OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

mira píše:To je ta zmije jedovatá, co Ivánkovi uhranula vědro, které z hlavy ušlechtilé sňato, dalo vzejít na šíji jeho, hlavě medvěděvově? Ó, jakými to kouzly sluly tyto rasPutinovy hvozdy!
Medvěděv podporoval rozptýlení obyvatel po Rusku, je to na strankach toho Anastacia zeleneho hnuti zvonicich cedaru Ruska zde:

RingingCedarsOfRussia.org/Main/English/
Zhruba v 1/3 stranky.. Kopirovat to sem je asi zbytecne;-)

Zle jazyky tvrdi, ze ma jit o redukci obyvatel, odkazy radsi neuvadim... Jsou to jen spekulace...

Stejne jako ze chteji redukovat obyvatelstvo ockovanim :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Proč pořád píšeš c místo s ?
Odkaz jsem přečetla a nemám z toho dojem, že by podporoval rozptýlení lidí ani jiné hororové scénáře v tom nevidím. Zkus změnit úhel pohledu. :)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

A co stoji na odkazu, kterym se zvonici cedry ruska sami ohaneji, pod fotkou Medvedeva? Mozna jen neumim dobre cist. Cil je jasny, rozptylit obyvatelstvo po neostinne krajine, nebo se pletu? Na tom samo o sobe neni nic spatneho. Ale proc skutecni autori tech knih nejsou uvedeni a kdo taha za nitky?

Rikam, ze informaci je vice, a zamerne je neuvadim, protoze to jsou "drby"...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Někteří lidé chtějí žít na vlastní půdě, tak jim to vláda umožňuje, ti lidé a celé rodiny jsou šťastni, taky by se mi zamlouvalo mít kus vlastní země. Vladimír Megre tvrdí, že je autor, tak to nezkoumám. To, že lidé sází stromy, keře, pěstují květiny, jsou šťastni a žijí v souladu s přírodou je výhoda pro všechny.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

A znas par takovych, stastnych lidi na hektaru bez Systemu, videlas je nekdy, jak ziji, zkoumalas realne zkusenosti z Ruska?

Co kdyz je to dogma jako kazde jine (cirkve, sekty), lide se radi nechaji opit, zmanipulovat a malokdo ma jeste nadhled... Presne jak j v tech kritikch uvedeno: utopie, duvera v cokoliv libiveho bez dukazu a bez racia a nasledna tezka frustrace (to uz cituji udajne real experiences :-)

Pry je podstatny rozdil mezi knihami c.1-3 a 4,5... ze je temer jiste, ze to psal jiny autor, necetl jsem neumim posoudit... Prozkoumej... Precti vsech 10 a pak zapoj mozek, nepodlehni emocim a proveruj, neduveruj automaticky tem slibum...

Uplna spekulace muze byt takova, ze kdosi muze naseptavat autorum, architektum tohoto... Podobne "oblacky" naseptavaji kdekomu, Hitlerum a jinym a co my vime, kdo a proc... Podobne jako zjeveni p. Marie devcatum kdesi ve Spanelsku, to mohlo byt od mimozemstana z Plejad nebo odkud, pres roztodivne "andely" jak jim rikame az po dabla ci satana nebo kyho certa mrtveho ducha. Na GoschaTV je o tom par videi... Je treba zachovat chladnou hlavu a nepodlehnout vire v nesmysly, zamyslet se QuiBono... Zvlastni, ze to nikdo neresi, kdovi, zda v tom ma jasno sam autor... Mista neexistuji nebo jsou uplne jinde, mistni lide rikaji, ze anastacia je smyslenka z vice lidi dohromady, sami rusove popisuji real zkusenosti jak to moc nefunguje atp. atp. Vyderzaj pioneer...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Např. ty taky žiješ na vlastním pozemku, tak můžeš mluvit ze zkušenosti, šel bys bydlet s rodinou do paneláku? Další lidi mají taky pozemky, už jsme to tady uváděli, nádherné zahrady, Holzer a mnozí jiní, američan na Aljašce kolik let. Prostě je mnoho lidí, kteří žijí dokonce soběstačně bez systému, nevím proč o nich nic nevíš.
Neboj hned tak všemu nevěřím a víš, že si se všeho vybírám jen věci, které považuji za správné. Tak se na to podívej, je to přece zdarma na netu, pak uvidíš a nemusíš mít nějaké pochybné domněnky. Taky když jsem četla Verneovky, jsem si vše nezkusila /ale něco jo :) /.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Ja muzu bydlet v 2x3 metry v panelaku, nejsem z tech, co se zacnou hroutit se slovy "tam bych zit nemohl/a" :-)

