DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od tristazmista »

muj durian z vietnamu, nepraskal, byl zelenej a taky byl strasne dobrej :P

Obrázek
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Curcuma »

:cry: no to aby se pak v tom někdo vyznal! :? Myslíš z Vietnamu dovezený nebo ve Vietnamu koupený? Myslím si, že je na vývoz trhají asi taky nedozrálý aby se s ním cestou něco nestalo a pak vlastně nemají ani jistotu, že se brzy prodá.

Ráda bych si u pana Kučery nějaký objednala, ale zatím jsem měla smůlu na zralost. První byl z Globusu (asi od p. Kučery) a pak ten od Vietnamců ze Sapy. Tak nevím, nechce si mi dávat hodně peněz a pak být zklamaná a nepochutnat si. Asi nemám to správný štěstí. 8)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od k.winky »

Uvažovala jsem, že ho koupím, až bude o něco tepleji a nechám ho dozrát na sluníčku ... A nebo ten vyloupaný (zjistit si, aby byl čerstvě balený) ... Ty asi loupou z těch zralých ... Ale jistota to taky není...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od tristazmista »

tenhle mi dovezla mamka z dovci. jinak v Brne prodavaj vietnamci, ale ti ted nemaj, stejne jako pan Kucera ted nic nema. Bavil sem se s nim o tech nezralejch a rikal ze se to musim hodit nekam ven dozrat...
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od RadkaS »

tristazmista píše:tenhle mi dovezla mamka z dovci. jinak v Brne prodavaj vietnamci, ale ti ted nemaj, stejne jako pan Kucera ted nic nema. Bavil sem se s nim o tech nezralejch a rikal ze se to musim hodit nekam ven dozrat...
No jo, ale to by nesmeli hned chytit plisen... asi byli dost nezraly, pochybuju, ze by dosli. To mas jako jakekoliv jine ovoce, kdyz je jakz takz nedozrale, muze dojit. Ale kdyz je opravdu nezrale, nedojde, maximalne zplesnivy.
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od tristazmista »

tak mi dneska dosli 4 duriany od p. Kucery, po ceste sem se jeste stavil k asijatum, kteri mi k memu prekvapeni taky jednoho schovali :p Ten od nich vonel mnohem silneji nez ty 4 a tvrdili ze je zralej, rozloupal sem doma a lahoda, jako puding, uplne se rozplyval na jazyku. Prozkoumal sem ty 4 z prahy a ty tak nevonej, spis sou citi jeste jakoby nezraly, takovou syrovinou nebo necim... zkusim nechat tedy na balkone par dni a uvidime.
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od RadkaS »

Presne, od pana Kucery nebyly skoro citit. To se mi stalo poprve. Jsem zvedava, jestli Ti dojdou, dej vedet. A od tech asiatu, to je konkretne kde?
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od k.winky »

Zvláštní, já měla durian z Globusu, což tedy asi taky od pana Kučery a byl výborný a zralý ... Možná už došel ... Nevím jaká doba to byla, než se dostal z velkoobchodu ke mě.. ale byl mňam :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od tristazmista »

moji kamosi z asie sou v Brne na Olomoucke :)

jinak z tech 4 durianu, jeden voni celkem hezky, ten uz vypada ze brzy dozraje, ale ten nejvetsi zas skoro vubec nevoni, budu ho sledovat, pripadnou plisen ztkusim osetrit octem, jak se tady doporucovalo :roll:
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Curcuma »

tristazmista píše:moji kamosi z asie sou v Brne na Olomoucke :)
Za kolik je tam prodávají? V Praze jsou za 180Kč/kg (též u Vietnamců), takže je to celkem drahé pochutnáníčko :?
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od tristazmista »

to same, od tech co sem bral tak dokonce 200 kc/kg. Ten muj mel 2 kila, takze takova delikates za 400 :D
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od k.winky »

Já kupovala za 700,- v Globusu něco přes tři kg, tak on už to není rozdíl ... Taky bych chtěla objevit nějaké vietnamce, kteří by ho měli :(
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od k.winky »

Curcuma píše:
tristazmista píše:moji kamosi z asie sou v Brne na Olomoucke :)
Za kolik je tam prodávají? V Praze jsou za 180Kč/kg (též u Vietnamců), takže je to celkem drahé pochutnáníčko :?
A kde přesně ? Praha je pro mě o dost přístupnější než Brno..
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Curcuma »

