Spolubydlení

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Spolubydlení

Příspěvek od Radka »

Hledám urgentně súrně naléhavě (=včera bylo pozdě) :D k dluohodobému spolubydlení v Praze milou, klidnou, spolehlivou, zodpovědnou, slušnou, usměvavou, pořádkumilovnou :P holku, ideálně vitariánku či veganku (přimhouřím očka i nad vegetariánkou) :lol: Věřím, že existuješ! :lol: :lol: :lol: haha... Třeba už bydlíš, ale ráda bys vyměnila zamořené prostředí :) za čistou vege pohodu, tzn. etickou ledničku bez mrtvolek nebo koupelnu bez chemie a smradů :? ... a aby nedošlo k mejlce – jsem na chlapy!!! :D Pište mi prosím mail, SZ, či na ICQ... dík, těším se! Radka 8)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Jista »

Nasel by se nekdo ke spolubydleni na vesnici?zatim je to jen v rovine teorie,ale potreboval bych nekoho kdo by tam byl bud cely rok,nebo by tam byl pres zimu kdyz bych tam nebyl a pomohl s domem,pripadne nakrmil kozy.(take zatim jen teoreticke kozy :) ) premyslim zda si vzit dum na hypoteku,a obcas bych jel do Uk vydalat na splatky.
Go Raw
dvdmchl

Re: Spolubydlení

Příspěvek od dvdmchl »

Hlavne si to nejdriv dobre spocitej. Hypoteka je na cca 20 let a koruna sili, zatimco libra pada. Nezapomen ze cela ekonomika UK a US stoji na financnich trzich, a ty se ted otrasaji a je velky predpoklad prechodu do recese. Coz se behem nekolika let muze projevit tim ze bude libra za 10 korun a podobne srandy.
Takze rozhodne bych se nespolehal, ze v UK budes moc po tak dlouho dobu vydelavat na splatky hypoteky v cechach.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Spolubydlení

Příspěvek od awa »

dvdmchl píše:Hlavne si to nejdriv dobre spocitej. Hypoteka je na cca 20 let a koruna sili, zatimco libra pada. Nezapomen ze cela ekonomika UK a US stoji na financnich trzich, a ty se ted otrasaji a je velky predpoklad prechodu do recese. Coz se behem nekolika let muze projevit tim ze bude libra za 10 korun a podobne srandy.
Takze rozhodne bych se nespolehal, ze v UK budes moc po tak dlouho dobu vydelavat na splatky hypoteky v cechach.
Dvdmchl má pravdu. Naše firma žila především z vývozu do EU a také se teď začala potýkat s ekonomickými problémy ( € x CZK ), zisky klesají. To byl také jeden z důvodů, proč jsem včera v práci strašila do 23:00 a všichni officáci a i šéf jsme kompletovali enormní množství obálek, abychom získali více zákazníků a nahradili ztenčující se zisk. Šéf navíc na své mateřské firmě v Hannoveru začal vyhazovat lidi a veškerou výrobu stahuje do Čech, jen aby ušetřil. Taky bych si to s tím výdělkem do budoucna v cizině moc nemalovala, i když zatím je to pořád lepší než mzdy, které dostává většina lidí v ČR.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Fiona »

Nejenze mate oba pravdu :wink: ,
ale navic to neni zdaleka jen o hypotece. Jde o to, jestli budes vubec schopny se o to starat. Ze zkusenosti vim, ze pokud si budes jezdit vydelavat nekam jinam, byt i jen na tydnovky, jen te to totalne vystavi a nebude z toho nakonec nic. Vsak i ten "druhy clovek" by musel z neceho zit, nebudes ho zrejme platit jako strazneho a udrzbare. V zime by ses vracel do vymrzleho, musel bys pred kazdou tydnovkou kdy se netopi (=kdy nikdo netopi) vypoustet vodovod aby neroztrhal trubky apod. Tez pocitej ze mistni koumaci brzy zjisti kdy a na jak dlouho odjizdis, a v tve nepritomnosti si tam budou chodit jako do supermarketu. Mluvim ze zkusenosti, a to jsem ani nemusela splacet hypoteku. "Jen" se uzivit a makat vlastnima rukama na rekonstrukci (naradi taky komplet zmizi, pokud ho nechas v dome).

