OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

Ale no tak Rudo je blbeček, na tom se shodnou asi všichni trochu myslící lidi. Asi ani už netřeba na něho tady reagovat, zbytečně to zvyšuje jeho maniakální gramaticky ukrutnou grafománii. Rozumu zdar.
777

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od 777 »

rudo má aspoň nějaký názor, i když se mu už pletou data a události, třeba to ještě dopiluje a pochopí, že takhle ne, zato Cepheus, ten tu .. no radši nic ... u mě mají respekt lidi, co dokáží hodiny mluvit (naživo) z patra, ale jejich informace jsou ověritelné, přesné, zajímavé, pravdivé, dávající smysl... Při otázce ti odpoví a to tak že přesně, když nevědí, tak to přiznají..

+++++++++ a zas jeden sebevědomý bodrý chlapík (a jeho kamarad alzheimer) objevil, proč nefunguje očkování: http://youtu.be/ReyLNpeRxMc a co si o tomto myslíte vy?
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Standa K. »

Rudo, mám pro tebe kámoša ale ten nejen všechny ty proradné americké léčky a spiknutí prokouknul ale navíc proti ním aktivně bojoval - pálením sklizně rýže rolníků a jejich vražděním... http://xman.idnes.cz/hiro-onoda-vojak-k ... -styl_frov
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

777 píše:rudo má aspoň nějaký názor, i když se mu už pletou data a události, třeba to ještě dopiluje a pochopí, že takhle ne, zato Cepheus, ten tu .. no radši nic ...
Polib mi ... anonyme Janku i s tvymi "daty" :D .. jeste Ty si tu schazel do particky posuku, jste se s pšššššš hledali az jste se vy dva oslove nasli, jak rikam:) ..
Jako co vy dva saskove - ucenci s wiki/copy/paste tu konkretniho hledate je mi porad zahadou, vita nezerete, ani jste se o to nikdy nepokouseli, jen blbe rejete kde to jenom jde napric vlaknama :wink: .
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

cepheus píše:
777 píše:rudo má aspoň nějaký názor, i když se mu už pletou data a události, třeba to ještě dopiluje a pochopí, že takhle ne, zato Cepheus, ten tu .. no radši nic ...
Polib mi ... anonyme Janku i s tvymi "daty" :D .. jeste Ty si tu schazel do particky posuku, jste se s pšššššš hledali az jste se vy dva oslove nasli, jak rikam:) ..
Jako co vy dva saskove - ucenci s wiki/copy/paste tu konkretniho hledate je mi porad zahadou, vita nezerete, ani jste se o to nikdy nepokouseli, jen blbe rejete kde to jenom jde napric vlaknama :wink: .
oni maju za ulohu znicit forum kde su ake take slobodne nazory

kde sa ludia neboja pisat pravdu o vladnucom systeme a odovdzavat si inofrmacie

provokovat vyvolavat hadky a znechutit vacsinu a snazit sa o zablokavanie tych co sa neboja a pisu dalej

toto je znama staregia internetovej vojny

dnes v takomto pracovnom pomere je obrovske mnozstvo ludi

je to webove STB, STASI, mossad
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

777 píše:Místo ještírků si přečti J.G. Mendella, nejvýznamější vědecké dílo u nás ever, s hráškem: demence i vraždění (a spousta dalšího) JE dědičné :br

Proč nesedí Kalousek? Protože důkazy nejsou k mání ty imunito... To spisovatelé sci-fi popletli ti hlavu...

Že váleční zločinci, na vítězné straně, jsou imunní? Ano. To je pravda a každý to ví, tisíce let, v každé válce... Kdyby WW|| neudělali němci, udělali by ji angláni či francouzi. Válka je to, co vždy pohlo svět, jinak by byl strnulý a takové věci umřou samy, věci vznikají a zanikají. Jsem pacifista, válku nechci, kdo tu historii studuje a analyzuje, jak ty radíš, tak to ví... Analytici nepořádají show a přednášky za vstupenku 1.500,- Kč na osobu, jako pan ještírek, to je líbivé pozlátko, kterému jsi propadl.
demence i vrazdeni je TAKY dedicne ( kralovske rodiny a banksterske rodiny)

