Spolubydlení

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Xion »

Hladam duchovne zalozenych ludi, najlepsie vegetarianov, na spolocny podnajom. Lokalita: Bratislava. Snaha by bola zobrat trojizbak, a izbu do 200. Boli by sme tam traja dokopy. Dolezite je, aby tam konecne nehral televizor a radio, s tym hnusom, co sa odtial siri a aby sa v byte nepouzivali neslusne slova. A samozrejme nefajcilo. Dokonca, aj keby sme boli dvaja, a treti by bol "normalny", je to lepsie, nez keby tam boli dvaja "normalny". Ak ma niekto zaujem, kto je odkazany na podnajom, nech sa prihlasi sem. Ak sa najdeme traja, mozeme si dat aj rovno inzerat, ze hladame cely byt ako trojica.
vita-studentka

Bydlení v Praze - 2 měsíce

Příspěvek od vita-studentka »

Ahoj, jsem vita-studentka a sháním ubytování v Praze během prázdnin (červenec, srpen). Nevíte o něčem? Bylo by príma sdílet byt s někým podobným (a s odšťavňovačem) :D . Děkuji za jakýkoliv typ nebo nabídku :br
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Spolubydlení

Příspěvek od Háně »

Ahoj vita studentko, jestli máš facebook, tak si vyhledej skupinu "Vegetus - Najdi veg./raw spolubydlici ", tam už najdeš :br pokud jsi ještě nenašla..
ashlystar

Re: Spolubydlení

Příspěvek od ashlystar »

Ahooj, někdo nějaký společný (raw) vegan bydení v Praze od září 2018? :) Nastupuji letos na VŠ a jsem již 4 roky raw vegankou tak ráda s někým takovým posdílím i kromě jídla nějaké to bydlení.. :br
tyna98
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 22, 2018 19:54

Re: Spolubydlení

Příspěvek od tyna98 »

ashlystar píše:
pon črc 02, 2018 15:56
Ahooj, někdo nějaký společný (raw) vegan bydení v Praze od září 2018? :) Nastupuji letos na VŠ a jsem již 4 roky raw vegankou tak ráda s někým takovým posdílím i kromě jídla nějaké to bydlení.. :br
Ahoj, taky nastupuju na Vš a jsem raw veganka, napiš mi třeba na mail: kristynasturmova@gmail.com
Odpovědět