Potrebujem pomoc

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

scooors
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 20, 2013 17:37

Potrebujem pomoc

Příspěvek od scooors »

Ahojte, ako by som začal ... mam 20 rokov ... od malička som trpel častými zapalmi , uší , nosu ... Nosné mandle vybraté 1x (2010) a krčné 2006(iba jedna)... Venoval sm sa cviceniu , moja strav spočivala len maso , tvaroh, mlieko ,vajcia, vločky atd... viete sito predstaviť aká bola strava , tažká atd. ... pracuje už 5 rokov v krčme kde sa fajčí takže som nevykonaval žiadne aerobne aktivity ale tažké cvicenie ktoré mao dopat na môj ogranizmus ...


Začalo to pred 3 rokmi prestal som fajčiť a podstupil som vybratie nosnych mandli, ... alergia na prach , orechy, soju ... vysadil som maso a zmeni l zivotospravu a priznaky som čiastočne potlačil , az uplne vymizli skoro ... stále sa mi na prste utvarajú také mini kopčeky .... neskôr /toto leto/ herpes na uchu anasledne zvacsena prostata ... liecil som sa vrbovka malokvetra ( ked som uzival tento čaj alergické minikopčeky vymyzli ... keď som čaj vysadil vrátili sa ... /teraz cca mesiac dozadu/

Mám podozrenie že mám chytené obličky , črevá , prostatu , pluca, nosohltan ... prakticky stále mam vytok z nosa ,

Uzivam chlorella a spirulina cca pol roka ... oni stojia na vacsej miere zlepšeniu kožných problémov ...
Krátkodobo vit.c cca 5g/den asi mesiac


Ide o to že idem na operaciu 24.2.2014 ... Vybratie cysty , mušlí a korektúra priehradky nosovej a chcem aby moje telo bolo čo najlepšie pripravené na operaciu leb keD som sa naposledy prebral z narkozy tak som mal tlak 200 ale neuvedomovoal som si to :D vtedy...


Rozmylal som len nad jablka+mrkva ccca 10 dni ... nasledne nato ryzova kura na precistenie hrubeho creva ustrrojenstva ...samorejme nejaké bylinky popri tom a vit.c

Chcem sa vás opýtaťčo by sme mi odporúčali a čo a kedy nasadiť :(

Ďakujem veľmi pekne za akékoľvek informacie :/

Váha 75 vyska 175
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od Lenuška »

Možná ti tu někdo poradí, ale zkus to i na A-Z zdraví u Jardy Zajíčka. Tady se lidi zabývají spíše výživou, na A-Z se probírají přímo zdravotní problémy.
Přeju ti abys našel radu a zlepšilo se ti zdraví :D Lenka
venclík
Příspěvky: 163
Registrován: pát bře 21, 2008 1:13

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od venclík »

Ahoj,
sice ti moc neporadím, ale vyzkoušet můžeš kde-co...otázka jestli to k něčemu bude. Obzvlášť k věcem za spoustu peněz bych byl velmi skeptický... Zápasím taky ze sebou, takže na to jsou tu jiní experti, ale co bych si tipnul:

-pít znovu vrbovku malokvětou když ti pomohla, tak 2x denně
-zeleninové štávy, ty prý působí občas až zázraky, to se dá běžně najít ve vyhledávači, nebo třeba Breussova kůra (to je tuším pití zelenin. šťáv a poté hladovka? tuším Fiona si tím zcela vyléčila nádor)
-klíčení luštěnin event. obilovin- na foru lze k tomu také dost vyhledat, je to za pár kč a vyzkoušením stěží lze něco zkazit, působí jako takový životabudič- samozřejmě syrové!
nejlepší na klíčení jsou: hrášek (ten tvrdý zelený), čočka a mungo (lze to jíst samotné bez odporu, dokonce to může chutnat)
a samozřejmě syrová strava je (na rozdíl) vařený potrava i lék současně

jablka-mrkev- bude asi fungovat ale 10 dní je asi málo...ale jako předehru před kůrou šťávami by mohlo být dobrý.... červená řepa jak píše smajliss je super dá se jíst i syrová a prý má protirakovinné účinky --taky na šťávy dobrá ale prý je příliš hustá tak je třeba ji s nějakou jinou smíchat...
imho co třeba jablko+mrkev+červená řepa (syrová, nastrouhaná, třeba jen jedna a občasně?)
Naposledy upravil(a) venclík dne ned pro 22, 2013 23:20, celkem upraveno 2 x.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od smajliss »

do toho komba jablko - mrkev bych nešel .. ale doporučil bych ti každý den jíst trochu červené řepy po dobu týdne nebo dvou .. je skvělá na pročištění
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od rudo »

je tazko sa orientoivat v otazke ze o co vlastne ide.

naprikald pokial pocas operacie dostavas do ciev solne roztoky tak tlak bude aky bude a nejak predosle priparva cistaocou stravoiu nemusi mat vobec ziadny vplyv, a dalej ak je niekolko dni po operacii pocs pobytu v emocnici tlak 200, to nemusi byt problem naopak to moze urychlovat prekrvanie operovanych tkaniv a rychlelsie hojenie

otazku toho tlaku podvaanie solnych roztokov atd by bolo treba diskuotvat s tym doktorom co bude operovat a jeho anaesteziologom.