ale je hlavne programovatelne


ja ti na Kalouska seru, ten neni pro svet dulezitej

ja psal o imunite Blaira

kdyz se chces hrat na ceskym pisecku tak se spis ptej jako to ze nesedel Havel a ze ho nechali chcipnout bez procesu a bez popravy

cena vstupenky na prednsaku je skutecne vaznej argument proc neexistuji konsprirace a neexistuje jesteri

no jo, to ses vazne ukazal tomu svetu jak se myli, kouknete na cenu vstupenky, to je jasnej dukaz

jo a abys taky neco pochopil, kdey z se pronajme obrovska arena tak cena vstupenky je urcena taky necim jinym a kdo co s toho veme

jestli zarlis ze nemas na cenu cvstupenky a nemoh si tam bejt osobne a citis se jak takovej prizdisrac

to uz sem netahej

za to jesteraci nemuzou
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Taaak rudi, prizdisracum vadi ze vseho nejvic kdyz to nejsou ONI co vyprodaji celou arenu, tak si zase daji Ozeki a 777 (misto Janek, viz jeho "data" a "valky co ozdravi lidstvo" a jiny hefty co jej vzdy proflaknou, blbecka).
A rejou dal aspon anonymne, jsou to ubohy stvoreni co lautr NIC ve svym zpackanym zivote nedokazali (dokonce ani sami pro sebe) a je treba je politovat a nereagovat, kaslat na ne:).
Radar

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Radar »

http://technet.idnes.cz/vakciny-nezpuso ... 6_veda_pka

Vakcíny autismus nezpůsobují. Největší studie potvrdila, že šlo o podvod
24. dubna 2015
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Oooooouuujeeeeje, dalsi vladni troll co se ani slusne nepredstavi a hned kafra, chytrej jako radio, dalsi co sezral vsecek rozum Sveta.
Pro ty kdo nevedi co to presne je : http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... nerie.html
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Standa K. »

Radar píše:http://technet.idnes.cz/vakciny-nezpuso ... 6_veda_pka

Vakcíny autismus nezpůsobují. Největší studie potvrdila, že šlo o podvod
24. dubna 2015
no tak nevím ale jsem už pár měsíců ve fb skupince o autismu a ty ženský tam v dost případech jasně popisují jak si prvních projevů autismu u svých dětí všimli právě po očkování. Děcka se z toho dostávají GAPS dietou, jde vlastně o to spravit střeva, zřejmě očkování bude mít devastující vliv na mikrofloru, když se k tomu přidá právě probíhající infekce tak je malér...
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

kazdy kto propaguje vakciny by mal nimi byt napichany pravdelne casto napriklad raz za kvartal

a ked neprestane propagiovat ani tak tak napicaht vsetky vakciny raz mesacne ak ani potom nedostane rozum tak napichat kazdy tyzden


ked stary dobry spravodlivy Causesku vypinal rumoniv elektyrinu kazdy den vecer o 8
tak ju vypol aj vo svojom palaci lepbo on dal odstavit prud rovno od elektrarne

takze ten bol celkom ferovy,

vakcinacnym agentom by mali napichavat deti az kym ten autism nedostanu
5 2 8
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

Utajená data – Česká Televize – očkování 7.6.2015: linka
( nedokazal som sa pozerat na tie pasaze, ako dietatko pichaju tymto jedom :(, ludstvo je stale prilis zaostale )
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Heleďte, moje ségra byla dneska na očkování proti rakovině děložního čípku, tuším na 2.dávce a hodinu po očkování začala zvracet a od tý doby zvracela asi 8x..prostě vždycky tak po 10 minutách se pozvrací a nemá to konce..myslíte, že je to z toho? Když se poblila poprvý, tak mamka volala doktorce a ta říkala, že se s tím ještě nesetkala a pokud se to bude opakovat, že má jít do nemocnice :? jinak jí je prostě blbě, ale nic jinýho jí není, normálně je veselá a tak.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Jindra »

jestli je to z toho Ti nikdo nepoví, když nevíme, co ségra celkově dělá (jídlo, aktivity, psychika ... ...)
každopádně proti rakovině se očkovat nedá, takže nechápu, co tam ségra dělá. jestli má očkování nějaký efekt, pak ten, že pravděpodobnost zvrhnutých buněk naopak navyšuje :-(
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Ok, já myslela spíš, jestli tu někdo nezná někoho, kdo zvrací z takovýhodle očkování. Kdybych tu začala vypisovat, co všechno ségra jí a dělá, tak by to asi moc nepomohlo. Ale určitě nejedla/nedělala nic divnějšího než obvykle. Buď to má z toho, nebo má nějaký střevní onemocnění.
Ségře je 14 let a tudíž si nemůže rozhodovat o tom, jestli chce nebo nechce na očkování, navíc pochybuju, že jí to v tomhle věku zajímá.
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

