OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od komonice »

Vy si koledujete hoši :P :P :P
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
agnesha
Příspěvky: 64
Registrován: pát čer 09, 2006 23:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od agnesha »

komonice píše:týden po očkování a bez následků. :lol: jsem v pohodě a jsem ráda.mam klid.můžu se hrabat v hlíně a při tom se zranit,můžu se říznout,můžu šlápnout na rezavej hřebík :twisted:
No to muzes Stejne jako onemocnet s ockovanim :D Jak naivni.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

komonice jako bylinka ředí dobře krev, a tak pod tímto nickem musí být někdo kdo trochu naředí naší diskuzi :-)))
jinak mám na to podobný názor jako komonice. Taky se očkování proti tetanu nevzdám, jako jediného zatím. Asi si chci taky dupnout na hřebík.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
sil
Příspěvky: 82
Registrován: čtv říj 12, 2006 13:21
Bydliště: Trnava

Příspěvek od sil »

agnesha píše:
komonice píše:týden po očkování a bez následků. :lol: jsem v pohodě a jsem ráda.mam klid.můžu se hrabat v hlíně a při tom se zranit,můžu se říznout,můžu šlápnout na rezavej hřebík :twisted:
No to muzes Stejne jako onemocnet s ockovanim :D Jak naivni.
jak utocne, agnesha. :roll:
"Hlad a láska určujú celé ľudské dejiny."
Budha
agnesha
Příspěvky: 64
Registrován: pát čer 09, 2006 23:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od agnesha »

sil píše:
agnesha píše:
komonice píše:týden po očkování a bez následků. :lol: jsem v pohodě a jsem ráda.mam klid.můžu se hrabat v hlíně a při tom se zranit,můžu se říznout,můžu šlápnout na rezavej hřebík :twisted:
No to muzes Stejne jako onemocnet s ockovanim :D Jak naivni.
jak utocne, agnesha. :roll:
Skutecnost muye byt pro nekoho utocna (ostatne ockovani je taky dost utocne :lol: ) a myslim mnohem vic nez nejaky nazor :lol: )
Nicmene jasat nad tim ze moje imunita po ockovani dostane vlastnosti supermana je fakt hloupe. A takovy zasah do imunity vymenou za falesnou jistotu jiste take.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

agnesha píše:
sil píše:
agnesha píše: No to muzes Stejne jako onemocnet s ockovanim :D Jak naivni.
jak utocne, agnesha. :roll:
Skutecnost muye byt pro nekoho utocna (ostatne ockovani je taky dost utocne :lol: ) a myslim mnohem vic nez nejaky nazor :lol: )
Nicmene jasat nad tim ze moje imunita po ockovani dostane vlastnosti supermana je fakt hloupe. A takovy zasah do imunity vymenou za falesnou jistotu jiste take.
jsem s agnes ovšem i s komo
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od komonice »

Hojky!to je pěkné,když jsou na sebe lidi hodní :oops: Myslim,že kam se hrabe otrava očkováním na otravu některýma lidma :P
Mějme se rádi!
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
remy
Příspěvky: 15
Registrován: pát kvě 21, 2004 15:57
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od remy »

jasat nad tim ze moje imunita po ockovani dostane vlastnosti supermana je fakt hloupe. A takovy zasah do imunity vymenou za falesnou jistotu jiste take.[/quote]

kdo tady něco tvrdí o supermanovství? prostě má někdo si zajistit tělu protilátky a k tomu potřebuje trochu toho jedu... když pak bude mít člověk smůlu, že toho jedu bude hodně, ten s protilátkama to přežije, a ten bez nich, i nejčistší z viratiánů prostě bez zásahu lékařů zemře.
Před časem jsem procházel hřbitovem kdesi v pohraničí. Je tam hodně hrobečků dětí, které umřely do jednoho až dvou let někde počátkem minulého století.... jo, jo, vůbec se neočkovalo... ale hlavně, že ty děti umřely čisté... :roll:
Uživatelský avatar
remy
Příspěvky: 15
Registrován: pát kvě 21, 2004 15:57
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od remy »

Honza píše:
remy píše:taky jsem proti očkování proti chřipce a vůbec prakticky čemukoli v dospělosti, je i jiná prevence vedle přijmu vitamínů, to je očividné... obhajuju jen určité očkování dětí, které si imunitní systém teprve budují i pomocí umělého vytváření protilátek.
mám spíše pocit, že dětská serie očkování v 1. roce života IS systematicky likviduje a navždy oslabí
Co by asi na to řekly matky neočkovaných dětí, kterým ratolesti umíraly a umírají mezi jedním a druhým rokem života..... aspoň, že se chudinky nedočkaly oslabeného IS
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

A aby to bylo vyrovnané, tak co myslíš, že na to aktuálně říkají maminky dětí poškozených či zemřelých prozměnu předčasným očkováním?
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Neo
Příspěvky: 233
Registrován: stř zář 29, 2004 15:31
Bydliště: Kodan, Dansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neo »

remy píše:jasat nad tim ze moje imunita po ockovani dostane vlastnosti supermana je fakt hloupe. A takovy zasah do imunity vymenou za falesnou jistotu jiste take.

