KULTURISTIKA, posilování...

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Miguel »

minsc píše:
Miguel píše:
Fiona píše:Nevim jak vam, ale me uz slovo kulturistika prijde jako diagnoza, ne nepodobna anorexii :)
V podstate jde o totez, vnutit telu jakysi umely ideal, vzdaleny jak prirozenosti tak zdravi.
Oboji je ve sve vrcholne forme stejne odpudive pro kohokoliv kdo nesdili tutez viru.
Pokud je pro nekoho nejvyssi metou Mr Olympia, na ciste prirozene strave toho opravdu nedosahne, to je snad kazdemu jasne :mrgreen: Otazka je, jestli je to chyba stravy...
na tom obrázku jsi ty? mně zase připadá ženská s provázkama místo vlasů odpudivá, když vidím tu holou, prosvítající kůži, nevím, jestli bych se s někým takovým mohl milovat.
Já Ti rozumím chlape, taky jsem spíš na ty typy s chmířím pod nosem a síťovkou v ruce...
"chmíří" (:-) (:-) (:-) (:-) (:-) (:-)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Fiona »

Jej, vy jste experti :D

Nuze, vlasy si meju obden, posiluju, pomilovani dekuji - zatim neprosim ale nikdy nerikej nikdy, kdo vi kam nas osud zavane :wink:

Posilovat se musi, clovek bez toho vypada tak nejak nezdrave schliple. Akorat tu chtel basnik rici ze svaly jsou pro cloveka, ne clovek pro svaly. Kondici bych nemerila jen objemem. Patri sem objem, proporce, sila, rychlost, vytrvalost, ohebnost, balanc... A jeste bych pridala na jedno z prvnich mist drzeni tela a krasnou koordinaci pohybu, na to se da moc dobre koukat 8)

A prece byste se chlapi silaci nechteli prat s provazkovym piskletem bez spetky proteinu! :P
(btw, muj muz je samy sval a presto ho preperu technikou, jezto je lechtivy :mrgreen: )
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Zdeníno »

Svaly kulturisty jsou od určitého stupně absurditou. Jestli si tím někdo spravuje svoje sebevědomí, tak vězte, že trochu schopný karatista nebo boxer by kulturistu záhy poslal knokautem k zemi. Navíc kulturista začínající v těchto sportech má nevýhodu právě ve svalech, v jejich objemu a struktuře vláken, která se špatně adaptují na maximální rychlost, následné zpevnění a celkovou rychlostní koordinaci.

Nějak nechápu, jak někdo může přijít na pódium, tam se nafouknout, dát ruce v bok a podívejte se... jako sranda to ano, ale za jakou námahu...
Herec, hudebník či baleťák také přichází na pódium, ale snaží se vyjádřit něco, co je přesahuje, a tedy se tím divák obohacuje. Ale co vyjadřuje kulturista? Podívejte, jak jsem si dokázal nesmyslně nafouknou svaly, jaký jsem pyšný blázen?
Copak může mít chlap mentalitu missky? V dnešní době už asi ano. Muži si barví vlasy, čekám, kdy se začnou malovat... :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od buc11 »

náhodou, tahle když se nenafukuje..
http://aktualne.centrum.cz/sportplus/os ... tezili-o-/

na posilku nedám dopustit, jediná nevýhoda jsou mi ty přírůstky, ale daří se mi je eliminovat
je fakt, že na pás se jim moc nechce, asi se to pak modeluje nevhodně
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od 2olfess »

Zdeníno píše: Muži si barví vlasy, čekám, kdy se začnou malovat... :)
No, pokud považuješ za malování i make up, tak už se u vrcholových managerů v Praze (ne všech, ale je jich víc, než by bylo milé) stalo. A o návštěvě kosmetických salónů a péči o pánskou pleť ani nemluvě...
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Miguel »

Zdeníno píše:Svaly kulturisty jsou od určitého stupně absurditou. Jestli si tím někdo spravuje svoje sebevědomí, tak vězte, že trochu schopný karatista nebo boxer by kulturistu záhy poslal knokautem k zemi.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ty krávo zodpověděl jsi moji otázku, kterou jsme s klukama řešili ve třetí třídě, a sice jestli by Van Damme přepral Schwarzeneggera nebo naopak (:-)