[/quote]A kde přesně ? Praha je pro mě o dost přístupnější než Brno..[/quote]

v tržnici SAPA, Libušská 319/124, Praha 4

např. bus 198 ze Smíchovského nádraží na konečnou, pak přes silnici a areál uvidíš, chodí se tam přes takovou prosklenou vrátnici (bývalý podnik). Chce to ale uvnitř trochu hledat, je tam celkem bludiště, ale dá se to m:-)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od k.winky »

Děkuji moc !! :)

A myslíš, že se s nimi na durianu dá nějak domluvit ?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od tristazmista »

tak uz sem dva snedl, ten prvni sem rozdelal trochu driv, ale dal se. Ted jeden zacal praskat a i kdyz moc nejak extra nevonel tak byl luxusni. Dalsi dva stale dozravaji na balkone, plisen nechytly.
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Curcuma »

k.winky píše:Děkuji moc !! :)

A myslíš, že se s nimi na durianu dá nějak domluvit ?
Jak myslíš domluvit? Objednat si ho anebo na ceně, jinak česky uměl klučina perfektně :wink:
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od k.winky »

Fakt ? No tak to je super :-) Domluvit jsem myslela objednat ... Do Prahy teď budu jezdit jednou za měsíc na víkend plus občas příležitostně tam vyrazím na nákup, výlet nebo tak ... Tak jestli bych si ho u nich mohla objednat ...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Curcuma »

k.winky píše:Fakt ? No tak to je super :-) Domluvit jsem myslela objednat ... Do Prahy teď budu jezdit jednou za měsíc na víkend plus občas příležitostně tam vyrazím na nákup, výlet nebo tak ... Tak jestli bych si ho u nich mohla objednat ...
No, domluvit by se to asi dalo, ale tvá první návštěva by byla asi nutností. Obchodů s ovozel jsem tam našla asi 4?, už přesně nevím, ale ďuroušky všude neměli a záleželo taky na sympatiích. U ostatních už to takové nebylo. Prostě si drží takový zvláštní odstup.

Vyloženě milí a vstřícní mi přišli tam, kde jsem ho koupila. Přesně ti nemohu popsat kde, není se čeho chytit a hlavně je tam bludiště a vše dost podobné. Takže když jsem na ně narazila a řekla, že to ještě projdu a pak se vrátím, tak jsem je málem nenašla. Obcházela to tam snad 5x a ne a ne je najít! No, uvidíš sama! :D

Přeju hodně štěstí z případného nákupu.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od k.winky »

Jéje, to je to tam opravdu tak veliké ? určitě až budu mít cestu, tak se tam zajdu podívat ... Děkuji za info :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od epony »

Dnes som prvý krát videla v predaji Jackfruit- tesco kamenné námestie, malá tácka za cca 2.70 eur.. (btw, kráásne voňal) :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Marci »

Pred chvili jsem koupila loupany durian v Globusu Zlicin 0,5kilova vanicka za 189,--.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
vaclav
Příspěvky: 16
Registrován: ned říj 21, 2007 21:21

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od vaclav »

Zdravím
RadkaS to napsala hezky
ale některé rostliny si můžeme vypěstovat i tady v čechách samo že v omezeném množství a to jen v lětě.
Např. z koření citronovou trávu pěstuji vynikající,list limetky-pravděpodobně se jedná o Hystrix,tedy Mauricijská papeda která se používá v Thajské kuchyni jako koření,pěstuji,plodí a velice voní.
"Pepino" se také dá u nás pěstovat a dozrává venku ale jen do příchodu prvních mrazíků,ananas mě taky roste a dozrává za oknem v bytě a je vynikající.Samo že durian tady asi nevypěstujeme.
To jsem jen chtěl naznačit že některé rostliny se dají pěstovat i u nás a pokud se nechají dozrát tak si nezadají s plody od jihu kde se třeby trhají dříve než jsou zralé.Takový ananas který se doveze zelený tak nikdy už nedozraje k vynikající kvalitě nebo chutí,je to pouze hnusné kyselo.
Ale takový ana.jako tento který mě dozrál letos za okny tak takový se u nás nekoupí.A to neke.Leda že ho někdo doveze rovnou z Pana.nebo Kosta.Tak zatím nashle.vaclav
Přílohy
Snímek 138.jpg
Snímek 138.jpg (83.65 KiB) Zobrazeno 33314 x
dvdmchl

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od dvdmchl »

Sakra to je velký. Já ho mám v takovém malém květináčku. A domluvil jsem s kolegyní, že si ho vezme a bude se o něj pěkně starat. Teď nevím jestli jí mám říct pravdu o tom co jí čeká. :)

Napadlo mně jestli ho někdo nechcete, budu jí muset říct že naroste asi víc než jsem si myslel. Ona ho pak možná nebude chtít.

