Hučení v uších - Tinnitus

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

kartik-a

Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od kartik-a »

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, zda-li je tu někdo, kdo podobný problém řešil. Potýkám se s tím už nějakou dobu - před lety to začalo, hučení, dunění v hlavě a lékaři říkali, že anemie. Po železe se to opravdu spravilo. Pak se to občas ozvalo a zas zmizelo. Teď mám skoro půl roční holčičku a plně ji kojím. Hučení jsem zaznamenávala čím dál častěji a teď to vnímám celé dny už asi 2 týdny. Je to nepopsatelně obtěžující, deprimující a mě to fakt znemožňuje plnohodnotný život, starání se o dcerku. Nejintenzivnější je to před spaním, pak při nočním kojení (to je opravdu rámus) a ráno. V běžném denním rytmu to jakžtakž občas zanikne, ale když jsem doma sama jen s dcerkou, tak to vnímám.
Taky mám alergii na prach, roztoče, měla bych brát léky ale neberu. Poslední dobou mě hodně svědí uši, tak nevím, jestli to nemůže být k tomu. Uvítám jakékoli rady a zkušenosti. Díky všem!
kartik-a

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od kartik-a »

ještě bych dodala, že železo opět beru, ale tentokrát bez efektu
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od smajliss »

Mě tohle kdysi dělalo a pomohl suplementovat hořčík .. tuším po 2 dnech a už se to nevrátilo (děkuji Jardovi ze zdravi-az.cz)
kartik-a

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od kartik-a »

no to by bylo báječně jednoduché, můžu to zkusit, prý to taky může být od krční páteře. Na netu jsou o těchto potížích děsivé informace. Jediný, co jsem našla, jakože se toho někdo zbavil byl půst. Tušímže 21. Kdyby ještě měl kdokoli jakýkoli nápad nebo zkušenost, uvítám. Zatím jdu do hořčíku tedy - díky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od rudo »

kartik-a píše:no to by bylo báječně jednoduché, můžu to zkusit, prý to taky může být od krční páteře. Na netu jsou o těchto potížích děsivé informace. Jediný, co jsem našla, jakože se toho někdo zbavil byl půst. Tušímže 21. Kdyby ještě měl kdokoli jakýkoli nápad nebo zkušenost, uvítám. Zatím jdu do hořčíku tedy - díky!
mam aj ine napady, ale tie su mimo horcika a zeleza, tak zatial ich necham bokom
5 2 8
kartik-a

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od kartik-a »

sem s nima Rudo!!! zatím je stav stejný...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od cepheus »

kartik-a píše:Jediný, co jsem našla, jakože se toho někdo zbavil byl půst. Tušímže 21.
Zdroj informaci - cti odstavec Výzkum : http://www.pust.cz/frame.php?load=365_2010
Tak kdyby si neporidila s chemii, postaci voda+nic:)).
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od ajla »

http://www.youtube.com/watch?v=0Gy4frLKdwc Toto video dal k Lenušce cepheus, věděla jsem o něm, ale nechtělo se mi koukat na 3 hodinovou přednášku, na radu cepha, (díky cephe) jsem si to poslechla a fakt je tam dost praktických informací, např. na 1:12:42 mluví MuDr Jan Hnízdil konkrétně o ušním šelestu (citace):
"Šelest je informace. Pokud jsme citliví a máme nízkou hladinu odolnosti vůči stresu, nebo ty vlivy, které na nás působí jsou dlouhodobé a velmi intenzivní, mozek je vystaven tlaku negativních informací, nebo v delším časovém období musí zpracovávat velké množství podnětů. Trpí tím telefonistky, lidé v různých dispečerských pozicích, lidé pracující na počítači.Mozek je přetěžován a postupem času se začne sám bránit, začne zvonit na poplach. Varovný signál, stejně jako bolest, červená kontrolka. Mozek, protože nemůže svítit, tak zvoní. To je pokyn: člověče, zastav se a zamysli se, vyčisti si hlavu , odpočiň si."
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od rudo »

kartik-a píše:sem s nima Rudo!!! zatím je stav stejný...
tak OK, ale sa potom neztazuj :mrgreen:

A. = ako alja napisala vyssie, ide o chronicke prenervovanie cleveka, neustale rozmyslanie neustala cinnost, nedokaze clovek vypnut zrelaxovat a snazi sa robit 2-3-9 veci naraz, napriklad pri umyvani riadov si este v hlave pripravovat prejav ku svokre a v druhej polovici mozgu risit sustavu nelineranych diferencialnych rovnic, je to obdoba neustaleho telesneo cvicenia ked vzikaju krce do svalov akj ked sa necvici proste mozog nedokaze nepsialet signaly a posiela ich chaoticky do neustaleho napatia aa neuvolnuje, procom tato cinnost nervovej ssustavy ak je casta a trvala ssa prenesie uz z mozgu von priamo do oblasti vykonnosho svalu a nervova aktivcacia nastava priao tam teda v tomto pripade moze ztuhnut alebo aktivat oblast tych zvukovych nastrojov v uchu, ide o celkovu premenu psychiky, pricom terba myslet na neustale stimulanty aj zo stravy - kofein, kakavko drazdive korenia, aktivacne caje a rozne chemikalie o ktorych ani nevieme, Horcik ako riesenie sem zapada pretoze preaktivovany clovek ma vysoku spotrebu horcika v podstate nervove proecesy palia horcik a ked je ho potom nedostatok, tak sa nervy nevedia uvolnovat a nastava trvaly krc alebo trvale drazdenie ucha, oka... ovsem dodavanie horcika zas podporuje neustalu aktivitu takze ak to ie je pod kontrolou - ta psychika tak je otazne ci horcik je riesenie alebo naopak pricina.

B. = mechanicke drazdenie toto je dost jednoduche naprilad usny vosk moze neustale tlacit alebo iritocat bubienok a okolie to sa riesi tak ako sa riesi viosk teda zmakcujuce kvapky , ear candles atd, ovsem boli aj pripady ze paraziti napriklad okolo bubienku sa neustale spacirovali a nacvicovali si tam tango alebo rockenroll a buchali do bubienku :mrgreen: :mrgreen:

C. = zvuk z nepocutelnej oblasti spektra, podobne ako exituje pistalka na psov ktora ma zvuk uz mimo ludskeho sluchu ale psy a ne zvietrata to este pocuju, nad 20 kHz, ak sme v prostredi kde takyto nepocutelny zvuk je toto moze neustale drazdit bubienok a vytvarat aj pocutelny zvuk, pripadne neidfikovatelny tlak. Kedze takyto zvuk prochadza z okolia a nie valstneho tela, zmean prostredia naprikald vylet do elsa atd by to mohol risit ale ak sme takto trvle v prosterdi s tym zvykom usi a mozog nemusia tak rychlo vypnut, niekedy naopak v lese kde je absoltune ticho sa prejavia prave tie nepocutelne zvuky a nastva tlak v usiach, Toto by sa mala dat a fyzikaalne zmerat pristrojmi pzname ked je velky vietor ako vibruju rozne konstrukcie a pocut zvuky roznych frekvenci tak tie vibracie su aj vyssie uz akoze nepocutelne, taketo trvale vibracie su vo fabrikach pri vsetkcyh strojoch mechanickych aj elektrickcyh, moze to byt naprikald blizka trafostanica atd taketo vubracie mozeme citit celym telom takze tie vibracie sa prenezu kostami az k uzismai a pocujeme nepocutelne aj ked si zapchame usi kedze nam vibruje z toho zvuku vsetko aj kosti v hlave.

D. vyssie dimenzie, pricom alebo clovek ciastocne prechadza do vyssej dimenzie alebo nieco z vyssej domenzie prichadza k cloveku, pricom ten prechod nie je dokonaly je to len taky jalovy pokus to sa prejavuje vselijako na ludskej psychike fyzickom zdravi a roznymi anomaliami aj v zraku a inych senzoroch a anjviac zmatkov vytvara zvuk, ucho ma najvacsi problem sa prispobit a teda pocuje ale nerozlsuje, ekvivalent moze byt ked to do oka svieti reflektor a hoci mas vela svetla nic v podstate nevidis.

Ide na teba vela zvuku ae tak ze ho nerozlisujes a ucho je len "oslepene"

velmi specificky pripad nekvalitbeho prechodu dimenzii je jav ked sa ludia pokuasaju komunikovat s bytaostami nezivymi alebo toie bytosti sa pokusaju komunikovat s nami a pritom sa neviem stretnut na polceste s preladim frekvenci, takze si vobec nerozumieme
tento ukaz je tak casty pri kazdom treninku kurze atd napriklad v spiritualnych kostoloch treninkoch medii... ale aj ked ludia co s tym neic nemaju nechcu mat neveria tomu atd tak maju nejakych neodbytnych pribuznych z druheho sveta co stale chcu nieco povedat a tak nase ucho ich sice pocuje ale nepocuje, zaujimave ze neikedy naa to zafunguje aj take : och uz drz hubu a daj mi na chvilu pokoj !
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od cepheus »

ajla píše:"Šelest je informace. Pokud jsme citliví a máme nízkou hladinu odolnosti vůči stresu, nebo ty vlivy, které na nás působí jsou dlouhodobé a velmi intenzivní, mozek je vystaven tlaku negativních informací, nebo v delším časovém období musí zpracovávat velké množství podnětů. Trpí tím telefonistky, lidé v různých dispečerských pozicích, lidé pracující na počítači.Mozek je přetěžován a postupem času se začne sám bránit, začne zvonit na poplach. Varovný signál, stejně jako bolest, červená kontrolka. Mozek, protože nemůže svítit, tak zvoní. To je pokyn: člověče, zastav se a zamysli se, vyčisti si hlavu , odpočiň si."
No vida, skladacka se nam pomalu sklada dohromady, on pust m.j. cloveku taky dopreje zastavku, zamysleni, cistou hlavu a relax:).
Nepatral bych az tak v okolnich dimenzich, po ultrazvuku, tancicich chrobakoch ani vosku, ale koukal bych odstranit stres, poradne se vyspat a zklidnit se celkove, dal bych na MuDr. Hnizdila.
Kdo hleda najde:).
kartik-a

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od kartik-a »

děkuju všem za rady. Jenom musím zopakovat, že mám malé miminko, které plně kojím. Takže jakékoli očisty nebo půsty teď nepřipadají v úvahu. Je jasné, že malé děcko dá zabrat. Ale malá je hodná, v noci se nijak extra nebudí a únavu necítím.
Moje strava teď není moc ideální - jím tak padesát na padesát. Ale moje vařené jídlo je veganské, taková makrobiotika řekla bych. Jinak dopoledne šťávy, ovoce, oběd salát, pak to vařené, jinak večer šilhám hlady. Teď co ji plně kojím to prostě jinak nezvádám.
Včera jem byla na ORL - propláchli - všechno čisté. Zítra jdu ke známé, co je kinezioložka, tak uvidíme, už mi párkrát pomohla. Taky mám problémy s krční páteří, chodím na rehabky, ale teď mi taky nějaké výrazné problémy nedělá. Přesto zatím děkuju a vítám jakékoli další postřehy! :br
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od PetrK »

Tady může mít pravdu i rudo s dimenzema. Oni ty tzv. mystický zvuky taky dokážou nadělat pěknej bordel v hlavě. To ale není nemoc co by se měla léčit.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od cepheus »

Ale jo, nerikam, obcas si nekde neco precte a nahodou se pak trefi:) .. ale jen ciste nahodou, mezi blabolama o spiknuti Tvarov:)
Cabalisti, iluminati uz jej presli, ted ma Tvary co muzou za jeho prusery, netusim vubec co to je a kde to zase vyhrabal :D ..
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od PetrK »

A takhle opravdu ne. :D
"Začal jsem se tím intenzivně zabývat a hledat materiální podstatu, čím by to mohlo být."
http://www.savpj.org/news/ovladani-mysli-v-cr/
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od cepheus »

Hahaha :D .. co to je za paranoicky (ne uz tak paranormalni) stranky ? :lol:
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od PetrK »

:lol: Ani nevím, před časem mi to přeposlala jedna osoba jako důkaz že jsme ovládáni a není tak snadné udržet si svobodnou vůli. Samozřejmě blbina a paranoia. Takže článek pro zasmání a příklad jak ne. Ne všechny zvuky se dají vysvětlit konspirací nebo nemocema. :wink:
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od Lekno »

kartik-a píše:hučení, dunění v hlavě a lékaři říkali, že anemie
Jedna sa o filarie.
Viacej informacii o tomto parazite a moznosti detoxu najdes tu: linka a aj tu: linka
ak sa ti nechce vsetko citat, pozerat, pocuvat, tak mozes priamo tu: linka
a linka
(nechapem, preco nefunguje zadanie poslednej linky, asi to bude zabudnuty editor bug)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Hučení v uších - Tinnitus

Příspěvek od cepheus »

A neni lepsi pouzit rovnou cloudbuster ? Postrilel bych s tim ty svine nacisto vsecky a mely by to ! :D ..
--------------------------------------------

Odpovědět