OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Háně píše:To chceš říct, že existuje někdo tak nešťastný, že dobrovolně a vědomě ublíží tomu, koho má rád, s kým tady na tomhle světě chce být?? :?: :!:
Metanolova kauza.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Hane, osobne teda na rozdil od ruda reptiliany neberu, ale staci mi uplne psychopati (ne nestastnici) co behaji volne mezi nama (mimochodem ujistuju Te, ze oni to vi a svoje "vyrobky" po vetsine doma neji):). Sleduj Hnizdila a premyslej:).



A videjko o psychopatech :

Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od minsc »

Ahoj Háně, je to složitější otázka, připojuji se k cepheovi, s tím že v zásadě nevylučuju ani ty reptiliány nebo cokoliv jinýho (nemít důkazy o existenci neznamená důkaz neexistence). Ostatně sám mám pár zážitků které cosi naznačují, ale jistě v podstatě nic nevím.
O něčem take svědčí historie lidstva, o které mnozí říkají že je historií válek. Pokud můžu doporučit nějaký studijní materiál tak by to byl asi Koukolík a jeho vzpoura deprivantů.
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

http://armstrongeconomics.com/archives/31110

ten graf sa kliknutim zvacsi a jasne videt naco bola ww2 (okrem ineho) roztpcit peniaze

a preco s ateraz trasu bnaksetri na rozputaniu ww4 cez snahu o zalozenie Velkej Chazarie = UKROFASIZMUS

znovu o totalnu vojnu v celej europe od Vladivostoku az po Atlantik
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Háně píše::shock: cože?
Takže abych v tom měla jasno, ty si myslíš, že tady na světě jsou nějaká stvoření, pro která je dobrem zlo ostatních? Třeba jako ten krokodýl - pro něj je to super žrádlo, pro oběť je to smůla...a tahle stvoření oblbla pár normálních lidí, co si mysleli, že jsou ta zlá stvoření taky lidi, a společně tady dělají vojny a očkování...je to tak? A kdo jsou ta stvoření, kde se tady vzala a jak je poznáš od ostatních, jestli se můžu zeptat?
Já to teda vidím jinak, ať už jde o duši, krokodýli, komáry, lidi, co ubližují zvířatům...zajímá mě, co tě přimělo si tohle myslet.
to si nazoaj doreaz tieto veci nestudovala?

aby sme nechodili daleko

osoba Vaclav Havel - humanitarne bombardovanie

pocas sociku fingivany vazen ktory sa vyzival v tom ako kradol vsetky peniaze co prichadzali z emigracie na pomoc politockcym vaznom a ich rodinam a vsetko prechlastal s uzkou partou kumpanov a ako bol pripravovany zapdnymi rozviedkami na funkciu prezidneta a rozdelenie a rozkradnutoe republiky

jeho stryko bol cesky sef Prazskeho Gestapa pocas vojny a jeho otec prvym pomocnikov a cela rodina ma na svedomi zivoty mnohych odbojarov partizonov.... a uzak spolupraca s Hitlerom na Heydrichovom atentate a nalsedne Lidice....

a tento netvor ako lahko oblbol v novembri 89 masy nic netusiacich ovcanov a doteraz polovica ceskej populacie povazuje Hvala za hrdinu alebo aspon za slusneho cloveka.


dalsi netvor z ceslych zemi:

Magdalena Korbelova Albright, zasluzila sa o znicenie Juhoslavie a vyzabijanie ticov ludi

co sa teraz uci o Husitsve ?

alebo pedofilne (ale aj kanibalisticke) gangy okolo britskej kralovskej rodiny

vysetrovanie sa zablokovalo zabitim hlavneho pimpa

http://en.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Savile
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

cepheus: díky, na dlouhý video se podívám..až po zkoušce. Na krátký jsem se podívala a nějak se mi to nezdá. Proč by psychopati chtěli mít nějaký (třeba peněžní) zisk, jestliže necítí emoce? K čemu by jim ty peníze byly, když by neměly radost z nich, z toho, co si za ně koupí, nebo co by si za ně mohli koupit (tím nemyslím jen věci, ale třeba i moc nad lidma)?

rudo: Nene, já se o historii a politiku apod. nezajímám, vím jen to, co si pamatuju z dějepisu na gymplu + co nedobrovolně zaslechnu (nečtu noviny, nedívám se na zprávy a debatám toho druhu se snažím vyhýbat), takže co tu píšeš, jsem musela luštit s pomocí přítele, aby mi to přeložil do Háněcího jazyka a vysvětlil. A ty jsi jenom uvedl nějaké další příklady, jak se podle tebe tohle zlo projevuje. Ale co to je to zlo, kde se tu vzalo, na to jsi mi neodpověděl, a to jsem já chtěla vědět.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Háně píše: A ty jsi jenom uvedl nějaké další příklady, jak se podle tebe tohle zlo projevuje. Ale co to je to zlo, kde se tu vzalo, na to jsi mi neodpověděl, a to jsem já chtěla vědět.
prace preto ze z tvojho pisania viodno ignoranciu voci vsetlkemu a ze si myslis ze svet sa toci podla tvojich predstav som ti uvoedol priklady sucasne ktore musis poznat aj keby si nechcela


odkial sa tu vzalo zlo som ti naznacil uz davno, je to velmi aktivne uz takych 6 rokoch

ale boj dobra so zlom je histria tejto planety a tiez planet kde bolo predosle ludske osidlenie

v nasej slnecnej sustave je ZEM planeta cislo 4 ludskeho osidlenie

v predoslych 3 ZLO nakoniev vzdy zvitazilo a zibot na planetach znicilo kompletne takze dnes vyzeraju ako vzdy mrtve a bez podmienok na zivot

MARS A VENUSA aj preto su tie ludove kecy ze kto pochadza z Marsu - muzi a kto z Venuse - zeny

ta dalsia planeta uz neexistuju tam ZLO zvitazilo tak ze planetu ludia pod vlyvom zla kompletene rozstrelili atomkami na cimpr campr a planeta existuje len vo forme kamenov a prachu ako "darha" na urcitom orbite

Ludia aby sa vyvinuli po stranke dusevnej si zvolili pradavno zit v starom systeme duality kde ma rovnaku moc aj DOBRO aj ZLO

a clovej sa mal nmauzit rozlisovat co je dobro a a co je zlo a mal sa mnaucit zlu odolavat

lenze ZLO je tak rafoiniovane ze je casto prezlecene za dobro a ludia su uplne popleteni

naprikald masy v cechach nadsene Havlom
americania nadseni Bushom, Obamom, Clintonovcami

na Zemi sa ludom vcelku dost dobre darilo rozvinuta vedicka civilizacia

kde cast tejto civilizacii podlahlka vpyvu zla a tak to dopadlo = Atlantida

ale nasldene ludia vacinou na strane dobra boli schopni udrzovat poriadok a stastni zovot.

