KULTURISTIKA, posilování...

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Sweetie »

jasne ze syrovy.
no tak zkus ty fazole zeleny lusky, ale ty jsou asi drahy v cesku co? tady to stoji pakatel jeden cas mi dost chutnaly. nebo brokolici..
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Fuujin »

Mezitím co sem napsal ten přízpěvek sem snědl asi 7 listů římského salátu.. takže zdá se že to nějak půjde
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

Panda píše:yardes a co znamená např. "dřepy i s 200kg", to je že při dřepech zvedáš zátěž 200 kg ?
Ano to znamená že má tréninková zátěž je 200kg činka
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

Sweetie píše:yardes mohla bych se te zeptat na nejaky ucinny cvik na bricho a hyzde?
Musíš si zkusit několik cviků a sama ucítíš jak ti přitom berou svaly,ale dle mého názoru obyčejný sedylehy na zemi jsou dobré,ale pozor...musíš mít pokrčené nohy a nesmíš si je pod nic zafixovávat.Jak je vrazíš třeba pod postel,aby se ti při vzdvihu nezvedali,tak to odtaháš i svalama nohou(jsou to nějaký přitahovače či co,opravdu neznám správný název).Jestli chodíš do posilky,tak by tam měli mít lavičku,která je horizontální s nastavitelným naklápěním,kde jsou nohy zapřeny v pozici...nevím jak to vysvětlit,asi jako když by sis lehla na zem kolmo k lavičce,zadkem přímo k ní a nohy hozený přes.Na spodek břicha je dle mého názoru nej zvedání nohou ve visu,ale zase pozor,když jsou nohy v největší pozici tak by se měl nadzvednout i zadek lehce.Tááák a ted nevím jestli si mě pochopila.
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

Sweetie píše:yardes mohla bych se te zeptat na nejaky ucinny cvik na bricho a hyzde?
....jo a ještě ten zadek,chceš zvětšit nebo zmenšit??? :lol:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Panda »

yardes píše:
Panda píše:yardes a co znamená např. "dřepy i s 200kg", to je že při dřepech zvedáš zátěž 200 kg ?
Ano to znamená že má tréninková zátěž je 200kg činka
Tý brďo, to snad je nemožné! :o

Mohl bys mi také poradit? Při vita stravě jsem dost ubral a následkem toho je, že nemám sedací svaly a stále mě hrozně tlačí sezení na židli (jako programátor prosedím celý den). Zkoušel jsem běhávat 3 týdny denně 1/2 hodiny ale nic se nezlepšilo. Dá se to nějak zlepšit? A jak dlouho denně to cvičit? Ale pokud možno bez nutnosti posilovny.
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

Panda píše:
yardes píše:
Panda píše:yardes a co znamená např. "dřepy i s 200kg", to je že při dřepech zvedáš zátěž 200 kg ?
Ano to znamená že má tréninková zátěž je 200kg činka
Tý brďo, to snad je nemožné! :o

Mohl bys mi také poradit? Při vita stravě jsem dost ubral a následkem toho je, že nemám sedací svaly a stále mě hrozně tlačí sezení na židli (jako programátor prosedím celý den). Zkoušel jsem běhávat 3 týdny denně 1/2 hodiny ale nic se nezlepšilo. Dá se to nějak zlepšit? A jak dlouho denně to cvičit? Ale pokud možno bez nutnosti posilovny.
:D :D Pro mě je stejná představa slova Nemožné hlášky tady jak lidi běhaj takový dálky.To bych umřel na trati.Ale začal jsem pomalinku taky běhat,abych byl "univerzálnější".Jak jsem již psal,s vitariánství začínám,tak nemám osobní zkušenosti s nabíráním svalů při raw stravě,ale jednu věc tobě i Sweetie všeobecně řeknu.Když chceš sval zvětšit nemůžeš ho zatěžovat vytrvalostně...tím ti nenaroste.Viděls maratonce nebo sprintery.Maratonec je hubenej jelikož dělá vytrvalostní sport ale sprinter VYBOUCHNE a snaží se danej úsek uběhnout co nejrychleji.Výbušnost či rychlost vychází ze síly.A podívej na ty jejich rozdílné typy postav.Když bych to měl aplikovt na tvém běhání,tak bych neběhal dejme tomu 5-10kg nějakým stejným tempem,ale šel bych pod krátkej kopec či schodiště a snažil se ho vyběhnout co nejrychleji,pak bych v klidu sešel dolů,připravil se a znova co nejprudšeji vyrazil nahoru.Dejme tomu vyběhnout panelák nebo 100m kopec,ale prďák.Opakoval bych to dejme tomu 6krát.Pro zvýšení zátěže si můžeš koupit ty závaží na nohy a ruce na suchej zip.Nebo posilka a dřepy :twisted:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Panda »

Jo aha, takže svaly rostou spíš při krátkodobé větší zátěži? Děkuji, zkusím praktikovat. ... A na nabírání svalů jistě nemá žádný vliv že se jedná o raw stravu, ta je dostatečně plnohodnotná .... jen u mne trochu klesla váha protože raw neumím ještě efektivně zpracovávat.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Xion »

Ja som raz v posilovni videl chlapika, co drepoval so 130 kg cinkov, tiez som vtedy pozeral. Je zaujimave, kolko tie nohy dokazu vytlacit... hlavne ak su take hrube, ako mal ten chlapik. :-)

Tiez ma zaujima, ako ide posilovanie a naberanie svalstva pri vitastrave. Podla mna dost urobi efektivita travenia, cim vyssia, tym sa vstrebe viac, clovek dokaze zjest viac a tak je aj dost nato, aby svaly porastli do vacsich rozmerov. Ak nieje velka efektivita travenia, aby porastli svaly, clovek sa musi zapratat velkymi mnozstvami kalorickej stravy, ktoru splnaju najma zivocisne potraviny.
Uživatelský avatar
nofingers
Příspěvky: 18
Registrován: pát bře 13, 2009 1:02
Bydliště: BRNO

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od nofingers »

Yardes: Pro zvýšení zátěže si můžeš koupit ty závaží na nohy a ruce na suchej zip.




Sprinty do kopce ci schodu ano, ale rozhodne ne se zatezi na nohy ci ruky a uz vubec ne pro rekreacni ci amaterske sportovce! Je to tak, pri nejlepsim, na nejake namozeni, v horsim pripade natrzeni apod.........
Naposledy upravil(a) nofingers dne pon kvě 11, 2009 21:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Panda »

Xion píše:Ja som raz v posilovni videl chlapika, co drepoval so 130 kg cinkov, tiez som vtedy pozeral. Je zaujimave, kolko tie nohy dokazu vytlacit... hlavne ak su take hrube, ako mal ten chlapik. :-)
...
Teda já myslím že tohle už musí být hrozně nezdravé pro klouby. V tak velkém ohybu tak velká námaha na svaly a klouby, vždyť to je musí už poškozovat. Asi by se organismus neměl nikdy zatěžovat maximalisticky.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Sweetie »

yardes velmi dik, sedy lehy mi nejvic vyhovujou.pochopila jsem s temi zahaknutymi nohami. jen nevim co je zvedat nohy do visu.
hyzde spis zpevnit nebo zvetsit. vim ze drepy ale ty nenavidim. kdysi jsem znala cvik ze se lehne na bricho a clovek se jako zveda do kolibky, ale uz nevim presne techniku. ale vim ze to bylo hodne ucinny. moh bych sem prihodit fotku? docela by me zajimalo jak vypada takovy borec :)
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

Nofingers neblázni.Jestli si zničíš klouby a šlachy závažím na běhání(které mívá cca kilo až 5kg,to znamená dle toho kam si to závaží dáš,a samozdřejmě si nedáš hned čtyři pětikilový závaží),tak v tom případě máš do zdravého těla hodně daleko.To bys pak nemohl běhat v přírodě aby sis nevyvrknul kotník o nějakej kámen nebo běhat 10kg(vytrvalci maj víc problému ze zvětšeným srdcem než silový sportovci,řekl mi to doktor na sonu).Já jsem ted už 110kg tlustoprd a běhám na pásu a to mám železo v kotníku(Vožralej jsem se přerazil na schodech na diskotéce).Dokážeš si představit tu dopadovou hmotnost na ten kotník!Jestli se budeme bát si trochu máknout,tak budeme sice zdraví,ale lemry k ničemu.To ber jako můj názor za kterým si 100%stojím a neber to jako útok na tvou osobu. Jinak sweetie,jak vypadám???Jako 110KG tlustoprd vždyt jsem to už psal,vyštrachám ale teda nějakou fotku a pošlu ti jí.Měřím nějakej 175cm,vážil jsem 74kg pěkný atletický figury,časem 82kg a jako každej mladas jsem chtěl bejt Schwarzenegger,né-li víc.Tak jsem žral a žral a proteinové nápoje až mi ujela realita a dotáhnul jsem to takhle blbě.Zvedání noh ve visu....si představ že se pověsíš na žebřiny tak,že seš o ně opřená zády.Pak zvedáš lehce pokrčené(můžou být i úplně pokrčené)nohy co nejvíš a znažíš se o to aby v nejvyšší fázi si odlepila i zadek od žebřin.Můžeš se pověsit i na tyč.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Panda »

yardes píše:...Já jsem ted už 110kg tlustoprd...
yardes nevíš jaký máš poměr svalů a tuku (kolik procent)? Při Tvých výkonech to přece nemůžeš mít tuky, takže by váha neměla až tak vadit.
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

ojoj Pando ani nevíš jak se mílíš.Já nejsem kulturista.Dělal jsem kdysi závodně powerlifting což je sport podobný vzpírání a i vzpěrači maj cejchu.Ted to cvičení tak nežeru,ale vzhledem k tomu že zvyk je železná košile,tak furt se snažím navštěvovat posilovnu 3krát týdně se švagrem,díky kterému jsem nezlenivěl úplně,tak vzhledem k tomu že ještě něco ve mě zbylo,tak si mám chut jet čas od času někam zazávodit.No Sweetie chtěla nějaké fotky tak jestli se mi to podaří poslat(nejsem zrovna mach přes počítače),tak uvidíš sám
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

