OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

kazdy si moze najst oinformacie o skupianch ludi etnikach ci cirkevnych sektach, kde je ockovanie zakazane a ziadna generacia ockovana nebola

vobec sa u nich nevyslutuje autismusm ADS a rozne ine akoze syndromy psychicke ci uz detske alebo dospelacke

to je absolutne jasny a pritom znami fakt na ktory ale velke media nesmu poukazat


a co je este zaujimavejsie nik tam netrpi na tie infekcne virusove choroby proti ktorym ich akzoe mala vakcina ochranit

cize nielen to ze vakciny su toxicke pridavanim jedov a sposobuje dalsie choroby

ale ani samotny prvotny princip vakcinacie nefunguje
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

tiez sa daju dohaldat informacie, ktore som videl prehladne spraciovane:

v ktorom roku v ktorej krajine prebehli vakcinacie celoplosne ktorou vakcinou

a potom v ktorom roky v tej krajine vypukli akoby epidemie rakoviny, specifickeho druhu rakoviny a aky bol casovy posun

ked nic ien tak aspon to da pozantky pre rakovinarov ze aka dleha je "inkubacna doba " pre urcity druh rakoviny

kedze ten casovy posun je priblizne okolo 10 rokov (ovsem lisi sa pdola typu vakciny a typu rakoviny a kazdy jedinec podlahne rozne rychlo alebo rozne pomaly)

takze ak mam median 10 rokov, tak epidamei zacne niekde po 5 rokoch a drzi sa aj do 15-20 rokov

a s takym odstupom nik nespravi spojenie - aha ved to z tej vakciny

a v tom je vakcinarstvo nemsierne zakerne

je to akoby toto:

c\http://androidportal.zoznam.sk/2015/02/koniec-kurvitok/

pozret aj diskusiu pod tym

ked suciastka sa pokazi po vyprasani zaruky alebo ked HP daval do talciarni prohramcek ktory znefunkcnil talciaren 2 roky po zacati pouzivania

vakcoina a rokovina maju dlhsiu doinu ako HP tlaciaren

a tak ako ludia nasli sposob ako ten program vymazat a talciuaren fungovala potom dalej na vecne veky a nikdy inak

tak su aj sposoby ako zrusit vakcinu v ludskom telu
uplne je rozlozit na atomy a akby z tela vyparit a clovek zacne byt zdravy akoby nikdy vakcinovany nebol

ale to je uz trosku mimo temy

az padne suystem a WHO papalasi skoncia za rebro...

tak potom tu metodu ocistenie od vakcin budem ucit zadarmo
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

cepheus píše:
Pepík Ševců píše:Rád bych, abys tu svobodu volby neměl a budu se cítit bezpečněji ne za sebe, ale za spoustu potenciálně ohrožených lidí, když ji mít nebudeš. S tím nic nenadělám ;) A nemyslím to nijak zle.
Myslim ze tady uz jsou rozumny argumenty zbytecny, PŠ napsal jasne co ze je za ptaka:).
Ja vim, ale furt ho nechapu!!!

Cim ohrozim jeho deti, kdyz moje dite je nebo neni ockovane proti spalnickam? Ta ochrana je cca na deset let, pak uz ne. Takze ockovany "neohrozuje" sve okoli 10 let ze sveho 70-80leteho zivota! Predtim i potom onemocnet a roznaset muze. A stava se to, bezne, i v zemich, kde je 100% proockovanost batolat.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Tak to jsme dva, na jednoduchou otazku jak muze moje neockovany vnouce (deticky uz neplanuju, v tomto zivote stacily:)) ohrozit jeho vaxovany (tudiz chraneny) deti mi doposud neodpovedel:).
Zato jsme zjistili, jak on dospel (podle sebe), my jsem tu zustali hloupi nedostudovany (pocitovi) anti-vaxeri:).

Na to, ze nemas jedovatyho hada drazdit bosou nohou podle PŠ potrebujes idealne VŠ nejlepe v bio oboru:).
(Anebo ze Ti neco z Mendelejevovy tabulky prvku skodi):) ..
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:tak su aj sposoby ako zrusit vakcinu v ludskom telu
uplne je rozlozit na atomy a akby z tela vyparit a clovek zacne byt zdravy akoby nikdy vakcinovany nebol

ale to je uz trosku mimo temy
Neni, vsecko co JE (tedy i my) je slozeno z atomu, dokonala 3D iluze prostoru i casu (= kmitanim, pohybem atomu a castic):).
M.j. proto se deji i tzv. zazraky, zazracna uzdraveni a podobne ukazy:).

Posledni teorie v kvantove fyzice ukazuji smerem, ze castice se chovaji podle aktualniho prani pozorovatele, chovaji se presne tak jak si ON predstavuje ze se chovat maji, jakoby mu chtely v kazdem okamziku vyhovet:) .. jak a proc se jeste poradne nevi:).

Ale vubec to neodporuje ucenim, ze duse je to co ridi telo (hrubou hmotu, skafandr), spis je podporuje:).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

cepheus píše:
rudo píše:tak su aj sposoby ako zrusit vakcinu v ludskom telu
uplne je rozlozit na atomy a akby z tela vyparit a clovek zacne byt zdravy akoby nikdy vakcinovany nebol

ale to je uz trosku mimo temy
Neni, vsecko co JE (tedy i my) je slozeno z atomu, dokonala 3D iluze prostoru i casu (= kmitanim, pohybem atomu a castic):).
M.j. proto se deji i tzv. zazraky, zazracna uzdraveni a podobne ukazy:).

Posledni teorie v kvantove fyzice ukazuji smerem, ze castice se chovaji podle aktualniho prani pozorovatele, chovaji se presne tak jak si ON predstavuje ze se chovat maji, jakoby mu chtely v kazdem okamziku vyhovet:) .. jak a proc se jeste poradne nevi:).

Ale vubec to neodporuje ucenim, ze duse je to co ridi telo (hrubou hmotu, skafandr), spis je podporuje:).
suhlasim

prave cez ziarenie teda kmitanie je mozne kazdy atom proste zlikvidovat

a to samozrejme plati aj na kazdy atom dodany vakcinou
5 2 8
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

timeforce píše:Pepiku koukal jsi na to video co jsem poslal ma skoro dve hodiny mluvi tam lajk jako jsme my kterej precetl 30tisic stran a ockovani a udelal rozbor o tom kazdopadne je to zajimave a jednoduse se to posloucha když to vypravi clovek co není vedec nebo mudr .) osobne jsem precetl knihu varovne signály ockovani atd od prof. Strunecke kde jasne dokazuje skodlivost hliniku rtuti a dalších sracek co je ve vakcine to ze je rakovinatvorna uz nikoho nezajima jestli mas deti zacni premejslet a nechovej se jako ovce zjisti si FAKTA
mrknu na to
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

rudo píše:Pepik tie tvoje kecy preco sem nenapises naprikald:
v USA sa presadil zakon, ze je zakazane vysetriuvat formy vyrabajuce vakciny a je zaklazane tieto formy susdit za akekolvek dolsedky a je zakazane prist k zaveru ze vakcina nieco zle mohla sposobit
firmy nebudu nikdy odsudene a nebudu nikdy ani len platit pokuty a nahrady skod a nahrady za liecenie ci za pohreb
a tento zakon bol nanuteny postupne vladam celeho "civilizovaneho" sveta
Proc to nenapisu? Protoze si myslim ze to neni pravda. Alespon jsem o tom ani nikdy neslysel.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