jedinci ktori boli neprisoosobivi boli vyhnani z kmenov co bola chyba pretoze tito sa potom zgrupovali postupne do vacsich a oddielov a nakoniec ovladli Rim nejakych tych zopar tisic rokov tomu nazad

a sily ZLa tie nadpozemske zautocili na ZEM velkou ofenzivou pred 5-6 tiusic rokov a zacali na ZEM vrhat obrovske davy akoze ludi, klonov bez ludskej duse so vstepenymi programomami fungoivania

vrhli ich na rozne miesta planety v roznych etnikach a rasach

a tieto hordy znicili v lokalitych povodne vyspele civilizacie

jedna takato hordabola silami ZLA "vyvolena" a program vyvolenosti im bol nahraty do ich DNA kodu

sam diabol nadiktoval biblu a falej to zu poznas aj pekne popisuje to klonovanie symbolicky

prvy klon Adam - len pozuil minerali a funknu DNA ukradol od skutocncyh ludi

druhy klon uz z prveho klona - Eva, potom mnozstvo klonov aby bibla nemusel pisat ao diablove detocky oplodnovali vlastnu maminku a ako sa potom mnozili bratia a setry

vacsinou ale sily ZLA nazvyme si to pre jednoduchost DIABOL

vyklonoval tisicove armady muzov, aby ich poslat dramcovat zabijat a obladnut uzemia mesta, a armady mali nakzazane zeny kradnut unasat ale aj na mieste znasilbiovat a tak sa tato DNA klonov so zluymi programovymi kodmi spravania zacala sirit po celom svete postupmne


Rimske Legie = armady vyvrhleov klonoc bez ludskej duse

dobili aj angliu dobyli aj Londyn (hoci oficialny dejepis klame a tvrdi ze bitku pri Hastingste anglani vyhrali a romskle legie odohnali


rimnske legie vyvrazdili takkmer celu populaciu abglie a zalozili Londunsku financny distriokt odkial ovladaju cely svet uz velmi dlho

sily zla toez poslali nemecku rodinu klonoiv do anglie kde vyvrazdili povodne anglicke slachtocke a kralovsle rody a usadili sa na troin

dnesna generacia uz s anglicky znejucim menom kedze povodne nemecke robilo problemy pocas vojen

ked s apozers KTO JE KTO vo svete v oblasti politiky a bankarstava a velkych firiem

to su vsetko klony, vyzewrajuci ako ludia bez ludskej duse


tazke tvoj nazor ze emocie predsa toto-tamto, to je nez,ysle

ako clovek ak mas ludsku dusu nemozes nikdy vediet ako sa sprava a citi vnutorne grazel co dusu nema a radost z utrpenia skutocncych ludi je ich hlavna zabava

vakcinaciua je pre nich len dalsia zlozka ako sposobit utrpenie

ale musis toiez pochopit ze specialne vykoloniovane virusy maju schopnost cisatocne menit ludsku DNA menit program a teda vakcinacne usilie je v toez o tom ako vyrobit buduce poslucne generacie ogtrokov debilov s uplne pomylenou moralkou

medicina dnes priznava ze doakze vutvorit virusy ktrore menia DNA a chvalia sa s tym

len to zatial v mediach nik nemal odvahu spojist s akoze beznou vakcinaciou
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Ok, díky za vysvětlení :wink:
ano, můj svět se točí podle mých představ, stejně jako ten tvůj se točí podle těch tvých - plných zlých sil, vakcinačních agentů, boji dobra se zlem na planetách, stvoření, co jsou proti tobě spiknutá, utrpení. Díky Bohu za to, že můj svět vypadá úplně jinak.
Takže co jsem si z toho odnesla - ať už budu mít na očkování pozitivní či negativní názor, nikdy nechci podlehnout tý nejhorší injekci ze všech, a to je očkování strachem, že je pořád něco v nepořádku, že nejsem v bezpečí, že okolo mě se pohybují bytosti, co mi za každou cenu chtějí ublížit.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Háně píše:Ok, díky za vysvětlení :wink:
ano, můj svět se točí podle mých představ, stejně jako ten tvůj se točí podle těch tvých - plných zlých sil, vakcinačních agentů, boji dobra se zlem na planetách, stvoření, co jsou proti tobě spiknutá, utrpení. Díky Bohu za to, že můj svět vypadá úplně jinak.
Takže co jsem si z toho odnesla - ať už budu mít na očkování pozitivní či negativní názor, nikdy nechci podlehnout tý nejhorší injekci ze všech, a to je očkování strachem, že je pořád něco v nepořádku, že nejsem v bezpečí, že okolo mě se pohybují bytosti, co mi za každou cenu chtějí ublížit.

ano takuito naivne ignorantsku generaciu sa podarilo systemu vychovat a system sui mysly ze to na par dalsich generacii vo vacku


strachu praveze podliehas ty

pretoze nevies odkial idu choroby odkial idu nestastia a odkial idu katastrofy

kled ziskas nadhlad a informacie tak prave ziskas slobodu a strach kompletne odide

velmi ignorantsky sa myslis ak si si vytvprila tu tvoju iluziu ae ludia co sa zaujimaju a zistauju pravdu ziju v strachy

je to prave naopak

ty mas starch sa aj dozvediet relaitu

mas strach sa dozvediet kto je ten jednptlivec vo vlade co za teba rozhopduje

a mas strach sa nevakcinovat

si totalne ovladana strachom, strach z pravdy je to na com system to cele postavil

nastastiue osud planety a ludstva nie je zavisly od ludi ako si ty a od tej tvoje prestarsenej generacie co radsej zije vo svojej uzkej egoistocklej pseudorealite
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Rudo mi tvrdí, že svět se snaží ovládnout mimozemští plazi, a že pokud tomuhle nevěřím, tak jsem ovládaná strachem a bojím se dozvědět se realitu. A pak je tu okolní svět, který mi dává možnost volby, jestli se chci nebo nechci nechat očkovat. To už neovlivním, očkovaná jsem, protože moji rodiče mysleli, že je to tak pro mě nejlepší. Protože mě měli velmi rádi. Já mám teď pár let na to, abych si rozmyslela svůj názor, jestli bych chtěla nechat očkovat svoje budoucí děti. Ale žádný strach při tom rozmýšlení necítím, protože ať už to dopadne tak, nebo tak, budu dělat to, co je nejlepší podle mýho svědomí.

Odkud jdou choroby a všechno to neštěstí...tak o tom si náhodou taky něco myslím. Ale nemá cenu ti to psát, protože ty mi stejně řekneš, že když nevěřím tomu, že se tady pohybují kříženci lidí a plazů a chtějí mě naočkovat, tak se bojím podívat se pravdě do očí. Pro mě jsi ten, kdo je ovládaný strachem a kdo vytváří neštěstí, ty. Sice jsem ani náhodou nečetla celý fórum, to spíš vždy jen tak po kouskách. Ale snad nikdy jsem neviděla, že bys někde napsal, že jsi šťastný. Co ti dělá radost. Co děláš celý dny a co tě baví. Že máš někoho rád nebo má někdo rád tebe. Vždycky píšeš o tom, co kdo dělá špatně, jak se co dělat nemá. Tak mi ukaž, jak se to podle tebe dělat má. Protože jediný, co ty prezentuješ, jsou nešťastný věci. A proč by potom někdo měl chtít věřit někomu, kdo působí tak nešťastně? Proč by vůbec měl brát jeho řeči vážně?

Já vím, ty jsi ten nadčlověk, co žije úplně mimo systém. Já jsem zase úplně obyčejný člověk, co se celkem snadno nechá ovlivnit, leccos ho rozhodí a je nedokonalý. A jako takový nedokonalý člověk ti říkám, že pro mě absolutně není nijak lákavý trávit hodiny studováním historie a představováním si, že za vše můžou nějací mimozemšťani, abych pochopila pravdu a kompletně se tak zbavila strachu. A tomuhle zasvětila celý svůj život. A věř mi, že takhle to má většina naší ignorantský generace :wink: teda s tím rozdílem, že většina lidí se narozdíl ode mě zajímá o politiku - no co, jsem ignorant. Politici jsou pro mě obyčejní lidé, jako jsem já a jako jsou všichni ostatní. A pokud něco dělají špatně, tak je to tím, že:
a) slovo "špatně" pro ně znamená něco jinýho, než pro mě
b) popletli to
c) bylo jim ublíženo a tak ubližují dál
Málokdo se dokáže přenést přes to, že se fakt vůbec nezajímám o politiku, ale jsou i takoví, co mě mají rádi přesně takhle, jaká jsem. Takže s nima teď jdu strávit další bezva den.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

demagogia v podani nedospelej gemeracie

nie Rudo nikomu netvrdi ze niekto ma verit tomu co rudo tvrdi

Rudo tvrdi ze vsetky infomacie o vsetkych udalsotoach su dostupne pre kazdeho kto hlada

a teda kazdy kto vie citat a vie roz,ysl;at si sam urobi svoj nazor

teda nie porebrat moj nazor ale urobit si nazor po prestudovani informacii z roznych uhlov pohladu

to je slobodne a informovane poznavanie a formovanie vlastneho nazoru


strach a lenivost vedu k ignorancii inofrmacii

nastuoi voera v nieco niekoho a prebrtatie cidzieho ale osobne pohodleneho nazoru a vyhlasenie takehoto prebratehp za vlastny nazor lebo sa osobne hodi ako najpohodlnejsi

strach brani hladaniu informacii strach brani poznaniu strach brani pochopeniu

ja som dal len niekolko skratkovych mzonosti ktorym smerom hladat onformacie ohladom toho preco existuje zlo, vratane zla vakcinacneho
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Já už svůj názor mám, vytvořila jsem si ho na základě informací, které mně přišly důležité. Dějepis mě nebaví, nezajímá a není pro mě důležitý, proto ho nestuduju.
V téhle diskuzi jsem se tě jenom ptala na tvůj názor, protože jsem chtěla pochopit, proč si ty myslíš, co si myslíš. Nechtěla jsem nijak upravovat svůj názor na život, ale chtěla jsem se dozvědět něco o tobě, abych poznala lidi, co jsou pro/proti očkování a udělala si obrázek o tom, proč ten názor mají. Ty jsi mi odpověděl, ale nemohl sis odpustit připsat k tomu, že jsem ignorant, zbabělec, ovládaná strachem a teď ještě demagog. A to kvůli tomu, že jsem docela šťastná, vidím svět trochu jinak než ty a neznám fakta z historie. Takže díky, tím jsi mi řekl o sobě ještě víc, než jsem původně chtěla vědět.

Myslím, že oba jsme docela dost ignoranti a nemáme si co vyčítat. Ty si o mně myslíš, že jsem vystrašený fracek, já si o tobě myslím, že jsi paranoidní dědek. A docela nechápu, proč vůbec píšeš tímhle stylem, myslela jsem, že tohle fórum je proto, aby se podobně smýšlející vitariáni navzájem podpořili, předali si nějaké zkušenosti, byli k sobě navzájem milí. A když kouknu na nějaké starší diskuze, tak mi to tak opravdu přijde, že to tak kdysi bylo. A nevím, proč teď ne, očividně jsem přišla pozdě.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ty wole rudi, tos prepisk :wink: , Ty si byl v 19-ti uplne hotovy clovicek ? Ale po pravde ..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

cepheus píše:Ty wole rudi, tos prepisk :wink: , Ty si byl v 19-ti uplne hotovy clovicek ? Ale po pravde ..
to ne , ale takovej ignoirantskej opako jsem taky nebyl

ja sa pamatam ze studenti zvycajne boli ta generacia co hladala pravdu a chcela vedet preco je svet taky ako je

a vladne rezimi sa studentov zvycajne velmi bali

aj ked je fakt ze mnohe studenstke hnutia a boje za nieco boli zmanipulovane

ale ta energia a tuzba vedet v nas bola

pozri na tuto generaciu

mozme leh dufat ze tato exotka co sa snazi z fora vyrobit nejaky fakbuk a pise to osobne blniny,

nie je typicky predstavitel jej genmerciae a ze medi nimi je spuata takych co tiuzai vedioet pravdu a namu strach si ju hladat a nie su lenivy za informaciami ist

pretoze ak tato vystrasena , je to co je typecike pre sucasnu generaciu studentvo

tak to luydstvo nazoaj prehralo a system uz len caka, kym tie generacie pred nou vymru

a maju to idealne s len vypatlanymi otrokmi

a pozri aka srtnada jak svoju lenovost starch a ignoranciu povysuju na nejaky honosny system

a ako v strachu pred pravdou pomenuju vsetkych co pravdu hladaju a neboja sa o nej hovorit ze su paranodni

to je taka lacna finta uz pri vsetkych debatach ktore sa ozancuju ako konspiracne teorie

kto hlada info a povie ich dalej je paranoidny

a toto staci ovcanom aj buducim ovcanom ako sebauspokojenie ze oni sami seba neoznacia za paranoidnych

co nas privadza k hlbsej myslienke: volebne pravo

preco by mali byt obvcania cop odmietaju stidovat dejepis a svetove dianie povolen volit a mat volebny hlas???

to je ako ked je hluchy rozhodcom v spevackej sutazi alebo ako ked slepy je vo filmovej porote
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Tam tomuhle se lze už snad jenom zasmát...ano, zamrzelo mě to, povedlo se ti rozhodit devatenáctileté mládě, můžeš si zapsat bod do zápisníčku a jít spát s pocitem hrdosti...
Ty máš strach si přiznat, že za to, že jsi tak strašně nešťastný, může víš kdo? Asi nevíš... Jedině a pouze ty
Ale to bolí ego, viď? :wink:
Rudoaramejec

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Rudoaramejec »

rudo píše:ano takuito naivne ignorantsku generaciu sa podarilo systemu vychovat a system sui mysly ze to na par dalsich generacii vo vacku
Je experimentalne prokazano, ze lide s nizsi inteligenci jsou bezmezne presvedceni o sve pravde a lide s vyssi inteligenci pochybuji...