kdo tady něco tvrdí o supermanovství? prostě má někdo si zajistit tělu protilátky a k tomu potřebuje trochu toho jedu... když pak bude mít člověk smůlu, že toho jedu bude hodně, ten s protilátkama to přežije, a ten bez nich, i nejčistší z viratiánů prostě bez zásahu lékařů zemře.
Před časem jsem procházel hřbitovem kdesi v pohraničí. Je tam hodně hrobečků dětí, které umřely do jednoho až dvou let někde počátkem minulého století.... jo, jo, vůbec se neočkovalo... ale hlavně, že ty děti umřely čisté... :roll:
To je typicky syndrom strachu z neznama. Co kdyby... Dam si injekci a mam alespon nejakou jistotu (mentalni). Urcite firme stacilo take rozsirit strach z ptaci chripky a hned od ni kupovaly vsechny staty za miliardy vakciny. Proc nekdo zemrel je vzdy otazka a odpoved na ni zalezi na tom, kdo odpovida. Lekar rekne, ze pacient zemrel na tetanus, jiny by rekl ze na spatnou hygienu, podvyzivu, lekar rekne ze pacient zemrel na rakovinu, jiny by rekl ze na inhalaci skodlivych splodin. Mimo jine, spousta umrti pred 100 lety byla prave zpusobena spatnymi zasahy lekaru a ne nepritomnosti vakcin. Prave aplikace vakcin pravdepodobne zpusobila nekolik epidemii.

Zvyseni tzv. imunity adaptaci organizmu ke snizene vitalite je podle me negativni zasah. Stejne jako chodit denne v brneni, protoze by na nas mohl spadnout meteor.
Souhlasim, ze letity kurak vydrzi v tak zahulene mistnosti, ktera by zabyla nekuraka, ale mam kvuli tomu zacit kourit?

Podle me je ockovani deti jejich zneuzivanim, tyranim. Ty negativni vlivy na zdravi nejsou do oci bijici, ale casto skryte jako v pripade koureni, konzumace alkoholu a dalsich jedu. Jed je jed a pouzivat jed jako prevenci otravy a domnivat se, ze si tim nenicime zdravi, je velice posetile.
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od komonice »

milý neo:jako matka od dítěte,které očkované je,bych si zejména v těchno smutných dnech slovo TÝRÁNÍ (ondra)vyprosila.jestli mi někdo rozumí... :x
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Neo: také si myslím, že hraje největší roli obyčejný strach. Valí se na nás informace z dvou protilehlých stran - ze stran zastánců a ze stran odpůrců očkování. Já jsem četla až až o dopadech očkování, a přesto zůstávám na půli cesty. Ano, za pár let se možná rozhodnu, že už do těla nechci ani očkovací látku proti tetanu, to nyní nevím. Jedná se o moje tělo, tak se mi rozhoduje lehce.
Nevím, jak se rozhodnu u svých dětí, za ostatní lidi vždy cítím větší odpovědnost. Do té doby budu mít třeba ale více jasno.
Četla jsem před lety knihu o sledování opic, myslím šimpanzů, už mi to trochu splývá, ale pamatuju si jak tyto opice, v zásadě nezasažené stresem, stravující se normálně syrově samozřejmě, postihla dětská obrna nebo co, co se rozšířilo na ně od lidí. A dojela na to část oné populace.....

No nic, budu si dál třídit informace a vše nějak vyplyne.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

komonice píše:milý neo:jako matka od dítěte,které očkované je,bych si zejména v těchno smutných dnech slovo TÝRÁNÍ (ondra)vyprosila.jestli mi někdo rozumí... :x
když do tvého dítěte - tehdy ještě čistého, spokojeného, jistě čerstvě nakojeného zabodli jehlu a vpíchli do něj ty cizorodé bílkoviny plné nemocí - necítila jsi bezmoc? Necítila jsi že je něco špatně?
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od komonice »

Milý Honzo:bezmoc cítim pokaždý když se ocitnu někde v lékařském zařízení,bezmoc cítim když sleduju co se děje v politice,bezmoc cítim když jsem svědkem jakýchkoliv hanebností v jakýchkoliv oblastech života.a bezmoc cítim někdy i na těchto stránkách,kde se někteří ČISTÍ lidé snaží přesvědčit nás zbytek,že to děláme VŠECHNO špatně.
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
remy
Příspěvky: 15
Registrován: pát kvě 21, 2004 15:57
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od remy »

tvx píše:A aby to bylo vyrovnané, tak co myslíš, že na to aktuálně říkají maminky dětí poškozených či zemřelých prozměnu předčasným očkováním?
dodej příklady, kdes o tom četl nebo se to stalo někomu známýmu?
Uživatelský avatar
remy
Příspěvky: 15
Registrován: pát kvě 21, 2004 15:57
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od remy »

