OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Tak som sa pred chvíľkou zhovárala s pani, ktorej 8-ročná dcérka trpí cukrovkou (typ insulin dependent) od troch rokov. Pýtala som sa, čo považuje za štart ochorenia, keď do troch rokov bola ok, či ochorenie nevzplanulo po očkovaní. Presne tak! 3 týždne po očkovaní jej diagnostikovali toto autoimunitné ochorenie + autoimunitné ochorenie pečene (jeho liečba zhoršuje stav cukrovky, je to hrôza). Nastupujú na zavedenie inzulínovej pumpy, aby sa malej trošku uľahčil život.
To len na margo našich "debát" o očkovaní :?
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

!
Renáta píše:Tak som sa pred chvíľkou zhovárala s pani, ktorej 8-ročná dcérka trpí cukrovkou (typ insulin dependent) od troch rokov. Pýtala som sa, čo považuje za štart ochorenia, keď do troch rokov bola ok, či ochorenie nevzplanulo po očkovaní. Presne tak! 3 týždne po očkovaní jej diagnostikovali toto autoimunitné ochorenie + autoimunitné ochorenie pečene (jeho liečba zhoršuje stav cukrovky, je to hrôza). Nastupujú na zavedenie inzulínovej pumpy, aby sa malej trošku uľahčil život.
To len na margo našich "debát" o očkovaní :?

Tak to je neco :cry:
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

tvx píše:Takže i přes prokazatelně nevyvinutou imunitu Jolanky - delali ji testy - ji nase doktorka oockovala najednou zniceho nic pri prohlidce bez jakyhokoli upozrneni zeny nejakou kombinaci... dodatecne to zduviodnili ze kdybysme meli cekat na vhodne obdobi, tak se nedockame...
takze akce naprosto proti umluvam EU ktere jsem jako clenove podepsali a plati tak i u nas...
neb lekar je timto opet ve sve spravne roli seznamujiciho a doporucujjiciho a bez souhlasu pacienta ci jeho zastupce nesmi provest ani ten nejmensi a najneskodnejsi zakrok... ne jako tomu bylo v dobach kterym rikame nedavno minule kdy si vlastne rozhodoval opacientech sam.


:shock: :shock: to je jak z hororu
Idasek není muž ;o)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

:(
to teda
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Očkovanie z pohľadu tradičnej čínskej medicíny
http://www.patentnimedicina.cz/ockovani.php
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Pro anglicky čtoucí - hrejte si, tu máte kojota:

Vaccination Injuries Conspiracy Uncovered
http://curezone.com/forums/fm.asp?i=751081#i
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

22. a 23. bude mít v Praze a v Brně přednášku Viera Scheibner Očkování - jeho rizika a hranice účinnosti, pořádaná sdružením ROZALIO. Tady je pozvánka - na té jsou napsané zajímavé informace o životě a o vědeckém výzkumu Viery Scheibner.
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

chtěla jsem kouknout v kolik a kde ta přednáška v Brně je, ale píše mi to, že soubor je poškozený :? ...mohu poprosit o nový odkaz nebo bližší info?
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Mně to taky nešlo. Ale když si to rovnou uložíš na disk, tak si to můžeš otevřít (pdf).
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

tak i po uložení -soubor je poškozený a nelze otevřít :(
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Tak prazatím na webu, v Aktualitách, tady.
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

Děkuji, škoda, že jsem v té době ještě v práci :?
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Následující text je tiskovým prohlášením o. s. ROZALIO:

