Mladé kokosy

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Mladé kokosy

Příspěvek od k.winky »

V poslední době jsem si hodně oblíbila kokosy a jím je skoro denně :) Nedávno jsem zamířila do Makra, tam mají obzvláště pěkné a veliké s výraznější chutí a skoro třemi deckami šťávičky ... mají tam spoustu exotického ovoce, které jsem nikdy dřív neviděla, ale moc ho na testování neberu, protože je opravdu drahé ... Nedávno jsem tam ale narazila na něco o čem jsem vůbec neměla představu , co by to mohlo být - oválný bílý silný kužel nahoře do špičky a u toho cedulka kokos ... Ať jsem to zkoumala jak jsem zkoumala, kokos mi to tedy nepřipomínalo ... Ale po přečtení článku o kokosech na tomto webu je mi to už jasné, byl to mladý kokos, o kterém se zde píše, že není možné ho v ČR sehnat ... Takže asi zítra mířím po škole do Makra :) :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od veri »

k.winky píše:V poslední době jsem si hodně oblíbila kokosy a jím je skoro denně :) Nedávno jsem zamířila do Makra, tam mají obzvláště pěkné a veliké s výraznější chutí a skoro třemi deckami šťávičky ... mají tam spoustu exotického ovoce, které jsem nikdy dřív neviděla, ale moc ho na testování neberu, protože je opravdu drahé ... Nedávno jsem tam ale narazila na něco o čem jsem vůbec neměla představu , co by to mohlo být - oválný bílý silný kužel nahoře do špičky a u toho cedulka kokos ... Ať jsem to zkoumala jak jsem zkoumala, kokos mi to tedy nepřipomínalo ... Ale po přečtení článku o kokosech na tomto webu je mi to už jasné, byl to mladý kokos, o kterém se zde píše, že není možné ho v ČR sehnat ... Takže asi zítra mířím po škole do Makra :) :wink:
Jééé, my kartičku do Makra nemáme, vysonduj kolik stojí a co kdybys mi jeden přibalila k té sušičce, sím sím pěkně :lol: :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od k.winky »

Jojo, zjistím to :wink: Ale asi nějaká super pálka to nebyla, jinak bych si to pamatovala :D jsem na to zvědavá, vypadalo to fakt hooodně zvláštně :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Tereza »

jo, maj ho i v té little hanoi, kde maj ty duriany, za pul sta jeden
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od k.winky »

Tereza píše:jo, maj ho i v té little hanoi, kde maj ty duriany, za pul sta jeden
Jé a to je prosím kde ? myslela jsem, že durian asi nikdy nepoznám a on se u nás dá někde splašit ?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Tereza »

Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Ivana »

Mladý kokos jsem dnes objevila v tescu v centru Brna. Byla jsem fakt hodně překvapená a to i cenou. Stál jen 46,- Zítra půjdu pro další. Uvnitř teda dost šťávy a dužnina byla fakt měkoučká a krásně se dala jíst lžičkou, ale dčív jsem si myslela že mladé kokosy mají uplně kašovitou tu dužinu, tak tohle kaše teda nebyla, ale proste takové měkké žužu.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od k.winky »

Dnes jsem si koupila v Makru čerstvý kokos ... Vypadá moc hezky, tak jsem na něj zvědavá :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
listy
Příspěvky: 223
Registrován: sob lis 22, 2008 16:50

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od listy »

Winky a kolik stál?
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od k.winky »

87,- s DPH, to neni tak hrozný, chtěla jsem to zkusit, tak potom napíšu, jaký je ... Váží 2kg :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Ivana »

Koupila jsem v Intersparu mladý zelený kokos a teda vubec se to neda srovnat s tím co byl v tescu. Tento byl prostě jakoby nezralý. Stava v nem nemela skoro zadnou chut, prostě nebyla ani sladká. Takže asi není mladý kokos jako mladý kokos. V Tescu ho mají už osekaný, tento v intersparu byl proste zelená koule.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od k.winky »

