktualne slevy

Příspěvek od venclík »

Tesco (Brno-Bohunice)
mandarinky cca 9 Kč/kg
pomeranče cca 8 Kč/kg
banány cca 9 Kč/kg :delicacy:

prý týdenní super-star :twisted:
kvalita celkem slušná
Odpovědět