Sweetie píše:yardes velmi dik, sedy lehy mi nejvic vyhovujou.pochopila jsem s temi zahaknutymi nohami. jen nevim co je zvedat nohy do visu.
hyzde spis zpevnit nebo zvetsit. vim ze drepy ale ty nenavidim. kdysi jsem znala cvik ze se lehne na bricho a clovek se jako zveda do kolibky, ale uz nevim presne techniku. ale vim ze to bylo hodne ucinny. moh bych sem prihodit fotku? docela by me zajimalo jak vypada takovy borec :)
Jak už jsem psal,jako tlustoch.Fotky rád pošlu,jen jak jsem už psal Pandovi,nejsem ještě takovej borec přes pc,tak jestli se mi to podaří...a ted vím že né.Jelikož mi to píše,že je soubor příliš velký.
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

.........tak jsem asi fakt blbej,no nic můžu ti to poslat přes skype yardesv nebo mailem přinejhorším,ten nijak netajím je yardes@seznam.cz
Uživatelský avatar
nofingers
Příspěvky: 18
Registrován: pát bře 13, 2009 1:02
Bydliště: BRNO

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od nofingers »

yardes píše:Nofingers neblázni.Jestli si zničíš klouby a šlachy závažím na běhání(které mívá cca kilo až 5kg,to znamená dle toho kam si to závaží dáš,a samozdřejmě si nedáš hned čtyři pětikilový závaží),tak v tom případě máš do zdravého těla hodně daleko.To bys pak nemohl běhat v přírodě aby sis nevyvrknul kotník o nějakej kámen nebo běhat 10kg(vytrvalci maj víc problému ze zvětšeným srdcem než silový sportovci,řekl mi to doktor na sonu).Já jsem ted už 110kg tlustoprd a běhám na pásu a to mám železo v kotníku(Vožralej jsem se přerazil na schodech na diskotéce).Dokážeš si představit tu dopadovou hmotnost na ten kotník!Jestli se budeme bát si trochu máknout,tak budeme sice zdraví,ale lemry k ničemu.To ber jako můj názor za kterým si 100%stojím a neber to jako útok na tvou osobu. Jinak sweetie,jak vypadám???Jako 110KG tlustoprd vždyt jsem to už psal,vyštrachám ale teda nějakou fotku a pošlu ti jí.Měřím nějakej 175cm,vážil jsem 74kg pěkný atletický figury,časem 82kg a jako každej mladas jsem chtěl bejt Schwarzenegger,né-li víc.Tak jsem žral a žral a proteinové nápoje až mi ujela realita a dotáhnul jsem to takhle blbě.Zvedání noh ve visu....si představ že se pověsíš na žebřiny tak,že seš o ně opřená zády.Pak zvedáš lehce pokrčené(můžou být i úplně pokrčené)nohy co nejvíš a znažíš se o to aby v nejvyšší fázi si odlepila i zadek od žebřin.Můžeš se pověsit i na tyč.
Ahoj, jako utok na svou osobu to rozhodne neberu a ty to tak take neber... je to jen diskuze. Je jasne, ze je potreba makat, a hlavne ten kdo to chce nekam dotahnout, ale vzdy s rozvahou. Zavazi na sprinty bych rozhodne nedoporucoval, minimalne rekreacnim a amaterskym sportovcum. Vznikaji pri tom mikrotrhliny vazu, svalu apod, ktere nemuseji dlouhou dobu neco zpusobovat, ale casem se projevi...... Sam jsem tuto metodu drive praktikoval na ziskani dynamiky-vybusnosti a docela solidne jsem si tim uhnal zanet vazu v levem loktu. Nohy to neodnesly zrejme kvuli tomu, ze jsou odolnejsi, ale potykal jsem se s celkovou citlivosti vazu a to jsem pouzival myslim zavazi cca do 2 kg vahy. I zkuseni sportovci a trener me v te dobe tuto metodu nedoporucovali. Samozrejme, kdyz nekdo cvici v posilovne cviky pro ziskani dynamiky-vybusnosti, je potreba urcite postupne se zvysujici zateze, ale ta musi byt vzdy v prubehu cviku kontrolovana, u sprintu tomu tak urcite neni, protoze svihas rukama a nohama co nejrychleji aby si zdolal vzdalenost, ci prekazku, kterou potrebujes. Ale co clovek to nazor a take zkusenost...
Jinak v mladi jsem chtel taky krapet narust, podle TV akcnich hrdinu, ale jsem rad, ze me tato idiotska idea nadobro opustila. Koukam, ze ale tobe se to krapet vymklo z ruk. Premyslim, jestli to bylo jen zasluhou proteinovych napoju? Promin, jestli jsem se te nejak dotknul....
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

nofingers píše:
yardes píše:Nofingers neblázni.Jestli si zničíš klouby a šlachy závažím na běhání(které mívá cca kilo až 5kg,to znamená dle toho kam si to závaží dáš,a samozdřejmě si nedáš hned čtyři pětikilový závaží),tak v tom případě máš do zdravého těla hodně daleko.To bys pak nemohl běhat v přírodě aby sis nevyvrknul kotník o nějakej kámen nebo běhat 10kg(vytrvalci maj víc problému ze zvětšeným srdcem než silový sportovci,řekl mi to doktor na sonu).Já jsem ted už 110kg tlustoprd a běhám na pásu a to mám železo v kotníku(Vožralej jsem se přerazil na schodech na diskotéce).Dokážeš si představit tu dopadovou hmotnost na ten kotník!Jestli se budeme bát si trochu máknout,tak budeme sice zdraví,ale lemry k ničemu.To ber jako můj názor za kterým si 100%stojím a neber to jako útok na tvou osobu. Jinak sweetie,jak vypadám???Jako 110KG tlustoprd vždyt jsem to už psal,vyštrachám ale teda nějakou fotku a pošlu ti jí.Měřím nějakej 175cm,vážil jsem 74kg pěkný atletický figury,časem 82kg a jako každej mladas jsem chtěl bejt Schwarzenegger,né-li víc.Tak jsem žral a žral a proteinové nápoje až mi ujela realita a dotáhnul jsem to takhle blbě.Zvedání noh ve visu....si představ že se pověsíš na žebřiny tak,že seš o ně opřená zády.Pak zvedáš lehce pokrčené(můžou být i úplně pokrčené)nohy co nejvíš a znažíš se o to aby v nejvyšší fázi si odlepila i zadek od žebřin.Můžeš se pověsit i na tyč.
Ahoj, jako utok na svou osobu to rozhodne neberu a ty to tak take neber... je to jen diskuze. Je jasne, ze je potreba makat, a hlavne ten kdo to chce nekam dotahnout, ale vzdy s rozvahou. Zavazi na sprinty bych rozhodne nedoporucoval, minimalne rekreacnim a amaterskym sportovcum. Vznikaji pri tom mikrotrhliny vazu, svalu apod, ktere nemuseji dlouhou dobu neco zpusobovat, ale casem se projevi...... Sam jsem tuto metodu drive praktikoval na ziskani dynamiky-vybusnosti a docela solidne jsem si tim uhnal zanet vazu v levem loktu. Nohy to neodnesly zrejme kvuli tomu, ze jsou odolnejsi, ale potykal jsem se s celkovou citlivosti vazu a to jsem pouzival myslim zavazi cca do 2 kg vahy. I zkuseni sportovci a trener me v te dobe tuto metodu nedoporucovali. Samozrejme, kdyz nekdo cvici v posilovne cviky pro ziskani dynamiky-vybusnosti, je potreba urcite postupne se zvysujici zateze, ale ta musi byt vzdy v prubehu cviku kontrolovana, u sprintu tomu tak urcite neni, protoze svihas rukama a nohama co nejrychleji aby si zdolal vzdalenost, ci prekazku, kterou potrebujes. Ale co clovek to nazor a take zkusenost...
Jinak v mladi jsem chtel taky krapet narust, podle TV akcnich hrdinu, ale jsem rad, ze me tato idiotska idea nadobro opustila. Koukam, ze ale tobe se to krapet vymklo z ruk. Premyslim, jestli to bylo jen zasluhou proteinovych napoju? Promin, jestli jsem se te nejak dotknul....
chápu co tím myslíš....steroidy.Ne steroidy neberu,ale pochybuju že mi to kdy kdokoliv při těch vahách hlavně na benče věřil. Ale to mě netrápí.Byl jsem silnej od malička,když jsem začal cvičit ve 13letech(ted je mi 35)tak po roce a něco jsem bicepsoval s 75kg přičemž jsem vážil 71kg.Protože jsem začal s kulturistikou,ale více mi šla nahoru síla,tak mě ukecal kamarád co začal chodit na powerlift do Jablonce,at tam chodím s ním.Tam se mě ujal vynikající trenér a už to lítalo.Jinak se 175kg jsem benčoval už ve 23letech při váze 98kg,takže v současnosti na tom nejsem tak dobře jak jsem býval,proto jsem uvedl váhy aktuální.Já říkám,jeden dobře běhá,druhýmu jde plavání,mě šlo vždycky tohle.A nepřibral jsem jen po proteinech,tos mě špatně pochopil.Já baštil jak divej abych,zlomil metabolismus a něco přibral,ale myslím že by se to tak nezvrtlo,kdybych k jídlu nepil ještě proteiňáky,po kterých jsem měl stejně tak akorát střevní problémy.Tímto stylem jsem se prostě nechutně rozežral.:-)
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

jinak proteinové nápoje dopuručuju,lepší projímadlo na mě neexistuje (:-)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Sweetie »

pando diky velmi za zprostredkovani fotek.
yardes teda ses kus chlapa, nadherny fotky a rodina, libi se mi jak jako pericko drzis svoje holky na rukou :)
diky moc za tipy uz jedu lehy sedy cejtim pekne namozeny svaly, jeste se musim dokopat do ty posilky
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od k.winky »

Mě to po větší přestávce zase draplo ... Před rokem jsem byla jako skála s buchtama na břiše a rukama jako malá gorilka a připadala jsem si fakt dobře ... Cvičila jsem jako šílenec, každý den doma a obden v posilce ... Kupovala jsem si každý časopis fitness a pro kulturisty a opravdu jsem na tom ujížděla :D Měla jsem představu, že tak za dva roku budu dělat trenérku a přihlásím se do bodyfitness, ne že bych si nějak fandila, ale před rokem jsem k tomu postavou už neměla daleko ... Mrzí mě, že jsem od toho polevila :( Ale není všem dnům konec ... Dnes hned po probuzení, jsem si dala 3 cviky na břicho po 20 opakováních a 3 sériích, večer jdu se ségrou do posilku a musím nastolit zase nějakou pravidělnost a vytyčit cíle ! Sakra mě ten život baví :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Sweetie »

kdysi v praze jsem taky chodila a citila jsem se bezva. uz se tesim az zacnu jako fruitarian. winky a co jeste cvicis doma? mas v oblibe nejaky web?
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Xion »

Panda, presne ako pises. Ako programator si myslim ze vies, ze ked sa zdvihne napatie komponentu v pocitaci a pretaktuje sa na doraz, jeho zivotnost sa skracuje. S ludskym telom je to myslim nejak tak podobne. Da sa zajst az do extremov, ale je taka postava vobec pre telo prirodzena? Ja tomu tiez nefandim, ludske telo sa snazi prisposobit, ale za aku cenu. Znicene klby, a polovicna zivotnost? To radsej skoncit na polovicnych vahach s polovicou svalov a citit sa fit.
Panda píše:
Xion píše:Ja som raz v posilovni videl chlapika, co drepoval so 130 kg cinkov, tiez som vtedy pozeral. Je zaujimave, kolko tie nohy dokazu vytlacit... hlavne ak su take hrube, ako mal ten chlapik. :-)
...
Teda já myslím že tohle už musí být hrozně nezdravé pro klouby. V tak velkém ohybu tak velká námaha na svaly a klouby, vždyť to je musí už poškozovat. Asi by se organismus neměl nikdy zatěžovat maximalisticky.
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

Xion píše:Panda, presne ako pises. Ako programator si myslim ze vies, ze ked sa zdvihne napatie komponentu v pocitaci a pretaktuje sa na doraz, jeho zivotnost sa skracuje. S ludskym telom je to myslim nejak tak podobne. Da sa zajst az do extremov, ale je taka postava vobec pre telo prirodzena? Ja tomu tiez nefandim, ludske telo sa snazi prisposobit, ale za aku cenu. Znicene klby, a polovicna zivotnost? To radsej skoncit na polovicnych vahach s polovicou svalov a citit sa fit.
Panda píše:
Xion píše:Ja som raz v posilovni videl chlapika, co drepoval so 130 kg cinkov, tiez som vtedy pozeral. Je zaujimave, kolko tie nohy dokazu vytlacit... hlavne ak su take hrube, ako mal ten chlapik. :-)
...
Teda já myslím že tohle už musí být hrozně nezdravé pro klouby. V tak velkém ohybu tak velká námaha na svaly a klouby, vždyť to je musí už poškozovat. Asi by se organismus neměl nikdy zatěžovat maximalisticky.
Ahoj,řeknu jednu zajímavost k tomu.Mému trenérovi je 66let a ještě před půlrokem byl na mistrovství světa veteránů s výkony cca dřep kolem 180kg,benč 130,pozved 230kg.Můžem to samozdřejmně dát pod pokličku jako náhoda a genetika,ale já se tomu nedivím,jelikož vždy byl v tréninku opatrný a tak nás i učil.Jak se člověk necítil,tak hned váhy dolů a jet lehce nebo vůbec.Lidé co běhaj 5-10km mají také tělo pod náporem,ty rázy do kolen,kyčlí atd.Ale to vám tak nepřirozené nepřijde jelikož jste orientováni spíše tímto stylem,tak vám to tak nepřijde.Já myslím že nejlepší je tak plavání.
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od north108 »

suhlasim s tebou yardes. Clovek ked robi veci s rozumom, moze casom aj vela zodvihnut aj vela ubehnut a nepretazit organizmus
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Sitar »

Lidi, vy se v posilovne citite dobre? Ja se tam byl jednou podivat a nic pro me, ta uzavrena mistnost plna funicich a zpocenych makacu ;-)

To takova opici draha nekde u lesa, to je jina.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od hugo »

To si musíš najít posilku, která ti bude vyhovovat.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Jirka N
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 15, 2007 19:22

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Jirka N »

pro mě je to těžká nuda být v posilce a raději dělám věci při kterých jsou svaly a dobrá kondice vedlejší produkt. (třeba fotbal a florbal) Teda na hořejšek to vyřešený úpně nemám (hrazda a kliky), ale chci zkusit plavaní i kdyz ten chlór... a taky to prostředí neni moc přirozený, kdyby bylo moře tak neni o čem že... nebo nějaký vodní sporty jako kajak by nemusely být marný.

jo a na kole ještě jezdím, tam je to už podobné tomu běhu, ale vidíte toho víc můžete se dostat dál. A svízt se z kopce též není k zahození :)
Naposledy upravil(a) Jirka N dne čtv kvě 14, 2009 11:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od k.winky »

hugo píše:To si musíš najít posilku, která ti bude vyhovovat.
Já to tam miluju, cítím se tam jak doma, se všemi trenéry si tykám, znám tam všechno jako svoje boty a cvičení mi jde a baví ... jen teď budu muset zase víc dodržovat docházku po té malé prodlevě ... Ta posilovna do které chodím má tři patra, každé velké jako tělocvična, všechno dobře uspořádané, dobře větrané, neznám lepší ... Platím 399,- měsíčně a vstup mám nonstop neomezený, třeba ve 3 ráno :-) všechno na kartu ... Sprchy, přístroj na měření tělesných hodnot...

Sweetie: doma cvičím břicho - sklapovačky, zkracovačky a pak ještě sklapávání natažené jedné ruky a jedné natažené nohy křížem (takže na přímé břišní, spodní i boční svalstvo) ... Takhle jsem si minulý rok vypěstovala za dva měsíce denního cvičení pěkný pekáč buchet bez špetky tuku :) :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Sitar »

hugo píše:To si musíš najít posilku, která ti bude vyhovovat.
Abyste mi rozumeli, tak kdyz to prirovnam k jidlu, pusobi na mne posilovna neco jako koncentrat. Proste jako neco neprirozeneho. Vsechny ty STROJE namackane jeden vedle druheho.

Radeji jit do lesa, tam behat, skakat, lezt po stromech, koupat se v potoce...

Proste posilovna je pro me neco jako maso a pohyb v lese neco jako ovoce.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Panda »

Vždyť i ten vzduch je tam určitě vydýchaný z tolika potících se lidí a jsou to pro tělo nepřirozené pohyby. Také si myslím že přirozený pohyb venku, nejlépe v lese, je mnohem lepší, přirozenější a zdravějí, i když třeba nemusí být tak účinný jako cvičení na stroji. Např. běh na trenažeru je přece něco úplně jiného než běh v reálu, určitě není moc zdravý.
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

Tak posilky dnešní moderní jsou odvětrávány,samozdřejmně les to nikdy nebude.Já chodím do jedný super v Liberci do luxusní,ale mám klíče od starý lifterský posilovky v Jablonci za kterej jsem závodil,a tak si tam můžu zajít kdykoliv,otevřít si okna,pustit kazeťáček a nikdo mě neruší.Jablonecká posilka není totiž fitness pro lidi,ale jen pro liftery a ještě tam chodí cvičit nějakej klub kanoistiky.Někdy si tam zajedu,jelikož jsem tam začínal a vždycky když tam přijdu,tak na mě dýchne ta atmosféra let minulích a nostalgický vzpomínky.Mimochodem,ty fotky s těma činkama jsou pořízený tam.Proto tam mám na sobě ty hrozný hadry.Tam to nevadí,do fitka bych to na sebe nevzal. :lol: Já si vzduch kompenzuju skoro každodenní procházkou se psem.To s nim jdu vždycky do přírody.Máme tu takovej pěknej rybník u lesa,pstruhovej potůček,paráda
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Sitar »

yardes píše:Tak posilky dnešní moderní jsou odvětrávány,samozdřejmně les to nikdy nebude.Já chodím do jedný super v Liberci do luxusní,ale mám klíče od starý lifterský posilovky v Jablonci za kterej jsem závodil,a tak si tam můžu zajít kdykoliv,otevřít si okna,pustit kazeťáček a nikdo mě neruší.Jablonecká posilka není totiž fitness pro lidi,ale jen pro liftery a ještě tam chodí cvičit nějakej klub kanoistiky.Někdy si tam zajedu,jelikož jsem tam začínal a vždycky když tam přijdu,tak na mě dýchne ta atmosféra let minulích a nostalgický vzpomínky.Mimochodem,ty fotky s těma činkama jsou pořízený tam.Proto tam mám na sobě ty hrozný hadry.Tam to nevadí,do fitka bych to na sebe nevzal. :lol: Já si vzduch kompenzuju skoro každodenní procházkou se psem.To s nim jdu vždycky do přírody.Máme tu takovej pěknej rybník u lesa,pstruhovej potůček,paráda
Jasny, to je parada. Me taky psi dost pomahaj s tim, vykopat se z domova, kdyz je hnusne.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Neo
Příspěvky: 233
Registrován: stř zář 29, 2004 15:31
Bydliště: Kodan, Dansko
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Neo »

yardes píše:Tak posilky dnešní moderní jsou odvětrávány,samozdřejmně les to nikdy nebude.Já chodím do jedný super v Liberci do luxusní,ale mám klíče od starý lifterský posilovky v Jablonci za kterej jsem závodil,a tak si tam můžu zajít kdykoliv,otevřít si okna,pustit kazeťáček a nikdo mě neruší.Jablonecká posilka není totiž fitness pro lidi,ale jen pro liftery a ještě tam chodí cvičit nějakej klub kanoistiky.Někdy si tam zajedu,jelikož jsem tam začínal a vždycky když tam přijdu,tak na mě dýchne ta atmosféra let minulích a nostalgický vzpomínky.Mimochodem,ty fotky s těma činkama jsou pořízený tam.Proto tam mám na sobě ty hrozný hadry.Tam to nevadí,do fitka bych to na sebe nevzal. :lol: Já si vzduch kompenzuju skoro každodenní procházkou se psem.To s nim jdu vždycky do přírody.Máme tu takovej pěknej rybník u lesa,pstruhovej potůček,paráda
Klobouk dolu pred tvymi vykony! To ja dal na bench max. 70 kg a po zraneni zapesti jsem ho uz moc netrenoval. Vazim ale take skoro o polovinu mene nez ty :wink:

Chtel jsem jen rict k te diskuzi o spatne vetranych posilovnach: Tolik casu tam clovek nemusi travit, aby se dostavily pozitivni vysledky (vice svalove hmoty, hustota kostni tkane, celkovy metabolicky upgrade organismu) tak staci trenovat 2x tydne 15-20 min. intenzivne bez prestavek s max zatezi a min opakovani. To znamena obetovat tomu pul hodiny az hodinu tydne. Zbytek casu pak muzeme travit v lese a uzivat si prirody a cerstveho vzduchu.
Souhlasim s tim, ze se da posilovat v prirode a clovek nemusi nikdy vkrocit do posilovny, zvirata take do posilovny nechodi. Ale pokud je clovek kancelarska krysa jako ja, tak je vdecen za moznost odskocit si do mistni posilovny behem poledni pauzy a trochu se odreagovat. Kdyz jsem hodne troufaly, tak si zabehnu do prilehleho parku, to ale podle pracovni smlouvy nesmim, tak se s tim radsi nikde nechlubim (a kdyz tak radsi jen v cestine ;)

Mejte se vsichni fajn a posilujte doma, v posilovne ci venku v prirode, kazdy co mu vyhovuje nejvice. Pokud se to dela rozumne, tak to nejen hezky zformuje telo, ale prispeje k celkovemu zdravi.
Uživatelský avatar
nofingers
Příspěvky: 18
Registrován: pát bře 13, 2009 1:02
Bydliště: BRNO

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od nofingers »

Yardes: chápu co tím myslíš....steroidy.Ne steroidy neberu,ale pochybuju že mi to kdy kdokoliv při těch vahách hlavně na benče věřil. Ale to mě netrápí.Byl jsem silnej od malička,když jsem začal cvičit ve 13letech(ted je mi 35)tak po roce a něco jsem bicepsoval s 75kg přičemž jsem vážil 71kg.Protože jsem začal s kulturistikou,ale více mi šla nahoru síla,tak mě ukecal kamarád co začal chodit na powerlift do Jablonce,at tam chodím s ním.Tam se mě ujal vynikající trenér a už to lítalo.Jinak se 175kg jsem benčoval už ve 23letech při váze 98kg,takže v současnosti na tom nejsem tak dobře jak jsem býval,proto jsem uvedl váhy aktuální.Já říkám,jeden dobře běhá,druhýmu jde plavání,mě šlo vždycky tohle.A nepřibral jsem jen po proteinech,tos mě špatně pochopil.Já baštil jak divej abych,zlomil metabolismus a něco přibral,ale myslím že by se to tak nezvrtlo,kdybych k jídlu nepil ještě proteiňáky,po kterých jsem měl stejně tak akorát střevní problémy.Tímto stylem jsem se prostě nechutně rozežral.:-)


Ano myslel jsem chemii. Dost lidi, co se pohybuje kolem podobnych sportu (kuluristika, powerlifting apod.) na profi urovni a nejen v nich, v tom jede. Pripada mi, ze se bez toho dnes neda fungovat. Ale urcite se najdou ciste vyjimky....a verim, ze je tomu treba i u Tebe. S tema proteinama jsem to pochopil, je mi jasne, ze pribrat nejde jen a pouze po nich, navic rada z nich ma opravdu spis projimaci ucinek, hlavne levnejsi produkty.....to uz se mi take mockrat stalo. No a jestli ses rozezral a nejsi se svyma KG spokojen tak je nejlepsi s tim neco udelat....Ale jinak jak pises: ten umi to a ten zas tohle.....
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od yardes »

nofingers píše:Yardes: chápu co tím myslíš....steroidy.Ne steroidy neberu,ale pochybuju že mi to kdy kdokoliv při těch vahách hlavně na benče věřil. Ale to mě netrápí.Byl jsem silnej od malička,když jsem začal cvičit ve 13letech(ted je mi 35)tak po roce a něco jsem bicepsoval s 75kg přičemž jsem vážil 71kg.Protože jsem začal s kulturistikou,ale více mi šla nahoru síla,tak mě ukecal kamarád co začal chodit na powerlift do Jablonce,at tam chodím s ním.Tam se mě ujal vynikající trenér a už to lítalo.Jinak se 175kg jsem benčoval už ve 23letech při váze 98kg,takže v současnosti na tom nejsem tak dobře jak jsem býval,proto jsem uvedl váhy aktuální.Já říkám,jeden dobře běhá,druhýmu jde plavání,mě šlo vždycky tohle.A nepřibral jsem jen po proteinech,tos mě špatně pochopil.Já baštil jak divej abych,zlomil metabolismus a něco přibral,ale myslím že by se to tak nezvrtlo,kdybych k jídlu nepil ještě proteiňáky,po kterých jsem měl stejně tak akorát střevní problémy.Tímto stylem jsem se prostě nechutně rozežral.:-)


Ano myslel jsem chemii. Dost lidi, co se pohybuje kolem podobnych sportu (kuluristika, powerlifting apod.) na profi urovni a nejen v nich, v tom jede. Pripada mi, ze se bez toho dnes neda fungovat. Ale urcite se najdou ciste vyjimky....a verim, ze je tomu treba i u Tebe. S tema proteinama jsem to pochopil, je mi jasne, ze pribrat nejde jen a pouze po nich, navic rada z nich ma opravdu spis projimaci ucinek, hlavne levnejsi produkty.....to uz se mi take mockrat stalo. No a jestli ses rozezral a nejsi se svyma KG spokojen tak je nejlepsi s tim neco udelat....Ale jinak jak pises: ten umi to a ten zas tohle.....
To víš,že tý chemie je ve sportu kvanta.Já sám znám 3 steroidový dealery a kolikrát jsem něco sháněl pro známý.Pro kluky steroidy aby zesvalnatěli,pro holky něco na hubnutí,každej chce něco.Sám jsem byl překvapenej když jsem zjistil,že berou i lidi,na kterých ani není vidět že cvičej(rozumněj na figuře).Lidi si jen zvykli ukazovat na silové sportovce,ale nemaj páru o tom jak v tom lítaj cyklisti,gymnasti,fotbalisti,běžci skrátka každej dokonce i šachisti na světové úrovni berou léky na lepší pozornost.Hokejisti steroidy,aby byli rychlí a tvrdší(četl jsem že 98% hokejistů NHL bere nějaké zakázané prostředky),lidi co jedou v bojových sportech,steroidy,kokain aby byli tvrdší a víc odolný vůči bolesti.Jo,je toho dost.Vemte si třeba před lety tenista Korda,pozitivní na Stanozol(obchodní název Winstrol).Taky,omylem mu to prej někdo dal....píčovina(pardon).Máte s tím co dělat to sehnat a on si to někde omylem vezme...to není běžně v lékarničkách (:-) Jinak zpětně pro Nea...já dával 150kg i při 73kg (:-) Jinak vám řeknu pro srandu,že jsemse divil kolik holek shánělo adipex aniž by to vůbec potřebovali,jelikož figuru měli krásnou.Lidi jsou divný (:-)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Panda »

Tak kdopak z vás zvládá tohle? :-D

http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od hugo »

Panda píše:Tak kdopak z vás zvládá tohle? :-D

http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ
Tak to je teda síla :-). Na to fakt nemám.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od awa »

hugo píše:
Panda píše:Tak kdopak z vás zvládá tohle? :-D

http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ
Tak to je teda síla :-). Na to fakt nemám.
Ze začátku jsem si říkala, no ta hrazda, to dělam taky...sice ne tolik,ale zase to není takovej zázrak, ovšem pokračovaní stálo za to...fakt dobrej, ale vidim za tím pravidelnej trénink. Tak nereálný mi to nepřijde, ale musí se na to člověk zacílit a to já se svou povahou nejsem. Navíc žena, co by takto vypadala, by spíš než obdiv sklidila vyděšené pohledy ostatních... :lol: a hlavně k čemu by jí to bylo takhle machrovat... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od epony »

má úžasne vyrysované svaly na chrbáte.. :D :D je to macher... 8)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Sitar »

Ma hezky oci, Hannibal.

Nevite nekdo, jestli se da udelat shyb na jedne ruce?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od komonice »

proč by ne?
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od komonice »

super video.u toho plotu tyjo!mi uvízl odpolední dortík v krku :lol:
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od mira »

Sitar píše:Ma hezky oci, Hannibal.

Nevite nekdo, jestli se da udelat shyb na jedne ruce?
Viděl jsem borce,co se zabývají lezením.
Trénovali tak,že dělali shyby na jedné ruce,ale ještě si to ztěžovali
úchopem-jen za konečky prstů!
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od mira »

KINEZIOLOGIE:
Všiml jsem si,že někteří tápete v tom,jak správně provádět cviky na
upevnění svalstva a zároveň s tím,ruku na srdce i sebevědomí.
Abychom docílili pozitivních výsledků ve své snaze o zatraktivnění
našeho vzhledu a potažmo se cítili lépe,dovolil jsem si uvést zde
několik velice názorných ukázek nejůčinnějších cviků na dosažení
atletické postavy,abychom se vešli do plavek,nebo alespoň do křesla.
Požádal jsem o spolupráci uznávaného odborníka v oboru, který je
aktivním oblastním vícemistrem ve fitness. :mrgreen:

Figurant : Oleg Šipkin,
figu borovů v riti mal.
Upažování s nákupem.jpg
(66.86 KiB) Staženo 34 x
Tlak v leže, čili benchpress.jpg
(96.96 KiB) Staženo 33 x
Stoj vzpřímený.jpg
(74.1 KiB) Staženo 31 x
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od mira »

A další:
Přílohy
Zhyby na hrazdě s jednou rukou v kapse.jpg
(71.62 KiB) Staženo 32 x
Mrtvý tah.jpg
(101.13 KiB) Staženo 31 x
Dřepy.jpg
(74.5 KiB) Staženo 32 x
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Panda »

mira: No konečně super pořádné návody - a já si vždy říkal co dělám špatně!
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: KULTURISTIKA, posilování...

Příspěvek od Sitar »

Jak to, že má Oleg čas se při tak obtížných cvicích smát? To musí být ohromný silák!
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Odpovědět