No sneslo se tu toho na mne hodne. A tady jsem cekal malinko liberalnejsi diskuzi jak to tu byvalo driv. Prvni odpoved: ne, nejsem komunista. Ani netusis z jaky rodiny jsem, co delam a jak proti komunizmu pusobim. Druha odpoved: ne, neplati me nikdo za moje nazory. 3: vakcina neni ucinna 10 let ale 20 a pravdepodobne podstatne dele (najdi si studie), da se i preockovat. 4: Moje naockovane deti jsou ohrozeny tim ze vakcina neni 100pro ucinna jako nic na svete. Jde o schopnost viru sirit se v ockovany a malo ockovany populaci. Ohrozeny jsou ale hlavne lidi ktery nemohli byt z nejakyho duvodu ockovany (najdi si studie). 5: Ano vakciny zcela prokazatelne snizily na minimum rozsireni mnoha chorob po celym svete (najdi si studie). 6: Ano je mnoho dukazu o tom ze slouceniny hliniku a rtuti ve vakcinach nemaji zadne negativni ucinky (zjednodusuju) (najdi si studie). 6: Tezko se da o necem diskutovat kdyz jeden prohlasi ze tvoje zdroje jsou vsechny falesny a jeho zarucene ne. Na rozdil od Ruda si nemyslim ze je tu obrovska cast lidstva ktera se me snazi zahubit jen pro svoje poteseni. Konspiratorina mi je dost k smichu. Nu na vzdalenou plochu se pise blbe pomalu koncim. Chapu ze je jednodussi nekoho v diskuzi shodit (offroady) ze je jednoduchy napsat ze je oponent podplacenej. Ze je ovce ktera se necha zblbnout. Premejsleli jste nekdy o tom ze jste v roli tech ovci ktery si pestujou novodoby mesiasove a kouzelnici (pozor tim nemyslim raw koncept, ale vakcinaci, o chemtrails a jinejch hovadinach doufam nema smysl se bavit)? Na nektere veci selsky rozum proste nestaci to je treba si uvedomit, podle selskyho rozumu Zeme neni kulata a kdyz, tak slunce obiha kolem ni. Vy tady (spolu s konspiracnima autorama) neobjevujete novy skutecnosti, vy se vracite o mnoho let zpatky a snazite se poprit vyvoj. To je zcela prijatelny a da se o tom mluvit, coz jsem chtel. Pokud jsem ale podplacenej komunista, to je pak videt vase schopnost polemizovat s jinyma nazorama. A s.arik jsem narknul z chybnejch poctu, protoze tam proste mela nejakou pocetni chybu a i to mi prijde jako faul v diskuzi a za to se omlouvam. Uf. Howgh. Vas podplacenej nevzdelanej komunista PS, co jeste neprokoukl vsechny vrahouny sveta co po nem jdou ;) PS
Vranka

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Vranka »

Očkovat či neočkovat? Primárnější otázka zní: Funguje vůbec očkování?

Osobně jsem nenašla jediný důkaz. Proti placebu se vakcíny údajně netestují (testují se proti jiné očkovací látce). Rapidní snížení úmrtí na nemoci, proti kterým se očkuje jsme zaznamenali daleko před objevem první vakcíny a k dalšímu snížení dochází obdobně u populace proočkované i neproočkované, takže tuto statistiku jako důkaz také není možno použít.
Prosím tedy ty, co věří v účinnost očkovacích látek, aby uvedli k zamyšlení nějaký ten důkaz o účincích.

Děkuji
Vranka
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Ted aniz bych chteladoneknecna reagovat na Pepika, jsem jinde narazila na brutalni vytah studii souvisejicich s ockovanim...mj. o neucinnosti, vedlejsich ucincich, jinych pricinach epidemii resp. ustupovani nemoci.
326 stran jen nazvu a odkazu na oficialni pruzkumy. Necekam, ze si nekdo precte byt jedinou stranu nebo studii, ale stejne vlozim.
http://www.greenmedinfo.com/sites/defau ... on_all.pdf

To jen tak pro zajimavost, ze na kazdou studii "protilatky vydrzi 20 let" najdes studii "protilatky vydrzi sest let" samozrejme u stejne nemoci, a tak podobne s jinymi otazkami. Na Gardasil se umira vs. je zcela bezpecny a kdo ho odmita je hlupak...

Asi opravdu nema cenu mavat fakty, v tomhl babylonu, at si kazdy veri, cemu chce.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Jo a zdrojem tech studii je US National Library of Medicine, jejich pocet je 200.
Predpokladam, ze jich tam maji jeste nejmene 2000 pro-ockovaciho vyzneni, ale kdo je platil zeano? Vyrobci vakcin...nikdo jiny.

Kdo platil ty protiockovaci? Nezavisle organy? Farmafirmy dbajici na objektivni pravdu a nejlepsi dobro pro deticky? Nahlednete sami...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Vranka píše:Očkovat či neočkovat? Primárnější otázka zní: Funguje vůbec očkování?

Osobně jsem nenašla jediný důkaz. Proti placebu se vakcíny údajně netestují (testují se proti jiné očkovací látce). Rapidní snížení úmrtí na nemoci, proti kterým se očkuje jsme zaznamenali daleko před objevem první vakcíny a k dalšímu snížení dochází obdobně u populace proočkované i neproočkované, takže tuto statistiku jako důkaz také není možno použít.
Prosím tedy ty, co věří v účinnost očkovacích látek, aby uvedli k zamyšlení nějaký ten důkaz o účincích.

Děkuji
Vranka
Souhlasim, bezpecnost se neporovnava nikdy s placebem, ale vzdy s jinou vakcinou nebo adjuvans hliniku bez antigenu.
Pokles umrti i nemocnosti, presne tak nesouvisi s ockovanim, ale hygienou, vyzivou, kanalizaci, diagnostikou, lecenim a izolaci nemocnych. Tak jako nam zmizela obrna, tak zmizela i cholera a tyfus, proti kterym se plosne nikdy neockovalo.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

My o vlku...

Slyšte slyšte poddaní - to je ale náhodička, jak hezky STÁTNÍ vlády (a že jsou to všude - na libovolnou světovou stranu kam se podíváš - kovaní bolševici MENTALITOU)...narušili veřejnou debatu a rovnou poroučejí přes media (Systémové mediální protilátky umějí vypouštět do myslí otroků a arsenál servilním přisluhovačům už docela spěšně):
"Německo bojuje s vlnou spalniček, v Berlíně na ně zemřelo dítě
Dnes 14:00 - Berlín

Celé Německo se potýká s rozsáhlou vlnou onemocnění spalničkami. Nemoc si již vybrala první oběť, v Berlíně na ni zemřelo rok a půl staré batole. V pondělí o tom informoval berlínský zastupitel Mario Czaja. Kvůli spalničkám zůstala v pondělí uzavřena i jedna z berlínských škol.

V Berlíně se spalničky začaly šířit loni v říjnu a od té doby jimi onemocnělo 574 lidí. V celém Německu se loni touto nemocí nakazilo 1774 pacientů, což je desetinásobek proti roku 2012, vyplývá ze zdravotnických statistik.

Czaja v pondělí uvedl, že spalničkám 18. února podlehl malý chlapec. Zatím se neví, zda byl očkovaný a jak se nakazil.

Kvůli těžkému případu spalniček se v pondělí uzavřela pokračovací škola v berlínské čtvrti Lichtenrade. Spolužáci a učitelé nemocného musejí hygienikům předložit očkovací průkazy a případně se nechat očkovat, škola by ale měla v úterý opět normálně fungovat.
Očkování má 95 procent dětí

Podle Institutu Roberta Kocha je v současnosti většina německých dětí před nemocí chráněna, očkování jich podstoupí 95 procent. Problémem ale mohou být dospělí, kteří se v dětství vakcíně vyhnuli a nyní je může nemoc ohrozit. Institut proto vyzývá k masivní kampani zaměřené na očkování dospělých. Ministerstvo zdravotnictví se k návrhu zatím nevyjádřilo.

Na spalničky není žádný specifický lék. Léčí se pouze projevy onemocnění – horečka a další nepříjemné symptomy. U dospělých bývá onemocnění často odhaleno později než u dětí, a spalničky jim tak mohou způsobit vážnější problémy. Nemoc může při těžkém průběhu provázet zápal plic nebo encefalitida.

