KULTURISTIKA, posilování...

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od xHardCorex »

http://www.youtube.com/watch?v=SjxKCdZC ... ature=plcp

Raw food muscle. Vcelku stavany vyzera na ovocicko a zeleninu :P
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
harmon

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od harmon »

nějak to tu usnulo něco nového ??
ja dřive hodně posiloval ted pul roku jsem jedl vegansky 80 % raw 20% vařene robi maso ,seitan
protein jiz zminovany sunwarior
a hlavne denně klíčky ,které si klíčím
občas nějaky nepasterizovany kozí sýr
ořechy
A mužu říci ,že to dobře v tomto poměru šlapalo i podle měřáku tuk šel dolu ,svalstvo nahoru

zatím tedy hrnuto mě to dobře šlapalo na raw proteinu,klíčkách,ořechách a semínkach na ovoci a zelenine a hodně i odštavnuji na huromu

chci těd ,ale vyradit seitan i robi maso a jen občas tak jako kozí nepasterizovany sýr ,koupit fermentovane tofu tak uvidím

ale ,ořechu a kličku se nevzdám :)
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od ovekyska »

prosim, poradte mi, ako moze cvicit pri krcovych zilach, vznikli mi (zrejme) asi pred rokom z nespravneho a prilisneho zatazovania noh, doteraz mam proible (asi uz navzdy :? ), ako vedlajsi priznak som mala nepekne petechie na predkoleniach, opuchali mi nehorazne nohy a boli ako z olova. robili mi aj odbery, krv je uplne v poriadku.

prestala som uplne cvicit, no teraz som zacala malicko, n aozaj malicko behat a problem je spat - beh mi od lekara na varixy nebol zakazany. tak som s beho prestala a cvicim iba pozdrav slnku, co je uplne super, no opat sa mi zacali TVORIt petechie, teraz v lete je toradost... no kazdopadne teda k veci, co uz len ja mozem na tie varixy cvicit, aby sa mi nerobili tie mizerne petechie... :?:
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od rudo »

stale viac sa objavuje nazor ze krcove zili su dosledok zapaloveho procesu.

co sa pohybujem v sporte tak som sa nestretol s tym ze samotne cvicenie by mohlo krcove zily vyvolat

moj naozr je ze zataz moze len prebudit-zvyraznit ten problem ktory ale prebieha neustale.

bolo by treba podrobne analyzovat stravu, najma pomer omega 6 a 3.

co sa tyka pohybovych aktivit vyskusaj beh v hlbokej vode - ide v podstate o sliapanie vody a podobne pohyby v talkej hlbeke abuy sa nedalo dociahnut na dno, je mozno pouzit nadnbasaciu vestu ale pas, pripadne sa rukami drzat dosky.
5 2 8
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od ovekyska »

rudo píše:stale viac sa objavuje nazor ze krcove zili su dosledok zapaloveho procesu.

co sa pohybujem v sporte tak som sa nestretol s tym ze samotne cvicenie by mohlo krcove zily vyvolat

moj naozr je ze zataz moze len prebudit-zvyraznit ten problem ktory ale prebieha neustale.

bolo by treba podrobne analyzovat stravu, najma pomer omega 6 a 3.

co sa tyka pohybovych aktivit vyskusaj beh v hlbokej vode - ide v podstate o sliapanie vody a podobne pohyby v talkej hlbeke abuy sa nedalo dociahnut na dno, je mozno pouzit nadnbasaciu vestu ale pas, pripadne sa rukami drzat dosky.
rudo, dakujem za prispevok,
v tom case, ked som mala problem aj s nohami (teraz su to len petechie), som jedla budwig proteinovu zmes, ale aj ine tuky, prave bohate na omega 6. uz si ale presne nepamatam, kolko a co presne. no hlvne oriesky a tusim mandle a lieskovce. tiez slnecnica. tiez som problem trosku riesila lekoricou, ktora udajne posobi protizapalovo.
teraz nemam peniaze na lanovy olej, snazim sa teda jest lanove semiacka, tak asi velku lyzicu denne, ale aj sezam, slnecnicu a tekvicove + mandle. z tychto ostatnych po troske.
uvazujem nechat len ten lan, nasadit opat lekoricu a z tukov snad ghi.
cvicenie vo vode je pre mna neprakticke, nestihala by som, mam cas cvicit rano, ked este deti spia.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od rudo »

skoda ze neberies rybi tuk, tak sa to v kapsulach to davkovanie najleposie strazi

nemas doma cyklotrenazer ?