Ve dnech 22.10.2007 v Praze a 23.10. v Brně se uskutečnily přednášky Dr. Viery Scheibner, PhD. na téma „Očkování, jeho rizika a hranice účinnosti.“ Vědkyně Viera Scheibner. prostudovala přes 100 tisíc stránek lékařské literatury o očkování. Výzkumem očkování a jeho účinků se začala zabývat v roce 1986 poté, co při monitorování dechu kojenců zpozorovala zástavy dechu ( apnoe a hypoapnoe), jenž nastávaly pouze v určitých kritických dnech. Při tomto výzkumu pracovala s monitorem dechu Cotwatch, který vynalezla spolu se svým manželem. Monitor zaznamenával 24 hodin denně kvalitu dechu přibližně 4 000 kojenců od narození až po několik měsíců. Dr. Scheibner vypozorovala, že po dobu přibližně 8 týdnů po narození dýchaly všechny pozorované děti bez výjimky normálně ( tj.alarm monitoru indikující zástavy dechu se nezapnul) . Přibližně po 8 týdnech se však začaly u všech kojenců objevovat dýchací potíže. Dr. Scheibner pídící se po příčinách tohoto jevu zjistila, že kojenci byli v kritický den (či den předtím) očkováni (zpravidla vakcínou DaPT – tj. vakcína proti záškrtu, černému kašli a tetanu) . K zástavám dechu docházelo kromě 1-2.dne po očkování ještě nejčastěji mezi 5-7.dnem a přibližně 16.den po očkování. Tato časová shoda Dr. Scheibner přesvědčila, že dýchací problémy kojenců jsou způsobeny očkováním. Dr. Scheibner se poté pustila do rozsáhlého výzkumu o příčinách náhlých úmrtí kojenců ve spánku ( tzv.SIDS, čili Sudden infant death syndrom). Výsledky pátrání byla šokována – téměř všechny záznamy vztahující se k SIDS, které v lékařské literatuře našla, indikovaly podezřele nápadnou časovou shodu očkování a úmrtí kojenců (tj. smrt kojenců nastávala zpravidla 1-2 nebo 5-7.den po očkování). Podle Dr. Scheibner tak zástavy dechu po očkování vysvětlují syndrom náhlého úmrtí kojenců ve spánku. Tento názor podpořila důkazem z historie, kdy v roce 1975 došlo v Japonsku k přesunutí začátku očkování až po 2.roce věku dítěte, po čemž okamžitě následoval přesun Japonska ze 17.místa na 1.místo v řebříčku nejnižší kojenecké úmrtnosti na světě.

Dr. Scheibner se dále podrobněji věnovala výskytu černého kašle (pertusse) u očkovaných a neočkovaných kojenců. Na lékařsky zdokumentovaných případech prezentovala, že se černý kašel často vyskytuje u kojenců, kteří jsou proti němu očkovány (zpravidla acelulární - nebuněčnou vakcínou, která je obecně považována za bezpečnější než celulární), a to nejčastěji v 1.roce života, kdy je černý kašel pro kojence nejvíce nebezpečný. Na základě tohoto faktu došlo ve Švédsku na 12 let k pozastavení očkování kojenců proti černému kašli. Tato skutečnost umožnila Dr. Scheibner porovnat výskyt černého kašle u neočkovaných kojenců. Výsledky byly opět jednoznačné – u kojenců, kteří nebyli očkováni proti pertussi, se černý kašel do 1.roku života neobjevil. Dr. Scheibner dále zdůraznila, že po 1.roce života, kdy je imunitní systém dítěte již dostatečně vyzrálý, nepředstavuje černý kašel ohrožení na životě. Ba naopak, jeho proděláním dochází k posílení plic a imunitního systému vůbec.

Dalším tématem přednášky byla dětská přenosná obrna, čili polio. Paní doktorka zde vyslovila názor, že toto onemocnění s těžkými následky je důsledek očkování proti různým chorobám, přesněji oslabením imunitního systému, které očkování (podobně jako antibiotika) způsobuje. Při dobrém fungování imunity je polio z 99,9% asymptomatické (bez viditelných projevů a tedy i bez paralýzy). Jako příklad použila Omán, kde se před rokem 1988 obrna nevyskytovala, ale po zavedení očkování se v tomto roce objevilo 118 případů obrny. Dr. Scheibner dále citovala v literatuře podrobně popsaný případ kontaminace orálních vakcín proti obrně opičím virem SV40 (o kterém je známo, že v lidském těle způsobuje rakovinu), které byly následně použity při masovém očkování v Africe. Viera Scheibner též upozornila na irelevantnost oficiálních statistik Světové zdravotnické organizace (WHO), neboť zde nejsou zahrnuty všechny případy onemocnění obrnou po očkování, nejsou hlášeny všechny nežádoucí účinky vakcíny či změny v diagnostice obrny po zavedení očkování atd.

