Prosím všechny o pomoc

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

osmacice
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 18, 2007 15:00

Prosím všechny o pomoc

Příspěvek od osmacice »

Budu otevírat obchod se zdravou výživou a nemohu sehnat dodavatele dřevěných hřebenů,nádobí a sušeného wheatgrass juice.

Kdybyste věděli o někom,dejte mi prosím vědět.Dále vítám jakékoliv návrhy nebo odkazy na firmy s bio potravinami,přístroji atd.


Samozřejmě Terky produkty objednám všechny- hodlám v té naší díře propagovat vita stravu:-)
Infinite love is the only truth, everything else is illusion. www.davidicke.com
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Prosím všechny o pomoc

Příspěvek od Hugo z Hor »

osmacice píše: nemohu sehnat dodavatele dřevěných hřebenů
http://www.adonis.cz/

Taky tajně sním o tom, že bych rád vlastnil podobný obchůdek, ovšem chybí finance do rozjezdu. Navíc mezi Ostravskými burany si už nejsem jist úspěchem tohoto počinu, i když i tady už se začíná blýskat na lepší časy ...
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Jee, a kde bude obchod stát? jaké město?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

pro tebe serafe jako stvořené... ČB!

osmačice:
od nás už nabídku máš v emailu, vždycky mám hroznou radost když se do tohohle pustí někdo s vita nadšením
(pořád totiž ještě bojujeme s námitkami obchůdků, který maj narvaný police lepkovejma pečeninama, že lidi koukaj na cenu atd atd..., a pořád nechápou ten rozdíl, kterej třeba pro maminky s dětma je docela významnej - mít pro děti chutnou alternativu bez lepku- jen aby jim ho někdo vysvětlil);
ale čekaj tě krušný časy a spousta kompromisů a frustrace z výše zmíněného zřejmě...
na wheatgrass zkus bud greenfoods.cz anebo nastrojezdravi.cz, ale ani jedno není juice, ale tráva; sušený juice nikdo v cz nemá
nicmene ječmen je kvalitativne i chutove lepší imho
dřevěné nádobí jsem viděla úžasné z olivového dřeva, vím jen že paní se jmenuje zubková a že má prodejny v turnově a liberci, jenom už nevím jestli už ten prodej konečně rozjela atd..ale bylo to fakt užasný a vonělo to... případně ti na paní mužu zjistit číslo (resp. jako je, ale nemam ho u sebe)
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

WOW no to je super, nějaké obchůdky tu už jsou a co vím tak zájem je pořád velikej. Osmačice, kdybys potřebovala helpnout dej vědět:)
osmacice
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 18, 2007 15:00

Příspěvek od osmacice »

To víš že dám vědět zatím všem mailuju o ceníky.Ten ječmen tam určitě mít budu,je super,piju ho každý den.

Jinak pro serafa:obchod bude na místě bývalého maxiraka naproti kostelu.
Mám to od známýho a nájem je super.

Jen mě štve Terko,že nedodáváš chlazené do našeho zapadákova,myslím,že by to tu šlo bezvadně.V centru je spousta kanclů a není tu kam zajít pro jídlo a takhle k nějakýmu rohlíku by to bylo super:-)
Infinite love is the only truth, everything else is illusion. www.davidicke.com
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

U nas ve meste byl pred lety jeden obchudek se zdravou vyzivou a zkrachoval. Pred par mesici byl otevren dalsi zdravy obchudek a uz taky zkrachoval. Je to porad hodne tezke, clovek by rekl, ze v dnesni dobe uz jsou lidi trosku vic osviceny...
osmacice
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 18, 2007 15:00

Re: Prosím všechny o pomoc

Příspěvek od osmacice »

Ještě jedna prosba-nevíte někdo o dodavatelech dřevěných příborů?
Infinite love is the only truth, everything else is illusion. www.davidicke.com
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím všechny o pomoc

Příspěvek od Tereza »

www.gastro-obaly.cz

ale mají i eko-příbory ze škrobu, jsou mnohem sympatičtější, ty dřevěné jsou do pusy jak špachtle u doktora..
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Maly napadek pro zacinajici

Příspěvek od babicka »

Nebydlim v Praze a casto sehnat neco znamena objednat to postou. Odtahat to vsechno z prazskych obchodu je taky nekdy nad me sily.
Vy, kdo zacinate s raw obchudkem v mensim meste, budete-li mit u Vitariana reklamu a vhodnou nabidku (napr. zdarma zasilka pri objednani od ... Kc), budte si jisti, ze u vas budu objednavat. :mrgreen:
Odpovědět