a co takto lahnut na chrbta zdvihnut nohy do sviecky a behat takto nohami v lufte ?
5 2 8
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od ovekyska »

rudo píše:skoda ze neberies rybi tuk, tak sa to v kapsulach to davkovanie najleposie strazi

nemas doma cyklotrenazer ?

a co takto lahnut na chrbta zdvihnut nohy do sviecky a behat takto nohami v lufte ?
rybi tuk som chcela kupovať rozlievany v lekárni, ten v kapsuliach je strašné drahý. No toho rozlievaneho sa bojím, aby mi nepredali starý.
cyklotrenazer nemám a byciklovat vo sviecke by šlo, vďaka!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od rudo »

pokazeny rybi tuk poznas po chuti

inak lanovy tuk oxiduje najlahsie, v podtstate lanovy olej vo flaskach ani nemoze byt nepokazeny, skusal som to kedysi od roznych vyrobcoch predava z chladiacich boxov atd ale beznadejne, lanove semiacka tiez problem

najlepsiu odolnost voci oxidacii maju CHIA, tie v pohode vydrzia aj 5 rokov
5 2 8
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od ovekyska »

rudo píše:pokazeny rybi tuk poznas po chuti

inak lanovy tuk oxiduje najlahsie, v podtstate lanovy olej vo flaskach ani nemoze byt nepokazeny, skusal som to kedysi od roznych vyrobcoch predava z chladiacich boxov atd ale beznadejne, lanove semiacka tiez problem

najlepsiu odolnost voci oxidacii maju CHIA, tie v pohode vydrzia aj 5 rokov
lan. olej som mavala od domaceho vyrobcu, on to hned supne do chladnicky, kvalita super - cena dost.
chia su tiez dost drahe.
ten rybi tul nemam istotu, ako by mal spravne chutit, kedze chuti a vonia rybinou tak ci tak.
Milan128

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Milan128 »

Ahoj. Řeším Teďka trochu podobně a našel jsem řešení je v ve velkém přísunu semen a nejspíš i ořechů, požívání tahiny a jiných kvalitních rostlinných tuků, přitom by tělo nemělo teoreticky nic hubnout a přechod bz měl být jemnější. Nicméně vyzkouším a uvidím. Ale už jsem začal takové kombinace jíst a teprv teďka jsem si uvědomil, že jemné ovesné vločky, datle, rozinky, Tahiny (sezamová omáčka), slunečnicové a lněné semínka + melasa. Jsou taky vitariánské, ale je to neuvěřitelná dávka tuků a sacharidů vhodný před i po cvičení. Cvičím workout a dobře se to osvědčilo. :) Stačí to jen všechno smíchat a kousat do kašičky :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od buc11 »

Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Obrázek
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od cepheus »

"Svetska slava, polni trava", co je na tom divnyho Ty objeviteli ? :)
Dyt je to porad jenom hmota, docasna forma, nic vic, tu docasnost bych vypichnul, pac se tam pohnes co nevidet taky:).

To jeste Arny dopadl dobre, videl jsem horsi pripady co splaskly a visely na nich jakysi pytle kuze .. jj, bych delal urcite kulturistiku:).
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Syrovozrout »

"Bezva. A teď mi prosím odpovězte na otázku. Co jíte konkrétně? Třeba nějakých 24 hodin před zápasem?

Strava před zápasem by měla být už spíš lehčí a hlavně by měla obsahovat sacharidy, které slouží jako zdroj energie. Tedy například nějaká zelenina s rýží či těstovinami, případně quinoa. Vhodné je také smoothie s kokosovým olejem nebo ovoce. Hlavně nic těžkého, co by odčerpávalo energii na trávení.
Jak je to s počtem vegetariánů a veganů ve vrcholových sportech?

Veganská strava zaznamenává mezi sportovci nyní obrovský boom, zejména skrz její přínos pro zdraví a výkonnost. Stačí se podívat na právě skončenou olympiádu, kde média označila jako nejsilnějšího muže v Soči vítěze v jízdě na dvojbobu, 118 kilogramů vážícího evropského šampióna v páce Alexeje Vojvodu. No a tenhle silák je již několik let vegan. Stejně jako například strongman Patrik Baboumian, který jako první člověk na zemi přenesl na vzdálenost deseti metrů závaží o váze 555 kilogramů. V bojových sportech je pak vegansky se stravujících sportovců obrovské množství. A ne každý ví, že je vegan i třeba Mike Tyson."

"Český mistr světa v thajském boxu: Skutečná síla pochází z rostlin

Dvoumetrový a 115kilový mistr světa v thajském boxu v supertěžké váze Jan Müller nahání v ringu soupeřům téměř posvátný strach, jeho běžný život je ale založen na soucitu a ochraně slabších. Prý právě proto už přes dvacet let nejí maso." http://www.novinky.cz/muzi/330008-cesky ... stlin.html
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od rudo »

Alexej je super videjka s jeho treninkom a o jeho strave tu uz kolovali
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

CP: vsak ja nehodnotim, A. je borec, respect:-) V 1991 jsem četl tuto knihu:
Obrázek
Tedy uz tehdy odhalovala nektere jeho nepekne vlastnosti :-) ale to on uz si z toho delal srandu ve filmu Pumping Iron (1975?)

A zde Wieder (vlevo), zakladatel Mr. Olympia, pred rokem zemrel. RIP:
Obrázek
Foto tusim 1968 nebo tak nejak
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od minsc »

Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od rudo »

hard core ?
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Chtel bych videt 100% vitariana =>5 let a soucasne kulturistu, jeho foto, mate nekdo ze spirtovcu tip?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Syrovozrout »

Janku, radši sám pořádně posiluj ať ještě chvilku můžeš strašita a votravovat, jinak tě mladší víš co...(podle zásluh:D a podle "přírodních zákonitostí" kdy mladší samci vystrnadí konečně ty starý usurpátory jimž brzo dojdou síly...to je taky důvod proč tak spěchali šoupnout opratě do rukou nedstupných organizací typu EU...Doufali, že jim to pomůže udrzet aspon tu moc.)

Nejsou nepostradatelní a to platí i na tebe.
Naposledy upravil(a) Syrovozrout dne pát říj 17, 2014 16:14, celkem upraveno 3 x.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Ja posiluju uzitecnou praci a vcera jsem malem dostal darwinovu cenu :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od xHardCorex »

Janek píše:Chtel bych videt 100% vitariana =>5 let a soucasne kulturistu, jeho foto, mate nekdo ze spirtovcu tip?
Taky uvidentne neexistuje a ani nebude existovat.
Ovsem ak by neslo o nejakeho pozieraca suroveho masa.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

A ani ten neexistuje? Dobra tedy, a co 90-100% fruktariansky kulturista? Ja znam jen cerneho Jericha a to je slabota.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od xHardCorex »

Janek píše:A ani ten neexistuje? Dobra tedy, a co 90-100% fruktariansky kulturista? Ja znam jen cerneho Jericha a to je slabota.
podla mna si trocha snilek alebo troll. Na ovoci nevybudujes velku muskulaturu. Ani na surovej zelenine. TO by ten clovek nemohol robit nic ine iba cely den jest.
Veganskych kulturistov je pomerne dost.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Neznas fruktouše? http://breatharian.eu/breath/anglie/sunfire/

Veganskych kulturistu existuje podle tebe dost? Uhh. Ale oficialni statistiky nejsou, a co kdyz praskuji?

Ps: rozdil vegana a vitariana je v tepelne uprave, jeste v necem? Tak myslim, ze si odporujes, ja napsal ze bych ho chtel videt a ne ze neexistuje anebo ze bych to chtel praktikovat...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od xHardCorex »

Janek píše:Neznas fruktouše? http://breatharian.eu/breath/anglie/sunfire/

Veganskych kulturistu existuje podle tebe dost? Uhh. Ale oficialni statistiky nejsou, a co kdyz praskuji?

Ps: rozdil vegana a vitariana je v tepelne uprave, jeste v necem? Tak myslim, ze si odporujes, ja napsal ze bych ho chtel videt a ne ze neexistuje anebo ze bych to chtel praktikovat...
Sunfire nie je kulturista. Jeho postava je atleticka, urcite nie je taka, ktora sa vyzaduje v kulturistike (mozno v kategorii sunday hobby).

http://www.veganbodybuilding.com/
V com si akoze odporujem?
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Navic je to stara fotka a kdovi jak vypada nyni?

v tom, ze tvrdis, ze kulturista vitarian "neexistuje a ani existovat nemuze" a nasledne "veganskych kulturistu je dost" - ale zrejme tedy mi unika rozdil mezi veg a vita, znam totiz jen omezeni na 42 stupnu u tech vita, jinak mi pomerne stejne... Co jsem prehledl?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od xHardCorex »

Janek píše:Navic je to stara fotka a kdovi jak vypada nyni?

v tom, ze tvrdis, ze kulturista vitarian "neexistuje a ani existovat nemuze" a nasledne "veganskych kulturistu je dost" - ale zrejme tedy mi unika rozdil mezi veg a vita, znam totiz jen omezeni na 42 stupnu u tech vita, jinak mi pomerne stejne... Co jsem prehledl?
mal by si chodit trocha viac medzi ludi a nefilozofovat nad kktinami.
Vitarian = clovek ktory je tepelne neupravenu stravu. Napr aj nepasterizovane mlieko, susene maso, surove maso... atd
Vegan = clovek, ktory neje zivocisne produkty, tepelna uprava nevadi.

Vitarian raw vegan nema prosto sancu budovat extremne objemy svalov... Skus zjest 2 kg surovej kapusty a skus zjest 2 kg uvarenej kapusty.

Tot vsio. dalej nekomentujem
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Kdyz jsi tak chytry,
1.tak definici zde
http://cs.wikipedia.org/wiki/Veganstv%C3%AD#Typy_stravy laskave oprav, slysim poprve, ze vitarian ji maso, i mleko je na wiki vylouceno... To, ze vetsina je jen castecnych vitarianu (idealne 75+%) s definici nesouvisi...
2. necituj bezprostredne predchozi post a nekritizuj, ze si nahlas filosofuji :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od cepheus »

xHardCorex píše:podla mna si trocha snilek alebo troll.
b) je spravne:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Ty jdi do dílny, ty jsi další z šiřitelů neověřených nepodložených a chybných informací :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od xHardCorex »

Janek píše:Kdyz jsi tak chytry,
1.tak definici zde
http://cs.wikipedia.org/wiki/Veganstv%C3%AD#Typy_stravy laskave oprav, slysim poprve, ze vitarian ji maso, i mleko je na wiki vylouceno... To, ze vetsina je jen castecnych vitarianu (idealne 75+%) s definici nesouvisi...
2. necituj bezprostredne predchozi post a nekritizuj, ze si nahlas filosofuji :-)
ta definicia vychadza z nejakeho "odborneho" prekladu pojmu RAW FOOD= surova strava.
ziadna ina krajina okrem SK a CR nepouziva pojem vitarian.
Pre mna je RAW napr medved panda, ktory je surovy bambus, ale taktiez je pre mna RAW ladovy medved, ktory je surove tulene.
Tak isto je pre mna "Vitarian" raw vegan , ako aj clovek ktory je surove maso (napr tatarak) a zajeda to dobrym zeleninovym salatom...

Never kazdej blbosti, ktora je napisana na internete. Co vlastne svedci o tvojej prirodzenej inteligencii, ktora je hodne potlacena.
Rada pre teba: miesto filozofovania nad pojmami si radsej chod zabehat alebo zacvicit. Pomaha to... a najedz sa tak aby si bol spokojny...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Ja se nehadam, ja Te vyzval k oprave, kdyz si za svym nazorem stojis... RAW je neco jineho nez Vita...

Jsem prezrane nakliceneho hrasku, mezi lidi asi nepujdu :-) ja se nezynyruju, neboj.

Obrázek
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:Ty jdi do dílny, ty jsi další z šiřitelů neověřených nepodložených a chybných informací :-)
Porad lepsi dilna, nez past slepice a ovce a neumet navrtat hmozdinu do stropu tam kde ji potrebuju :D .. si over informace, kdyz je chces mit overeny:).
Neni nic jednodussiho, overeny informace mam, co mas Ty je ciste Tva vec:).
---------------------------
Jeniku, ti dva tepli kluci samej hrbol uplne nalevo jsou Bozi :D .. co tim chtel basnik rict ? :lol: (:-)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Podle jmena a obliceje sourozenci tipuji. Kdyz se ten prostredni shoupne, strop muze jit dolu na hlavu, ono ve vetsine stropu jsou uz beztak praskliny :-)


Na http://youtu.be/mlk-8QOSztE čas 1:14:39 dobry fail, i kdyz jenom utrzena hrazda z ribstolu :-o

V 1:40:00 rukou prerazi cihlu :>
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od rudo »

no jo tak Janek przi i kulturistiku a posilovani

tak nic jdu zdvihat zeleza jinam

:br
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Obrázek
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od xHardCorex »

zaujimalo by ma co si chcel tou fotkou povedat...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od cepheus »

On nevi ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

xHardCorex píše:zaujimalo by ma co si chcel tou fotkou povedat...


tady tvrdis, ze svaly narostou az za 2 roky viewtopic.php?t=12087#p199199 - takze on bere steroidy anebo zasvaly povazujes az to "2years", kde je naolejovany?

Jinak i na prvni fotce vlevo ma skoro stejny pekac buchet jako po 3 letech, musel cvicit uz drive, treba sedylehy..

jeto prolink na jejich filosofii teorii workoutu, kliknes, ctes... Nic vic.

Pro zajimavost zde Arnie s kamaradem Francem na Workoutu :-)
Obrázek
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od xHardCorex »

ty by si mal pisat pre bulvar. Dokazes z jednej fotky urobit clanok a k fotke vymysliet pribeh.

Podla tej fotky zalozil zaklady street workoutu uz Arnold...
ty si trocha autista. Bavi ma citat tie tvoje nezmysli.
Realne by som chcel vidiet ake vykony podavas TY v posilke alebo v akomkolvek sporte.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

zajimava fotka s Arnoldem. Doslovne prelozeno workout = telesne cviceni, o street workoutu jsem v souvislosti s arnoldem nepsal :-) definice street workoutu asi ani zadna pevna neni, nebo se pletu?

Mimochodem, kdyz se podivas na ten jejich kanal, tak se jim cesky street workout nejako rozklada, rapper ujizdi na scientologii a byznysu a pry pousti reklamu na bagety a sypani...

Ja uz vykony v posilovne moc nepodavam, do posilovny jsem chodil jeste kdyz Pavol Jablonicky byl v CSTV; mimo udrzeni kondice, obrany a sily, budovat svaly uz povazuji za nekonstruktivni plezir, jako jakekoliv spickove fyzicke vykony, duvody jsem napsal uz drive. Par sportovcu jsem znal a vetsina z nich (nebo vsichni) resi zdravotni problemy :-(
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od cepheus »

xHardCorex píše:.. ty si trocha autista.
Hodne autista :D ..
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od mira »

Láďa je krásný a také bychom s ním chtěli chodit, ale jsme už tak trochu ženatí. :|
Všeho s mírou.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

To není ne moc :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Ze by to bylo jen otazka casu? 20.11. Zraneni http://youtu.be/0qYj3Xp9QqM

Takze uz ne street workout ale in hall?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Ad #787 - i Lada je zranen s pateri, je v nemocnici na injekcich. Nepojede s Adamem do Kazachstanu... Ze by scientologove na ne poslali spatne energie?

Nezbyva nez drzet palec, s pateri neni sranda.

Obrázek

Obrázek

Edit: ma to z worku, ne z workoutu, ze by tahal tezky veci? Nevim.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od xHardCorex »

Aj Adam ma videa kde cvici v posilke s cinkami.
Inak ked zapnem forum vitarian tak vsade, v kazdom vlakne mas prispevok. Mal by si trocha zit v realnom zivote.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Janek »

Jasnee, to byl vtip na tema "STREET workout"... Je nekde seznam tech vybudovanych hrist, pripadne presna specifikace vybaveni (myslim parametry trubek a tech.vykresy)?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
before

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od before »

Zdravím,
já mám osobní dlouholetou zkušenost na vitariánské stravě. Musím uznat komentaře některých tady, že na takové stravě se bohužel shazují kila dolů. Je to způsobené především detoxikací těla, včetně až 15 Kg usazenin v tlustém střevě. Půl rok jsem se stravoval pouze ovocnými a zeleninovými štávami a proteinem z chlorely a spirulíny. Co se týče energie, zdraví, nálady, myšlení nemám ani jeden pochyb, ze to je snad nejlepší část života, kterou jsem zažil.
Pak jsem začal posilovat a snaha na této stravě byla poměrně k ničemu. Pak jsem se dal do studia a zjístil jsem pár podstatných věcí.
Tak třeba je výborné jíst datle, banany, sušené ovoce, ovoce čerstvé, ořechy. Taky si k tomu koupit výkonný mixér - ulehčí se práce trávení a lze toho snít mnohem více, než standartním způsobem. Samozřejmě doplňky, jako je protein ze spirulíny, chlorelly je nevyhnutelný. Taky není úpkně špatné nakoupit si ječmen, zito a psenici a namocenou, nekdy i naklicenou ji rozmixovat s troskou vody a pít. Zkrátka mixer je v objemové fazi dost dobra vec :) Měj se :)
Odpovědět