Háně píše:Heleďte, moje ségra byla dneska na očkování proti rakovině děložního čípku, tuším na 2.dávce a hodinu po očkování začala zvracet a od tý doby zvracela asi 8x..prostě vždycky tak po 10 minutách se pozvrací a nemá to konce..myslíte, že je to z toho? Když se poblila poprvý, tak mamka volala doktorce a ta říkala, že se s tím ještě nesetkala a pokud se to bude opakovat, že má jít do nemocnice :? jinak jí je prostě blbě, ale nic jinýho jí není, normálně je veselá a tak.
toto ockovanie je vytvorene pre sterilizaciu zien (a kedze vies, ze to vymysleli aj pre muzov tak aj sterilizaciu muzov), skus si vyhladat viacej info na nete alebo tu na fore. za lahostajnost sa plati.
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

No to jsem si vyhledala, ale víš co já vidím? Jedna strana tvrdí, že má absolutní pravdu a že jsou na to studie a že ty opačný studie jsou omyly nebo podvody. Druhá strana tvrdí, že má absolutní pravdu a že jsou na to studie a že ty opačný studie jsou omyly nebo podvody. Tak co pak s tím? Jestli je ta studie pravdivá, to může vědět jedině ten, kdo jí dělal, a to já nejsem.

Kromě toho jsem se neptala, jestli je toto očkování dobré nebo špatné, jaký je jeho účel, ale jestli si myslíte, že souvisí s tím, že je mojí sestře blbě. No možná fakt blbá otázka, jak to asi můžete vědět...naštěstí už vypadá trochu líp a snad bude v pohodě.
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od minsc »

Háně píše:No to jsem si vyhledala, ale víš co já vidím? Jedna strana tvrdí, že má absolutní pravdu a že jsou na to studie a že ty opačný studie jsou omyly nebo podvody. Druhá strana tvrdí, že má absolutní pravdu a že jsou na to studie a že ty opačný studie jsou omyly nebo podvody. Tak co pak s tím?
:D
A komu prospěje lež, kdo z ní má prachy ?
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Lež neprospěje nikdy nikomu a tomu, kdo lže, ublíží nejvíc. Prachy taky neznamenají prospěch.
Kdyby ses na všechno díval/a takhle, tak pak je to jasný, ale pro mě to není tak jednoznačný. Teď nemluvím pouze o tomto konkrétním očkování proti rakovině děložního čípku, tam bych teda taky dobrovolně nešla. Však tam ségra taky nešla dobrovolně. Spíš tak celkově, o doktorech a vůbec o životě.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

vela doktorov je na nasej strane

niektori maju odvahu to aj verejne vyhlasit alebo napisat'

vacsina ma odvahu len o tom hovorit s ludmi ktorym doveruju


veci co mne doktory narozpravali.....
a najzaujimavejsie je, co s ami kedysi stavalo,

ked pride doktor sa poradit ked jeho decko je chore a pytat nazor a radu alebo priamo aktivnu pomoc

mimo mediciny

s valstnym deckom robi nieco uplne ine ako robi cudzim deckam ked je v prdinacii a musi postupovat podla prizkaznych postupov

ale vacsina aspon rodicom naznaci ze to nie je jednoznacne a ze si mozu najst aj ine varianty

rodicia ale nepocuvaju a nechcu mat zodpovedanost z arohodnutie

nutoa doktora aby rozhodol a tym sa vyzuvaju zo skutocnej ulohy rodica

ved som decko dovliekla k doktorom ti predsa vedia najlpsie , studovali medicinu

takze nasledky potom vzdy valaju na doktorov, rodicia zostanu ti co nic nepokazili


keby to tak ale Vesmir, Boh, Allah, Manitou, chceli tak by sa deti nerodili rodicom alebo by priamo rastli v nemocnicach

