Freshland

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Freshland

Příspěvek od Petraw »

Zdravim vsechny po dlouhe dobe. Ve stredu jsem otevrel juice bar ve vestibulu metra Mustek pobliz vchodu z Jindrisske ulice (naproti Albertu). Tak kdybyste meli cestu kolem a nahodou meli chut na cerstvou ovocnou stavicku, tak se urcite zastavte :D . Mejte se.

P.S. [to Mac] Take prave hledame zamestnance. Nevim sice nakolik je ta prace duchovni, ale myslim si, ze se nam podarilo vytvorit prijemne prosterdi.
"Be the change you wanna see in the world"
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

no to jsou mi věci :) tak to určitě někdy zajdu
Uživatelský avatar
crevasse
Příspěvky: 38
Registrován: pon dub 09, 2007 22:44

Příspěvek od crevasse »

Návštěva juice baru mě moc láká, až budu mít po maturitních písemkách, vím, kam to jít zapít :D
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

crevasse píše:Návštěva juice baru mě moc láká, až budu mít po maturitních písemkách, vím, kam to jít zapít :D
To je hezkééé :)
Já jsem zase po státnicích šla do Country Life na mrkvovou šťávu :lol:
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
crevasse
Příspěvky: 38
Registrován: pon dub 09, 2007 22:44

Příspěvek od crevasse »

Tak jsem se nakonec ve Freshlandu zastavila uz dneska odpoledne, potrebovala jsem doplnit energii pred zaverecnou pisemkou a taky se mi nechtelo cekat 14 dni :) Dala jsem si vytecny tropical mix, nejenze me postavil na nohy (nevyspalost z prilisneho uceni), ale mela jsem energie na rozdavani. Takove misto mi v centru chybelo, musim pochvalit i prijemnou obsluhu. Myslim, ze budu castejsi navstevnici.

to Vlasta: duvod k piti cerstvych stav si clovek vzdycky najde,ze?
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Naprostý souhlas :lol:
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petraw »

crevasse píše:Tak jsem se nakonec ve Freshlandu zastavila uz dneska odpoledne, potrebovala jsem doplnit energii pred zaverecnou pisemkou a taky se mi nechtelo cekat 14 dni :) Dala jsem si vytecny tropical mix, nejenze me postavil na nohy (nevyspalost z prilisneho uceni), ale mela jsem energie na rozdavani. Takove misto mi v centru chybelo, musim pochvalit i prijemnou obsluhu. Myslim, ze budu castejsi navstevnici.

to Vlasta: duvod k piti cerstvych stav si clovek vzdycky najde,ze?
Tak to je super. Ani nevis jakou mi tvoje reakce udelala radost. Doufam, ze nas juice bar bude pusobit stejne i na ostatni. :D
"Be the change you wanna see in the world"
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivana »

to Brno by to taky chtelo... uz nejakej báreček :?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

juicebar prima,
vyzkusel jsem si ho taky, jen by jeste mohla bejt potrubni posta na Senovany namesti :c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Ze berete stravenky je skvely, tak odted mam zarizenej obed :c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Freshland

Příspěvek od Renča »

Také jsem dnes o polední přestávce vyzkoušela Freshland. Příjemné místo, moc milá obsluha (Petraw). Dala jsem si Sunshine (ananas, jablko, mrkev) a bylo to moc dobré. Mohu jen doporučit.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak také se přidávám k pochvale, byla jsem tam včera a dala 0,5 l mrkvičkové šťávy, je super, že berou ty stravenky
obsluha tam pánská byla, ale nevím jestli to byl Petraw, potom tam přišel obsluhy kamarád, tak jsme se dostali na běhání, poběží svůj první maraton, tak jsme trochu o tom popovídali, to mu moc držím palce, úplně jsem mu zapomněla říci to nejdůležitější - aby se nenechal unést tempem okolí...možná už mu to někdo řekl :)
Eva

Příspěvek od Eva »

Petraw: Máte webovou stránku? Jaká je adresa?
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Freshland

Příspěvek od Renča »

