Mladé kokosy

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

KarolinaSt
Příspěvky: 3
Registrován: pon lis 21, 2011 5:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od KarolinaSt »

Já jsem si nedávno koupila jen kokosové mléko, v plechovce a opravdu musím říct, že to bylo hnusný. Absolutně nesrovnatelné s kokosovým mlékem.
Ovecka

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Ovecka »

Ahojky, kokosová voda je naprosto úžasná, má léčivé účinky, regeneruje a obnovuje buňky v těle , omlazuje a je zdrojem minerálů a vitamínů obsahuje citokinin, který jinde nenajdete. Výrazně upravuje krev, posiluje imunitu a snižuje hladinu krevního cukru . čerstvou kokosovou bez jakýchkoliv úprav vodu lze získat v lahvích dovozem přes české distributory z Rakouska v BIO kvalitě . Pokud máte zájem, napište, pošlu odkaz. Alena ovecka0465@seznam.cz
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Lenuška »

Ovecka píše:Ahojky, kokosová voda je naprosto úžasná, má léčivé účinky, regeneruje a obnovuje buňky v těle , omlazuje a je zdrojem minerálů a vitamínů obsahuje citokinin, který jinde nenajdete. Výrazně upravuje krev, posiluje imunitu a snižuje hladinu krevního cukru . čerstvou kokosovou bez jakýchkoliv úprav vodu lze získat v lahvích dovozem přes české distributory z Rakouska v BIO kvalitě . Pokud máte zájem, napište, pošlu odkaz. Alena ovecka0465@seznam.cz
čerstvé kokosy se dají sehnat i tady u nás a budou určitě lepší než z lahvičky...já je kupuju docela často a vždycky si pošmákneme :delicacy:
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Jindra »

Lenuška píše:čerstvé kokosy se dají sehnat i tady u nás
ano, dokonce už zde v ČR dneska máme několik zdrojů
aspoň v něčem držíme krok se světem, fááájn

P.S. čerstvá kokosová voda bez jakýchkoli úprav? To není ani pasterovaná? Těžko... a pasterováním dozná kokosvoda setsakra negativní změny
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Návštěvník

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Návštěvník »

nedari se mi googlit mlade kokosy... podelite se prosim o zdroje? dekuji
Myyo
Příspěvky: 8
Registrován: pát kvě 09, 2014 8:39

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Myyo »

Můžu potvrdit, že v SAPĚ (např. http://www.sapa-praha.cz/kde_nas_najdete.html) je mají obchůdky u zadní brány (než jezdit přední, je lepší jet autem po boční cestě a nechat ho u brány zadní a těch pár metrů dojít pěšky - nemusíte krokem projíždět celou tržnici a jde tam i v pohodě parkovat). Jeden stojů okolo 40 CZK. Plus tam mají hafo dobrých bylinek, ikdyž je trochu problém, že půlku z nich normální člověk nezná.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od cepheus »

Se obavam ze "Navstevnika" uz to (po temer roce) asi zajimat nebude :D))) ..
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Jindra »

.
no vidíš Cephe, a já naopak tu informaci vítám, v Praze se občas ukážu a mlaďák za 40, jo beru
nevidím na Tvým příspěvku nic, co by druhýmu udělalo radost - proč to píšeš? k ničemu.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od cepheus »

Vysvetlim - protoze 3/4 roku stary dotaz s odpovedi na kokosy mi pripomnel "Mlhu" (taky se probral az s hrdobcem po funuse):).
Zoufalyho profesora Kovarika, neznas ? (1min : 00sec) :D) .. a Ty to mentorovani proc pises, k cemu? :wink:

Myyo
Příspěvky: 8
Registrován: pát kvě 09, 2014 8:39

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Myyo »

Cephe, ano, ze navstevnikovi muj prispevek po 3/4 roku moc nepomuze je fakt, stejne jako je fakt, ze tvuj prispevek je vesrkze debilni vzhledem k tomu, ze forum je o sdileni informaci nejen pro tazatele, ale zejmena pro drtivou vetsinu navstevniku, kteri nikdy nic neprispejou (viz např. http://en.wikipedia.org/wiki/1%25_rule_ ... t_culture))
:br
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od cepheus »

Tak ted jsi mi to teda debilovi veskrze nandal :D .. tak zase nekdy aktualne za rok a zase tady "Mlho", ahoj :lol: :br ..
(pak ze s Tebou zadna sranda nebude:)))
Myyo
Příspěvky: 8
Registrován: pát kvě 09, 2014 8:39

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od Myyo »

No vidis, mes zas nekdy pripomnel Hujera. Ale jinak je toto v threadu o kokosech vcelku zbytecna diskuse. :wink:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mladé kokosy

Příspěvek od cepheus »

Tak jsme se nasli nakonec v jednom filmu, vidis :D ..
Tak cjus, padam vyvencit psa, to mi prijde taky jako lip vyuzitej cas nez tady tlachat o kokosech, ktery nejim dnes a denne :wink: ..
Odpovědět