Zdeníno píše:Navíc kulturista začínající v těchto sportech má nevýhodu právě ve svalech, v jejich objemu a struktuře vláken, která se špatně adaptují na maximální rychlost, následné zpevnění a celkovou rychlostní koordinaci.
a krasobruslař zase nezvedne 200 kg na bench, Sáblíková neskočí do výšky 2 metry, a Berdych nezaběhne maratón. Zdeníno, objevil jsi Ameriku!!!
Zdeníno píše:Nějak nechápu, jak někdo může přijít na pódium, tam se nafouknout, dát ruce v bok a podívejte se... jako sranda to ano, ale za jakou námahu...
a já zase nechápu, jak někdo může chodit na ryby, sbírat trilobity, nežrát vařené, atd atd atd. Kecám - tak nějak to chápu, každý máme svoje.
Zdeníno píše:Herec, hudebník či baleťák také přichází na pódium, ale snaží se vyjádřit něco, co je přesahuje, a tedy se tím divák obohacuje. Ale co vyjadřuje kulturista? Podívejte, jak jsem si dokázal nesmyslně nafouknou svaly, jaký jsem pyšný blázen?
srovnáváš umění se sportem, to je nějaká příbuzná kategorie? čím tě obohacuje fotbalovej mančaft?
Zdeníno píše:Copak může mít chlap mentalitu missky? V dnešní době už asi ano. Muži si barví vlasy, čekám, kdy se začnou malovat... :)
Na tvoji otázku asi neznám odpověď, ale vidím, že dospělý chlap může mít mentalitu žáka z pomocné školy (asi škoda, že je zrušili).
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Miguel »

2olfess píše:
Zdeníno píše: Muži si barví vlasy, čekám, kdy se začnou malovat... :)
No, pokud považuješ za malování i make up, tak už se u vrcholových managerů v Praze (ne všech, ale je jich víc, než by bylo milé) stalo. A o návštěvě kosmetických salónů a péči o pánskou pleť ani nemluvě...
pokud si můžu vybrat, je mi to milejší než se omývat urinou m:-)
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Miguel »

Fiona píše:Jej, vy jste experti :D

Nuze, vlasy si meju obden, posiluju, pomilovani dekuji - zatim neprosim ale nikdy nerikej nikdy, kdo vi kam nas osud zavane :wink:

Posilovat se musi, clovek bez toho vypada tak nejak nezdrave schliple. Akorat tu chtel basnik rici ze svaly jsou pro cloveka, ne clovek pro svaly. Kondici bych nemerila jen objemem. Patri sem objem, proporce, sila, rychlost, vytrvalost, ohebnost, balanc... A jeste bych pridala na jedno z prvnich mist drzeni tela a krasnou koordinaci pohybu, na to se da moc dobre koukat 8)

A prece byste se chlapi silaci nechteli prat s provazkovym piskletem bez spetky proteinu! :P
(btw, muj muz je samy sval a presto ho preperu technikou, jezto je lechtivy :mrgreen: )
vidíš, proto se mi v současné době daleko více líbí crosfitness... sportovní kulturistiku je svým způsobem ujetá, ale ještě víc je ujetá představa, že tak někdo bude při normálním cvičení vypadat. Výkonnost je zkrátka u kulturistiky vizuálně vidět, to je celé.
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Jista »

trosku mi neni jasne proc se tu kritizuje kulturistika..duvodu pro budovani tela je tolik co lidi,a kdo jsme my abychom to soudili?
kulturista na podiu pouze dela to co dela,a pokud nekdo vidi cokoliv jineho,nevypovida to vubec nic o kulturistovi,ale o tom kdo se diva.
myslim ze mnozi raw ucitele na podiu predvadeji veci ktere by spise byly souzeni hodne nez nekdo kdo ukazuje svaly tem kteri se na ne radi divaji.
Go Raw
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Zdeníno »

No, Migueli, člověk je psychosomatická jednotka, anabolika v těle zřejmě dosti úzce korespondují s anabolickou mentalitou.

Sportem ve vlastním smyslu nemůže být činnost, kde je hlavním kritériem subjektivní pocit rozhodčího. Hudební kapely také pořádají soutěže, nenazval bych to však sportem. Jistě, kulturistika není první, co si hraje na něco, co není.

Ano, každý máme to svoje, o tom právě je tato naše diskuze :). Leč lup zloděje není stejnohodnotný se symfonií skladatele. Ač z pohledu zloděje se to tak jevit může. Jak mu vysvětlíš, že jeho hodnoty jsou žumpa? Nijak, protože nemá podle čeho porovnat. Tedy tě začne zesměšňovat, nadávat, atpod. Ztráta času.

Nu a na moji úvodní implicitní otázku po motivaci jsi myslím odpověděl dosti přesvědčivě, nemám dalších otázek.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Miguel »

Zdeníno píše:No, Migueli, člověk je psychosomatická jednotka, anabolika v těle zřejmě dosti úzce korespondují s anabolickou mentalitou.

Sportem ve vlastním smyslu nemůže být činnost, kde je hlavním kritériem subjektivní pocit rozhodčího. Hudební kapely také pořádají soutěže, nenazval bych to však sportem. Jistě, kulturistika není první, co si hraje na něco, co není.
Takže krasobruslení není sport, to je dobrý vědět.
Zdeníno píše:Ano, každý máme to svoje, o tom právě je tato naše diskuze :). Leč lup zloděje není stejnohodnotný se symfonií skladatele. Ač z pohledu zloděje se to tak jevit může. Jak mu vysvětlíš, že jeho hodnoty jsou žumpa? Nijak, protože nemá podle čeho porovnat. Tedy tě začne zesměšňovat, nadávat, atpod. Ztráta času.
Mně už je kulturistika dávno ukradená, jen mně fascinuje, jak to hodnotí lidé, kteří ji vůbec nerozumí. Jinak se asi známe osobně, když znáš tak detailně moje hodnoty. A zesměšňovat? To jsi udělal sám, těma rozborama typu "kulturistu přemůže v pranici každý boxer".
Zdeníno píše:Nu a na moji úvodní implicitní otázku po motivaci jsi myslím odpověděl dosti přesvědčivě, nemám dalších otázek.
Když jsem chodil do školy tak mně pravidelně znásilňovali na záchodku osmáci, ale pak jsem se nasral, začal jsem cvičit a na konci školního roku jsem pro změnu natrhl prdele já jim. To byla moje motivace...
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Terka »

možná by vás mohly inspirovat i tyhle stránky, pokud je ještě neznáte
http://www.bodyrock.tv/
...akorát si řikam, kolik asi času musí ta slečna strávit cvičením..
mám pocit, že cvičení na trampolíně zabere míň času a přitom je
efektivní a komplexní, vím to z vlastní zkušenosti
http://www.reboundair.com/
http://www.jumping.cz/
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od s.arik »

Podle bodyrock jsem denně cvičila několik týdnů před těhotenstvím a z několika málo videí jsem nepochopila, že by cvičila nějak více než 20-30 min denně, ale mohu se mýlit, třeba cvičila vícekrát denně.
Já teda cvičila jen tu půlhodinu nebo déle a bylo to příjemné. Myslím, že to pro zdraví stačí (ani ne denně, třeba jen 3x týdně), když člověk nemá ambice nějak precizně tvarovat tělo a být hvězda :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Terka »

dík za reakci, taky myslim, že pro dobrou kondici stačí cvičit párkrát do týdne, že se nemusí cvičit denně. S bodyrock nemám zkušenost jako ty, ale podle toho co jsem zatím viděla na těch jejich videích, se mi zdá cvičení na trampolíně mnohem zábavnější, když se např. blbne všemožně při hudbě :D
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Terka »

!!! AKCE NA JEDNY Z NEJKVALITNĚJŠÍCH TRAMPOLÍN DO PONDĚLÍ 20.12. PŮLNOCI !!!
https://www.reboundair.com/vhosts/rebou ... ducts1.htm
...kdybyste si ji někdo objednával tak mi dejte prosim vědět...mohly bychom je objednat dohromady, aby to bylo levnější...
Enzym
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 04, 2009 8:53

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Enzym »

Mám novou zajímavou zkušenost. Nedávno jsem na sobě otestoval raw protein z hnědé rýže a dá se z toho dobře nabrat svalová hmota (přibral jsem 2 kila za dva týdny). Je to veganský raw protein od SUNWARRIOR.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od xHardCorex »

Enzym píše:Mám novou zajímavou zkušenost. Nedávno jsem na sobě otestoval raw protein z hnědé rýže a dá se z toho dobře nabrat svalová hmota (přibral jsem 2 kila za dva týdny). Je to veganský raw protein od SUNWARRIOR.
mohol by si tu hodit link?