Neo píše:
remy píše:jasat nad tim ze moje imunita po ockovani dostane vlastnosti supermana je fakt hloupe. A takovy zasah do imunity vymenou za falesnou jistotu jiste take.

kdo tady něco tvrdí o supermanovství? prostě má někdo si zajistit tělu protilátky a k tomu potřebuje trochu toho jedu... když pak bude mít člověk smůlu, že toho jedu bude hodně, ten s protilátkama to přežije, a ten bez nich, i nejčistší z viratiánů prostě bez zásahu lékařů zemře.
Před časem jsem procházel hřbitovem kdesi v pohraničí. Je tam hodně hrobečků dětí, které umřely do jednoho až dvou let někde počátkem minulého století.... jo, jo, vůbec se neočkovalo... ale hlavně, že ty děti umřely čisté... :roll:
To je typicky syndrom strachu z neznama. Co kdyby... Dam si injekci a mam alespon nejakou jistotu (mentalni). Urcite firme stacilo take rozsirit strach z ptaci chripky a hned od ni kupovaly vsechny staty za miliardy vakciny. Proc nekdo zemrel je vzdy otazka a odpoved na ni zalezi na tom, kdo odpovida. Lekar rekne, ze pacient zemrel na tetanus, jiny by rekl ze na spatnou hygienu, podvyzivu, lekar rekne ze pacient zemrel na rakovinu, jiny by rekl ze na inhalaci skodlivych splodin. Mimo jine, spousta umrti pred 100 lety byla prave zpusobena spatnymi zasahy lekaru a ne nepritomnosti vakcin. Prave aplikace vakcin pravdepodobne zpusobila nekolik epidemii.

Zvyseni tzv. imunity adaptaci organizmu ke snizene vitalite je podle me negativni zasah. Stejne jako chodit denne v brneni, protoze by na nas mohl spadnout meteor.
Souhlasim, ze letity kurak vydrzi v tak zahulene mistnosti, ktera by zabyla nekuraka, ale mam kvuli tomu zacit kourit?

Podle me je ockovani deti jejich zneuzivanim, tyranim. Ty negativni vlivy na zdravi nejsou do oci bijici, ale casto skryte jako v pripade koureni, konzumace alkoholu a dalsich jedu. Jed je jed a pouzivat jed jako prevenci otravy a domnivat se, ze si tim nenicime zdravi, je velice posetile.
jakej syndrom strachu z neznáma? konkrétní látka je dávána kvůli konkrétní vražedný infekci. je otázka, kdo strachem tady trpí, kamaráde.

ptačí chřipka, to byl samozřejmě velkej povyk, hlavně že tamiflu má u dospívajících nejspíš halucinogenní účinky a v japonsku jich pár desítek skočilo z okna. ale je to pochopitelný, ten strach a skupování. opravím tě: ve světě na ptačí chřipku zemřelo 170 lidí.

ale hlavně, že víš, že lékaři jsou úplný blbci a vůbec nevědí, která bije. proč nezrušit zdravotnictví.

před sto lety nebyla úmrtí dána jen špatnými zásahy lékařů, kteří samozřejmě neměli znalosti jako dnes. kolikrát byla způsobena tím, že prostě nebyl k mání, nebo jeho síly na infekci nestačily....

a na závěr: ať žije zdeněk svěrák, náhradník za brášku, kterej zemřel ve věku pěti let na to, že šlápl na rezavej hřebík.... byl očkován, nebo nebyl????
Uživatelský avatar
remy
Příspěvky: 15
Registrován: pát kvě 21, 2004 15:57
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od remy »

Honza píše:
komonice píše:milý neo:jako matka od dítěte,které očkované je,bych si zejména v těchno smutných dnech slovo TÝRÁNÍ (ondra)vyprosila.jestli mi někdo rozumí... :x
když do tvého dítěte - tehdy ještě čistého, spokojeného, jistě čerstvě nakojeného zabodli jehlu a vpíchli do něj ty cizorodé bílkoviny plné nemocí - necítila jsi bezmoc? Necítila jsi že je něco špatně?
zajímalo by mě, co by ti tato matka řekla, až by to dítě na nějakou infekci, kterou by se dalo očkováním zabránit, zemřelo....
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

komonice píše:Milý Honzo:bezmoc cítim pokaždý když se ocitnu někde v lékařském zařízení,bezmoc cítim když sleduju co se děje v politice,bezmoc cítim když jsem svědkem jakýchkoliv hanebností v jakýchkoliv oblastech života.a bezmoc cítim někdy i na těchto stránkách,kde se někteří ČISTÍ lidé snaží přesvědčit nás zbytek,že to děláme VŠECHNO špatně.
za 1. své dítě mám očkované mimo jiné i proto, že nemám jinou legální možnost v čr a tiše jen doufám, že ho to očk. až tak moc nepoškodilo...
takže tu vlastně ani nemohu zastávat nějaký jiný vyhraněný názor...
..zbývá nám jen filozofování...

za 2. neptal jsem se Tě na tvou bezmoc při sledování politiky, ale jen a pouze na to, co jsi cítila, když do Tvého jistě milovaného dítěte vstříknul cizí člověk cizí bílkoviny napuštěné nemocemi aniž by pořádně věděl co tím tropí.
Já osobně cítil ZMAR a OSOBNÍ prohru - ano společnost se mnou v té chvíli vyhrávala 1:0 a od té doby jsem myslím nevyrovnal, spíše góly dostávám a už jsem i trochu otupěl, což je myslím přirozená reakce.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

remy píše:
tvx píše:A aby to bylo vyrovnané, tak co myslíš, že na to aktuálně říkají maminky dětí poškozených či zemřelých prozměnu předčasným očkováním?
dodej příklady, kdes o tom četl nebo se to stalo někomu známýmu?
například Německý pediatr Martin Hirte: Očkování Pro a Proti
snaží se být někde mezi - rozumné očkovaní jen na potřebné věci a v rozumném věku, někde je dokonce vhodné chorobu prodělat opravdu.
U každé očkované nemoci co je to zač, průběh, výskyt, poškození, vakcíny, známé nežáoucí účinky, pravděpodobné nežádoucí účinky, konfikty zájmů a zkreslování faktů, úmrtí atd...

myšleno jako příručka pro pediatry aby dokázali kvalifikovaně informovat zákaznika.

Některé kapitoly obsahují až 12 stran odkazované literatury, cožje někdy i více než samy mají "c)

Bohužel prokázat průkazně souvislosti je těžké, často pro pacienta až nemožné, kupříkadu očkování, čtyřicítky, za dva měsíce diagnostikovaná cukrovka typu I.
Nebo očkování kojenců a syndrom náhlého úmrtí...

Přesto v USA i Německu jsou úřady pro odškodnění obětí očkování a ročně uznávají a odškodňují...

Základní obecné problémy:
-děti v době očkování nejsou dost vyvinuty aby to snesly
-očkování buď poškodílidistejně jako nemoc, nebo je naopak málo účinné
-tělo jeve zmatkukdyžmá v krvi něco, co běžně má projít všemisliznicemi - poruchy imunty a autoimunitní reakce.
- průvodní látky jsou supersajrajty, počínaje šílenými množstvími rtuti a různými dalšíminebezpečnýmiprvkymobilizujícímiimunitní systém konče...

-některé očkované nemoci nejsou běžným lidem nebezpečné a jevhodné je prodělat, zpaměti nevímale dvě dětské nemoci snižují cca o 50% následnou možnost onemocnění rakovinou


Gerhard Buchwald – Očkování - obchod se strachem
(Hirte ho občas cituje ale považujeho za extrémustu)

Autor knihy je německý lékař, který už více jak 40 let působí jako lékařský poradce „Sdružení na ochranu poškozených očkováním“, od toho se odvíjí jeho kritický pohled na očkování. Zná dobře i stinné stránky očkování a potkal mnoho lidí, pro které je poškození po očkování realitou. Vyvrací oficiální dogmata výrobců vakcín i medicínského establishmentu. Statistikami německého spolkového úřadu dokazuje, že nakažlivé nemoci začaly ustupovat z jiných příčin dávno před zahájením očkování a jeho zavedení ústup nemocí neovlivnilo. Poukazuje na mnohá rizika a historické omyly spojené s očkováním. Kniha umožňuje rozpoznat poškození různými typy očkování. Hovoří zasvěceně i o historii vakcinace a o současném stavu v Německu, kde byla očkovací povinnost v roce 1983 zrušena.

a jinak www.rozalio.cz
Naposledy upravil(a) tvx dne úte kvě 22, 2007 23:11, celkem upraveno 1 x.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Tady užto asi nevypadá tak jednostranně a to nejsou názory nějakých nevzdělaných trubců...
http://aktualne.centrum.cz/zdravi/jak-b ... ?id=407833
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ak sa hovori o medicine mali by to byt pmn procesy ktorych pozitivne posobenie vyznamne prevysuje sprievodne negativne efekty, neni mi sympaticky zatvrdnuty pristup farmaceutickeho priemyslu, kde sa pmn nekladie dostatocny doraz na odstranovanie tychto pridruzenych negativnostii, coho sucastou je aj preventivne ockovanie. myslim ze v dnesnej dobe by naozaj nemal byt problem pracovat na odstranovani negativ jednotlivych farmak. nieco tomu ale chyba a je to ako inak dopyt. kym trh nebude ziadat lepsie medikamenty, nebude sa na ich vyvoji pracovat.
co sa tym snazim povedat je ze nepodporujem ani jeden z protikladnych nazorov, preventivne ockovanie by nemuselo byt predmetom diskusie keby nebolo evidentne ze negativne dopady hlavne na mlady organizmus su zodpovednymi autoritami bezohladne prehliadane. pristup k lieceniu a preventive zo strany dnesnej mediciny sa zmeni iba v pripade ze na tom bude zalezat dostatocnemu poctu obyvatelstva.
ak mi poslu letak na antitetanus pozitiv, zvazim. kym ale este stale miesaju ten svoj bezchybny kokteil nemam zaujem. deti zatial neriesim, dilema by to bola urcite. ano je tam obrna a je tam aj tetanus, su tam aj dalsie veci, preco sa ale nehladaju nove moznosti preventivy? toz sam pre seba si mozem odpovedat ze asi este treba dopredat stare zasoby..
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