Spalničky (Morbilli)

Jedná se o virus, který se šíří jako kapénková infekce, vzdušnou cestou. Inkubační doba trvá 10 až 14 dnů

Spalničky provází kromě zarudlé vyrážky horečka, kašel, rýma a zánět spojivek. Nemoc zprvu připomíná chřipku, začíná v horních cestách dýchacích. Postupně pak vyraší načervenalá zarudlá vyrážka, která se šíří nejčastěji od hlavy a krku. Postupuje k dolním končetinám. V dutině ústní se projevuje bílými skvrnkami.

U osob s nízkou imunitou probíhají ve vážnější podobě. Vyrážku můžou navíc zkomplikovat bakterie, které se lehce dostanou do malých ranek.

V České republice se spalničky téměř nevyskytují díky povinnému očkování. Nemoc se proto objevuje jen u dospělých nebo dospívajících dětí, které nebyly očkovány vůbec nebo jen jednou dávkou. Ohroženy jsou také těhotné ženy.

Spalničky patří celosvětově mezi nejčastější příčiny úmrtí dětí do 5 let. Většina případů úmrtí na spalničky byla zaznamenána v rozvojových zemích.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -dite.html

Ministerstvo může nadále nařizovat očkování dětí, rozhodl Ústavní soud

Ministerstvo zdravotnictví může i nadále nařizovat povinné očkování dětí. V pondělí o tom rozhodl Ústavní soud. Za vyhýbání se povinnosti může být rodičům udělena pokuta ve výši 10 000 korun.

Jednání Ústavního soudu

Dnes 14:04 - Brno
(Aktualizováno: 14:10 )

O zrušení povinnosti žádali soudy rodiče, kteří po vleklém sporu museli zaplatit každý po 4000 korunách, protože nezajistili očkování svého potomka takzvanou hexavakcínou.

ÚS očkování řešil vícekrát. Podle základního nálezu z roku 2011 lze rodičům sankci prominout jen v individuálních a odůvodněných případech, například když očkování prokazatelně odporuje náboženskému přesvědčení rodiny. V takové situaci by měl stát od nátlaku na odpůrce očkování upustit. Jinak ale ÚS tehdy potřebnost a ústavnost povinného očkování dětí nezpochybnil, je to prý spíše politická a expertní otázka.

Názory na prospěšnost očkování se liší, někteří lidé považují vakcíny za nebezpečné. Pro děti v Česku je nyní povinné očkování hexavakcínou, která pokrývá záškrt, tetanus, černý kašel, dětskou obrnu, žloutenku typu B a onemocnění vyvolaná bakterií Haemophilus influenzae typu B. Další povinná vakcína chrání před spalničkami, zarděnkami a příušnicemi.
http://www.novinky.cz/domaci/362406-min ... -soud.html
Aneb - když něco nefunguje - přidáme toho! :D
PS.: Mimochodem trochu odkloním od tématu - spíše obecně - komu půjde těch "vysouzených desetitisíce peněz? - Poškozenému? A to je kdo? Chudinka vrchní vydřiduch, šikanér který namísto argumentů a poctivosti rovnou sahá ke zneužívání síly- stát? (Asi je to nedobrovolná obětina na dobudování toho jejich byrokratického ráje ve kterém už jsou - jakoby v jiném světě. Pro jimi neprivilegované to znamená peklo na zemi.)
Naposledy upravil(a) Syrovozrout dne úte úno 24, 2015 0:05, celkem upraveno 4 x.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Jindra »

Syrovozrout píše:lze rodičům sankci prominout jen v individuálních a odůvodněných případech, například když očkování prokazatelně odporuje náboženskému přesvědčení rodiny
tohle "miluju". stačí na něco věřit (míním tím náboženství) a jsem v pohodě. a já, který nevěří, musím dát děti očkovat :( :( :(
grrrr
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

s.arik píše:Ted aniz bych chteladoneknecna reagovat na Pepika, jsem jinde narazila na brutalni vytah studii souvisejicich s ockovanim...mj. o neucinnosti, vedlejsich ucincich, jinych pricinach epidemii resp. ustupovani nemoci.
326 stran jen nazvu a odkazu na oficialni pruzkumy. Necekam, ze si nekdo precte byt jedinou stranu nebo studii, ale stejne vlozim.
http://www.greenmedinfo.com/sites/defau ... on_all.pdf

To jen tak pro zajimavost, ze na kazdou studii "protilatky vydrzi 20 let" najdes studii "protilatky vydrzi sest let" samozrejme u stejne nemoci, a tak podobne s jinymi otazkami. Na Gardasil se umira vs. je zcela bezpecny a kdo ho odmita je hlupak...

Asi opravdu nema cenu mavat fakty, v tomhl babylonu, at si kazdy veri, cemu chce.
Jiste, at kazdy mysli, jak chce. Diskutovat o tom ale smysl ma vzdycky. Ale obavam se ze je tu malo lidi nakloneno k diskuzi, nevadi zkusil jsem to :) PS
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

Pepíku, např. já jsem Ti nenadával ani nebyl osobní a přesto jsi také debatu nevedl, tak co.

Navíc řeči se vedou a karavana politiků jede dál jakoby se nechumelilo, vůbec to nemá vliv.
Tak nevím k čemu je, že se snažíme vůbec v čemkoli kdekoli o cokoli...
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Ministerstvo varuje před hrozbou vzestupu případů onemocnění spalničkami, pokud dojde k poklesu proočkovanosti, a upozorňuje na zvýšený výskyt spalniček ve Velké Británii v důsledku klesající proočkovanosti. Už ale neuvádí, že vzestup výskytu této dětské nemoci jde napříč zeměmi s povinným i nepovinným očkováním, jde o počet nemocných v řádu desítek až stovek na 10 milionů obyvatel a že počet nemocných nevypovídá vůbec o tom, zda se vyskytlo i nějaké trvalé poškození zdraví nebo úmrtí v důsledku nemoci. V Bulharsku je očkování proto spalničkám povinné ve schématu 1 + 1 jako v ČR, přesto je tam výskyt spalniček vyšší než ve Velké Británii.
Z http://llp.cz/2014/06/reakce-na-tvrzeni ... e-skupine/
(Vztaženo na počet obyvatel, jinak by to nebylo moc porovnatelné... Tím netvrdíme, že povinně očkující státy mají plošně více spalniček, jen negujem opak: Není pravda, že povinné očkování a vysoká míra proočkovanosti populaci ochrání a spalniček bude méně. Dospělí už ochranu nemají a vesele šíří a sami podléhají vážným komplikacím častěji než děti.)

K tomu mrtvemu batoleti, je mi velmi lito rodicu.
Pokud nebyl ockovany, media by to okamzite rozmazla, divila bych se, kdyby se tak zavazny fakt objevil dodatecne :shock: MMR se ockuje o 15 mesicu, takze dite rok a pul stare v sobe muze mit jednu davku vakciny...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

V CR... Očkují se děti od 15 měsíců, přičemž přeočkování následuje po šesti měsících od první dávky. Po loňských kontrolách hladiny protilátek u dětí odborníci doporučili posunout druhou dávku až na sedm let věku.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nemecko-spalnick ... anicni_bse

Jinymi slovy, dosavadni hladiny protilatek u starsich deti a dospelych staly za starou backoru...takze epidemie nezpusobuji ojedineli odmitaci, ale spolu s nimi i mainstream.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

A koncim konecne nalezenym prohlasenim, starym dva roky, ale stale platnym... http://rizikaockovania.sk/spravy/ts_osypky_2012.html
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -dite.html

Je mi jej strasne lito, je to nevinna cista detska dusicka, jeste maly dite, nicmene jsi PŠ ochoten toto cislo zvysit celoplosnou vakcinaci jen kvuli panice, kterou to vyvola u lidi a nekdo toho sproste vyuzije a nakuka jim ze ma lek - vakcinu ?
Vzdyt to tam krucinal rovnou pisou, ze budou tlacit vic na vakcinaci, kvuli 1 (slovy jedne) obeti, zvlastni .. to uz nevidis jako manipulaci ?
Kdo je vic manipulovatelny ?? Hmmm ..