Ze zije sobestacne bez systemu 0,0001 % lidi - to je pekne a urcite mozne (pred sto lety tak zil kazdy treti) a prokazujes timto CO presne? Ja vim o lidech, kteri jsou schopni prezit v tylu nepritele v lese bez podpory mesice, mozna i roky a podnikat tam zaskodnicke kroky a tech lidi bude dozajista radove vice, kazdy paty co prosel vycvikem by to dokazal nebo mel.

Holzer urcite nezije bez systemu, jeho rodina na systemu vydelava, vis co je jejich hlavni prijem? Mozna, ale opravdu jenom mozna, by tak nejak prezili/ zivorili i bez systemu. Coz pravda, by nedokazal kazdy, dnes a v tomto podnebi-uz vubec ne:-) jestli ty ano, tak OK, verneovky mely smysl:-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Povinne ockovni deti - video

ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo/214411030520025-mate-slovo-s-m-jilkovou

--- diskuse
http://www.google.cz/search?q=epidemie+spalnicek
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Jílkovou nekoukám, to je akorát na zvednutí žluči bez jediného soudného (v klidu dořeknutého) argumentu. Vyloženě "chléba a hry pro lid", koukejte jen vy, co se rádi hádáte a nasíráte a zvedáte si tlak ;)

Pro lidi, které zajímají fakta a argumenty a postoje a studie, nechť navštíví třeba web České vakcinologické/lékařské/pediatrické společnosti nebo Národní imunizační komise. Pan Prymula tam toho napsal dost, měl prostor a čas, který si zaslouží každý dikutující.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

A měla tam být i má známá, velká aktivistka, ale psala jinde "cca 5h před vysíláním - si produkční pořadu najednou vzpomněla, že vlastně ani v publiku nesmí sedět někdo, kdo kandiduje do komunálních či senátních voleb... no, co čert nechtěl, 4 z 5 lidí, které Rozalio oslovilo, jsou někde na kandidátních listinách :-/... Prý i zvažovali demonstrativní odchod jako u domácích porodů, ale nakonec tam snad Petr Sedláček, mluvčí Rozalia, bude... tak mu držte palce... Podmínkou bylo, že to na začátku zmíní, tak jsem zvědavá..." To je panečku nezávislá veřejnoprávní televize :)

Tím odchodem se myslí to, že velmi podobný podraz provedli už minule, kdy měli s porodníky diskutovat právníci z LLP a ještě další lidé pro svobodnou volbu místa porodu. Na poslední chvíli (minuty před začátkem) některým zakázali se účastnit a složení strany "pro volbu" z velké části vyměnili dle svého výběru. Ten jediný do diskuze připuštěný právník z LLP řekl, že to není fér a odkráčel, pořad se tedy obešel bez něj... Dramatická Jílková si na tom smlsla - a to bylo naposledy, kdy jsem si nechala paní Jílkovou otrávit jinak výborný pocit ze života (:-)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Ten pravnik si neveďel rady a tak pred presilou utekl :-) zivot neni fer a kdo s tim neumi...
Evidentne ta diskuse pusobila jako sekta proti doktorum, moc presvedcivi nebyli, aby treba mel s sebou ten pribalovy letak a nejake ocislovane slajdy, ktere dam rezii, aby mel soupis firem ktere plati toho Prymulare, to nee...

Lekari byli pripraveni bohuzel lepe a my zase nevime, ktere ockovani a kdy je vhodne a ktere neni...