komonice píše:milý neo:jako matka od dítěte,které očkované je,bych si zejména v těchno smutných dnech slovo TÝRÁNÍ (ondra)vyprosila.jestli mi někdo rozumí... :x
Teda, je fakt neuveriteľné, čo dokáže človek spôsobovať svojmu mláďaťu. Na to azda ani niet slov. Veľmi dobre ti rozumieme, tomuto určite rozumejú aj tí, ktorí nemajú deti. Stačí mať srdce a dušu.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

remy píše:
Honza píše:
komonice píše:milý neo:jako matka od dítěte,které očkované je,bych si zejména v těchno smutných dnech slovo TÝRÁNÍ (ondra)vyprosila.jestli mi někdo rozumí... :x
když do tvého dítěte - tehdy ještě čistého, spokojeného, jistě čerstvě nakojeného zabodli jehlu a vpíchli do něj ty cizorodé bílkoviny plné nemocí - necítila jsi bezmoc? Necítila jsi že je něco špatně?
zajímalo by mě, co by ti tato matka řekla, až by to dítě na nějakou infekci, kterou by se dalo očkováním zabránit, zemřelo....
teoreticky vzato, očkováním se má pravděpodobně vybudit imunitní reakce těla vůči dané pseudochorobě, ovšem jak vybudit takovou reakci v zdevastovaných tělech, které kosí rýmy, alergie a jiné triviality, kterýmiž tělo, je-li alespoň v obstojném stavu fakticky onemocnět nemůže. Pak lze ovšem položit takové matce(nebál bych se ani otci) otázku, co pro to udělala, aby tomu tak nebylo.
Pozor jde se o střelbu do vlastních řad, maje očkované děti proti všemu v totálně zdecimovaném stavu, tedy hlavně syn, dcera již zařazuje vyšší podíly ménězanášející potravy a chodí i behat a dokonce se to i projevuje.
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

Pročítala jsem si tuhle zajímavou diskusi a vychází mi z toho jediné - vítězí strach, strach z očkování, nebo strach z nemocí, .... strach nás provází celým životem, odmalička nás strachem manipulovali "nedělej tohle nebo se ti stane to a to.... nechoď tam nebo upadneš, nesahej na to nebo se spálíš..." Jak se zbavit strachu, který se hluboko vryl do našich podstat? :roll:
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

IDASEK píše:Pročítala jsem si tuhle zajímavou diskusi a vychází mi z toho jediné - vítězí strach, strach z očkování, nebo strach z nemocí, .... strach nás provází celým životem, odmalička nás strachem manipulovali "nedělej tohle nebo se ti stane to a to.... nechoď tam nebo upadneš, nesahej na to nebo se spálíš..." Jak se zbavit strachu, který se hluboko vryl do našich podstat? :roll:
Idasku, přijmout ho. Bála by ses, kdyby ti na životě nezáleželo? Je přece fantastickej, no ni?:-)
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

Šelmičko - Jak se dá přijmout starch? Dyk paralyzuje...
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

nemyslim, ze to neni o strachu, spis o rozhodnuti se se zdravym rozumem na principu relevantnich informaci a hodnot.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

IDASEK píše:Šelmičko - Jak se dá přijmout starch? Dyk paralyzuje...
Paralyzuje právě proto, že ho odmítáš akceptovat a postupně si tak vyplýtváš veškerou energii. Když se člověk snaží se nebát, tak pořád přemýšlí o tom strachu, což způsobuje, že se pořád bojí. Takové veverčí kolečko. Když tě něco vyděsí, tak si vzpomeň proč ses lekla. Jistě ti dojde, že se bojíš o něco co máš ráda. Miluješ lidi, přírodu, všechnu tu nádheru co jí na světě je. Najednou necítíš strach, ale lásku. Pak už můžeš v klidu popřemýšlet, jestli si tu tetanovku dáš nebo ne. Možná si pak řekneš, že nedáš, protože se nebojíš :-)
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

Ačkoliv já asi dám, i když se třeba nebojím, ale protože jistota je jistota :lol: Já ale mluvím spíš o jiných očkováních, vnitřně jsem přesvědčená, že mě tetanovka ochrání před tetanem - odjakživa. Ale nejsem přesvědčená, že mě ochrání očkování proti chřipce, proti žloutence, meningitidě a následkům po klíšťatech. Alejá vím jak to myslíš Selmi a souhlasím s tebou. Jen jsem si představovala, že přijmout strach znamená v klidu se dál bát :lol: tys asi myslela nějak ho spíš rozpustit přestat se bát. Tak se bojím, že už se nebojím, ale nebojím se, že bych se nebála, protože mám strach, že mám strach :lol: Já už jen tak blbnu za závěr pracovního týdne :lol:
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