Zatím je malinkej:
Přílohy
pineapple.jpg
pineapple.jpg (46.73 KiB) Zobrazeno 33304 x
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Panda »

dvdmchl píše:Sakra to je velký. Já ho mám v takovém malém květináčku. A domluvil jsem s kolegyní, že si ho vezme a bude se o něj pěkně starat. Teď nevím jestli jí mám říct pravdu o tom co jí čeká. :)

Napadlo mně jestli ho někdo nechcete, budu jí muset říct že naroste asi víc než jsem si myslel. Ona ho pak možná nebude chtít.

Zatím je malinkej:
Za těch 10 let než takhle vyroste budeš dávno zpátky (nebo ne a pak už je to také jedno). Nechej jí to potěšení ať se s ním sblíží a nic jí neříkej, v jejím opatrování možná ani nevyroste.
dvdmchl

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od dvdmchl »

Tak jsem jí to řekl, a je s tím v pohodě. Poslal jsem jí fotku Václavova ananasu a moc se jí líbí. :)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Sitar »

vaclave, je něco krom durianu, co nepěstuješ? ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
vaclav
Příspěvky: 16
Registrován: ned říj 21, 2007 21:21

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od vaclav »

zdravím
tak pando netrvá to 10let ale podařilo se mi vypěstovat za 1,5roku
ananas na kterém se objevil plod-on vypadá jako bodlák.A za dalších 5
měsíců dozrál.Takže 2/dva/ roky.Foto tohoto /bodláku/mohu poskytnout
protože zrovna jeden plodí-stáří 1,5 měsíce/toho plodu/.Není to zrovna vhodná doba pro vývin plodu.Ananas totiž potřebuje spodní teplo a kořeny nesmí stát ve vodě.
Sitare pěstuji nějaké rostliny ale jen tak pro zábavu.Citrusy,banánovníky,aloe,agáve,dvě rostliny rohovníku/dva roky/fikovníky....Ale třeba pěstuji zajímavý jakon, a jeho"brambory-hlízy"nejsou špatné.A listy prý když se z nich udělá čaj tak okamžitě působí něco jako inzulín.Zda to tak funguje nemohu posoudit protože to nepotřebuji.Ale na netu jsem se to dočetl.
Nebo velice zajímavou rostlinu libavku poléhavou která kromě jiného je přírodní acylpyrin.Sušené bobulky mám jako "balení z lékárny".Ale nevím přesně jak to třeba používat.Na netu jsem se dočetl že to má i nějaké účinky na bolest zad.Je pravda že už několik let mi jak se říká nechytila bolest zad.Což se mi občas stávalo tak jednou za rok.Kdo ví.Foto některých rostlin mohu dodat.
Jo a teď jsem vzpoměl pěstuji také opravdový bodlák-astropestřec,který má blahodárné účinky na játra.Když se opiju tedy trochu ožeru /alkoholem/ tak romačkám semínka a sežvýkám.Někdy jen tak preventivně.I čaj se z nich dělá.Také se o tom píše na netu.Tak zatím zdary.
vaclav
vaclav
Příspěvky: 16
Registrován: ned říj 21, 2007 21:21

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od vaclav »

Zdravím
omlouvám se že jsem napsal astropestřec-má být ostropestřec.Ač jsem si to několikrát po sobě četl přesto se tam chyba vloudila.Tak sorry.vaclav
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Sweetie »

vaclave to je zajimavy konicek.mas pekny vysledky. jak tak clovek na to pride?..nedavno jsem si koupila orchidej a premejslim ze bych mela zacit s moji touzebnou aloe.
Anička

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Anička »

Děkuji za informace. Nedovedeš si představit jak nadšená jsem byla když jsem přišla na to, že mají i banánový list. Děkuju děkuju DĚKUJU!! Anička
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Ananas v byte a Figovnik v Bratislave

Příspěvek od Dano »

Precital som si az teraz ten Vaclavov 2-rocny prispevok:
vaclav píše:To jsem jen chtěl naznačit že některé rostliny se dají pěstovat i u nás a pokud se nechají dozrát tak si nezadají s plody od jihu kde se třeby trhají dříve než jsou zralé.Takový ananas který se doveze zelený tak nikdy už nedozraje k vynikající kvalitě nebo chutí,je to pouze hnusné kyselo.
Ale takový ana.jako tento který mě dozrál letos za okny tak takový se u nás nekoupí.
pozrel jeho foto a... zasnem. Krasny zlty ananas vypestoval doma v byte. Obdivujem.