len pod lekarskym dozorom zo skumaviek do ktorcyh by len zamiesali vajicko a spermiu

ale ledze zatuial nie vsetky deti sa rodia tak a stale sa rodia deti ze tabletka zlyha alebo sa guma roztrhne alebo pocitanie neplodych dni
neni spolahlive

tak sa ludia stavaju rodicmi, a na to nie su pripraveni....
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Háně píše:Ok, já myslela spíš, jestli tu někdo nezná někoho, kdo zvrací z takovýhodle očkování. Kdybych tu začala vypisovat, co všechno ségra jí a dělá, tak by to asi moc nepomohlo. Ale určitě nejedla/nedělala nic divnějšího než obvykle. Buď to má z toho, nebo má nějaký střevní onemocnění.
Ségře je 14 let a tudíž si nemůže rozhodovat o tom, jestli chce nebo nechce na očkování, navíc pochybuju, že jí to v tomhle věku zajímá.
ano to je ta krutost rezimov

toto ockovanie vymysleli "vedci" v australii a tu tiez celoplosne zautocili na vsetky dievcatka vo veku 13-14 a dokonca zatial nepovinne zautocili aj na chlapcov 13-14

lebo akoze chlapci nosia virus ktory dievcatkam daju

bude zaujimave sledovat ci za 20 rokov sa nebudeme cudovat preco sa urcitym rocnikom proste nerodia deti vobec alebo ako budu zdeformovane
odhadujem skor psychicky ako fyzicky


na to zvracanie po vakcinacii mam svoj nazor ale ide mimo materialne chapanie sveta

tak to sem nejdem davat

segru povazujem za velmi citlivu a vnimavu dusu aj ked to mozno cez jej pubertu tak okolie nevnima
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Rudi, krivdis Haneti, obe jsou vnimavy duse, si neco urcite prehlidl a unahlil se onehdy:).
Do tupych konzumentek zumpy a hmotarek maji hooodne daleko (kdyz uz) tak obe dve, musis cist i mezi radkama, nejen chytat za slovicka :D ..
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Tak už nezvrací, ale furt jí zase hučí v hlavě. Těžko říct, jestli to vůbec souvisí s tím očkováním. Den předtím si zase stěžovala, že se jí motá hlava. A prý teď hodně dětí blinká, tak se asi něčím nakazila. Ona je nemocná dost často, obzvlášť na tyhle střevní infekce. Já naštěstí nikdy nezvracím, tak je mi jí vždycky děsně líto, protože to musí být fakt hrozný.

Ale citlivá docela je, to se musí nechat. Ovšem jestli nemáš rád mě, rudo, tak u ní to asi nebude o moc lepší, protože se po mně ve všem opičí. Když byla malá, tak všem tvrdila, že se jmenuje Hanička :lol: teď už mě jen tak napůl tajně sleduje a oblíká se jako já, snaží se mluvit a tvářit se jako já. Někdy je to dost dobrý zrcadlo, už si na to dávám víc pozor :lol: třeba se i jednou tou pizzou přestane cpát.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

sakra teraz zrazu ide o to koho mam rad a ci mam rad obe sestry naraz? :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

né, s tím začal cepheus, mě by to jinak ani nenapadlo >:-) ale líbilo se mi, co napsal, tak jsem to musela okomentovat.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Háně píše:né, s tím začal cepheus, mě by to jinak ani nenapadlo >:-) ale líbilo se mi, co napsal, tak jsem to musela okomentovat.
podla mna to pisal ironicky, tak som ani nereagoval
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ironicky neee, a kdyz tak jenom lehce:).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Tak ironicky, to mě ani nenapadlo, spíš se mi zdálo, že to tam nějak nezapadá, tak možná to bylo tím :lol:
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

cepheus píše:Ironicky neee, a kdyz tak jenom lehce:).
hele precti si ten predpis na ty tabletky poradne

johinbin se bere cela tabletaka ne jenom 1/4

:mrgreen:
5 2 8
Bludary

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Bludary »

Tohle uz tu mozna bylo, Eleková mluvi v Ceske televizi, (anti vakciny), jak to na vas pusobi?

Hejterske komenty pod videem se vam asi budou libit www.youtu.be/2bkO-aDTf70

Fakt za 18 let jeste nikdo nedokazal ani v jedinem pripade obhajit (zpochybnit tak vedce), je smutnou pravdou?