K té jistotě. Ona právě tady ta jistota jistotou není. :D Když o tom člověk sám začne přemýšlet a přidá k tomu řadu dalších informací a argumentů, tak je po jistotě, co se týče očkování. :) Nebo spíš mám tedy jistotu, že očkování ještě nikdy nikomu skutečně nepomohlo. :D

A k tomu strachu: Buchwaldova kniha se jmenuje Očkování - boj se strachem, docela příznačné. Jak ten boj, tak strach. Tak tudy cesta nevede.
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

Když ono se mi zdá, že dříve neumírali tolik lidi na civilizační choroby (např. rakovina, infarkt, mrtvice) jako na to, že šlápli na ten hřebík. Nebo chytli nějaké ty choroby jako je tubera a já nevím co, pupínky jakési. Takže to mě vede k přesvědčení o smyslu očkování proti tetanu. I když znám člověka, který má propadlé očkování už aspoň 10 let, běžně mu praskají ruce, takže plno otevřených cest pro infekce, pracuje i venku i v dílně, o třísky taky není nouze (ale používá rukavice) - a no a žije. Já fakt nevím :roll:
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Jen tak dál, ono to chce hledat vlastní cestu, jak se s tímhle očkováním vypořádat. :)

Za předpokladu, že očkování má takové účinky, jak se tvrdí (což ale není prokázané, spíše jsou prokázané opačné účinky -- a vůbec hra "to je vědecky prokázané" není zase tak zábavná): i očkování se vlastně zabývá odstraněním příznaku nemoci a neřeší její hlubší příčiny. Je tedy logické, že nashromažděná energie hledá své vyjádření a projeví se jinde. Proto ty nové nemoci, nárůst jiných způsobů zranění a úmrtí. A zejména nárust duševních nemocí.

Další věcí je, že řada nemocí je dobově podmíněná. Časem se mění Země i lidstvo a vše kolem nich. Existují grafy (Buchwald), v nichž se ze statistik dokazuje, jak jednotlivé nemoci začaly ubývat, nasazení očkování přišlo až později a spíše klesání utlumilo a možná, že v některých případech zabránilo úplnému vymizení této nemoci. Nemoci těla odráží stav mysli a dnešní člověk a společnost myslí (v něčem) docela jinak, takže hypotéza, že tyhle nemoci, proti nimž se očkuje, by dneska ve velkém neuspěli, se mi zdá taky pravděpodobná. Tak příjemné přemýšlení. :D
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

A ještě tedy k tomu tetanu, podněty k přemýšlení. Vytáhl jsem výpisky z knih k tomu určených:

"[tetanus] Většině dětem nemohu doporučit tetanický toxid, protože jeho dlouhodobé následky nejsou známé. Tím se stanovisko okolo tetanu stává absurdním." (NEUSTAEDTER, Dr. Randall. Problémy s očkováním. Alternativa: Praha 2005. S. 37.)

"[tetanus] K nakažení dochází pouze v případě přímého kontaktu organizmu s patogenem. Z jednotlivého nakažení nevznikne epidemie; onemocnění není nakažlivé. Infekce může vzniknout pouze u ran uzavřených přístupu vzduchu, protože bacily tetanu se mohou vyvíjet pouze v nepřítomnosti vzduchu." (BUCHWALD, Dr. med. Gerhard. Očkování - obchod se strachem. Alternativa: Praha 2003. S. 79.)

Martin Hirte (Očkování pro a proti) očkování tetanu spíše doporučuje a nemá zásadní argument proti, a to hlavně pro to, že reakce na vakcínu nejsou tak křiklavé jako u jiných vakcín. Na druhou stranu píše, že nejsou známé účinky "hliníku obsaženého ve vakcíně na nervový systém v prenatálním období" (s. 95). Ve shrnutí pak, že "snášenlivost očkovací vakcíny je obecně velmi dobrá", a na to, že "Vážnější vedlejší účinky, jako například alergický šok nebo poškození nervů, jsou méně časté, dlouhodobé následky nejsou známy." (S. 99.)

Mně to tedy připomnělo, že tak jako tak (ať se vedlejší účinky projeví či ne), se jedná o chemickou látku vyrobenou člověkem a tyhle látky (například hydroxid hlinitý, formaldehyd, sloučeniny rtuti thiomersal, natriumtimerfonat a další) se pak vpraví do těla. A ony časem zmizí, ale proč si přidělávat další očistné dny, měsíce či leta?
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

No jsme asi zmatení civilizací, dřív bylo všechno nějaké jednodušší, aspoň se mi to zdá. V potu tváře se dobýval "svůj" chléb, milovalo se a množilo, věřilo se a žilo více v přírodě. Dneska co - vymývání mozků reklamou, strachem, propagací "užitečných" očkování a já nevím čím vším, ani nevíme, čí jsme. Kdo nezobe Prozac v americe jako by byl divnej a zdá se, že i u nás se to stává standardem. Na Slovensku na Liptově jim chyběj bačové ..... vážně o tom přemýšlím :roll: akorát nevím či bych to urvala fyzicky :lol:
Idasek není muž ;o)
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

(například hydroxid hlinitý, formaldehyd, sloučeniny rtuti thiomersal, natriumtimerfonat a další) se pak vpraví do těla. A ony časem zmizí,

.....................