Sry za faul s offroudama, do te doby si fauloval jen Ty:).
(S.arik s matematikou, my zaostali nevzdelanci tady, Ty uz jsi nekde jinde dal apod., cize splnilo ucel sebereflexe).
C.F.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

s.arik píše:Pokles umrti i nemocnosti, presne tak nesouvisi s ockovanim, ale hygienou, vyzivou, kanalizaci, diagnostikou, lecenim a izolaci nemocnych. Tak jako nam zmizela obrna, tak zmizela i cholera a tyfus, proti kterym se plosne nikdy neockovalo.
Skoda ze tu nemam hned tri palce nahoru :D .. presne, nezijem uz davno jako cunata, i kdyz i to je u nekoho porad diskutabilni:).

Naproti tomu takove Ganze plave od splasku, mrsin krav i lidi uplne vsecko, ti lidi se v tom machaji, snad to i pijou, ale tela jejich deti tam neplavou (aspon ne mrtva), proc asi ? :).
Pochybuju ze za to muze nejaka stupidni celoplosna vakcinace:). Ta "prirozena vakcinace" - od mala samotnou rekou Gangou snad, mozna ?:).
Nebo jen "Jiny kraj, jiny mrav", nebo co tam pusobi ? "Vira Tva Te uzdravila" (placebo ze reka je posvatna), co myslite lidicky ? :D
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

cepheus píše:http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -dite.html

Je mi jej strasne lito, je to nevinna cista detska dusicka, jeste maly dite, nicmene jsi PŠ ochoten toto cislo zvysit celoplosnou vakcinaci jen kvuli panice, kterou to vyvola u lidi a nekdo toho sproste vyuzije a nakuka jim ze ma lek - vakcinu ?
Vzdyt to tam krucinal rovnou pisou, ze budou tlacit vic na vakcinaci, kvuli 1 (slovy jedne) obeti, zvlastni .. to uz nevidis jako manipulaci ?
Kdo je vic manipulovatelny ?? Hmmm ..

Sry za faul s offroudama, do te doby si fauloval jen Ty:).
(S.arik s matematikou, my zaostali nevzdelanci tady, Ty uz jsi nekde jinde dal apod., cize splnilo ucel sebereflexe).
C.F.
Moje presvedceni je, ze se pocet umrti s vakcinaci nezvysi, klesne. Pokud by se nevakcinovalo, to bysme teprva koukali. A s tou Gangou? Jisteze tam umiraj deti v rannym veku jak na bezicim pase, jakou mas predstavu?
PS
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

A z čeho to přesvědčení vychází? Můžeš to nějak vysvětlit?
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Z meho linku vyse:
Napriek tomu sa epidémie osýpok nevyskytujú a úmrtnosť na osýpky na Slovensku klesla o 94% už v rokoch 1921-41, čiže 3 desaťročia pred zavedením očkovania. Obdobný vývoj v iných krajinách spoľahlivo dokazuje, že význam očkovania sa hrubo zveličuje.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

Syrovozrout píše:A z čeho to přesvědčení vychází? Můžeš to nějak vysvětlit?
Mam omezeny moznosti psani, tak za tyden, pokud na to najdu silu. Nemam moc naladu vyhledavat dukazy, ktere vzapeti vsichni tady oznaci za podplacene studie, protoze se to proste hodi, sorry. Navic me tu celkem nasralo oznacovani za komunistu a podplacence. To je typicky chovani konspiratoru a bez odpusteni zhovadilcu. Takze premyslim, coz vas asi mrzet nebude, ze se asi zas na pet let odmlcim, treba se tu osazenstvo dostatecne obmeni nebo dospeje a bude ochotny k diskuzi jako driv. PS
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Pepiku ignorujes vsetko odkazy linky a vsetky oficialne udaje ktore si mozes ziskat o tom ze vakcinacia voibec nepoomaha iba skodi

to vsetko sa ti nehodi do tvojej ustrasenej malinkej filozofie

a tak tu hras urazeneho a ukrivdeneho

vies nukat ludom blbosti a falosne tezy, to dnes uz nie je med lizat'
ludia su uz neni blbi

tak si chod medzi seberovnych a traste sa tam strachom a chodte sa napichavat medicna vas zachrani
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

A kde že je tedy možné "nadstandardní" zacházení - dialog - jako rovní s rovnými - když není v zaslepeném "hlavním proudu"?
Očekáváš zde od někoho něco diametrálně odlišného čeho se stejně tak nedostává jinde?? - Oni nemusí, zato po nás se chce abychom byli "jelimánci" a troubové všehosvolní? Že se má třeba zrovna s tebou jednat v rukavičkách? Uvědom si, že ti z pozice moci útočí, kdežto vezdejší se v zásadě pouze BRÁNÍ (a to už po stopadesáté pod stejnými stále omýlanými "útoky" na náladě nedodá - možná i z toho může být ta apriorní nevraživost, kdoví.)
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
timeforce
Příspěvky: 18
Registrován: čtv úno 12, 2015 1:40

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od timeforce »

PEPICKU tady mas ty grafy co hledas jsou nize pod clankem muzes studovat porovnávat nebo me napises ze je to falesny aniz by jsis to overil precetl nakou knihu jen plácáš bludy presne jak pisou ostatní ani nemas poradnej argument kterej bych rad slysel protože nejsem odpůrcem ockovani jen se drzim faktu ..

http://www.margit.cz/ockovani-hypotezy-versus-fakta/


Shromážděná data prokazují dvoj- až pětinásobně vyšší nemocnost očkovaných dětí ve srovnání s nenaočkovanými dětmi.
Výsledky této studie mohou být podle autorů zkresleny tím, že rodiče nenaočkovaných dětí také častěji živí své děti zdravou stravou a na místo konvenčních léků většinou upřednostňují přirozená léčiva
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ajajaj, silo casu, tos nemel, tos nemeeeeel :mrgreen: ..
Slimakovou uz PŠ taky oznacil za pomatence, ajajajaj ! :D
Druhy se muzou oznacit za bludare, ale jeho nesmis, to se hned nas..e, i kdyz mysleno jako vtip s tim komousem:).
Pac se tak zacal chovat co se ockovani tyce - nanutime Vam Vase dobro silou:)).

"My ten Mir uhajime atomkama, i kdyby mela Zem puknout" mi to pripomnelo, sry PŠ :mrgreen:))) .
Naockujem Vas protiVasi vuli je UPLNE to samy, ne komousi, horsi nez komousi je mozna presnejsi:).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

nanucovat nieco ludom proti ich voli

na to sa mi moc komunizmus nehodi

ale co sa hodi:

vatikanizmsum, scientologismus, demokratizmus, liberalizmus bruselismusm fasismus nacizmus, NATO EU, zahranicne zaujmy USA

cabalismus, globalizmus
5 2 8
timeforce
Příspěvky: 18
Registrován: čtv úno 12, 2015 1:40

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od timeforce »

Cepheus- Kazdej kdo jde proti vlne je pomatenec a blazen :)stim nic neudelas muzes mit svatej svitek od boha kde bude napsano ockovani je skodlive myslis ze ti někdo uveri vždy budem za blazny co roznasej nemoci .)je to hrozny mit pravdu a nikdo ti neveri to se tyka čehokoliv ve svete .)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

timeforce píše:Cepheus- Kazdej kdo jde proti vlne je pomatenec a blazen :)stim nic neudelas muzes mit svatej svitek od boha kde bude napsano ockovani je skodlive myslis ze ti někdo uveri vždy budem za blazny co roznasej nemoci .)je to hrozny mit pravdu a nikdo ti neveri to se tyka čehokoliv ve svete .)
to je casovo limitoivane

ked velke media zmenia pesnicku aj ovcania si zacnu inu pospevovat

vzdy je o modnosti a o tom ze vo velkom stade je istota

aj ti agresivni grazli si zvycajne nic nedovolia pokial nie su v stade na futbalovom stadione alebo netiahnu v tisicoch zo stanice na stadion

takze ked media otocia, otocia aj ovcania a potom aj ten agresivny propagandista pusti do gati a stichne, zatial sa len schovava v stade.