By som ani neuveril. Ale to som nechapal ani ked mi kamos vravel ze v Bratislave v miestnej casti Ruzinove maju jeho stari rodicia na zahrade figovnik rodiaci uz dlhe roky bezne v lete a vacsinou stihne plne dozriet aj druha - jesenna uroda. Uveril som, ked mi poslal MMS so zabermi pred rokom a pol. A pochutnal si ked ma pozval "na zber" minule leto v juni. Normalne dozrete fialove sladke figy. Na tie v Turecku alebo na Sicilii uplne nemali ale nic im nechybalo! Par zaberov som urobil mobilom:
Přílohy
06102011608.jpg
06102011608.jpg (77.72 KiB) Zobrazeno 28560 x
06102011607.jpg
06102011607.jpg (65.94 KiB) Zobrazeno 28560 x
06102011605.jpg
06102011605.jpg (73.12 KiB) Zobrazeno 28560 x
venclík
Příspěvky: 163
Registrován: pát bře 21, 2008 1:13

Mango- Lidl

Příspěvek od venclík »

Do zítřka mají ještě mít v Lidlu manga kus za 6.90 Kč. tak se možná stavím :delicacy:
VlkM
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 01, 2013 11:45

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od VlkM »

RadkaS píše:Tak jsem si byla dneska do toho skladu pro duriany a jeste jine ovoce. Nevim, jestli to byla nahoda, ale privezla jsem si 3 obrovske duriany, fakt obrovske, na krabici je 8 az 9 kg na jednoho. Ctvrty byl mensi, asi jako v obchode, ale ty tri... proste parada. Takze ty ceny, co maji v ceniku berte hodne orientacne. Jine ovoce bylo zase treba levnejsi nez v ceniku. Zrejme je to ovlivneno sezonou a tak. Musim rict, ze jsem nadsena. Maji tam spoustu krasnyho ovoce, privezla jsem si uzasny avokada s tmavezelenou slupkou, ktere jsem videla obcas jen v Americe, tady v Cechach jeste nikdy. Granatovy jablka taky uzasny! No, chrochtim si a myslim, ze se mi ode dneska vyplati si vzdycky jet nakoupit do Prahy. Sice neco projedu, ale ve vysledku je to vsechno levnejsi, cerstvejsi nez v obchode. Fakt to nema chybu. A jeste jsou tam vsichni vstricny a prijemny.

Takze co se tyka durianu, za tu cenu se vyloupany vubec nevyplati. Radsi tyhle obry za necelou petistovku. Ale jak rikam, treba to byla nahoda, nevim, kupovala jsem tam poprve.
Mohu se prosím zeptat kde jste měla podobnou zkušenost?
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Lekno »

ad: dalsie exoticke ovocie:
Navstivil som SAPA, vzal Jackfruit (200kc/kg), Papayu F. (150kc/kg) Vsimol som si u jedneho obchodnika, ze pri PF mal uvedeny povod "Spanielsko", t.j. sem do CR to niekto hromadne nosi. Cim blizsie sa dostaneme k zdroju, tym by nakupna cena mohla byt nizsia. Netusite, kde je najvyhodnejsie v Prahe kupovat exoticke (nepredrazene) ovocie ? Ci stale plati, ze je to titbit ?
(mimochodom, ked som poziadal titbit o cenovu ponuku, tak ina osobka dostala uplne iny cennik (vyhodnejsi, asi preto, ze ona je zena))
Destal

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Destal »

Dnes jsem si koupila cely durian v Sape. Budu ho jist poprve v zivote, tak se tesim:)
Honzek
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 26, 2018 14:54

Re: DURIAN a dalsi exoticke ovoce - kde jsou k dostani!

Příspěvek od Honzek »

Dobry den,
rad bych sehnal ovoce fejchoi (aka jedla).Na za catku tohoto clanku je kontakt na pana Kuceru ktery by mel ovoce zprostredkovat,zkousel jsem mu volat,ale to telefonni cislo uz neni platne.Zkousel sem i napsat primo do Hortimu,ale nikdo mi neodpovedel...Muze mi prosim nekdo poradit na kterem telefonnim cisle dnes pana Kuceru najdu,popr. jineho zprostredkovatele? Jinde fejchou opravdu nemohu sehnat...

Dekuju moc za pripadne odpovedi
Odpovědět