Obchod bez éček a čisté suroviny?

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Soya-man
Příspěvky: 2
Registrován: ned říj 28, 2007 19:56

Obchod bez éček a čisté suroviny?

Příspěvek od Soya-man »

Náhodou jsem natrefil na obchod ač sportovní tak velmi zajímavý. Dají se tam nakoupit v oddělení Surovin různé věci, které jsem jinak nemohl sehnat a pochybuju, že je někdo prodává. Třeba jsem si tam koupil sójový izolát bez příchutě. úplně čistý, a také syrovátkový koncentrát, hroznový cukr, nebo sojový lecitin.. vlákniny atd. Krom toho, že ceny jsou spíš výrobní než na které jsem zvyklý Plánuji ještě vyzkoušet dražší věci jako Glukosamin na klouby. Na drouhou stranu pár věcí tam vůbec nemají:(

Znáte obchod kde bych mohl nakoupit také něco podobného bez éček?
Soya-man
Příspěvky: 2
Registrován: ned říj 28, 2007 19:56

Příspěvek od Soya-man »

a zapoměl jsem hodit link, co mám na mysli http://www.4fitness.cz/suroviny-c-22/
Kája6

Re: Obchod bez éček a čisté suroviny?

Příspěvek od Kája6 »

Třeba aminomax:
www.aminomax.cz

Kupuji od nich dlouho a spoustu věcí nemají na webu - stačí napsat na prodej@aminomax.cz a zeptat se, co potřebuješ. Mají i suroviny bez éček:
maltodextrin, syrovátkové proteiny, syrovátku, vaječné bílky, sojový protein, sojový izolát, glukozu, kolagenový hydrolyzát, glutaminy a jiný věci, co si teď nevzpomenu.


Soya-man píše:Náhodou jsem natrefil na obchod ač sportovní tak velmi zajímavý. Dají se tam nakoupit v oddělení Surovin různé věci, které jsem jinak nemohl sehnat a pochybuju, že je někdo prodává. Třeba jsem si tam koupil sójový izolát bez příchutě. úplně čistý, a také syrovátkový koncentrát, hroznový cukr, nebo sojový lecitin.. vlákniny atd. Krom toho, že ceny jsou spíš výrobní než na které jsem zvyklý Plánuji ještě vyzkoušet dražší věci jako Glukosamin na klouby. Na drouhou stranu pár věcí tam vůbec nemají:(

Znáte obchod kde bych mohl nakoupit také něco podobného bez éček?
Sou

Re: Obchod bez éček a čisté suroviny?

Příspěvek od Sou »

Jooo, ten aminomax.cz je známej. Něco psali na webu, jakože když chcete něco neobvyklého, tak jim napsat mejla. Takže jsem jim napsal a prodat mi můžou i spirulu a chlorelau v prášku, extrakt zeleného čaje, extrakt zelené kávy, bcaa v prášku, sojový protein, všelijaký různý proteiny bez eček a příchutí, dextriny, aminokyseliny a já nevím co ještě. Užasný!
Odpovědět