Ty rudinku vsechno na vis (dukazu nemaje) a jiny je pro tebe pitomec uz jen proto, ze ma JINY a nepritakava ti - to leccems vypovida. . .

ruda - na konkretni otazky nejsi schopen odpovedet

Co se tyce mlade generace, tu nech radsi byt :-)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Háně píše:Tam tomuhle se lze už snad jenom zasmát...ano, zamrzelo mě to, povedlo se ti rozhodit devatenáctileté mládě, můžeš si zapsat bod do zápisníčku a jít spát s pocitem hrdosti...
Ty máš strach si přiznat, že za to, že jsi tak strašně nešťastný, může víš kdo? Asi nevíš... Jedině a pouze ty
Ale to bolí ego, viď? :wink:
je mi ta luto

ja som ptaveze velmi statsny ze poznam pravbdu a suvoslosti sveta

pravda je oslobodzujuca a doprajem ti aby si neikedy to tiez zazila

vystrasebnci sa potrebuju klamat tym ze keby vedeli pravdu ze by upadli do nestastia
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

po tom trapnom fakbukovom vyrusovani vratme sa ku teme:

dnesne rano australska TV:

zacala tu zima a TV oznamila ze teraz je chripkova sezona 20X horsie ako po ine roky.


TV dalej na ranajsich zparvacj povedala:

poslednu zimu bola chripkova sezona v EU a amikove nesmierne tazka vazna ovel horsia ako predchadzajuce zimi a australsky "vedci" z toho vinili nekvalitu valcin v amikove a EU ze sa tam proste netrafili vakcinami do spravncyh kmenov chripkovych virusov a tak tunajsie valcinacni experti toto riesili a odstranil vsetky amicko europske chyby v tohtorcnej chripkovej valkcine
vyrobili dokonalu vakcinacia prebehla celpsolsne po patrocnej propaganmde

a zrazu mame 20x hprsiu chripkovu sezonu ako inokedy

vraj NAPRIEK TOMU

"paranoidni konspiratori" by iste povedali ze PRAVE PRETO

a co teda TV radi ludom :

aj tak sa chodte dat zavakconovat na chripku
je jedno ze to nezabera alebo zhorsuje

je to jedina rada ktoru vam mozeme dat

nebolo jasne z anglickej gramatiky ci tym mysleli ze jedina rada ktoru MOZU dat lebo je to jedina co maju povolene dat'

alebo jedina ktoru vedia so svojimi znalostami dat

a tak to vyzrea ze ak to pojde podla prirodnych zakonov cim vaic budu chripkovo valcinovat ze buducu zimu uz v EU aj amikove zacne celkom solidne

znizovanie poctu obyvatelov, dalsiu zimu zas tu v australi

a do takych 3 rokov bude populcia zmnacne redukovana


a tak si tu napriek fakbuk princeznej, majme odvahu pripomenut vyrok princa Philipa:

v buducej inkarnacii by som chcel byt velmi silna a smrtelna bakteria aby som mohol vyzabijat co najviac ludi

inak medzi nami paranoidmymi: posldene info zo zakulisia je
'
ze bristalk kralovska rodina a neiktore ine europske kralovske rodiny dostali akoze imunituy

prislub ze nebudu sudeni a popraveni za vsetky zloziny voci ludskosti

pod podmienkou ze okamzite zacnu sekat dobrotu zastavia vsetky svoje skodlive projekty a ze zacnu plnit prikazy
oslobodzujuceho hnutia

zatial to vzyera ze skustocne posluchaju a rozkazy plnia, len skoda ze tuto novu sitiaciu media nevysvetlie pristemu ludu

zatial sa im podava len FIFA bordel

aj ked pre prosty lud je asi FIFA dolezitejsie monstrum ako Buckinghamsky palac
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Mně je zase líto tebe, a přeju ti, aby ses naučil mít se rád bez ohledu na to, jaký máš znalosti z dějin, a zbavil se té podivné nutkavosti každého, kdo má jiný názor, nazývat vulgárními přízvisky,tím spíše, když je to žena o minimálně 30 let mladší než ty. A abys pochopil, že takový káně jako jsem já, pro tebe nepředstavuje žádnou hrozbu a tudíž na ní nemusíš takto reagovat a zbytečně se rozčilovat a shazovat cokoliv, co ono napíše.
To jsem fakt jediná, kdo si myslí, že není normální a důstojný mluvit s někým, kdo se zajímá o jeho názor, neslušně a sprostě? A tím nemyslím jen sebe, totiž vlastně úplně první, co mě na téhle diskuzi zaujalo, bylo to pojmenování "pitomečku", kterým jsi obdaroval jakéhosi muže přede mnou.
Tak ti přeju příjemnou studijní noc, já jdu dát pusu svýmu milovanýmu terarijnímu reptiliánovi, a přitulit se k přítelovi do pelechu :br
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Jen prituluj :D ..
Ale k veci, clovek co po druhych pokrikuje "hnat k odpovednosti" a hrozi sankcemi, soudy, proste nasilim, preje Ti nesvobodu, si zaslouzi horsi tituly:).
Ver tomu, ze kdyby Te nekdo (treba?v daleke budoucnosti?co ja vim? dneska jen zaplatis vypalne 10.000,-CZK, pry) zavrel za nevakcinovani, bolelo by Te to vic, nez kdyby Te nekdo oznacil "pitomecku":).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

dostala si informacie a vusvetlenie ktore si ziadala, neoacilo sa ti a zacala si utocit

poznas to abglicke

do not shoot the messenger

vsetko co som ti napsial je tu nezavisle odo mna a nezavisle od teba

zuros nad tym a urazas aby si sa z toho vytoahla

a spoliehas tu ze ked 19 a holka ze ti vsetko prejde

nuz nie vsetci sme tu usliontany dedkovia ktory sa poseru pred kazdou 19-kou
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

sekcia:

Odborna diskuze, znalosti a zkusenosti.....

vlakno: Ockovani

co znamena ze sem pridu diskusovat ludia co naozaj o tee nieco vedia

ze si ju prestudovali, a ze si prisli vymienat zdroje odbronych informocii a skusenosti ako s vakcinacnou vojnou narabat ako sa branit

odbrone veci z biologie mediciny ale aj pdbverne veci z prava a politiky vstko co priamo suvisi

kto o teme nema ziadne informacie, pretoze doteraz sa mu necghcelo ist ich hladat a napriek tomu sa zaujima a pride sem

ma psiu povinnost citat vlakno od zaciatku premyslat nad vsetkymi argumentami a precitat vsetky odborne linky

potom sa mzoe rozhodnut cio potrebuje vediet cvaoc a studovat veci z tych linlov kde sa dalsie pdborne linky vyskytuju


ked sa takto dostudovany clovek zapoji do diskusie tak uz ma vela zmnalosti a nezacne znovu od zaciatku s naivnymi zaciatpcnickymi otazkami a cakat ze to zas budu ludia od zaciatku vysvetlovat

ale ked pride nejaka 19-ka z generacie - chcem vsetko hned na 2 klknutia mysou a musim dostat co chcem a kazdy sa musi pre do mnou zvalit aby mi napisal a povedal co chcem pocut

a snazi sa znocit vsetku odbornu diskuisiu co tu mame

ludia ktori sa o to skutocne zaujimaju a vy,ienaju si najnovsei informacie

tak takato 19-ka je prinajmensom ignorant a prinajhorsom umyselny saboter a rozvracac fora

ohladom vakcinacie to uz bolo viac provokaterov , ale neuspeli, pretoze su tu hlavne ludia ktorym ide o temu o vedomosti a o pravdu

tazke opakujem:

odborna diskuze, znalosti vedomosti
5 2 8
777

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od 777 »

rudo píše:
Rudo tvrdi ze vsetky infomacie o vsetkych udalsotoach su dostupne pre kazdeho kto hlada
"Prezidenta J. F. Kenedyho nechala zavraždit buď CIA nebo KGB nebo mafie." - tak kdo :-)

Komu pripadne spravna jedna iracionalni vec, snadno uveri, ze mozne je uz skutecne vsechno (mimozemstany, konspirace nevyjimaje)...