Nema cenu delat si zivot jeste slozitejsi nez je. Dokud to jde, mas dvere otevrene, jsi v Anglii a libra se jeste vyplati, radsi si setri. I kdybys ty uspory nikam neinvestoval a jen ti lezely v bance, uz tak ti z nich kapne aspon malinke procento. Kdyz to srovnas kolik procent bys v konecnem dusledku za tech 20 let ztratil na hypotece, dojdes k cislu ze ten barak nakonec splatis i 2x, ne-li vic...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
eva.
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 27, 2008 19:28

Re: Spolubydlení

Příspěvek od eva. »

Radko, už jsi našla spolubydlící? Je to sice rok pryč, ale přece jen...
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Radka »

eva. píše:Radko, už jsi našla spolubydlící? Je to sice rok pryč, ale přece jen...
>:-) jéé jsem po sto letech na pidi momentík nakoukla a heleme se :)
evi, už je to fakt dávno, takže, naštěstí, to již není akutální....
doufám, že už jsi také našla to své bývanie a netouláš se někde bezprizorně po ulicích (:-)
držím pěsti (všem a ve všem) :P páá*** m:-) (jaképak tu máte coool a k sežrání smajlíky... tédy, to za nás "veteránů" nebejvalooo, no jo, new generation jede, to je vývoj hihi) :mrgreen:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Spolubydlení

Příspěvek od 800914 »

svata prostato! :o jak zijes stara paako?
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Radka »

800914 píše:svata prostato! :o jak zijes stara paako?
m:-)

....takhle já sa mám :D
třeba něco dodávat??? >:-)

prý "stará páko" (:-) (:-) (:-) (:-) (:-)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Hugo z Hor »

800914 píše:svata prostato! ...
(:-) (:-) (:-) (:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Sweetie »

Rada bych sehnala levny byt k pronajmu nebo i pokoj v podnajmu v praze. ocenim jakoukoliv uzitecnou informaci.
dvdmchl

Re: Spolubydlení

Příspěvek od dvdmchl »

Jezis ty chces zpatky do Cech jo? Proc?
dvdmchl

Re: Spolubydlení

Příspěvek od dvdmchl »

aj uz jsem si precetl denicek...
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Sweetie »

tak tak, jeste se nevracim, zkusim dodelat skolu, ale musim nekam slozit hlavu,kdyz jsem v praze.
a proc Jezis, vzdyt v cesku je krasne. :D
dvdmchl

Re: Spolubydlení

Příspěvek od dvdmchl »

no v cesku je krasne ale velka spousta cechu neni moc krasnejch...
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Fiona »

Tak kam koukas taky, mas koukat na Cesky a byl bys happy :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
leeta
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 21, 2008 14:50

Bydleni v Praze

Příspěvek od leeta »

Ahoj, hledam spolubydlici do bytu v Praze. Pobliz je metro a tramvaj, 4.000,- vc. internetu. Nejlip nejake pohodove, spolehlive, vege/vega/vita lidicky. Je tam misto pro 2-3 lidi. Nabidka trva, dokud nekoho nesezenu, jinak nastehovani je mozne skoro kdykoliv :) f41rry(at)gmail(dot)com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Sweetie »

Mate nekdo kontakt na nekoho, kdo by mohl poskytnout k pronajmu uchazejici pokoj za uchazejici cenu v londyne? (Muj spolubydlici se tam odstehoval, ale nic si predem nenasel, bydli docasne u pribuzneho)
Pripadne jestli byste mohli mi napsat SZ.
dvdmchl

Re: Spolubydlení

Příspěvek od dvdmchl »

Nejoblibenejsim inzertnim mistem pro Londynana jest gumtree...
konkretne flat share tady: http://www.gumtree.com/london-flatshare-offered.html

A jestli hleda vylozene Cechy, co ja osobne moc nedoporucuju, ale najdou se i taci tak Cesi v anglii pouzivaji stanky: http://www.pohyby.co.ukl tam je nekde inzerce.

Ale v Cesko/Slovenskych komunitach, byva obecne dost spatna atmosfera.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Sweetie »

dvdmchl píše:Nejoblibenejsim inzertnim mistem pro Londynana jest gumtree...
konkretne flat share tady: http://www.gumtree.com/london-flatshare-offered.html

A jestli hleda vylozene Cechy, co ja osobne moc nedoporucuju, ale najdou se i taci tak Cesi v anglii pouzivaji stanky: http://www.pohyby.co.ukl tam je nekde inzerce.

Ale v Cesko/Slovenskych komunitach, byva obecne dost spatna atmosfera.
mockrat diky dvd, preposlu mu to. kazda pomoc dobra v zacatcich. on je rwandan, moc fajn kluk, zil v manchesteru asi deset let a uz toho mel dost. ceskoslovenskou spolecnost jsem zazila prvni dva mesice pak jsem utikala jak mohla do anglickyho prostredi.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Xion »

Tak skusim stastie... hladam v Bratislave nejaky podnajom pod 6 tisic, cca na rok, kym dokoncim diplomovu pracu. Samostatna izba a hlavne, tiche kludne miesto, kde by sa dalo v noci spavat, lebo uz pol roka mam smolu na susedov a mam chronicky nedostatok spanku, kvoli comu ma nic nebavi. :-)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolubydlení

Příspěvek od epony »

Xion píše:Tak skusim stastie... hladam v Bratislave nejaky podnajom pod 6 tisic, cca na rok, kym dokoncim diplomovu pracu. Samostatna izba a hlavne, tiche kludne miesto, kde by sa dalo v noci spavat, lebo uz pol roka mam smolu na susedov a mam chronicky nedostatok spanku, kvoli comu ma nic nebavi. :-)
odkedy to potrebujes vediet? Nie je to na 100%, ale ja asi budem hladať nejakych novych spolubyvajucich- /cca 116 eur- 132 eur na mesiac, ba ružinov/..možno už od jula, alebo septembra.. 8)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Xion »

Od juna. Tam kde byvam, mozem ostat, majitelka este nevie, ze chcem odijst, takze mozem tam ostat kolko chcem. Problem je, ze som tam asi 10 noci a 8 noci z toho ma budil sused. Je to najhorsi sused, akeho som kedy zazil, a uz aj ked je chvilu ticho, mam taky neprijemny pocit ked idem spat.
Keby to bolo od jula naisto, to by bolo super. Mesiac by som tam este nejak prezil. Ale chcel som odtial zmiznut uz v juni, viem ze ked sa citim zle, odcerpava mi to energiu a to je posledne co teraz v lete chcem.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolubydlení

Příspěvek od epony »

dam ti vediet, ked budem nieco nove vedieť.. Apropos, čo študuješ?
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Xion »

Jasne, diky. ;-) Kedy priblizne budes vediet, ci uz od jula. Je to dolezite, lebo uz mam dohodnute nejake obhliadky, avsak mat vitariana za spolubyvajuceho je moj sen, takze to by som aj pockal kvoli tomu. :-D

Studujem ucitelstvo matematika-informatika :-)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolubydlení

Příspěvek od epony »

NOoo, je tu taky maly problem - byvame tu piati studenti (ja, sestra, kamarat s priatelkou a kamaratka) avsak traja su mäsožruti a naviac fajčiari a začina to tu medzi nami trochu iskrit.. takže asi na konci maja s nimi sadnem (majitelia bytu su moja vzdialena rodina, takže je to aj na mne kto tu bude byvať) a idem oznamiť tomu jednemu, že od dalsieho semestra nech si hlada niečo ine a tym padom predpokladam, že s nim pojde preč aj jeho priatelka..lenže je otazne, či tu budu a kolkí z nich byvať cez leto (nepredpokladam, že tu ostanu v ba), od septembra budem hladať novych spolubyvajucich ako nahradu..takže asi tolko, aby si bol v obraze..byt je 3 plus kuchyna, pekný, s peknym vyhladom z osmeho poschodia, inač bolo by super mať vitariana ako spolubyvajuceho. však ak sa stretneme na vitazraze, budem mať čas o tom viac povedať..
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
sevgili
Příspěvky: 14
Registrován: stř dub 15, 2009 23:09

Re: Spolubydlení

Příspěvek od sevgili »