Dr. Scheibner dále poukázala na toxicitu očkovacích látek, které proto, aby fungovaly, musí vždy obsahovat některé z velmi toxických látek (např. rtuť, fenol, formaldehyd, hliník apod.), přičemž neexistuje bezpečné množství těchto látek (tj. jakákoliv dávka může způsobit poškození organismu). Dr. Scheibner též upozornila na skutečnost, že očkováním se zárodky chorob dostávají do těla nepřirozenou cestou, tj. přichází do těla bez kontaktu s pokožkou a sliznicemi, kde při normálním způsobu nákazy dochází k přirozené stimulaci imunitní reakce.

Závěr:
Dr. Scheibner označila očkování ve své podstatě za neúčinné a za jednoznačně škodlivé. Očkování dle rozsáhlého výzkumu Dr. Scheibner imunitu neposiluje, ale naopak oslabuje, přičemž se organismus stává více náchylný k infekčním chorobám (nejčastější jsou záněty středního ucha, respirační onemocnění, angíny apod.) včetně těch chorob, proti kterým se očkuje. Očkováním dochází k nadměrné a nepřirozené stimulaci tvorby protilátek v těle, což zpravidla vede ke vzniku alergií, astmatu, ale může to vést i ke vzniku autoimunních chorob jako je leukémie, cukrovka, rakovina. Dr. Scheibner tak považuje očkování za hlavní faktor podílející se na současné epidemii dětské cukrovky, alergií či autismu. Naopak dětské infekční choroby jako jsou např. spalničky, příušnice či zarděnky (pokud se při nich nesnižuje horečka) považuje Dr. Scheibner za přínosné, protože jejich prodělání nejenže poskytuje celoživotní imunitu, ale dle dostupných lékařských záznamů též přispívá k prevenci mnohých civilizačních chorob včetně rakoviny.

Dr. Scheibner dál pokračuje v přednáškovém turné na Slovensku, kde 24.10. přednáší v Bratislavě a 25.10 vystoupí v Trnavě na XXIV. kongresu slovenských a českých alergologů a imunologů.
___

Občanské sdružení ROZALIO ( Rodiče za lepší informovanost v očkování), které přednášky v České republice organizovalo, se nemusí ztotožňovat se všemi názory Dr. Viery Scheibner, PhD. Její argumenty však považuje za součást širší diskuse o očkování, která u nás chybí.
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petraw »

Bylo by asi vhodne, aby se lide podivali na statistiky, kolik lidi procentuele umira dnes na takzvane civilizacni choroby a kolik jich na ty same choroby umiralo pred nekolika desitkami let... O alergiich, ekzemech a vyrazkach netreba mluvit vubec. Ty ma dnes snad skoro kazdy (jenom ja uz ne, co nedokazali doktori za 20 let, raw strava zvladla za 2 mesice :D ) Chce to sundat klapky z oci, vynadat spunty z usi a zamyslet se...
"Be the change you wanna see in the world"
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Petraw píše:Bylo by asi vhodne, aby se lide podivali na statistiky, kolik lidi procentuele umira dnes na takzvane civilizacni choroby a kolik jich na ty same choroby umiralo pred nekolika desitkami let... O alergiich, ekzemech a vyrazkach netreba mluvit vubec. Ty ma dnes snad skoro kazdy (jenom ja uz ne, co nedokazali doktori za 20 let, raw strava zvladla za 2 mesice :D ) Chce to sundat klapky z oci, vynadat spunty z usi a zamyslet se...
Co se týká alergií, můžu potvrdit. Byl jsem od malička silný alergik, pravidelně ve "svou sezónu" (hlavně období květu trav) jsem bral kvanta prášků, kapek, sprejů, že bych v tu dobu jel na chalupu, ani náhodou, to by byla asi moje smrt, a navíc tzv. "Imunologické očkování" mě přivodilo astma...
Teď v lednu to bude rok, co jsem začal s vitastravou a zodpovědně můžu říct, že jsem letos u alergologa nebyl, jelikož jsem neměl potřebu ... Rýma nebyla, dýchací problémy nebyly, zkrátka jako bych měl úplně jinou tělesnou schránku.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petraw »