Ony opravdu zmizí? To je povzbudivá zpráva.... a zmizí tak, že se vyloučí nebo se na něco navážou? Třeba na mozkové buňky? Nebo na jiné buňky? Ale novinka velká je ta, že tetan se klube pouze bez přístupu vzduchu :shock: to jsem nevěděla. Vím pouze, nejvíce ten prevítek žije v půdě a konrétně na koňském trusu - a zahrádkaření je můj koník.
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

:) To je právě ten dnešní úkol: převzít odpovědnost za své zdraví opět do vlastních rukou. U nás ten úkol máme dvojnásobný: změnit povinné na dobrovolné očkování, a pak teprve ať každý rozhodne o sobě. A u těch nemocí je to o imunitním systému, nakolik procent funguje a dokáže se neutralizovat, když se s něčím setká. A hlavně jde o to, zda jsem duševně v pořádku, zda ke svému zdraví přistupuji s pokorou a láskou (ty statistiky přeci hrají na "náhodnost", ale každý případ má své souvislosti, příčiny).
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

Kdo je dneska duševně v pořádku? Ráda bych někoho takového potkala, ale co je normou toho být v pořádku duševně? Šílenství, blázinec, mrskne mě, zblázním se , ty jsi blázen, ty jsi cvok, já jsem debil, cvokhaus...to jsou běžné termíny v dnešní mluvě, a taky daleko horší....taky není na škodu nechat zcvoknout 5 miliard lidí :lol: když pak farmaceutická firma vyrobí proticvokový lék a zisky se zvyšují :lol:
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Duševně v pořádku

Příspěvek od David* »

No duševně v pořádku: mít v rovnováze své vnitřní energie, být v harmonii sám se sebou. A když ta rovnováha není navenek ani uvnitř, tak alespoň být svým pozorovatelem a uvědomovat si, co se děje, což je první krok k té harmonii. Takhle doma, někde v klidu, na zahradě, v přírodě to je fajn, ale ve škole, v práci, ve městě - to to chce chvíli hledat. Protože tam je těch vnějších podnětů a návalů jakési energie, že až. :) Být duševně v pořádku jaksi samo od sebe dneska vidím snad jen u dětí. My k tomu musíme dojít vědomě. Tedy můžeme, když chceme. A kdo chce? (Zvedám ruku :D )
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

Taky bych moc ráda došla k tomu bejt v pohodě v každý situaci, ale prchla jsem z velkoměsta, tam jsem ani neměla sílu hledat nějakou rovnováhu. V zátěžových situacích bych potřebovala poradit jak hledat a najít tu rovnováhu.... doma, v přírodě.... tam bych byla nejraději pořád :wink: ale není to možné... :cry:
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
Neo
Příspěvky: 233
Registrován: stř zář 29, 2004 15:31
Bydliště: Kodan, Dansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neo »

Ty knizky, co citujes, Davide, jsem necetl, mozna bych si je mel sehnat. Ale o ockovani uz toho bylo napsano tolik, zejmena v anglictine, ze by z toho mohl byt cely oddil v knihovne.

U tech umrti, kde je zminovan tetanus apod. se uz nepise v jakem stavu ti lide byli, jaka byla hygiena jejich okoli, cistota vody a jak pecovali o tu ranu. Casto se stavalo, ze bud zanedbanim nebo spatnym, nehygienickym zasahem si privodili zbytecne komplikace.
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

Tak Ti nevím Neo, ale známá mi říkala, že zrovna asi před rokem umřela nějaká její známá na tetanus, že to očkování zanedbala. A v dnešní době v těchto kruzích a v této době si nemyslím, že by hygiena byla zanedbaná. Nečetla jsem nic o očkování v angličtině, ale myslím, že na tom, co píšeš něco pravdy taky je. Jen si skládám ty moje puzzle, abych se - až bude obrázek hotov - mohla správně rozhodnout :wink:
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

Idasku, mně už teda vyděsilo leccos, ale tetanus mně ještě nenapadl:-) Ani nevím, kdy jsem byla naposled očkovaná. Si vzpomínám, jak mně překvapil kdysi za komančů, článek o mladé kadeřnici, která se píchla nůžkami do prstu a zemřela na to. Lékaři tehdy tvrdili, že si dívka musela ránu infikovat při zavádění tamponu. Její rodiče se zlobili, že je to nesmysl. No určitě měli pravdu. Ale během menzes jsem si nějakou dobu fakt kontrolovala, jestli nemám na rukou nějaké oděrky. Taky jsem se hrozně bála AIDS, když jsem byla malá, páč jsem nevěděla, co je to ten sex :-D A když pak přišly děti, tak jsem omdlívala strachy, sotva jsem ve zprávách zblikla něco o úmrtí nějakého dítěte, ať už nacokoliv. Mále jsem si vypěstovala panickou poruchu. A tahle nemoc taky není slučitelná se životem.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: Duševně v pořádku