Ahoj vitariáncii! V září jdu do Brna na výšku, ale zatím nevím, kde a s kým budu bydlet. Nehledáte zrovna někdo bydlení, že byste se ke mně přidali?
Zn. Vitahostina každý den:D
Bernardeta
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 17, 2008 22:53

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Bernardeta »

Ahoj, hledám nejpozději od začátku června spolubydlení v Praze. Kdybyste měl někdo zájem připojit se nebo jste třeba věděli o volné lokalitě/pokoji v podnájmu, ozvěte se. Děkuju moc.
chatelle
Příspěvky: 185
Registrován: úte lis 17, 2009 15:27
Bydliště: Brno, Český Těšín

Re: Spolubydlení

Příspěvek od chatelle »

Bernardeta píše:Ahoj, hledám nejpozději od začátku června spolubydlení v Praze. Kdybyste měl někdo zájem připojit se nebo jste třeba věděli o volné lokalitě/pokoji v podnájmu, ozvěte se. Děkuju moc.
ahoj :-) taky se chci v cervnu stehovat do prahy, ale jeste je asi brzo neco shanet, ty uz tam bydlis? :)
Chybovat je v povaze každého člověka , ale jen hlupák na svém omylu setrvává. Cicero
Bernardeta
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 17, 2008 22:53

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Bernardeta »

Ahojky, ja jsem jiz v Praze, ale bydlim stale u rodicu. Nicmene musim se uz konecne osamostatnit, mimojine i kvuli memu vitarianstvi, ktere je doma neprijimane. Ty bys taky chtela spolubydleni? Bylo by bezva, kdybychom do toho sly spolecne nebo jeste s nekym dalsim.
chatelle
Příspěvky: 185
Registrován: úte lis 17, 2009 15:27
Bydliště: Brno, Český Těšín

Re: Spolubydlení

Příspěvek od chatelle »

Bernardeta píše:Ahojky, ja jsem jiz v Praze, ale bydlim stale u rodicu. Nicmene musim se uz konecne osamostatnit, mimojine i kvuli memu vitarianstvi, ktere je doma neprijimane. Ty bys taky chtela spolubydleni? Bylo by bezva, kdybychom do toho sly spolecne nebo jeste s nekym dalsim.
ja taky jeste bydlim u rodicu, protoze do pulky kvetna mam jeste skolu ale pak se chci stehovat prave do prahy i s jednou kamaradkou a myslim ze ideal je tak 3 lidi :-) a taky jsem tak z 80% vita a nasi uz to taky dost resi a uz me to nebavi neustale vysvetlovat, ale to neni jediny duvod. bylo by skvele mit plnou lednici jen raw stravy a nemuset snaset "vuni" pripaleneho tuku :D
Chybovat je v povaze každého člověka , ale jen hlupák na svém omylu setrvává. Cicero
Bernardeta
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 17, 2008 22:53

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Bernardeta »

Tak to bychom mohly kdyztak hledat neco spolecne, co rikas? Ja se prave taky uz tesim, az budu moci svobodne uzivat vita stylu :-)
chatelle
Příspěvky: 185
Registrován: úte lis 17, 2009 15:27
Bydliště: Brno, Český Těšín

Re: Spolubydlení

Příspěvek od chatelle »

Bernardeta píše:Tak to bychom mohly kdyztak hledat neco spolecne, co rikas? Ja se prave taky uz tesim, az budu moci svobodne uzivat vita stylu :-)
ok, proc ne :-) sem tam pokukuju po nejakych inzeratech. ideal by bylo najit neco, kde je kolem aspon trochu zelene, a v blizkosti nejakej park, ale asi jsem moc vybirava :roll: :lol:
Chybovat je v povaze každého člověka , ale jen hlupák na svém omylu setrvává. Cicero
Bernardeta
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 17, 2008 22:53

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Bernardeta »

skvely :-) ja taky pomalu zacinam koukat. s blizkosti zelene naprosto souhlasim, fajn by bylo mit pobliz i bohaty zdroj ovozel jako je holesovicka trznice, maji tam i ted v zime super nabidku. Tak jsem si rikala, ze by byla fajn lokalita treba nekde u Stromovky. no jsme narocne, ale aspon vime, co hledat :-)
chatelle
Příspěvky: 185
Registrován: úte lis 17, 2009 15:27
Bydliště: Brno, Český Těšín