Presne tak. Ja jsem mel od mala (od par desitek centimetru :) ) ekzem na rukou. Nekdy to bylo lepsi jindy horsi ale mel jsem ho permanentne. Doktori me maceli v morske vode, ozarovali me, a mazali nejruznejsima mastickama (kortikoidy jsou nejlepsi :wink: ). Uzivilo se na me nekolik kozaru, ale me to zadne zlepseni nepomohlo. Pote co jsem presel na raw presel muj ekzem ze stavu chronickeho k akutnimu (myslim ze o tom pise i Walker v jedne z jeho knizek) a pak... Ekzem je pryc a ja doufam, ze uz ho nikdy neuvidim. Pro to bylo potvrzeni ucinosti a uzasnosti syrove stravy, pro ostatni zazrak :lol:
"Be the change you wanna see in the world"
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Já jsem si říkala, co dělal chlap u kozařů ...a oni to jsou kožaři :D
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

hofikos píše:Já jsem si říkala, co dělal chlap u kozařů ...a oni to jsou kožaři :D
kozaři... :D :D :D
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Laické označení MUDr. na prsním odd. :D Říkají si tak běžně ;)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Když už si myslím, že k alergoložce a nebo kozaři :P nikdy nepůjdu, mám se tam nějak odhlásit, aby na mě nemohli brát prachy?
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

:D asi ne...
Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petraw »

:D
"Be the change you wanna see in the world"
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

s kritikou ockovani souhlasim, ale stejne se mu nekdy neda vyhnout. Jak jsem už někde psala, určité země to musí mít potvrzené, že kdo vstupuje na jejich území tím očk. prošel a basta. A já si tu už o očkování už číst radši nebudu, protože bych pak na sobě viděla všechny příznaky.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Petraw
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:19
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petraw »

Nevim co, ale neco mi rika, ze jejich hlavni interest nebude zdravi deti... Mozna tech osm nul :P
"Be the change you wanna see in the world"
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od komonice »

no přesně jsem si říkala když jsem to četla:co asi vitouši,ty klepne pepka.jsem z toho taky dost nasr......jak tomu uniknout.je děsný žít ve strachu,že vám dítě vezmou,když se nepodřídíte.
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Tady je tiskovka od ROZALIO k tomu, o co se snaží Wyeth.

Mě se moc líbí, jakým způsobem je to napsaný. :D Řada bublin tím splaskla.
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
remy
Příspěvky: 15
Registrován: pát kvě 21, 2004 15:57
Bydliště: Praha 5

taky dobrej článek HN

Příspěvek od remy »

Úplatky lékařům: auto, pračka i kráva
ROZVOJOVÝ SVĚT

LONDÝN, 1. 11. 2007

Nová auta, pračky, mikrovlnné trouby, dobytek, laptopy, zaplacení školného pro děti, pozvání na konference v pětihvězdičkových hotelích, klimatizační zařízení, drahé večeře, členství v klubech.
To jsou dary, které v rozvojovém světě dostávají doktoři od nadnárodních farmaceutických společností, aby pacientům předepsali jejich léky.
Tvrdí to včera zveřejněná zpráva mezinárodní nevládní organizace Consumers International s názvem »Léky, lékaři a večeře«.
Z neférových praktik a reklamních kampaní obviňuje například společnosti Glaxo-SmithKline, Wyeth, Novartis nebo Pfizer.
Zisky z prodeje léků v bohatém světě prý stagnují, nadnárodní společnosti se proto obracejí ke větu rozvojovému.
»V rozvojových zemích je nevhodně předepsáno, prodáno a vydáno až 50 procent léků,« uvádí zpráva. To má závažný dopad na zdraví pacientů.

Vůz za 200 předpisů

»V Pákistánu platí, že když doktor předepíše 200krát velmi drahý lék, společnost ho odmění tím, že mu pomůže koupit úplně nové auto,« řekl autorům zprávy Murád Chán, profesor psychiatrie z University Ághá Chána.
»Dary v podobě klimatizačních zařízení, praček, mikrovlnných trub, fotoaparátů, televizí a pozvánky na přenášky v pětihvězdičkových hotelech, které následují večeře, jsou normou,« řekl také autorům zprávy indický doktor, který si přál zůstat v anonymitě.

