Špagetové struhadlo

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Špagetové struhadlo

Příspěvek od k.winky »

Dá se u nás někde pořídit takové to struhalo s kličkou na cuketu, jak z ní udělá dlouhé nudličky ? ... Viděla jsem to jen v těch "americký raw food" receptech, ale vypadá to docela hezký :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Pavlína
Příspěvky: 303
Registrován: pát led 02, 2009 13:56

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Pavlína »

k.winky, taky jsem ho viděla a taky se mi líbilo :) . Ještě víc se mi líbily ty lahve na šťávu, když chodíme plavat, tak by se šikly.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od k.winky »

Lahve na šťávu ? Třeba na nějakém anglickém shopu...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Pavlína
Příspěvky: 303
Registrován: pát led 02, 2009 13:56

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Pavlína »

Já vím, ale nemám možnost objednávat ze zahraničí, takže budu doufat, že časem tu bude možné sehnat obojí :) .
Eva

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Eva »

Terka zvažuje nákup pár kusů 'špagetového struhadla' pro LifeShop, tak jí dám echo, že zájem by předběžně byl.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od k.winky »

určitě, super :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
sevgili
Příspěvky: 14
Registrován: stř dub 15, 2009 23:09

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od sevgili »

Pokud by to bylo za rozumnou cenu, tak mám taky zájem:)
Eva

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Eva »

Začátkem června pojedu do Německa na veletrh, na němž předpokládám, že bude možné zakoupit špagetová struhadla za cenu přibližně 1000 Kč za kus. Můžu případně zájemcům zakoupit a poslat! Pokud máte někdo zájem, pošlete mně SZ - domluvíme se. Takto vypadá: http://www.rawpower.com.au/spiraliser.html
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od k.winky »

Já bych se hlásila ! I když 1000,- je opravdu docela dost ... A kde je ten veletrh ?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Eva

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Eva »

Veletrh je 6. až 7. června v Augsburgu - viz http://www.rohvolution.de/. K ceně 1000 Kč je potřeba ještě připočíst peníze za poslání nebo si struhadlo vyzvednout v Brně. Jinak závaznou objednávku přes SZ, prosím!
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Radka »

Tak už si "slavné struhadlo" můžete konečně objednávat na našem e-shopu:

http://lifefood.eu/eshop/index.php?opti ... &Itemid=26

Čeká na vás ve skládku 8ks...... u kohopak asi najdou domov? :lol:
Uživatelský avatar
Pavlína
Příspěvky: 303
Registrován: pát led 02, 2009 13:56

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Pavlína »

Struhadlo je super a to jsem vůbec netušila, že na něm jdou dělat taky kroužky a kostky :shock: . Zatím jsem dělala špagety - jedna poloha a spirály - druhá poloha a jak dosáhnu kostek a kroužků? Díky za doplňující info :mrgreen: .
dreevie
Příspěvky: 26
Registrován: sob dub 04, 2009 22:14

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od dreevie »

helou guys :),
ráda vám pomůžu. kousek ode mne je malý, ale velmi dobře zásobený obchůdek s domácími potřebami, vede ho takový svérázný pán.. trochu mi připomíná pana knihkupce Ženíška.. tady v Brně. má tam i ono zázračné struhadlo, jen tak do ručky - vypadá jako škabka na brambory, ale vyškrabává špagetky. a stojí kol 150 Kč.
objednávky sem! :)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Tereza »

Pavlína píše:Struhadlo je super a to jsem vůbec netušila, že na něm jdou dělat taky kroužky a kostky :shock: . Zatím jsem dělala špagety - jedna poloha a spirály - druhá poloha a jak dosáhnu kostek a kroužků? Díky za doplňující info :mrgreen: .

ahoj, je to vysvětlený na obalu myslím, je potřeba předtím cuketu naříznout - řekla bych že jen jednou do pulky když chceš kolečka, a víckrat do mřížky když budeč chtít kostičky
good luck :)
t.
Uživatelský avatar
Pavlína
Příspěvky: 303
Registrován: pát led 02, 2009 13:56

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Pavlína »

Děkujůůů Terez, určitě to vyzkouším. Já vím na krabici jsou kostičky nafocené, ale za a/ neumím anglicky (pokud je někde popis) a za b/ jsem to jen z obrázku nepochopila :mrgreen: mno...
Jinak znovu musím napsat, že struhadlo je super a měla jsem možnost vyzkoušet i to druhé co dělá silnější nudle a musím říct, že to od Tebe je mnohem lepší (i skladnější), Ty silnější nudle jsou moc silné a hůř se koušou - no prostě vybrala jsem dobře :D .
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od tristazmista »

dreevie píše:helou guys :),
ráda vám pomůžu. kousek ode mne je malý, ale velmi dobře zásobený obchůdek s domácími potřebami, vede ho takový svérázný pán.. trochu mi připomíná pana knihkupce Ženíška.. tady v Brně. má tam i ono zázračné struhadlo, jen tak do ručky - vypadá jako škabka na brambory, ale vyškrabává špagetky. a stojí kol 150 Kč.
objednávky sem! :)
ahoj, kde se ten obchudek v brne nachazi??? Jel bych to omrknout :p
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
dreevie
Příspěvky: 26
Registrován: sob dub 04, 2009 22:14

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od dreevie »

Na Kotlářské, zhruba v polovině kopce, směrem od Lužánek nalevo. Zove "Kuchyňka" či tak nějak.
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od levandulka »

Radka píše:Tak už si "slavné struhadlo" můžete konečně objednávat na našem e-shopu:

http://lifefood.eu/eshop/index.php?opti ... &Itemid=26

Čeká na vás ve skládku 8ks...... u kohopak asi najdou domov? :lol:
Na uvedenej linke ani nikde inde v eshope som spiralizer nenašla :( Dá sa ešte objednať?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Tereza »

ahoj

objednat se dá, máme ho.
eshop mame novy, ted je na adrese eshop.lifefood.cz ale at hledam jak hledam tak ho tam nemužu najit, čili nam asi z toho trochu vypadl...každopadne stačí napsat email na obchod@lifefood.eu

měj se
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od levandulka »

Tereza píše:ahoj

objednat se dá, máme ho.
eshop mame novy, ted je na adrese eshop.lifefood.cz ale at hledam jak hledam tak ho tam nemužu najit, čili nam asi z toho trochu vypadl...každopadne stačí napsat email na obchod@lifefood.eu

měj se
Ďakujem Terezka, ozvem sa na mail. Chceme toho kúpiť viac hlavne veľké balenia orechov, kakaových bôbov, goji... :)
Sailorette
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 02, 2013 14:47

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Sailorette »

Ahoj, tak znovu otevírám téma Struhadlo, nevíte, kde bych sehnala? Na internetu ho nemůžu nikde najít a on ten celer z něj tak dobře chutná..díky!
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od jans »

Návštěvník

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Návštěvník »

To bude asi ono, u nikoho jsem to nikdy neviděla, tak jsem myslela, že to bude vypadat jako normální struhadlo (a ono mi to přitom zabere půl kuchyně :roll: ) Děkuju!
Ivkopivko
Příspěvky: 10
Registrován: ned pro 11, 2011 13:20

Re: Špagetové struhadlo

Příspěvek od Ivkopivko »

Pre záujemcov na Slovensku ponúka firma Westmark zariadenie na špirály zo zeleniny a ovocia.

Kód: Vybrat vše

http://www.westmark.sk/westmark-sk/eshop/6-1-Mechanicke-nastroje/43-2-Zelenina-ovocie-zemiaky/5/260-Krajac-na-zeleninu-a-ovocie-SPIROMAT
Odpovědět