OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Rozumím, měl by si zodpovědnost vzít každý za svou rodinu. Taky jsem to v rodině zvládala, dokonce mě oslovila jedna sousedka, když byly děti malé, abych jí ke svým dětem hlídala její dvě. /Prý se jí líbí jak se dětem věnuji./ Takže jsem měla čtyři děti ve věku 2, 3, 4, 5, let. A někdy ještě další dvě děti, maminek, co chodili do práce. Byly to krásné časy. Pořád jsme byli venku a různě dělali výlety po Jizerkách a Ještědu. :)
No ale, šari, že nejsi pečovatelský typ, tím lépe, já právě taky ne. Proto jsou děti od mala samostatné a schopné. :)
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Janek píše:Je to tak, urcite jsem nemyslel, ze za to, ze kazde druhe dite zemrelo, muze / nemuze ockovani. Spise jsem chtel naznacit, ze kdyz to vezmes jako celek, tak racionalni clovek by se nechtel vratit do te doby, ackoliv tu spousta lidi >50 let dnes breci, ze driv bylo lip - pokud by znal opravdu vsechny aspekty a rizika s tim spojena tak by se vracet nikdo nechtel..

Ty mas nejakou socialni skolu, ze jsi tak pekne vyjmenovala skoro vsechny vlivy :) s tim souhlasim, akorat mam dlouhodoby problem si ujasnit, zda askeze a otuzovani (nejen ve smyslu tepelnem) zoceli a prodlouzi zivot nebo naopak...

O cem ale neni pochyb : drive prezili nejsilnejsi kusy, dnes se umele udrzuji i slabe a krivka leti prudce nahoru. Otazka je, co s tim? A verim, ze tyhle otazky se na tom bilďerbergu resi, otazka je, jakym smerem...
Tak nech ty lidi vyjádřit svůj názor. Taky je v tom vzpomínka na mládí. Např. Když byla moje maminka malá, neměli ve vsi elektřinu. V zimě sedávali u otevřených dvířek sporáku /teplo a světlo/ a povídali si, než šli spát. V létě běhali po lesích, sbírali jahody, borůvky, maliny, které tou dobou hojně rostli. Za prací s rodiči cestovali do německa a rakouska. A co myslíš, bylo to nejkrásnější období jejího života. Člověk se musí "odpoutat" od systému a žít svůj jedinečný a nejkrásnější život v jakékoli době. Dětství a mládí je nejlepší. :)
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Ještě k tomu otužování. Ano má to smysl, není třeba být zbytečně choulostivý. Viděla jsem dokumentární filmy o lidech v tajze, kde žijí po mnoho let většinou venku ve velkých mrazech a jsou zdraví.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

ajla píše:
Janek píše:Dětství a mládí je nejlepší. :)
protoze jsme byli mladi a zdravi a bezstarostni :-) to musim doplnit. A masravdu a pointa je v tom ze NE ze driv bylo obecne lip, jak to prezentuji :-))

Jenze o to jde, ty spartansky leta v minulsti nebo ve Sparte - nikde tam prece nebyla vysoka delka doziti!!! Takze kdo mi zaruci, ze nebudu mit za 30 let reuma ci neco horsiho, kdyz budu otuzovat, budu topis na 12oC apod.? Nikdo :-) to je to v cem nemam jasno, rezistence tvrdost k sobe a vydrz fyzicke schranky.

Ps: elekteina se zavadela nekdy ve 30 letech do vsi a ty dodnes neznas tlacitko EDIT, ajlo ajlo!!! ;-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Co jsem neudělala, nebo měla udělat s tlačítkem :)
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Tak, jasně, že je něco jiného, když oni jsou venku v přírodě, než my když sedíme v nevytopeném panelovém pokoji. Chce to být co nejvíc venku, ale zase, každý má svou cestu a osud. "Nemáme papouškovat. Máme pracovat na sebepoznání, pak budeme vědět, co je pro nás nejlepší." / z duchovních nauk/
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Vis co je to doublepost? A v par minutach za sebou? Za to se nekde seka hlava :-)