Stránky jsou ale ve výstavbě: www.freshland.cz
Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Re: Freshland

Příspěvek od Petraw »

Renča píše:Stránky jsou ale ve výstavbě: www.freshland.cz
Presne tak :D . Nak neni na vsechno cas
"Be the change you wanna see in the world"
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

drzim palce, snad sa niekedy tiez zastavim na tropikal miks :)
a robite aj wheat/barleygrass?
Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Re: Freshland

Příspěvek od Petraw »

Wheatgrass zatim nemame, ale je na naem seznamu mozneho rozsirovani sortimentu
"Be the change you wanna see in the world"
Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Re: Freshland

Příspěvek od Petraw »

Konecne jsme spustili internetove stranky na http://www.freshland.cz" onclick="window.open(this.href);return false; :D
"Be the change you wanna see in the world"
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Freshland

Příspěvek od 800914 »

nerozmyslal si v sortimente vynechat masove produkty?
myslim ze vege freshakom to bude na image podniku uberat z celkoveho dojmu.
Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Re: Freshland

Příspěvek od Petraw »

Je to mozne. Sortiment jsem daval dohromady se svym spolecnikem. Pocatecni predstava byla bez masa ale i bez baget a syru, protoze osobne verim tomu, ze ani tyto produktu nejsou cloveku prilis prospesne. Jak jsem nad sortimentni skladbou premyslel dal, doslo k nekolika zmenam, protoze jsem si uvedomil veci, ktere jsem zpocatku nevidel. Osobne jsem na vita strave pres 2 roky. Predtim jsem jedl tak, ze se divim, ze jsem mohl vubec prezivat (maso, tuk, ovoce u nas doma bylo maximalne jako dekorace atd.). Jedl jsem tak proto, ze jsem nic jineho od mala neznal. Pote jsem se vsak diky sve byvale pritelkyni a jeji rodine dostal ke strave zdravejsi a zjistil jsem, ze ani mou rodinou odsuzovana vegetarianska jidla, ovoce nebo zelanina nechutnaji vubec spatne. Ba naopak chutnaji skvele a jeste se po nich citim naprosto uzasne. Tak jsem se zacal zajimat o zdravou stravu a behem par mesicu ze me byl vitarian.

Z vlastni zkusenosti vim, ze videt drive obcerstveni, kde prodavaji jen salaty a freshe, nikdy bych do nej nesel. Doufam, ze tim ze jsme do sortimentu zahrnuli i maso a pecivo, tak k nam prijdou lide, kteri si sice poprve daji bagetu se sunkou, protoze jsou na to zvykli, ale zjisti, ze jsou i jine moznosti, ze pet ze sesti baget maso neobsahuje a budou chtit vyzkouset jak mohou chutnat. Doufam, ze postupne prijdou na to, ze nejlepsi na cele oblozene bagete je ta zelenina, ktera je uvnitr, a priste si jiz radsi misto ni daji treba salat s guacamole. Sortiment jsme zvolili takovy jaky je, protoze si myslim, ze takto muzeme k lepsi strave privest mnohem vice lidi nez kdybychom otevreli obcerstveni v podstate jen pro lidi, kteri jiz cestu ke zdrave strave nasli. Samozrejme se snazime o to aby ty dobre produkty zaujimali v nasi nabidce zasadni prostor. Abychom si my vitariani, soucasni i budouci, mohli pochutnat :D
"Be the change you wanna see in the world"
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Freshland

Příspěvek od Honza »

měl jsem tu čest navštívit Vás 2x na Můstku a pokaždé jsem byl velmi spokojen - džusík výborný a obsluha příjemná, usměvavá. Výborný nápad! :D
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Freshland

Příspěvek od Tereza »

Petraw píše:Je to mozne. Sortiment jsem daval dohromady se svym spolecnikem. Pocatecni predstava byla bez masa ale i bez baget a syru, protoze osobne verim tomu, ze ani tyto produktu nejsou cloveku prilis prospesne. Jak jsem nad sortimentni skladbou premyslel dal, doslo k nekolika zmenam, protoze jsem si uvedomil veci, ktere jsem zpocatku nevidel. Osobne jsem na vita strave pres 2 roky. Predtim jsem jedl tak, ze se divim, ze jsem mohl vubec prezivat (maso, tuk, ovoce u nas doma bylo maximalne jako dekorace atd.). Jedl jsem tak proto, ze jsem nic jineho od mala neznal. Pote jsem se vsak diky sve byvale pritelkyni a jeji rodine dostal ke strave zdravejsi a zjistil jsem, ze ani mou rodinou odsuzovana vegetarianska jidla, ovoce nebo zelanina nechutnaji vubec spatne. Ba naopak chutnaji skvele a jeste se po nich citim naprosto uzasne. Tak jsem se zacal zajimat o zdravou stravu a behem par mesicu ze me byl vitarian.

Z vlastni zkusenosti vim, ze videt drive obcerstveni, kde prodavaji jen salaty a freshe, nikdy bych do nej nesel. Doufam, ze tim ze jsme do sortimentu zahrnuli i maso a pecivo, tak k nam prijdou lide, kteri si sice poprve daji bagetu se sunkou, protoze jsou na to zvykli, ale zjisti, ze jsou i jine moznosti, ze pet ze sesti baget maso neobsahuje a budou chtit vyzkouset jak mohou chutnat. Doufam, ze postupne prijdou na to, ze nejlepsi na cele oblozene bagete je ta zelenina, ktera je uvnitr, a priste si jiz radsi misto ni daji treba salat s guacamole. Sortiment jsme zvolili takovy jaky je, protoze si myslim, ze takto muzeme k lepsi strave privest mnohem vice lidi nez kdybychom otevreli obcerstveni v podstate jen pro lidi, kteri jiz cestu ke zdrave strave nasli. Samozrejme se snazime o to aby ty dobre produkty zaujimali v nasi nabidce zasadni prostor. Abychom si my vitariani, soucasni i budouci, mohli pochutnat :D
uhodil si hřebíček na hlavičku - tohle je přesně problém v našem obchodě..
jenže my si nic masového/mléčného ani vařeného vyrábět nebudem, prostě to nelze a už veganské bagety které nám tam někdo dodává jsou dost velký a problematický kompromis
saláty se u nás například prodávají minimálně, protože sice všichni tvrdí že chtějí jíst zdravě a bio a dát si k obědu jen lehký salát, nicméně v něm chtějí mít bud kuřecí maso nebo aspon mořské plody nebo kozí sýr..
holt to je realita
já zatím pro nás optimální řešení nenalezla
tak tobě držím palce at ti vyjde tvoje představa....
Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Re: Freshland

Příspěvek od Petraw »

Dekuju moc. Bohuzel u nas je zatim situace takova jaka je. V zahranici jsou v tomto ohledu zatim vyrazne dal. Nicmene kdyz se na to podivame objektivne, tak je to s uvedomelosti lidi i nabidkou zdrave stravy mesic od mesice lepsi. Ja doufam, ze lidi, kteri si uvedomi, ze jidlo ma naprosto zasadni vliv na jejich byti, bude jen pribyvat.
Kazdopadne i tobe preju hodne stesti. Fandim ti. Lifefood je super.
"Be the change you wanna see in the world"
dvdmchl

Re: Freshland

Příspěvek od dvdmchl »

a v jakym zahranici jsou vyrazne dal? V 10 milionovem londyne vim o dvou raw restauracich a stanku se smoothies sem videl zatim vseho vsudy asi 5.
Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Re: Freshland

Příspěvek od Petraw »

Sposta lidi, kteri k nam chodi mela prvni zkusenost s fresh bary v zahranici behem dovolenych. Ja osobne jsem zil rok v New Yorku a tam je to prece jen o necem jinem. Raw restaurace, raw fastfoody, raw snacky, tycinky, juice baru spousta. Vim, ze USA je nesrovnatelne vetsi trh nez Ceska Republika, ale...
"Be the change you wanna see in the world"
Odpovědět