Dalsi videjka elekove https://m.youtube.com/results?q=eleková&sm=3

Její mladsi syn mel na ockovani udajne negativni reakci a jeho dilexii agresivitu hyperaktivitu nespavost hodila na vakcinu.. Ehm... :?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ze bys rudi mel pravdu s ockovacima vakcino-agentikama ? :) (dalsi neregistrovany troll co je hned ze startu chytry jak radio)
Bludar

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Bludar »

Chytry proc - tyhle informace jsou ve videu a na netu, cteni zvladne i delnik i taxikar.

Reagujes proc - neodpovidas na otazku, neprinasis informace. Ty + rudo na me uz nereaguj.

Ps: F22.8 = Paranoia querulans
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Hane kane, zvraceni je bezne popisovany NU u mnoha vakcin, viz treba http://www.sukl.cz/sukl/informacni-zpra ... civ-5-2015
Ano, mohla mit nahodou rotaviry nebo noraviry, ale mohla to byt i reakce, bez laboratorniho rozboru a poradne statistiky vsech NU v populaci to nikdo od klavesnice nemuze rict.
Predpokladam, ze segra ani lekar nic nikam nehlasil, SUKL sam priznava, ze se k nemu dostava hlaseni o maximalne desetine, mozna jen setine pripadu NU.
Ja znam osobne zdravotni sestricku, co prisaha, ze po hpv-vakcine videla vice nez tri drive zdrave slecny s dlouhodobe rozsypanou imunitou, jakoze ne pulrocni ryma, ale treba i nutnost na rok prerusit studium kvuli opakovanym hospitalizacim a tak. Zajimalo by me, zda tyhle slecny ve statistice jsou nebo ne. Z Ameriky jsou cisla jeste obludnejsi.
Drzim palce, at je to u vas dobre a kdyztak mnoha lidem pomaha mega Cecko, chlorella nebo homeopaticky detox.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

este nikdy nikto skustocne nedokazal fungovanie vakcin
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

s.arik, díky za informace, teď už je sestře dobře, tak nezbývá nic jinýho než doufat, že nebude mít žádný potíže, protože kdyby měla, tak jsem si téměř jistá, že rodiče to nebudou řešit chlorellou apod. Ona na tom nikdy s imunitou nebyla zrovna dobře, ale měla spíš takové klasické nemoci a ne nijak závažné.
Mimochodem, já jsem na tomhle očkování taky v těch 14 byla, jak říkám, teď bych tam nešla, tehdy se mě na to nikdo neptal, a nemá cenu brečet nad rozlitým mlíkem. Tehdy mi nic nebylo, teď mi nic není a jestli mi něco bude ... to je ve hvězdách, a nebojím se toho. Strach o sestru je horší :?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

14-ky su pod zakonom

ako sa vravi , este im prokurator sedi na pindicke

a tak ten prokurat je prave zodpovedny za to aby ich nik nevakcinoval ked 14-ky z toho este rozum nemaju
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Jasneee Bludari/Janku :D))) .. schizofrenia nickus multiplex moribundus:).
(az na to ze jsem "mluvil" na rudu, ne reagoval na Tebe)
Naposledy upravil(a) cepheus dne ned čer 14, 2015 10:11, celkem upraveno 1 x.
777

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od 777 »

rudo píše:este nikdy nikto skustocne nedokazal fungovanie vakcin
Este nikdy nikto skustocne nedokazal existenci Boha. A presto se miliardy lidi modli a miliony vrazdi v jeho jmenu a penize se toci jeste vetsi...

Hane - sly ste na ockovani papilaviru, protoze to je ve 14 letech zdarma?

HPV ma 3/4 lidi ale se projevi jen u 2% a viz http://www.genitalni-bradavice.com/stra ... bradavice/
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

777, ne kvůli tomu, že to bylo zdarma (za mě to ještě zdarma nebylo), ale proto, že to naši rodiče uznali za vhodné a protože jim doktorka řekla, že to má největší smysl ještě před začátkem sexuálního života.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

A zacal aspon ? :D
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

No jako..co myslíš? >:-)
to mi připomíná, jak si hodně mých vrstevníků myslelo, že se chci stát jeptiškou, když jsem chodila na křesťanský gympl :lol: pak bylo u nás na škole v módě nosit odznáčky s nápisem "studuju na papeže" (:-)
777

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od 777 »

Háně píše:777, ne kvůli tomu, že to bylo zdarma (za mě to ještě zdarma nebylo), ale proto, že to naši rodiče uznali za vhodné a protože jim doktorka řekla, že to má největší smysl ještě před začátkem sexuálního života.
To zni celkem logicky :-) ve 30 - 40 uz to moc smyslu nema :-) a doma jste to s rodici nediskutovali?

Osobne si myslim, ze kdyz budes mit jednoho partnera cely zivot bez nevery, jako krestanka, tak vakcinu proti hpv nepotrebujes...
777

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od 777 »

null píše:Vis Ty co, kde je asparam je i glutaman najdes i dobraky z monsanta, no nejni to divny ?:)))
Neni Ti divny proc aspartam puvodne vyvijeli jako jed na mravence ? Nalakat je na sladky a zabit ?

Podle me co Te zabiji pomalu je dneska nepostizitelny a opatrnost je matkou moudrosti, ne videt hned spiknuti, ale byt opatrny ve strehu neuskodi:).

Vis co Pepiku, bych to uzavrel zase prislovim - "na kazdym sprochu pravdy trochu", nebo-li "neni koure bez ohne", asi tak je to s moji duverou k vyrobcum cehokoli co davam do tela a muze me uskodit:).
To co jej ihned dostane do kriminalu Ti samoze neproda, by byl blazen, ale co Te slozi az za rekneme 15-20 let uz mu tezko prokazes, zbyvaji Ti pak uz jen oci pro plac, tak to je s potravinama i farmakama, zel:) .. staci ze v tom JEN jedou, nemusi byt od pohledu gangsteri jako z detektivek:).
Trochu si prisladil, tady se pise o tom, jak se aspartam UDAJNE rozklada na kyselinu mravenci a NE ze vyvijeli jed na mravence :lol:

Sears vyvinul Aspartam v 1965 (dovedu si predstavit, ze 20 let nevedeli co s tim, cukr tehdy levnejsi nez synteza...) a za dvacet let byl shodou okolnosti Sears koupen Monsantem, tak sis jeste konspiraci okorenil monsantem...

Popletene zavery (o bojove latce aspartamu - totalni NESMYSL, o rizikove davce) zmedializovala v Cechach profesorka v duchodu viz vyse a vystizny komentar: https://cs.wikipedia.org/wiki/Aspartam#Kontroverze (jeji limitni davku musime vynasobit svou vahou, aby byla skutecne nebezpecna) pani ex.profesorka si nyni sype popel na hlavu...

Uz se opakuji - viewtopic.php?f=3&t=16951&p=204688#p204688 ale i zde plati ono moudre : neni nezdraveho jidla, je jen nezdraveho mnozstvi, to plati pro aspartam i cokoliv jineho co davame do sebe - vacciny nevyjimaje :delicacy:
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

777 píše:
rudo píše:este nikdy nikto skustocne nedokazal fungovanie vakcin
Este nikdy nikto skustocne nedokazal existenci Boha. A presto se miliardy lidi modli a miliony vrazdi v jeho jmenu a penize se toci jeste vetsi...
dik ze si sa priznal

ano vakcinacia nie je nic ine len sleoa viewra v nanutene nabozesntvo

doktor co picja je jak pomateny farar co krici z kazatelnice

a navakcinoivamni ovcania su jak tie ovecky co na seba nechaju kazdu nedelu rano kricat a citoit sa vinnymi

za nekaeho ukrizovaneho

a nik sa nepyrta na logiku tiho vsetkeho

presno ako vakcinacia

a kto sa pyta toho chce cirkev upalit

agentik sa nakoniec vzdy preriekne

vdaka za uprimnost z neopatrtnosti
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Háně »

Tak už jen to, jestli to očkování k něčemu je, je diskutabilní, a pak samozřejmě taky záleží na nátuře člověka, ale chápu uvažování rodičů. Křesťanka nejsem, jednoho partnera, to už jsem taky prošvihla, ale stejně nemyslím, že by toto očkování pro mě mělo smysl. S rodiči jsem to tehdy nediskutovala, jednak jsem ani pořádně nevěděla, proti čemu to očkování je, ale taky jsem ještě netušila, jaký život jednou povedu. Což samozřejmě netuším ještě ani teď. U ségry jsem to s rodiči diskutovala, vědí, co si o tom myslím, ale rozhodli se po svém a já jim to nikdy nebudu vyčítat.

To s tím, že "neni nezdraveho jidla, je jen nezdraveho mnozstvi", to nám říkal náš chemikář. A je to pravda, akorát někdy je to tak, že to nezdravý množství je jakýkoliv větší množství než nula :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Heled 777 (nulo), se s nim klidne nacpi az ze nej puknes a pridej i glutamat, je taky zdravej:).
Se tomu pro jistotu vyhnu a osladim si starym, dobrym cukrem a jidlo dochutim staryma, dobryma, klasickyma bylinkama - korenim - at uz to kdo nafoukl, a nebo nenafoukl:).

Jinak jo, rozklada se to na kyselinu mravenci (a jiny svinstva, staci uz pri telesne teplote a vetsi, nekde skladovane v teple) a hlavne ve velkych vyskach, ostuda v USA vypukla az kdyz kolabovali piloti dalkovych aerolinek, co to svinstvo fasovali v praci na piti a nikdo dlouho netusil proc:).

Ale byl i vyvijeny puvodne jako jed na mravence, si cetl Ty blbe, si dej jeste opacko, dostuduj si to poradne, ne povrchne jako vzdy, Janku .. Boze!(do cehos to rozum dal?) to je zase osel ten kluk, jsem doufal v skrytu duse, ze uz dostal rozum a preslo jej to nekde na tech geosrandach pri spacirovani s gps krabickou a ono nic :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

cepheus píše:Heled 777 (nulo), se s nim klidne nacpi az ze nej puknes a pridej i glutamat, je taky zdravej:).
Se tomu pro jistotu vyhnu a osladim si starym, dobrym cukrem a jidlo dochutim staryma, dobryma, klasickyma bylinkama - korenim - at uz to kdo nafoukl, a nebo nenafoukl:).
Islam, krestanstvo, judaizmus, hinduizmus, budhizmus a dalsie, nech tie myslienky robia stastnejsim toho, kto sa pre taku cestu rozhodne, napodobne aj v nasej tematike.
Neber im vieru, lebo ani tu nasu nam vziat nemozu. Setri si svoj cenny cas a energiu, ten spravny cas este pride. Tak ako na prednaske Nassim Haramein (2015) uviedol (linka):

Kód: Vybrat vše

Vše se velmi rapidně změní, protože se bavíme o gravitačních pohonech, neomezeném množství energie, vše se naprosto změní. Od základu. Pak je mnohem jednodušší být mírumilovný, když máte přístup k nekonečnému množství zdrojů. Že? A tak... a uvidíme některé z těchto experimentů, které se dějí, o kterých lidé neví. V laboratořích po celém světě, které jsou opravdu vzrušující.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Jj, zasetrime sily a cas :).
Videjka velmi zajimave, dik za link, mam co koukat (misto planyho kvakani s potrestenym agentikem Jankem) :D ..
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
777

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od 777 »

Sariku, ty jeste nevis, co se deje ve svete? Myslim mimo CZ.
"Česká televize pochybila také tím, že – i kdybychom připustili, že jsou tu vedle sebe dva relevantní názory – nedostaly obě strany stejný prostor." Pise -cik-

- s tim nelze nez souhlasit. Tento "dokument" uz tu byl mnou zmineny a to dne 7. 6.  viz posting.php?mode=quote&f=3&p=204796

Pripominam jen posledni oceneni pani Anny, od nejnovejsich:

Nejprodavanejsi kniha 2012 prvni misto (DJ2 - fatalni omyly v teto knize mnou uvedeny zde na foru vcera)
Nejprodavanejsi kniha 2011 prvni misto (DJ1)
....
Bludny balvan 1998 druhe misto

Aktualne zrejme jako reakce na onen porad Ceske televize viz http://www.khsbrno.cz/aktuality/e-kniha ... ora_uk.pdf (distancuje se od ni fakulta) a jeji heslo na wikipedii se meni pred ocima, to bude jeste veselo, ale zatim jeste neco utrzime:
Dobajedova.cz

Nejnovejsi titul se jmenuje: Babské rady profesorky Strunecké :roll:
Odpovědět