Ivana píše:Koupila jsem v Intersparu mladý zelený kokos a teda vubec se to neda srovnat s tím co byl v tescu. Tento byl prostě jakoby nezralý. Stava v nem nemela skoro zadnou chut, prostě nebyla ani sladká. Takže asi není mladý kokos jako mladý kokos. V Tescu ho mají už osekaný, tento v intersparu byl proste zelená koule.
Dřív měli v makru právě ten osekaný bílý do špičky, ale než jsem stihla zjistit, co to vlastně je, tak už ho neměli :( Včera jsem právě koupila tu "zelenou kouli", tak myslíš, že bych ho měla nechat třeba dojít ? Jestli to tedy vůbec jde...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
listy
Příspěvky: 223
Registrován: sob lis 22, 2008 16:50

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od listy »

winky, tak nenapínej... (:-)
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Ivana »

No to teda nevím jestli to jde, ale já koupila dva a jeden načala až asi o týden později a prostě ten už se zdál sladší a měl i víc kokosu uvnitř, ale přesto se to nedá srovnat s tím co jsem měla v tescu s tím osekaným.. Ten zelený kokos možna fakt dozrává, ale i asi hnije, ale nastěstí je krytej dřevem, prostě jen na povrchu se dělají ty prohlubně co třeba u melounů galia apod. když je nechám déle doma, ale ve vnitř byl dobrý..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od k.winky »

Omlouvám se,že píšu až teď, nějak jsem na to zapomněla :oops: :) S kokosem byl docela boj, při jeho dolování jsem se docela zpotila :) Nakonec na mě vycákla šťáva a to jsem věděla, že už je vyhráno :) (bylo v jí v něm něco přes půl litru !!) ... šťáva skoro jako normální voda a dužina připomínala rosol - fuj :? :D Bez chuti, ale ta konzistence odpuzující ... Zdláb to taťka :lol: Zkusila jsem - stačilo, zůstávám věrná tvrdému vyzrálemu kokosáku, která zbožňuju :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Seraf »

hehe, taky jsem jeden tenhle kokosák koupil. Navrtat to nešlo, slupka oloupat nešla. Tak sem vzal sekeru a na jednu ránu se to povedlo:) všude tekla štáva tak sem to chytal "zaletu" i se sekyrkou zapíchutou v ořechu jsem byl pod a chytal štávu ochucenou sekyrkou:)

Jinak další důvod odstěhovat se do teplých krajin, začínám mít skutečný pocit že tady na severu prostě nemáme žít a že jsme přizpůsobeni žít minimálně v subtropech.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od k.winky »

Jinak další důvod odstěhovat se do teplých krajin, začínám mít skutečný pocit že tady na severu prostě nemáme žít a že jsme přizpůsobeni žít minimálně v subtropech.
Taky to tak cítím ... Zvlášť v tomhle období to pociťuji nejvíc :?
Při životě mě drží jen to, že na konci květa frrrrr na jih :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od veri »

Seraf píše: Jinak další důvod odstěhovat se do teplých krajin, začínám mít skutečný pocit že tady na severu prostě nemáme žít a že jsme přizpůsobeni žít minimálně v subtropech.
Naprostý souhlas, moje představa ráje je vlastní zahrádka v tropech.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jsem naladěn podobně ...
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
listy
Příspěvky: 223
Registrován: sob lis 22, 2008 16:50

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od listy »

jé tak aspoň vím, že nemám ztrácet za tuhle zelenou věc. akorát že s normálními kokosy je trochu problém. teď jsem měla doma tři a z toho dva byly zkažené. a zvenku to poznat nejde. :(
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Hugo z Hor »

listy píše:jé tak aspoň vím, že nemám ztrácet za tuhle zelenou věc. akorát že s normálními kokosy je trochu problém. teď jsem měla doma tři a z toho dva byly zkažené. a zvenku to poznat nejde. :(
Já se řídím zhruba těmito body už se mě nestává, že bych sáhnul vedle:
1. nesmí být viditelně poškozený
2. nesmí být vyschlý
3. musí správně vonět - ty co jsou zkažené už voní i přes skořápku jinak než ty dobré, už v tom mám celkem grif
4. vybírám ty podlouhlejší, ty jsou PMN víc sladší než ty kulatější.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
listy
Příspěvky: 223
Registrován: sob lis 22, 2008 16:50