Znate prirovnani lidskeho poznani s Pascalovou kouli? S narustajicim objemem znalosti se povrch koule a tedy otazky stale zvetsuje... Rudko pro tebe je rozvracec kazdy skeptik, kazdy s trochu jinym nazorem, bohuzel...
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

To jste tu ještě nezaregistrovali, že si z vás Rudo dělá legraci? Takhle dementní člověk se přece vyskytovat nemůže :D
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

kazdy ma clovek ma svoj vklastny nazor a kazdy clovek ma troxhu iny nazor ako hocaky iny clovek

takze tvrdenie agenta 777 je uplne irelevantne a zavadzajuce

ale ked je clovek ktory proti vsetkym faktom suvislostiam a logoke bude obhajovat poziciu ktoru logicky vedecky ani niejak inak mozne obhajit nejde

len preto ze tu poziciu ma vladnuca sila (strana a vlada) tak taky clovek je uz na slobodnych web forach v mensine a je to sice velmi silno vykrukujuci ale jedinec

keby sme hlasovali na tomto vlakne kolko z citatelov tohto fora veri vsetkemu co nam mocni sveta o vakcinaciu tvrdia

tak by ste prehrali hlasovanie

ano je to vasa oblubena strategia oznacit toho co sa neboji za jedinca s roznymi privlastkami

ale ludia uz su na tuto strategiu vcelku imunny

takze agentik 777, vysvetli ako naozah=j vakcinacia ked je jasne vsade ukazane ze nefunguje

a aky argument do toho prinasa neistota kto zavrazdil Kenedyho, teda tvoja neistota

kam sa snazis odtoahnut debatu od faltu ze valcinacia nefunguje ze neikdy fungivat nemala a nemohkla a cim sa viac vakcinuje tym je ludstvo chorejsie

od rakoviny cez diabetes po vsetky nove silnejsie a silnejsie chripky

clovek co nema ku teme co povedat lebo sa v nej nmevyzna zacne strielat po tom kto hovori fakty neprijemne

po angelskom sa tomu vravi : shoot the messenger


keby si sa agentil 777 radsej tuna priznal co ty mas osobne z toho, ked sa o vaklcinacii zamlci pravda a ked system presadi zakonnu povinnost

co ty osobne mas z toho ?
5 2 8
777

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od 777 »

rudo píše:ano je to vasa oblubena strategia oznacit toho co sa neboji za jedinca s roznymi privlastkami
a proto do pitomcu dekorujes oponenty ty :-) jeste ze mame svobodu.

Co s JFK? Jen dukaz vyvracejici tvuj vyrok - ze kazdy ma vsechny informace - i kdybychom meli vsechny informace vcetne primeho prenosu z popravy (ktera byla), tak ani za 50 let nevime nic urciteho, to dulezite zanikne v balastu... Precenujes sve schopnosti anebo nam odpovis, kdo zabyl, zda Smolikova kocka, FBI CIA KGB GRU FED FDA? JFK se nechtel nechat preockovat :!:
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

S Rudo ztrácíte lidi čas, je to bez pardonu magor.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Rika kdo ?:)
Magor ve stare hasicske helme se svarecima brejlickama na autogen aby si mohl uvarit svarak ? .. tak to fakticky sedlo :wink: .
---------------------------
"Kefalín .. tydle starosti můžete pustit z hlavy, lidí je na světě jako sraček" :D) ..
Naposledy upravil(a) cepheus dne čtv čer 04, 2015 21:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

ale ano, kto naozaj chce vcedet kdo zabil Kennedyho ten si info najde

ono to totiz nie je tak tazke, aj verejna TV premiatala ten dokumentarny filme kde bolo presne ukazane kto bol strelec a jeho zamestanavatel to s kludom priznal a cely procez trvajuci hodiny, od pripravy noc predtym az o tu frasku v nemocnici pekne do detaojlov ukazovali aj s vypovedamo vsetkych zucastnenych aj kto co dirogoval

vsetko naservirovane jak na podnose, otazka ze kto to rozpakazl a preco uz na tacke podavana nie je

ale kto chce si tie info najde

ja to nejdem nikomu nasepkavat, pretoze agentik 777 v skutocnosti to nechce [pocut len chce odvoest debatu od toho ze valcinacia nemohla nikdy fungovat


ako v kazdom velkozlocine dovodov na zlocin je mnoho a zlicon pre zlocincov vyriesi vela veci naraz

cize jednou ranou vela much

propaganda sa potom votre medzi rozmyslajuch ludi

hodi jeden dovod za chvilu hodi druhy dovod, potom treti stvrty a zacne sa vysmievat aha kolko konspiratosrlych teorii

kazda ma iny dobod este co si nevymyslite

nuz vsetky naraz a dokopy

raz som si dal namahu zratavat dovopdy preco 911

kazdy jeden z nich sam osebe bol dostatpcny dovod

ale ked ten list narastal... a pritom fakt ze sa predklada vela dovodov sa to podava ze ved to cele neni pravda pretoze akoby jeden dovod vy;ucoval druhy a cim ich je voac tym voac sa to zomiesnuje


a tak aj ta vakcinacia, je vela dovododv preco bola vymyslena a este voac dovodov preco je tak nasilne uplatnovana

propaganda potom sa ale sustredi len na diskusiu jedneho ciastkoveho dovpdu a snazi sa ukazat ze iny typ vakciny ten dovod
\
alebo ze v inej afrockej krajine nebol dovod zabijat obyvatelstvo lebo tam predsa neni ropa

a ze zabijat vakcinou koli diamntom pretoze v inej krajine diamanty neboli

a demogogoia bude tvrdit ze ked sa konspiratpry nemozu dohodnut ci sa vakcinami zabija koli diamntom alebo koli rope

tak z toho ma vyplyvat ze vakciny nezabijaju

alebo ako krasne to bolo ukazane v tej starej krimoske: vrazda v Orient Exprese:

aky bol dovod na vrazdu?

a kto ho zabil? to akoze vsetci z toho mnozstva ludi mali dovod pichnut noz a kazdy z toho mnozstva ludi aj ten noz pichol?

tak kto bol vrah a preco ?

nie to je nemzone tpolko teorii a toplko vrahov

to urcite ta mrtvola si sama nastokla noc ostrym hore do sedadla a roboli kliky tak ze si kazdym klikom trafila napochnut na ine miesto hrudnika
a pekne spravila 12 klikov, 12 vpichov do srdca

a kto tejto oficialnej teorii neveri je konspirator a je nestastny a paranoidny
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

ludia sa brania nielen proti vakcinacii:

http://armstrongeconomics.com/archives/31307
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Já si teda taky trochu myslím, že si z nás rudo dělá srandu a ve skutečnosti se nám doma u počítače směje...anebo se jen bojím podívat pravdě do očí :D to tentokrát klidně přiznám.
Ne, ale vážně...pokud si srandu nedělá, tak mi to přijde jako hrozná škoda, že rudo tak unáhleně soudí a neslušně se vyjadřuje, protože myslím, že je hodně chytrý a třeba já osobně nedokážu s vděkem přijímat informace od někoho, kdo mi nadává do ignorantů. Chápu, to je můj problém, ale snad bych řekla, že nejsem jediná a i pro něj by to bylo lepší, kdyby si nadávky ušetřil, protože mnohem míň lidí by se s ním pak chtělo hádat a víc se s ním bavit a něco si zjistit o tom, co on tvrdí a to by vedlo k tomu, že by nás, vymytých mozků, na tomhle světě bylo míň, což je přesně to, co on chce, ne? Asi těžko se dítě ve škole bude chtít něco dozvědět, když mu učitel řekne: "ty jsi debil, že tohle nevíš, a ještě se mě ptáš na tak základní otázku, když už jsme u další látky a tohle jsi měl už dávno vědět, akorát ostatní zdržuješ "
A on je taky docela rozdíl, když člověk řekne: "jsi paranoidní" a "myslím si, že jsi paranoidní, zdá se mi, že jsi paranoidní, působíš na mě jako ignorant, ..." je to slovíčkaření, ale těch pár slov navíc tomu dává ten smysl, že to na mě tak momentálně působí, ale můžu svůj názor změnit, když mi to nějak vyvrátíš, nejsem dokonalý, ale takhle to teď vnímám, jsem ochotný ti naslouchat a snažit se pochopit, proč si tohle myslíš. Narozdíl od první možnosti, kdy z toho má člověk prostě pocit : jsi blbec, odmítám se s tebou dál o čemkoliv bavit.
Když jsem si na googlu přečetla popis, kdo jsou ti reptiliáni, tak jsem dospěla k tomu, že kdybych na ně věřila, tak bych si myslela, že je to právě on :oops: (:-)
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Ozeki »

"Neberme si věci osobně". Ostatní nám dávají stále nějaké nálepky/labely a hodnotí. My děláme to samé. Jen my to můžeme změnit. Nesoudit, ŽÍT a být šťastní. Přesně o tom je tenhle videoklip.
http://youtu.be/DQJVkEMs6Rk

Z jedné sloky :arrow:
"Oni ... mě nazvou tak
že si význam musím pak ve slovnících vyhledat"

Rudo: nou koment, začni tím, že tvé texty budou čitelné... Následně postupuj, jak vzdělaný okamista (okamova břitva), vymaž z příspěvku nálepky a soudy a urážky a vymez zřetelně vlastní názor, jak píše Háně... Co ty na to? Dokážeš to?
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

:D fakt dobrá písnička m:-)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Ozeki píše:"Neberme si věci osobně". Ostatní nám dávají stále nějaké nálepky/labely a hodnotí. My děláme to samé. Jen my to můžeme změnit. Nesoudit, ŽÍT a být šťastní. Přesně o tom je tenhle videoklip.
http://youtu.be/DQJVkEMs6Rk

Z jedné sloky :arrow:
"Oni ... mě nazvou tak
že si význam musím pak ve slovnících vyhledat"

Rudo: nou koment, začni tím, že tvé texty budou čitelné... Následně postupuj, jak vzdělaný okamista (okamova břitva), vymaž z příspěvku nálepky a soudy a urážky a vymez zřetelně vlastní názor, jak píše Háně... Co ty na to? Dokážeš to?
ty pis ako ty chces

a chces mi aj napisat co mam napisat

najpr si scenzurujte vasho Pepika s jeho prispevkami
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Háně píše: Když jsem si na googlu přečetla popis, kdo jsou ti reptiliáni, tak jsem dospěla k tomu,
ano klasika presne sa popisujes

si myslis ze povrchny google ti da nejake skutocne infoa budes povazovaty temu za prestudovanu


precitaj si vsetky knozky od : David Icke
jeho clanky a pozri si jeho prednasky na videjkach cez youtube

dalej si zozen vsetky reporty od Benjamin Fulton
pripadne sa do jeho webky registruj

ano pochopit a dopracovat sa k info ti zabere nielko rokov studia

pochopit svet nie je na 2 kliky mysou pochopit svet je tazsie ako zmaturopvat ale dostat nejaky diplom z nejakej univerzity

Iste tebe to za to nestoji

tak si potom odkazana na to comu sa rozhodnes uverit
5 2 8
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Ozeki »

Možná jsi se nechal příliš unést? Ještírci nás chtějí vyhubit? Vakcinací?

Trend otevřené a všem argumentacím naslouchající společnosti, která se opravdu chce přiblížit pravdě je spojována s Voltairem: Nesouhlasím s tím co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat!
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Ale to i ty... ty knížky musel někdo napsat, videa musel někdo natočit, přednášky namluvit ... všechno to podléhá interpretaci autora. Takže i ty přejímáš jen části názorů jiných lidí a z těch částí si vytváříš ucelený obraz vlastního názoru. Když mě něco moc nezajímá a nechci investovat čas a energii do téhle problematiky, tak si to zkrátím a vyberu si už ty "přežvýkaný" názory lidí, ať už osobně sdělené, nebo z fóra, nebo odněkud jinud. Ale ten princip je úplně stejný.

Teorii o reptiliánech nechci věřit, nezajímám se o ni, pouze jsem chtěla ve zkratce vědět, o co se jedná, protože mám ráda plazi :lol: jsou to super zvířata, a jako bonus jsem pobavila půlku rodiny. Pochybuju, že ty se zajímáš úplně o všechno a hádám, že v některých věcech se vyznám zase líp já, než ty, a ani nemáš potřebu si o nich něco zjišťovat. Tak nad jsi pochopil, co jsem tím chtěla říct.

Dobrou noc, rudo :br
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Háně píše:Ale to i ty... ty knížky musel někdo napsat, videa musel někdo natočit, přednášky namluvit ... všechno to podléhá interpretaci autora. Takže i ty přejímáš jen části názorů jiných lidí a z těch částí si vytváříš ucelený obraz vlastního názoru. Když mě něco moc nezajímá a nechci investovat čas a energii do téhle problematiky, tak si to zkrátím a vyberu si už ty "přežvýkaný" názory lidí, ať už osobně sdělené, nebo z fóra, nebo odněkud jinud. Ale ten princip je úplně stejný.

Teorii o reptiliánech nechci věřit, nezajímám se o ni, pouze jsem chtěla ve zkratce vědět, o co se jedná, protože mám ráda plazi :lol: jsou to super zvířata, a jako bonus jsem pobavila půlku rodiny. Pochybuju, že ty se zajímáš úplně o všechno a hádám, že v některých věcech se vyznám zase líp já, než ty, a ani nemáš potřebu si o nich něco zjišťovat. Tak nad jsi pochopil, co jsem tím chtěla říct.

Dobrou noc, rudo :br
stale nechapes

vsetky tie knizky a videa ti len predkaldaju jeden fakt za druhym kazdu vec sa da overit ze sa stala a je na tebe aky si z otho urobis uzaver

tie materialy nedavaju ideologiu ale davaju fakty
vacsina faktov nie je v mediach ale nie su tajne
tazke mozes si kazdy fakt dopatrat ale media to to nedali takze 99% to nevie (ignoranstvo)

momentalne prebieha v niekolkych krajin oficialne sudne vysetrovanie Fukushimi

medzi hlavnymi obvinenymi su predsodovia vlad Japonska a Israela

zatuial sa nepodarilo zbavit imunity byvaleho UK premiera Blaira, ale obzaloba na neho je komplet spisana

tak ako sa to prevalilo s FIFA tak sa to prevali so vsetkym

a nesustreduj sa len na reptilianov, ti co ich posluchaju a robia zlo su ich sluhovia ale su to fyzicky ludia
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

A jak víš, že v tý knížce jsou fakta? Já mám teda dojem, že neexistuje žádná knížka, o který bys mohl s jistotou říct, že je pravdivá. Stejně jako můžou zamlčovat média, tak i autoři knih, nebo si naopak něco vymyslet. To je právě to, že člověk nikdy nemůže s jistotou vědět, jak to bylo a je. Myslela jsem, že je tohle každýmu jasný... :?
Tohle vážně nemá smysl, tak se rudo měj hezky s tím, co si myslíš, já už tady diskutovat nebudu, je to pro mě vážně ztráta času.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ozeki píše:Nesouhlasím s tím co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat!
A nebo taky (chytroline s pisnickama) : "Nic není dostatečně šílené, aby to nemohla být pravda".
---------------------
"On se zblaznil docela, lála, ten kluk mimo je, jéje, vůbec NENÍ JAKO MY" .. (pro-vakcinari) vid Ozeki, jsi si nas..l(a) hezky do vlastni kapsy :mrgreen: ..
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Ozeki »

Hane: Pravdiva knizka je ucebnice matematiky, vzorecky si muzes snadno overit :-) skoro vse ostatni jsou nazory, presne jak rikas.

Rudo : davas do souvislosti Fukushimu a Blaira?! Snadno uverime tomu, co podporuje nas nazor. Anebo mas konkretni dukazy? Kdyby byly, tak by asi sedel, viz Rath a tva Fifa...

David Icke stejne jako dalsi maji z toho sveho predevsim dobry byznys (vstupenka stala 1500,-). Jako jo, je to dobry soumen a mozna se na ty prednasky podivam, ale... Realita je nejspis jinde.
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

Háně píše:Prosím o jednoduché vysvětlení. Protože fakt nechápu, proč by někdo dělal něco, o čem by věděl, že je to opravdu špatný.
Si pohodlna, cakas, ze tvoje otazky niekto iny za teba vyriesi. Odpoved najdes: tu
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Ozeki »

A to nejsnazsi, co bylo z tveho listu mozno proverit dopadlo:
Lekno píše: - MMR VAKCÍNA ZPŮSOBUJE AUTISMUS – ROZHODL ITALSKÝ SOUD
http://www.jajsem.com/mmr-vakcina-zpuso ... lsky-soud/
Tady uz to radeji smazali, protoze to je jinak ??

Puvodni zprava: http://www.naturalnews.com/036255_MMR_a ... _case.html#

Odvolano... Zruseno... http://www.skepticalraptor.com/skeptica ... verturned/ nesmyslne rozhodnuti soudu bylo pred 2 mesici zruseno...

Nenapada me, co jineho by slo podrobit zkoumani na tvem seznamu - ale muzeme na neco prijit... Vsechno je kompromis, i to, ze ty si za pocitacem muzes delat seznamy a neumres v 28 letech jako prumerny tvuj prapredek...

Toto vlakno se jmenuje ockovani a ne anti-ockovani a je nutno chapat veci v kontextu...

---
Mi prominte nekorektni narazku: proc majitel bezplatneho serveru bazos (obrat 40 milionu) a vyznavac svobody (zamestnan byl v zivote celkem 8 dni) verejne konstatoval, ze na slovenskem trhu ma o 2x vetsi problemy s uzivateli nez v CR, ze na support potrebuje 2x vice zamestnancu (lze dolozit, podotykam ze slovenskych supporteru) - s polovicnim poctem obyvatel SR vs CR mi vychazi 4x vyssi problemovost se Slovaky se domluvit... Z mnoha jinych mist jsou signaly obdobne. A na onom clanku v komentarich majiteli slovaci nadavaji do zlodeju ze je opakovane okradl (to je mi logika, kdyz me nekdo okrade, podruhe mu nedam sanci:-)

Nebudeme resit, kdo se od koho trhnul a jaky podraz Meciar na Klause udelal v 1992, ostatne to malokdo pamatujeme... Smerem k ockovani, predlozte prosim dukaz a ne dohady ci dezinterpretovana data ci anonymne sepsane snuzky dojmu ("predtim byl uplne zdravy jako buk a po vakcine je slepy jak puk") anebo od lidi, kteri odesli anebo byli odejiti a nyni maji zivobyti na odporu proti (uznavam ze nikoliv idealnimu) globalnimu systemu...

Pokud tu valku proti systemu povedeme takto, je to jako jit s klacky a vzduchovkami proti NATO... Anebo s sipy proti dobyvatelum Ameriky... Potrebujeme neco lepsiho! Myslim ze spolecnym cilem vsech je minimalne zavrit penezovod farma firmam a zrusit zbytecne vakciny ale predtim nutno prokazat, ktere to jsou... Farma firmy napomocny asi nebudou.

Aktualne: povinne proockovani v Praze Brevnove: http://praha.idnes.cz/lekarka-rohackova ... zpravy_klu naockuji 4000 deti kvuli zloutence?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ozeki píše:Pokud tu valku proti systemu povedeme takto, je to jako jit s klacky a vzduchovkami proti NATO...
O jake valce proti systemu to tu meles ? Sis dneska prihnul trosku vic veselych kalisku nez sneses, vid ? :D .. anebo ma rudo pravdu a pak zalez zpatky na PŠM (politicke skoleni muzstva) a neprovokuj a neotravuj tu vzduch:).
Jses uplne jako skrz naskrz pruhledna rybka a jeste plavajici v pruhlednym akvarku, nikdo Ti to tu uz davno nezere, Janku :wink:
Fakt nas mas za takovy blbce ?