Za 17 hodin 70 dárků

Malajsijský lékař Rafík Ibrahím jim zase vyprávěl o tom, jak v druhé polovině minulého roku strávil během pěti týdnů 17 hodin jednáním s lidmi, kteří zastupovali 25 farmaceutických společností. Od nich dostal údajně 70 darů.
Podobná situace je údajně i v Indonésii či jihoamerické Venezuele, píše britský deník The Guardian.
Richard Lloyd, ředitel Consumers International, jejímiž členy jsou organizace ze 113 zemí světa, vyzval k zákazu těchto praktik.
»Farmaceutický průmysl vidí v rozvojovém světě příležitost, jak v dalších 40 letech vydělat miliardy. Malá regulace činí z těchto trhů snadný cíl pro nadnárodní společnosti. Nemocní lidé si ale nemohou dovolit mrhat peníze na léky, které nepotřebují,« prohlásil Richard Lloyd.
Consumers International také kritizuje reklamy, které nadnárodní společnosti v rozvojovém světě používají. Například když doporučují léky, aniž by zmínily jejich vedlejší účinky nebo blíže určily pro koho jsou určeny - například pouze pro muže.

Zakázané, ale prodávané

Úřady v zemích třetího světa také pomalu reagují na to, když se léky, jež zde lidé užívají, stáhnou z prodeje v jiných státech. Lék Vioxx proti bolesti v kloubech byl například v Indii oficiálně zakázán v říjnu 2004, měsíc poté, co ho jeho výrobce Merck stáhl ze Spojených států. Ještě v roce 2005 ho však bylo možné v Indii koupit.
Trh s léky v Indii byl loni jedním z nejrychleji se rozvíjejících na světě, loni se zde prodej zvýšil o 17,5 procenta a dosáhl 7,3 miliardy dolarů. Consumers International však tvrdí, že 10 z 25 léků, které zde byly předepsány v roce 2005, nemělo opodstatnění.

Přes noc se to nezmění

Mezinárodní federace farmaceutických výrobců a asociací však tvrdí, že než se prosadí její obchodní stanovy na celém světě, bude to nějakou dobu trvat.
»Myslím, že nejsme schopni to změnit přes noc,« říká její mluvčí Guy Willis. »Otázkou je, jak toho dosáhneme.«
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

včera večer jsem Ivě konečně sdělil doměnku kterou jsem už dlouho nosil v hlavě ale radši jsem do toho radši nešťoural protože jsem se bál že ji zase vystrašim tím, že žije s paranoidním exotem mimo realitu...
Jde o Jolanku, která nás poslední půlrok nenechala v noci moc vyspat. Často se budí s takovým divným pronikavým pláčem, jiným než přes den a není často k utišení, při spaní se mele a kutálí a jako by nemohla spát. Na utišení platilo že usínala s prsem v puse, když měla extrablbou noc tak se zpila co mohla a často i všechno vypila. Podle pocitu to ale nebyl hlavní důvod - hlad ale že si tím něco nahrazuje. Nějak jsme to neřešili, trpěli nespavostí, nechali se v noci okopávat hlídali abysme ji nezalehli a já měl práce dost a myšlenky jinde... Teď pomalu začala Iva odstavovat, Jolča už do sebe pere stejně radši hroznový víno a další ovoce jak nezavřená, stačí jí ho naservérovat i zeleninu a různý mixy třeba s kukuřicí... jen v noci pořád zlobí s tim usínáním a spaním... taky už se mnou párkrát byla doma sama takže žádný mlíko... a utišení o to složitější, i když se to poslední dobou dost zlepšilo, jednu noc se zázrakem neprobudila vůbec a jinak je to tak 2x za noc...
Ta myšlenka byla, že to má přesně od první noci po očkování hexavakcínou...
Celou tu první noc takhle v horečce probláznila, zmítala se, křičela takovým zvláštním způsobem jak když kokrhá. Stejně ale v menším stylu se to od té doby děje skoro denně... Nějak jsme to neřešili, přiznám se že mám období kdy přijdu domu a dělám ještě doma nějakou práci a nevnímám okolí, navíc to nosim v hlavě a nevnímám okolí nebo o něm moc nepřemýšlím. tak mi to došlo nějak až později, že vlastně dřív usínala na celou noc pěkně jako Anežka a úplně sama a to až do rána... současně jí kolem očkování rostly první 2 zuby takže to byl další matoucí jev, prostě se to tak nějak bralo že je prostě taková, menší množství spánku nás doma taky hodně otupilo...
Iva mi to pro mě naprosto překvapivě potvrdila, že i podle jejího deníčku jí vychází to samý... Doktorka v tom prej souvislost nevidí a je to prostě jen potřeba kojení, takže už se i ptala...
Možná to spolu souvisí, možná ne, uvidíme co bude dál, netěším se na další očkování. V každém případě se to teď o dost lepší. Já si ale pokaždý když jí v noci uklidňuju a vidim jak je bezdůvodně ročílená a nešťastná a mlátí sebou na všechny strany podle toho jekotu vzpomenu na to první hexa-očkování .
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

V Německu hexavakcínu docela brzy stáhli, protože byla problematická. Což zjistili až potom, co ji nasadili dětem. Což takhle pročistit následky něčím od homeopata? Taky by ti možná řekl svoje zkušenosti a jestli tvoje domněnka není ojedinělou - zkušeností s poočkovacími stavy mají prý docela hojné. Teď jsem se dočetl, že i Dr. Jonáš má nějaké preparáty na poočkovací období.
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

to bych musel znat nejakyho fakt spolehlivyho... jen podle netu a referenci se mi zrovna Jonas moc nelibi, myslim ze ho nekdo nedobre hodnotil i tady.
Verim zatim ze to snad zvladne ovoce a nase laska taky...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od komonice »

a neni možné to hexasvinstvo odmítnout?že jako několik dávek postaru?asi ne co? :evil:
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

tvx píše: jen podle netu a referenci se mi zrovna Jonas moc nelibi, myslim ze ho nekdo nedobre hodnotil i tady.
Myslím, že som to bola ja. Mala som tú česť osobne. :evil:
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

David* píše:22. a 23. bude mít v Praze a v Brně přednášku Viera Scheibner Očkování - jeho rizika a hranice účinnosti, pořádaná sdružením ROZALIO. Tady je pozvánka - na té jsou napsané zajímavé informace o životě a o vědeckém výzkumu Viery Scheibner.
Tak sa to konalo aj v Bratislave, rozprávala mi o tom jedna pani (nie je lekárka, mimochodom), ktorá si bola debatu pozrieť. Pani Scheibner označila lekárov za killerov detí... No, pýtali sa jej napr. na tetanus, tvrdila, že ranu stačí po poranení len rozraniť a dôkladne vypláchnuť a infekcia nemôže nastať. Padla otázka na besnotu - to je vraj zložitejšie... ale ani tu nie je očkovanie na mieste. No, to ja by som pri kontakte s besným zvieraťom nemala silu čakať, či ochorenie prepukne, alebo nie... A ani nie som presvedčená, že by v takom prípade po vakcíne nesiahla aj pani Viera... Ja neviem, to sa mi zdá už prisilná káva. Hoci tá Vierina viera i teória by sa dala otestovať celkom ľahko...
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

já zkusím zase prosadit u Aničky odložení hexavaxíny na co nejpozdější dobu - ve vyhlášce je myslím určité rozmezí, kdy se to musí provést. Věřím tomu, že čím později, tím lépe se s tím dítě srovnává. Více dělat moc nemohu - bohužel. :cry:
S Tbc jsme to doložily jen o pár týdnů a hned byly na mě tlaky - problémy v porodnici, návštěva doktorky u mě doma, tlaky od babiček.. ale ustály jsme to a na kontrole, která proběhla nedávno bylo konstatováno, že jizva po TBC je příkladně a vzorně zahojená.

očkování dětí je svinstvo a moje noční můra
Nevědomost je tak lehká!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Honza píše:já zkusím zase prosadit u Aničky odložení hexavaxíny na co nejpozdější dobu - ve vyhlášce je myslím určité rozmezí, kdy se to musí provést. Věřím tomu, že čím později, tím lépe se s tím dítě srovnává.
Zdieľam tento názor.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Honza píše:
očkování dětí je svinstvo a moje noční můra
Citim to stejne! :evil:
magprag
Příspěvky: 28
Registrován: čtv lis 25, 2004 20:29

Jak je to jinde?

