ZDRAVÝ BYT

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

ZDRAVÝ BYT

Příspěvek od k.winky »

Včera jsem se u nás v Plzni byla objednat na hydrocolon a zjistila jsem, že v tom objektu jsou i čínské masáže, reiky, a podobně ... Mimo mnohé také obchod a poradenství ZDRAVÝ BYT ... Je to dost zajímavé http://www.zdravybyt.cz, jukněte na to, je tam o feng-šhei a jeho využití, zdravém světle, zdravém spaní atd ... Navíc jsem zjistila, že jsem prošvihla další festival Miluj svůj život a to jsou tam teď opravdu zajímavé přednášky :( tak holt zase až ten další...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: ZDRAVÝ BYT

Příspěvek od veri »

k.winky píše:Včera jsem se u nás v Plzni byla objednat na hydrocolon a zjistila jsem, že v tom objektu jsou i čínské masáže, reiky, a podobně ... Mimo mnohé také obchod a poradenství ZDRAVÝ BYT ... Je to dost zajímavé http://www.zdravybyt.cz, jukněte na to, je tam o feng-šhei a jeho využití, zdravém světle, zdravém spaní atd ... Navíc jsem zjistila, že jsem prošvihla další festival Miluj svůj život a to jsou tam teď opravdu zajímavé přednášky :( tak holt zase až ten další...
Jaktože prošvihla? Píšou tam, že je to 25. 10. – 27. 10. 2008, ne? http://www.ezotera.cz/ano/ Nebo koukám špatně?
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: ZDRAVÝ BYT

Příspěvek od k.winky »

To sice jo, ale přihlášky se musejí podávat dost dopředu :(
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: ZDRAVÝ BYT

Příspěvek od veri »

Jo tak, k tomu jsem už nepročetla :oops: Člověče, člověk chce zajít na obyč přednášku a ejhle na co narazí, že jo :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: ZDRAVÝ BYT

Příspěvek od k.winky »

Já bych tam stejně ale asi ze šílela, protože bych chtěla na všechno :) Všechno mě to strašně zajímá a asi bych z toho měla hlavu jak balón, ale tu další v březnu si už ujít nenechám ... Jen je blbý, že to mi už bude 17 a to už se musí platit :?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: ZDRAVÝ BYT

Příspěvek od veri »

k.winky píše:Já bych tam stejně ale asi ze šílela, protože bych chtěla na všechno :) Všechno mě to strašně zajímá a asi bych z toho měla hlavu jak balón, ale tu další v březnu si už ujít nenechám ... Jen je blbý, že to mi už bude 17 a to už se musí platit :?
Oblíkni tričko s medvídkem, upleť culíky a nikdo to nepozná :wink: Ledaže by chtěli občanku :lol:

Škoda, že to je v Praze, tam já se moc nedostanu...
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: ZDRAVÝ BYT

Příspěvek od k.winky »

to je fakt, kdo to bude zkoumat viď :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: ZDRAVÝ BYT

Příspěvek od Sweetie »

ted uz budes vypadat jenom na 16, kdyz ses vitarian. stranky pekny ale nic tam neni k pocteni, je to jen inzerce.
Odpovědět