Ja osobne na bielkoviny pouzivam klicky.

2 kg coho? svalov pochybujem. Mozno je to tym ze proteiny "zapekaju" cize ti to kumuluje v crevach. Cize mozno mas trocha upchate crevo = prirastok hmotnosti.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Enzym
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 04, 2009 8:53

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Enzym »

xHardCorex píše:
Enzym píše:Mám novou zajímavou zkušenost. Nedávno jsem na sobě otestoval raw protein z hnědé rýže a dá se z toho dobře nabrat svalová hmota (přibral jsem 2 kila za dva týdny). Je to veganský raw protein od SUNWARRIOR.
mohol by si tu hodit link?

Ja osobne na bielkoviny pouzivam klicky.

2 kg coho? svalov pochybujem. Mozno je to tym ze proteiny "zapekaju" cize ti to kumuluje v crevach. Cize mozno mas trocha upchate crevo = prirastok hmotnosti.
Bohužel mi sem nejde vložit celý odkaz, ale když si na stránkách www.iherb.com zadáš sunwarrior protein brown rice, tak to najdeš.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od xHardCorex »

Enzym píše:Bohužel mi sem nejde vložit celý odkaz, ale když si na stránkách www.iherb.com zadáš sunwarrior protein brown rice, tak to najdeš.
Na svk alebo CZ sa to neda kupit? to postovne by bolo asi moc drahe. Lebo na trhu doplnkov vyzivy je kopec ryzovych proteinov... Tak neviem ci sa to oplati kupit len pre nalepku RAW.

Par faktov k tomu:

Ryžový proteín (Rice Protein Concentrate)

Poskytuje aj koncentrát ryžového proteínu aj vlákninu. Je vyrobený filtrovaním proteínu a vlákniny z enzymaticky predtrávenej celozrnnej ryže. V tomto procese nie sú použité žiadne kyseliny alebo iné chemikálie. Zvyšné uhľohydráty sú konvertované na zmes jednoduchých cukrov (glukóza a maltóza) a na oligosacharidy (dextríny).

Typická analýza na 100 gramov
Kalórie 386Kcal
Tuk 2g
Nasýtené tuky 1g
Cholesterol 0mg
Sodík 64mg
Vláknina 7g
Cukry 6-22g
Iné uhľohydráty 10-26g
Proteín 53g
Vitamín A <5mg
Vitamín C <1.2mg
Železo 4mg
Vápnik 100mg



Približný aminokyselinový profil


Alanín 5.6%
Arginín 9.4%
Kyselina asparágová 9.0%
Cystín 2.2%
Kyselina glutamová 17.1%
Glycín 4.7%
Histidín 2.4%
Izoleucín 4.2%
Leucín 8.6%
Lyzín 3.5%
Metionín 2.4%
Fenylalanín 5.2%
Prolín 5.2%
Serín 6.0%
Treonín 3.6%
Tryptofán 1.3%
Tyrozín 5.3%
Valín 4.7%


Výhody:


• dobrá cena
• vysoký obsah glutamínu



Nevýhody:


• nízky obsah proteínu
• zlá stráviteľnosť
• nekompletný zdroj proteínov
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

Ahoj lidi,koukám na starší příspěvky a koukám že se tady nějak rozvášnila diskuse až do urážek.To je problém anonymních diskusí.Vzhledem k tomu že já už lecos znám,mi přijde ASABADO jako dobře nadupanej mozek.Není přeci nic lepšího než si teorii ověřit sám na sobě,,což udělal.Miqueli...jednomu Miquelovi jsem na Kulturistika.com odpovídal na jídelníček.Seš to ty nebo to je shoda jmen???V každém případě chci reagovat na potřebu bílkovin a byl bych přímo nerad,kdyby se za můj názor někdo naštval.SVALY A OVOZEL.Já se rád dívám do minulosti a do přírody na příklady.Když se mrknete na dokumentární filmy např 80let staré,zjistíte že tam žádnej ranař nebyl(samozdřejmě na výjimky) a lidé neměli takový přístup k živ.bílkovinám.Dneska je moda jinde a v kurzu je atletická figura s nějakými svaly.Psal jsem už v jiné diskuzi,že jsem viděl dokument o šimpanzích.Šimpanzi jsou vesměs vegani,ale nepohrdnou i mravenci a čuměl jsemkdyž ukazovali jak zabili jedince z jiné tlupy a sežrali ho.Nebylo mi ani náhodou divné,jakto že vůdčí typy,kteří se k masu dostali přednostně,byli daleko masivnější.Já myslím,že na ovozelu múžeme krásně a zdravě prosperovat,ale chcete li přece nějaké ty svaly,musíte bílkoviny zvýšit a nebojím se říct že i tuky.Nemusíme nad tím ani teoreticky špekulovat,podívejte se na fotky ze srazů,jak jsou kluci vyhublí a popravdě narozdíl od děvčat moc zdravý výraz nemají.Ale sorry,třeba se pletu.Nechci se tím někoho dotknout,jen mě oslovil příspěvek od Asabada,který považuji a rozhořčený ale pravdivý.
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