Nez zjistim co je pro me nejlepsi, uz budu mrtvej
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

ajla píše:Ještě k tomu otužování. Ano má to smysl, není třeba být zbytečně choulostivý. Viděla jsem dokumentární filmy o lidech v tajze, kde žijí po mnoho let většinou venku ve velkých mrazech a jsou zdraví.
Si mi pripomnela :D :

Telefonuje Jimmy Sergejovi :

Ahoj, prý je teď u vás mínus 54 stupnu Celsia?
Nesmysl, sotva mínus 15 !!!
Ale na CNN to hlásili a ukazovali teplomer…
Jo aha, ty myslíš venku !!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

A pointa?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ze musis zvednout jednu nohu, pak opatrne druhou nohu a jiste hned zjistis jak si stojis opet na privodu elektriny do mozku :D.
To vis, nekdy jsou 2W prikonu zoufale malo :) .
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Myslím, že pointa je v tom, že v tajze, nebo na severu ty mrazy moc neřeší, jak venku tak v baráku a přežívají ve zdraví, kde my bychom mrzli.
Tlačítko edit jsem zatím fakt nenašla, nejspíš si myslel, že jsem měla použít "upravit" a vepsat vše do jednoho okénka. Příště tak udělám. :)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

To jsem vazne nepobral. Sergej myslel v baraku ze ma -15? Pri takove teplote bezny mobil uz moc nepracuje a zamrzne mu baterka, kapacita jde skoro k nule, takze tezko bude volat.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Zas až tak to neřeš, je to vtip :lol:
Jinak před tímto mobilem jsem měla jiný sony ericsson a fungoval nám v mrazech do mínus 22. dokonce mám schovanou jednu sms ze dne 20. prosince 2009, 19:33, co jsem odesílala tím mobilem. Bylo -20°C, jak píšu v sms. Celý nádherný slunečný zimní den jsme byli v lese a u ohýnku, vařili čaj a polévku, opékali chleby, domů jsme šli až za měsíčku. Bylo nám moc příjemně, tak jsem psala o tom sms. Domů jsme šli za měsíčku a zjistili, že je -20°C, co nám venku ani nepřišlo. A mobil fungoval.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

pro změnu k tématu, analýza LLP s názvem Vliv farmaceutických společností, očkování a reklama http://i.iinfo.cz/files/vitalia/261/llp ... -pdf-1.pdf
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

No jo ale v kapse nemas dlouhodobe -20, zkus si dat mobil do -5 stupnu a uvidis co to udela s kapacitou baterie, nepujde ani dobit..

Farma firmy, to je budoucnost, prachaci budou chtit prodlouzit zivot, uzdravit na kliknuti... Co jen to bylo za science fiction film... Ona ta chemie, kdyz se to umi a dobry rucicky, tak to funguje :-/
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Jenicku, volali si pevnou linkou, nevis, ze pri nizkych teplotach jsou i zvonkovy medeny draty ultravodicema ? :D.
------------------------------
S.arik, nemas sanci cokoli k tematu, Janek proste hnoji vsude s tim svym TaplaTakem, thema/nethema :D .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Kockujes?

Otazka: dali byste se ockovat a za jakych okolnosti? Kdyz je clovek zdravy, to se to machruje, nemocnemu lekar pohrozi riziky smrti blablabla a to pak malokdo odola.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Janek píše:Otazka: dali byste se ockovat a za jakych okolnosti?
Výborná otázka!

na úvod budu citovat MUDr. Vavrečku: "Problém očkování a jeho rozumného použití nebo odmítnutí dnes neleží ani tak v nemocech samých a jejich vlastnostech (tam bychom se mnohem častěji a více shodli), ale leží ve vlastnostech dostupných vakcín jako nástrojů, kterými má být ono „krásné preventivní dílo“ provedeno. Kdokoliv z rodičů, kterého k očkování dítěte přesvědčily argumenty o nebezpečnosti určité nemoci a který o vlastnostech vakcíny, kterou bylo jeho dítě poté očkováno, neví prakticky vůbec nic, zkrátka udělal chybu. Udělal chybu, protože podcenil význam těchto odborných skutečností pro pragmatické rozhodnutí."

Takže já bych se nechala očkovat, pokud bych byla přesvědčená o tom, že
1) - daná nemoc je vážná, velmi často s komplikovaným průběhem, trvalými následky či smrtelná i u jinak poměrně zdravých lidí (např. sem patří obrna a tetanus, ale určitě ne spalničky, plané neštovice nebo rýma)
- možnosti léčby jsou omezené až žádné, což neplatí třeba pro tetan či záškrt, dnes máme antibiotika a možnosti dočasné umělé plicní ventilace či podání imunoglobinu (pasivní imunizace) atd., takže úmrtnost na tyto choroby by byla dnes řádově nižší než před sto lety, podobně i vážná průjmová onemocnění dětí se dají řešit v nejhorším infuzí a děti nám neumírají dehydrované v náručí jako chudým matkám v Indii...
- reálné riziko nákazy je vysoké (ne jedna ku milionu jako v případě obrny nebo záškrtu v dnešní Evropě)

2) - nabízená vakcína je účinná, vyvolává imunitu proti onemocnění (vakcína proti černému kašli tak zjevně moc nefunguje), což je doloženo dlouhodobými studiemi
- protilátky neklesají za pár let a není tedy nutné se nechávat přeočkovat třeba co tři roky jako u klíšťovky
- mezi adjuvans není použitá rtuť, hliník, formaldehyd ani sklaven
- míra hlášených vedlejších účinků (míním ty opravdu vážné až smrtelné) je velmi nízká, pro mne subjektivně by musela být vlastně nulová, jinak zdravotní stav očkovaných a neočkovaných je srovnatelný i po několika letech, až samozřejmě na citlivost k diskutované chorobě.

Určitě mi ještě něco nepřišlo na mysl, a hlavně zhodnocení bodů výše je stejně na každém osobně, zdroje dat si protiřečí. Pokusila jsem se zobecnit kritéria přijetí nebo zamítnutí očkování, jejich konkrétní vyhodnocení je mnohem obtížnější.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

s.arik píše:
Janek píše:- mezi adjuvans není použitá rtuť, hliník, formaldehyd ani sklaven
- míra hlášených vedlejších účinků (míním ty opravdu vážné až smrtelné) je velmi nízká
- takove vaxiny uz existuji?
- to prevazne je velmi nizka, pokud ty smrtelne se casto/vzdy svedou na jine suvislosti a tak se nedostanou do statistik, jak se tu hlasa...

Jak to muze se laik rozhodnout, kdyz o principu fungovani vakciny nevi nic ani doktor a pry ani vyrobce vakciny?

Takze si predstavme situaci: jsi nemocny/na a doktor ti nuti vakcinu, treba tu tetanovou, jak budes reagovat? Jde o cas...

A tvrdy data z nas nikdo nema, proverovat ruzne protichudne zdroje je na roky mravenci prace.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Janek píše:
s.arik píše:
Janek píše:- mezi adjuvans není použitá rtuť, hliník, formaldehyd ani sklaven
- míra hlášených vedlejších účinků (míním ty opravdu vážné až smrtelné) je velmi nízká
- takove vaxiny uz existuji?
ne a proto sebe ani děti preventivně neočkuji.

v případě velkého úrazu by mi tetanovka nevadila, taky ta konstantní porce hliníku je pro 60kg dospělce jaksi snesitelnější než pro čtyřkilové dítě stáří 9 týdnů (zahájení pravidelného očkování).
také je dobré se zmínit u dospělých vs. kojenci o dovyvinutém mechanismu ochrany mozku před kovy (mi vypadl název té membrány) a o výkonnějších ledvinách, kudy hliník z těla odchází...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od culka »

Proti tetanu som sa nechala zapichnut minuly rok, ci kedy. Preockovanie po 36 rokoch?!?! Slapla som na klinec. Moj chlap si nedavno nastrelil klinec do prsta a riesil to rovnako.

EBOLA. Vraj sa to vobec neda liecit, ale v americku uz vymysleli vakcinu. No ja neviem, asi som blba.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Ráda bych sdílela jen pozitivní zprávy, ale pravdy je někdy taky třeba.
http://www.prawda.cz/po-hexavakcine-je- ... postizeny/
Kamarádka, která si se synem kvůli něčemu jinému mnohokrát poseděla na neurologii, tvrdí, že neurologové v Praze běžně uznávají epilepsii jako důsledek očkování...akorát pediatři o tom v životě neslyšeli, žejo, pro ty je NÚ akorát teplotka a otok v místě vpichu, nic jiného si do souvislostí nedávají.
Ještě pro slovíčkáře, možná očkování nezpůsobuje, ale jen probouzí, spouští, už vrozenou epilepsii. Děkuji pěkně, i tak o ten spouštěč nestojím. Bez něj by to třeba nepřišlo nikdy nebo alespoň o hodně později a to postižení mozku by možná nemuselo být tak fatální.

Neurotoxicita hliníku je dobře doložena, ale očkováci budou pořád mlžit, že je fuk, zda se trochu vpíchne nebo trochu vypije s mateřským mlékem... http://www.slobodavockovani.sk/news/ad- ... akcinach1/


Ebola je snem bioteroristů, opravdu masakrózní úmrtnost. Řekla bych, že proti virům jsou léky obecně málo účinné, ale imunitní systém je jiný kalibr. Jak plošnému očkování (malých dětí proti devíti až jedenácti chorobám naráz) nefandím, tak na druhou stranu věřím, že mnohé monovakcíny do jisté míry prostě fungují, teoreticky proč ne i u eboly nebo HIV...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Ale, šari, to záleží na tobě. Můžeš psát o těch, kterým se povedlo vychovat děti nejkrásnějším způsobem. Jejich postupy a zkušenosti, sama máš mnohé co k tomu říct. Jiní to udělají podobně a bude přibývat úspěšných. Nejdůležitější je, aby měli lidé svobodu v rozhodování. Na co se zaměříme, to prý posilujeme. Kde je vědomí, tam je prána, říkali nám.
Před léty jsem četla kousek jedné knížky Megre, teď jsem se ještě k tomu nedostala: Setkal se se synem, který vyrůstal v tajze a různě si povídali. A právě otec svými myšlenkami doslova měnil nádherné vize synka. Pak bylo pro něj mnohem těžší naplnit své světlé čisté představy. V té době jsem si to plně uvědomila a zjistila, že to funguje.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

A co kdyz ztrati obezretnost :-) kdyz budeme zatajovat negativa, jak za komance postizene, take to nebude moc koser...

Sarik: vakciny vice ci mene funguji, imho, otazka je mutace viru a pomer skody / uzitku z vakciny... Ktery tezko muze nemocny/zdravy nebiolog vcas posoudit...

Culko, a ma po 30 letech jedna tetanovka nejakou ucinnost? Nemusi byt opakovana po mesici 3x za sebou?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Ten příběh Šimona není šílený jen spojitostí vakcína-epilepsie, ale to chování lékařů v Ostravě, bože můj...ti musejí být vyhořelí :cry: No asi to málokdo přečetl celé a dokázal se vžít do rodičů... Kéžby byli všichni lidi v psychické pohodě a disponovali nekonečnou moudrostí a soucitem k druhým.

Janku, pokud člověk kdysi měl trojdávkové očkování proti tetanu, má v těle jakési paměťové buňky a stačí imunitu (produkci protilátek) nakopnout jen jednou dávkou.

Jiná věc je, že když v těle protiáltky zrovna nemáš (což je hodně pravděpodobné po posledním očku před 36 lety), je ti klasická vakcína v době úrazu k prdu. Stejně jako je ti k ničemu dnešní očkování proti žloutence typu A, když odlétáš do Indie zítra. IS trvá několik týdnů, než začne produkovat protilátky. V případech, kdy je třeba člověka chrátit hned, existují imunoglobuliny (min. proti toxinu tetanu i té žloutence A), už hotové protilátky, které ti vstříknou do krve. Ty působí okamžitě, ale fungují jen pár týdnů. Googli aktivní x pasivní imunizace.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Ono je levnejsi a rychlejsi asi striknout tetanovku, nez detekovat protilatky a tak se tetanovka dava jaksi automaticky, ze?

Asi si nastuduju neco biologie, amici pry zlikvidovali ten ebola virus celkem snadno - je to pravda? http://www.stream.cz/nejnovejsi/top-5/1 ... eji-hrozba
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ze jim ten zazracny lek na Ebolu nedali tam, misto specialnich letadel a hermetickych opicaren, neni to divny ? :wink:
Dost risk, kdyz nechteji "giganti" investovat do testu ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Druhe vete nerozumim, zpravy nesledujic.

Vojenske preparaty ovsem funguji nejak vice ucinneji, co vim i z jinych zdroju... Proc co a jak, to netusim, vo co tady go, treba ho potrebovali na sledovani jako pokusneho kralika, co to udela a na to je treba jine vybaveni nez polni nemocnice, anebo chteli legalne dopravit bacila do usa, ale to jen spekuluji...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ty kraliky bych taky tipoval, i kdyz jinyho "materialu" si mohli taky dovezt habakuk, ze ..
Edit : prehledl.
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát srp 08, 2014 15:29, celkem upraveno 1 x.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Prehledl jsi slovo "legalne"? A jak by to pak vysvetlili, az jim neco "unikne" doma anebo jinde? Ja o tom nic nevim, nez uvedene video na streamu nemam zadnou jinou ani mainstreamovou informaci, takze dalsi scenare me uz nenapadaji, ale tohle myslim bohate staci:-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Tento doktor pry vymyslel vakcinaci (proti pravym nestovicim, kravskymi nestovicemi): http://en.wikipedia.org/wiki/Edward_Jen ... he_vaccine
Pokusy delal na malem diteti...

Prave nestovice vyhubeny 1979 dne WHO.

Dle wiki: pry jsou vzorky v laboratorich usa a ruska a stacilo by pry z hrobu vytahnout a bylo by veselo. Osadnici nestovice udajne prave vedome pouzivali jako biologickou zbran, prodavali nebo darovali domorodcum nakazene prikryvky...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

Zdravotnícky úrad USA bol nachytaný pri vedeckom podvode a vakcinačnom násilí proti černochom: linka
Informátor z CDC potvrdil zverejnenie sfalšovanej štúdie na zakrytie spojenia medzi vakcínami a autizmom: linka
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

ajla píše:Ale, šari, to záleží na tobě. Můžeš psát o těch, kterým se povedlo vychovat děti nejkrásnějším způsobem. Jejich postupy a zkušenosti, sama máš mnohé co k tomu říct. Jiní to udělají podobně a bude přibývat úspěšných. Nejdůležitější je, aby měli lidé svobodu v rozhodování. Na co se zaměříme, to prý posilujeme. Kde je vědomí, tam je prána, říkali nám.
Před léty jsem četla kousek jedné knížky Megre, teď jsem se ještě k tomu nedostala: Setkal se se synem, který vyrůstal v tajze a různě si povídali. A právě otec svými myšlenkami doslova měnil nádherné vize synka. Pak bylo pro něj mnohem těžší naplnit své světlé čisté představy. V té době jsem si to plně uvědomila a zjistila, že to funguje.
Aljushko, tu kapitolku si dobre pamatam,
ale doteraz som nestretol nikoho kto by si ju vsimol a uz vobec nie ze by aj skutocne v plnom vyzname pochopil

si moja prva :P
:br
5 2 8
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Teď čtu asi šestou knihu, /Zvonící cedry Ruska/ ale zatím z toho všeho byla pro mě tato informace, že myslí tvoříme realitu, nejdůležitější. Pak vždycky, když někdo začal s negativními úvahami, jsme říkali: "Nedělej scénáře", tenhle je lepší /to příjemné/. Jsou to celkem zajímavé knihy a mám dojem, že vše je literární dílo. No, nejspíš lidi oslovily nejvíc ty rodové osady. Díky Rudy :)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

ajla píše:Teď čtu asi šestou knihu, /Zvonící cedry Ruska/ ale zatím z toho všeho byla pro mě tato informace, že myslí tvoříme realitu, nejdůležitější. Pak vždycky, když někdo začal s negativními úvahami, jsme říkali: "Nedělej scénáře", tenhle je lepší /to příjemné/. Jsou to celkem zajímavé knihy a mám dojem, že vše je literární dílo. No, nejspíš lidi oslovily nejvíc ty rodové osady. Díky Rudy :)
citam 10.diel je to o ich malej dcere a je tam o jej predoslej inkarnacii ked si vytrenovala mamuta a chcela zastavit dobu ladovu

este neviem ako to dopadlo ale je tam tato tema preberana dost podrobne a dost jednoducho vysvetlovana

:br
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Vytrenovany mamooth, to muset byt very cool :-) ale proc mi to pripomina animovane filmy poslednich let, tedy let prave okolo data vydani teto knihy...

Tak nejak premyslim, proc ma Anasta(tak se dil 10 jmenuje) srovnavajici se s Jezisem a Budhou, potrebu psat knizky, kdyz ti drive jmenovani na to sr....? Napada me jen: kdyz dnes muze vydat knizku kazdy picus, je to tak snadne... Ale PROOOC? Take chce ovlivnovat, jako vetsina lidi na urcite urovni Maslowovy pyramidy...?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Z těch knih je na to taková odpověď, že zatímco Buddha, Ježíš a jiní duchovní učitelé jdou mezi lidi, a tak své učení sami šíří, Anastasia se moc s lidmi stýkat nechce, ani je nechce zvát do svého prostoru lásky v tajze, ale chce lidem připomenout jejich pravé poslání - svobodný láskyplný tvořivý život v souladu s přírodou a s vědomím Boží přítomnosti.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

A proc se vlastne nechce stykat s lidmi? Ona je ty sve bratry Jezise a Budhu (ale ktereho, vzdyt jich bylo vic nez dva?) spise pomlouvala, nebo se pletu?

A za ty knizky jiste nevyzaduje honorare anebo si jimi zajistuje prisun penez, aby mohla zit v tom miste lasky? Kde to je to hnizdecko vime? Na jake rovnobezce? Tajga mi asociuje zimu i kdyz tajga (=les?) zasahuje prekvapive i do nasi zemepisne sirky, ale to jen vyjimecne.
Naposledy upravil(a) Janek dne pon zář 08, 2014 0:17, celkem upraveno 2 x.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Anastasia je cistota

Jezis klesol na uroven ludi a priniesol im satana aj cez akohol

premenil vodu na vino

Jezis nemal nic spolocne s poslanim ludskej cistoity a velkosti a tvorivosti
naopak ludi od vsetkeho odviedol a dobre ich poplietol
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

To byl tedy pekny floutek, syn Bozi? Premenil vodu na vino jak, objevil kvasny proces? Nebo jak to udelal? Kdyz cary mary v hmotnem svete pry nejsou mozne... Matkam se neodmlouva :-)
"Když se nedostávalo vína, řekla Ježíšovi jeho matka: "Už nemají víno.""

A co Budha? Ten zase bojoval. Nebo mi to splyva s filmem. Mohamed byl ciste valecny zabijak.

Takze Anastacia je ta prava dcera Boha...?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Rudi Ty jsi ale osel, Janku sice me obcas seres, ale vyjimecne az temer omezene souhlas :D.
S tema honorarema za knizky to byl myslim hrebicek na hlavu, podobne jako ruzny healeri a carodejnice co Te leci s pazourou natazenou a za prachy, sami lidumilove to jsou :D.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

A co kdyz je o pravda ;)
Ze se s Jezusem zna osobne... Ja sudit tak rychle nemohu, ani Jezuse, ani manzela Anastacji, ona sama nic nepsala pokud se nepletu ale, ten autor, byvaly podnikatel Megre, on s ni ma to zazracne dite? Jezismarja, no jezis to byt nemuze, nebo muze?

Jezis byl treba taky "posuk", treba nemel odvahu na sebevrazdu (pokud se chtel zbavit fyzickeho tela) a tak to spunktovali s Jidasem, aby to hodili na zidy? Viz Jidasovo evangelium, udajne je prave, na youtube... V tomto kontextu nejaky alkohol mi prijde jeste celkem bezvyznamny, co Rudine?

Ale naprosto chapu, ze si nekdo precte ty knizky a v navalu euforie vsemu veri, ono to jiste zni lakave, ja to necetl a mam zatim nadhled, ale jakekoliv libive teorie z principu podrobuji kritickemu hloubani :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Janek píše:A za ty knizky jiste nevyzaduje honorare anebo si jimi zajistuje prisun penez, aby mohla zit v tom miste lasky? Kde to je to hnizdecko vime? Na jake rovnobezce? Tajga mi asociuje zimu i kdyz tajga (=les?) zasahuje prekvapive i do nasi zemepisne sirky, ale to jen vyjimecne.
Za ty knížky to plánovala tak, že marže bude 3%, z toho 2% pro spisovatele a 1% na nákup knih a rozdání pro chudé zdarma. Sama peníze nepožaduje a ani pro svůj život nepotřebuje. Bydlí v tajze severně od Novosibirska. Jak to zatím čtu, mám dojem, že vše je zajímavé literární dílo.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Takze na stejne rovnobezce jako Moskva...

Od 1996 10 milionu vytisku prelozenych do 20 jazyku...

Za 8 let, v 2004 uz vzniklo diky VM kniham, z nuly víc než 150 ekologických vesnic ve 48 z 89 regionů Ruska.

Megreho myšlenky jsou podobné ruskému zeměděl. ekonomu Alexander Chayanov o osmdesát roků dříve, [9] s odkazem na harmonickém vztahu s přírodou na základě udržitelných venkovských sídel sestávajících z jednotlivých rodinným usedlostí. [10] Také jako Chayanov, Megre prezentuje své myšlenky v Román -like formátu. Přiznává, že pomocí této strategie, aby se minimalizovalo počáteční odpor k jeho spisech. [11]

Z wiki engl.

A videl tu mladou pani nekdy nekdo? Nebo je to fabulace?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od ajla »

Čtu ty knihy a vidíš na lidi mají celkem pozitivní vliv a to je dobře. Radí žít svobodně v souladu s přírodou, ale mám dojem, že vše je vymyšleno, krásné literární dílo, nebo skutečnost je to pouze pro Vladimíra.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Pry v dilu 10. je napsano nekde na konci, ze na tom vasem hektaru budete moci litat i do vesmiru! Ty knihy psalo vicero lidi a konkretni Anastacia bohuzel, podle vseho, neexistuje.

Cimz nerikam, ze by se to nemelo cist. Ale racio vzit do hrsti. Bohuzel lidi, bez zkusenosti s technologiemi, zemedlstvim a dalsimi, asi snadno mohou naletet na kdejakou bejkovinu, coz nazor, ze prumerny clovek bude stastny na hektaru v tajze, je... Nonsense.

Ano, asi stejny blabol, jako Henriho tvrzeni, ze vetsina lidi muze prejit na pranu.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

s Anastasiou sa obcas stretavam astralne
tak jaka vymyslena
a na par projektoch sme spolu pracovali
ale decko som jej zatial neurobil v tom som nevinne to Vladimir
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Nepletes si lucidni snění s astralnim cestovanim? Pokud náhodou ne, je mozné, že i On ji vidi ve snu

takže nazivo pan puvodni profesi fotograf, je nikde na seminarich nepredstavil...
Sent from my iPhone using Tapatalk
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od mira »

To je ta zmije jedovatá, co Ivánkovi uhranula vědro, které z hlavy ušlechtilé sňato, dalo vzejít na šíji jeho, hlavě medvěděvově? Ó, jakými to kouzly sluly tyto rasPutinovy hvozdy!
"Kde může Nástěnka být, jak já ji mohu zachránit," před jejím zcestným způsobem života?
Je mi však bližší Ilja Muromec, s tím jeho bohatýrským chrápáním a schopností výstřelem ze svého reflexního lučištěte naštěpkovat 100 a víceletý dub, co sám jen zdlouhavě rozřezávám na pásové pile. Někdy v nich bývají zarostlé hroty, asi z neplatných pokusů.
Nebo takový Čurila Plenkovič! Zdá se, že jeho reinkarnáta máme doma.
Za zmínku též stojí, abychom lehce odbočili k tématu, že mocný Ilja nikdy nebyl očkován, neboť jehla by se byla o jeho paži, nebo sedlem zocelený gluteus, dozajista zlomila, a pokud ne, pak by se patrně nedožil nesčotných svých heroických činů, jelikož by, jakožto mladý autista, zahynul na následky vleklé zdravotní příhody.
"Nad nikoho se nepovyšuj a slabším pomáhej!" "Dobrá!"

(Tento příspěvek k věcné debatě byl v tato místa vetknut polním telefonem TP 25)
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Mira rulez ! :lol:
Odpovědět