Ječmen a Chlorela Green Ways

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

TereSka
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 14, 2014 10:40

Ječmen a Chlorela Green Ways

Příspěvek od TereSka »

Zdravím všechny :)
Proč jsou produkty Ječmen a Chlorela GW tak drahé? A kdo má s nimi zkušenost.. jak dlouho při pravidelném užívání vydrží? Existují levnější varianty? A pokud ano, odpovídají stejnou kvalitou? :roll:
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Ječmen a Chlorela Green Ways

Příspěvek od Jindra »

TereSka píše:Proč jsou produkty Ječmen a Chlorela GW tak drahé?
inu proto, že je to MLM
staň se distributorkou a uvidíš, o kolik to budeš mít levnější :) :(
TereSka píše:A kdo má s nimi zkušenost.. jak dlouho při pravidelném užívání vydrží?
zelenáče nám doma obecně (jak od GW, tak od jakéhokoli výrobce) chutnají, takže nevydrží dlouho (ale takto jsi zřejmě dotaz nemyslela)
TereSka píše:Existují levnější varianty? A pokud ano, odpovídají stejnou kvalitou?
dneska už beru jen od tohoto zdroje, mňam
kvalita? posuď sama tady
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Ječmen a Chlorela Green Ways

Příspěvek od Janek »

Kilo jecmene za 1790,- no neber to, co jsem prehledl? To ma byt pure konzum, ta zdrava strava?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Hugoboss

Re: Ječmen a Chlorela Green Ways

Příspěvek od Hugoboss »

Souhlasím s názory výše. Drahé jsou z důvodu prodejního modelu: MLM. Pokud se podívám na ostatní výrobce např. ASP, Bluestep, Naturalis... tak kvalita je podobná nebo stejná (naturalis). Porovnával jsme právě výrobek Ječmen od naturalis s GW a mají naprosto stejné hodnoty - cena je však úplně jinde.

Recenze na ječmen Naturalis:

http://www.elvita.cz/cz-clanek-27.html

Osobně mi zelené potraviny přijdou přeceňované - jak finančně, tak i někdy skutečně přehnanými slibovanými přínosy.
Marek1212

Re: Ječmen a Chlorela Green Ways

Příspěvek od Marek1212 »

Tak zrovna jsem dělal srovnání GW vs Naturalis a bohužel z toho vyšlo GW jako vítěz. Ceny u Naturalis nejsou "úplně jinde", ale bohužel dražší!

GW
Ječmen 250g/863 Kč 3,452 Kč /g
Chlorella 330g/863 Kč 2,615 Kč /g
kombo obojího by vyšlo na (580g) 1726 Kč pak vyjde 2,976 Kč (bohužel si musíte v MLM koupit 3 balení chlorelly a 3 balení ječmene abyste dostali čtvrté balení od obojího zdarma a vyšla vám levněji cena)
a to je počítáno při odběru minimálně 3 ks u kterého máte vždy čtvrtý zdarma, cena za 1 ks vychází na 863 Kč, samostatně stojí 1 balení 1150 Kč

Naturalis
Ječmen 200g/749 Kč 3,745 Kč /g
Chlorella 250g/849 Kč 3,396 Kč /g
Viděl jsem i kombo obou pouze za (450g) 1499 Kč to pak vychází 3,33 Kč/g

výhoda, že se dá koupit pouze jedno balení, nemusíte kupovat více balení pro získýní výhodnější ceny.

Nechci se zastávat GW, taky hledám alternativu, ale naturalis "stojí méně" jen na oko, protože gramáž je menší než u GW, po přepočtu naopak vychází Naturalis DRÁŽE! Ale zas je výhoda, že do toho najednou nemusíte utopit několik tisíc (já platil minule kolem myslím 8 K za startovací poplatek, kde bylo 2 x 3+1 - chlorela a ječmen).

Levněji jsem myslím zahlédl Chlorellu u Iswari.
Odpovědět