....sorry ještě chci něco vyjádřit,já tedy nedělám kulturistiku ale powerlifting,ale jako asi každý mlaďas v pubertě,tak i já začal s kulturistikou po zhlédnutí Barbara Conana.Mě je 37 a když jsem trénoval kulturistiku,tak kraloval Lee Haney a já byl v té době 3tí na krajském závodě a pak jsem přešel do Jablonce na powerlifting.Nyní v mém věku se mi kulturistika spíš hnusí.Dřív bylo heslo kulturistů ZDRAVÍ.SÍLA,KRÁSA a dnes by z toho byla tak akorát ta síla.Zdraví nemaj ani náhodou,kvůli vysokým dávkám streroidů a i bílkovin a krása?????Viděl jsem Jablonickýho...ten chlap má větší pupek než kozy a to byl bez tuku!!!Když pozoval,tak se mu ta cejcha hejbala jak kdyby měl plíce v břiše.A to není zdaleka nejhorší případ.Marcus Ruhl sskočil s podia ke svým fanouškům a zlámal so kolena.Mnozí z těch goril maj problémy se přitáhnout a funěj a potěj se jak prasata,ostatně jak napsal i Greg Zulak.Ale každý at si dělá co uzná sám a je s tím štastnej.Já myslím že většina lidí nad 30let do posilovny chodí z jiných důvodů než s ambicemi být MR.Olympia a o tom je naše řeč.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 17:46, celkem upraveno 1 x.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Miguel »

cepheus píše:
yardes píše:Marcus Ruhl sskočil s podia ke svým fanouškům a zlámal so kolena.
Hmmm, tak to je výhoda .. :?
no hlavně je to nesmysl, nic takového se nikdy nestalo :lol:
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Sitar »

Asabado píše:napr. gorily, -nevim proc je kazdy predhazuje kdyz ony sni cca 10-20 kg zeleniny a ovoce(v tom mnoho termitu a zivych bakterii z pudy) denne(v zoo napriklad nekolik pul kilovych brokolic apod..) - to zadny normalni vitarian neji).
Gorily váží dvakrát až třikrát více než člověk, takže to není úplně přesný příměr. Jinak moc zajímavý a přínosný psaní (ten obsáhlý příspěvek někdy z října loňského roku). ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od buc11 »

Sitar píše:
Asabado píše:napr. gorily, -nevim proc je kazdy predhazuje kdyz ony sni cca 10-20 kg zeleniny a ovoce(v tom mnoho termitu a zivych bakterii z pudy) denne(v zoo napriklad nekolik pul kilovych brokolic apod..) - to zadny normalni vitarian neji).
Gorily váží dvakrát až třikrát více než člověk, takže to není úplně přesný příměr. Jinak moc zajímavý a přínosný psaní (ten obsáhlý příspěvek někdy z října loňského roku). ;-)
teď bylo zrovna vo gorilách, sní /stříbrný samec/ až 20 kg zelených výhonků a listí a tam zrovna jedli ztrouchnivělý dřevo, ale bez živočichou, a to třeba jen bez ovoce, a když je zas ovoce, pak třeba naopak, na termitech bych to nestavěl, ty nevyhledávají, teorie je ten jejich nakvašenej bachor, celej den totiž prdí
aha a proč se to řeší vlastně v kulturistice,
na gorilách je PMN hlavně zajímavé, že je neuvidíme sedět se stehnem v ruce stejně jak orangutány, i když ti žerou naopak vesměs jen ovoce ovšem též často termity
v přírodě
Enzym
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 04, 2009 8:53

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Enzym »

Sitar píše:
Asabado píše:napr. gorily, -nevim proc je kazdy predhazuje kdyz ony sni cca 10-20 kg zeleniny a ovoce(v tom mnoho termitu a zivych bakterii z pudy) denne(v zoo napriklad nekolik pul kilovych brokolic apod..) - to zadny normalni vitarian neji).
Gorily váží dvakrát až třikrát více než člověk, takže to není úplně přesný příměr. Jinak moc zajímavý a přínosný psaní (ten obsáhlý příspěvek někdy z října loňského roku). ;-)
Nejen že gorily váží dvakrát víc, než člověk, ale nejsou nám až tolik příbuzní, jak by se mohlo na první pohled zdát; jejich trávicí systém včetně enzymatické výbavy je dost jiný.
hariboss
Příspěvky: 7
Registrován: stř říj 13, 2010 11:45

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od hariboss »

Tohle je podle mě ideální proporce síla,výbušnost apod. http://www.youtube.com/watch?v=hItiLNcr ... re=related zajímalo by mě co jí :)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Panda »

hariboss píše:Tohle je podle mě ideální proporce síla,výbušnost apod. http://www.youtube.com/watch?v=hItiLNcr ... re=related zajímalo by mě co jí :)
Q4. What’s your favorite food? Also, what is your point of care such as sleeping?
A. I like hamburger steak and curry rice and so on.
When I was an athlete, I liked the meat. But now, I am near to 30 years old, and I become to like fish.
Especially, I like Sushi.
(Writer: I think Tomita also said “Sashimi”, but I didn’t remember clearly…)


http://www.zimbio.com/Hiroyuki+Tomita/a ... s+Feb+11th
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Esterka »

Před chvílí jsem se od kamaráda dozvěděla, že nějaký špičkový kulturista Kevin Lavrone přešel na syrovou stravu (včetně syrového masa a vajec). Je to pravda?
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od 2olfess »

Ahoj Asabado,
co je to endosperm, pls?

aha, tak příspěvek se asi někam přesunul..
Uživatelský avatar
Asabado
Příspěvky: 55
Registrován: čtv čer 25, 2009 16:28

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Asabado »

Zajímavé, nevím co se stalo. Možná je to bráno jako nějaká reklama a proto to někdo smazal, což nechápu. Já nejsem distributor ale jen mám doma něco, co se špatně shání. A proto, že si to sám objednávám z USA mám doma více kusů (momentálně 3 navíc) a určitě by to tu někdo ocenil, já vím jak bych byl kdysi sám happy za tuhle možnost, protože u nás se to nedá sehnat.

Endosperm: http://cs.wikipedia.org/wiki/Endosperm

Jinak tedy kdyby měl kdokoli zájem o SUNWARRIOR protein tak mi napište do zpráv.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od 2olfess »

Aha,
to bude asi i ta bílá sladká tekutina, když zmáčknu pšeničný klíček, že?
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od 2olfess »

jinak máš tu tvojí nabídku v rubrice inzerce...
Uživatelský avatar
Asabado
Příspěvky: 55
Registrován: čtv čer 25, 2009 16:28

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Asabado »

Předpokládám že ano. Jde o vnitřek plodu. Například u kokosu je to ten bílý vnitřek. U semínek vnitřní část o které píšeš. Atd. :)
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od 2olfess »

Hele,
teď mi to začíná tak nějak docházet, kolik těch vita "kulturistů" ze zámoří tohle zobe? To je pořád jsem raw vegan, jsem na x banánech a y pomerančích a podívejte se na to svalstvo :P
Uživatelský avatar
Asabado
Příspěvky: 55
Registrován: čtv čer 25, 2009 16:28

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Asabado »

Prakticky každý, je to tam hodně populární. Samozřejmě před tímhle produktem tam byly stovky jiných a má to tam pevné místo na trhu. Já jsem se s tím poprvé setkal, když jsem byl v USA (a taky s konopným aj. proteiny).

A tak jak to dělám se vším, ozkoušel jsem to zase sám na sobě, a můžu říct že super. Vzhledem k mé fyzické aktivitě jsem nikdy nebyl schopen cítit se dobře a silný bez nějakého silnějšího zdroje kvalitního proteinu. Nakonec jsem jich našel hned několik, a tohle je čas od času jeden z nich. :)

Limitující je cena a dostupnost.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od 2olfess »

Asabado píše:Prakticky každý, je to tam hodně populární.
Hmmmm :wink:, díky za info, doufám, že se nějaký zájemce najde, v nejhorším to rád spotřebuješ, ne?
Čus
Uživatelský avatar
Asabado
Příspěvky: 55
Registrován: čtv čer 25, 2009 16:28

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Asabado »

To určitě, já ani neměl v úmyslu to nejdřív nabízet, je to má osobní zásoba :)

Ale budu objednávat zřejmě další a navíc jedu brzo na Floridu, takže mám teď teoreticky nadbytek, který se může velmi hodit jinde, kde je nedostatek. :)
yardesv

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardesv »

Miguel píše:
cepheus píše:
yardes píše:Marcus Ruhl sskočil s podia ke svým fanouškům a zlámal so kolena.
Hmmm, tak to je výhoda .. :?
no hlavně je to nesmysl, nic takového se nikdy nestalo :lol:
Sorry spletl jsem se,byl to Jean Pierre Fux.Ale to na věci nic nemění.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 17:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: KULTURISTIKA, vyšilování...

Příspěvek od mira »

Dřepčil sice v bezpečnostní kleci, ale bez zarážek, hazardér. :roll:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 17:24, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od buc11 »

před chvílí jsem to též absolvoval, ale v leže, ale měl sem jen tu 20kilovou násadu
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 17:24, celkem upraveno 1 x.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Miguel »

yardesv píše: Sorry spletl jsem se,byl to Jean Pierre Fux.Ale to na věci nic nemění.
Dotaz na rádio Jerevan:
"Je pravda, že si jen za tento den v Moskvě koupilo 60 občanů nové automobily?"
odpověď:
"Ano, ale nebylo to v Moskvě, ale v Leningradu, nebyly to automobily ale jízdní kola, a nikdo si je nekoupil, ale byly ukradeny".

a chybí jenom dodat "Ale to na věci nic nemění" :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od minsc »

Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od buc11 »

proč chudák, třeba mu je takto líp a kdoví jak toho dosáh
Návštěvník

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Návštěvník »

xHardCorex píše:
Enzym píše:Mám novou zajímavou zkušenost. Nedávno jsem na sobě otestoval raw protein z hnědé rýže a dá se z toho dobře nabrat svalová hmota (přibral jsem 2 kila za dva týdny). Je to veganský raw protein od SUNWARRIOR.
mohol by si tu hodit link?

Ja osobne na bielkoviny pouzivam klicky.

2 kg coho? svalov pochybujem. Mozno je to tym ze proteiny "zapekaju" cize ti to kumuluje v crevach. Cize mozno mas trocha upchate crevo = prirastok hmotnosti.
Tady je link - www.vitalvibe.cz
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Esterka »

Návštěvník píše:
xHardCorex píše:
Enzym píše:Mám novou zajímavou zkušenost. Nedávno jsem na sobě otestoval raw protein z hnědé rýže a dá se z toho dobře nabrat svalová hmota (přibral jsem 2 kila za dva týdny). Je to veganský raw protein od SUNWARRIOR.
mohol by si tu hodit link?

Ja osobne na bielkoviny pouzivam klicky.

2 kg coho? svalov pochybujem. Mozno je to tym ze proteiny "zapekaju" cize ti to kumuluje v crevach. Cize mozno mas trocha upchate crevo = prirastok hmotnosti.
Tady je link - http://www.vitalvibe.cz

Díky za super typ! Já tento rýžový protein brala z Amerického Iherb, ale tady to vychází levněji.
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Erin Moubray

Příspěvek od Dano »

Vitarianka WBFF Pro Fitness Model Erin Moubray, tretia na nejakom “WBFF World Championships”. Video rozhovor na http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... wg37aqEXpQ
Nejake foto a pisany rozhovor je na http://www.loving-it-raw.com/erin-moubray.html, necital som.

Na cerstvu maminu ma tato fitneska asi slusnu formu.

Stala sa vegankou, potom vitariankou (high fat), nakoniec 811rv. Teraz na 811rv uz vraj nemusi robit ziadnu 3-tyzdnovu rysovacku hladujuc na nejakej redukcnej proteinovej diete. Aj pred pretekmi je teda stale na ovoci a teda aj vtedy ma dost sil a energie na svoj trening. Ziadne doplnky neuziva, ani oleje, creatin, protein,.. vraj vobec nic. Jej stravovanie vo velkom kontraste s beznym v tej discipline.
Odpovědět