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od listy »

hugo, jestli šplouchá, to vždy kontroluju. poškozenost samozřejmě taky. čuchat mě nějak nenapadlo. ale minulý týden jsem měla kokos, co měl jen malinko mlíka, ale zato 2x tlustší dužinu než obvykle a byl fakt moooc dobrej a byl to ten kulatější... tož teda nevím. ale očuchávat teda začnu, třeba to pomůže. protože prásknout a vyhodit dva kokosy v jeden den, to na mě bylo trochu moc. :roll:
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Hugo z Hor »

listy píše:hugo, jestli šplouchá, to vždy kontroluju. poškozenost samozřejmě taky. čuchat mě nějak nenapadlo. ale minulý týden jsem měla kokos, co měl jen malinko mlíka, ale zato 2x tlustší dužinu než obvykle a byl fakt moooc dobrej a byl to ten kulatější... tož teda nevím. ale očuchávat teda začnu, třeba to pomůže. protože prásknout a vyhodit dva kokosy v jeden den, to na mě bylo trochu moc. :roll:
Jojo, čuchat začni (:-)
Já když nakupuju, tak čuchám téměř ke všemu ovoci, co hodím do košíku. Třeba v Tescu se ztratím v davu, ale v menších obchůdcích se na mě občas divně dívají, ale to už dávno neřešim >:-)

Ještě k těm kokosům: loni jsem v Tescu, ale jiném - pro znalé ostraváky ve Futuru - nakupoval takové veliké kulaté, měli je jenom občas. U těch snad ani nešlo šáhnout vedle. Byly vždycky v pořádku. Velikostně téměř dvojnásobek těch normálních, cena myslím byla stejná. Ale měli je tak 2 měsíce. Pak se opět vrátili k průměru.
Z těch průměrně velikých ale raději dávám přednost těm podlouhlejším.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Zuzka_85
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 10, 2009 0:28

Šťáva z mladého kokosu v BIO kvalitě

Příspěvek od Zuzka_85 »

Zdravím, nedávno jsem ochutnala výbornou šťávu z mladého kokosu značka KULAU. Mají ji v BIO kvalitě a plechovka 0,3l tam stojí 49Kč. Je to v Thámově ulici 7 Praha 8, takové zastrčené kafíčko. Tak to zkuste, doporučuji, už na ni chodím pravidelně. Zuzka
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Šťáva z mladého kokosu v BIO kvalitě

Příspěvek od Sitar »

Zuzka_85 píše:Zdravím, nedávno jsem ochutnala výbornou šťávu z mladého kokosu značka KULAU. Mají ji v BIO kvalitě a plechovka 0,3l tam stojí 49Kč. Je to v Thámově ulici 7 Praha 8, takové zastrčené kafíčko. Tak to zkuste, doporučuji, už na ni chodím pravidelně. Zuzka
Slozeni?

Za 80 v Albertu se da koupit mlady kokos v originalnim baleni ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Zuzka_85
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 10, 2009 0:28

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Zuzka_85 »

Zdravím, je to 100% šťáva z mladého zeleného kokosu ne staršího 6 měsíců. 0g tuku, bez cholesterolu. No nevím, jestli zrovna |Albert nabízí takovou kvalitu...i když v "originálním" balení. Nechci ani vědět, jak dlouho jim trval transport a jak "originální " balení ošetřily proti poškození. Je také v BIO kvalitě? :?:
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Sitar »

Zuzka_85 píše:Zdravím, je to 100% šťáva z mladého zeleného kokosu ne staršího 6 měsíců. 0g tuku, bez cholesterolu. No nevím, jestli zrovna |Albert nabízí takovou kvalitu...i když v "originálním" balení. Nechci ani vědět, jak dlouho jim trval transport a jak "originální " balení ošetřily proti poškození. Je také v BIO kvalitě? :?:
Ahoj,
tak to je dobry, ze to neni prislazovany. Jasne ze to neni BIO, to by stalo majlant a jasne, ze to bude strikany. Jeste jsem ho nekoupil, jednou mi ho kamaradka privezla odnekud z Afriky, byl utrzenej tesne pred odletem, parada ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od jans »

v Makru to m
Sitar píše:
Zuzka_85 píše:Zdravím, je to 100% šťáva z mladého zeleného kokosu ne staršího 6 měsíců. 0g tuku, bez cholesterolu. No nevím, jestli zrovna |Albert nabízí takovou kvalitu...i když v "originálním" balení. Nechci ani vědět, jak dlouho jim trval transport a jak "originální " balení ošetřily proti poškození. Je také v BIO kvalitě? :?:
Ahoj,
tak to je dobry, ze to neni prislazovany. Jasne ze to neni BIO, to by stalo majlant a jasne, ze to bude strikany. Jeste jsem ho nekoupil, jednou mi ho kamaradka privezla odnekud z Afriky, byl utrzenej tesne pred odletem, parada ;-)
a je to raw? si myslím, že to bude určitě zahřívané, aby to déle vydrželo, proto dám přednost originálnímu balení, i když je pak větší problém se do toho dostat :)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od veri »