Příspěvek od magprag »

A co za hranicemi naší republiky, je to také povinné? Nemáte někdo nějaké bližší info o tom, zda existuje země zaslíbená v rámci ne-povin. očkování?

Mag
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Jak je to jinde?

Příspěvek od RadkaS »

magprag píše:A co za hranicemi naší republiky, je to také povinné? Nemáte někdo nějaké bližší info o tom, zda existuje země zaslíbená v rámci ne-povin. očkování?

Mag
Taky jsem premyslela, jestli na to nahodou nevyzraju tim, ze az budu tehotna, tak si odskocim odrodit nekam za hranice... myslite, ze i pak by me v Cechach nutili do ockovani?
Jinak v USA se z ockovani vyvleknout da.
Eva

Re: Jak je to jinde?

Příspěvek od Eva »

RadkaS píše: Taky jsem premyslela, jestli na to nahodou nevyzraju tim, ze az budu tehotna, tak si odskocim odrodit nekam za hranice... myslite, ze i pak by me v Cechach nutili do ockovani?

RadkaS: I mě už to napadlo, ale myslím, že pokud dítě bude občanem České republiky, tak se ho týkají české zákony, tedy i povinné očkování. Tuším, že cestováním by se to dalo jen o něco odložit, ale ne vyřešit. Docela se toho děsím, pokud na děti dojde :roll:
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Vím, že třeba ve Velké Británii je očkování dobrovolné. Obecně se říká, že v západních zemích není povinné: "Očkování v západních zemích není povinné, přesto se tam nechává očkovat přes 80% populace." (ORÁČ, Ctirad. Víte, co do vašich dětí píchají? V USA existují výjimky z filosofických a náboženských důvodů, jinak to tam aktuálně se svobodnou volbou není zase tak žhavý :) (viz nedávný případ, kdy u soudu donutili studenty jedné školy se doočkovat).

U nás zatím existuje očkování odložit - není tedy povinné očkovat hned po porodu, ale třeba až 8 měsíců po, což už je lepší. I tak ale tuším, že si lze najít výjimku, viz Dopis na krajskou hygienickou stanici a důvodová zpráva, anebo ze zdravotních důvodů.

Rozhodně pak doporučuji tohle téma taky - mimojiné :) - diskutovat všude kolem. Ty l úpravy by pak byly maličkostí oproti zdlouhavým politickým diskusím. :)
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

i když se dítě narodí jinde, pokud bude mít naše občanství a tady navštěvovat lékaře, dojde vždy k očkování. z některých se vyvléct dá a znám už i případ u nás, kdy holčičku vzali nenaočkovanou do školky. bude mít 4 roky jako má dcera. z
ze zdravotních důvodů sami mají dáno, co ano a co ne u jaké nemoci. dceru třeba tím že je malá a drobná neočkovali na žloutenku v 11 ale až ve 14 letech....
mirka
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

ml píše:i když se dítě narodí jinde, pokud bude mít naše občanství a tady navštěvovat lékaře, dojde vždy k očkování. z některých se vyvléct dá a znám už i případ u nás, kdy holčičku vzali nenaočkovanou do školky. bude mít 4 roky jako má dcera. z
ze zdravotních důvodů sami mají dáno, co ano a co ne u jaké nemoci. dceru třeba tím že je malá a drobná neočkovali na žloutenku v 11 ale až ve 14 letech....
Ale pokud se dite narodi jinde, bude mit mimo jine i obcanstvi te zeme, kde se narodilo. Takze to se mi nezda az tak jednoznacne.
Co se tyka navstev lekare, pokud to bude jen trochu mozne, nemam zajem navstevovat s ditetem lekare... ale je mi jasne, ze je to jen me zbozne prani, realita bude asi jina...
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

tak sestře se obě děti narodily venku, májí nyní pouze naše občenství. a to byl teda kumšt to vyřídit. druhé dítě se jí narodilo v jordánsku. žila ve francii, tam vše taky funguje jinak jako tu
mirka
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Žena a život, článek