posledne tyzdne svetove media hodne otocili vo vela temach je to az neuverotlene jak to zrazu prislo

a upzorneujem aj tu :

uz vyse tyzdna v Pensypovanii je zamknuta hlavna budova CIA a nik nemsie dnu do "prace" cela organizacia boila paralyzovana a je necinna okrem ojedinelych agemntov ktory idu dalej na vlastnu past

media zatial o tom nepisu a najme nevysvetluju....

ale uz sa to otaca v prospech ludstva

podla mna do 2-3 rokov bude vakcinacia zrusena zakazana, ta celoplosna a ostane snad len nejaka ta ked sa cestuje do exotoickcyh krajin na nejak specialne napriklad tropicke choroby na ktore nasa imunita nikdy nebola nastavena

ale aj tam su ucinnejsie naprikald homeoptaicke pripravky
5 2 8
timeforce
Příspěvky: 18
Registrován: čtv úno 12, 2015 1:40

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od timeforce »

RUDo-Vakciny nikdy zruseny nebudou to je jako by jsi chtěl zrusit aby se prestala vyrabet COCA Cola protože skodi detem .)V tomhle smeru si musí každý najit cestu svou i ten Pepik me se snažila presvedcit moje mudr at ockujem dal ale když jsem videl co to udelalo snasim dítětem ihned jsem podepsal revers nebudu rozebirat co vsecko tomu předcházelo nemam momentalne cas kazdopadne nase mudr nas zastrasuje tim ze muze třeba chytit nemoc i z rohliku když mu ho dame v obchode pak na nas zkousela ze mu spatne srusta hlavicka ze to muze bejt ohledne toho ockovani proto jsme tam prestali uplne chodit jsme 2 roky zdravy jen infekce kterou dostal do otevrenych rostoucích zoubku oproti jiným detem je to neskutecny uspech jelikož naší vrstevnici byli uz minimalne i 10krat nemocny hlavicku mame v poradku krasne se to do dvou let zatahlo bojim se scim prijde mudr priste .))
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Respekt opet jedine medium, ktere si dovolilo zverejnit kritiku systemu i soudu, nad kterou stoji za to se zamyslet! Lazne me pobavily...
http://respekt.ihned.cz/fokus/c1-635850 ... -povinnost
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

No jo, kdyz to je tak, ze k mistnimu osazenstvu cosi citim. Shoduju se s mnoha lidma s nazory v otazkach stravy, nekdy taky ne, pravda. Je dost tezky vstoupit do diskuze zahlceny jednosmernym uvazovanim, to musite uznat. Tezko muzu na vsechno reagovat, tezko muzu shanet na vsechna tvrzeni odkazy (mimochodem, cetl jste nekdo diskuzi pod tim clankem pí. Slimákové, i tak znacne amaterskym?). Ale je pravda v tom, ze vy mate jasno a ja bych mel snaset dukazy, vlezl jsem do jamy lvove :D Nezlobte se, na to nemam silu, je to jen veci toho neverit nevzdelancum a sam se vzdelavat, zcela mimo to, co tvrdi Rudo, protoze bez pardonu mam pocit, ze je mentalne vysinutej. Vas podplaceny, ovci, komunisticky PS
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

timeforce píše:RUDo-Vakciny nikdy zruseny nebudou to je jako by jsi chtěl zrusit aby se prestala vyrabet COCA Cola protože skodi detem .)V tomhle smeru si musí každý najit cestu svou i ten Pepik me se snažila presvedcit moje mudr at ockujem dal ale když jsem videl co to udelalo snasim dítětem ihned jsem podepsal revers nebudu rozebirat co vsecko tomu předcházelo nemam momentalne cas kazdopadne nase mudr nas zastrasuje tim ze muze třeba chytit nemoc i z rohliku když mu ho dame v obchode pak na nas zkousela ze mu spatne srusta hlavicka ze to muze bejt ohledne toho ockovani proto jsme tam prestali uplne chodit jsme 2 roky zdravy jen infekce kterou dostal do otevrenych rostoucích zoubku oproti jiným detem je to neskutecny uspech jelikož naší vrstevnici byli uz minimalne i 10krat nemocny hlavicku mame v poradku krasne se to do dvou let zatahlo bojim se scim prijde mudr priste .))
pokial veris ze system nikdy neskonci tak ano mas pravdu

ale svet sa nevyvija linearne neda sa extrapolovat

pricghadzaju teraz take zmeny o ktorych by kazdty tvrdil ze su nemozne

a ako padne system padne ockovanie a ine zbrane hromadneho nicenia

co s atyka cocacoly - pradaoxne je to jediny napoj okrem citesj vody ktory ma vs sebe uzitocne veci a ja si ju kupujem a obcas pijem umyslene

takze zakazovat zdravu vec mohol ten umierajuci system

v buducnosti sa skor zrusi vyroba umelych ovocncyh juicikov a inych sladenych malinoviek
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Pepík Ševců píše:No jo, kdyz to je tak, ze k mistnimu osazenstvu cosi citim. Shoduju se s mnoha lidma s nazory v otazkach stravy, nekdy taky ne, pravda. Je dost tezky vstoupit do diskuze zahlceny jednosmernym uvazovanim, to musite uznat. Tezko muzu na vsechno reagovat, tezko muzu shanet na vsechna tvrzeni odkazy (mimochodem, cetl jste nekdo diskuzi pod tim clankem pí. Slimákové, i tak znacne amaterskym?). Ale je pravda v tom, ze vy mate jasno a ja bych mel snaset dukazy, vlezl jsem do jamy lvove :D Nezlobte se, na to nemam silu, je to jen veci toho neverit nevzdelancum a sam se vzdelavat, zcela mimo to, co tvrdi Rudo, protoze bez pardonu mam pocit, ze je mentalne vysinutej. Vas podplaceny, ovci, komunisticky PS
mas pravdu kto zhana a zozenie informacie a poctivo ich studuje a pritom ma vzdelanie aj z oblasti biofyziky a vyzna sa v mnohych medicinksych i skutocncyh liecebnych metodach a tak sa vie dat dokopy fakty co su dostupne o vakcinacii

tak je pre teba mentalne vysinuty'
pretoze NORMALNY clovek sa vysere na stuydium a veri tomu co mu naroadi maxisterstvo chorobnictva ved na to ams vladu abuy za teba ako obcana vo vsetkom rozhodla

takze ty si ten normalny - bezny priemerny normovany ovcan

ja som ten mentalne vysinuty podla kriterii rotschildovskej psyhologie

:mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

No, když myslíš, co nadělám.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Pepík Ševců píše:No, když myslíš, co nadělám.
zacni sa vzdelavat

a zacni rozmyslat vlastnou hlavou

boli to len trosku, da sa na to zvyknut
5 2 8
timeforce
Příspěvky: 18
Registrován: čtv úno 12, 2015 1:40

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od timeforce »

Rudo- Je pro me novinka ze coca cola je zdrava nebranim se tomu kde najdu nakej impuls k tomu abych zjistil ze je zdrava aspartam se tam nedava ??
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Pepík Ševců píše:Nezlobte se, na to nemam silu, je to jen veci toho neverit nevzdelancum a sam se vzdelavat, zcela mimo to, co tvrdi Rudo, protoze bez pardonu mam pocit, ze je mentalne vysinutej. Vas podplaceny, ovci, komunisticky PS
Pepiku, vysinuty je ten co se snazi ostatni lidicky presvedcit o sve pidi-pravde (= JEHO videni Sveta = cca jedna sedmimiliardtina videni Sveta) :wink: .
A je proto i ochoten uvrhnout jiny lidi do nesvobody, nebo je pripravit i o zdravi ci zivoty:).
Viz ty nestastny offroudy co Ti lezi porad v zaludku + komunisticky chovani, ne z bys byl primo komous, jen moresy "verejnyho zajmu" jsou velice podobny:).
A ze si vsemozny firmy plati studie ? (ne spotrebitele, podobne firmy lobbuji v politice) je legalni, nebo ne ? .. tak co se cilis ze jsi podplaceny, kdyz se Te to taky netyka ? :D

P.Š.1 Mas offrouda ? :D
P.Š.2 Obecna uvaha(!) - Muzes kricet a protestovat jak nahlas chces ze nejsi komous, kdyz ale schvalujes napriklad vyvlastnovaci zakon (nebyl dosud zrusen, co kdyby se nam hodil na vzpurny individua) komunista vnitrne jsi, a muzes se rozcilovat a urazet jak chces:).
(fakt neni osobni, jen obecny priklad !!!)
Naposledy upravil(a) cepheus dne stř úno 25, 2015 20:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

timeforce píše:Rudo- Je pro me novinka ze coca cola je zdrava nebranim se tomu kde najdu nakej impuls k tomu abych zjistil ze je zdrava aspartam se tam nedava ??
Nesmis kupovat "light" .. ta by pak mela byt bez jedu na termity:).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

timeforce píše:Rudo- Je pro me novinka ze coca cola je zdrava nebranim se tomu kde najdu nakej impuls k tomu abych zjistil ze je zdrava aspartam se tam nedava ??
no su rozne druhy jedna ma ten poctivy cukor tp je ta prava a ptom su nejake druhy akoze bezcukrovych - ZERO a tie maju nejake sajratjty

ide predosvsetkym o fosfor - kyselina fosforecna v nejakej vysokej koncentracii a velmi stravitelnej forme

nejaky stary cesky lekar o tom mal clanky ja nemam linky uz

ale mam osobne skusenosti a mam osobne informacie naprikald od vrcholovych atletov co aj brali medajle na OH ze jedine pitoe pravej cocacoly im dovoli pokracivat v zavode a dokonca vyhrat

ziadne ine spiortive napoje a srackove gely nic nepomaha pritom nepomaha ani ziadna ina forma cukru a kofgeinu

ide ciste o ten fosfor hocu sportovci tomu nerozumeju ze co a preco, len je dlhorcone v prtaxi overene

mylim ze pepsi ma tiez nejaky fosfor ale asi menej, ja som zlozenie nestudoval ale pocul som to do niekoho kto sa na to pozrel
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

V kruzích se proslýchá, že... že...vakcínou (tak jak je dnes pro obyčejné lidi dělaná) nelze dostat do těla jakoukoli jinou imunitu než jakou to originální tělo v podstatě UŽ MÁ samo bez ní. (Ostatně - propagátoři vakcinačních programů ani nic takového netvrdí - že snad dokážou, že dokážou dodat do těla odolnost proti něčemu proti čemu by ji jinak nemělo (respektive nebylo schopno vytvořit či ve správný čas a posloupnosti aktivovat a zase dezaktivovat.)

Pokud si někdo myslí, že lze, tak ať uvažuje JAK by to bylo možné a bylo by namístě tedy uvést KTERÁ látka nebo komplex látek (snad jimi nemyslí ona "konzervační antibiotika" a podobná různá aditiva ve vakcínách) vpravených vakcínami - a jakým mechamismem - posílí imunitu a rozšíří její působnost o NOVOU ODOLNOST KTEROU ORGANISMUS PŘEDTÍM NEDISPONOVAL - A TUTO LÁTKU ZÍSKÁ PROKAZATELNĚ PRÁVĚ Z VAKCÍNY A JINAK TO MOŽNÉ NENÍ.
(Nejde-li přímo o injektované komplementy jako interferony, imunoglobuliny, atd. - což se ale obvykle nezve očkováním.
Ty nepřetrvají a muselo by se to stále opakovat, pročež to není ona "SPECIFICKÁ" imunita ohledně nějaké nemoci, nýbrž uměle navozená hladina jen pár druhů všeobecných úderných látek... Ještě jiným případem je léčení - z krve oběti choroby extrahovanými - protilátkami, což se však také neřadí do běžných vakcinačních programů.)

PS.: Říká jedna imunitní buňka druhé: Hele, munice! - budeme se koulovat hliníkovými komplexy! Mezitím se kolem proplíží škodná a mne si ruce jak je tělesná stráž perně zabavená.,.
Nakonec - nestačilo by ke zvýšení zdraví jen píchat hliníkové komplexy (Nezkoušejte! Je to jen suchý vtípek ad absurdum.) či ty správné úředně schválené dobroty získat i jinak než z pichu?
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

povidne tie vakciny boli apson vitarianske

smoothie z obliciek choreho simpanza ale baboona ale nejakej inej opice

rovno za ziva vyrezat oblicky hodit do mixera a cerstve (nevarene, ma to emzymy) peke rovno sup do tela a naco sa budeme zdrzovat cez zaludok, rovno si to pichnime do zily

vsak intarvenozkou sa da vyzivovat ked niekto tak dostane do zubov ze ma zdrotovanu sanku
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Jindra »

.
dopisuju si občas ohledně očko s pí Elekovou i Prof. Struneckou a Anna mi právě napsala info s žádostí šířit, tak vkládám i sem

Reakce na článek Jiřího X. Doležala
Do mediální smršti, kterou vyvolalo rozhodnutí Ústavního soudu o očkování dne 23. 2. 2015, cítil zjevně zcela nutkavou potřebu zasáhnout svým „kvalifikovaným“ pohledem1 i publicista, kuřák marihuany a nositel titulu Mediální mrdka 2005 (citováno z jeho profilu)2 – Jiří X. Doležal. Jeho výrazy, kterými nazývá matky dětí, jejichž děti byly postižené následky očkování je nám proti mysli opakovat, avšak nikdy bychom si ani nepomysleli, že něco takového může otisknout časopis pro širokou čtenářskou obec. Nemůžeme však nechat bez povšimnutí jeho hodnocení situace v oblasti očkování, protože co věta, to důkaz, že neví, o čem píše. Děkuje dokonce Bohu za to, že ústavní soud (podle jeho domněnek) patrně sdílel stejné argumenty jako on a nevyhověl „nedepilovaným biomatkám s vytřeštěnýma očima“, které požadovaly, aby do jejich dětí lékaři nepíchali jehlou. Během naší dlouholeté praxe jsme se přesvědčili, že rodiče (tedy i otcové) dětí, které byly postižené očkováním, mají často mnohem podrobnější informace o vakcínách, než jejich pediatři. Hned první Doležalovy údaje o nežádoucích účincích (NÚ) vakcín u jednoho z desetitisíce dětí, lze snadno vyvrátit přečtením příbalových letáků. Ale i když můžou vážné NÚ, jako je smrt nebo doživotní invalidita postihnout jedno z desetitisíce dětí, co kdyby to bylo zrovna vaše dítě? Jedním z vážných NÚ očkování je encefalitický pláč, který signalizuje otok a zánět mozku. Výrobci vakcíny Infanrix hexa uvádějí, že neobvyklý pláč, tedy ječivý, ostrý a neutišitelný pláč, který trvá několik hodin i dní, se může vyskytnout u více než jedné z deseti dávek vakcíny, tedy minimálně u každého desátého dítěte. Tuto vakcínu dostane kojenec ve dvou měsících, potom ve 3. a opakovaně ve 4. měsíci a ještě k 1. narozeninám. Právě tato hexavakcína je kritizována například i proto, že obsahuje antigeny proti hepatitidě B, která, jak jistě J. X. Doležal ví, se přenáší infikovanými jehlami nebo nechráněným pohlavním stykem. Dokonce i odborný tým pracovníků SZÚ toto očkování na základě zevrubné analýzy kojencům nedoporučil3, avšak jiní odborníci ho zavedli jako povinné. Pokud by kojeneček dostal k této povinné vakcíně ještě doporučované vakcíny proti pneumokokům a rotavirům, dostane se do jeho tělíčka dvěma vpichy jehlou na 30 antigenů ve směsi hliníku, formaldehydu, glutamátu a dalších prokazatelně toxických látek. Pokud by snad Doležala zajímal názor našich předních autorit v očkování, prof. Prymuly a prof. Chlíbka proč neočkovat proti pneumokokům, může se s detaily tohoto zdůvodnění seznámit na jejich prezentacích4, 5. Kojenci tak dostávají opakovaně do svých tělíček při každém z uvedených očkování 264 μg hliníku. Dospělý člověk dostane při očkování proti hepatitidě B 7, 1 μg hliníku a je popsáno, že tato dávka dokáže u dospělého vyvolat stav, který označujeme jako ASIA (autoimunitní zánětlivý syndrom), případně makrofágovou myofascitidu. Kdo může s určitostí tvrdit, že kojencům tyto opakované dávky neurotoxického hliníku neškodí? Proč asi byla hexavakcína zakázána v Itálii a proč se u nás nesmí informovat o jejích NÚ7

Doležal straší, že se vrací tuberkulóza, ale patrně nemaje děti zjevně neví, že očkování proti tuberkulóze bylo z našeho očkovacího kalendáře odstraněno právě kvůli příliš velkému počtu NÚ6. Jak nám v osobní korespondenci napsal významný český pediatr prof. Jan Janda: „A právě pediatři se snažili několik let omezit očkování proti TBC, protože NÚ vakcíny nebyly vyváženy benefitem očkovací látky!“

Je také zjevné, že se nenamáhal přečíst si práci Andrewa Wakefielda s 12 spoluautory publikovanou v Lancetu (1998). Díky novináři a členovi skupiny skeptiků Brianu Deerovi je tato publikace dostupná široké veřejnosti na internetu8. V ní totiž Wakefield nenapsal, že v důsledku očkování MMR se vyvíjí autismus, pokud tam takovou větu najdete, můžete ji zveřejnit. Nebylo to zásluhou „biomatek“, ale zastánců a propagátorů očkování, že byl Wakefield obžalován a Doležal si již nepřečetl, že jeho spoluautor a vedoucí týmu byl později zproštěn obžaloby9. Brian Deer byl usvědčen z podvodu a neznalosti a patřil zřejmě do stejné skupiny autorů, jako Doležal. Na veřejnost se dostal korupční skandál uvnitř CDC10. Jeho hlavním protagonistou byl dánský psychiatr Dr. Paul Thorsen, který vedl rozsáhlý výzkum incidence autismu v Dánsku. Vyšly najevo nejenom jeho daňové podvody a defraudace milionů dolarů přidělovaných na granty, avšak důležité bylo zjištění a veřejné přiznání, že studie o vztahu thimerosalu z vakcín a autismu byla založena na zfalšovaných datech, stejně jako řada dalších prací o autismu Thorsenovy skupiny publikovaných v časopisech Journal of the American Medical Association, the American Journal of Preventive Medicine, the American Academy of Pediatrics, the New England Journal of Medicine a jiných. A právě o tyto práce opíraly svoji argumentaci instituce, jako jsou CDC, FDA i WHO, a tyto výzkumy financovaly11. Americký soud také potichu potvrdil, že vakcína MMR může způsobovat autismus12. A co víc, na veřejnost se dostaly utajované informace, podle kterých CDC, pediatři, vláda US a výrobci vakcín Merck i GSK věděli a připouštěli, že MMR vakcína způsobuje autismus13. To nejsou konspirační teorie, to jsou fakta a z míst nejvyšších zdravotnických autorit.

Ostatně, máte-li zájem si poslechnout samotného Wakefielda, rozhovor s ním zrealizoval Marián Fillo14 a další pokračování můžete poslouchat ve čtvrtek 26. února15.
Jak je vidět, „argumenty, že ten výzkum byl zfalšovanej“, neplatí ani na Jiřího X. Doležala. Je nám líto, že ÚS ČR nedovolil žádnou diskusi nejenom biomatek, kterým není lhostejná zodpovědnost za zdraví svých dětí, ale ani odborníků a vůbec nevzal v úvahu, že pod petici proti represivnímu přístupu státu v otázce očkování16 se podepsalo více než 10 000 občanů ČR, kterým není lhostejný zdravý vývoj dalších generací a demokracie v našem státě
A pokud byste si chtěl přečíst něco o očkování, než k němu budete zase zaujímat svůj zasvěcený postoj, přečtěte si knížku A. Strunecké Varovné signály očkování17 a e-knihu o autismu Cellular and Molecular Biology of Autism Spectrum Disorders18, abyste viděl, že o autismu ledascos víme, na rozdíl od vás. Můžete se pro pobavení (jak jinak ve vašem případě) podívat na osudy rodin, postižených očkováním, např. ve filmu Vyšší dobro (The Greater Good)19, nebo si na internetu najít osudy matek, které o svoje dítě přišly20. Můžete se také podívat na fotografie (z nichž mnohé pocházejí z archivu CDC) dokumentující, jak vypadají NÚ vakcín21.

V ČR jsme měli velice dobrý a kvalifikovaný systém očkování a je třeba přiznat, že díky němu se od roku 2000 u nás prakticky nevyskytují dříve běžné dětské nemoci. Bohužel, s vývojem moderních vakcín se objevují nové a dříve nepoznané důsledky v podobě cizích virů a fragmentů DNA i v důsledku kombinace vakcín. Tabulka se seznamem přídatných látek ve vakcínách používaných v USA obsahuje 77 názvů chemických látek. O možných NÚ vakcinace se u nás v ambulancích pediatrů nemluvilo a není to vítané ani dnes. Profesor Boyd Haley z univerzity v Kentucky, který svědčil před Kongresem USA i v Pentagonu o škodlivosti přídatných látek ve vakcínách napsal: „Kdybyste smíchali rtuť, fosfát hlinitý, sulfát amonný a formaldehyd s viry, dali to do injekční stříkačky a píchli do vašeho dítěte, pošlou vás do vězení. Proč je to tedy legální pro doktory? A proč jim to dovolujeme?“ Proč nejsme ochotni poučit se ze zkušeností USA, které zápasí s epidemiemi autismu, dětského diabetu, alergiemi, ale i černého kašle a spalniček a to přesto (nebo právě proto), že jejich děti dostávají největší počet vakcín ze všech států světa?

Byl jste vy sám očkován proti tetanu a pneumokokovým infekcím a očkujete se každoročně proti chřipce? Ve vašem věku to vakcinologové vřele doporučují. Jestliže vezmete pětikilové dítě a dáte mu tři injekce v jednom dni, je to jako kdybyste dali 60kilové osobě 36 vakcín najednou. Byl byste ochoten nechat si v měsíčních odstupech píchnout 4× za sebou 12 hexavakcín, 12 pneumokokových vakcín a k tomu spolknout 12 slaďoučkých vakcín proti průjmu? A pak ještě za půl roku vyzkoušet na svém těle 12 vakcín MMR? Jste rozený experimentátor, ukažte svoji odvahu a dokažte „nedepilovaným biomatkám“, že to s vámi nic neudělá – jistě nebudete plakat celé noci, nebudete vypadat jako postižené děti, ani nedostanete Aspergra či Alzheimera. A můžete se k tomu dát depilovat, když vám na tom tak záleží.
Dokážeme pochopit, že J. X. Doležal vynáší soudy o věcech, kterým nerozumí, je to jeho přirozená potřeba. Nedokážeme pochopit, proč mnozí chytří a vzdělaní muži v našem státě tvrdošíjně popírají poznatky biomedicíny a klinického výzkumu a rozhodli se nutit rodiče i lékaře k bezpodmínečnému aplikování skrytých biologických bomb, které poškozují naše děti. Poškození vakcínami může být totiž v budoucnu větší než cokoliv, co jsme dosud viděli.
Proč náhle změnil i prof. Chlíbek svůj názor? Vždyť před lety sám řekl: „Očkování by v České republice v budoucnu mohlo být zcela dobrovolné, záleželo by tak jen na rodičích, jaké vakcíny by svým dětem nechali podat…Opravdu si myslím, že vývoj půjde touto cestou. Spoléhám v tomto na komunikaci mezi dětskými lékaři a rodiči, kteří budou po vzájemné diskusi rozhodovat.“ (22. 09. 2011 idnes)22.

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.
Mgr. Hanka Synková, publicistka, která má s očkováním dvě negativní zkušenosti z vlastní rodiny a další už nehodlá zažít
Ing. Marian Fillo, Sloboda v očkovaní - necenzurované informácie o očkovaní http://www.slobodaVockovani.sk
Zdroje
1. http://www.reflex.cz/clanek/komentare/6 ... vinne.html
2. http://www.reflex.cz/writerprofile/30/jiri-x-dolezal
3. http://www.rozalio.cz/images/PDF/hepb_z ... l_1995.pdf
4. http://se.uploads.ru/7zlR3.pdf
5. http://se.uploads.ru/dgRBY.pdf
6. http://zdravi.e15.cz/clanek/priloha-lek ... y=z-domova
7. http://birthofanewearth.blogspot.cz/201 ... h-and.html)?
8. http://briandeer.com/mmr/lancet-paper.pdf
9. http://www.bbc.co.uk/news/health-17283751
10. http://www.huffingtonpost.com/robert-f- ... 94303.html
11. podrobněji zde: http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_07.pdf http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_08.pdf http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_09.pdf http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_10.pdf
http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_11.pdf http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_12.pdf 12. http://www.slobodavockovani.sk/news/ad- ... soudem-ne/
13. http://www.naturalnews.com/046630_CDC_w ... mpson.html
14. zvuk/angličtina (od 1:30:40): http://www.slobodnyvysielac.sk/redata/o ... hp?id=2535 text/slovenština: http://www.slobodavockovani.sk/news/roz ... 14-1-cast/ (1/3) http://www.slobodavockovani.sk/news/roz ... 14-2-cast/ (2/3) http://www.slobodavockovani.sk/news/roz ... 14-3-cast/ (3/3)
15. http://www.slobodavockovani.sk/news/rel ... -od-21-00/
16. http://www.e-petice.cz/petitions/petice ... ovani.html
17. http://almi.cz/detail-produktu/140-varo ... ovani.html
18. http://www.eurekaselect.com/52682
19. http://www.veoh.com/watch/v81666646RrNe5rXj
20. např.: http://www.slobodavockovani.sk/news/leu ... mithkline/ http://www.slobodavockovani.sk/news/smr ... ovani-mmr/ http://www.slobodavockovani.sk/news/smr ... x-rotarix/
21. http://www.naturalnews.com/048691_vacci ... ation.html
22. http://kralovehradecko.regiony24.cz/16- ... i-odbornik
Zdroje
1. http://www.reflex.cz/clanek/komentare/6 ... vinne.html
2. http://www.reflex.cz/writerprofile/30/jiri-x-dolezal
3. http://www.rozalio.cz/images/PDF/hepb_z ... l_1995.pdf
4. 1 http://se.uploads.ru/7zlR3.pdf
5. 1 http://se.uploads.ru/dgRBY.pdf
6. 1 http://zdravi.e15.cz/clanek/priloha-lek ... y=z-domova
7. http://birthofanewearth.blogspot.cz/201 ... h-and.html
8. 1 http://briandeer.com/mmr/lancet-paper.pdf
9. 1 http://www.bbc.co.uk/news/health-17283751
10. 1 http://www.huffingtonpost.com/robert-f- ... 94303.html
11. 1 podrobněji zde: http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_07.pdf http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_08.pdf http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_09.pdf http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_10.pdf http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_11.pdf http://rizikaockovania.sk/dok/dieta/veda_2014_12.pdf 12. 1 http://www.slobodavockovani.sk/news/ad- ... soudem-ne/
13. 1http://www.naturalnews.com/046630_CDC_whistleb ... mpson.html
14. 1 zvuk/angličtina (od 1:30:40): http://www.slobodnyvysielac.sk/redata/o ... hp?id=2535 text/slovenština: http://www.slobodavockovani.sk/news/roz ... 14-1-cast/ (1/3) http://www.slobodavockovani.sk/news/roz ... 14-2-cast/ (2/3) http://www.slobodavockovani.sk/news/roz ... 14-3-cast/ (3/3)
15. 1 http://www.slobodavockovani.sk/news/rel ... -od-21-00/
16. 1 http://www.e-petice.cz/petitions/petice ... ovani.html
17. 1 http://almi.cz/detail-produktu/140-varo ... ovani.html
18. 1 http://www.eurekaselect.com/52682
19. 1 http://www.veoh.com/watch/v81666646RrNe5rXj
20. 1 např.: http://www.slobodavockovani.sk/news/leu ... mithkline/
http://www.slobodavockovani.sk/news/smr ... ovani-mmr/ http://www.slobodavockovani.sk/news/smr ... x-rotarix/
21. http://www.naturalnews.com/048691_vacci ... ation.html
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Jedna ku tisici, ze Reflex dopis otiskne, odhaduji...

Dokud je vakcina X v kalendari, nikdo nesmi ceknout proti, prinosy prevazuji nad riziky a blablabla. Kdyz vakcinu nekde stahnou nebo zakazi nebo pro velka rizika omezi z plosneho nasazeni na uzsi indikace, najednou i odbornici mohou mluvit otevreneji.

Pripomina mi to nejmenovanou znacku HA, u nas vychvalovanou, na zapade uz zakazanou. Dikybohu zrovna me nezabila :-) ale pokud nekoho ano, drzim palce vsem siritelum pravdy.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

Stále se však mnozí přidržují stébélka naděje, že přes všechno ty vakcíny přeci jen mají nějaký pozitivní vliv ochrany před nemocemi..chtěl bych sdílet tuto víru, ale řekněte:
Dodá taková vakcína do organismu odolnost nového druhu kterou předtím potenciálně neměl bez ní?? (Z čehož plyne možná naprostá zbytečnost její aplikace - minimálně však značná spornost vůbec takového postupu, byť některým vydělává (na úkor) a navíc udržuje populaci v mýtech, nepochopení, podřízenosti, ba i jalovém sebeklamu.)
Ví se o tom, že NEDODÁ - což lze snadno demonstrovat na příkladech těch, které ani očkovat nelze (respektive lze, ale doktoři to nedoporučují a bylo by to prý u nich zjevně marné a zatěžující), protože si stejně nic imunity proti patogenu neutvoří...vakcíny nevakcíny.
A teď jaký je jejich rozdíl oproti ostatním, které naopak vynucují očkovat?

Máme tu tedy dvě skupiny: Jedni, kteří imunitu potenciálně na daný patogen nemají (jak se to ví??) a tudíž ji ani nedodá vakcína - nemá co by adekvátně "reagovalo", nic ku prospěchu nedodává.
A druzí, kteří vlastní imunitu na toto mají a vakcína to pouze v nepatřičné situaci "provokuje".
Když to ale mají - tak na co potřebují vakcínu? Ta jim nedodá nic ku prospěchu, co by neměli bez ní.
Důsledky této nelogiky přímo v jádru očkovacího mýtu mohou znamenat, že těm, co by to zrovna potřebovali - odolnost nedodají - a těm co to nepotřebují se to plýtvavě a zbytečně nutí!
Otázka imunity vyžaduje sofistikovanější přístup - plošná vakcinace je za takových okolností nezodpovědným neoprávněným a hlavně neobhájeným zlo-činem.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

At zije pani soudkyne Kateřina Šimáčková!

Je to dlouhe, bohuzel si jeji vyjadreni kazdy neprecte. Ale proste tleskam a odolavam pokuseni sem vykopirovat asi deset pasazi (deti chteji ven). Aspon Shrnuti...ale ne, bez rozepsane argumentace je nicnerikajici lidem, kteri nemaji pravo jako denni chleba. Bez urazky, tim myslim predevsim sebe.
http://www.slobodavockovani.sk/news/odl ... -us-19-14/
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Odpovědět