A ty kokosy v orig balení :D mají v každém Albertu? Ještě jsem je u nás neviděla, ale zítra je všechny v okolí obejdu. A je to ten malý Albert nebo HyperAlbert (bývala hypernova)?
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od jans »

veri píše:A ty kokosy v orig balení :D mají v každém Albertu? Ještě jsem je u nás neviděla, ale zítra je všechny v okolí obejdu. A je to ten malý Albert nebo HyperAlbert (bývala hypernova)?
v Olomouci jsem je neviděl v žádném, jsou tu malý Alberty, takže jestli to není úplně o náhodě, tak zkus ten Hyper
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Sitar »

veri píše:A ty kokosy v orig balení :D mají v každém Albertu? Ještě jsem je u nás neviděla, ale zítra je všechny v okolí obejdu. A je to ten malý Albert nebo HyperAlbert (bývala hypernova)?
V kazdem urcite ne, ani v tom velkem, jako treba na Sporilove. Videl jsem je v Albertu na Flore, tam jak ma LF stanek.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od veri »

Do Prahy já nepáchnu, jak je rok dlouhý :lol: Jsem z Ostravy a tady právě nic, no ale třeba se mi poštěstí a najdu..nebo jim můžu zkusit říct a požáat je, když už to mají jiné jejich pobočky v nabídce..
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Sitar »

Tohle vas mozna pobavi. Byl jsem na obede ve vegfoodu (http://www.vegfood.cz), coz je v Londynske ulici, kousek od Tylaku. Mimochodem, je to jedina veganska restaurace, co znam a je naprosto vynikajici. No a z druhe strany Londynske je Belehradska, kde je mimo jine taky vegetarianska restaurace, ale i obchod Fruit de France. Nikdy jsem tam nebyl, tak jsem se tam sel dneska podivat a pripadal jsem si tam jak Alenka v risi divu. Tak jsem to tam okukoval a poptal jsem se na mlade kokosy. Pani sahla do vylohy a dva krasne velke hnede vyndala. Ja na to, kolik za to chteji. Ona na to, ze se jde podivat. No, kilo za nejakych 180. Ten, co se mi libil byl bratru za 300 korun. Tak jsem se usmal a rikam, ze tak stovku bych za nej dal. Ona ze se jde zeptat syna majitele. Prisel syn a ze prej jo. Tak ho pani zvazila, i kdyz sem nechapal, proc ho vazi, kdyz jsme se dohodli na stovce.

Mezitim jeste okukuju luxusni velka krasne cervena manga. Pro zajimavost mi jedno zvazila a stalo by 280 korun, nacez jsem se opet jenom usmal a mango opatrne vratil zpet.

Cestou k pokladne jsem se jeste zastavil u datli a fiku. Meli tam i datle plnene pravym marcipanem. Pani na me, at si jeden vezmu, ze to detem taky davaji jako pozornost. Kilo toho stalo asi 400. Tak jsem si po chvilce premlouvani jednu datli vzal. Asi jsem ji pripadal jako dite, nebo co.

Nakonec jsem pristoupil k pokladne, podavam panovi stovku a on na me, ze 163. Ja na to, ze jsme se dohodli na stovce a on, ze jo, ale za kilo. Tak jsem to s usmevem zaplatil, uz takhle to bylo skoro za polovic. Nechal jsem mu dve kacky od cesty.