Příspěvek od Selma »

David* píše:No duševně v pořádku: mít v rovnováze své vnitřní energie, být v harmonii sám se sebou. A když ta rovnováha není navenek ani uvnitř, tak alespoň být svým pozorovatelem a uvědomovat si, co se děje, což je první krok k té harmonii. Takhle doma, někde v klidu, na zahradě, v přírodě to je fajn, ale ve škole, v práci, ve městě - to to chce chvíli hledat. Protože tam je těch vnějších podnětů a návalů jakési energie, že až. :) Být duševně v pořádku jaksi samo od sebe dneska vidím snad jen u dětí. My k tomu musíme dojít vědomě. Tedy můžeme, když chceme. A kdo chce? (Zvedám ruku :D )
Zvedám obě a nohy taky ! :-D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

s tím tetanem, pravděpodobně pár lidí ročně zemře, ovšem na chřipky čičo podobné jsou to tisíce, ať očkovanců či nikoliv, a to kvůli bídným funkcím těl, ale nad tím se tak nikdo moc nepozastaví, jako třeba dyž umřou 2 na jačí chřipku.
Ad minulost-o nějaké alespoň průměrné imunitě si dovolím pochybovat
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Duševně v pořádku

Příspěvek od Sluníčko »

David* píše:No duševně v pořádku: mít v rovnováze své vnitřní energie, být v harmonii sám se sebou. A když ta rovnováha není navenek ani uvnitř, tak alespoň být svým pozorovatelem a uvědomovat si, co se děje, což je první krok k té harmonii. Takhle doma, někde v klidu, na zahradě, v přírodě to je fajn, ale ve škole, v práci, ve městě - to to chce chvíli hledat. Protože tam je těch vnějších podnětů a návalů jakési energie, že až. :) Být duševně v pořádku jaksi samo od sebe dneska vidím snad jen u dětí. My k tomu musíme dojít vědomě. Tedy můžeme, když chceme. A kdo chce? (Zvedám ruku :D )
:)
já také
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Neo, ty knížky, které jsem citoval, byly dosud jediné, které vyšly v češtině a dívaly se na tohle téma jinak, než jak se na školách učí. Třeba Hirte podává spíše informace: celý souhrn, porovnání a nemá vyhraněné stanovisko - spíše minimalizuje očkování. Takových knih je v angličtině asi celá řada. Ale Buchwald a Neustaedter se na tohle téma dívají i s určitými morálními zásadami a dělí se nejen o vědecká fakta, ale i vlastní filosofii života. Podobně jako Dr. Norman Walker či Diamondovi a další... Proto to pro mě bylo docela užitečné, přčíst si tyhle knihy.

Co se týče informací, pokud jich ještě někdo nemá dost, tak na stránkách Rozalia jsou vcelku obsáhlé internetové odkazy. :)
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Takže i přes prokazatelně nevyvinutou imunitu Jolanky - delali ji testy - ji nase doktorka oockovala najednou zniceho nic pri prohlidce bez jakyhokoli upozrneni zeny nejakou kombinaci... dodatecne to zduviodnili ze kdybysme meli cekat na vhodne obdobi, tak se nedockame...
takze akce naprosto proti umluvam EU ktere jsem jako clenove podepsali a plati tak i u nas...
neb lekar je timto opet ve sve spravne roli seznamujiciho a doporucujjiciho a bez souhlasu pacienta ci jeho zastupce nesmi provest ani ten nejmensi a najneskodnejsi zakrok... ne jako tomu bylo v dobach kterym rikame nedavno minule kdy si vlastne rozhodoval opacientech sam.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Aké testy? Veď deti sa normálne rodia s nedovyvinutou imunitou, ktorá sa im dovyvíja... alebo aj nie ... v závislosti od okolností :? :wink:
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

tvx píše:Takže i přes prokazatelně nevyvinutou imunitu Jolanky - delali ji testy - ji nase doktorka oockovala najednou zniceho nic pri prohlidce bez jakyhokoli upozrneni zeny nejakou kombinaci... dodatecne to zduviodnili ze kdybysme meli cekat na vhodne obdobi, tak se nedockame...
takze akce naprosto proti umluvam EU ktere jsem jako clenove podepsali a plati tak i u nas...
neb lekar je timto opet ve sve spravne roli seznamujiciho a doporucujjiciho a bez souhlasu pacienta ci jeho zastupce nesmi provest ani ten nejmensi a najneskodnejsi zakrok... ne jako tomu bylo v dobach kterym rikame nedavno minule kdy si vlastne rozhodoval opacientech sam.
už jsem ti něco psla do SZ, ale možná by stálo za to říci pár slov i paní PUDr.
Nevědomost je tak lehká!
Odpovědět