Vitarian nášivka..

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

dreevie
Příspěvky: 26
Registrován: sob dub 04, 2009 22:14

Vitarian nášivka..

Příspěvek od dreevie »

Ač takové věci nenosím, jeden kus mého šatníku ji chce.. a nutně :). Víte prosím, kde sehnat nějakou raw food/vita nášivku? Případně, je-li zde někdo šikovný, ráda si ji objednám.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od epony »

v tom ti neviem poradiť, ale čo takto vziať farby na textil z papiernictva a pekne ručne napisať podla nejakej predlohy z internetu? :) :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od Renča »

dreevie píše:Ač takové věci nenosím, jeden kus mého šatníku ji chce.. a nutně :). Víte prosím, kde sehnat nějakou raw food/vita nášivku? Případně, je-li zde někdo šikovný, ráda si ji objednám.
Nevím, zda-li nutně trváš na nášivce (kvůli velikosti ?), ale Vojta (původně z Lifefoodu) už vyrobil placku Vitarián. Třeba by k Tvému účelu stačila. Je k sehnání v obchodu Biosoma (u Wlastislavy a Zdeňka). Renča
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od Jindra »

dreevie píše:kde sehnat nějakou raw food/vita nášivku? Případně, je-li zde někdo šikovný, ráda si ji objednám
Mohu nabídnout technologii savování - v případě zájmu mi stačí zaslat předlohu obrázku a tričko (eventuálně tričko v požadované kvalitě a velikosti zakoupím nové sám). Jestli ale potřebuješ skutečně nášivku, savování není to pravé ořechové.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
dvdmchl

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od dvdmchl »

Já jsem jednou viděl moc pěkný obrázek. Byla tam stylistická postava revolucionáře s šátkem přes pusu a zdvihnutou pravačkou v které agresivně svíral mrkev. A pod tím bylo napsáno, vegan power. :)

To jsem chtěl na tričko na běhání, ale už jsem ten obrázek nikde nenašel.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od hofikos »

Já jsem si před týdnem na koncertě koupila pěknou nášivku - stojící kráva, které u vemena klečí dospělý muž a malé dítě. Pod tím je nápis Natural?

Ha, tady: http://www.phr.cz/shop/index.php?menu=u ... id=1416381
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od epony »

ja som si včera potlačila s farbou na textil : rawfood godess /vitarianska bohyňa :D
Přílohy
IMG_9169.JPG
IMG_9169.JPG (130.38 KiB) Zobrazeno 11780 x
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od Panda »

epony píše:ja som si včera potlačila s farbou na textil : rawfood godess /vitarianska bohyňa :D
Nevadí že Ti tam vypadlo jedno písmenko :arrow: "raw food goddess" ? :-)
dvdmchl

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od dvdmchl »

Já myslím, že to tak má schválně. Tyhle drobný detaily dávaj chalanům důvod k započetí rozhovoru. :)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od epony »

Panda píše:
epony píše:ja som si včera potlačila s farbou na textil : rawfood godess /vitarianska bohyňa :D
Nevadí že Ti tam vypadlo jedno písmenko :arrow: "raw food goddess" ? :-)
Panda, nie je tam chyba, zrejme je rozdiel medzi anglickym goddess a americkym godess /alebo skratene/, pretože som sa nazvom inšpirovala z jednej vita americkej stranky ktore predava trička.. 8) :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
dreevie
Příspěvky: 26
Registrován: sob dub 04, 2009 22:14

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od dreevie »

Moc vám děkuji! Všem. Nášivka s vemenem je dobrá, ale ne ta pravá. Epony, tos opravdu vyráběla sama? A vyrobila bys i mně? Jindro, určitě něco vysavujeme, don´t worry. Třeba ten panda na vitarianu, ten se mi líbí; jen asi není tím pravým na savování, viď. Jednou jsem našla moc pěkné synonymum vita/raw food - spiritualizing dietetics. >:-)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od epony »

ano, sama. vytlacila napis na pauzovaci papier, prekreslila na lepiacu tapetu, urobila šablonu a vytupovala štetcom. spravim ti teda ak chces :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
dreevie
Příspěvky: 26
Registrován: sob dub 04, 2009 22:14

Re: Vitarian nášivka..

Příspěvek od dreevie »

Renčo, děkuji za odkaz na Biosomu. Placku jsem nenašla a nenosila bych ji, ale těší mě, že jsou k mání čistě bio-obchůdky. U nás v Brně je spousta smíšených, pak jen fair-tradové.
Odpovědět