Durian v Globusu

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Durian v Globusu

Příspěvek od hofikos »

V letáku Globusu na následující týden je durian za 700,- ks
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od k.winky »

kéž by i v tom našem :(
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od Seraf »

u nás ho maj v Globusu běžně za 600,-
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od RadkaS »

Seraf píše:u nás ho maj v Globusu běžně za 600,-
Ja se ptala v Chomutove, rikali, ze ho meli asi dvakrat, ale neni problem ho na mou zadost objednat. Jenze tak trochu vaham, protoze nevim, odkud ho do Globusu dovazeji a v jakem stavu bude. Zda cerstvy nebo premrznuty a tak...
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od Seraf »

RadkaS píše:
Seraf píše:u nás ho maj v Globusu běžně za 600,-
Ja se ptala v Chomutove, rikali, ze ho meli asi dvakrat, ale neni problem ho na mou zadost objednat. Jenze tak trochu vaham, protoze nevim, odkud ho do Globusu dovazeji a v jakem stavu bude. Zda cerstvy nebo premrznuty a tak...
Já asi nepoznam jestli je přemrznutej nebo ne. Ten u nás měl tu pichlavou slupku tvrdou a vypadal dost čerstvě. A trošku smrděl:) Lidi chodili kolem a čuchali co to tam tak smrdí (:-)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od RadkaS »

Seraf píše:
RadkaS píše:
Seraf píše:u nás ho maj v Globusu běžně za 600,-
Ja se ptala v Chomutove, rikali, ze ho meli asi dvakrat, ale neni problem ho na mou zadost objednat. Jenze tak trochu vaham, protoze nevim, odkud ho do Globusu dovazeji a v jakem stavu bude. Zda cerstvy nebo premrznuty a tak...
Já asi nepoznam jestli je přemrznutej nebo ne. Ten u nás měl tu pichlavou slupku tvrdou a vypadal dost čerstvě. A trošku smrděl:) Lidi chodili kolem a čuchali co to tam tak smrdí (:-)
:lol:
listy
Příspěvky: 223
Registrován: sob lis 22, 2008 16:50

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od listy »

tak jsem se strašlivě naštvala na globus, to jsou takoví šupáci!!! koupila jsem si v neděli loupaný durian v balíčku, půl kila za 190 korun. normálně obaly sleduju, ale teď jsem byla rozrušená, že mají balíčky, protože celý durian za 790, to bych si fakt nekoupila. no tak jsem se nepodívala. doma jsem zabalila do mnoha igelitek, strčila do lednice a čekala, až manžel odjede dneska na služební cestu (před ním bych ho jíst nemohla). a když jsem ho dneska osvobodila, tak jsem si přečetla "datum balení 8.3., spotřebujte do 13.3." šmejdi! a já ho kupovala 15.3.! měli ho tam, jakoby nic! ale myslím, že mu nic není, aspoň že tak.
Uživatelský avatar
Pavlína
Příspěvky: 303
Registrován: pát led 02, 2009 13:56

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od Pavlína »

Listy, úplně Tě chápu, taky nesnáším ty jejich "fígle". Jsem naučená, že u takových věcí kontroluju záruku, protože navrch dávají věci skoro před spotřebou a dolů ty novější :( . Vždycky se jim tam ve všem hrabu jako krtek :lol: , ale je mi to fuk, protože nesnáším takové podrazy.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od k.winky »

listy píše:tak jsem se strašlivě naštvala na globus, to jsou takoví šupáci!!! koupila jsem si v neděli loupaný durian v balíčku, půl kila za 190 korun. normálně obaly sleduju, ale teď jsem byla rozrušená, že mají balíčky, protože celý durian za 790, to bych si fakt nekoupila. no tak jsem se nepodívala. doma jsem zabalila do mnoha igelitek, strčila do lednice a čekala, až manžel odjede dneska na služební cestu (před ním bych ho jíst nemohla). a když jsem ho dneska osvobodila, tak jsem si přečetla "datum balení 8.3., spotřebujte do 13.3." šmejdi! a já ho kupovala 15.3.! měli ho tam, jakoby nic! ale myslím, že mu nic není, aspoň že tak.
přesně ten samý jsem kupovala já, se stejným datem ... Já ho kupovala 14. a 14. taky snědla a byl docela v pohodně..
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
listy
Příspěvky: 223
Registrován: sob lis 22, 2008 16:50

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od listy »

winky a jak chutil? chytil za srdce? :wink: ten můj byl mňááám!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od k.winky »

Byly to tři kousky, jeden byl luxusně delikátní a ty dva mírně nakysle ... podrobnosti viz. můj deníček :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od buc11 »

k.winky píše:Byly to tři kousky, jeden byl luxusně delikátní a ty dva mírně nakysle ... podrobnosti viz. můj deníček :wink:
tak to už byly ty 2 za(taky je ale jím) a ten první zase optimální z mýho hlediska
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Durian v Globusu

Příspěvek od awa »

Tak dneska koupeno v Globusu půl kila už za 89,-CZK, bylo v záruce, kontrolovala jsem. Bohužel po ochutnávce budu patřit k těm, co si radši koupí kilo jablek...Tedy sníst to dokážu, ale nemusím - viz. podrobněji můj deník.
Odpovědět