Priste zkusim ukecat to mango na stovku, fakt takhle krasny jsem jeste ani nevidel.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od epony »

:mrgreen: :mrgreen: to by som rada ten obchod navstivila..pýtať takmer 300.- za jedno mango- to je už choré..
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od veri »

:lol: bylo to tohle?
http://www.fdf.cz/ovocezelenina.html

(Dneska jsem na kokosy úplně zapomněla, tak snad mi to vyjde zítra.)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Sitar »

veri píše::lol: bylo to tohle?
http://www.fdf.cz/ovocezelenina.html

(Dneska jsem na kokosy úplně zapomněla, tak snad mi to vyjde zítra.)
Jasne, byl to tento obchod. Jeste sem zapomnel na tresne, byli sice prvotridni, ale kilo stalo bez peti korun 2000. To je asi nejvetsi ulet, co se ovoce tyce. Nechci videt, kolik by u nich stal durian.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od epony »

tak to už hej. nečudo,je to najvyššia kvalita. 8)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Sitar »

Upozorneni: jestli jste nekdo lezl na hlavni stranku fdf.cz, tak to vypada, ze je tam virus, tak pozor na to. Na podstrankach to uz vypada ciste.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Sitar »

Nejak me ten kokos zklamal. Vody v nem bylo plno, ale chut veskera zadna. A duziny tak na dve lzicky.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od epony »

a to bol thajsky mlady kokos bežový, kuzeloviteho tvaru? ten je výborný..
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Sitar »

epony píše:a to bol thajsky mlady kokos bežový, kuzeloviteho tvaru? ten je výborný..
To nevim presne, byl nahnedly a kuzelovity, to zase jo.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od epony »

ono to ma nalepku s napisom thajsky mlady kokos..tak to newviem aky si mal.. :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od k.winky »

On je to někdy ten seřezaný, ale já měla naposled ten úplně "natural" a to bylo peklo se do něj dostat ! Skoro jsem si i vyrazila zuby :roll: :lol:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
pupík
Příspěvky: 7
Registrován: sob srp 01, 2009 14:26

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od pupík »

koupil jsem si 100% BIO kokosovou vodu KULAU , a je fakt dost dobrá.Chce tomu jen přijít na chuť a zkusit zas něco jiného.Zatím jsou u nás jen 2 zdroje tohoto produktu .Hledejte sami.Reklama zde být prej nesmí.
Stepan

Čerstvé kokosové ořechy

Příspěvek od Stepan »

Prosim nevite kde su u nas daji sehnat?;)
Uživatelský avatar
justdvl
Příspěvky: 43
Registrován: pát lis 19, 2010 1:56
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od justdvl »

Tiez by som uvital nejake novsie info, kde sa da zohnat mlady kokos v Prahe. :)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Sitar »

justdvl píše:Tiez by som uvital nejake novsie info, kde sa da zohnat mlady kokos v Prahe. :)
Tady ho nemaj? http://www.produitsdefrance.cz/galerie/ovoce-exotika
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
justdvl
Příspěvky: 43
Registrován: pát lis 19, 2010 1:56
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od justdvl »

jj nasli sme ho v tej Vietnamskej trznici, vdaka za radu. Mali ho tam rovno v 2 obchodoch, celkom slusny za 50kc. i ked som ho jedol prvy krat v zivote, myslim ze nebol skazeny ani nic podobne.. tu je foto: http://is.gd/1BFsrn :)
Pajin

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Pajin »

justdvl píše:
jj nasli sme ho v tej Vietnamskej trznici, vdaka za radu. Mali ho tam rovno v 2 obchodoch, celkom slusny za 50kc. i ked som ho jedol prvy krat v zivote, myslim ze nebol skazeny ani nic podobne.. tu je foto: http://is.gd/1BFsrn :)
Ahoj,
muzu se zeptat v jaky trznici to bylo ?
Od tej doby co sem se vratil z Hawaii, se tady pokousim v CR sehnat cerstvej kokos, ale marne :(
Uživatelský avatar
justdvl
Příspěvky: 43
Registrován: pát lis 19, 2010 1:56
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od justdvl »

Pajin píše: Ahoj,
muzu se zeptat v jaky trznici to bylo ?
Od tej doby co sem se vratil z Hawaii, se tady pokousim v CR sehnat cerstvej kokos, ale marne :(
Ahoj, bolo to v trznici SAPA: http://www.pragueout.cz/restaurace/arti ... pa-trznice , v nejakom obchode vo vychodnej casti (to uz najdes :) )
Odpovědět