dalej tie problemy v nose samzorejme mozu bt napriklad z predoslej stravy - mliko psenica

ale moze to byt aj brana tela proti dychaniu vzduchu v krcme kde podvedmie to nechce dychat a tak vytvara mechanicke prekazky
a snad tam aj zachytav cast tych toxinov

ked sa to odoperuje prec tak sa ide proti obrane tela a tela si neskor moze vymysliet nieco ine

Ja by som odporucal sa celkovo zamysliet nad zmyslom zivota a statgiou zivota a mozno by stalo za to vymenit oracu krcmara za pracu plavcika na morskej plazi a dychat slany vzduch.

samozrjem umyslene som to prehnal - viem ze zatial SVK nema more (kym neposunieme hranice na juh ale to este par rokov potrva.

ale urcite je mnoho povolani kde sa nedycha krcmovy vzduch
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od Jindra »

.
scoors podle mne jsi zahleněnej jak bejk a svou roli hrají i plísně
bez ohledu na cokoliv hned začni s klystýrama, čistý střevo je doopravdy základ a podle popisu jsi "rozhozenej" celkem dost, proto dávej klystýr zpočátku 2x denně (optimálně mezi 5. a 7. hodinou ráno/večer),
možná bys měl popovídat i s nějakým parazitologem
co půst - vydržel bys něco?
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od ajla »

Zkus si sehnat amalaki, http://www.youtube.com/watch?v=dAGrPZ9-mIU případně ten nápoj, co ve videu ukazují, má složení z léčivého jídla: amalaki, ženšen, kurkuma, tulsi, haritaki. My dnes zrovna dostali sušené amalaki, a zkouším sehnat čerstvé, nebo taky to pití, pokud nebude konzervováno chemií. Ještě jsem ho neměla, ale podle popisu docela vhodné i jako prevence. No a z našich plodů jsou obecně na podporu zdraví vhodné šípky.
scooors
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 20, 2013 17:37

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od scooors »

Jirda - rozmyslal som nad tym zahlieneným a tlstým crevom kedže niekedy som dokázal do seba ládovať aj 2-3 mesiace 0,5 kg denne a neustále ma palila záha+ pšeničné vločky do toho a trochu medu :D

Pôst by som vydržal , rozmyslal som aj nad tym Breussova kúra ale neviem či je dobré to teraz pred operaciou telo vystavoať takémuto šoku :/ ... Ten klystýr ak som správne pochopil , je to nadoba s vodou a hadička ktorá sa zavede cca 20cm do konečníka ... chcel som sa ťa opýtať keď tam pustím tu vodu ako to prebieha dalej ? ta voda vytece sama keď si odstránim tu hadičku cez konečník alebo až keď pojdem na potrabu ? nemože sa mi nič stať ak tam vo mne aj čosi ostane teda myslim ked by všetka voda zo mna nevytiekla ? čím vyplachovať ? vodou ? urinou ? poraď nechem nič pokaziť a ani si ubližiť keď to budem robiť prvý krát v živote :(


Ďakujem vám za rady , ide o to že je to rodinná krčma takže po operaci tam už nepojdem žial musím to ešte nejako vydržať do februara :)

Ak máte ešte nejaké rady tak sem s tým :)
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od Lenuška »

Na Zdraví A-Z máš pěkný podrobný popis, jak se klystýr dělá. Najdeš tam i vlákno, které si aspoň z části pročti, zodpoví ti to spousty otázek. Klystýr ti rozhodně neuškodí, dej se do toho :D
RADU
Příspěvky: 17
Registrován: úte pro 17, 2013 19:28

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od RADU »

scooors píše:Jirda - rozmyslal som nad tym zahlieneným a tlstým crevom kedže niekedy som dokázal do seba ládovať aj 2-3 mesiace 0,5 kg denne a neustále ma palila záha+ pšeničné vločky do toho a trochu medu :D

Pôst by som vydržal , rozmyslal som aj nad tym Breussova kúra ale neviem či je dobré to teraz pred operaciou telo vystavoať takémuto šoku :/ ... Ten klystýr ak som správne pochopil , je to nadoba s vodou a hadička ktorá sa zavede cca 20cm do konečníka ... chcel som sa ťa opýtať keď tam pustím tu vodu ako to prebieha dalej ? ta voda vytece sama keď si odstránim tu hadičku cez konečník alebo až keď pojdem na potrabu ? nemože sa mi nič stať ak tam vo mne aj čosi ostane teda myslim ked by všetka voda zo mna nevytiekla ? čím vyplachovať ? vodou ? urinou ? poraď nechem nič pokaziť a ani si ubližiť keď to budem robiť prvý krát v živote :(


Ďakujem vám za rady , ide o to že je to rodinná krčma takže po operaci tam už nepojdem žial musím to ešte nejako vydržať do februara :)