Re: Spolubydlení

Příspěvek od chatelle »

Bernardeta píše:skvely :-) ja taky pomalu zacinam koukat. s blizkosti zelene naprosto souhlasim, fajn by bylo mit pobliz i bohaty zdroj ovozel jako je holesovicka trznice, maji tam i ted v zime super nabidku. Tak jsem si rikala, ze by byla fajn lokalita treba nekde u Stromovky. no jsme narocne, ale aspon vime, co hledat :-)
jj, na tu trznici v Holesovicich se tesim nejvic :D tak by nebylo od veci bydlet trochu pobliz :) ted je jeste docela cas, dobry by bylo zacit neco hledat tak v kvetnu myslim :)
Chybovat je v povaze každého člověka , ale jen hlupák na svém omylu setrvává. Cicero
Uživatelský avatar
Leni
Příspěvky: 71
Registrován: stř úno 21, 2007 15:18
Bydliště: Praha

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Leni »

pokud byste někdo náhodou hledal spolubydlící v Praze (ideálně spíš někde v centru či poblíž, ale není úplně nutný), dejte vědět :!: Díky moc :wink: :D
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Kometa »

Kamarádka nabízí pokojík za 4 tis., 8 min.busem na metro C. Ale je klasickej vařák, i když milej a vtipnej.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolubydlení

Příspěvek od hugo »

Měl bych dotaz na pražáky, pro kolegu z Litvy sháním přespání v praze. Jde o jednu noc v příštím týdnu (5.-9. července), stačí mu jen postel na přespání. Mluví anglicky, je u nás na fakultě na stáži a chce se podívat po republice. Pokud byste někdo měl možnost, tak mi pls dejte vědět. Příp. nevíte o nějakém levném ubytování?

Dík moc.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolubydlení

Příspěvek od epony »

Ahojte moji zlatí vitariani,
od septembra ponukam byvanie pre 1 alebo 2 slečny, najlepšie vitarianky, veganky, niekoho, kto bude na rovnakej vlne, je u nas pohodova atmosfera, použivame ekologicke vyrobky, triedime odpad atd.. uvolnila sa nam na byte totiz jedna izba s dvoma postelami. Byvam v Ružinove, 15 min od centra trolejbusom.
kto mate zaujem, napiste mi :)
krasny slnečny den všetkym!! m:-)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Jirka N
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 15, 2007 19:22

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Jirka N »

Ahoj,
potřebuju se přestěhovat. Pracuju minimálně do ledna v Praze Běchovicích, takže něco tím směrem (dojez do 20 minut). Nevím co se bude dít potom, takže je možný, že by to bylo jen takhle krátce (tam kde jsem teď mě to vážně neba). Vím o jedné celkem zajímavé nabídce, takže zítra může být pozdě, jen bych radši vitarána (vegetariana) ne kvůli tomu, že bych měl něco proti nevita lidem, ale kvůli tomu, že by jsme se mohli vzájemně podporovat a spolupracovat. Do těď jsem bydlel v zařízeném pokoji takže i takový hledám. Cena cca 5000 kc.
thestrangesttwist
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 20, 2011 11:10

Re: Spolubydlení

Příspěvek od thestrangesttwist »

Asi od března bych se ráda přestěhovala z drahé garsonky do spolubydlení, ráda bych pokoj kol 4000 se spolehlivými lidmi, jsem vita a půst friendly :) Kdybyste měli někdo tip, budu ráda. Katka
thestrangesttwist
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 20, 2011 11:10

Re: Spolubydlení

Příspěvek od thestrangesttwist »

Zapomněla jsem dodat, že v Praze.
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Spolubydlení

Příspěvek od gabrielik »

Kopírujem tu odkaz z facebooku z vitariana, možno pomôže:

Pro zájemce o bydlení v Praze zde přidávám nabídku mého kamaráda:

Hledáme spolubydlící (ženu, alespoň vegetariánku) do našeho bytu v centru Prahy, blízko nám. Míru. Nabízíme jedno místo v zařízeném pokoji pro dvě, k tomu možnost využívat obývací pokoj a plně zařízenou kuchyň - jedná se tedy o sdílení pokoje se ženou. Byt 2+1, celkový počet lidí na bytě včetně nové spolubydlící 3 osoby. Poloha bytu je velice výhodná, vše na dosah ruky, žádné zdlouhavé cestování po Praze. Cena nájmu 4100 Kč/měsíc včetně internetu. Kontakt: Karel K. - mobil 773 871 341 nebo karmakaaja(zavináč)gmail.com Zájemcům můžu zaslat i odkaz na můj FB profil, kde najdou fotky bytu.
Beho
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 04, 2012 20:45

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Beho »

Ahoj, od apríla som bezdomov. Hladam ubytovanie v Brne. Nehlada niekto spolubyvajuceho, pripadne neplanuje sa niekto stahovat, ze by sme nasli nieco spolu? Rad by som vlastnu izbu. Pripadne ak viete o nejakom lacnom 1+kk, 1+1, dajte mi vediet. Budem vdacny za kazdu ponuku.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Xion »

Zhanam jednoizbak v BA za rozumnu cenu, poloha urcite nie v strede spinaveho mesta, lepsie trochu dalej a blizsie k prirode, ako Karlova ves, Dubravka, Ruzinov, DNV atd... Kuchynske vybavenie mam vlastne. :-)
Potassian

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Potassian »

Ahoj!

Hľadám si izbu (pokoj) v Prahe a prináležiacich častiach. Aj dlhodobo. Je viac-menej jedno, kde.
Ideálne nezariadené.
Dôležité je, aby bola daná obytná zóna pokojná. Aby bol pokoj presvetlený. A aby bol barák blízko lesa / parku / lesoparku :~)
finančný strop je ~5000

Info o mne:
21. Student UMPRUM (v Prahe bývam 3. rok). Zodpovedný. Nevarený-nepečený vegán.
Pokojný typ. Nomádsky typ. Čistotný. Kreatívec. Kouř iba zriedka, rituálne a vonku. Alkohol vôbec.
Nárazovo brigádujem. Inak freelance.
Za každú Vašu reakciu budem vďačný, záujem sťahovať sa mám celoročne.
tdr.spr[at]gmail.com


S pozdravom~
Teo also-not-known-as Potassian
dreevie
Příspěvky: 26
Registrován: sob dub 04, 2009 22:14

Re: Spolubydlení

Příspěvek od dreevie »

Ahoj,
také v Praze hledám velký pokoj (nezařízený) nebo menší byt (základní vybavení v kuchyni a koupelně, jinak nezařízený), za rozumnou cenu, poblíž centra. Mám dvě přátelské, čistotné kočičky. Nejsem náročná, jen si přeji, aby to bylo oboustranně pohodové.
Ihned. :)
Děkuji
Masáže Marcela
Příspěvky: 6
Registrován: sob bře 21, 2015 21:57

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Masáže Marcela »

Zkuste na facebooku zadat spolubydlení a vyjede Vám spoustu spřízněných skupin kde si lidé dávají inzeráty s poptávkou a stejně tak nabízejí bydlení.
Majka MM

Spolubydlení Praha 5 od července 2015

Příspěvek od Majka MM »

Hledám klidnou spolubydlící (nekuřačku, nejlépe se zájmem o zdravý životní styl, srdečnou optimistku, raději bez domácího zvířátka, normálně pořádkumilovnou), do svého bytu. Nabízím prostorný slunný pokoj s balkonem ve 3 patře bez výtahu v Košířích. Poblíž park Cibulka, pěkné zelené okolí. Dostupnost MHD Anděl cca 7min. S manželem a malými dětmi se stěhujeme na venkov a byt využijeme (tedy spíše jen já) jen pár dnů v týdnu kvůli částečné práci v Praze. Cena 5500Kč + 1x kauce, internet přes kabel O2 možný převézt (měsíčně 500Kč) nebo zrušit. Ráda zašlu více informací a fotky bytu a pokoje na dotaz. Magdalena (37let, VŠ, klidná optimistka)
Majka MM

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Majka MM »

Ještě bych ráda doplnila email ke své nabídce spolubydlení: majka.mm@seznam.cz. V bytě bude vše k dispozici, velká kuchyně, koupelna atd.
Odpovědět