No .. ale jestli se pletu, tak sry za eror, a pak nezaskodi mala osveta - Janek to byl takovy mistni osel, ktery taky zamichal 10 temat naraz, do vseho se sr.l a vsemu hned (samoze, jak jinak) hned rozumel, ba co vic - na vsecko mel reseni a kdyby jedno - hned nekolik:).
Se podobate jako vejce koulim (taky porad interpretoval nejaky "racionalni data"):) ..
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ozeki píše:Aktualne: povinne proockovani v Praze Brevnove: http://praha.idnes.cz/lekarka-rohackova ... zpravy_klu naockuji 4000 deti kvuli zloutence?
Bych dal misto detem tech 4000 injekci kretenovi co to vymyslel .. a ze zrovna zase deti, divny, nejaky terc pro zvrhle choutky vakcinaru ?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Háně píše:A jak víš, že v tý knížce jsou fakta? Já mám teda dojem, že neexistuje žádná knížka, o který bys mohl s jistotou říct, že je pravdivá. Stejně jako můžou zamlčovat média, tak i autoři knih, nebo si naopak něco vymyslet. To je právě to, že člověk nikdy nemůže s jistotou vědět, jak to bylo a je. Myslela jsem, že je tohle každýmu jasný... :?
Tohle vážně nemá smysl, tak se rudo měj hezky s tím, co si myslíš, já už tady diskutovat nebudu, je to pro mě vážně ztráta času.
to jakzoe myslis vazne nebio je to jenom taktika na obhajeni tve lenive pozice

cem si naprikald kniku:

the creators manual for your body

ked som si ju objednal cakal som nieco ine, ale aj tak dobra

je tam v kazdej kapitole rozobrany iny medicinky podvod

je tam noznsotvo faktov a vysvetleni a suvislosti

a teraz POZOR !!!

kazde tvcrdnie - fakt je oznaceny ciselkov kapitole a na konci kapitole kazde to ciselko

ma priami link na oficialne materialy americkej vlady (ano knizka bola napisane americnom pre amerockcyh obcanov ale plati vseobecne)
je tam presne uvedene katalogove cislo dokumnentu kde ten fakt ja napsiany a teda scghvaleny vladou ako prvdiuby

su toivacsinmou udaje ministerstva zdravotnictva

ako vies ze je to pravda

nuz podla zakona : FREEDOM OF INFORNMATIONS ACT

si mozem pisomne vyzaidat od vlady kopiu absolutne kazdeho dikumnetu ak uvedies presne katalogove cislo

ak si niekto dal namahu to vyhaldat dat dokopy a dal ti aj toe cisla

takze si kazdy mzoes osobne skontrokvat ze je to tak

a ked vydavatel si to sam skontroloval pred vytlcenim knihy pretoze inak mu hrozil sudny proices

a ked kady lekar alebo politok co by chcel dokazat ze kniha tvrdi klamstav mohol na hocktorom tom dokumnete ukaat ze ci to pravda je alebo neni

tazke aj ked nevies komunikovat s amerockou valdouy teda ked nie si obcas asi by to nic neposali

ale mozes si byt ista ze mnzostvo ludi to kontrolovali a je to tak
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Ozeki píše: Rudo : davas do souvislosti Fukushimu a Blaira?! Snadno uverime tomu, co podporuje nas nazor. Anebo mas konkretni dukazy? Kdyby byly, tak by asi sedel
ja nedavam do souvislosti
ja nemam zadne dukazy ja jen studuji a zvazuji

proc Blair nesedi ?

protoze ma specialni medzinarodni imunitu

a kdybys cet Fulforda

tak snaha zbavit iminuty Blaira je jednim z dulezitych kroku

nic dulezite se ve svete neudeje aby to primo nevyslo z Buckinghamskeho palace nebo se totam alespom neschavlilo

a britsky premier je vzdy ten naraznik nebo vykonny praporcik

pres neho jede kazda svetova svinarna

jeho uloha byla , ze je vrchni velitel britske armady

a byli to briske vojnve lode ktore privezli ty male atomky kere byli ulozeny do oceanu na dno na rozhrani tech 2 kryh, kde je trvale pnuti a kde se vzdy to podmorske zemetreseni udeji posunem kryh



takzde Blair na to musel dad souhlas a rozkaz

hlvani vinnici jsou ale Netenjahu a Abe samozrejme

a oba jsou uz politicky obetovani uz jenom dozivaji (doslovne politicky i fyzicky)

podle Fulforda se jenom vyckava az se vnitrne zorganizuje politicka sila v JPN a pak Abe bude souzen nebo popraven nakou nehodou
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Háně píše:Prosím o jednoduché vysvětlení. Protože fakt nechápu, proč by někdo dělal něco, o čem by věděl, že je to opravdu špatný.
takze podle tebe jako neexistuje zlocin :proc by nekdo krad znasilnoval vrazdil

kdyz vi ze nedela dobre a ze nekomu uiblizuje

a nebo rozlisujes ze v malem je to zlocin a ve velkem je to politika nebo podnikani nebo globazlizace nebo nabozenstvi


kdyz neco napsies, tak si to taky skutecne promyslis ?

kde je teda tva ciselna hranice?

ukrast rohlik nebo ukrast auto nebo vyktradnout banku do 10 milonu je jeste zlocin
ale kdyz litaj miliardy uz to zlocin neni

znasilnit jednu zenskou je zlocin poslat armadu znasilnit tosisce zenksych uz zlocin neni?

zavrazdi postuopne 12 lidi je zlocin ale poslat armadu zavrazdi miliomy to uz neni?

a jaky je rozdil v psychyce zlocince ?

kdybys ptkala mladeho exprexosdenta Bushe a mladeho masovej=ho vraha Jakcja Rpzparovace

jak by si v tech pubertacich poznala kto zabije kolik lidi, kto to bude delat svyma rukama s nozem a kto se stane na to rpesidentem a bude to delat taky rukame ze bude podpisovat rozkazy


jejich touzbe pachat zlo je stejna

akurat na to pachat vbelkej zlocin na to se musis narodit do spravne rodiny a mit pozice znamosti a prachy

ale svine je to stejna
5 2 8
777

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od 777 »

Místo ještírků si přečti J.G. Mendella, nejvýznamější vědecké dílo u nás ever, s hráškem: demence i vraždění (a spousta dalšího) JE dědičné :br

Proč nesedí Kalousek? Protože důkazy nejsou k mání ty imunito... To spisovatelé sci-fi popletli ti hlavu...

Že váleční zločinci, na vítězné straně, jsou imunní? Ano. To je pravda a každý to ví, tisíce let, v každé válce... Kdyby WW|| neudělali němci, udělali by ji angláni či francouzi. Válka je to, co vždy pohlo svět, jinak by byl strnulý a takové věci umřou samy, věci vznikají a zanikají. Jsem pacifista, válku nechci, kdo tu historii studuje a analyzuje, jak ty radíš, tak to ví... Analytici nepořádají show a přednášky za vstupenku 1.500,- Kč na osobu, jako pan ještírek, to je líbivé pozlátko, kterému jsi propadl.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Amen.
Odpovědět