Ak máte ešte nejaké rady tak sem s tým :)
...před dvěma a půl lety jsem byl v podobné situaci jako ty.Potřeboval jsem zdravotní problémy vyléčit a né jenom léčit...
Náhodně jsem objevil stránky Zdraví-AZ a začal všechny informace studovat,pročítat jednotlivé diskuze a hledat informace.
Člověk musí pochopit že tohle za tebe nikdo neudělá a zabere to poměrně hodně času.Začal jsem detoxikací organizmu,klystýr,sankhapraksalana,očista ledvin,jater,džala néti - očista nosních dutin.Změna stravy s vyloučením pěti jedů,odkyselení organizmu,kandida...atd.Vše je zde popsané co a jak se provádí.
žlebís

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od žlebís »

Zdravím.
Potřeboval bych radu, když jsem byl mladší, byl jsem silný dislektik a měl jsem hodně tiků. V pubertě to zmizelo do nedávna. Asi před dvěmi týdny jsem na sobě vypozoroval že mám složité motorické tiky v krku... jsem vegetarián asi 3,5 roku ale nemyslím si, že to je díky tomu. Nevím jak se toho zbavit. Je možné, že to je nedostatkem vitamínů? Možná zkusím na to jíst Hořčík.
Máte s tím někdo zkušenosti? co by mohlo pomoct?
Děkuji žlebís
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Potrebujem pomoc

Příspěvek od Janek »

Tezko radit, i doktor potrebuje anamnezu a poradit z koule, no nevim, to dost dobre nefunguje viz muj podpis... To same scooors, z popisu vyplyva ze mel (ve 20 letech) uz nejakou operaci a spoustu problemu, ale anamneza uvedena neni, z toho nejde nic poznat a radit v takto vaznych ci komplikovanych pripadech anonymne po foru dost dobre nejde. Osobne bych vyhledal lekare specializujici se na tyto veci, pripadne kdyz chces anonymne, pouzij ulekare.cz
scooors píše: klystýr ak som správne pochopil , je to nadoba s vodou a hadička ktorá sa zavede cca 20cm do konečníka ... chcel som sa ťa opýtať keď tam pustím tu vodu ako to prebieha dalej ? ta voda vytece sama keď si odstránim tu hadičku cez konečník alebo až keď pojdem na potrabu ? nemože sa mi nič stať ak tam vo mne aj čosi ostane teda myslim ked by všetka voda zo mna nevytiekla ? čím vyplachovať ? vodou ? urinou ? poraď nechem nič pokaziť a ani si ubližiť keď to budem robiť prvý krát v živote :(
Pokud mas takoveto otazky a obavy, asi radsi pouzij neco jako sluzbu http://youtu.be/RJ1fsS7wHI0 a tam informace muzes i nasat a pozdeji praktikovat doma. Pises, ze pust bys vydrzel, tak to zkratka delej a s tim neco delej dokud je cas. Az z tebe udelaji pacienta, tak uz moc delat s poskozenymi organy clovek nemuze :-(
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od rudo »

žlebís píše:Zdravím.
Potřeboval bych radu, když jsem byl mladší, byl jsem silný dislektik a měl jsem hodně tiků. V pubertě to zmizelo do nedávna. Asi před dvěmi týdny jsem na sobě vypozoroval že mám složité motorické tiky v krku... jsem vegetarián asi 3,5 roku ale nemyslím si, že to je díky tomu. Nevím jak se toho zbavit. Je možné, že to je nedostatkem vitamínů? Možná zkusím na to jíst Hořčík.
Máte s tím někdo zkušenosti? co by mohlo pomoct?
Děkuji žlebís
vegetarian nie je dostatocne info

ake tuky mas v strave a kolko

a beries Bvit ?
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od cepheus »

Ajaj, lecba slaninou ..
žlebís

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od žlebís »

Tuky? přesně nevím, jím dost luštěnin a když jsou nějaký ořechy nebo mandle tak taky ty + co nejvíc zeleniny (nebudu lhát, zas tolik jí není) Bvitamín beru - pangamin denně okolo 5 tabletek a teď jak jsem to vypozoroval tak jsem začal ještě hořčík, Cvit a B-komplex... Nevím jestli s tím tady někdo nemá zkušenost? zkusim všechno, nechce se mi to moc léčit benzodiazepiny...
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od rudo »

pokial prijem tukov je len v obcasnych orechoch

tak ti podla mna tuky chybaju a to jak v pravidelnom objeme

ale najme v sirokom spektre roznych druhov tukov

podla mna nervova cinnost je velmi zavisla od prijmu sirokeho spektra neposkodenych tukov
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od Janek »

Recepis: slanina, vajicka, repkovy olej
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
žlebís

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od žlebís »

Děkuji za radu. zkusím zvýšit množství tuku a po měsíca dám vědět jestli zabralo :)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od rudo »

kokosak olej
avokado
maslo kravske
lecithin
rybi olej
5 2 8
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od ajla »

Na nervovou soustavu příznivě působí bezinky /většinou se musí vařit, několik kuliček lze sníst syrových/, pokud je máš rád, snad ještě lze nějaké v přírodě najít.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Potrebujem pomoc

Příspěvek od Janek »

A co jezinky? ;-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět