stolice

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: stolice

Příspěvek od cepheus »

Rudine, to je zase Pat a Mat, to ses nekde uplne jinde nez cert na odpady z kovomatu :D ..
Kurna, tady uz je takovych radicu v nouzi ze jsem nacisto nasponovany jak ta "saga o nerozlucnym trusu" dopadne :mrgreen: ..
Hadam ze Fio zatloukla v zoufalstvi na posledni chvili dvere a vyvesila ceduli "out of operation" a sipku k sousedum :lol: :D.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: stolice

Příspěvek od Zdeníno »

Janek píše:To myslis certa, ma to nakonci klicku na protoceni a ten je na odpady, jsou az 20 metrove a na vrtacku atp... na ucpany hajzl funguje nejlip gumovy zvon :-)

Zrejme je to hodne stary hajzl a tvrda voda a je tam 1 cm nanos sanitru (kamene) v koleni, pripadne spatne udelane, jinak se tam nema sebemazlavejsi hov.no jak zachytit... A louh obvykle nerozpousti plasty a keramiku uz vubc ne :-)
Jj, myslim čerta.
Bába tam nalila přes noc konc. kys. sírovou, pokud si dobře pamatuji, louh by byl na plast ok.
Ale kdo ví, z čeho to maj někde v uk na ubytovně.

Ale byla ta legrace – a nebylo to špatné...

Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: stolice

Příspěvek od Fiona »

Hm, diky :D Zvon vyzkousim, i kdyz budu muset najit nejaky hranatejsi. Jinak ten hajzlik je asi pul roku stary a peclive udrzovany, ovsem seklo se to v mistech kam neni uz videt, tam to preventivne neprostouchavam. Zatim jsem zkusila savo, bez valneho efektu, budu muset nasadit tvrdsi metody. Zitra zkusim na ten svuj drateny vytvor nasadit nejaky hadr, bude dalsi kapitola :mrgreen: Dnes jsem byla z lenosti ci nedostatku inspirace nucena pouzivat spolecny kojzl, coz ma aspon to pozitivum ze to tam aspon jednou nekdo trosku hygienicky zvelebil.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Odpovědět