Příspěvek od David* »

Báječný článek v Ženě a život (číslo 24, 30. 11. 2007) od Martiny Coufalové "Je očkování hazard se zdravím?" v rubrice (ne)očkujeme. :) Jednak je v něm reference o přednášce Viery Schreibner, a pak otázky po tom, zda očkovat, jak u nás vypadá, v jakých případech je očkování vhodné, jaké jsou následky apod.
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
wlastislawa
Příspěvky: 258
Registrován: úte říj 31, 2006 13:20
Bydliště: praha

Příspěvek od wlastislawa »

Co ty všechno Davide* nečteš za časopisy :)
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

for tvx a hexavakcína - Johanka na to reagovala úplně stejně. Měla jsem dojem, že ji bolí každý pohyb a dotyk, byla do morku kostí vyděšená a měla horečku, nevim co je to za svinstvo. Musela jsem s ní zacházet jako kdyby byla ze skla a celou noc jsem ji držela v náručí těsně přitisknutou a každou chvilku jsem ji kojila. Následující den jsem ji také nemohla odložit ani na chvilku, ani když jsem šla na záchod, prostě vůbec. Tuším tři týdny jsem ji uspávala hopsáním na gymnastickém balóně a někdy jsem na něj musela sednout i v noci, když už kojení nepomáhalo. Ještě dlouho po očkování občas v noci vykřikla, jak jsi popsal. Taky jsem jí dělala derivační koupele na detox. Jinak jestli se Jolča mele a odkopává, tak se jí taky může chtít čůrat. Johanka ještě donedávna čůrala během spánku co dvě hodiny, teďka až někdy kolem čtvrté ráno. A jak jsem ji tak pozorovala, tak se dokáže šroubovat po posteli i dvacet minut, než se samovolně počůrá, to je už ale tak probuzená, že znovuspání trvá dalších dvacet minut. Takže jak začne mňoukat, hned ji dávám na hrnec. Vyčůrá se, nakojí se a zas spí.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

Ještě bych dodala k tomu takový svůj dojem, že ta očkování a nejen ta, ale každý hrubý zásah do života dítěte, jej jaksi vykolejí. Jakoby nemohlo navázat životně důležité psychické spojení s rodiči, hlavně teda s matkou. Je na ní, aby mu pomohla to spojení znovu obnovit. Mám zkušennost, že pokud je dítě takhle náročné, což je ubíjející zvlášť v noci, má k tomu dobrý důvod a nevyplatí se snaha od dítěte jakýmkoliv způsobem psychicky uniknout. Chlapi tomu možná nerozumí, ale každá matka ví, o čem mluvím. To je lepší se dítěti pár dní a nocí intenzivně věnovat a nechat všechno ostatní stranou. Jakmile se ujistí, že je mu rodič plně k dispozici, tak se velmi rychle uklidní.
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Tim O'Shea

Příspěvek od Dano »

tvx píše:Velice zajímavej článek k očkování
http://www.metabolicketypy.com/ruzne_1.htm
Pekny clanok. Pozrel som autora, Tim O'Shea sa vola, a na svojej stranke http://thedoctorwithin.com/index_fr.php ... eindex.php pise clanky hlavne o ockovani (ale aj ine). Podla nazvu tieto:
  • Human Papilloma Virus: The First Cancer Vaccine
    The Sanctity of Human Blood: Vaccination I$ Not Immunization
    Autism and Vaccines
    Parents of Unvaccinated Children
    The Chiropractic Position On Vaccines
    Avian Flu: The Pandemic That Will Never Be
    Vaccines, Anthrax, and War
    Catherine O'Driscoll: Animal Vaccines
    They Shoot Horses But Vaccinate Dogs
Tak ak vas to zaujima.
Odpovědět