Viz

polio.cz/news/vanista/
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Jindra »

.
Po očkování zemřelo dítě. Ústav vakcínu z českého trhu stahuje

http://tn.nova.cz/clanek/po-ockovani-ze ... ahuje.html
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Jindra píše:.
Po očkování zemřelo dítě. Ústav vakcínu z českého trhu stahuje

http://tn.nova.cz/clanek/po-ockovani-ze ... ahuje.html
To jsem četla včera a schválně to sem nedala, ono je to takové ošemetné, dokud se neprokáže souvislost. Ročně se rodí pomalu sto tisíc dětí, téměř každé je v kojeneckém věku třikrát očkované hexou a obvykle neumírají, hlavní mechanismus poškození vakcínou je (projevy i časově) opravdu jiný.

Nicméně SIDS s počtem vakcín koreluje, i když korelace není kauzalita :twisted:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
maminka

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od maminka »

Dobrý den, maminky poradte jak se vyhnout ockování detí. mám novorozeně a dát ho nechci ! co me ceka ?
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Tak ho nedávej :-) nastuduj hromadu mazerialu a prevezmi riziko...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

U korektního pediatra podepíšete reverz a tím to končí. Jediný papír, resp. dva, na hexavakcínu a na Priorix. Hygieny už ani moc neprudí. Později bude problém dítě umístit do školky (státní i soukromé), na lyžařské kurzy nebo letní tábory a vůbec všude tam, kde je vyžadováno lejstro od lékaře mj. o očkování.

Nekorektní pediatr bude zastrašovat, vyhrožovat, odmítat dítě přijmout do péče, už se i výjimečně stalo, že zavolali policii nebo sociálku, ale na to nemají právo, to obvykle nehrozí.

Pokud očkování chcete jen odložit, rozvolnit, očkovat jen něčím atp., doporučuji nepodepisovat odmítací reverzy a zkusit strategičtější formulace viz
http://www.vitalia.cz/clanky/jak-odmitn ... ckovani-1/
a
http://www.vitalia.cz/clanky/jak-odmitn ... ani-2-dil/
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Takze v prvnim pripade Archanděl (nechce své dítě očkovat ničím, nikdy a za žádných okolností. Je přesvědčen, že farmacie a klasická medicína jsou velmi nedůvěryhodné. Věří více přírodě, spoléhá na zdravý životní styl apod.) a ve druhem Odkladac, anebo snad Selektik ci Hruzka?

§ 50 zákona o ochraně veřejného zdraví: Zařízení poskytující péči o dítě do 3 let věku v denním režimu nebo předškolní zařízení mohou přijmout pouze dítě, které se podrobilo stanoveným pravidelným očkováním, má doklad, že je proti nákaze imunní, nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci.

K uvaze: po zruseni " povinnosti " ockovat se necha naockovat < 0,1% neprizpusobivych, chcete to?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Janek píše:se necha naockovat < 0,1% neprizpusobivych, chcete to?
jo.
a kolik jich podle tebe u nás je? ;)
já nespoléhám na kolektivní imunitu, ale jiné mechanismy zachování zdraví...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Neresim, kolik jich je a ani se to nevi, protoze pri scitani lidu se jich prizna treba jen 5%? Jako zidi, pry 1% pritom tady v cr vlastni snad >40 nebo jeste vice majetku :-)

A vis, ze nejspise vice lidi od statu bere, nez mu plati? Takze pri definici: slabi berou, silni dotuji, nas co platime je pry bohuzel mensina :-(

A proto si upravuji podpis, abychom vedeli, kdo je kdo a pokud jeste nekdo, kdo od statu NIC nebere a ani jeho nejuzzsi rodina resp. spolecna domacnost (vyjma snad starobniho duchodu a rodicovskeho prispevku - pripadne navrhnete dalsi, alespon trochumferove davky, ktere by se jeste daly podle vaseho nazoru brat jako "normalni" a nikoliv jako drzhubne, prispevek na vyzivne volice apod...)

NEberu od statu zadne davky, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy? Berete?

Jine mechanismy: udelas si par urazu, imunitu oslabis, pak se nastehujes do najemniho byto po xy, nebo s nimi prijdes do styku... Vsechno neovlivnis. Nikdy nevis. Me treba zitra klepne a budu mit inv. duchod, nikdo nevi.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

"Co je to vlastně kolektivní imunita?

Snad každý lékař a také mnohý laik si myslí, že na tuto jednoduchou otázku samozřejmě zná odpověď. Realita je však poněkud jiná, protože pojem kolektivní imunity je ve svém obsahu pojmem docela složitým. Teze z internetu, které si snadno dohledáte, je potřeba brát s velkou rezervou, pokud nerozumíte vědeckému základu tohoto pojmu a jeho důsledkům.

Pojem kolektivní imunity má svůj původ v roce 1933 a vznikl při empirickém studiu populací, které přirozeně překonaly nemoc samotnou. Klíčovým závěrem těchto studií bylo, že pokud je určité % populace chráněno přirozeně získanou imunitou, infekční nemoc ztratí potenciál dosáhnout v této populaci epidemické incidence. Toto číslo poté bylo určeno jako cca 68 % chráněných jedinců. Kolektivní imunita v tomto „definičním“ pojetí však rozhodně neznamená, že již nikdo nikdy nebude touto nemocí nakažen. Tento teoretický poznatek lze rozvést více způsoby a kolektivní imunitu vztáhnout i k jiným parametrům než právě k zabránění epidemické incidence.

Co kolektivní imunita rozhodně není

Kolektivní imunita tedy rozhodně není % očkovaných jedinců v populaci. To je naprostý nesmysl, který má původ v „úřednické medicíně“. Také se nedá říct, že „kolektivní imunita nastává, když…“, to je také velká hloupost. Kolektivní imunita je typ vlastnosti populace, která nabývá od hodnot nevýznamných až po hodnoty významné, když u některých onemocnění významných hodnot kolektivní imunity vůbec dosáhnout nelze. Můžeme však hovořit tím způsobem, že: „KImin nebo KImax nastávají u nemoci N, když…“, to už smysl dává.

Když už se ale chce někdo takto hrubě nepřesně vyjadřovat o kolektivní imunitě ve vztahu k očkování, měl by rozhodně přestat používat % očkovaných jedinců a začít používat alespoň % protilátkami chráněných jedinců. (Celou dobu si povídáme nikoliv o očkované polovině populace, ale o chráněné polovině populace.) V tom je naprosto zásadní rozdíl a u některých vakcín dokonce rozdíl naprosto kritický. Existují totiž situace, kdy ve statistických a epidemiologických modelech bychom mohli dojít k závěru, že významné hodnoty kolektivní imunity dosáhnout lze, ale když se podíváme na vakcíny, které k tomu účelu máme na trhu, tak můžeme tuto růžovou epidemiologickou vizi rovnou pohřbít pod 3 metry těžké hlíny. S některými vakcínami se zkrátka významné hodnoty kolektivní imunity vůbec dosáhnout nedají."
Více na http://www.vitalia.cz/clanky/18-kauza-o ... i-imunita/
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Jindra »

Janek píše:K uvaze: po zruseni " povinnosti " ockovat se necha naockovat < 0,1% neprizpusobivych, chcete to?
jo, chci to

o kolektivním proočkování parádní video zde (mmj. má oblíbená Ludmila Eleková)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Jindra »

.
pí Eleková doporučuje pro pobavení přečíst si tento příběh
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Jindro, proc to chces? Odpovez :-)
Pak ti reknu svuj nazor na to :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

kolektivne ockovanie

celoplosne ockovanie

kobercove bombardovanie


tie svine co vyvinuly EBOLU, teda postuopne z menj ucinneho virusi Marburg 1 cez Marburg 2 az po sucasnu Ebolu

vyvoj trveal od roku 1975

maju aj lieky aj vakciny na Ebolu ale odmietaju to prezradit (amici briti a vsetci velki spojenic v koalicii povolnych zabijakov)
a nechali tam scipnut aj vlastnych doktorov

Rusi maju tiez Ebolu aj lieky aj vakciny a poslali tam teraz letecky nemocnicu aj s liekmi a navakcinbovancyh doktorov
takze zase im to Putin zrusi to celoplosne

bilogicke kobercove vybombardovanie celej populacie

koalicia povolnych zabijakov chce afriku ale bez africanov, prazdny vyludneny kontinent

celopslosne vekcinovanie je ako celpolosne nakazanie Ebolou, tiez sa v konecnom dosledku nemoze podarit
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

Víc to připomíná vydírání (korpostát a mediacírkve jsou největší tradiční vyděrači) ve stylu "kolektivizaci viny" než nějakou vědu.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

A neni to nakonec lepsi, nez anarchie? Vazne se domnivas, ze lide s plnou svobodou a bez pravidel, budou ve vysledku mensi nebezpeci, mensi chaos a nakonec i mensi riziko pro tebe? Jak moc do hloubky jsi to promyslel, nakolik mas rozvinute abstraktni mysleni a kolik ti je let?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

Ako toto mohlo nebyť vopred naplánované? Vakcína od GSK proti ebole je zázračne pripravená k testovaniu na ľuďoch v priebehu pár týždňov, nie rokov: linka (dlho planovana genocida v priamom prenose)
( esteze tu mame MMS {CDS2/CDH} )
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

a uz si nakazili amika doma
a vraj priletel z afriky ale uz davno a cislo letu neprezradia aby sato overit nedalo
a zazracne mal inkubacnu dobu 3-4 tyzdne

tak taku ebolu este nevyrobili

ale strasit obyvatelstvo je fajn nanutia mozno celoplosne ockovanie

kto uz nakupil akcie glaxo-smith pre zacatim ebolovej vojny?
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

A kdyby něco, zde v tajném výzkumáku pracoval leta po propusteni z Bohnic mladý Brůna [ jaderny fyzik od Mjr. Zemana, videl jsem ho zacatkem osmdesatych let ].

"Nemocnice je připravena na pacienty s ebolou, virem SARS, ptačí chřipkou, pravými neštovicemi a dalšími."
Zdroj: http://pardubice.idnes.cz/nemocnice-tec ... zpravy_msv

Těchonín je špičkové pracoviště, které jako jediné ve střední Evropě je schopné a ochotné pro nás tyto látky testovat.

Léky vyvinuté v polovině 20. století jsou navíc velmi toxické a jejich užívání s sebou nese řadu vedlejších účinků, jako jsou hluchota, těžké deprese, nechutenství či ztráta váhy. Problémem také zůstává nedostupnost lékových forem pro děti, a to přesto, že se v roce 2012 počet dětí nově nakažených TBC odhaduje na 530 tisíc

Zdroj: http://hradec.idnes.cz/farmaceuticky-ob ... zpravy_tuu
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

americka ebola vojna sa rozbieha naplno

http://www.infowars.com/report-disaster ... n-october/
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Rudi, neco se Ti spis zase rozbehlo v hlave ..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

umyselne pridavali rakovinove virusy do vakcin napriklad polio
priznal sa vyskumnik z labakov Mercks

https://www.youtube.com/watch?v=tFY5dRD4aWA
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

QUESTION:

Hello Marty. I have been reading you even before you’ve had a blog.
Always enjoy your articles.

You have stated that the global economy will take a dump after
2015.75. You’ve also stated that the plague cycle started this year
and will peak in 2019. I read an article the other day that the
African Economy is dramatically slowing due to the Ebola problem. So my
question is, could the crashing global economy after 2015.75 (That
your computer is forecasting) be really due more to a plague problem
then a monetary issue? Being that the monetary is more of a secondary
issue.

Regards, NGK

ANSWER: The plague cycle appears to be reaching an important high in 2019. This may be the preparation stages right now for it and it may be Ebola. We are attempting to gather the historical population and death numbers of past plagues to try to gauge this as a percentage of total population to see if we are talking about WWI epidemic levels or 14th century levels of a 50% death rate. It is not just the plague. It appears that everything that can go wrong – will go wrong. It is the collapse in pensions, the sovereign debt crisis, the war cycle, plagues, it just seems everything is coming at the same time. Strangely enough, we are running models on countries to see where is the best place. So far, New Zealand and Scotland are showing up. This is not a forecast yet. We have a lot of countries to run.
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Rudo, Hillemann je z 2012, tva formulace je demagogicka, umyslne tam podle me nic nepridavali, byli to prukopnici a pokud se neco nekde nepovedlo... Vetsina techto udalosti a v tomto prpade nevim, nakolik je to podlozene, uvadim citaci:

