Semena k nakliceni - kde sehnat?

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Semena k nakliceni - kde sehnat?

Příspěvek od babicka »

Prosim, poradite mi, kde sehnat co nejvice druhu semen na nakliceni? Mam na mysli "zvlastnosti", jako je alfalfa, semena redkvicek, rericha apod. Mungo a cocku si delam bezne. V kvetinarstvi stoji semena v pomeru k vysledku kliceni hodne a obavam se, ze to bude navic chemicky osetrene. Predem dekuji.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Semena k nakliceni - kde sehnat?

Příspěvek od Hugo z Hor »

Dobré zkušenosti mám s Biosférou, pokud zboží mají, tak je kvalitní - třeba konopné neloupané semínka, nebo vojtěška klíčí bez problémů.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Re: Semena k nakliceni - kde sehnat?

Příspěvek od babicka »

Hugo z Hor píše:Dobré zkušenosti mám s Biosférou, pokud zboží mají, tak je kvalitní - třeba konopné neloupané semínka, nebo vojtěška klíčí bez problémů.
Diky, Hugo, uz jse mela munga dost. :mrgreen: To by mne nenapadlo, jit pro vojtesku do Biosfery :mrgreen: Hezky vikend :mrgreen:
Uživatelský avatar
araila
Příspěvky: 224
Registrován: stř led 02, 2008 17:38
Bydliště: Praha / ČR / EU / Země

Re: Semena k nakliceni - kde sehnat?

Příspěvek od araila »

Pokud jste někdo z Prahy, kde kupujete loupané konopné semínko? Nemohu je nikde v prodejnách ZV na Praze 6 a v okolí sehnat. Díky
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Semena k nakliceni - kde sehnat?

Příspěvek od Yeff »

Ahoj, ahoj, Chci se optat jestli nevíte v jakém marketu se dá sehnat zlatý len, a neloupaný sezam, popř černý sezam... abych nemusel objíždět všechny obchody... Nechci objednávat z internetu kvuli 2 sáčkům semínek... Nevíte někdo? Děkuji
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Semena k nakliceni - kde sehnat?

Příspěvek od Panda »

Yeff píše:Ahoj, ahoj, Chci se optat jestli nevíte v jakém marketu se dá sehnat zlatý len,...
Zrovna minulý týden jsem koupil zlatý len v Kauflandu.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Semena k nakliceni - kde sehnat?

Příspěvek od Jindra »

Yeff píše:Ahoj, ahoj, Chci se optat jestli nevíte v jakém marketu se dá sehnat zlatý len, a neloupaný sezam, popř černý sezam... abych nemusel objíždět všechny obchody... Nechci objednávat z internetu kvuli 2 sáčkům semínek... Nevíte někdo? Děkuji
Tohle všechno beru bez problému ve Zdravěnce - nemáš nějakou po ruce? Jo a určitě by to měli mít v DM Drogerii, přímo v bio kvalitě.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Semena k nakliceni - kde sehnat?

Příspěvek od Yeff »

Tak černý sezam měli v makru, po těch zbylých věcech se teda mrknu ve zdravý výživě,DM, popř Kauflandu, Díky za tipy
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Semena k nakliceni - kde sehnat?

Příspěvek od Janek »

1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět