KULTURISTIKA, posilování...

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Jista píše:Kazdy velky Mistr se obetoval nebo na sebe bral nemoci lidi.Milarepa vypil jed aby obratil sveho vraha k pokani.
Jezis na sebe vzal hrichy vsech lidi.Je to nedostatek poznani,nebo velika laska?
jj, aj meciar uz spieval na rozlucku a potom sa vratil aby dalej pomahal. bodhisatva.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Jista píše:Kazdy velky Mistr se obetoval nebo na sebe bral nemoci lidi.Milarepa vypil jed aby obratil sveho vraha k pokani.
Jezis na sebe vzal hrichy vsech lidi.Je to nedostatek poznani,nebo velika laska?
:)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Jste OT. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Obrázek
:P
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:Jste OT. :P
? mám asi dlouhé vedení...ale nevím co to je
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ze ste mimo temu, Off Topik. :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

aha, díky 8)

napraveno, přehodila jsem to do "Duchovní cesty...." :)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Dozvedel jsem se zajimavou informaci.V knize Raw power ten kulturista pise ze gorila ma ohromnou silu a ji jen zelene,a argumentuje tim ze se na raw jidle daji vybudovat svaly.
Ne ze by to neslo,ale dozvedel jsem se zajimavou vec.
Gorila a vodni buvol maji naprosto odlisny travici system mezi bylozravci.
Oni zerou travu a listi,ale v zaludku se jim to promenuje v jakousi bakterii,ktera se da nazvat zivocisnou bilkovinou.Zkratka ze oni funguji jen na bilkovinach.To je dost zajimave.Tak kdo vi jak to nakonec vsechno je...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

no gorily podle místních možností žerou ještě minimálně třetinu až polovinu ovoce, buvole nevim
Uživatelský avatar
Kateřinka
Příspěvky: 55
Registrován: pát kvě 26, 2006 12:40
Bydliště: Ceske budejovice

Příspěvek od Kateřinka »

Jista píše:Dozvedel jsem se zajimavou informaci.V knize Raw power ten kulturista pise ze gorila ma ohromnou silu a ji jen zelene,a argumentuje tim ze se na raw jidle daji vybudovat svaly.
Ne ze by to neslo,ale dozvedel jsem se zajimavou vec.
Gorila a vodni buvol maji naprosto odlisny travici system mezi bylozravci.
Oni zerou travu a listi,ale v zaludku se jim to promenuje v jakousi bakterii,ktera se da nazvat zivocisnou bilkovinou.Zkratka ze oni funguji jen na bilkovinach.To je dost zajimave.Tak kdo vi jak to nakonec vsechno je...
No jasan bůvoli jsou býlozravci ale k tomu ještě přežvýkavci-mají 4 žalůdky....ehh pamatuješ si to eště ze školy :lol:
no a například koně zase mají zvětšené tlusté střevo se symbiotickými prvoky.
Nedávno se našlo že ve střevě primátů jsou nálevníci keří by mohli pomáhat s trávením .....
Dokonce ted jedni lidi z na tom tady v čechách dělají výzkum.
Evolution rules!
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Je fakt ze prvni mesic nebo dva po prechodu na raw jsem hubla jak snehulak na jare, taky jsem mela dobrou behavku :P

Ale pak se to ustalilo, a nove nabyta premira energie mi nedovoli se poradne nehybat. Nechce se mi rano po plavani sedet v tramvaji, radsi si privstanu a jedu na kole. V posilovne samozrejme taky uz davno patrim k inventari, jsem moc jesitna na to abych dlabala na figuru :)

Jsem sice ve stadiu kdy uz nepotrebuju makat na objem svalu, spis udrzovat pevnost, ale na podzim jsem si dala dobrou objemovku a slo to mozna rychlejc nez kdysi davno na koktejlech.

Walker pise ze telu netreba dodavat bilkoviny, ma s nima jen zbytecne moc prace, tim jak je nejdriv musi rozstepit na aminokyseliny a z tech pak postavit vlastni bilkovinu. Lepsi je cpat se aminokyselinama, orechy, mrkev, spenat... a regenerace pri svalove horecce je mnohem rychlejsi, unava mensi. Ale bez makani to opravdu nejde :P
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Fiono,a kolik jsi nabrala svalove hmoty na raw strave?a za jak dlouho?
ja take cvicim,a zasnu jak to jde nahoru.Jis obili?
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

Fiona píše: Walker pise ze telu netreba dodavat bilkoviny, ma s nima jen zbytecne moc prace, tim jak je nejdriv musi rozstepit na aminokyseliny a z tech pak postavit vlastni bilkovinu. Lepsi je cpat se aminokyselinama, orechy, mrkev, spenat... a regenerace pri svalove horecce je mnohem rychlejsi, unava mensi. Ale bez makani to opravdu nejde :P
...no,ale ty jeho doporučení do salátů tvaroh,smetana se mi vubec nelíbí...Já si zvykl,že když si chci udělat salát se zálivkou,udělám slunečnicovou majolku.
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

člověk píše:...no,ale ty jeho doporučení do salátů tvaroh,smetana se mi vubec nelíbí...Já si zvykl,že když si chci udělat salát se zálivkou,udělám slunečnicovou majolku.
Mě hodně z těch jeho receptů vůbec deptá, do salátů krom bylinek dávám maximálně panenský dýňový olej a citrónovou šťávu, takže nad některými doporučeními jsem ustrnula v němém úžasu.. :shock:
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Jista: vahove jsem pribirala asi tak pul kila za mesic, coz na tu drinu neni nic moc, ale zas je fakt ze jsem pri tom zaroven ztracela tuk, takze skutecny prirustek bude vetsi. Po tom prvotnim zhubnuti jsem vypadala vselijak, proste kost, kuze a trochu te celulitidy. Tu se mi poprve v zivote podarilo odbourat :D

S obilim asi tak, ze si obcas naklicim psenici, ale vetsinou jsem na to lina. Nejvic klicim cocku, pak alfa alfa, munga, male fazole. Hodne stav, spenatu, mrkve, orechu, avokada.

Jinak pokud jde o Walkera, myslim ze to psal spis jako nejprijatelnejsi kompromis pro novacky, vzdyt tam pise ze nejlepsi je se mleku uplne vyhnout. Ja zas strasne ujizdim na olivach...
Luke
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 11, 2008 12:55

Příspěvek od Luke »

Ahojte,
jsem začínající vitarián a mám problém s náhradou živočišných bílkovin. Ne po staránce psychické, ale po strámce množství v syrové rostlinné stravě.

Prohledal jsem na netu, kde co a nějak se nemohu dopočítat. Buď mi to vychází, že budu jíst v podstatě pořád, nebo budu pod denním limitem.

Poraďte mi prosím někdo, kde najít konkrétní příklad jídelníčku. Nějaká jsem již našel, ale pro naše podmínky je to trochu sci-fi. Alespoň nevím o žádnem vitariánském podniku ve svém okolí.

Sháněl jsem knihu RAW POWER, ale nepodařilo se. Nemáte ji někdo? Nebo nevíte kde se dá sehnat?

Předem děkuju.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

A kolik má být ten limit, kterého chceš dosáhnout?
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Pokud Ti jde o posilovani a narust svalove hmoty,tak tam mas dve mozn osti.Bud chces jist obili s skrobem,lepkove,nebo ne.pokud Ti to nevadi,tak jez jakekoliv obili,pokud chces zaroven i hodne procistit telo,tak pohanku.
a potom hodne kapusty.
jen se priprav na to jist alespon 6 krat denne,jako v normalnim bodybuildingu,pokud chces vetsi narust.
Ja ted dva tydny necvicim,ale pred tim jsem jedl velmi malo,necvicim pro objem.a pokazde jsem si neco prihodil,tak to jde.pokud opravdu jist hodne,tak naberes na obili a kapuste krasne,lip nez na mase podle me.nekdy casem si udelam pokud,mesicni objemovku,jist 6 krat denne,ale ted je pro me hlavni zdravi.
Jidelnicek byl na strankach veganbodybuilding,ale jestli se to jmenuje takhle,nevim,zkus google.

Me se dobre cvicilo dat si pred treningem dost ovoce,a potom tak hodinu nejake orechy,daji silnou energii.po treningu zase ovoce,a az slehne tak zeleninu,hlavne kapusta,na male kousicky s olivovym olejem,a potom to obili.to byl zaklad .jidne bilkoviny moc nenajdes.
Luke
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 11, 2008 12:55

Příspěvek od Luke »

:x Kapustu už jsem zkoušel, ale tu do sebe nedostanu.

:D Děkuju za odkaz. Zatím jsem na to koukl letmo, ale na první pohled to vypadá slibně.

Prověřím, vyzkouším, dám vědět.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Třeba 200 g suché čočky = 50 g bílkovin. V namočeném/klíčeném stavu to bude tak 400 - 500 g, což se dá sníst i v jedné porci. To by mohlo stačit, ne? Nebo toho jíst ještě víc, ale určitě né jíst kila něčeho od rána do večera
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Jista píše:Me se dobre cvicilo dat si pred treningem dost ovoce,a potom tak hodinu nejake orechy,daji silnou energii.po treningu zase ovoce,a az slehne tak zeleninu,hlavne kapusta,na male kousicky s olivovym olejem,a potom to obili.to byl zaklad .jidne bilkoviny moc nenajdes.
Ty orechy muzu potvrdit. Akorat je potreba se krotit (s tim mam obcas problemy :D ).
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Hofikos,mam obavy ze po takovem mnozstvi cocky by prasknul,ne?Co Ty na to?

Tip jak snist hodne kapusty...krajena me taky nejede.
Proste kapustu prozenu odstavovacem ktery to nakrouha na drobne kousicky,cast stavy vypiju,cast tam dam,doleju trochou vody,pridam olivovy olej,cesnek,trosku nejakeho dobreho koreni,a muzu se po tom utlouct,uzasne.pritom krajena na kusy je nepozivatelna,protoze je tuha.takhle ji snis hodne.casem prestanes po ni i prdet a smrdet,ale ze zacatku se priprav na ocistec :lol:
kapusta dukladne cisti streva,tudiz smrdi ty stare kapustou zasazene nanosy...takovej mensi zumpik :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

jak slyším o té kapustě ( :lol: sranda slyšet na mailu) tak se mi vybavuje jeden recept, který je v receptech na stránkách jako takových....
nezobrazje se mi to, možná už to tam není, dostanu se na název dál ne, nebo je to zabezpečením u mě

ale byl výborný

nakrájela se kapusta na kousíčky, myslím, že trochu soli (to nevím už jistě), česnek a hodně zalít olivovým olejem, možná citr. šťáva a nechat do druhého dne proležet .....druhý den je to výborné, krásně proleželé, měkčí, takto se to fakt dá
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Jista: Né, to se dá sníst úplně v pohodě.

Mám takovou malou váhu od Tescomy, stála asi 150,-. A vždy si odvážím tak 75 g nějaké luštěniny (mungo, čočka, adzuki). A to namočím a nechám trochu naklíčit a každý den jednu takovou porcičku sním.

Když k těm 75 g třeba munga připopočítám třeba dalších 75 g pohanky, 25 g máku a třeba 25 g lněných semínek, tak už mám 36 g bílkovin a tohle v pohodě zahrnu do jídelníčku, který stále považuji za lehký (váhy uvedeny v suchém stavu) - doplněno zeleninou a ovocem.

Kdybych se zajímala o kulturistiku a chtěla těch bílkovin víc, tak se ten objem luštěnin nechá krásně zvýšit a určitě bych nejedla kvanta kapusty.

A orientačně se to spočítá tady: http://flora.cz/ekalkulacka/e_index.html
Uživatelský avatar
Jana a Šiška
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 15, 2007 14:43
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jana a Šiška »

No já teda kapustu na kousky miluju...dělám jí podle receptu, co jsem našla na těhle stránkách, akorát se s tim česnekem a oliváčem opravdu musí nechat dobře proležet (přes noc je fajne). Sníst to na hned, nebo za hodinku je moc brzo, ale proležením se chuť listů změní k mnohem mnohem lepšímu. Mňam.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

přesně, je to mňamka, ale jak píšeš proležení je nutné, jednou jsem to dala po udělání a vůbec to nebylo ono, den stačí
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Příspěvek od tristazmista »

Luke píše:Ahojte,
jsem začínající vitarián a mám problém s náhradou živočišných bílkovin. Ne po staránce psychické, ale po strámce množství v syrové rostlinné stravě.

Prohledal jsem na netu, kde co a nějak se nemohu dopočítat. Buď mi to vychází, že budu jíst v podstatě pořád, nebo budu pod denním limitem.

Poraďte mi prosím někdo, kde najít konkrétní příklad jídelníčku. Nějaká jsem již našel, ale pro naše podmínky je to trochu sci-fi. Alespoň nevím o žádnem vitariánském podniku ve svém okolí.

Sháněl jsem knihu RAW POWER, ale nepodařilo se. Nemáte ji někdo? Nebo nevíte kde se dá sehnat?

Předem děkuju.

mam doma nejakou ebook o posilovani na raw, ale ted sem mimo republiku. Pak muzu zaslat pokud budes mit zajem..
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Sluníčko píše: nakrájela se kapusta na kousíčky, myslím, že trochu soli (to nevím už jistě), česnek a hodně zalít olivovým olejem, možná citr. šťáva a nechat do druhého dne proležet .....druhý den je to výborné, krásně proleželé, měkčí, takto se to fakt dá
Já tam ani sůl ani česnek nedávám. A dá se to udělat i s brokolicí místo kapusty.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Tristazmista,mohl bys mi tu knihu take poslat?
A jak to jde v tom centru kde jsi,napis neco treba do freestylu,jestli mas chut..
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Kdyz jsem cvicila na objem, furt jsem mela chut na orechy a na klicky. Hlavne cocku a mungo, to bylo treba i pul kila denne v mensich davkach. Taky alfa alfa samozrejme, ale ta je moc mrnava na to aby tu vahu nejak ovlivnila. Takze bylo v kuchyni porad tak 10 sklenic, ve sterych se klicilo a macely orechy...

A mrkev. V te je spousta aminokyselin, ze kterych si to pak telo postavi, takze te taky padlo tak pul kila denne. No a pak vsecko ostatni :)
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Příspěvek od tristazmista »

Jista píše:Tristazmista,mohl bys mi tu knihu take poslat?
A jak to jde v tom centru kde jsi,napis neco treba do freestylu,jestli mas chut..
jasne,

tady to jde v pohode, zitra uz budu mit 4. den kdy sem zacal po 26 dnech jist. Jim prevazne ruzne druhy melounu a sila se postupne vraci...

jestli mas nejake kontretni otazky klidne napis PM :wink:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Ak to spravne chapem, mal si 26 dnovy post? Nechce sa Ti hodit nejaky strucny opis do vlakna o poste? Urcite by to tu mnohych zaujimalo.
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Příspěvek od tristazmista »

Katarína píše:Ak to spravne chapem, mal si 26 dnovy post? Nechce sa Ti hodit nejaky strucny opis do vlakna o poste? Urcite by to tu mnohych zaujimalo.
jasne, jen co budu mit trosku vice energie neco sepisu... :wink:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Super, tesime sa! :P
Luke
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 11, 2008 12:55

Příspěvek od Luke »

Tristazmista,
jseš docela bourák, když držíš tak dlouho půst. Jestli to někde popišeš, tak napiš prosím na které diskusi. Zajíma mně hlavně jak s to zvládl s rodinou a v práci.

Jinak knihu mi prosím pošli. Předem děkuju.

:D
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Příspěvek od tristazmista »

Luke píše:Tristazmista,
jseš docela bourák, když držíš tak dlouho půst. Jestli to někde popišeš, tak napiš prosím na které diskusi. Zajíma mně hlavně jak s to zvládl s rodinou a v práci.

Jinak knihu mi prosím pošli. Předem děkuju.

:D

tak uz jsem zpatky, cesta byla strasna a po pustu sem jeste nemel moc sil takze ted doma spis polehavam a dobiram energii.

link na ten ebook je tu

http://rapidshare.com/files/105408591/Muscle.exe
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Příspěvek od jans »

tristazmista píše: link na ten ebook je tu
http://rapidshare.com/files/105408591/Muscle.exe
tak jsem to stáhnul a chce to username a password
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Příspěvek od tristazmista »

jans píše:
tristazmista píše: link na ten ebook je tu
http://rapidshare.com/files/105408591/Muscle.exe
tak jsem to stáhnul a chce to username a password

:roll:

nasel sem ten odkay kde jsem to stahnul zdarma a porad to jde, tak to zkus tady a zaregistrovat se

http://www.roaringlionpublishing.com/st ... y_Code=ebk
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Příspěvek od jans »

tristazmista píše:
jans píše:
tristazmista píše: link na ten ebook je tu
http://rapidshare.com/files/105408591/Muscle.exe
tak jsem to stáhnul a chce to username a password

:roll:

nasel sem ten odkay kde jsem to stahnul zdarma a porad to jde, tak to zkus tady a zaregistrovat se

http://www.roaringlionpublishing.com/st ... y_Code=ebk
dík, už mi to funguje :)
dvdmchl

Příspěvek od dvdmchl »

a jaky je user a heslo pro prohlizeni te knizky. Muscle.exe jsem stahnul ale nemuzu do zadne kapitoly.
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Příspěvek od jans »

dvdmchl píše:a jaky je user a heslo pro prohlizeni te knizky. Muscle.exe jsem stahnul ale nemuzu do zadne kapitoly.
http://www.roaringlionpublishing.com/st ... eEbook.jpg
Luke
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 11, 2008 12:55

Příspěvek od Luke »

jans píše:
dvdmchl píše:a jaky je user a heslo pro prohlizeni te knizky. Muscle.exe jsem stahnul ale nemuzu do zadne kapitoly.
http://www.roaringlionpublishing.com/st ... eEbook.jpg
Můžete mi prosím tu knihu někdo poslat na dundr.lukas@seznam.cz

Já mám připojení jen v práci, a tam mi to server neumožní stáhnout. Předem děkuju :-))
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

vam to nekomu jde otevrit?me to nejde ani s tim heslem
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Jista píše:vam to nekomu jde otevrit?me to nejde ani s tim heslem
Mě to funguje bez problémů, poprvé musíš být připojený k internetu, kvůli ověření hesla. Problém může nastat, pokud ti to bude blokovat fw.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Me to nejde.Hugo,jsou tam nejake dulezite info?
je to o prezirani?6 krat denne?pokud mas chut tak napis co Te z toho zaujalo.zajima me jake proteiny uziva...
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Jista píše:Me to nejde.Hugo,jsou tam nejake dulezite info?
je to o prezirani?6 krat denne?pokud mas chut tak napis co Te z toho zaujalo.zajima me jake proteiny uziva...
Zatím jsem to moc nečetl. Až se k tomu dostanu, tak poreferuju.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
ChickenEater
Příspěvky: 17
Registrován: stř dub 23, 2008 9:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChickenEater »

Kdyz clovek chce kvalitne nabrat svaly, tak musi jist svaly - MASO, rostliny sice obsahuji bilkoviny,ale nikdy nemaji dostatecne siroke a vyvazene spektrum aminokyselin,ktere je potreba k synteze kontraktilni bilkoviny a dalsich latek potrebnych k budovani svalu. Komplikovanou kombinaci vice druhu rostlin mozna ziskas cele spektrum, ale nikdy nebude tak dobre vyvazene jako z zivocisnych zdroju, zaroven to bude mnohem vetsi zatez na travici system.. a to jeste nemluvim o nedostatku dulezitych mineralu.. s takovou stravou nikdy nebudes mit v posilovne dobre vysledky, po par letech, mozna mesicich se ozvou prvni potize s nedostatecne vyzivenyma kloubama a šlachama..
nebezpecny muze byt i nedostatek aminokyselin k obnove srdecniho svalu, vlivem nedostatecne kompenzovane zateze dojde k oslabeni imunitniho systemu..

(gorily, bizoni a kone nejsou moc dobrej priklad.. lidsky travici system funguje uplne jinak.. kdyz bude clovek jist jen seno,tak umře, kun ze sena muze narust docela pekne.. proste jsme uplne odlisni)
Kolik jídel sníš, tolikrát jsi člověkem
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

ChickenEater píše:Kdyz clovek chce kvalitne nabrat svaly, tak musi jist svaly - MASO....
http://www.veganbodybuilding.com/?page=bios
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

take jsem premyslel nad tim z ceho vitariani buduji kloubni mazivo,nevite nekdo?
Odpovědět