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Pr ... -radu.aspx

Nebezpečí vakcín je dobře známé

Počet rodičů, kteří odmítají nechat očkovat své děti toxickými vakcínami rapidně narůstá. Tito rodiče si musí být vědomi toho, že rozsáhlé výzkumy dokazují, že tyto vakcíny jsou smrtelné.

Vědec Dr. Maurice Hilleman, který pracoval pro firmu Merck, před svou smrtí potvrdil, že vakcíny obsahují SV40 /Simian virus 40 – způsobuje vznik nádorů a latentních infekcí –p.p./ viry rakoviny. Odhaduje se, že přes 200 milionů balení, která byla nakažena SV40 bylo použito při očkování veřejnosti. Toto by mohlo být možné vysvětlení pro dramatický nárůst rakoviny v posledních 100 letech.

-----

Ja se ptam po pramenech a dukazech pro vyse uvedena tvrzeni, vi nekdo? Anebo konspirator jde po povrchu a doresersovat si, to uz je moc prace? :-(

Dramaticky narust rakoviny muze korelovat s dramatickym narustem veku populace v poslednich 100 letech, jen spekuluji, ale bez odkazu na dukazy to je naprosto stejne placani jako vyse odkazany material z produkce NWOOO....
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

naivita je lecitelna ? mozna Merxck uz ma nejaky prasky, urcite boudou ciste nenakazene
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

podla sprav z afriky od africkcyh lekarov

ochorenie a smrt pod oficialnou diagnozou EBOLA postihlo len ludi ktorym cerveny kriz pichol nejake injekcie

ked boli zdravi alebo lahko chori

davaju dost vazne varovania voci postupu WHO v afrike

tiez informacie ze pripravovane vakciny obsahuju prave ten ebola virus a ze sa sanzia vyvolat svetovu paniku aby ludia zacali v starchu ziadat tie vakciny

je to vraj rasovo orientovane a ide o strategiu kde akoze belochom vakcinu daju a ich vyliecia a cernocochom nedaju a nechaju ich zomret

a snazia sa aby cernosi zacali sami mohutne ziadat tie "vakciny"

aku muz to mam jednoduche

nenecham nikoho nic do seba pichnut

holky musia byt trochu menej strikne ale byt velmi selektivne
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Jindra píše:
Janek píše:K uvaze: po zruseni " povinnosti " ockovat se necha naockovat < 0,1% neprizpusobivych, chcete to?
jo, chci to

o kolektivním proočkování parádní video zde (mmj. má oblíbená Ludmila Eleková)
Pro ockovani http://youtu.be/uoLFNTYSkdY
Proti Elekove.

Zajímavé, co je to "seťové obilí" jsem nevěděl. Jinak celkem poučné.

Paní Karásková (NWO aktivista) přišla, od 1:01:00, jim to ke konci rozvratila... Priste se lepe pripravit, ja jsem to nestihal a co teprve ten zbytek lidi v sale, ten musel mit uplne dost... Treba chlapec s ockovanim proti chripce...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

- Dr. Dietrich Klinghardt: Environmentálne vplyvy a detoxikácia (titulky sk): linka
Ak chcem niekomu sposobit autoimunitne ochorenia alebo neskor zapaly, ockovanie je dobry sposob ako na to!
( Spirit of Health 24-26.4 2015 – Kassel : tu )
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Lekno píše:- Dr. Dietrich Klinghardt: Environmentálne vplyvy a detoxikácia (titulky sk): linka
Ak chcem niekomu sposobit autoimunitne ochorenia alebo neskor zapaly, ockovanie je dobry sposob ako na to!
( Spirit of Health 24-26.4 2015 – Kassel : tu )
a stratenu odolnost voci rakovine
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Ein Kessel Buntes :-) A videli jste mnou linknutor reportaz?

Mame nekde tvrda data delky doziti vs. vyskytu rakoviny s ohledem na vek?

Kdyz se pichnu na poli hrebik , tak holt asi strach prevladne a protitetanovku si dam, ty Rudo asi ne... Taky dobre ;-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Janek píše:Ein Kessel Buntes :-) A videli jste mnou linknutor reportaz?

Mame nekde tvrda data delky doziti vs. vyskytu rakoviny s ohledem na vek?

Kdyz se pichnu na poli hrebik , tak holt asi strach prevladne a protitetanovku si dam, ty Rudo asi ne... Taky dobre ;-)
no jo kdyz ty ses takovej extrovni

uz prvni den po narozeni lezes po poli a pichas si hrebiky abys musel tetanovku
a das si tech vockovacich akci repete nez des do skolky kolikrat ?

propaganda sireni strachu v tom jedes dobre

ale nic proti jedincum co se chtej napichat

melo by to bejt jak alkohol a ridicak'
nikto nesmi do 18
taky rodicum zakazat nalevat detem chlast a poustet je za volant a taky zakazat jim decka napichavat

a kdyz mas 18 sam se rozhodnes za sebe ale jenom za sebe

klidne si pichej
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Pisu snad neco o batolecim veku a tetanu? Zase vidis rude? :-)

S rozhodovanim souhlasim, bohuzel si na rozdil nemyslim, ze byt ani polovina lidu >18 let je schopna rozhodovat za sebe a za jine sve blizni? NE NENI. !!!

Na otazku jsi neodpovedel, co jsem se snazil naznacit jsi asi nepochopil... Asi moje chyba. Spatne jsem to podal.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

Tetanus vaccines found spiked with sterilization chemical to carry out race-based genocide against Africans: linka
Beriem to s rezervou, neviem si to overit a aj Mike sa moze mylit. Je vo vseobecnosti skoda, ze ten kto ockuje je (zial) uvedeny do omylu s vierou, ze pracuje pre dobro veci.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

O odkazem v clanku na udajne vyroky Billa Gatese to lze brat hodne s rezervou... A i kdyby to byla pravda tak co. Lepsi, nez co se stalo PROKAZATELNE na nasem uzemi s H1N1 a fretkami :-) ani o tom nevime, zda to byla chyba (bordel) nebo zamer?

Kolik by pokosila "skutecna spanelska" (prisla tehdy z Asie, z Ciny) chripka dnes lidi?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

http://youtu.be/cHgZ9ASetFc

Cas 36:40 - prenos viru - myti rukou 20s mydlem snizi o 80% riziko nakazy
Cca 49 minuta - nejake ty konspirace a faily WHO
- jak funguje chripka, replikace viru v bunce etc.
Cca 58 minuta - jak funguje vakcinace
...
Cca 1:13:00 handrkuji se o vakcinaci
...
Zaver - ockovat bysme se mali abychom snizili rizika pro nase blizni, reporter se stejne neda ockovat
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od dgm »

Janek píše:
Pro ockovani http://youtu.be/uoLFNTYSkdY
Proti Elekove.

Zajímavé, co je to "seťové obilí" jsem nevěděl. Jinak celkem poučné.

Paní Karásková (NWO aktivista) přišla, od 1:01:00, jim to ke konci rozvratila... Priste se lepe pripravit, ja jsem to nestihal a co teprve ten zbytek lidi v sale, ten musel mit uplne dost... Treba chlapec s ockovanim proti chripce...
Fretky... docela by me zajimalo, jestli to ma nejake pokracovani.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Pokud vim tak to s infikovanymi fretkami v Cesku byla udalost 2009 a letos snad Biotest mel problem s podvody http://www.google.cz/search?q=biotest+prokuratura

V prechozim videu #1497 virologove hovori o tom, ze na fretkach se jim nechce delat pokusy, takove mile zviratko; ze vakcinaci by rozhodne podstoupili, i proti chripce. Mozna neni vse tak cernobile, kdovi. Oni maji mozna vyhodu, ze vedi, jak to funguje a ktera vakcina je mene rizikova, kdovi...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět